Keičiasi Ryanair sėdimų vietų politika keliaujant su vaikais 24

Aviakompanija Ryanair stengiasi tobulėti gerindama siūlomas paslaugas bei siūlydama palankiausias kainas savo klientams. Tad dėmesio keliaujantiems su vaikais!
Nuo 2016 m. rugsėjo 1 d. keičiasi sėdimų vietų tvarka keliaujantiems su vaikais iki 12 metų. Kiekvienas keleivis, su kuriuo keliauja ir vaikas, privalės rezervuoti sėdimas vietas už papildomą mokestį. Pasirinktos sėdimos vietos mokestis bus sumažinamas tik iki 4 EUR. O sėdimos vietos rezervacija vaikui bus nemokama.
Taigi, pagal naują tvarką, visi keleiviai bilietų rezervavimo metu privalės rezervuoti konkrečias sėdimas vietas už atitinkamą mokestį. Tuomet keleiviai galės būti ramūs ir garantuoti, jog skrydžio metu jie sėdės kartu su savo vaikais.

Nuo rugsėjo 1 d. ši tvarka taps privaloma kiekvienam klientui, keliaujančiam su vaiku iki 12 metų. Keleiviams, kurie keliauja be vaikų, rezervacija nebus privaloma. Bet kuriuo atveju, jei tai ir neprivaloma, rezervuoti sėdimą vietą galės bet kuris Ryanair keleivis.

Primename, kad rezervuojant konkrečias vietas, registraciją į Ryanair skrydį bus galima atlikti anksčiau – nuo 30 dienų iki skrydžio.

Ši iniciatyva kilo po įtempto sezono, kuomet dauguma Ryanair skrydžių buvo pilnai užpildyti. Lėktuvai pilni, o keleiviai vietų nerezervuoja, tikėdamiesi sėdėti šalia. Daugelis suaugusiųjų, kurie keliauja su mažais vaikais nepasirenka konkrečių sėdimų vietų, o sistema, atsižvelgus į didelį užimtumą, vietas parenka atskirai.

Taigi, nauja tvarka padės išvengti nesklandumų ir nepatogumų keliaujant su mažamečiais.

Ryanair sėdimos vietosKeičiasi Ryanair sėdimų vietų politika keliaujant su vaikaisAviakompanija Ryanair

24 thoughts on “Keičiasi Ryanair sėdimų vietų politika keliaujant su vaikais

 1. Jurgita parašė:

  Skrendu viena su vaiku 1.3m papildomo bagazo nesipirkom tai kiek mum galima tureti bagazo su savimi ir kokie ju ismatavimai .kokie ismatavimai turi buti vaiko krepsiui?

  • Simona Ryanair skrydžiai parašė:

   Sveiki,
   Suaugęs asmuo, keliaujantis su Ryanair, gali turėti rankinį bagažą iki 10 kg 55x40x20 cm ir mažą rankinę 35x20x20 cm, o kūdikis gali turėti 5 kg krepšį. Išmatavimų aviakompanija nepateikia.

 2. Ingrida parašė:

  Sveiki, ar skrendant su vaiku 6 metu reikia pirkti ilaipinimo pirmenybe norint nelaukti eiles ar skrandant su vaiki ji priklauso automatiskai.

  • Simona Ryanair skrydžiai parašė:

   Sveiki,
   Automatiškai jis nepriklauso. Turite įsigyti papildomai.

 3. Julija parašė:

  Girdėjome informaciją, kad nuo 2017 m. kovo 25 d. keleiviams, skrendantiems į Jungtinę Karalystę draudžiama lėktuvo salone vežtis elektroninius įrenginius, didesnius nei mobilus telefonas. Tai mums kilo klausimas ar Ryanair lėktuvuose irgi toks draudimas atsirado ar ne? Ar čia tik kai kurioms oro bendrovėms, ar žinote ką nors apie tai? Mums aktualu vežtis su savimi nešiojamą kompiuterį.

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai parašė:

   Sveiki, Julija,

   ši taisyklė, skrendant į Jungtinę karalystę, galioja tik skrydžiams iš Egipto, Jordanijos, Libano, Saudo Arabijos, Tuniso ir Turkijos.

 4. zita parašė:

  Sveiki, noreciau pasiteirauti, ar neturesiu problemu vezantis su savim automobilini grotuva?
  Dekoju

 5. Vaids parašė:

  Laba diena skrendu su dukra atostogu I Airija ar reik vyro sutikimo notariskai patvirtinto?

