Keičiasi Raynair registracijos į skrydį tvarka 174

Pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ griežtina taisykles keleiviams, bilietus įsigyjantiems be papildomo rezervuotos vietos mokesčio.

Vien tik bazinę kainą už bilietus mokantiems keleiviams internetu užsiregistruoti į skrydį bus skirtas trumpesnis laikotarpis.

Nuo lapkričio 1 d. nemokama internetinė registracija į skrydį bus prieinama likus 4 dienoms iki skrydžio, o uždaroma – likus 2 valandoms iki lėktuvo pakilimo. Kitaip tariant, nepageidaujantys vietos lėktuve rezervuoti keleiviai gali registruotis į skrydį internetu arba per mobiliąją programėlę likus 4 dienoms iki skrydžio, bet ne vėliau nei likus dviem valandoms iki lėktuvo pakilimo; tokiu atveju jiems bus skirta atsitiktine tvarka parinkta vieta.

Kita alternatyva, už kurią teks sumokėti papildomus 6 svarus (6,64 eurų) už asmenį, – konkrečiam keleiviui lėktuve rezervuojama konkreti vieta. Užsisakiusiesiems šią paslaugą internetinė registracija bus galima mėnesį iki skrydžio.

Ryanair

174 thoughts on “Keičiasi Raynair registracijos į skrydį tvarka

 1. SIMONA parašė:

  Sveiki, skrisiu is Anglijos i Ryga su 8 menesiu kudikiu, ar galiu mazyliui kartu veztis misinuka padaryta didesniame nei 100ml buteliuke? Ar madinine kedute yra nemokamas vaiko bagazas? Ar ja reikia registruoti oro uoste prie bagazo skyriaus jeigu mes skrendame tik su rankiniu bagazu?

  • Milda Ryanair skrydžiai parašė:

   Sveiki,
   Galite gabenti paruošto mišinuko iki 1 litro.
   Keliaujant su aviakompanija Ryanair galite gabenti mašinos kėdutę bei vežimėlį nemokamai. Minėtus daiktus galite atiduoti registruoto bagažo skyriui.
   Jei keliaujate su aviakompanija Ryanair galite gabent kūdikiui papildomą 5 kg bagažo vienetą.

 2. Andrius parašė:

  Sveiki, bandau registruotis skrydžiui su vaikais (12 ir 15 metų), bet registruojant vaikus sistema neleidžia pasirinkti jų gimimo metų. Ką man daryti? Skrydžiui registruojuosi 1-ą kartą. Pinigus už bilietus jau pervedžiau.

  • Danielė | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Andriau,
   gali būti, jog vaikams nupirkote suaugusio bilietus. Galite tai pakeisti susisiekę su agentūra, iš kurios pirkote bilietus, arba su Ryanair konsultantais, tada jie pakeis vaikų bilietų tipą.

 3. Rasa parašė:

  Sveiki,

  iškilo toks klausimas, ar būtinai reikia turėti atsispausdinus bilietą, ar galima pdf formatu jį parodyti per telefoną?

 4. Marijus parašė:

  Sveiki,

  Nusipirkome 2 bilietus, po to nusprendė skristi kartu ir 2 vaikai: 11 metų ir 15 metų amžiaus. Tada nupirkome dar 2 bilietus į tą patį skrydį: vieną vaiką nurodėme kaip suaugusį, nes komentaruose radome, kad tik taip galima nusipirkti, ir kad po to iškart reikia susisiekti su Ryanair ir paprašyti, kad vaikų bilietus pririštų prie mūsų bilietų. Bet iškilo kita problema. Šiuo metu abiejų vaikų pasai galioja, bet kelionės metu jau nebegalios. Iškart užsakėme naujas ID korteles: vyresnysis turės 05.18, jaunesnioji – 06.08 dienomis. Skrydis 06.18 dieną. Ką mums dabar daryti: ar bandyti pririšti vaikų bilietus su dabartiniais pasais, o po to keisti dokumentų duomenis naujais, ar laukti, kol abu turės naujas ID korteles, ir tik tada kreiptis dėl vaikų bilietų pririšimo? Kaip bus su registracija: ar galėsime registruotis internetu, ar tik oro uoste? Ačiū.

  • Danielė | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Marijau,
   galite laukti, kol gausite naujus dokumentus, tada sutaupysite laiko ir problemas išspręsite vienu metu. Taip būtų patogiau. Po sujungimo kartais vaikams check in turi būti atliekamas oro uoste, bet suaugę privalo tai pasidaryti internetu. Jums šią informaciją tiksliai praneš tuomet, kai sujungsite savo ir vaikų bilietus.

