Iš Kauno 293

RYANAIR skrydžių kryptys iš Kauno oro uosto

AIRIJA – IRELAND

 • Dublinas – Dublin.
  Iki 2015.10.11 skrydžiai vykdomi pirmadieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais, sekmadieniais (nuo 2015.06.02 iki 2015.08.25 skrydžiai vykdomi ir antradieniais).
  Nuo 2015.10.26 iki 2016.03.26 skrydžiai vykdomi pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais.
 • Šanonas – Shannon.
  Iki 2015.10.22 skrydžiai vykdomi pirmadieniais ir ketvirtadieniais.
  Nuo 2015.10.26 iki 2016.03.24 skrydžiai vykdomi tik ketvirtadieniais.

 

ANGLIJA – ENGLAND

 • Birmingemas – Birmingham.
  Iki 2016.03.26 skrydžiai vykdomi antradieniais ir šeštadieniais.
 • Bristolis – Bristol.
  Iki 2015.10.24 skrydžiai vykdomi antradieniais ir šeštadieniais.
  Nuo 2015.10.26 iki 2016.03.25 skrydžiai vykdomi pirmadieniais ir penktadieniais.
 • Londonas – London (Gatwick oro uostas).
  Iki 2016.02.26 skrydžiai vykdomi pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais.
 • Londonas – London (Luton oro uostas).
  Iki 2015.10.24 skrydžiai vykdomi pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais (nuo 2015.08.01 iki 2015.09.03 skrydžiai vykdomi kasdien).
  Nuo 2015.10.24 iki 2016.02.28 skrydžiai vykdomi antradieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais.
 • Londonas - London (Stansted oro uostas).
  Iki 2016.02.29 skrydžiai vykdomi kasdien.

 

GRAIKIJA – GREECE

 • Kosas – Kos.
  Iki 2015.10.22 skrydžiai vykdomi ketvirtadieniais ir sekmadieniais.
 • Rodas – Rhodes.
  Iki 2015.10.23 skrydžiai vykdomi penktadieniais.

 

ISPANIJA – SPAIN

 • Alikantė – Alicante.
  Iki 2015.10.24 skrydžiai vykdomi antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.
 • Maljorka - Palma.
  Iki 2015.10.24 skrydžiai vykdomi antradieniais, šeštadieniais.

 

ITALIJA – ITALY

 • Sardinija (Kaljaris) – Sardinia (Cagliari)
  Iki 2015.10.23 skrydžiai vykdomi pirmadieniais ir penktadieniais.
 • Sicilija (Trapanis) – Sicily (Trapani)
  Iki 2015.10.21 skrydžiai vykdomi trečiadieniais ir sekmadieniais.

 

KIPRAS – CYPRUS

 • Pafosas – Paphos.
  Iki 2015.10.22 skrydžiai vykdomi ketvirtadieniais.

 

MALTA

 • Malta.
  Iki 2015.10.22 skrydžiai vykdomi pirmadieniais ir ketvirtadieniais.
  Nuo 2015.10.25 iki 2016.03.20 skrydžiai vykdomi sekmadieniais.

 

NORVEGIJA – NORWAY

 • Oslas – Oslo (Rygge oro uostas).
  Iki 2015.10.23 skrydžiai vykdomi pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais (2015.08.02 – 2015.08.30 skrydžiai vykdomi ir sekmadieniais).

ŠKOTIJA – SCOTLAND

 • Edinburgas – Edinburgh.
  Iki 2015.10.23 skrydžiai vykdomi pirmadieniais ir penktadieniais.

O iš čia galėsite pasiekti dar daugiau pasaulio miestų.

293 thoughts on “Iš Kauno

 1. ieva sako:

  Sveiki, pirma karta skrisiu su kudikiu, tad teks pasiimti ir dvieju daliu sulankstoma vezima. Mane neramina kelias is ir i lektuva, nes nezinau kaip su bagazu, vezimu ir vaiku nusileisiu ir pakilsiu laiptais. Ar imanoma visa to isvengti ir ar yra tam liftai Vilniaus oro uoste? Dekui

 2. Donata sako:

  Sveiki, gaila, kad panaikinot skrydžius iš Kauno i Frankfurt-Hahn, dabar daugumai kauniečių sukėlėte nepatogumus, nors lėktuvai visada pilni kaip ir į UK skrydžius. Beto, ir tapore konkurentais kainų atžvilgiu su Wizz air ir kitomis linijomis, kurios tiesiogiai organizuoja skrydžius ir į tarptautinį Frankfurto orouostą, į kurį kauniečiai dažniausiai siekia pasiekt. Vilniuje ir taip užtenka skrydžių į Vokietija iš kitų avialinijų. Peržvelkite dar kartą skrydžių planus, palikite bent vieną dieną vykdomų skrydžių iš Kauno į Frankfurt- Hahn. Poreikis akivaizdus.

 3. Alma sako:

  Norėjau paklausti skrisiu iš Kauno į Rodo sala, o po valandos kitas skrydis į Karpathos salą. Kiek gali trukti patikrinimai? Ar spesiu į lektuvą? P.S. vežuosi ir registruotą bagažą.

  • Alma, viena valanda – gana mažas laiko tarpas tarp skrydžių. Ar spėsite, priklausys nuo jūsų skrydžio laiko ir oro uosto apkrovimo jūsų persėdimo į kitą lėktuvą metu. Jums teks iš naujo pereiti patikras oro uoste, užregistruoti bagažą. Ar bus ilgos eilės, priklausys nuo keleivių skaičiaus. Jei bus prastos oro sąlygos ar techniniai gedimai, pirmasis skrydis gali vėluoti. Keliaujant su Ryanair, prie vartų turėtumėte būti ne vėliau kaip 30 min. iki skrydžio, kadangi vartai užsidaro likus 20 min. iki skrydžio. Kadangi Ryanair nevykdo jungiamųjų skrydžių, aviakompanija neprisiima atsakomybės už tarpinius skrydžius, kuriuos keleiviai gali praleisti.

 4. zydrius sako:

  Sveiki, norejau paklausti, mano vaikui luzo koja pries seses savaites ir dabar sugipsuota,ar galim skristiir ar ka reikia daryti???

 5. Irmante sako:

  sveiki,

  Norejau pasiteirauti ar bus atnaujinti skrydziai is Kauno i Tampere?
  Daug lietuviu tiek suomiu naudojosi ir galiu uztikrinti naudosis siuo skrydziu

  dekui

 6. regina sako:

  labai gaila kad del kazkieno beprotybes prarandami keleiviai bei pasitikejimas sia skrydziu bendrove.Kaip matau jums visiskai nesvarbus yra keleiviai -mes jums esame nuliai.Nes nepaliktas ne vienas skydis is ir i Frankfurta(Hanh).Deja ne rasau as net neskaiciusi komentaru .matyt taip galvoju ne tik as viena.Tai smagu girdeti kad ir daugiau taip mastanciu yra .Slove mastantiems zmonems o bandai.nesamone ir atsikalbinejimas tik.O i Vilniu ir is jo labai nepatogu nei nuvykti nei parvykti taip kad tokiu atveju geriau vaziuoti autobusu.Aciu uz nezmoniska poelgi ir suprantu uz nenora spausdinti nes Tiesos visi bijo tuo as taip pat dabar isitikinau ,perskaiciusi atsisakyma spausdinti .