  • Renata RyanAir Skrydžiai parašė:

   Sveiki, skrendant į Airiją, tokiu atveju, jei jūsų ir dukros pavardės sutampa, papildomo vyro sutikimo turėti nereikia.

 6. Asta parašė:

  Laba diena, spalio pabaigoje keliauju su 9 metų vaiku. Pirkau sėdimą vietą suaugusiam už 6 eurus (nors kažkur skaičiau, kad kainuos 4), man (suaugusiam) sėdimą vietą rezervavo ir leido registruotis skrydžiui, o vaikui nemokamos sėdimos vietos nepriskyrė ir neleidžia nemokamai užregistruoti skrydžiui.
  Kodėl taip yra?

 7. Deividas parašė:

  Laba diena, atsakyme į ankstesnį Martynos klausimą (2016/09/01) pateikiama informacija apie kūdikiui priklausantį rankinį bagažą (iki 5 kg) + 2 įrangos vienetus.
  Tačiau http://www.ryanair.com puslapyje jau pateikiama informacija „Kūdikiams nesuteikiama galimybė vežtis registruotą ar rankinį bagažą. Tačiau nemokamai galima vežti vienam vaikui skirtą visiškai sulankstomą vaikišką vežimėlį / dvigubą vaikišką vežimėlį / kelioninę sistemą / vaiko nešiojimo kuprinę.“ Ar priklauso kūdikiui rankinis bagažas? Kiek įrangos vienetų galima vežtis nemokamai?

  Ačiū

 8. Rose parašė:

  Sveiki, bandant registruotis į skrydį (09.23), standartines vietas (18-30 eilė) išsipirkti leidžia tik už 6 eur. Kodėl kaina ne 4 eur?

 9. Martyna parašė:

  Ar nauja tvarka galios ir keliaujantiems su kūdikiu? Ar vietos pasirinkimo mokestis bus sumažintas iki 4 eur visiems keleiviams ar tik tiems kurie keliaus su vaikais?
  Taip pat norėčiau pasitikslinti koks bagažas priklauso kūdikiui? Kai kur rašo, kad nemokamai priklauso 5 kg rankinis bagažas+ vežimėlis ir kėdutė/lovelė. Kitur pateikiama informacija, kad nemokamai galima vežti tik vežimėlį ir kėdutę/lovelę.

  • Martyna, keliaujant su kūdikiu, kūdikiams vieta nepriskiriama, tad ši tvarka negalioja. Sėdimų vietų kainos gali būti ir mažesnės.
   Keliaujant su kūdikiu jam priklauso 5 kg rankinis bagažas ir 2 įrangos vienetai: sudedamas vežimėlis (pushchair) ir automobilinė kėdutė (car seat), kelioninė lovelė (travelcot) arba automobilio sėdynė (booster seat).

 10. Kristina parašė:

  Sveiki, mane domina tas pats klausimas del rezervaciju skrendant su vaikais, musus situacija tokia pati, kaip Liudos. Bilietus pirkom tiesiai is Ryanair

 11. Rima parašė:

  Laba diena,

  noriu paklausti informacijos dėl rankinio bagažo. Nusipirkau bilietus su „Leisure Plus“ paslauga. Bilietuose paminėtas tik registruotas bagažas. Ar galima į lėktuvą įsinešti rankinę arba kuprinę? Ir ar už tai reikės papildomai mokėti?

  Iš anksto dėkoju už atsakymą.

  • Neringa parašė:

   Sveiki,
   Į bilietą Jums jau įskaičiuotas rankinis bagažas (1 bagažo vienetas iki 10 kg), kurį nešatės su savimi į lėktuvo saloną. Galima nemokamai į lėktuvą įsinešti ir antrą bagažą – mažą moterišką rankinę – bei oro uoste įsigytas prekes. Antroji rankinė negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų. Antrąjį bagažo vienetą reikės pasidėti lentynose virš sėdimųjų vietų arba po kėde.

 12. Liuda parašė:

  Laba diena, noriu paklausti – mes pirkome skrydį 4 asmenys iš jų 1 vaikas. Ar privaloma bus rezervuoti mokamas vietas visiems keturiems asmenims ( nuo 09,01) ar galima tik mamai su vaiku kad būtų kartu. Bilietai pirkti visi 4 vienu metu

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?