 5. Sigita parašė:

  Sveiki,

  Susidūriau su absurdiška situacija-vėlų vakarą, bandydama išsirinkti vietas lėktuve vaikams, netekau galimybės nusipirkti bilietų, nes gavau pranešimą, kad per ilgai užtrukau. Grįžusi į pradinį puslapį, nustebau, nes kaina per tas keliolika minučių ženkliai šoktelėjo…Labai apmaudu ir liūdna, kad tokiu būdu yra apgaudinėjami klientai…Ne dieną uždelsiau, ir ne pusę..Viskas vyko valandos bėgyje. Esu labai nusivylusi tokia sistema. Beje, laisvų vietų lėktuve, kai rinkausi, buvo sočiai.

  • Danielė | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sigita,
   apgailestaujame, kad taip nutiko, tačiau lėktuvų bilietai kartais ženkliai šokteli ir per kelias minutes.

 6. Irma parašė:

  Laba diena, noriu paklausti ar cigeretes 4 blokus suaugusiam zmogui galima vezti rankiniame bagaze, ar nekils problemų.

  • Danielė | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Irma,
   priklauso nuo šalies, bet taip Didžiosios Britanijos valstybių (Anglijos, Škotijos, Velso, Šiaurės Airijos) bei Europos Sąjungos šalių nustatytas orientacinis leidžiamas tabako gaminių kiekis negali būti didesnis kaip:
   – 800 cigarečių (4 blokai)*;
   – 400 cigarilių;
   – 200 cigarų;
   – 1 kg tabako.

 7. Irma parašė:

  Laba diena, noriu paklausti, skerendant į Angliją suaugęs zmogus gali vežtis 4 blokus cigarečių,ar jos visos gali būti rankiniame bagaže? Aciū.

  • Danielė | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Irma,

   Didžiosios Britanijos valstybių bei Europos Sąjungos šalių nustatytas orientacinis leidžiamas tabako gaminių kiekis negali būti didesnis kaip:
   – 800 cigarečių (4 blokai)*;
   – 400 cigarilių;
   – 200 cigarų;
   – 1 kg tabako.

 8. Klientas parašė:

  Sveiki, mes isigijome bilietus Ryanair ofiacialioje svetaineje ir skrydis is Milano i Vilniu suplanuotas geguzes 19 d., noretume atsispauzdinti ilaipinimo korteles, taciau raso kad nemokamai tai bus galima padaryti likus 4 dienoms iki skrydzio. Taciau mes noretume tai padaryti dar pries isvykdami – kiek tai kainuoja? Du suauge ir vaikas 9 m. ? aciu.

  • Danielė | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   prisijunkite prie sistemos ir matysite kainas. Jos priklauso ir nuo vietų, kur norite sėdėti.

 9. loreta parašė:

  Svei,norejau paklaisti jei esu registravusi bagaza 20kg o svoris virsitu 20kg,ar galesiu dasmoketi Oro uote virssvori?aciu

  • Danielė | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Loreta,
   taip, tačiau papildomi kilogramai oro uoste yra apmokestinti gana brangiai.

 10. Daiva parašė:

  Aš pirkau bilietą iš mobiliosios programos. Duomenys buvo suvesti mano jau iš anksčiau. Bet dabar užsakinėjau savo dukrai. Prašė įrašyti tik vardą ir pavardę, o duomenų ne reikalavo. Ar nebus kad paso duomenys bus mano. Skrydis bus tik gegužės 31d.todėl dar bilietų neturiu tik rezervuoti. Ar nebus keblumų ?

  • Danielė | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Daiva,
   gali būti, kad atmintyje išsisaugojo Jūsų duomenys. Pabandykite tą patį atlikti internetu. Arba duomenis pakeisite, kai darysite check in.

 11. Inga parašė:

  Laba diena,uzsakant lektuvo bilieta suaugusiam ir vaikui(10 m ),buvo padaryta klaida pazymint vaiko amziu. Pasirinktas amzius 12-15 m, o ne 2-11 m. Ar gali kilti problemu del to skrydzio metu arba darant checkin ?

  • Danielė | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Inga,
   taip, gali. Susisiekite su agentūra, iš kurios pirkote bilietus arba tiesioginiu tiekėju, kad pakeistų Jūsų nupirkto bilieto tipą.

 12. Irma parašė:

  Kodel negaliu atsiskaityti kortele,uzsisakant bilieta cia uk internetu.

