Kontaktai 693

Pagalba klientams, įsigijusiems bilietus šioje svetainėje, teikiama šiais kontaktais:

Telefonu: +370 670 25962
Elektroniniu paštu: [email protected]

Svetainę ir užsakymus administruoja

„Aviaexperts“
45B West Wilmot st. 202, Richmond Hill
Kanada

693 thoughts on “Kontaktai

1 16 17 18
 1. Lina parašė:

  Laba diena,
  Ar teisingai supratau, kad asmens dokumentas turi galioti visos kelionės kitoje šalyje (Danija) laikotarpiu t.y. nėra reikalavimo, kad galiotų kažkokį laiką į priekį.

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Jeigu tai ES ir Šengeno zonos šalis, taip dokumentas privalo galioti visos kelionės metu. Tačiau patartina, kad asmens tapatybės dokumentas po kelionės galiotų dar 3-6mėn.

 2. Goda parašė:

  Sveiki,

  Norime nusipirkti rankinį bagažą (10kg), esame 3 keleiviai, bet mums reikia tik 2 rankinių bagažų. Deja, bet Jūsų puslapį neleidžia pasirinkti, siūlo iškart 48 eur. sumą. Kaip pasirinkti tik du rankinius bagažus? Ačiū.

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Pagal naujas taisykles, paslauga yra pridedama visiems keleiviams ir skrydžiams į abi puses automatiškai. Todėl yra tik viena galimybė įsigyti paslaugas tik tam tikriems keleiviams, tai yra registracijos metu galėsite pasirinkti, tačiau kadangi Priority paslaugos kiekis yra ribotas, gali būti, kad registruojantis šios paslaugos gali nebelikti. Todėl patartina įsigyti paslaugą iš anksto.

 3. Gražina parašė:

  Labas vakaras,
  Norėčiau po skrydžio patvirtinimo pridėti naujai reklamuojamą 10 kg. registruotą bagažą už 8€, tačiau ‘manage your booking’ leidžia tik 20 kg. Kaip galiu užsisakyti 10 kg?

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Tai Jums reikia spausti ten kur Priority paslaugos pasirinkimas ir matysite, kad galite rinktis arba priority arba 10kg registruotą bagažą. Jeigu šių pasiringčių nėra vadinasi, kad šios paslaugos jau yra išpirktos arba galbūt jeigu pirkote bilietus iki rugsėjo 1d, Jums aviakompanija gali būti pridėjusi nemokamai 10kg registruotą bagažą.

 4. Migle Radzeviciene parašė:

  Laba diena,
  Pirkau bilietus is London Luton i Vilniu ir atgal. Skrendant i Lietuva, vykstu sutuoktinio pavarde, kuri yra nurodyra asmens tapatybes korteleje, taciau grisiu su kita pavarde, kuri bus naujame pase. Pasirinkimo, kad duomenys abiejuose bilietuose butu skirtingi nebuvo. Noriu zinoti, ar turesiu moketi 115 Eur mokesti uz pavardes keitima grizimo biliete? Kaip suprantu, duomenu keitimas bus galimas tik kai jau busiu nuskridusi i Lietuva, nes jei duomenis keisciau dabar, jie keistusi abiejuose bilietuose?
  Lauksiu atsakymo,
  Migle Radzeviciene

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Kad išvengti šio mokesčio, Jūs turite informuoti aviakompaniją apie pasikeitusią pavardę bei asmens dokumento duomenis, jie turi jas pakeisti, turėsite pateikti ištuokos dokumentus bei kitus dokumentus, kurių gali paprašyti aviakompanijos atstovas, tada galimybė būtų išvengti šio mokesčio. Kitu atveju turėtumėte susimokėti, tačiau tik tada kai pirminis skrydis bus praėjęs.

 5. Katerina parašė:

  Laba diena. Ar galima pakeisti grizimo data?

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Galimybė dažniausiai yra, tačiau dėl pakeitimų Jums reikia susisiekti savo bilietų pardavėju arba tiesiogiai su aviakompanija.

1 16 17 18

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?