Iš Vilniaus 192

RYANAIR skrydžių kryptys iš Vilniaus oro uosto

 

AIRIJA – IRELAND 

 • Dublinas – Dublin.
  Iki 2015.10.24 skrydžiai vykdomi antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.
  Nuo 2015.06.07 iki 2015.07.26 skrydžiai vykdomi antradieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais.

 

ANGLIJA – ENGLAND 

 • Liverpulis – Liverpool.
  Iki 2015.10.21  skrydžiai vykdomi trečiadieniais ir sekmadieniais.
  Nuo 2015.08.06 iki 2015.08.27 skrydžiai vykdomi trečiadieniais, ketvirtadieniais ir sekmadieniais.
 • Londonas – London (Stansted oro uostas).
  Iki 2015.10.24 skrydžiai vykdomi kasdien.

 

BELGIJA – BELGIUM

 • Briuselis – Brussels (Charleroi oro uostas).
  Iki 2015.10.24 antradieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais.

 

GRAIKIJA – GREECE

 • Chanija (Kreta) – Chania (Crete).
  Iki 2015.10.21 skrydžiai vykdomi trečiadieniais.

 

ISPANIJA – SPAIN

 • Barselona – Barcelona (El Prat oro uostas).
  Iki 2015.10.23 skrydžiai vykdomi trečiadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais.
 • Madridas – Madrid
  Iki 2015.10.23 skrydžiai vykdomi pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais.

 

ITALIJA – ITALY 

 • Milanas – Milan (Bergamo oro uostas).
  Iki 2015.10.24 skrydžiai vykdomi antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.
 • Roma – Rome (Ciampino oro uostas).
  Iki 2015.10.24 skrydžiai vykdomi antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.

 

NORVEGIJA – NORWAY

 • Oslas – Oslo (Rygge oro uostas).
  Iki 2015.10.23 skrydžiai vykdomi pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais, sekmadieniais (2015.07.05 – 2015.07.26 skrydžiai sekmadieniais nevykdomi).

 

PRANCŪZIJA – FRANCE

 • Paryžius – Paris (Beauvais oro uostas).
  Iki 2015.10.21 skrydžiai vykdomi trečiadieniais ir sekmadieniais.

 

VOKIETIJA – GERMANY

 • Brėmenas – Bremen.
  Iki 2015.10.21 skrydžiai vykdomi trečiadieniais, sekmadieniais (2015.04.03 – 2015.05.29 skrydžiai vykdomi ir penktadieniais).
 • Frankfurtas – Frankfurt (Hahn oro uostas).
  Iki 2015.10.24 skrydžiai vykdomi pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.

O iš čia galėsite pasiekti dar daugiau pasaulio miestų.

192 thoughts on “Iš Vilniaus

 1. Daiva sako:

  Sveiki,
  kada bus paskelbti 2015 metų rudens – žiemos sezono skrydžiai?

  Dėkoju

  • Daiva, 2015-2016 metų žiemos sezono tiesioginių Ryanair skrydžių tvarkaraštis dar nėra žinomas. Kai bus pokyčių, informuosime mūsų svetainėje. Sekite informaciją.

 2. Arūnas sako:

  Gerbiamieji,
  š.m. vasario mėn. 18 d. skridau iš Barselonos į Vilnių. Skrydis geras, greitas ir patogus. Tik norėjau paklausti, virš kokių kalnų mes skridome – nes susiginčijome tarpusavyje. Aš sakiau, kad virš Alpių, sūnus sakė, kad virš Pirėnų. Padėkite išspręsti mūsų ginčą.

  Su pagarba,
  Arūnas Vinciūnas

 3. Daiva sako:

  Gal kas netyčia iš kauniečių skrendat į Bremeną balandžio 1 arba trečią dienomis? Labai norėčiau, kad atskristų mano mamytė, tačiau ji jau yra sena, ir būtų gerai, kad kas ją palydėtų (arba nuvežtų) iki Vilniaus oro uosto, o ir iki lėktuvo palydėtų. Skrydžio laikas (kurį matau internete) šiomis dienomis yra apie 10 val. Galiu atsilyginti už šią paslaugą. Iš anksto dėkoju, jei atsirastų tokių žmonių, galinčių padėti.

