Naujas Ryanair maršrutas iš Palangos! 2

Tiesioginiai Ryanair skrydžiai iš Palangos į Glazgą

Aviakompanija Ryanair po truputį dėlioja 2017 metų vasaros skrydžių sezono tvarkaraštį. Primename, jog vasaros sezonas prasideda kovo mėnesio pabaigoje ir trunka iki spalio mėnesio pabaigos. Šį kartą džiugios žinios keliauja Palangai!

Pigių skrydžių bendrovė nuo 2017 m. kovo 26 d. pradės vykdyti tiesioginius Ryanair skrydžius dar viena kryptimi. Skrydžiai bus vykdomi į Glazgą Škotijoje. Planuojami skrydžiai bus vykdomi 2 kartus per savaitę – ketvirtadieniais ir sekmadieniais.

Pirmąją veiklą Palangos oro uoste Ryanair pradėjo vykdyti tik šių metų (2016 m.)  pavasarį. Tiesioginiai Ryanair skrydžiai iš Palangos vykdomi į Londono Stansted oro uostą. Šie skrydžiai numatyti iki 2017.10.28 antradieniais ir šeštadieniais.

Ryanair skrydžiai į Glazgą

2 thoughts on “Naujas Ryanair maršrutas iš Palangos!

  1. Goda sako:

    Sveiki, noreciau suzinoti ar galima veztis kvepalus orginalioje pakuoteje rankineme bagaze. ar vis del to reikes ispakuoti ir ideti prie visu skysciu ?

    • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

      Goda, kvepalai yra skysčiai, kuriuos būtina patikros punkte pateikti pagal skysčių gabenimo taisykles. Tai yra, sudėti į specialų maišelį. Kvepalai turi būti ne didesnio tūrio nei 100 ml.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?