Naujos Ryanair bagažo taisyklės nuo lapkričio 1 d. 194

Ryanair kompanija antrą kartą per metus keičia bagažo taisykles. Nuo šių metų, lapkričio pirmos dienos į salono vidų bus galima įsinešti tik vieną rankinį bagažą. Ši tvarka galios visiems skrydžiams nuo lapkričio 1 d. nesvarbu kada buvo įsigytas lėktuvo bilietas.

Naujos rankinio bagažo taisyklės Jūsų būsimam skrydžiui:

> Nemokamai galėsite gabenti tik 1 vnt. rankinio bagažo, kurio išmatavimai  40cmx20cmx25cm, svoris neribojamas.

> Jeigu norite gabenti 2 vnt. rankinio bagažo lėktuvo salone, tai Jums reikia įsigyti pirmenybinio įlaipinimo paslaugą. Įsigijus šią paslaugą galėsite gabenti 2 vnt. rankinio bagažo: pirmas vnt. iki 40x20x25 cm, svoris neribojamas, antras vnt. iki 55x40x20 cm, svoris iki 10 kg. Tačiau atsiminkite, kad pirmenybinio įlaipinimo kiekis yra ribotas. Iš 189 vietų lėktuve yra tik 95 pirmenybiniai įlaipinimai.

> Arba galite įsigyti 10 kg registruotą bagažą. Įsigijus šį bagažą jį turėsite priduoti į bagažo skyrių.

> Keleiviai, kurių mažasis rankinis bagažas viršys išmatavimus ar prie įlaipinimo vartų atsineš antrą bagažą (jeigu nėra išsipirkęs pirmenybinės paslaugos) turės sumokėti 25 Eur ir jų bagažas bus atiduotas į bagažo skyrių.

> Vaistai reikalingi skrydžio metu ar medicininiai būtini daiktais (ramentai, spaudimo matuoklis) bus įleidžiami į lėktuvo saloną (kaip įprastai apie medicininius būtinus daiktus privaloma informuoti iš anksto).

> Kūdikiams vis vien priklauso 5 kg rankinis bagažas jo daiktams, kurį galėsite turėti skrydžio metu.

Ryanair teigia, kad dar kartą keičia rankinio bagažo taisykles tam, kad sumažintų lėktuvų vėlavimą.

Ryanair lėktuvų bilietai

Skrydžio bilietai į Maltą >>

194 thoughts on “Naujos Ryanair bagažo taisyklės nuo lapkričio 1 d.

1 3 4 5
 1. Danguolė parašė:

  Sveiki,
  Noriu paklausti, jei skrisiu su persedimu, tai už 1 lagaminą 55x40x20 cm, kurio svoris iki 10 kg reikės dvigubai mokėti ar ne?

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Jei skrydis su persėdimu, paslaugą turite išsipirkti kiekvienam skrydžiui.

 2. Rasa parašė:

  Sveiki,
  Pagal naujas taisykles, jeigu teisingai suprantu, išsipirkus Priority paslaugą rankinis bagažas iki 10kg. man kainuotų pigiau, nei registruotas 10kg. bagažas? Ar klystu?

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Taip, Priority paslauga yra nežymiai pigesnė nei registruoto bagažo paslauga.

 3. Justė parašė:

  sveiki,

  kokiu būdu galiu įsigyti pirmenybinio įlaipinimo paslaugą, jei noriu gabenti 2 vnt. rankinio bagažo lėktuvo salone: 1 kuprinę ir 1 lagaminą 55x40x20 cm, svoris iki 10 kg.
  Koks įkainis šios paslaugos?

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Jeigu norėsite gabenti 10kg bagažą tada Jums reikės išsipirkti arba Priority paslaugą arba galite rinktis ir 10kg registruotą bagažą. Dėl papildomų paslaugų Jums reikia kreiptis į savo bilietų pardavėją arba jeigu bilietai buvo pirkti ryanair.com svetainėje tada galite prisijungi prie savo užsakymo ir paslaugas išsipirkti ten. Kaina priklauso nuo skrydžio krypties.

 4. Gitana parašė:

  Sveiki,jei turesiu su savim lagamina iki 10kg,jis bus paimamas prie ilaipinimo vartu.Ar jis ir yra jau apmokestinamas

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Jeigu norėsite gabenti 10kg bagažą tada Jums reikės išsipirkti arba Priority paslaugą arba galite rinktis ir 10kg registruotą bagažą. Dėl papildomų paslaugų Jums reikia kreiptis į savo bilietų pardavėją arba jeigu bilietai buvo pirkti ryanair.com svetainėje tada galite prisijungi prie savo užsakymo ir paslaugas išsipirkti ten.

 5. Danutė parašė:

  Sveiki, ar duty-free parduotuvėje įsigytas prekes būtina sutalpinti į tą patį mažą bagažo krepšį, ar galim neštis pirkimo maišelyje? Ačiū

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Iš tiesų turėtų leisti neštis, tačiau jeigu patikros metu prie vartų būsite paprašyta maišelį įsidėti į bagažą, jis turi tilpti.

 6. Priority parašė:

  Toks klausimas. Viename is uzsakytu skrydziu yra pazymeta: 10 kg registruojamas bagažas, o kitame, kurio registracija daryta atskirai pazymeta: Pirmenybė ir 2 salono krepšiai.
  Ar tai reiskia, kad pirmojo skrydzio metu man priklauso veztis 10kg. lagamina ne salone ir viena maza salono krepsi, o antro skrydzio metu 10kg. lagamina ir maza salono krepsi galesiu veztis salone?