  • Daiva, keliaujant su aviakompanija Ryanair, galima užsisakyti specialias pagalbos paslaugas (palyda iki įlaipinimo vartų, iki lėktuvo ir kt.) Jei bilietus perkate ryanair.com svetainėje ir norite užsisakyti šias paslaugas, tai padaryti galima per „Manage Booking“. Jei bilietus perkate pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 4. Rūta sako:

  Labas.Ar Ryanair taiko skrydžio apribojimus,moters nėštumo metu ?
  Ačiu

 5. Olga sako:

  sveiki, pirkau bilietą kitam asmeniui, rašant pavardę padariau klaidą, taip pat klaidingai nurodžiau ir email. adresą. Susisiekėm su pardavėju, nurodėm teisingą email. adresą ir gavom bilieto pirkimo patvirtinimą. Ar registruojantis galėsim keleivio pavardę parašyti taisyklingai?

 6. erika sako:

  laba diena,
  Skrendant vienam vaikui be tėvų į Ispaniją (turi 16 m.) ar reikia tėvų sutikimo?
  Ar užtenka turėti asmens tapatybės kortelės?

  AČIŪ

  • Erika, jeigu vaiko iki 18 metų kelionės tikslas yra Ispanija, Šengeno valstybė, tai taikomas Šengeno susitarimas ir tėvų sutikimo nereikia turėti. Pakanka turėti asmens tapatybės kortelę.

 7. Ligita sako:

  nuspirkau bilietą vasarai su persėdimu, Vilnius – Frankfurtas- Palma. Laukimo laikas tarp skryžių yra 4 valandos, ar negali būti, kad pasikeis kurio nors iš skrydžių laikas per šį laikotarpį, ir tuomet nespėčiau į sekantį lektuvą, nes iki kelionės liko 5 mėnesiai.ar jei pasikeistų kurio nors iš skrydžių laihas, būtų grąžinti pinigai?

  • Ligita, kadangi Ryanair nevykdo jungiamųjų skrydžių, aviakompanija neprisiima atsakomybės už tarpinius skrydžius, kuriuos keleiviai gali praleisti. Tačiau jūsų persėdimo laikas tikrai nemažas, tad turėtumėte viską suspėti.
   Jei aviakompanija praneštų apie vieno iš skrydžių pasikeitimus ir pasikeitimai jūsų netenkins, bus pasiūlyta alternatyva – keisti skrydžio datą (jei bus laisvų vietų) arba susigrąžinti pinigus.

 8. Patient sako:

  Sveiki, norėčiau paklausti ar turite kokių nors pasiūlymų kelionei į Peru ( oro uostas nėra svarbu? Norėčiau skirsti Birželio vidury . Kiek kainuotų bilietai (bent apytiksliai)?

 9. Julija sako:

  Sveiki,
  Noriu paklausti ar planuojami tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Siciliją 2015 m. vasarą?

  • Julija, 2015 m. vasaros sezono metu tiesioginiai Ryanair skrydžiai iš Vilniaus į Siciliją nevykdomi. Skrydžiai bus vykdomi iš Kauno oro uosto į Trapanį nuo 2015.03.29 iki 2015.10.21 trečiadieniais ir sekmadieniais.

 10. Donatas sako:

  Ar nera planuojami skrydziai is Kauno ar Vilniaus i Karlsrue Baden Baden?

 11. Alina sako:

  Labas vakaras,

  Norejau paklausti, ar Ryanair vykdys tiesioginius skrydzius i Tenerife sia 2015 m. vasara?

  • Alina, 2015 m. vasaros sezono metu tiesioginiai Ryanair skrydžiai iš Lietuvos oro uostų į Tenerifę nėra numatyti. Jei bus pokyčių, informuosime mūsų svetainėje. Sekite informaciją.

 12. Michail sako:

  Ar yra tiesioginiu reisu i Portugalija iš Vilniaus rugpjūčio pabaigoj ir atgal po 2 savaičių

 13. Aušra sako:

  Nesuprantu, kodėl užsakant Raynair bilietus (kai pasirinkta lietuvių kalba) draudimą privaloma pirkti (funkcija, kad pirkti be draudimo nėra aktyvi), o pasirinkus kalbą (pvz. vokiečių), tokia funkcija yra.
  Ačiū

 14. E sako:

  Sveiki. Nusipirkom bilietus i dublina gruodzio men. Bagaza galima nusipirkti tik 10dienu pries skrydi,skrydis sausio 22d. Norint nusipirkt bagaza internetu,to padaryti negalima,reikia pirkti oro uoste,oro uosto kainomis. Jus atimat galimybe nusipirkti bagaza internetu,o po to liepiat moketi dviguba kaina. Tai sazininga?