  • Eleonora | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki, Irma,

   gali būti įvairiausių nesklandumų. Tokiu atveju, Jums reiktų susisiekti su tiesioginiu bilietų pardavėju.

 13. Tomas parašė:

  Sveiki. Kada baigia registruoti zmones oro uoste, pries uzdarant vartus?

  • Eleonora | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki, Tomai,

   tai priklauso nuo oro linijų bendrovės. Gali būti apie 40-50 minučių iki skrydžio.

 14. Dovilė parašė:

  Sveiki, norėjau paklausti ar 17 metų vaikas gali skristi vienas iš Palangos į Stokholmą?

 15. Ricardas parašė:

  Laba diena,

  Ar galima rankiniame bagaze vezti unguri vakuminiame maiselyje.

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai parašė:

   Sveiki,

   dėl žuvies nesklandumų kilti neturėtų. Tačiau tai gali priklausyti nuo šalies į kurią keliaujate, svarbu, kad žuvis neskleistų pašalinių kvapų ir neviršytų rankinio bagažo apribojimų.

 16. Audrius parašė:

  Sveiki. Ar galima registruotu bagažu gabenti arbaletą(povandeninį šautuvą) ?

  • Danielė Ryanair skryžiai parašė:

   Audriau,
   tai jau priklauso nuo skirtingų avia kompanijos taisyklių. Tačiau jei tai yra povandeninis šautuvas, jį galėtume gabenti kaip sportinį inventorių.

 17. Virginija parašė:

  Sveiki, gegužės mėn. iš Vilniaus oro uosto skendame su šeima į UK Stansted oro uostą. užsakėme tik rankinį bagažą. 2 suaugę, 1 vaikas (8 metai) ir 1 kūdikis. Kūdikiui planuojame imti vežimą, kiek žinome galima ir įeina į kainą. Ar galima su savimi imti paspirtuką? jis nėra mažas, tačiau susilanksto. galime įdėti jį į dėklą. jei galima jį imti ar jam bus skaičiuojamas mokestis, ir kokio dydžio. ačiū.

  • Renata RyanAir Skrydžiai parašė:

   Virginija, paspirtuką turėti galėsite tik tokiu atveju, jei pastarasis tilptų į Jūsų turimo bagažo matmenis. Jei šis yra didesnis, reikėtų už papildomą mokestį pasirinkti registruotą bagažą.

 18. Irena parašė:

  Sveiki, rytoj KOVO 23d is KAUNO skrisiu i LUTONA. Bandau atsispausdinti bilieta , bet rodo , kad tinklalapis laikinai nedirba. Ka patartumete daryti, jei iki isvykimo nepavyks atsispausdinti bilieto? Gal bus i tai atsizvelgta? Ar reikes moketi bauda?

  • Danielė Ryanair skryžiai parašė:

   Irena,
   baudos mokėti nereikės. Bilietą galėsite pasiimti oro uoste pateikusi savo asmens dokumentą.

 19. kristina parašė:

  Sveiki,

  Norejau pasiteirauti ar butina perkant bilietus rintis vietas? Ankciau to nebudavo, vietas parinkdavo automatu darant chek-in. Skrendam su vaikais ir perkant bilietus per Raynair svetaine meta lentele, jog turime pasirinkti vieta 1 suaugusiam ir vaikams. Suaigusiam kainuoja, vaikams iki 12m ne. Taciau tos lenteles isjungti neleidzia, t.y. privalau pasirinkti mokama vieta sau ir vaikams. taciau kita vieta, kad jau norint moketis ir matant visa sumos isklotine rodo, kad turiu susimoketi ne tik uz savo vieta, bet ir vaiku. Pavz mano kaina 48 zlotai ir dar papildomi 96 zlotai. Kodel? Taip iseina, kad nuskaiciavo ir uz vaiku vietas, kai rase, kad jos nemokamos? Zodziu nesuprantu tu papildomu mokesciu uz vietas. Ar galite paaiskinti? Dekui.

  • Renata RyanAir Skrydžiai parašė:

   Kristina, vienam suaugusiam asmeniui, skrendant su vaikais iki 12 metų amžiaus, yra būtina išsipirkti mokamą vietą. Vaikų vietos priskiriamos nemokamai. Jeigu Jums yra priskaičiuojama vaikų vietų pasirinkimas, rekomenduojame susisiekti su tiesioginiais Rynaiar atstovais.

 20. Laba diena. Noreciau suzinoti ar galima rankiniame bagaze skrendant i Londona Rainair kompanijos lektuvu veztis dezute sokolado orginalioje pakuoteje. Svoris 160 gramu. Aciu

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?