 7. regina sako:

  labai gaila kad del kazkieno beprotybes prarandami keleiviai bei pasitikejimas sia skrydziu bendrove.Kaip matau jums visiskai nesvarbus yra keleiviai -mes jums esame nuliai.Nes nepaliktas ne vienas skydis is ir i Frankfurta(Hanh).Deja ne rasau as net neskaiciusi komentaru .matyt taip galvoju ne tik as viena.Tai smagu girdeti kad ir daugiau taip mastanciu yra .Slove mastantiems zmonems o bandai

  • Regina, prieš kiekvieną sezoną peržiūrimi Ryanair visų skrydžių užkrovimai, atsiperkamumai, vyksta derybos su oro uostais ir tuomet, padarius išvadas ir priėmus atitinkamus sprendimus, sudaromas naujo sezono skrydžių tvarkaraštis. Skundus ir pageidavimus dėl skrydžių galite rašyti el.paštu customerqueries@ryanair.com.

 8. Nerija sako:

  Sveiki, ar ranginiame bagaze galima tureti zalios ar rukytos zuvies ir šašlykų? :)

  • Nerija, keliaujant ES ribose maistą rankiniame bagaže vežtis galima. Prieš kelionę patartina patikrinti šalies, į kurią skrendate, muitinės apribojimus. Jei šašlykai skystyje, gali kilti problemų dėl skysčių gabenimo apribojimų. Skysčiai turi būti ne didesniuose nei 100 ml induose.

 9. Danguole sako:

  Labai nuliūdinote dėl skrydžio į Frankfurtą. Ar bus atnaujintas nuo žiemos sezono? Negaliu suprasti logikos, kam bent keli skrydžiai iš Vilniaus. Tikiuosi mus nudžiūginti nors nuo rudens

  • Danguole, 2015-2016 metų žiemos sezono tiesioginių Ryanair skrydžių tvarkaraštis dar nėra žinomas. Kai bus pokyčių, informuosime mūsų svetainėje. Sekite informaciją.

 10. Ros sako:

  Sveiki, ar rankiniame bagaze galima gabentis plaukų tiesintuvą ar kitus panašius prietaisus?

 11. Rimantas sako:

  Labas.Ar galima į lėktuvo saloną skrendant tik su rankiniu bagažu pasiimti papildomai motociklininko šalmą?

 12. lina sako:

  tai labai didelis nepatogumas Kaunieciams skristi is Vilniaus i Frankfurt -Hahn nuo balandzio m. Kompanija turetu apsvarstyti ir palikti is Kauno skrydzius . Pati skrendu daznai i Frankf.-Hahn is Kauno , bet dabar jau pagalvosiu , kadangi atstumai dideli nuvykti i aerouosta , tai per dideles islaidos.. Gaila kad kompanija neatsizvelgia i zmogaus patogumus.

  • Lina, prieš kiekvieną sezoną peržiūrimi Ryanair visų skrydžių užkrovimai, atsiperkamumai, vyksta derybos su oro uostais ir tuomet, padarius išvadas ir priėmus atitinkamus sprendimus, sudaromas naujo sezono skrydžių tvarkaraštis.

 13. Simona sako:

  Kur dingo bilietai Kaunas – Trapani nuo liepos menesio iki rugsejo pabaigos?! Ar bus papildomu skrydziu? Kas parduoda bilietus?

 14. Raminta sako:

  Sveiki. Nusipirkome bilietus Vilnius-Londonas-Alicante ir atgal Alicante-Londonas-Vilnius. Į priekį turime 7 val persedimui, atgal 4.45 min. Taip pat pasiememe registruotą bagažą. Ar mes spesime persesti iš vieno lektuvo į kitą, o tuo labiau parsinešti bagažą ir vel iš naujo registruotis? Kas bus jei lėktuvas vėluos ir nespėsime persėsti ar pasiimti bagažo? Girėjome, kad lėktuvai labai dažnai vėluoja. Skrydis vasario men gale. Iš anksto dekoju už atsakymą

  • Raminta, priklauso nuo jūsų skrydžio laiko ir oro uosto apkrovimo jūsų persėdimo į kitą lėktuvą metu. Jums teks iš naujo pereiti patikras oro uoste, užregistruoti bagažą. Ar bus ilgos eilės, priklausys nuo keleivių skaičiaus. Jei bus prastos oro sąlygos ar techniniai gedimai, pirmasis skrydis gali vėluoti. Keliaujant su Ryanair, prie vartų turėtumėte būti ne vėliau kaip 30 min. iki skrydžio, kadangi vartai užsidaro likus 20 min. iki skrydžio. Kadangi Ryanair nevykdo jungiamųjų skrydžių, aviakompanija neprisiima atsakomybės už tarpinius skrydžius, kuriuos keleiviai gali praleisti. Tačiau jūs turėsite tikrai nemažai laiko, tad turite viską suspėti.

 15. Zydrunas sako:

  Labai gaila,kad priemete toki sprendima,jog skrydziai is Frankfurt-Hahn nukeliami i Vilniu!!! Viskas tik Vilniui,Vilniui Vilniui!!!!!!Ar negalejot paskirstyti skrydzius kad tiek i Kauna ,tiek i Vilniu leistusi???Prasome atsizvelgti ir i zmoniu poreikius! Su tokia betvarke toli nenukeliausit…Tas,kuris taip sugalvojo vertas atsistatydinti is savo siuo metu esamu darbo pareigu! Kas prieme si sprendima? Paviesinkite!!! Turi buti taip planuojama,kad visiems Lietuvos zmonems butu patogus susisiekimas,o ne vien tik Vilniui!!!! TIESIOG GEDA

  • Žydrūnai, prieš kiekvieną sezoną peržiūrimi Ryanair visų skrydžių užkrovimai, atsiperkamumai, vyksta derybos su oro uostais ir tuomet, padarius išvadas ir priėmus atitinkamus sprendimus, sudaromas naujo sezono skrydžių tvarkaraštis. Pageidavimus dėl skrydžių galite rašyti el.paštu customerqueries@ryanair.com.

  • agne sako:

   labai šaunu, kad skrydžiai perkelti į Vilnių. be to nepadarysi kad visiems lietuvos zmonems butu patogu.

 16. Vida sako:

  Sveiki,noreciau pasiteirauti ar apskritai is kokio nors miesto bus vykdomi skrydziai is Vokietijos i Kauna nuo balndzio 1 dienos!

  Dekoju is anksto!

 17. Asta sako:

  Labas noriu paklausti ar vasaros sezone atsiras skrydis i Svedija Skavskos oro uosta Nuo ko vi tai priklauso Juk buvo geras reisas negi negalima padaryt nors tris sykius per savaite

  • Asta, 2015 m. vasaros sezonui tiesioginiai Ryanair skrydžiai iš Lietuvos oro uostų į Stokholmo Skavsta oro uostą nenumatyti. Jei bus pokyčių, informuosime mūsų svetainėje. Tokius sprendimus gali sąlygoti daugybė faktorių: skrydžių pelningumas, keleivių srautai, lėktuvų bazės paskirstymas tarp paklausesnių krypčių, derybos su oro uostais ir t.t.