 15. RUTA sako:

  laba diena turiu bilieta is londono London Heathrow (Terminal 2) – Oslo Gardermoen, Oslo Gardermoen – Harstad-Narvik Evenes Airport,bilietas su persedimu ,bet turiu pasilikti 2 dienom osle ,kur panesti ir ar atiduotu man bagaza osle ,atsakykite greiciau nes skridis bus jau po 4 dienu.aciu

  • Rūta, pigių skrydžių aviakompanijos, taip pat ir Ryanair, nevykdo jungiamųjų skrydžių, todėl keliautojų bagažai į kitus skrydžius (tos pačios ar kitų aviakompanijų) neperkeliami ir registruojami iš naujo. Taigi, po pirmojo skrydžio bagažą turėsite atsiimti pati.
   Jei skrendate su kita aviakompanija, kuri vykdo jungiamuosius skrydžius, dėl bagažo atsiėmimo persėdimo metu turėtumėte susisiekti su savo bilieto pardavėju. Tačiau jei persėdimo laikas yra 2 dienos, bagažą jums tikrai atiduos.

 16. Deimante sako:

  Labas rytas,

  Norejau paklausti,kada bus vel skrydziai i Düsseldorf-weeze?
  Aciu

  • Deimante, tiesioginiai Ryanair skrydžiai 2015 m. vasaros sezono metu iš Lietuvos oro uostų į Dusseldorf Weeze nenumatyti. Kada bus, kol kas pasakyti negalime. Sekite informaciją.

 17. algis sako:

  11:20 Tenerifė
  TFS Sur Reina Sofia
  15:50 Londonas
  STN Stansted
  4 val 30 min FR 8167
  persėdimo laikas tarp skrydžių: 1 val 25 min
  17:15 Londonas
  STN Stansted
  21:50
  Vilnius
  VNO Vilnius
  noriu paklausti ar uztenka 1h.25min londono stansed aerouoste persedimui

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Algi, priklauso nuo jūsų skrydžio laiko ir oro uosto apkrovimo jūsų persėdimo į kitą lėktuvą metu. Jums teks iš naujo pereiti patikras oro uoste. Ar bus ilgos eilės prie saugumo patikros, priklausys nuo keleivių skaičiaus. Taip pat jei turėsite registruotą bagažą, teks užregistruoti iš naujo. Jei bus prastos oro sąlygos ar techniniai gedimai, pirmasis skrydis gali vėluoti. Keliaujant su Ryanair, prie vartų turėtumėte būti ne vėliau kaip 30 min. iki skrydžio, kadangi vartai užsidaro likus 20 min. iki skrydžio. Rizikos faktorių visada yra. Teks paskubėti ;)

 18. oksancik sako:

  Sveiki ar 2015 nusimato skrydziai Vilnius-Leeds-Vilnius.ar visai nebeskraidisit i Leeds miesta Uk.aciu

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   2015 m. vasaros sezono tvarkaraštyje Ryanair tiesioginiai skrydžiai tarp Lietuvos oro uostų ir Leeds oro uosto nėra numatyti.

 19. Renata sako:

  Ar 2015 m. bus vykdomi skrydžiai į Maltą iš Vilniaus?

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Renata, tiesiogiai Ryanair skrydžiai 2015 m. vasaros sezono metu iš Vilniaus į Maltą nenumatyti. Skrydžiai bus vykdomi iš Kauno oro uosto.

 20. Agata sako:

  laba diena norėjau paklausti kada jus bankrutuosite

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Agata, kuomet veikla vykdoma sklandžiai, pelningai, bankrotas negresia.

 21. Dovile sako:

  Laba diena,
  Skrendame su 4 metu vaiku ir noretume veztis automobilio kedute jam, kad nereiktu nuomotis. Ar tai mokama paslauga ar tai tiesiog kaip vaiko bagazas butu registruojamas?

  • Dovile, keliaujant su kūdikiu/vaiku, aviakompanija Ryanair nemokamai leidžia vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį ir automobilinę kėdutę, kelioninę lovelę arba automobilio sėdynę. Įranga turi būti užregistruojama oro uoste prie bagažo skyriaus. Registracija baigiama likus 40 min. iki skrydžio.

