Ryanair bazę iš Kopenhagos perkelia į Kauną

Ryanair bazė keliama į Kauną

Aviakompanija Ryanair praneša, jog nuo 2015.07.14 Ryanair bazė, esanti Kopenhagoje, bus perkeliama į Kauną. Toks sprendimas buvo priimtas po Danijos profesinių sąjungų pareiškimo apie streiką, kuris, kaip buvo planuojama, turėjo įvykti 07.18.
Ryanair skrydžiai į Kopenhagą iš Kauno pradedami vykdyti nuo 07.15. Tad, vienintelis į Kopenhagą skrendantis Ryanair orlaivis, lėktuvo pilotai ir lėktuvo įgulos darbuotojai perkeliami į Lietuvą, į Kauną, iš kur ir bus vykdomi skrydžiai į Kopenhagą be tarpininkavimo su Danija. Tokiu atveju, planuojamas streikas taptų neteisėtu.
Taigi, aviakompanija ramina, kad toliau bendradarbiaus su partneriais Kopenhagos oro uoste ir skrydžiai į Kopenhagą bus vykdomi ir toliau.

Iš Kauno oro uosto Ryanair lėktuvai skraido jau 5 metus. Iš čia skrydžiai vykdomi į daugelį Europos miestų. Pagrindines kurortines kryptis pasiekti galima taip pat iš Kauno oro uosto: Graikijos salas, Maltą, Sardiniją, Siciliją, Kiprą ir kt. Lėktuvų bilietai geriausiomis kainomis – vos nuo 5 eurų!
Pigūs Ryanair skrydžiai iš Kauno
vykdomi 19 krypčių.

Ryanair bazės

Šiuo metu Europoje įkurtos 74 Ryanair bazės, iš kurių skrydžiai vykdomi per 30 šalių, o orlaivių Boeing 737-800 aviakompanija turi per 300! Neseniai įmonė paskelbė apie dar 283 naujus Boeing 737 lėktuvus. Planuojama, jog naujieji orlaiviai dar labiau sumažins bilietų kainas, o keleivių skaičius 2024 metais išaugs iki 160 milijonų per metus.

DanijaLėktuvasKopenhaga

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?