 18. Jūratė G. sako:

  Laba diena, ar galiu už bilietus skrendant iš Kauno į Shannoną atsiskaityti debetine kortele. Ačiū už atsakymą

 19. Kristina sako:

  sveiki, kodėl nėra skrydžių į Kararų salas? Gal yra kažkokie planai ateičiai? Manau, kad būtų labai paklausus skrydis… :)

 20. edita sako:

  Laba diena, noriu nuspirkti bilieta is Kauno i Frankfurta (Hahn) balandzio menesi.Ju tiesiog nera. Ar tai reiskia, kad turiu is Vilniaus skristi?

  • Edita, nuo 2015.03.30 iki 2015.10.24 tiesioginiai Ryanair skrydžiai į Frankurtą (Hahn) vykdomi iš Vilniaus oro uosto pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.

 21. regina sako:

  kas cia toks gudrutis kad vasara nuima skrydzius i kauna nors is to miesto patogiau pasiekti kitus lietuvos miestus be to ir arciau nes jis daugiau viduryje Lietuvos .Kazkodel visiskai negalvojama apie keleiviu patoguma -tik apie savo kisenes ar ne?Juk ilgesnes keliones zmonems brangiau kainuoja ,reiskia apie mus visiskai negalvojama Lietuvos pilieciai oro uosto darbuotojams ,o ypac Valdytojams nulis.Labai aciu uz toki vertinima ,nes kitaip mes nesuprantame -tik kaip pasityciojima is musu -kai apjunge Vilnius Lietuvcos oro uostus.Labai liudna kad niekas is valdanciuju negalvoja apie paprastus Lietuvos gyventojus ,Visi pamastymai valdanciuju apie savo kisene kad ji tik kuo daugiau prisipildytu nesvarbu kokia kaina.Deja rasau pirma karta tiesiog matyt sutampa pamastymai su kazkuriuo kitu.

  • Regina, kaip ir minėjome, tokius sprendimus sąlygoja daugybė faktorių. Nepakanka atsižvelgti vien į keleivių patogumą, juk reikia derinti ir su oro uostais, ir su aviakompanijomis.

 22. Dalia sako:

  Kodėl nuolat nuimami skrydžiai iš Kauno?
  Daugelis žmonių yra labai nepatenkinti. Palikite nors po 1 savaitinį skrydį.

  Kauno oro uostas yra jaukesnis, ir keleiviams nereikia keliauti 1 km koridorių labirintais iki bagažo skyriaus. Nežinia, kodėl taip architektų suplanuota. Gal tam, kad Vilniaus oro uostas atrodytų tokio dydžio kaip Kopenhagos?

  • Dalia, tokius sprendimus gali sąlygoti daugybė faktorių: skrydžių pelningumas, keleivių srautai, lėktuvų bazės paskirstymas tarp paklausesnių krypčių, derybos su oro uostais ir t.t.

 23. Gintaras sako:

  Sveiki. norejau pasiteirauti. Nusipirkome bilietus is kauno I Birmingham liepos 11d, bet liepos 4 diena musu vestuves, ir zmona jau tures mano kaip vyro pavarde, bet lektuvo bilietas ira nupirktas dar jos sena pavarde, ar nebus problem iskristi? Manau kad dar paso ir nebusim pasikeite kad ant paso jau butu jos nauja pavarde, bet nesu tikras ka rodys sistemoje check- in metu.Dekui uz atsakyma.

  • Gintarai, jei žmonos asmens dokumentai dar bus nepakeisti ir likę su senąja pavarde ir kitais duomenimis, registruokitės į skrydį pagal turimus galiojančius dokumentus. Jei dokumentai jau bus pakeisti ir juose įrašyta naujoji pavardė, dėl pakoregavimo kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių. Biliete ir registracijoje į skrydį nurodyta keleivio pavardė ir duomenys turi sutapti su galiojančiame asmens dokumente, su kuriuo keleivis skrenda, nurodytais duomenimis.

 24. Vytis sako:

  Laba diena,

  noriu paklausti ar skrydžiai iš Kauno į Frankfurt-Hahn oro uosta po vasaros sezono bus gražinti atgal į Kauną ar bus palikti visam laikui Vilniaus oro uostui?

  • Vyti, vasaros sezono metu Hahn skrydžiai perkeliami į Vilnių. Tiesioginiai Ryanair skrydžiai bus vykdomi nuo 2015.03.30 iki 2015.10.24 pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Kitų sezonų tvarkaraščiai bus derinami ir tvirtinami vėliau. Sekite informaciją.

 25. Giedrius sako:

  Sveiki. Kada yra artimiausi skrydziai y stockholma?

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Giedriau, tiesiogiai Ryanair skrydžiai iš Lietuvos oro uostų į Stokholmą nevykdomi.

  • Ona sako:

   Sveiki, nuo kada tiesiogiai skris lektuvai Kaunas → Brüssel (Charleroi)? Aciu uz atsakyma

   • ryanair-skrydziai.lt sako:

    Ona, tiesioginiai Ryanair skrydžiai į Briuselio Charleroi oro uostą vykdomi tik iš Vilniaus oro uosto (iki 2015.10.24 skrydžiai vykdomi antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais). Tiesioginiai Ryanair skrydžiai iš Kauno oro uosto nenumatyti.

 26. Laimontas sako:

  Sveiki.
  Ar galima jūsų svetainėje atlikti skrydžių paiešką nenurodžius atvykimo vietos, kadangi tam tikru laiku tiesiog noriu bet kur nuskristi?

 27. Agata sako:

  Laba diena norejau paklausti praeita gymtadieni svenciau Alikantei o dabar noriu kose arba rode o rugpjutcio 24-27 d yra skrydziu.

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Agata, tiesioginiai Ryanair skrydžiai iš Lietuvos į Kosą bus vykdomi nuo 2015.03.29 iki 2015.10.22 ketvirtadieniais ir sekmadieniais, į Rodą – nuo 2015.04.03 iki 2015.10.02 tik penktadieniais.

 28. Arminas sako:

  Laba diena, norėjau paklausti, ar yra tiesioginių skrydžių iš Lietuvos į Škotiją sausio – vasario mėnesiais?

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Arminai, tiesioginių Ryanair skrydžių iš Lietuvos į Škotiją sausio – vasario mėnesiais nėra.

 29. Karolis sako:

  Sveiki esu nupirkes 2 bilietus sau ir broliui is Anglija Birmingham i Lietuva Kaunas 2014 12 22d su vienam zmogui bagazu 15kg registruojama pirmenybemis ir gerom vietom paciam prieky. Cekinas dar nepadarytas liko daugiau nei menesis imanoma susigrazinti pinigus? nes nebeskrisim.

 30. Gina sako:

  Laba diena, norejau pasiteirauti ar galiu skrisdama i Londona kartu su 4 metu dukryte pasiimti sulankstoma vezimeli nemokamai, skkrisime tik su rankiniu bagazu?aciu.

  • Gina, keliaujant su kūdikiu/vaiku, aviakompanija Ryanair nemokamai leidžia vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį ir automobilinę kėdutę, kelioninę lovelę arba automobilio sėdynę. Įranga turi būti užregistruojama oro uoste prie bagažo skyriaus. Registracija baigiama likus 40 min. iki skrydžio. Užregistravus vežimėliu galima naudotis iki laipinimo į lėktuvą. Skrydžio metu juo pasirūpins aptarnaujantis personalas. Išlipus iš lėktuvo vežimėlį atgausite ir galėsite toliau juo naudotis.

 31. Tomas sako:

  sveiki, noreciau paklausti, ar ateitija neplanuoja rainieras skridziu i leedsa?