 22. Neringa sako:

  Sveiki,
  Ar 2015 m. balandžio mėn. bus vykdomi skrydžiai į Paryžių? (Kol kas tvarkaraščiai baigiasi kovo mėn.)

 23. Olga sako:

  Sveiki, noreciau suzinoti ar skrydzius Vilnius – Dusseldorfas Weeze yra nuimti ir kodel jei rasote kad ryanairs nesiruosia mazinti skrydziu is Vilniaus

  • Olga, skrydžiai Vilnius – Dusseldorfas Weeze bus vykdomi iki 2014.03.29 antradieniais ir šeštadieniais. Vieni maršrutai nuimami, kiti pradedami, tad pusiausvyra išlieka.

 24. Ana sako:

  Labas vakaras, noreciau paklausti.As skrendu su vaiku kuriam tik 8 menesiai ar galima su savim i lektuva nestis pieneli 125 ml?

 25. Inga sako:

  Sveiki, tai kaip supratau skrydžiai iš Leedso į Vilnių galutinai atšaukti?

 26. Inga sako:

  O kada bus aišku dėl skrydžių tarp Vilniaus ir Leedso?

 27. Viktorija sako:

  Laba diena norime suzinoti detaliesne informacija. Skendame visa seima su vaiku 3 metu 7 menesiu i Paryziu. Klausymas butu toks ar galima su savimi pasiimti kuprine vaikui, kaip rankini bagaza ir vaikiska vezimeli? Ar reikes papildomai moketi uz vezimeli? Skrisime su Ryanair FR 7233, grisime su Ryanair FR 7234.

  • Viktorija, vaikui nuo 2 metų priklauso tiek rankinio, tiek registruoto bagažo gabenimas. Jei keliauja vaikas, vienas sulankstomas vežimėlis gabenamas nemokamai.
   Sulankstomi vežimėliai turi būti užregistruojami oro uoste prie bagažo skyriaus. Registracija baigiama likus 40 min. iki skrydžio. Užregistravus vežimėliu galima naudotis iki laipinimo į lėktuvą. Skrydžio metu juo pasirūpins aptarnaujantis personalas. Išlipus iš lėktuvo vežimėlį atgausite ir galėsite toliau juo naudotis.

 28. Tomas sako:

  Laba diena, skrydzia is Leedso i Vilniu ir atvirksciai buvo prekyboje nuo balandzio 1d. , bet dabar ju nera prekyboje. Kas atsitiko ir kada vel galima bus isigyti siuos biletus? Aciu.

 29. Inga sako:

  Sveiki, čia pranešama, kad nuo 2014 metų balandžio iš Vilniaus bus vėl skraidoma į Leedas-Bradford, tačiau dabar renkantis bilietus rodo, kad jokių skrydžių nėra. Vėl kokie pakeitimai?

 30. Robertas sako:

  Sveiki,
  Jus rasete,kad i Korka nuo 2014.03.31 ryanair skrenda pirmadieniais ir ketvirtadieniais, taciau rezervuojantis, rodo tik viena diena per savaite-ketvirtadieni.Ar gal yra kokiu pakeitimu?

 31. Aida sako:

  Sveiki, grįžimui atgal norėčiau turėti papildomą lagaminą, pirkdama bilietus apie tai nepagalvojau. Ką patartumėt. Ačiū

  • Aida, galite užsisakyti registruoto bagažo gabenimą po to, kai jau nusipirkote bilietą arba jau užsiregistravote į skrydį, tik paslaugos kaina bus jau didesnė nei perkant bilietą. Paslaugos kaina priklauso nuo skrydžio datos bei krypties. Nepamirškite iš naujo atsispausdinti įlaipinimo kupono, kad jame matytųsi įrašas apie registruoto bagažo gabenimo užsakymą. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, tai galite padaryti per „Manage my booking“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

 32. laura sako:

  O kaip man su juo galima susiekti bilieta pirkau ryanair.com patarkir nes skrydis jau penktadieni.

  • Kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę, jei pirkote bilietą per Ryanair svetainę ryanair.com (skambinant iš Lietuvos: +448712460000 – 10p per minute. Calls from mobiles and other networks may cost more. Our lines are open Mon – Fri, 9:00 – 18:00 GMT , Sat 10:00 – 17:00 GMT and Sun 11.00 – 17.00 GMT.).

