Ryanair planuose – jungiamieji skrydžiai 4

Ryanair planuoja vykdyti jungiamuosius skrydžius

Pigių skrydžių bendrovė vykdo derybas su IAG (International Airlines Group) ir kitomis tolimųjų reisų aviakompanijomis dėl bendradarbiavimo vykdant jungiamuosius skrydžius. Šiuo metu Ryanair skrydžius vykdo tik trumpaisiais maršrutais.

Pirmieji jungiamieji skrydžiai gali būti pradėti vykdyti Londono Stanstedo oro uoste, kurioje įsikūrusi didžiausia Ryanair bazė. Bendradarbiavimas ir kai kurių jungiamųjų maršrutų vykdymas gali prasidėti jau šią žiemą. Kuomet bus pradėti vykdyti jungiamieji reisai, keleiviams nebereikės rūpintis registruotu bagažu – tolimųjų reisų partneriai bus atsakingi už bagažo perkėlimą į kitą lėktuvą. Taip pat aviakompanija bus atsakinga ir už praleistus tarpinius persėdimus. Iki šiol aviakompanija Ryanair neprisiimdavo atsakomybės už tarpinius skrydžius, kuriuos keleiviai gali praleisti persėdimo metu.

Aviakompanija Ryanair Lietuvoje įsitvirtinusi jau 5-erius metus. Tiesioginiai Ryanair skrydžiai vykdomi iš dviejų oro uostų:
 iš Vilniaus oro uosto skrydžiai vykdomi į Airiją, Angliją, Belgiją Graikiją, Ispaniją, Italiją, Norvegiją, Prancūziją ir Vokietiją.
✔ iš Kauno oro uosto skrydžiai vykdomi į Airiją, Angliją, Daniją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Izraelį, Kiprą, Maltą, Norvegiją ir Škotiją.

 Pigūs Ryanair bilietai.

Ryanair lėktuvai

4 thoughts on “Ryanair planuose – jungiamieji skrydžiai

 1. Lauryna parašė:

  Laba diena,

  Kokiomis kryptimis ryanair šiuo metu vykdo jungiamuosius skrydžius?

  • Simona Ryanair skrydžiai parašė:

   Laba diena,
   Iš kokios miesto jums yra reikalingi jungiamieji skrydžiai?

 2. Virginija parašė:

  Sveiki,ar bus tiesioginiu skrydziu i malaga .aciu

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?