RYANAIR bilietai pigiems skrydžiams iš Kauno, Vilniaus, Rygos, Londono 426

Ryanair bilietai į Europos miestus, populiariausius kurortus

Lietuviškame Ryanair-skrydziai.lt puslapyje galima rasti visas Ryanair naujienas, išsamią informaciją apie bagažą, registraciją, dokumentus, bilietų keitimą.

Visa informacija jums padės keliaujant su Ryanair!

426 thoughts on “RYANAIR bilietai pigiems skrydžiams iš Kauno, Vilniaus, Rygos, Londono

1 9 10 11
 1. Mantas parašė:

  Kodel an bilieto nerodo vietos tiesiog trys bruksniukai,,negaliu pasidaryt chekino?

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Dėl iškilusių registracijos bėdų Jums reikėtų kreiptis į savo bilietų pardavėją.

 2. Neringa parašė:

  pasikeite skrydzio laikas ar reikia atsispausdinti kita ilaipinimo kortele ar galios ta pats ?

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Kai pasikeičia skrydžio laikas ir Jūs jį patvirtinate,automatiškai susigeneruoja nauja kortelė su naujais duomenimis,todėl reikėtų atsispausdinti naująją.

 3. Egle parašė:

  Sveiki, šiandien skrydis ir norim prioritetinio bilieto, buvo neužsakytas. Ką turime padaryti, Jums prisiskambinti negalime.

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Jeigu bilietai buvo pirkti ryanair.com svetainėje,tada prisijungite prie paskyros ir išsipirksite. Jeigu pirkote per mūsų portalą,tokiu atveju galite mums parašyte el paštu: [email protected]

 4. as kestutis Palisaitis parašė:

  Sveiki! Geguzes1d pirkau bilietus skrydziui 17drugsejo is Kauno i Girona ir 28d rugsejo skrydziui atgal is Gironos i Kauna. Kelione 17d rugsejo vyko sklandziai ir niekur niekas neispejo apie galima streika ar kitoki skrydzio trukdyma. Paskutine poilsio diena 27rugsejo,bunant pliaze gavome is dukros pranesima,kad galimas reiso atsaukimas. Tada parbegau i hotel Promenada priemima,paprasiau kad internete patikrintu informacija. Hotel Promenada darbuotoja ijunge Gironos aerouosto srydzius ir man parode ekrana,kad jokio atsaukimo nera ir autobuso bei ankstyvu pusryciu atsaukti nereikia. Tada pasiemiau is numerio savo telefona ir ramus gryzau i pliaza.Tada visai netiketai telefonas pagavo interneta ir atsidares elektron pasta radau pranesima apie skrydzio atsaukima.Parbegau vel i hotel,kur parodzius pranesima hotel menedzeris paskambino i aerouosta ir ptvirtino kad skrydis atsauktas.Paskambinau i Kauna, paklausiau, kada butu galimas srydis ir gavau atsakyma,kad pirmadienio skrydziui bilietai isparduoti o kitus varijantus suzinosiu Gironos Ryanair atstovybeje. Penktadiunio ryte traukiniu ir taksi pasiekiau Gironos aerouosta,kur Ryanayr atstove patikino,kad dar yra 3bilietai.Kadangi man reikejo tik dvieju,tai Ryanair darbuotoja pakeite atideto skrydzio bilietus i spalio 1d ir patikino kad transporto hotelio ir maitinimo islaidos bus grazintos[apmoketos],jeigu turesiu patvirtinancius kvitus.Telefonu nufotkinau kvitus,bet issiusti nepavyko!Neteisingas duotas adresas instukcijos lape.Kokiu interneiniu ar elektroniniu adresu siustisi laiska ir nuotraukas? Aciu!Su pagarba Kestutis Palisaitis.

1 9 10 11

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?