Keičiamos Ryanair bagažo taisyklės 97

Viena didžiausia pigių skrydžių aviakompanija Ryanair skelbia keičianti registruoto ir rankinio bagažo politika. Jau nuo rudens keleiviai nemokamai du rankinius bagažo vienetus į lėktuvo vidų leis įsinešti ne visiems norintiems keleiviams, sumažins mokesčius už registruotą bagažą ir padidino leistiną šio bagažo svorį.

Ryanair tikisi, kad šie pakeitimai įtakos teigiamus keliautojų bagažo vežimo pokyčius. Šiuo metu keleiviai pasiima du rankinio bagažo vienetus ir dažniausiai lėktuvo salone tiesiog nepakanka vietos bagažui. Jie yra prašome jį perkelti į registruoto bagažo skyrių. Mano, kad šie pokyčiai suteiks daugiau vietos keleiviams ir jie atsakingiau apgalvos savo bagažo gabenimą.

Ryanair nuo 2017 m. lapkričio 1 dienos įvedamos naujos taisyklės:

• Visų registruojamų lagaminų leistinas svoris nuo 15 kg didėja iki 20 kg;

• Standartinis registruojamo bagažo mokestis už 20 kg lagaminą nuo 35 eur mažėja iki 25 eur (mokestis priklauso nuo kelionės laiko, krypties);

• Į lėktuvo saloną neštis du rankinio bagažo vienetus bus leidžiama tik įlaipinimo pirmenybę turintiems keleiviams (įskaitant „Plus“, „Flexi Plus“ ir „Family Plus“ paslaugas);

• Visiems kitiems (t.y. pirmenybės neturintiems) keleiviams į lėktuvo saloną bus leidžiama pasiimti tik vieną mažesnį rankinio bagažo vienetą, o antrasis (kiek didesnis lagaminas su ratukais) prie įlaipinimo vartų turės būti atiduotas į lėktuvo bagažo skyrių (nemokamai).

Keičiamos Ryanair bagažo taisyklės

Keičiamos Ryanair bagažo taisyklės

97 thoughts on “Keičiamos Ryanair bagažo taisyklės

 1. Ramunw parašė:

  Sveiki skrendu su kudikiu. Kiek suprantu uz vezimeli moketi nereikia. Ji galima atiduoti prie lektuvo. O kaip su auto kedute?

  • Agnė | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Kūdikiui iki 2 metų galima paimti du daiktus: sportinį, lengvai sulankstomą vežimėlį ir automobilinę kėdutę.
   Abu daiktai atiduodami prie įlaipinimo vartų ir gabenami bagažo skyriuje.

 2. Simona parašė:

  Sveiki, per agentūrą įsigijome kelionę vasario 11 d. Į Tabą (Eilat (VDA), bet neįsigijome bagažo, ar bus galimybę įsigyti registruotą bagažą (20 kg.) oro uoste, kokia būtų kaina? Ačiū.

  • Agnė | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Registruoto bagažo iki 20kg kaina oro uoste būtų nuo 40 EUR.

 3. Almantas parašė:

  Sveiki
  Bilietas pirktas per kompaniją 24fly.com dar 2017m. Nuo sausio 15d. keitėsi Ryanair rankinio bagažo taisyklės.
  Ar jau galios naujosios taisyklės (skrydis 2018.02.15d.)?
  Ar galima į saloną kaip rankinį bagažą neštis nešiojamą kompiuterį (jo išmatavimai telpa į ribas 55cm x 40cm x 20cm)?
  Jeigu ne ir tam reikalingas pirmenybinis bilietas – kur ir kaip jį įsigyti, nes 24fly.com jo „dėl techninių kliūčių“ neleidžia įsigyti?
  Labai nenorėčiau savo kompiuterį atiduoti į bendrą bagažą, nes tai nesaugu.

  • Agnė | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Taip galios naujosios taisyklės. Norit gabenti lėktuvo salone nurodytų matmenų kompiuterį, reiktų įsigyti pirmenybinį įlaipinimą. Siūlome susisiekti su bilieto pardavėju.

 4. Audrius parašė:

  Laba diena,
  Patarkite, prašau, kaip galėčiau teisingai pergabenti suvenyrą – metalinis rėmas, kurio ilgis 77cm, plotis 30cm, storis 5cm, sveria apie 0,5kg. Į lagaminą netelpa.
  Ačiū.

 5. Dovile parašė:

  Sveiki. Dviese skrisime su kudikiu. Kokius nemokamus bagazus galime tureti?ar kudikiui galime tureti auto kedute ir bagaza dar?ar kedute bus galima atiduoti prie orlaivio i bagazo skyriu,ar reiks priduoti prie visu bagazu?

  • Agnė | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki.

   Su aviakompanija „Ryanair“ galite pasiimti sulankstomą vežimėlį ir automobilinę kėdutę arba vaikišką sėdynę Kūdikiams iki 2 metų priklauso 5 kg rankinis bagažas. Nedidelė rankinė su būtiniausiais kūdikio daiktais. Registruotas bagažas nepriklauso.

 6. Ana parašė:

  Sveiki. Kadangi rankinis bagažas bus perkeltas į bagažo skyrių, ar galima jame vežtis daugiau skysčio? Butelį vandens ar butelį vyno? Iš anksto dėkoju už atsakymą!

  • Agnė | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Rankiniam bagažui, kuris atiduodamas prie įlaipinimo vartų į bagažo skyrių, galioja rankinio bagažo taisyklės. Skysčių galima gabentis 10 vienetų iki 100 mililitrų.

 7. Eglė parašė:

  Sveiki. Skrisiu į Vokietija. Neturiu pirmenybes, jeigu y lektuvo salona pasiimu su savimi rankine ir lagamina iki 10kg. Lagaminas bus paimtas y bagaza? Kuris yra nemokamas skaiciau naujose taisyklese. Ar kaip?

  • Agnė | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Į lėktuvo saloną galėsite pasiimti mažą (35cm x 20cm x 20cm) krepšį. Kitą, didesnį (55cm x 40cm x 20cm) reikės nemokamai atiduoti prie įlaipinimo vartų. Abiems bagažo vienetams galios rankinio bagažo taisyklės.

 8. Andrius parašė:

  O iki kokio svorio galima vesti bagaza nemokamai

  • Agnė | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Vienas vienetas (55cm x 40cm x 20cm) iki 10kg, o kitas, kuriam svoris neribojamas, 35cm x 20cm x 20cm.

 9. Ana parašė:

  Seiki. Norėjau paklausti dėl rankinio bagažo – jei draudžiama į saloną su savimi neštis mažą, rankinį lagaminą ir pastarasis keliaus su kitais didesniais registruostratais lagaminais, tada ar galima jame vežtis skysčio, pavyzdžiui, butelį alkoholinio gėrimo? Iš anksto dėkoju už atsakymą.

  • Agnė | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Bagažas, atiduodamas prie įlaipinimo vartų, vis tiek bus rankinis bagažas. Tad jam galioja tos pačios taisyklės kaip ir bagažui, gabenamam orlaivio salone. Galima turėti 10 vienetų su skysčiais iki 100 mililitrų.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?