Keičiasi Raynair registracijos į skrydį tvarka 174

Pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ griežtina taisykles keleiviams, bilietus įsigyjantiems be papildomo rezervuotos vietos mokesčio.

Vien tik bazinę kainą už bilietus mokantiems keleiviams internetu užsiregistruoti į skrydį bus skirtas trumpesnis laikotarpis.

Nuo lapkričio 1 d. nemokama internetinė registracija į skrydį bus prieinama likus 4 dienoms iki skrydžio, o uždaroma – likus 2 valandoms iki lėktuvo pakilimo. Kitaip tariant, nepageidaujantys vietos lėktuve rezervuoti keleiviai gali registruotis į skrydį internetu arba per mobiliąją programėlę likus 4 dienoms iki skrydžio, bet ne vėliau nei likus dviem valandoms iki lėktuvo pakilimo; tokiu atveju jiems bus skirta atsitiktine tvarka parinkta vieta.

Kita alternatyva, už kurią teks sumokėti papildomus 6 svarus (6,64 eurų) už asmenį, – konkrečiam keleiviui lėktuve rezervuojama konkreti vieta. Užsisakiusiesiems šią paslaugą internetinė registracija bus galima mėnesį iki skrydžio.

Ryanair

174 thoughts on “Keičiasi Raynair registracijos į skrydį tvarka

1 3 4 5
 1. Ina parašė:

  Sveiki . Uzsisakiau kelione , pries naujuosius, skrydis birzelio 2.negavau I raynairo jokio emeilo. Ar tureciau sunerimti?

 2. Indre parašė:

  Sveiki . Pirkau bilieta pries naujus metus, skrydis birzeli. Jokio emeil is ryainair dar negavau. Ar kazkas negerai?

  • Agnė | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Gal galite patikslinti informaciją, kokioje svetainėje pirkote bilietus.

 3. Darius parašė:

  Sveiki,

  Ryanair padare „kūdykių mokestį“ 25eur nors iki 2metų jie sėdi tėvams ant keliu?

 4. Albina parašė:

  Skrendame I Berlyna is Vilniaus oro uosto 2018.02.13 atlikome nemokama rezervacija pirmyn ar jau galima atlikti rezervacija nemokamai ir atgal grisime 2018.02.17

  • Agnė | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Nemokama registracija su aviakompanija Ryanair atliekama likus ne daugiau nei 4 dienoms iki skrydžio.

 5. Inga parašė:

  Noriu pirkti bilieta iskart i abi puses. Skrydis i prieky penktadieni o atgal sekmadieni (kelios dienos). Ar check-in automatiskai pasidarys abiem bilietam ar reikia daryti 2 kartus (skrendant i prieki ir skrendant atgal)?

  • Agnė | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Laba diena.

   Nemokama registracija atliekama likus 4 dienoms iki skrydžio arba mažiau. Taigi, ketvirtadienį turėtų leisti atlikti registraciją į abi puses.

 6. Ginta parašė:

  Laba diena,

  Noreciau gauti tikslus atsakyma, kada anksciausiai galima registruotis skrydziui? Nes jusu pateiktame video is Youtube raso, kad likus ne daugiau kaip 30d iki skrydzio, o kai bandai uzbaigti registracijajau raso, kad ne daugiau kaip 60d iki skrydzio. Registracijos uzbaigti neleidzia, skrydis Kovo 27d. Aciu uz patikslinima.

  • Agnė | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Nemokama standartinė registracija Ryanair skrydžiams pradedama lygiai 4 dienos iki skrydžio.

1 3 4 5

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?