Ryanair registruotas bagažas su 30 proc. nuolaida 8

Užsisakyk iš anksto ir Ryanair registruotas bagažas kainuos pigiau

Aviakompanija Ryanair siūlo užsisakyti registruoto bagažo gabenimo paslaugą iš anksto ir mokėti pigiau! Visi keleiviai, keliaujantys nuo spalio 1 d. iki gruodžio 15 d., turi galimybę sutaupyti. Keliaujant šiuo periodu ir užsisakant registruoto bagažo gabenimo paslaugą mokėsite mažiau. 30 proc. nuolaida taikoma visiems registruotiems bagažams, nepriklausomai nuo skrydžio trukmės, krypties ar bagažo svorio.

Pasiūlymas galioja tik iki liepos 24 d. 24:00 val. visiems keleiviams, kurie jau yra įsigiję Ryanair bilietus arba dar tik ketina juos įsigyti!

✈ Ryanair lėktuvų bilietai >

Primename, kad Ryanair neseniai pakeitė mokesčių politiką ir dabar registruoto bagažo gabenimo paslaugos įkainiai kiek kitokie. Nuo šiol už bagažą mokėsime pagal skrydžio trukmę. Jei jūsų skrydis truks iki 3 valandų, už bagažą mokėsite kiek mažiau. Didesnis mokestis bagažui bus taikomas skrydžiams, kurių trukmė viršys 3 valandas. Dar vienas išskiriamas mokestis taikomas vidiniams skrydžiams (iki 2 val.) Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Lenkijoje, Portugalijoje, Rumunijoje, Ispanijoje ir Graikijoje.

Daugiau informacijos apie registruoto bagažo įkainių pasikeitimus: www.ryanair-skrydziai.lt/ryanair-naujienos/keiciasi-ryanair-bagazo-mokesciai

Ryanair registruotas bagažas

8 thoughts on “Ryanair registruotas bagažas su 30 proc. nuolaida

 1. Jurijus sako:

  Sveiki,
  Gavau is Ryanairo pasiulima „Registruokite rankinį bagažą tik nuo 5 €“
  Ar yra privaloma registruoti salono bagaža?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Jurijau,

   tai nėra privaloma. Tai tiesiog paslaugos pasiūlymas.

 2. inga sako:

  Sveiki. Noriu paklausti ar galima vezti registruotame bagaze akumuliatorini suktuka supakuota lagaminelyje?

 3. Egle sako:

  Laba diena.Norejau paklausti ar galima vezti registruotas bagaze virtuvės peilius kurie yra ilgesnį negu6cm?

 4. ona stanisauskiene sako:

  Sveiki noriu veztis registruota bagaza apie 23 kg kokie turi buti lagamino ismatavimai ir kiek tai kainuos.Ir ar galiu dar imti rankini lagamina iki 10kg.Aciu.

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Ryanair registruotas bagažo išmatavimai – 1 bagažo vienetas iki 15 kg arba iki 20 kg, kurio išmatavimai negali viršyti 81 x 119 x 119 cm.
   Papildomai į bilietą yra įskaičiuojama 2 rankinio bagažo vienetai 1 – bagažo vienetas iki 10 kg, išmatavimai negali viršyti 55 x 40 x 20 cm; antras mažasis bagažas – maža moteriška rankinė/mažas krepšys, kurio išmatavimai negali viršyti 35 x 20 x 20 cm. Antrąjį bagažo vienetą reikia pasidėti lentynose virš sėdimųjų vietų arba po kėde. Užsakyti paslaugą internetu galima ne vėliau kaip 2 val. iki numatyto skrydžio. Paslaugos kaina priklauso nuo skrydžio datos bei krypties. Nepamirškite iš naujo atsispausdinti įlaipinimo kortelės, kad joje matytųsi įrašas apie registruoto bagažo gabenimo užsakymą. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, tai galite padaryti per „Manage booking“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, dėl registruoto bagažo gabenimo užsakymo kreipkitės į sistemos administratorių.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?