 32. Natalija sako:

  Laba diena,turiu dar viena klausimeli .As noriu skrist su savo dukryte bet mes su vyru issiskirem preis 3 metus,ar man nereikia jo leidimo kad vaikas skristu su manim?nes pas dukra liko tevo pavarde,tad skirtingos pavardes.Aciu:)

 33. Natalija sako:

  laba diena,noreciau paklausti pirma karta skrisiu is Kauno i Frankfurta(FRA),kaip ten viskas vyksta tame oro uoste?nes jis didelis tad bijau nepasiklist:)Aciu.

  • Natalija, viskas labai paprasta. Tiesiog žiūrėkite, ką daro kiti keleiviai. Jei turite užsisakę registruoto bagažo gabenimą, eikite prie registracijos langelio ir atiduokite registruotą bagažą į registracijos skyrių. Jei keliaujate be registruoto bagažo, eikite tiesiai prie saugumo patikros. Vėliau informacinėje lentoje pamatysite pagal savo skrydžio laiką, numerį bei kryptį, prie kurių vartų vyks laipinimas į lėktuvą. Vadovaukitės nuorodomis ir eikite prie nurodytų vartų. Čia laukite, kada bus paskelbtas laipinimas. Nusileidus lėktuvui išeikite kartu su visais keleiviais į oro uostą. Jei turėjote registruotą bagažą, pasiimkite jį nuo bagažo atsiėmimo takelio ir eikite link išėjimo. Oro uostai nedideli, tad viskas bus tvarkoj. Gero skrydžio ;)

  • Erika sako:

   Laba diena, nupirkau mamai dovaną – bilietus į Trapani, bet dabar taip atsitiko, kad ji turi tomis dienomis gultis į ligoninę. Kaip elgtis, kad neprarastume pinigų? Ar galimas skrydžio keitimas kitu maršrutu ir kitu laiku? Pvz., jei pirktume iš jūsų kompanijos du bilietus į Londoną, vieną mamos vardu, kaip ir buvo, bet ne į Siciliją, nes ji atsisako ten vykti po ligoninės.

   • Erika, pasak Ryanair taisyklių, jeigu keleivis nebegali keliauti dėl sunkios ligos, įvertinus situaciją, pinigai gali būti grąžinami. Tačiau privaloma pateikti tai įrodančius tinkamus dokumentus, kodėl keleivis nebegali keliauti. Tuomet pareiškimas bus svarstomas. Galite pabandyti užpildyti paraišką dėl pinigų grąžinimo arba skrydžio keitimo. Jei kils neaiškumų, susisiekite tiesiogiai su savo bilieto pardavėju.

 34. Donata sako:

  Laba diena,
  Ar bus vykdomi skrydziai is Rigos i skavsta stokholma?

 35. mantas sako:

  sveiki.ar bus skrydziai is stockholmo skavstos i ryga vykdomi?ar juos paaikino kaip ir kauo krypti ?

 36. Aurelija sako:

  Sveiki, norejau paklausti, gal zinote, kodel is Oslo (rygge) neberodo skrydziu nuo kovo 31, ar tai reiskia, kad nebebus vykdomi? ar verta dar palaukti kol ismes tvarkarasti?

 37. Mindaugas sako:

  Sveiki,
  Tėvams pirkau bilietus iš Kauno į Trapani 2014 kovo 31 dienai. Norėčiau nusipirkt dar vieną bilietą. Ar tikėtina, kad dar atsiras laisvų vietų šiai datai? Pasirinkti šios datos nebeleidžiama. Ar anksčiau įgyti bilietai galios?
  Pagarbiai

  • Mindaugai, skrydžio iš Kauno į Trapanį 2014.03.31 Ryanair tvarkaraštyje nėra. Kadangi tvarkaraščiai paskutiniu metu buvo koreguojami, tikėtina, kad skrydžiai buvo pakeisti ir gausite pranešimą su siūlomomis alternatyvomis – pakeisti skrydį arba grąžinti bilietą.

 38. lena sako:

  Sveiki, noreciau suzinoti ar gali skristi i alikante mano 13 metu dukra be palydos.ar ja oro uoste palydetu iki vartu. ar alikanteje nebutu problemu islipant. pasitiktu ja mano drauge.

 39. Audrius sako:

  Kiek svarais Jusu lektuvu kainuoja bilietas is Dublino oro uosto i Karmelavos oro uosta Lietuvoje.Aciu.

 40. Iveta sako:

  Sveiki, rasot, kad bus skrydis nuo balandzio 1 is Kauno i Stokholma, bet bandat uzsisakyt skrydi, nera galimybes pasirinkti tokios krypties Kaunas-Stokholmas. Kodel? kada galima bus pradet uzsisakinet skrydzius i Stokholma?

 41. tenerife sako:

  Sveiki,noriu pasiklausti ar yra tiesioginiai skrydziai iš Vilniaus ar Kauno oro uostu i Tenerife? Nes kiek ieškojau visi su persedimais. Ačiū už atsakyma!

 42. Arnoldas. sako:

  O gryštant iš maltos uzteks taip pat tapatybes korteles?

 43. arnoldas sako:

  sveiki, norejau paklausti ar skrydziui is United kingdom i Malta, uzteks tik ID korteles, ar butinas pasas?. Labai aciu uz atsakyma.

 44. Raimondas sako:

  Sveiki pirkau biletus i palma mallorca is kauno. Skrydis 09 spali 2014metais. Dabar noriu isigyti dar pora bilietu spalio 9 dienai, bet negaliu to padaryti nes ryanair.lt ta diena rodo kad liektuvas neskrenda. Ka man daryti gal galite padeti. Aciu

  • Raimondai, Ryanair skrydžių tarp Vilniaus ir Palma Mallorca tvarkaraštis pakoreguotas ir skrydžiai ketvirtadieniais nebus vykdomi. Jūs turėtumėte gauti pranešimą apie tai su aviakompanijomis siūlomomis alternatyvomis. Jei pirkote bilietą per ryanair.com svetainę ir turite daugiau klausimų, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę.

 45. toma sako:

  labas vakaras noreciau paklausti kodel nebera skydziu i belgija (belgium ) ar jie dar atsiras ar jau nebebus imanoma is kauno skristi i blegium ?

 46. Rima sako:

  Sveiki, norejau pasiteirauti ar bus vykdomi tiesioginiai skrydziai is Vilniaus ar Kauno i Malaga nuo 2014m.?

 47. Laima sako:

  Laba diena, tai kaip supratau is jusu atsakymo, kad skrendant i Norvegija reikalingas arba pasas, arba kortele. Ar taip?

  • Taip. Asmens dokumentus tikrina pasienio tarnyba. Aviakompanijai Ryanair svarbu, kad jūs keliautumėte su tuo asmens dokumentu, kurio duomenys suvesti registracijos į skrydį metu.

 48. Laima sako:

  Sveiki, noriu paklausti ar skrendant į Norvegija būtina turėti pasą ar užteks asmens tapatybes korteles. Skaičiau, kad Norvegija pripažysta asmens tapatybes korteles, tačiau Ryanair ne.

 49. Laura sako:

  Laba diena, ar bus atnaujinti skrydziai is Kauno i Roda 2014 vasaros sezono metu? Aciu

  • Laura, Ryanair skrydžių tvarkaraštis 2014 m. vasaros sezonui dar nėra patvirtintas.

