Ryanair ir Wizz Air taiko naują rankinio bagažo politiką 6

Ryanair ir Wizz Air taiko naują rankinio bagažo politiką

Nuo lapkričio 1 d. pigių skrydžių bendrovės Ryanair ir Wizz Air pradėjo taikyti naują rankinio bagažo politiką. Įsigaliojo naujos rankinio bagažo taisyklės. Iki minėtosios datos skrendant su Ryanair ir Wizz Air buvo galima turėti 10 kg lagaminą nemokamai. Lagaminas buvo pažymimas prie įlaipinimo vartų, o po to paimamas į bagažo skyrių. Pažymėtina, jog papildomas mokestis nebuvo taikomas.

Ryanair nuo lapkričio 1 d. į orlaivio saloną nemokamai leidžia įsinešti vieną nedidelį bagažo vienetą be papildomo mokesčio. Rankinio bagažo matmenys tokie: 40x20x25 cm. Šis bagažo vienetas turi tilpti po kėde priešais. Didesnis bagažo vienetas keleiviams yra leidžiamas įsinešti įsigijus pirmumo paslaugą.

Wizz Air nuo lapkričio 1 d. į orlaivio saloną nemokamai leidžia įsinešti nedidelį bagažo vienetą be papildomo mokesčio. Rankinio bagažo matmenys tokie: 40x30x20 cm. Taip pat galima įsinešti didesnį bagažo vienetą keleiviams, kurie įsigyja pirmumo paslaugą. 10 kg arba didesnį bagažą reikalinga atiduoti keleivių registracijos metu.

Išskirtina tai, jog keleiviai, kurie Ryanair skrydį užsisakė iki rugpjūčio 31 d., o ruošiasi keliauti tik po lapkričio 1 d., su savimi gali pasiimti 10 kg bagažą, kurį turėtų atiduoti registracijos metu.

Keleiviai, kurie Wizz Air skrydį užsakė iki spalio 10 d, taip pat turi galimybę su savimi pasiimti 10 kg bagažą. Šį bagažą turėtų atiduoti į bagažo registracijos punktą.

Skrydžio bilietai į  Londoną>>

6 thoughts on “Ryanair ir Wizz Air taiko naują rankinio bagažo politiką

 1. Tomas parašė:

  Sveiki. Norejau paklausti. Ar dabar reikia moketi uz registruota bagaza, t.y tase kuria atiduoti reikia prie lektuvo? Esu nusipirkes priority, skrisiu su ryanair

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Su Priority Jūs turėsite abu rankinio bagažo vienetus neštis į orlaivio saloną.

 2. Stase parašė:

  Sveiki, turiu Uzsisakius bilietus i Londona ir atgal 2019,1,19 atgal 2019.1.23 ir mano rankinio bagazo matmenys39-52-20. kaip suprantu matmenys per dideli.Ka reiketu daryti?Ar registruoti bagaza. svoris iki 10 kg.Ar reikia maketi papildomai?Ar galesiu visa tai padaryti pries skrydi?

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Paslaugas galite įsigyti savo paskyroje prisijungusi per ryanair.com svetainę arba susisiekusi su savo bilietų pardavėju. Jums nemokamai priklauso į lėktuvo saloną 40x20x25cm rankinė. Papildomas paslaugas kaip bagažas rekomenduojame įsigyti iš anksto nes kai kurių paslaugų kiekis ribotas.

 3. Tadas parašė:

  Sveiki, su sūnumi turime skrydį rytoj į Angliją. Suabėjojau dėl bagažo ar mes kiekvienas galime turėti po vieną 10kg bagažą + mažą rankinuką ar kaip? Nes vietų lėktuve info rašo kad mes galime turėti 10kg rankinius bagažas, o naujose taisyklėse minimi tik maži rankinukai, kaip yra ištikrųjų? Ir koks bagažas mums priklauso?

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Tai vadovaukitės bagažo taisyklėmis, kurios yra Jūsų įlaipinimo kortelėję, jeigu yra pavaizduota ne tik maža rankinė o ir didesnė, tai vadinasi priklauso ir 10kg bagažas, tik atkreipkite dėmesį į tai ar jis registruotas ar rankinis.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?