Kontaktai 104

Pagalba klientams, įsigijusiems bilietus šioje svetainėje, teikiama šiais kontaktais:

Telefonu: +370 670 25962
Elektroniniu paštu: [email protected]

Svetainę ir užsakymus administruoja

„Aviaexperts“
45B West Wilmot st. 202, Richmond Hill
Kanada

104 thoughts on “Kontaktai

 1. Jurgita parašė:

  Sveiki,sunui 14m.skrenda su jusu kompanija i JK,vienas,turi notaro patvirtinta sutikima LT Respublikos pasienio tarnybai ,kad gali skristi vienas i visas pasaulio salis.Gavau atsakyma ,kad TURETU tikti,bet reikia tiksliai ZINOTI ar gales jis VIENAS skristi su jusu kompanija,nes jam 14,ar reikia lydincio asmens?

  • Alvita | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Ryanair nepriima vaikų iki 16 metų be suaugusiojo palydos. Nepilnamečių palydos paslauga neteikiama.

 2. Jurgita parašė:

  Laba diena,mano sunus skris i JK GRUODZIO MEN.JAM 14M,skrenda su tolimais giminaiciais,pavardes nesutampa,turi notaro patvirtinta sutikima LT Pasienio tarnybai,kad gali vykti vienas i visas pasaulio salis.Ar skrendant su Jusu kompanija toks sutikimas tinka,ar visgi reikia sutikimo,kad vyksta su lydinciu asmeniu,nes jam 14m?

 3. Aušra Paulauskienė parašė:

  Laba diena.Mano sesuo su šeima skrenda į Londoną,jau turi rezervavę bilietus.Noriu kartu su jais leisti vykti savo nepilnametę dukrą.Kaip man nupirkti dukrai bilietą į tą skrydį,ji neturi 16m.
  Ačiū

  • Eleonora | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Aušra,

   pirkite bilietą kaip suaugusiam asmeniui dukros vardu, o nusipirkus susisiekite su savo bilietų pardavėju dėl bilieto statuso keitimo iš suaugusiojo į vaiko. Jei vaikas vyksta į Jungtinę Karalystę su lydinčiu asmeniu, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.

 4. Jelena parašė:

  Sveiki,skrendu is Vilniaus I Oslo paskuij i Tromso ka daryt jai del oro salygu bus atidetas skridis is Tromso ir as velosiu i reisa jusu companijos i VILNIU,kur kreiptis

  • Simona Ryanair skrydžiai parašė:

   Sveiki,
   Priklausomai su kokia aviakompanija skrisite. Susisiekite dėl neramumų su savo bilieto pardavėju.

 5. Andrius parašė:

  Laba diena, mes su draugu nusipirkom skrydi iš Kauno į Neapolį, susimokėjom ir gavom patvirtinimą, kad bilietai bus paruošti 2017-11-15.
  Šiandien gavom žinutę „Ref W589RE please be advised that your Ryanair flight has been scheduled changed“. Bet draugas savo elektroniniame pašte, jokios informacijos neranda.

  • Simona Ryanair skrydžiai parašė:

   Sveiki,
   Susisiekite kuo skubiau su savo lėktuvo bilieto pardavėju.

 6. Vika parašė:

  Sveiki, kokiu tel. nr galima butu su jumis susisiekti del uzsakomos vietos lektuve?

 7. Dovile parašė:

  Laba diena, skrydis su rankiniu bagazu, lagamino aukstis 58 cm. su ratukais, be ratuku maziau nei 55 cm. ar galima su siuo lagaminu skristi?

  • Simona Ryanair skrydžiai parašė:

   Sveiki,
   Ryanair rankinio bagažo išmatavimai yra 55x40x20 cm. Jeigu jūs viršysite šiuos matmenis ir bagažas netilps į tokių išmatavimų nišą – jums reikės susimokėti kaip už registruotą bagažą.

 8. Vitalija parašė:

  Sveiki. Vakar nusipirkau bilieta is Rygos I Londona, 2017-11-24.
  Pinigus nuo saskaitos nurase, o patvirtinimo I el.pasta negavau. Kaip tai suprasti? Nei bilieto, nei pinigu!

  • Eleonora | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Vitalija,

   susisiekite tiesiogiai su savo bilietų pardavėju, nurodant visas užsakymo detales. Jeigu įsigijote mūsų portale, rašykite el.paštu [email protected].

 9. Eugenijus parašė:

  Sveiki, musu 12 zmoniu grupe is Lietuvos turejome skrydi atgalios lapkricio 5 diena iš Eilato Ovdos oro uosto i Kauna, bet gavome zinute, kad skrydis bus vykdomas iš Tel Avivo, mes turime uzsisake viešbuti Eilate, kas mus perves i Tel Aviva lapkričio 5 diena? Duokite žinoti? Ačiu. Musu rezervacijos NR EUTQ3H ir O1VNGE

  • Eleonora | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Eugenijau,

   dėl asmeninių užsakymų reikia kreiptis tiesiogiai į savo kelionės pardavėją. Jis Jums suteiks pilną informaciją apie kelionės pakitimus.

 10. Asta parašė:

  Laba diena, pikdami biletus suklydom pazimeje vietoj vaiku paauglius dabar neleidzia prisicekinti kur galima nuvykti istaisyti klaida siauliu mieste kad nereiketu begioti oro uoste su mazais vaikais su cekinimu

  • Eleonora | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Asta,

   turite kreiptis tiesiogiai į savo bilietų pardavėją. Tai galite atlikti ir nuotoliniu būdu (skambučiu, el .paštu).

 11. Erika Bužinskienė parašė:

  Sveiki, norėčiau sužinoti, ar galima vietoje rankinio bagažo, kurio matmenys(35x20x20), į lėktuvo saloną galėčiau pasiimti 20cm aukščio šakotį.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?