   • Arturas sako:

    Tik vasaros sezonui nuims Frankfurto hahno marsuta?

    • ryanair-skrydziai.lt sako:

     Artūrai, vasaros sezono metu Hahn skrydžiai perkeliami į Vilnių. Tiesioginiai Ryanair skrydžiai bus vykdomi nuo 2015.03.30 iki 2015.10.24 pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.

 50. liana sako:

  laba diena, kaip galėčiau sužinoti, jei pasikeistų skrydžio laikas: biliete Spalio 29 d. Kaunas – Liutonas nurodytas išvykimo laikas (20:05) xx Bilietus pirkau ne pati, jie užsakyti Anglijoje xxx Ar kur nors Ryanair svetainėje skelbiama tokia pasikeitimo informacija, ar ji persiunčiama tik užsakovams? xxx

 51. dalia sako:

  gal bus sugrazinti skrydziai is kauno i leeds bradford. kazkodel is vilniaus ziemos sezonui si gana populiaru skrydi panaikino. kiek teko skristi is kauno , tai visada budavo pilnas lektuvas keleiviu.

  • Dalia, tiesioginiai skrydžiai tarp Lietuvos oro uostų ir Lydso Bradfordo oro uosto vyks iki 2013 m. lapkričio 5 d. ir vėliau nebus vykdomi bent jau iki 2014 m. kovo pabaigos.

 52. Vilius sako:

  Laba! Ar nuo 2014 m. Balandzio men turesite skrydzius is Kauno I Malta?

 53. Natalja sako:

  Laba diena,skridome reisu 2422 Kaunas-Rhodes 2013 10 19.,palikome daiktus lektuve.Patarkite,prasau,kur galime kreiptis del paliktu daiktu.Aciu.

 54. Vaida. S sako:

  laba diena.
  Pirkau bilietus i Londoną, pinigus nuskaičiavo bet laiškas į el. paštą neateina, kas galėtų būti?ačiū

  • Vaida, jei pinigai nuo sąskaitos nuskaičiuoti, vadinasi, bilietas yra nupirktas.
   Kuomet negaunate laukiamo laiško, visuomet pasitikrinkite savo el.pašto dėžutės SPAM / Šlamštas aplanką. Jei ir čia laiško su bilieto pirkimo patvirtinimu nerandate, gali būti, kad vesdami duomenis padarėte klaidą įrašydami kontaktinį el.pašto adresą. Tokiu atveju, jei pirkote bilietą per Ryanair svetainę, bandykite pakoreguoti el.pašto adresą per „Manage my booking“ arba kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei pirkote bilietą per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 55. Egle sako:

  Laba diena,
  Rezervaciją darau pirmą kartą, todėl susidūriau su bėda, jog užsisakinėjant bilietus per (www.ryanair.com) iš Vilniaus į Dusseldorf Weez, kai suvedžiau visus reikalingus duomenis, prieš pat paspaudžiant mygtuką, jog galutinai pateikti užklausą, ekrane iššoko pranešimas, su prašymu palaukti, kol sistema sumuoja/tikrina duomenis. Taip pat, ten buvo parašyta, jog apie rezervaciją, ir/ar rezervacijos sulaikymą ar kita informacija man bus atsiųstas laiškas el. paštu. Tačiau visa ta informacija dingo ir mane vėl įmetė į pirmą puslapy. Taigi tos informacijos aš taip ir nesulaukiau…Todėl net neįsivaizduoju ar man pavyko užsirezervuoti vietą, ar bus nuskaičiuoti pinigai nuo kortelės, nes jokios detalesnės informacijos nesulaukiu.
  Iš anksto labai dėkoju
  Pagarbiai Eglė

 56. Pirmasis Skrydis sako:

  Sveiki, ar galite parasyti detaliai kaip juda „kelione“nuo iejimo i orouosta iki isedimo i lektuva?

  Labai aciu… ;)

  • Tiesiog darykite, ką daro visi :) Na o jei paeiliui:
   1) Jei keliaujate su registruotu bagažu, maždaug likus 2 val. iki skrydžio atvykę į oro uostą pirmiausia einate prie registracijos langelio ir atiduodate registruotą bagažą į bagažo skyrių;
   2) kai registruotą bagažą priduodate arba tiesiog keliaujate be jo, einate iškart prie saugumo patikros vartų;
   3) praėję saugumo patikrą eikite prie įlaipinimo vartų, nurodytų informacinėje skrydžių lentoje; čia laukite, kuomet bus paskelbtas laipinimas į lėktuvą.

 57. agnes sako:

  Sveiki. Noriu paklausti ar bus kaledoms skrydziu is gadviko oro uosto i kauna? Aciu uz atsakyma

 58. aurimas sako:

  Sveiki, norejau paklausti ar lapkriti vis dar bus vykdomi skrydziai i Kauna is Skavstos?Aciu

 59. Inga sako:

  Sveiki, norėjau paklausti ar bus vykdomi skrydžiai iš Kauno į Leeds-Bradford oro uostą?

  • Inga, Ryanair skrydžiai į Leeds-Bradford oro uostą vykdomi iki 2013 m. lapkričio 5 d. iš Vilniaus oro uosto. Iš Kauno Ryanair skrydžių į Leeds-Bradford oro uostą kol kas nebus.

 60. Vilija sako:

  Sveiki. Kada bus paskelbtos vasaros sezono kryptys?

 61. ASTA sako:

  laba diena. ar iš Vilniaus į Edinburgą nuo lapkričio mėn. bus skrydžiai?
  AČIŪ

 62. Gintare sako:

  Sveiki, parduodu bilieta is KAUNO I LONDONA (Lutono oro uosta) 12.22 ir atgal is LUTONO I KAUNA. 01.05 . Kaina 450lt, galima deretis. gkatkute69@gmail.com

 63. Audra sako:

  Sveiki!
  Jeigu skrydis nupirktas dviems asmenims, o vienas is ju nebeskrenda ir kaip suprantu anuliuoti jo bilieta vel kainuotu pinigus, ar tas kitas keleivis gali veztis du rankinius bagazus?
  Is anksto dekoju uz atsakyma.

 64. Re sako:

  Sveiki,

  nežinau, kur klausti, tad gal čia galėsite atsakyti. Ar bus ryanair skrydžių iš Tamperės kada nors apie gruodžio 20-21? Ar lapkričio 3 diena, kaip kad dabar yra, paskutinė data?
  Ačū

 65. Alina sako:

  Sveiki,
  sistema neleidzia isiregistruoti i skrydi, vis praso sutikrinti detales. Tikrinau kelis kartus, isbandziau visas galimas „check-in“ variacijas, taciau atsakymas tas pats „we are unable to locate intinerary“.Skrydis siu metu rugsejo 21 i Cagliari. Bilietus pirkome per jusu svetaine. Is anksto dekoju uz atsakyma.

  • Alina, į skrydį jus užregistruos sistemos administratorius. Turėjote gauti laišką dėl duomenų pateikimo registracijai. Koks jūsų užsakymo numeris?

   • Alina sako:

    Ačiū už atsakymą. Laiško dėl duomenų pateikimo registracijai negavau, taciau pavyko isiregistruoti naudojantis tik trečiąja registracijos versija.

 66. Mindaugas sako:

  Laba diena,

  Kokiam vėliausiam laikui galima rezervuoti bilietus iš Kauno į Alicante (Ispanija)?

