Keičiasi Raynair registracijos į skrydį tvarka 174

Pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ griežtina taisykles keleiviams, bilietus įsigyjantiems be papildomo rezervuotos vietos mokesčio.

Vien tik bazinę kainą už bilietus mokantiems keleiviams internetu užsiregistruoti į skrydį bus skirtas trumpesnis laikotarpis.

Nuo lapkričio 1 d. nemokama internetinė registracija į skrydį bus prieinama likus 4 dienoms iki skrydžio, o uždaroma – likus 2 valandoms iki lėktuvo pakilimo. Kitaip tariant, nepageidaujantys vietos lėktuve rezervuoti keleiviai gali registruotis į skrydį internetu arba per mobiliąją programėlę likus 4 dienoms iki skrydžio, bet ne vėliau nei likus dviem valandoms iki lėktuvo pakilimo; tokiu atveju jiems bus skirta atsitiktine tvarka parinkta vieta.

Kita alternatyva, už kurią teks sumokėti papildomus 6 svarus (6,64 eurų) už asmenį, – konkrečiam keleiviui lėktuve rezervuojama konkreti vieta. Užsisakiusiesiems šią paslaugą internetinė registracija bus galima mėnesį iki skrydžio.

Ryanair

174 thoughts on “Keičiasi Raynair registracijos į skrydį tvarka

 1. Viktorija parašė:

  labas vakaras,
  kaip zinoti ar as esu uzsiregistravusi skrydziui ar ne?

  • Simona Ryanair skrydžiai parašė:

   Sveiki,
   Jei turite įlaipinimo kuponą su skrydžio data, brūkšniniu kodu, esate užsiregistravusi skrydžiui.

 2. Svajūnas parašė:

  Laba diena, draugai skrenda į vokietiją, bilietus jau užsakę. Noriu nupirkti bilietus 13 m. sūnui. Draugai būtų kaip lydintys asmenys. Ar yra papildomi reikalavimai bilietams, dokumentams? Yra papildomi mokesčiai?’

  • Alvita | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Laba diena,

   vaikui bilietą turėsite nupirkti kaip suagusiam, o vėliau teks keisti o vėliau keisti statusą į vaiko bei prijungti prie kitos rezervacijos. Šis veiksmas papildomai kainuoja.

 3. Agne parašė:

  Laba diena, bilietus uzsakinejome per ryanairbilietai.lt, suaugęs ir du vaikai 6-7 metų. Vietu papildomai neuzsakinejome bet iskart davė registracija, kaip suprasti? Ačiū

 4. inesa parašė:

  Sveiki as pirkau pas jus bilieta, nepasirinkau sedejimo vietu bet check in leido pasidaryti nors iki skrydzio 30dienu liko. Rzervacijos kodas 8 skaitmenu. Nors paprastai buna 6 skaitmenu. Ar kompanija neapgaulinga?

 5. Vita parašė:

  Sveiki ,kaip „pristi “ vaiko vaiko rezervacija. Biletas pirktas rezervavimo sistemoje Greitai.lt?Aciu.

 6. Agne parašė:

  Sveiki, paaiskinkite. Spalio 16d skrendu su jusu kompanija i Londona, spalio 18d grystu. Dabar kai rasau, yra jau spalio 13diena, kodel man neleidzia daryti check in? As ta prasme privalau rinktis ta checkina uz 4e? Cia kalbu tik i viena, i Londono puse. Ir dar, seip ar taip uz vietas lektuve moketi reikes taip? Nes pasirinkus free vietas, kad isrinktu random budu, kitame zingsnyje neleidzia daryti free checkino. Ta prasme trumpai iseina taip – bandziau sutaupyti pinigu skrydziui, o su visais sitais mokejimais vistiek iseis nemazai ?

  • Simona Ryanair skrydžiai parašė:

   Sveiki,
   Jums jau turi leisti registruotis. Kai renkatės nemokamą registraciją 10.16 d. skrydžiui jums reikia pažymėti, kad 10.18 d. registruositės vėliau. Jeigu vis dar nepavyksta – prašome susisiekti su portalu, kur buvo pirkti lėktuvo bilietai.

 7. Rimantas parašė:

  Sveiki, pirkom bilietus neužsisakius paslaugos dėl vietos pasirinkimo, ar galima būtų ją užsisakyt ? Bilietai pirkti rugsėjo mėnesį o skrydis lapkričio 23 dieną

  • Eleonora | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Rimantai,

   kreipkitės tiesiogiai į savo bilietų pardavėją. jeigu užsisakėte tiesiogiai aviakompanijos portale, prisijunkite su savo paskyra prie užsakymo ir galėsite išsipirkti vietą.

 8. Raisa parašė:

  Ar įmanoma grąžinti bilietus be priežasties-kokia kaina

 9. Vika parašė:

  Sveiki, pirkome bilietus su draugu kartu, yra vienas rezervacijos numeris, ar viename telefone, ryanair programeleje galima pasidaryti du check in? praeinant patikras, del to nekils problemu?

