Keičiasi Raynair registracijos į skrydį tvarka 216

Pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ griežtina taisykles keleiviams, bilietus įsigyjantiems be papildomo rezervuotos vietos mokesčio.

Vien tik bazinę kainą už bilietus mokantiems keleiviams internetu užsiregistruoti į skrydį bus skirtas trumpesnis laikotarpis.

Nuo lapkričio 1 d. nemokama internetinė registracija į skrydį bus prieinama likus 4 dienoms iki skrydžio, o uždaroma – likus 2 valandoms iki lėktuvo pakilimo. Kitaip tariant, nepageidaujantys vietos lėktuve rezervuoti keleiviai gali registruotis į skrydį internetu arba per mobiliąją programėlę likus 4 dienoms iki skrydžio, bet ne vėliau nei likus dviem valandoms iki lėktuvo pakilimo; tokiu atveju jiems bus skirta atsitiktine tvarka parinkta vieta.

Kita alternatyva, už kurią teks sumokėti papildomus 6 svarus (6,64 eurų) už asmenį, – konkrečiam keleiviui lėktuve rezervuojama konkreti vieta. Užsisakiusiesiems šią paslaugą internetinė registracija bus galima mėnesį iki skrydžio.

Ryanair

216 thoughts on “Keičiasi Raynair registracijos į skrydį tvarka

1 4 5 6
 1. Jelena parašė:

  Jei mes bilietus isigyjome Spalio 22 diena be priority. Ar reiks moketi uz rankini bagaza(10kg) skrydzio diena Gruodzio 20d. Aciu

 2. Lia parašė:

  Sveiki, ar butina bilieta tureti ant popieriaus lapo ar galima tiesiog parodyt bilieta telefone?

 3. Inga parašė:

  Laba diena ,noriu pasiteirauti, kaip padaryti skrydžio check in su asmens grįžimo pažymėjimu? Ir šiaip ,kaip viskas vyksta oro uoste?Ačiū

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Pasirinkite bet kurį tipą, nesvarbu ar kortelė ar pasas ir įveskite visus duomenis kurių prašo sistema. Oro uoste viskas įprastai vietoje asm. dokumento pateiksite grįžimo pažymėjimą.

 4. DARIUS parašė:

  sveiki gruodzio 21d skrydis,kada galima daryti checkin?aciu

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Registracija įprastine tvarka pradedama likus 48val iki skrydžio.

 5. Natalija parašė:

  Sveiki. Ar turiu registruoti skridziui nepilnameti vaika? Sistema neleidzia.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Turbūt vaikui blogai buvo parinktas statusas, tai yra: nupirkote vaikui bilietą kaip suaugusiam todėl jo registruoti ir neleidžia. Susisiekite su aviakompanijos atstovais (ryanair live chat) ir pakeiskite vaikui statusą. Jį registruoti yra privaloma.

 6. Rimantas parašė:

  Sveiki,

  Pirkau bilietus į Madridą. Ryanair pakeitė skrydžio datas ir pateikė pasiūlymą skristi kitomis datomis, kuriomis išvykti negaliu. Norėčiau atgauti pinigus už bilietus ir gauti kompensaciją (EU 261).

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jums reikia kreiptis į savo bilietų pardavėją arba tiesiogiai į aviakompaniją.

 7. Lina parašė:

  Sveiki, gruodzio 7 diena turiu bilieta,kada galima daryti checkin ? Aciu

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki

   Įprastinę tvarka 2d. iki skrydžio. Jei išsiperkate sėdėjimo vietas, tada 60d. iki skrydžio.

1 4 5 6

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?