 33. laura sako:

  O as jau padariusi chekina patarkite ka man daryti ar oro uoste galesiu sumoketi jeigu reikes?

  • Laura, galėsite, tačiau tai gali kainuoti brangiau. Bet rekomenduojame susitvarkyti iš anksto. Gal net ir nereikės mokėti. Susisiekite tiesiogiai su bilieto pardavėju.

 34. laura sako:

  laba diena noreciau paklausti uzsisakydama bilieta vietoje loretos parasiau loteta ka man daryti ar isskristi galesiu?

 35. laba diena, nusipirkau bilietus skrydziui is BRU i VNO 19/11/2013 OTHER Q , refrence ZGRJMP.
  noriu nusipirkti papildoma bagaza,- neimanoma. Jusu duoti telefonai neatsako…Bandziau svetaineje ryanair.fr, bet suvedus duomenis, paraso, kad tokios rezervacijos nera.
  Taigi, kaip nusipirkti bagaza lietuviskame ryanair.lt?
  Aciu

 36. Skaiste sako:

  Šiuo metu esu Liuksemburge ir čia būdama internetu pirkau skrydį Biuselis-Vilnius. Į kurį agentą man kreiptis dėl pakeitimo?

 37. Skaiste sako:

  Aš už bilietą mokėjau, bet pinigai dar nebuvo nuskaičiuoti nuo sąskaitos. Aš matau, kad galima pakeisti vardą arba datą, bet man reikia pakeisti miestą, į kurį skrendu (šiuo atveju iš Vilniaus turiu skristi ne į Briuselį, bet į Paryžių). Ar tai įmanoma? Šiuo metu esu Liuksemburge, o čia nėra Ryanair kompanijos. Su kurios šalies agentu man tuomet susisiekt? Jokio tiesioginio kontakto jų puslapyje nerandu.
  Ačiū labai dar kartą už atsakymą.

 38. Skaiste sako:

  Laba diena,
  Aš kątik užsirezervavau skrydį Briuselis-Vilnius ir Vilnius-Briuselis. Bet po kelių minučių sužinojau, kad tą dieną, kai bus skrydis į Briuselį, man reikia skristi į Paryžių. Ar įmanoma pakeisti rezervaciją? Kaina praktiškai yra ta pati.
  Ačiū labai už atsakymą.

  • Skaiste, jei už bilietą jau sumokėjote, susigrąžinti pinigų negalėsite. Jei registracija nepadaryta, už papildomą mokestį galima keisti skrydžio kryptį, datą arba keleivio pavardę. Susisiekite su puslapio, iš kur pirkote bilietą, agentu.

 39. Martyna sako:

  visur atsakymai tokie patys ir jokio aiskumo. juokingai skamba kad oficialios informacijos nera paskelbtos del atsauktu skrydziu.visi jokiu pranesimu negavo. bileitai buvo parduodami ir gruodzio menesiui. ir tik nereikia sakyti kad sitai ivyko neplanuotai, nes tokie dalykai tikrai nevyksta neplanuotai, tiesiog manau ryanair norejo pasipenyti, atsauke skrydzius, oficialios informacijos nera, o blietu nupirkta daug. kas nezino nesikreipia, ir praranda bilietus. o dar sakoma kad bilietai yra negrazinami, kaip gali buti negrazinami jei pats ryanair prisidiro. juokinga tiesiog.

  • Martyna, aviakompanija Ryanair informaciją apie atšauktus reisus išsiuntė visiems keleiviams. Iš pradžių bilietai į šiuos reisus buvo parduodami ir niekas neplanavo jų atšaukti. Taip susiklostė aplinkybės, kad reisus teko atšaukti. Keleiviams siūlomos alternatyvos arba pinigų grąžinimas. Šie keitimai ir grąžinimai sudaro keblumų tiek keleiviams, tiek pačiai aviakompanijai, todėl jų tikrai niekas specialiai neplanuoja. Be to, visuomet galima pasirinkti kitą oro vežėją. Tačiau tokie dalykai gali nutikti bet kurioje aviakompanijoje.

   • Severina sako:

    Turiu bilietus iš Oslo(Rygge) į Vilnių (2013.01.06) tačiau nebegaliu skristi, ar yra galimybė atgauti pinigus už bilietą?

