Ryanair švenčia 10-tąjį gimtadienį Lietuvoje!

Ryanair veiklą Lietuvoje vykdo jau 10 metų

Lygiai prieš 10 metų, rugsėjo 22 dieną, iš Kauno oro uosto pirmą kartą pakilo aviakompanijos Ryanair lėktuvas, skraidinęs į Londono Stanstedo oro uostą. Šia kryptimi oro linijos iš Kauno be pertraukų skraido iki šiol, ja keliavo jau beveik 1,5 mln. žmonių. Iš viso per dešimtmetį aviakompanija Kauno oro uoste aptarnavo daugiau nei 5,8 mln. keleivių.

2005-aisiais, vos pradėjusi veiklą Lietuvoje, Ryanair skraidino tik iš Kauno į Londono Stanstedo oro uostą. Veiklos apimtis ji pradėjo didinti po metų, o dabar iš Kauno oro uosto keleiviai skraidinami 18 krypčių. Vienintelė reguliariuosius reisus Kaune vykdanti bendrovė dabar per metus aptarnauja maždaug 700 tūkst. žmonių.

Šiuo metu iš Kauno oro uosto galima patogiai pasiekti 16 Europos miestų, o lapkričio mėnesį skrydžių žemėlapis prasiplės iki Izraelio.

2010-aisiais Ryanair Kaune atidarė pirmąją savo bazę Rytų bei Centrinėje Europoje. Tuomet žemų kaštų keleivių pervežimo oro linijos čia laikė du savo lėktuvus, šią vasarą prie jų prisidėjo ir trečiasis – jis perkeltas į Kauną, kai buvo panaikinta Ryanair bazė Kopenhagoje. Bendrovė Kauno oro uoste taip pat turi lėktuvų priežiūros angarą, kuriame aptarnauja savo orlaivius.

Primename apie galimybę iš anksto įsigyti Ryanair bilietus ir sudalyvauti Kalėdinėse mugėse gražiausiuose Europos miestuose!!!

Ryanair logotipas

Kauno oro uostasRyanair Kaune jau 10 metų

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?