Keičiasi Raynair registracijos į skrydį tvarka 126

Pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ griežtina taisykles keleiviams, bilietus įsigyjantiems be papildomo rezervuotos vietos mokesčio.

Vien tik bazinę kainą už bilietus mokantiems keleiviams internetu užsiregistruoti į skrydį bus skirtas trumpesnis laikotarpis.

Nuo lapkričio 1 d. nemokama internetinė registracija į skrydį bus prieinama likus 4 dienoms iki skrydžio, o uždaroma – likus 2 valandoms iki lėktuvo pakilimo. Kitaip tariant, nepageidaujantys vietos lėktuve rezervuoti keleiviai gali registruotis į skrydį internetu arba per mobiliąją programėlę likus 4 dienoms iki skrydžio, bet ne vėliau nei likus dviem valandoms iki lėktuvo pakilimo; tokiu atveju jiems bus skirta atsitiktine tvarka parinkta vieta.

Kita alternatyva, už kurią teks sumokėti papildomus 6 svarus (6,64 eurų) už asmenį, – konkrečiam keleiviui lėktuve rezervuojama konkreti vieta. Užsisakiusiesiems šią paslaugą internetinė registracija bus galima mėnesį iki skrydžio.

Ryanair

126 thoughts on “Keičiasi Raynair registracijos į skrydį tvarka

 1. Rasa parašė:

  Sveiki, prieš kiek dienų galima registruoti bilietus, jei skrydis rugsėjo 26 d.?

 2. Vita parašė:

  Laba diena, norėčiau pasiteirauti, ar skrendant į UK galima pasiimti vakuume įpokuotos dešros. Lauktuviü laukia nemažai žmoniü. Jei galima, tai kokį kiekį? Dėkoju už atsakymä. Pagarbiai, Vita

  • Milda Ryanair skrydžiai parašė:

   Sveiki,
   Minėtą mėsos gaminį gabenant vakuume problemų kilti neturėtų.
   Rekomenduojame gabenti protingą kiekį mėsos gaminių.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?