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Taip supratote teisingai. Tačiau visada vadovaukitės informacija esančia Jūsų įlaipinimo kortelėje.

 7. Svetlana parašė:

  eigu skrendam 2 ir 1 turi prioriti nereikia kitam tureti prioriti

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Jūsų pasirinkimas. Su Priority asmuo turės 2vnt rankinio bagažo ir bus įlaipinamas pirmesnis nei be priority esantys keleiviai.

 8. Lina parašė:

  Sveiki, skrendame lapkričio 22d. jeigu neturime pirmenybės ir registruoto bagažo, ar galime 1asm. 10kg. nemokamai palikti prie orlaivio?

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Jums nemokamai 10kg bagažas nebepriklauso. Jeigu norėsite gabenti 10kg bagažą tada Jums reikės išsipirkti arba Priority paslaugą arba galite rinktis ir 10kg registruotą bagažą. Dėl papildomų paslaugų Jums reikia kreiptis į savo bilietų pardavėją arba jeigu bilietai buvo pirkti ryanair.com svetainėje tada galite prisijungi prie savo užsakymo ir paslaugas išsipirkti ten.

 9. Asta parašė:

  Sveiki.Jeigu pirkome bilietą spalio pradžioje,o taisyklės keitėsi nuo lapkričio 1 dėl bagažo,tai vis tiek turime elgtis pagal taisykles,galiojančias nuo lapkričio 1 ?

 10. Ingrida parašė:

  Sveiki,nebesuprantu nieko,ar uz 10kg bagaza turiu butinai moketi? Aciu

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Jeigu norite gabenti su savimi ir jums nepakanka 1vnt bagažo 40x20x25cm į saloną, tada taip Jūs turite susimokėti už 10kg bagažą.

 11. Paulius parašė:

  Sveiki. Ar galiu rankiniame bagaže 40x20x25 kurį nešiuosi į saloną dėtis kvepalų, kremo, bei šampūno? Turiu tą spec. maišelį ir visi yra iki 100 ml.
  Kitas klausimas yra del tų išmatavimų. Skrisiu su papraščiausia kuprine, ten vos keli drabužiai ir minėti kvepalai, kremai ir šampūnai. Kuprinės aukštis yra šiek tiek didesnis nei jūs rašote, bet ta kuprinė bus minkšta ir ją galima suspausti, suglausti. Taigi klausimas ar taip įmanoma bus daryti ar viskas labai griežtai? Ačiū

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Galite gabenti skysčius, 1l maišelyje, 1vnt iki 100ml. Jei kuprinę paspausite ir ji tilps į nurodytus išmatavimų bagažo matuoklę, problemų kilti neturėtų.

 12. DANUTE parašė:

  sakykit prasau, ar as galiu rankiniame bagazia i lektuva nestis 100ml vaistu buteliuka. Jaigu galiu tai ar jam reikia maiselio. aciu

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Jeigu tai receptinis vaistas, privalote iš gydytojo turėti receptą, taip pat skysčiai privalo būti skaidriame 1l. maišelyje, neįšimtis ir vaistams, skystoje konsistensijoje. Svarbu, kad vaistai būtų orginialioje pakuotėje ar buteliuke.

 13. Povilas parašė:

  Laba diena.Norėčiau sužinoti,kiek buteliukų po 100 ml kvepalų galėčiau pasiimti į Ryanair lėktuvo saloną,kai esu dar išsipirkęs įlipimo pirmumo teisę

 14. Leonida miksiene parašė:

  Ar tesingai suprantu,kad i lektuvo salona galima pasiimti tik viena numatyto dydzio bagaza,o nedidelio rankinuko susideti piniginei,Telefonui,dokumentams ar panasiai negalima tureti kartu su savimi

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Nuo lapkričio 1d. nemokamai kiekvienam keleiviui priklauso tik 1vnt rankinio bagažo: 40x20x25cm svoris nėra ribojamas, dar papildomai viena rankinė nepriklauso.

 15. Edvinas parašė:

  Sveiki , ar nauji pakeitimai reiškia, kad nemokamai bus galima gabenti tik 1 vienetą rankinio bagažo 40cmx20cmx25cm , o 10 kg nemokamo rankinio bagažo kuris būdavo atiduodamas jau nebėra ar klystu ?

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Taip teisingai supratote. Dabar už 10kg bagažą turite susimokėti, jeigu norite jį gabenti.

 16. Martynas parašė:

  Sveiki. Pirkome bilietus 2 suaugę ir 3 vaikai gruodžio mėnesio skrydžiui. nepasirinkome papildomo bagažo, tačiau dabar norėtume papildomai pasiimti paslauga priority boarding ir papildomą lagaminą į lėktuvą, tačiau užsakant šią paslaugą ji pritaikoma visiems keleiviams, bet mums reikia tik vienam keleiviui. Ar taip įmanoma? papildomas klausimas dėl papildomo bagažo kūdikiui. Ar galima pasiimti papildomai 5 kg krepšį ir ar vežimėlis vis dar nemokamai?

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Sistema automatiškai prideda paslaugą visiems keleiviams bei skrydžiams į abi puses, nes aisyklės yra pasikeitusios. Priority paslaugą galite pridėti 1asm tik atliekant registraciją, tačiau nėra jokių garantijų, kad iki to laiko liks priority paslaugų, kurią norite įsigyti, nes kiekis yra ribotas. Vaikams iki 2m. bagažo taisyklės nepakitusios.

1 3 4 5

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?