Keičiasi Raynair registracijos į skrydį tvarka 100

Pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ griežtina taisykles keleiviams, bilietus įsigyjantiems be papildomo rezervuotos vietos mokesčio.

Vien tik bazinę kainą už bilietus mokantiems keleiviams internetu užsiregistruoti į skrydį bus skirtas trumpesnis laikotarpis.

Nuo lapkričio 1 d. nemokama internetinė registracija į skrydį bus prieinama likus 4 dienoms iki skrydžio, o uždaroma – likus 2 valandoms iki lėktuvo pakilimo. Kitaip tariant, nepageidaujantys vietos lėktuve rezervuoti keleiviai gali registruotis į skrydį internetu arba per mobiliąją programėlę likus 4 dienoms iki skrydžio, bet ne vėliau nei likus dviem valandoms iki lėktuvo pakilimo; tokiu atveju jiems bus skirta atsitiktine tvarka parinkta vieta.

Kita alternatyva, už kurią teks sumokėti papildomus 6 svarus (6,64 eurų) už asmenį, – konkrečiam keleiviui lėktuve rezervuojama konkreti vieta. Užsisakiusiesiems šią paslaugą internetinė registracija bus galima mėnesį iki skrydžio.

Ryanair

100 thoughts on “Keičiasi Raynair registracijos į skrydį tvarka

 1. Irma sako:

  Kodel negaliu atsiskaityti kortele,uzsisakant bilieta cia uk internetu.

  • Eleonora | ryanair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki, Irma,

   gali būti įvairiausių nesklandumų. Tokiu atveju, Jums reiktų susisiekti su tiesioginiu bilietų pardavėju.

 2. Tomas sako:

  Sveiki. Kada baigia registruoti zmones oro uoste, pries uzdarant vartus?

  • Eleonora | ryanair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki, Tomai,

   tai priklauso nuo oro linijų bendrovės. Gali būti apie 40-50 minučių iki skrydžio.

 3. Dovilė sako:

  Sveiki, norėjau paklausti ar 17 metų vaikas gali skristi vienas iš Palangos į Stokholmą?

 4. Ricardas sako:

  Laba diena,

  Ar galima rankiniame bagaze vezti unguri vakuminiame maiselyje.

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,

   dėl žuvies nesklandumų kilti neturėtų. Tačiau tai gali priklausyti nuo šalies į kurią keliaujate, svarbu, kad žuvis neskleistų pašalinių kvapų ir neviršytų rankinio bagažo apribojimų.

 5. Audrius sako:

  Sveiki. Ar galima registruotu bagažu gabenti arbaletą(povandeninį šautuvą) ?

  • Danielė Ryanair skryžiai sako:

   Audriau,
   tai jau priklauso nuo skirtingų avia kompanijos taisyklių. Tačiau jei tai yra povandeninis šautuvas, jį galėtume gabenti kaip sportinį inventorių.

 6. Virginija sako:

  Sveiki, gegužės mėn. iš Vilniaus oro uosto skendame su šeima į UK Stansted oro uostą. užsakėme tik rankinį bagažą. 2 suaugę, 1 vaikas (8 metai) ir 1 kūdikis. Kūdikiui planuojame imti vežimą, kiek žinome galima ir įeina į kainą. Ar galima su savimi imti paspirtuką? jis nėra mažas, tačiau susilanksto. galime įdėti jį į dėklą. jei galima jį imti ar jam bus skaičiuojamas mokestis, ir kokio dydžio. ačiū.

  • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

   Virginija, paspirtuką turėti galėsite tik tokiu atveju, jei pastarasis tilptų į Jūsų turimo bagažo matmenis. Jei šis yra didesnis, reikėtų už papildomą mokestį pasirinkti registruotą bagažą.

 7. Irena sako:

  Sveiki, rytoj KOVO 23d is KAUNO skrisiu i LUTONA. Bandau atsispausdinti bilieta , bet rodo , kad tinklalapis laikinai nedirba. Ka patartumete daryti, jei iki isvykimo nepavyks atsispausdinti bilieto? Gal bus i tai atsizvelgta? Ar reikes moketi bauda?

  • Danielė Ryanair skryžiai sako:

   Irena,
   baudos mokėti nereikės. Bilietą galėsite pasiimti oro uoste pateikusi savo asmens dokumentą.

 8. kristina sako:

  Sveiki,

  Norejau pasiteirauti ar butina perkant bilietus rintis vietas? Ankciau to nebudavo, vietas parinkdavo automatu darant chek-in. Skrendam su vaikais ir perkant bilietus per Raynair svetaine meta lentele, jog turime pasirinkti vieta 1 suaugusiam ir vaikams. Suaigusiam kainuoja, vaikams iki 12m ne. Taciau tos lenteles isjungti neleidzia, t.y. privalau pasirinkti mokama vieta sau ir vaikams. taciau kita vieta, kad jau norint moketis ir matant visa sumos isklotine rodo, kad turiu susimoketi ne tik uz savo vieta, bet ir vaiku. Pavz mano kaina 48 zlotai ir dar papildomi 96 zlotai. Kodel? Taip iseina, kad nuskaiciavo ir uz vaiku vietas, kai rase, kad jos nemokamos? Zodziu nesuprantu tu papildomu mokesciu uz vietas. Ar galite paaiskinti? Dekui.

  • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

   Kristina, vienam suaugusiam asmeniui, skrendant su vaikais iki 12 metų amžiaus, yra būtina išsipirkti mokamą vietą. Vaikų vietos priskiriamos nemokamai. Jeigu Jums yra priskaičiuojama vaikų vietų pasirinkimas, rekomenduojame susisiekti su tiesioginiais Rynaiar atstovais.

 9. Laba diena. Noreciau suzinoti ar galima rankiniame bagaze skrendant i Londona Rainair kompanijos lektuvu veztis dezute sokolado orginalioje pakuoteje. Svoris 160 gramu. Aciu

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?