    • Severina, aviakompanijos Ryanair bilietai yra negrąžinami, išskyrus atvejus dėl keleivio ar jo šeimos narių mirties. Jei negalite skristi, galima keisti bilieto datą arba keleivio vardą ir pavardę už papildomą mokestį. Keitimai galimi, jei keleivis dar neužsiregistravo į skrydį. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, bilieto datą ar keleivio vardą ir pavardę galite pakeisti per „Manage my booking“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

 40. Robertas sako:

  Sveiki,
  Pirkome bilietus londonas- tenerife, netyčia sužinojome, kad pakeistas išskridimo laikas,( negavome jokia pranešimo) skrydis turėjo būti 7:05, dabar tas pats reisas ryanair svetainėje atsidarius „manage my booking“ 13:50, tikriausiai jokios kompensacijos nepriklauso mums?

  • Robertai, turėjo ateiti pranešimas (arba dar ateis). Pasitaiko, kad užtrunka, kol visiems išsiunčiami laiškai, t.y., pirma atliekami pakeitimai sistemoje, o tik vėliau pranešimus gauna keleiviai, jau turintys bilietus. Kai tvarkaraštis pakeičiamas +/- 3 val., paprastai siūlomas ir grąžinimas. Bet reiktų sulaukti pranešimo dėl pakeitimo – ten bus nurodyta, kaip elgtis. Arba galite kreiptis į Ryanair centrą.

 41. Ruta sako:

  Ar yra galimybė anuliuoti nusipirktą bilietą?

  • Rūta, Ryanair bilietai yra negrąžinami.

  • Petras sako:

   Sveiki,

   Noreciau suzinoti kokiu budu galima pasikeisti skrydi i kita skrydi jei skrydis buvo atsauktas? Ar reikia pildyti kokias nors formas? ar uztenka tik paskambinti i Ryanair? Ar pats Ryanair turetu susisiekti su manimi ir pasiulyti savo galimus variantus? Ir dar noreciau paklausti kiek laiko suteikia Ryanair skrydziu pasikeitimui? Dekui

 42. Riki sako:

  ar Ryanair jau oficialiai paskelbe vilnius-leeds skrydziu nutraukima iki 29/03/2014?

  • Aviakompanija Ryanair keleiviams, įsigijusiems bilietus į skrydžius tarp Leeds ir Vilniaus po 2013.11.05, išsiuntė pranešimus apie atšauktus skrydžius. Skrydžiai nebus vykdomi bent iki 2014 m. kovo pabaigos.

 43. Daiva sako:

  Laba diena,

  noreciau tikslesnes informacjos, del sio dalyko (cia del nutrauktu skrydziu i Leedsa):
  Option 2
  Re-Book free of charge onto alternative Ryanair flights operating from nearby departure or arrival airports.

  Please contact Ryanair reservations

  Cia datos turetu but tos pacios kaip ir pirkom, oro uostai turetu but salia tu kur pirkom, sumos skirtumas – nesvarbu, ar mes patys turetum apmoket, ir kam tiksliai siust sia informacija, as nusiunciau ten, is kur gavau pranesima, bet dar nieko nerase……

  Aciu!

  • Daiva, reikia derint su aviakompanija „Ryanair“, į kurį skrydžio variantą jie sutiks keisti. Paprastai siūlo iš artimiausio oro uosto; jei nėra tą pačią dieną, kaip buvo, tuomet galima ankstesnė arba vėlesnė data.

  • Petras sako:

   Laba diena,

   Esu nusipirkes lektuvo bilietus i abi puses Leeds bradford – Vilnius ir atgal. Is Leedso isskrendu 05/11/2013 diena o parskrendu atgal 21/11/2013 diena. Gavau laiska is Ryanair kad skrydziai yra atsaukiami nuo 06/11/2013 iki 29/03/214. Noreciau paklausti ar mano skrydis is Leeds bradford oro uosto i Vilniaus oro uosta yra atsauktas ar ne? Atsizvelgiant i data turetu buti atsauktas tik skrydid is vilniaus i Leedsa, taciau visvien noreciau butu visiskai tikras ar abu skrydziai yra atsaukiami ar tik vienas? Dekui

 44. Andrius sako:

  Noriu visus informuoti, kad skyrdziai kuriuos esate uzsisake veliau negu iki 2013 lapkricio 5d. (Vilnius-Leeds) yra atsaukiami. As jau gavau el. laiska.

