Naujos Ryanair bagažo taisyklės 10

Ryanair kompanija antrą kartą per metus keičia bagažo taisykles. Nuo šių metų, lapkričio pirmos dienos į salono vidų bus galima įsinešti tik vieną rankinį bagažą. Ši tvarka galios visiems skrydžiams nuo lapkričio 1 d. nesvarbu kada buvo įsigytas lėktuvo bilietas.

Naujos rankinio bagažo taisyklės Jūsų būsimam skrydžiui:

> Nemokamai galėsite gabenti tik 1 vnt. rankinio bagažo, kurio išmatavimai  40cmx20cmx25cm, svoris neribojamas.

> Jeigu norite gabenti 2 vnt. rankinio bagažo lėktuvo salone, tai Jums reikia įsigyti pirmenybinio įlaipinimo paslaugą. Įsigijus šią paslaugą galėsite gabenti 2 vnt. rankinio bagažo: pirmas vnt. iki 40x20x25 cm, svoris neribojamas, antras vnt. iki 55x40x20 cm, svoris iki 10 kg. Tačiau atsiminkite, kad pirmenybinio įlaipinimo kiekis yra ribotas. Iš 189 vietų lėktuve yra tik 95 pirmenybiniai įlaipinimai.

> Arba galite įsigyti 10 kg registruotą bagažą. Įsigijus šį bagažą jį turėsite priduoti į bagažo skyrių.

> Keleiviai, kurių mažasis rankinis bagažas viršys išmatavimus ar prie įlaipinimo vartų atsineš antrą bagažą (jeigu nėra išsipirkęs pirmenybinės paslaugos) turės sumokėti 25 Eur ir jų bagažas bus atiduotas į bagažo skyrių.

> Vaistai reikalingi skrydžio metu ar medicininiai būtini daiktais (ramentai, spaudimo matuoklis) bus įleidžiami į lėktuvo saloną (kaip įprastai apie medicininius būtinus daiktus privaloma informuoti iš anksto).

> Kūdikiams vis vien priklauso 5 kg rankinis bagažas jo daiktams, kurį galėsite turėti skrydžio metu.

Ryanair teigia, kad dar kartą keičia rankinio bagažo taisykles tam, kad sumažintų lėktuvų vėlavimą.

Ryanair lėktuvų bilietai

Skrydžio bilietai į Maltą >>

10 thoughts on “Naujos Ryanair bagažo taisyklės

 1. Mile parašė:

  Sveiki , musu skrydis gruodzio 19d ,mes gavome laiska i el pasta kad mums aviakompanija pridėjo nemokama registruota bagaza iki 10kg. Noriu pasitikslinti, kur reiks priduoti ir palikti registruota bagaza 10kg ? Ir nusileidus kur jį atsiimti ?

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Galioja tos pačios taisyklės kaip registruotam bagažui. Priduoti oro uoste kur yra pridavimo postai registruotų bagažų, taip pat atsiimsite atvykę į oro uostą kur atsiimamas registruotas bagažas, tai būna konvėjeris, kuriuo atvažiuota lagaminai.

 2. Karolina parašė:

  Sveiki,
  Skrisiu šių metų rugsėjo mėnesį. Ar didesnį rankinio bagažo vienetą teks atiduoti ar vis dar galėsiu pasiimti jį kartu su savimi į lėktuvą? El. pašte rašoma, kad lyg ir turėsiu atiduoti į bagažo skyrių. Norėjau paklausti, ar tai priklausys nuo likusios laisvos vietos bagažui lėktuvo salone, ar betkokiu atveju jis bus paimtas į bagažo skyrių?

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Jis bus paimtas tuo atveju jeigu neturėsite išsipirkusi Priority paslaugos.

 3. Kristina parašė:

  Sveiki, gruodžio 4d. skrendame į Malta, norėtume sužinoti ar mums reiki isigyti pirmenybinį įlaipinima kad vežtis rankinį bagaža(lagamimą iki 10kg ir mažesnio dydžio rankinuka) . Ar tai jau įskaičiuota yra į kaina.

  • Monika parašė:

   Sveiki,

   Susisiekite su savo bilietu pardavėju,kad informuotų ar Jums priskirtas registruotas 10kg bagažas.

 4. Juste parašė:

  Sveiki, musu skrydis is Londono I Lietuva rugsejo 19 d. Neisigijome pirmenybinio ilaipinimo. Ant bilieto parasyta kad galime su savimi tureti tik maza rankinuka.
  AR mums dar galioja nemokamas 10kg rankinis bagazas?

  • Monika parašė:

   Sveiki,

   Naujos taisyklės įsigalios nuo LAPKRIČIO 1D. Jums vis dar priklauso du rankiniai bagažai.

 5. Ingrida Raškauskienė parašė:

  Laba diena,
  Sakykite, kokia yra 10 kg registruoto bagažo kaina (neperkant pirmenybinio įlaipinimo)ir kaip galėtume šią paslaugą užsisakyti?Mūsų skrydis lapkričio 24 d., bet bilietai buvo pirkti rugpjūtį.Dėkoju…

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Jeigu Jūsų bilietai pirkti anksčiau, tai kaip ir žinote taisyklės keičiasi nuo lapkričio 1d. visų pirmą pasitikrinkite savo paskyrą ar aviakompanija Jums nepridėjo nemokamo registruoto bagažo iki 10kg ar Priority paslaugos.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?