 67. Nijole sako:

  Sveiki kazkaip man neaiskus jusu grafikas.Nejaugi si ziemos sezona lektuvai neskris is lutono,stanstedo ir Getviko setadieniais i Kauno oro uosta.Mano nuomone kaip tik turetu skristi sestadieniais,bent jau i viena kazkoki oro uosta,nes kitaip nebus galma pasiekti kauno.Juk nevisi gali skristi penktadieniais susimastykit prasau SU PAGARBA,

 68. Asta sako:

  Laba diena.Anksciau buvo rasoma kad rudeni vel bus atnaujinti skrydziai is Kauno i Gioteburga.o dabar vel nera apie tai jokios informacijos.gal jau tu skrydziu ir nebebus?

 69. Jūratė sako:

  Laba diena, norėjau paklausti iš Kauno į Edinburgą žiemą išvis skrydžių nebus ar tiesiog nėra dar tvarkaraščių?

 70. Julija sako:

  Laba diena. Man kažkaip reikia nuskristi arčiau Bostono, Anglijoje. Į kokį oro uostą arčiausiai Bostono miesto skrenda Jūsų kompanijos lėktuvai, kokiomis savaitės dienomis. Ačiū.

  • Julija, arčiausiai Bostono yra Londono ir Birmingemo oro uostai, į kuriuos skraidina Ryanair. Tvarkaraščius galite rasti čia: iš Kauno, iš Vilniaus. Dar arčiau yra Donkasterio oro uostas, į kurį iš Vilniaus skraidina aviakompanija Wizzair pirmadieniais ir penktadieniais.

  • Rima sako:

   ar panaikinti visi skrydziai is Frankfurt Hann i Kauna nuo 01.04.2015

   • Rima, nuo 2015.03.30 iki 2015.10.24 tiesioginiai Ryanair skrydžiai į Frankurtą (Hahn) vykdomi iš Vilniaus oro uosto pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.

 71. Smile sako:

  Sveiki, norėjau paklausti, ar rankiniame bagaže galima gabenti insuliną? Ir ar užtenka parodyti daktaro receptą, o ne jo išrašytą pažymą?

  • Insuliną galima gabenti rankiniame bagaže, tačiau prieš saugumo patikrą jį reikia išimti iš rankinio bagažo ir deklaruoti atskirai. Kadangi tai medicininės paskirties skystis, jis neskaičiuojamas į bendrą skysčių apribojimą. Dokumentas apie jums paskirtą gydymą insulinu privalomas (jei neturite pažymos, galite turėti su savimi vaistų pasą – jo užteks).

 72. Just sako:

  Sveiki, turime užsakę bilietą vqikui , check- in dar nepadarytas, norime pakeisti skrydžio data , tačiau viska suvedus, pakeitus , suvedus kredito kortelės duomenis ir paspaudus apmokėti Error – Your session has been locked…nei nuskaito pinigų nei pakeičia skrydžio kame čia problema?

 73. verslininkas sako:

  Kam reikejo naikinti nuo lapkricio skrydzius is Tamperes. Suomiai ypac pamego Kauna, cia isleidzia daug pinigu. Labai apmaudu, kad ziema liks vos keli skrydziai is Kauno…

 74. NINA sako:

  Labas,po 2013 11 12d. kokiomis dienomis skrendat is EDINBURBO tiesiai i KAUNA? Aciu 2013 08 03

 75. Žydrūnė sako:

  Laba diena,
  norėjau pasiteirauti kodėl nėra skrydžių į Frankfurta nuo lapkričio mėnesio? Ar jau nebebus skrydžių iš Kauno į Frankfurtą?

 76. aukse sako:

  Sveiki,noreciau suzinoti ar yra skrydziai is Kauno i Edinburga?rugpjucio men?

 77. Kristina sako:

  Sveiki. Kada maždaug galima tikėtis žiemos sezono skrydžių į Londoną tvarkaraščio patvirtinimo ir bilietų pardavimo atidarymo? Ačiū.

  • Sunku pasakyt. Laukiam ir mes žinių.

  • keleive sako:

   laba diena.norejau paklaust kodel y skotija tik nuo balandzio skrendat?man su kudikiu labai sunku su persedimais ir ypac kai nemoku anglu kalbos.kodel tada is vilniaus nepadarot tiesioginio skrydzio y skotija?y aberdyno oro uosta ar glazgo?manau keleiviu niekada netruksta,ziema galetu bent viena kart y savaite skristi y skotija,aciu

 78. Tenerifė sako:

  Laba diena,

  Ar žiemos sezonu bus vykdomi tiesioginiai skrydžiai į Tenerifę? Kada bus aiškus žiemos sezono grafikas? Ačiū.

 79. Aurimas sako:

  Laba diena,

  Bilietus pirkau iš http://www.ryanair.com

  Kaunas – Birminghamas 07 07
  Londonas – Kaunas 07 12

  Gal kas žinote kaip būtų galima gauti sąskaitą faktūrą? Komandiruotėje esu. Jokie booking history, elektroniniai laiškai apie skrydį, ar išrašai iš elektroninės bankininkystės… mano darbovietės buhalterijai netinka.???

  Dėkui,
  Geros dienos.

 80. Daiva sako:

  Laba diena. Ar galiu keisti skrydzio data, jei esu jau sumokejusi pinigus, bet dar nepadariusi on- line.Ar reiketu primoketi uz keitima ir mazdaug kiek?
  Dekui

 81. Indre sako:

  Laba diena,

  Praradau asmens tapatybės kortelę, skrydis pirmadienį, check – in padarytas su kortelės duomenimis, tačiau taip pat turiu pasą, ar nebūtų problemų, jeigu keliaučiau su juo?

 82. Aida sako:

  Sveiki,
  gal galite pasakyti kada mazdaug bus patvirtinti Ryanair ziemos tvrakarasciai is Kauno oro uosto i Dublina?
  Aciu

 83. Karolina sako:

  Labas vakaras, norėjau pasitikslnti dėl laiko. Depart KUN at 21:00 and arrive ALC at 23:55 ? Alikantėje busiu 23:55 ispanišku laiku?

 84. Diana sako:

  Sveiki,norejai pasiteirauti kada bus patvirtinti gruodzio men skrydziu tvarkarasciai is Anglijos (Luton)I Kauna.

  • Diana, dar nėra žinių.

   • Rima sako:

    Šiame Ryanair-skrydžiai puslapyje nurodyta, kad „suaugęs“ (žmogus) yra nuo 16+ amžiaus.
    „Nurodykite keleivių skaičių:
    Suaugę (16+)
    Keliaus vaikai ir/arba kūdikiai“
    Ar tai reiškia, kad perkant bilietą iš Ryanair puslapio vaikams iki 16m. už bilietą reikia mokėti vaikišką kainą?
    Kituose puslapiuose, vaikų amžius nurodomas iki 12 metų.
    Dėkoju už atsakymą.

    • Rima, aviakompanija Ryanair nepriima į skrydį vaikų iki 16 metų be suaugusiųjų palydos. Todėl sistema neleidžia vaikui iki 16 metų nupirkti bilieto į Ryanair skrydį be suaugusiojo. Vaikams nuo 2 metų Ryanair bilieto kaina yra tokia pati, kaip ir suaugusiajam.