 45. Andrius sako:

  Sveiki, na as tai pat uzsisakes bilieta Vilnius-Leeds lapkricio 17 d. ir negavau jokio atskiro pranesimo apie skrydzio atsaukima ir pakeitima.

 46. Justas sako:

  Sveiki. Turiu bilietus 12-12-2013 LBA to VNO. Pasižiūrėjau savo „Manage my booking“. rodo, kad skrydis kaip ir bus. Tačiau iš jūsų komentarų, matau, kad nelabai bus. Kaip sprendžiate šią problemą? Bandote susigrąžinti pinigus?

 47. Migle sako:

  Sveiki,

  Skaitau ir tiesiog nesuprantu. Bilietai parduoti gruodzio menesiui tikrai ne vienai man, bet skrydziu nebus. Atsakyti kas, kaip ir negalit, kreiptis reik ir klaust, nors teigiat kad tikrai neskris. Tai dabar kaip yra cia: man panikuot ir ziurinetis ir aiskintis kaip susigrazinti pinigus, ar turiu laukt meilo su kazkokia zinute. Kuri tikeciaus gaut ne paskutine savaite iki skrydzio. Tiesiog noreciau konkretesnio atsakymo, arba labai konkreciai kur kreiptis kad viska issiaiskinti.. per my booking zejau, jokios informacijos kad atsauktas skrydis nera. Neisizeiskit, bet jusu atsakymai vienodi ir nieko labai daug nepaaiskinantys, tai ar jus nezinot kas kaip ar kaip cia yr?
  Aciu!

  • Migle, kol kas oficialios informacijos apie tai, kad skrydžiai tarp Vilniaus ir Leeds Bradford oro uosto atšaukti, nėra. Ryanair klientų aptarnavimo centras informavo, kad greičiausiai šiuo metu vykdomi sistemos atnaujinimai skrydžiams tarp Vilniaus ir Leeds Bradford oro uosto ir bilietai parduodami tik iki 2013 m. lapkričio 5 d. Jeigu vėlesni skrydžiai bus anuliuoti ar keičiami, bus atsiųsti aviakompanijos Ryanair pranešimai.
   Dėl informacijos galime tik nukreipti į tą patį Ryanair klientų aptarnavimo centrą (skambinant iš Lietuvos: +448712460000 – 10p per minute. Calls from mobiles and other networks may cost more. Our lines are open Mon – Fri, 9:00 – 18:00 GMT , Sat 10:00 – 17:00 GMT and Sun 11.00 – 17.00 GMT.).

 48. Martyna sako:

  kai pirkau bilieta nebuvo jokiu pranesimu, nes as ji pirkau rugpjucio menesi, esu dirbantis zmogus ir turiu susiplanavusi atostogas todel ar ivyks skryds ar e, man reikia zinoti kuo greiciau, nes turiu keisti planus, per jusu neatsakinguma. jeigu bilietai parduodami iki lapkricio 5 dienos, tai kokiu tikslu paleiidot internetu pirktis velesniu laiku? jusu kompanija jau ne pirma karta krecia pokstus, tad man informacija reikalinga yra dabar, neturiu laiko as zaidimam, sedeti ir laukti sunerus rankas.

  • Martyna, perdavėme aviakompanijos klientų aptarnavimo centro atsakymą. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės tiesiogiai į Ryanair centrinę būstinę.

 49. Martyna sako:

  sveiki, mano skrydis lapkricio 28 diena, bilietai jau nupirkti is leeds i vilniu ir atgal, taciau negavau jokio ispejimo apie skrydziu atsaukimus ar pakeitimus, sutinku su gabriele kad jus pazeidinejate keleiviu teises. taigi noreciau zinoti ar skrydis ivyks ar ne, nes kitaip reikalauju grazinti visa suma, arba siulyti kita varianta.

  • Martyna, Ryanair klientų aptarnavimo centras informavo, kad greičiausiai šiuo metu vykdomi sistemos atnaujinimai skrydžiams tarp Vilniaus ir Leeds Bradford oro uosto ir bilietai parduodami tik iki 2013 m. lapkričio 5 d. Jeigu vėlesni skrydžiai bus anuliuoti ar keičiami, bus atsiųsti aviakompanijos Ryanair pranešimai.