  • Eleonora | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Vika,

   problemų kilti neturėtų, tačiau rekomenduojame pasitikslinti, ar Jūsų kelionės oro uostai tikrai priima mob. įlaipinimo korteles.

 10. Silvija parašė:

  Laba diena. Turime rezervuotas vietas skrydziui is Bristolio i Kauna spalio men Ar i Lietuva irgi gali atsaukti skrydi, nors jie ir taip vykdomi du kart per savaite

  • Eleonora | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Silvija,

   visus atšaukiamus skrydžius galite rasti aviakompanijos portale.

 11. Indre parašė:

  Laba diena, mano skrydis Rugsejo 16d. O atgal grystu 23d. Kodel as negaliu atspausdinti bilieto? Pirmam Biliete pasirenku nemokama vieta antrame negaliu rinktis nieko? Ta tureciau spausti? Uz vieta nenoriu moketi papildomai.tiesiog noriu atsispauzdinti 1 bilieta.ka man daryti?

  • Eleonora | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Indre,

   Jūs galite išsiimti kiekvieno skrydžio įlaipinimo kortelę ne ankščiau kaip 4 dienos prieš skrydį, jeigu nėra įsigyta mokama vieta.Jums neleido antrosios įlaipinimo kortelės išsiimti, kadangi tuo metu dar nebuvo pradėta nemokama registraciją į 23 d. skrydį.

 12. Indre parašė:

  Laba diena, mano skrydis Rugsejo 16d. O atgal grystu 23d. Kodel as negaliu atspausdinti bilieto? Pirmam Biliete pasirenku nemokama vieta antrame negaliu rinktis nieko? Ta tureciau spausti? Uz vieta nenoriu moketi papildomai.tiesiog noriu atsispauzdinti 1 bilieta.

  • Eleonora | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Indre,

   Jūs galite išsiimti kiekvieno skrydžio įlaipinimo kortelę ne ankščiau kaip 4 dienos prieš skrydį, jeigu nėra įsigyta mokama vieta.Jums neleido antrosios įlaipinimo kortelės išsiimti, kadangi tuo metu dar nebuvo pradėta nemokama registraciją į 23 d. skrydį.

 13. Emilija parašė:

  Sveiki,
  registruojuosi skrydžiui internetu ir rodoma, jog skrydžiui į priekį registruotis jau galiu, tačiau atgal tik 14 dieną (skrydžio į priekį dieną). Taip gaunasi, kad negaliu užsiregistruoti iš viso. Ar galima registruoti skrydį tik į vieną pusę?Dėkoju už atsakymą, Emilija.

  • Eleonora | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Emilija,

   priklausomai nuo oro linijų bendrovės politikos, tačiau įprastai sistema turėtų leisti atlikti registraciją ir į vieną pusę.

 14. Ar galima rankiniame bagaže vežti šaldytus maisto produktus ir rūkytus gaminius?

 15. Milda parašė:

  Laba diena,
  jei keliaujame su 4 m vaiku ir iš anksto neišsiperkame vietų šalia, tai ar gali būti taip, jog sistema vaikui priskirs vietą ne šalia vieno iš tėvų?

  • Simona Ryanair skrydžiai parašė:

   Sveiki,
   Vaikas visuomet sėdės bent su vienu iš suaugusiųjų, kurs yra rezervacijoje.

 16. Remigijus parašė:

  Ar galios viename išmaniajame telefone esantys, 5 asmenų (2 suaugę ir 3 vaikai) elektroniniai skrydžio bilietai.

  • Simona Ryanair skrydžiai parašė:

   Sveiki,
   Jeigu programėlė veiks tinkamai, tai galios. Bet visuomet rekomenduojame turėti spausdintus bilietus.

 17. Irena parašė:

  Sveiki,jei vaikui 16 skrysdamas i UK reikia tevu sutikimo?mes kartu su vyru atskrydome i Londona ir norim kad mūsų vaikas atskrystu, nebus problemų?

  • Simona Ryanair skrydžiai parašė:

   Sveiki,
   Vaikas skrisdamas vienas į Angliją privalo turėti notaro patvirtintą vieno iš tėvų sutikimą, kad vaikas gali skristi vienas.

 18. Svetlana parašė:

  Laba diena dukra nori skristi i Londona, jai tik 16 ar gali viena?

  • Simona Ryanair skrydžiai parašė:

   Sveiki,
   Su Ryanair aviakompanija 16 metų vaikas skristi vienas gali.

 19. Rasa parašė:

  Sveiki, prieš kiek dienų galima registruoti bilietus, jei skrydis rugsėjo 26 d.?

 20. Vita parašė:

  Laba diena, norėčiau pasiteirauti, ar skrendant į UK galima pasiimti vakuume įpokuotos dešros. Lauktuviü laukia nemažai žmoniü. Jei galima, tai kokį kiekį? Dėkoju už atsakymä. Pagarbiai, Vita

  • Milda Ryanair skrydžiai parašė:

   Sveiki,
   Minėtą mėsos gaminį gabenant vakuume problemų kilti neturėtų.
   Rekomenduojame gabenti protingą kiekį mėsos gaminių.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?