 85. Dainius sako:

  Sveiki, planuoju atostogas spalio pabaigoje is uk i lt ir lapkricio viduryje gryzti i uk, bet is kauno nera jokiu skrydziu nuo lapkricio ar jau isparduoti bilietai ar nebeskraido ryanair is Kauno?

 86. augu sako:

  Sveiki,ketinu su seimyna keliauti I Ispanija. Planuojame rugpjucio pabaigoj rugsejo pradzioj, deja dar tiksliai laiko nezinome.. Norejau pasiteirauti kokia tikimybe, kad perkant liepos pabaigoj bilietai smarkiai brangtu?

 87. Augustina sako:

  Bilieta pirkau per sia jusu svetaine :)

 88. Augustina sako:

  O viska nusipirkus jau tiksliai gavus blieta (dokumentas ,kuri reikia atsispausdinti ) reikia dar papildomai daryti online check’in ? Ar jau tai padaryta buvo ?Jei reikia daryti check’ina ,tai tada kur ji reiktu pasidaryti ?kokioje svetaineje ?

 89. Augustina sako:

  O kur astrius daiktus (pvz:. sakuts ,zirkles ) ,Nagu lakus deti ?Galima i lagamina ?

 90. Augustina sako:

  Turint bilieta rankose ,turint nustatyto svorio bagazus ,viena registruota ,kita neregistruota ,rankini bagaza. Zodziu viskas tvarkoj . Daugiau uz nieka oro uoste nereikes moketi ?

 91. Augustina sako:

  O ji butina atsispausdinti spalvotai ?

 92. Augustina sako:

  Norejau paklausti ar is cia pirkus bilieta galima bus skristi is Karmelavos oro uosto ? Taprasme uzsisakius bilieta ,kad skrendu is kauno i dublina .Bus viskas normaliai ?

 93. Nida sako:

  Bilietai užsakyti, elektroniniame pašte pažėjau, kad mano vaiką priskyrėm prie kito žmogaus, kad jis yra lydintysis, o šis žmogus nebeskris, o norint iščekinti bilietus reikia to žmogaus duomenų, tai vienas bilietas 2, ką daryti tokiu atvėju ?

  • Nida, jei pirkote bilietą ryanair.com svetainėje, paskambinkite į centrinę Ryanair atstovybę. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

  • Ernesta sako:

   Labas vakaras, kaip man pasitikrinti informaciją apie bilietą kuri nusipirkau? e-mailu vis dar negavau patvirtinimo. Bilietą užsisakiau vakar

   • Ernesta, jei pinigai nuo sąskaitos nuskaičiuoti, vadinasi, bilietas yra nupirktas.
    Kuomet negaunate laukiamo laiško, visuomet pasitikrinkite savo el.pašto dėžutės SPAM / Šlamštas aplanką. Jei ir čia laiško su bilieto pirkimo patvirtinimu nerandate, gali būti, kad vesdami duomenis padarėte klaidą įrašydami kontaktinį el.pašto adresą. Tokiu atveju, jei pirkote bilietą per Ryanair svetainę, bandykite pakoreguoti el.pašto adresą per „Manage my booking“ arba kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei pirkote bilietą per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

    • Kristina sako:

     Sveiki,
     Ar 2015 m. bus tiesioginiai skrydžiai iš Kauno į Sardiniją? Kokiomis dienomis?

     • ryanair-skrydziai.lt sako:

      Kristina, tiesioginiai Ryanair skrydžiai 2015 m. vasaros sezono metu iš Kauno oro uosto bus vykdomi pirmadieniais ir penktadieniais (nuo 2015.03.30 iki 2015.10.23).

 94. Ignas sako:

  Laba diena, as taip pat noreciau uzsakyti pagyvenusio zmogaus palydejimo paslauga i lektuva, taciau nei vienas is duotuju telefonu neveikia. Skambinti bandau is uzsienio. Taip pat noreciau suzinoti, jeigu pavyktu sia paslauga uzsakyti ar ji bus uzsakoma tik lietuvoje ar automiatiskai bus palyda ir anglijoje? Skrydis rytoj is Kauno i Stansted (05 21). Dekui

 95. Rimas sako:

  Iš Kauno išskrenda 11.40h, kada leidžiasi Londono Stanstedo oro uoste

 96. Ramūnas sako:

  Ar galima registruotu bagažu į Graikiją vežtis alkoholį ne originalioje taroje[perpiltą į plastmasinius buteliukus]?

 97. Ernestas sako:

  Ar bus is kauno i kanaru salas?

 98. Ernestas sako:

  Ar bus is kauno i tenerife tiesioginiu skrydziu?

 99. Neringa sako:

  Sveiki, ar bus skrydziu 2013m. balandzio menesi is baden badeno i vilniu? Dabar kiek ziuriu, tai tik skrydziai iki kovo 30d.
  Ir gal nusimato skrydziai i lietuva is miuncheno ar memmingeno?

 100. arturas sako:

  Gruodžio mėn. užsakiau bilietus į Rodo salą. Buvo nurodyta , kad išvykimo
  laikas iš Kauno 7:00, o iš Rhodes 10:35. Dabar rodo ,kad iš Kauno išskrenda 14:50 ,o iš Rhodes-18:25. Norėčiau sužinoti,kuris išvykimo laikas teisingas?

  • Artūrai, skrydžių tarp Kauno ir Rodo laikai pasikeitė. Turėjote gauti pranešimą apie tai el. paštu. Naujasis laikas yra teisingas. Visuomet rekomenduojame prieš skrydžio dieną dar pasitikslinti skrydžių laikus.

  • Elze sako:

   Sveiki,norejau paklausti.Bilietus nusipirkome gruodžio menėsį į UK,bet tada neėmeme registruoto bagazo .Skrydis šį penktadienį norime pridėti bagažą .Bet internetineje sistemoje neleidžia už jį susimokėti.Kokiu būdu galima būtų tai padaryti.

 101. Artūras sako:

  Labas, sklinda gandai, kad, pagaliau, vėl skraidys Kaunas – Leeds. Ar galima sužinoti nuo kada?

  • Kai tik galėsime visus gandus išsklaidyti tikrai perskaitysite ir mūsų puslapyje, ir didžiuosiuose naujienų portaluose. Deja, kol kas tokios informacijos neteikiame.

 102. Erna sako:

  Laba diena, turiu bilieta ir galiu skrist tik su 10 kg bagazu, bet siektiek truksta kilogramu, reiktu daugiau. Ar galeciau kauno oro uoste,vietoje, nusipirkti papildomo bagazo ir kiek tai kainuoja?

 103. Juli sako:

  Sveiki,

  pirkau bilieta ir padariau klaida pavardes galuneje,vietoj -iene parasiau -is, ar turesiu problemu isskrendant is Kauno?

  Aciu

  • Sveiki, pirmosios 3 tiek vardo, tiek pavardės raidės turi būti teisingos. Toliau vienas netikslumas gali būti. Tačiau rekomenduojame paskambinti tel. 8 37 40 71 40 ir jums turėtų padėti pataisyti pavardę.

 104. wirgis sako:

  sveiki,norėjau paklausti i kokius oro uostus šveicarijoje skrenda ir iš kur

 105. darius sako:

  norejom paklausti, gyvename anglijoje. sunus 13metu yra isvaziaves atostogu i lietuva su sese.ambasadoje pasake kad neraso igaliojimu,nes esame issideklarave is lietuvos.ar nekils problemu is lietuvos puses del grizimo. Sunus mokinasi ir gyvena anglijoje.

