Keičiasi Raynair registracijos į skrydį tvarka 206

Pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ griežtina taisykles keleiviams, bilietus įsigyjantiems be papildomo rezervuotos vietos mokesčio.

Vien tik bazinę kainą už bilietus mokantiems keleiviams internetu užsiregistruoti į skrydį bus skirtas trumpesnis laikotarpis.

Nuo lapkričio 1 d. nemokama internetinė registracija į skrydį bus prieinama likus 4 dienoms iki skrydžio, o uždaroma – likus 2 valandoms iki lėktuvo pakilimo. Kitaip tariant, nepageidaujantys vietos lėktuve rezervuoti keleiviai gali registruotis į skrydį internetu arba per mobiliąją programėlę likus 4 dienoms iki skrydžio, bet ne vėliau nei likus dviem valandoms iki lėktuvo pakilimo; tokiu atveju jiems bus skirta atsitiktine tvarka parinkta vieta.

Kita alternatyva, už kurią teks sumokėti papildomus 6 svarus (6,64 eurų) už asmenį, – konkrečiam keleiviui lėktuve rezervuojama konkreti vieta. Užsisakiusiesiems šią paslaugą internetinė registracija bus galima mėnesį iki skrydžio.

Ryanair

206 thoughts on “Keičiasi Raynair registracijos į skrydį tvarka

1 4 5 6
 1. Rimantas parašė:

  Sveiki,

  Pirkau bilietus į Madridą. Ryanair pakeitė skrydžio datas ir pateikė pasiūlymą skristi kitomis datomis, kuriomis išvykti negaliu. Norėčiau atgauti pinigus už bilietus ir gauti kompensaciją (EU 261).

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Jums reikia kreiptis į savo bilietų pardavėją arba tiesiogiai į aviakompaniją.

 2. Lina parašė:

  Sveiki, gruodzio 7 diena turiu bilieta,kada galima daryti checkin ? Aciu

  • Ieva parašė:

   Sveiki

   Įprastinę tvarka 2d. iki skrydžio. Jei išsiperkate sėdėjimo vietas, tada 60d. iki skrydžio.

1 4 5 6

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?