 106. Rasa sako:

  sveiki,
  mane domina 2013m skrydziai i Vokietija, labai svarbu ar kada planuojama skrydziai i Nurnberg miesta, nes mama sako jog vokietijoje kalba kad bus tokie skrydziai su RyANAIR.

 107. Ernesta sako:

  Laba diena, norejau paklausti, ar bus vykdomi skrydziai i Svedija, bet ne tik i Stokholma? Pavyzdziui i Kalmaro, Hultsfriedo ar Vasterviko orouostus?
  Aciu

 108. santa sako:

  laba diena,parasykite prasau kada vel skraidys lektuvai is kauno i lutona???.aciu

 109. Agnė sako:

  Ar vasaros sezono metu bus vykdomi skrydziai is Kauno I Tampere?

 110. Sandra sako:

  sveiki, ar galetumet pasakyt kada bus jau pateiktas vasaros skrydziu tvarkarastis?aciu

 111. Elena sako:

  Sakykite, prašau, ar nuo šio pavasario iš Kauno aeruosto vėl skraidys lėktuvai į Norvegiją(Rygge)?

 112. Kristina sako:

  Norejau paklausti ,ar 2013 m.bus vykdomi skryziai i Kos sala?Jei taip,kada prasides bilietu pardavimas?Aciu

  • Kristina, skrydžiai iš Kauno į Koso salą bus vykdomi nuo 2013 metų balandžio mėnesio. Skrydžių tvarkaraštis dar tikslinamas. Kai bus patvirtintas tvarkaraštis, tada bus galima įsigyti bilietus.

  • Adele sako:

   Laba diena

   Kovo pabaigoje baigiasi paso galiojimo laikas. Atskrendu į Lietuvą tam kad jį pasikeisčiau. Bilietus jau nusipirkau, ar nekils problemų kad paso duomenys bus kiti?

   pagarbiai Adelė

   • Adele, svarbiausia, kad asmens dokumentas galiotų jūsų kelionės į Lietuvą metu. Kuomet pasikeisite pasą, tuomet su nauju dokumentu turėsite registruotis į atgalinį skrydį. Biliete ir registracijoje į skrydį nurodyta keleivio pavardė ir duomenys turi sutapti su galiojančiame asmens dokumente, su kuriuo keleivis skrenda, nurodytais duomenimis.

 113. Brigita sako:

  norejau paklausti kodel neberodo skrydziu is kauno i lutona, ar jau ju nebebus?

  • Brigita, bent jau žiemos sezono skrydžių tvarkaraštyje skrydžių iš Kauno į Londono Luton oro uostą nėra ir iki pavasario nebus. Skrendant iš Kauno į Londoną galima rinktis tik Stansted arba Gatwick oro uostą.

 114. Diana sako:

  sveiki,norejau paklausti ar nuo 2013 metu balandzio menesio nebebus skrydziu i-is Frankfurt Hahn? nes norejau uzsakyti su atgaliniu gryzimu tai rodo ,kad nera skrydziu.

 115. Saty sako:

  Kur dingo skrydziai is Kauno i Tampere? Ar jie isvis bus?

 116. Sondra sako:

  Sveiki, noriu paklausti ar 2013 bus vykdomi skrydžiai iš/į Alicantę. Jei bus tai nuo kada? Ir nuo kada bus galima matyti skrydžių informaciją?

 117. Jūratė sako:

  laba, o is kauno i Londono Gatwick oro uosta irgi atsaukiami?

 118. Artūras sako:

  Tiek lietuvaičių gyvena Birmingham’e, o skrydžiai atšaukiami, kažkas iš fantastikos srities. Liverpool’is Leeds’as atsisako skyrdžių žiemos, Londono Stanstedas tik normaliai skraidantis lieka. Įdomu

 119. Kristina sako:

  O veliau ar bus atnaujinti skrydziai Kaunas – Birmingham?

 120. Živilė sako:

  Norime užsisakyti tiesioginius Ryanair bilietus iš Kauno į Birmingham (sekmadieniui) lapkričio pabaigai arba gruodžio pradžiai, tačiau internetu neduoda. Bilietų kainos matosi tik iki lapkričio 4 d. Ar nuo tos dienos bus kokių pakeitimu ar vis dėlto vėliau užsisakyti galės?

 121. Živilė sako:

  Sakykite nuo kada galesime matyti ziemos tvarkarascius marsruto Kaunas-Birmingemas?

  • Živile, Ryanair reisai Kaunas – Birmingemas nuo 2012 m. spalio 24 d. bus vykdomas sekmadieniais. Aviabilietai į skrydžius pagal žiemos tvarkaraščius jau parduodami.

  • romalda sako:

   Laba diena. Daugelio žmonių prašymu norime paklausti ar bus atnaujinti skrydžiai iš Kauno į Milaną (Bergamą) ir Romą. Dabar iš Vilniaus oro uosto tą pačia kryptimi skraido dvi avio linijos. Kaunas yra Lietuvos pačiame centre ir daugelis gyventojų skristų iš Kauno, tiesiog žmonių patogumui (sutrumpėja kelionė, stovėjimo aikštelės pigesnės)Labai prašome Raynair vadovybės pasvarstyti šį klausimą, žmonių labui. Lauksiu atsakymo

 122. Sibel sako:

  Sveiki,norejau paklausti nekrcdiaisto klausimo:ar gali ryanair suteikti palydos paslauga t.y. pvz. palydeti zmogu iki vartu?Ar cia reiketu prasyti orouosto darbuotoju? Nezinau kaip issisukti, mama skrenda per Malta i Kauna, jau jaudinuosi, kad ji gali pasiklysti.Tiesiog siandien pazystamas, skrisdamas pirma karta is Londono i Kauna, nerado vartu ir neiskrido.Zmones vyresni. Tad labai sunerimau, kad gali buti problemu ir su mama.Is anskto dekui uz informacija.

  • Tokią paslaugą galima užsakyti, tačiau paslaugos užsakymas būtų kaip neįgaliojo vežimėlio asmeniui užsakymas su lydinčiu asmeniu – taip bus pasirūpinta šia keleive. Dėl paslaugos užsakymo galite susisiekti telefonu +370 37 950195, +370 37 950196 („Litcargus“).

  • Aira sako:

   Labas vakaras, pirkome bilietą iš Kauno į Malagą. Skrendam kartu su kūdikiu (8 mėn.), vežimėliu ir su rankiniu bagažu. Skrydis su vienu persėdimu per Frankfurtą. Iš Kauno į Frankfurtą išskrendam 8:05, iš Frankfurto į Malagą išskrendam 10:55 (vartai užsidaro 10:25). Su persėdimu skrendam pirmą kartą. Persėsti turim kažkur per 1 val., oro uostas nemažas atrodo ir kas bus jei vėluosime? kaip viskas tame oro uoste vyksta, kur reiks eit? Ačiū :)

   • Aira, greičiausiai jūs keisite lėktuvą Frankfurto Hahn oro uoste, o jis nėra labai didelis, tad tikrai nepasiklysite. Išlipę iš lėktuvo eikite link išėjimo ir pagal informacinėse lentose pateiktą informaciją eikite pro saugumo patikrą link kitų įlaipinimo vartų.

Klauskite mūsų

  

  

  

Skrydžių paieška