 50. Oksana sako:

  Laba diena, mano skrydis yra lapkrycio 14d Vilnius-Leeds Bradford, ir atgalinis gruodzio 12d Leeds Bradford- Vilnius, ar jie ivyks? ar daryti atsaukima?

  • Oksana, šiuo metu bilietai parduodami tik į skrydžius iki lapkričio 5 d. Ryanair bilietai yra negrąžinami. Bet kokiu atveju bus pasiūlyta alternatyva – grąžinimas arba keitimas. Galite peržiūrėti savo užsakymą. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, tai galite padaryti per „Manage my booking“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

 51. Gintaras sako:

  Laba diena, turiu bilieta is leeds i vilniu gruodzio 12. Negavau jokio elektroninio laisko, kad skrydis atsauktas. Kada busiu informuotas apie skrydzio atsaukima?

  • Gintarai, peržiūrėkite savo užsakymą. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, tai galite padaryti per „Manage my booking“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

 52. Andrius sako:

  Sveiki, norejau paklausti, turiu uzsisakes skrydi is Vilniaus-Leeds Bradford lapkricio 17 d.(sekmadienis), tai sis skrydis vyks? ACIU

  • Andriau, šiuo metu bilietai parduodami tik į skrydžius iki lapkričio 5 d. Galite peržiūrėti savo užsakymą. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, tai galite padaryti per „Manage my booking“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

 53. Gabriele sako:

  Sveiki! Mano klausimas butu toks:
  As turiu bilieta is Vilniaus i Leeds Bradford lapkricio 7 diena. Tai sis skrydis dar ivyks ar kaip cia dabar bus?

  • Gabriele, jei negavote atskiro pranešimo, skrydis turėtų įvykti. Galbūt jame jau nėra laisvų vietų. Tačiau šiuo metu bilietai parduodami tik į skrydžius iki lapkričio 5 d. Galite peržiūrėti savo užsakymą. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, tai galite padaryti per „Manage my booking“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

   • Gabriele sako:

    Taigi, pasižiūrėjau savo „Manage my booking“, ir ką matau:
    Skrydis įvyks, bet lapkričio 7 diena pakeista i lapkričio 5-ąją.
    Vadinasi, jūsų avialinijos savavališkai, be jokio paklausimo ar įspėjimo, el. pašto žinutės, etc. ėmė ir pakeitė mano skrydžio datą.
    Kiek žinau, tokiu atveju aviakompanija neturi teisės daryti, ką nori. Pagal Europos Sąjungos reglamentą 261/2004, kuris galioja ir mūsų šalyje, man turi būti suteikta teisė pasirinkti vieną iš trijų variantų:
    1. Atgauti visus už tą skrydį sumokėtus pinigus;
    2. Nuskristi į man reikalingą vietą kaip galima greitesniu kitu reisu. (Jeigu nėra panašaus tiesioginio reiso, turite man pasisiūlyti nupirkti bilietą su persėdimu);
    3. Nuskristi į man reikalingą vietą panašiomis sąlygomis kitu metu, jei tame reise yra vietų.
    Kadangi mano skrydis man tinkamu metu buvo atšauktas be mano žinios, variantas nr.3 buvo ne pasiūlytas, o primestas, aš galiu drąsiai teigti, kad jūs tokiu būdu pažeidinėjate keleivių teises ir nesilaikydami reglamento, akivaizdžiai nevertinate savo, kaip oro bendrovės, reputacijos.
    Kadangi iškart kreiptis į atitinkamas institucijas nepuolu, tikiuosi iš šio mano laiško jums aišku, kad kol kas esu linkusi išspręsti šį nesusipratimą gražiuoju.
    O kadangi man nei vieno varianto prieš patys imdamiesi veiksmų nepasiūlėte, manau, dabar jau tikrai turiu teisę reikalauti, kad man būtų grąžinti visi, už mano skrydį sumokėti pinigai.
    Ačiū už dėmesį.

 54. Sigita sako:

  Sveiki, ieskojau tiesioginiu skrydziu Vilnius-bradford, bet nuo sausio menesio siu skrydziu nebera. Ar ju nebebus?

  • Sigita, bilietai šiuo metu parduodami tik į skrydžius tarp Vilniaus ir Leeds Bradford oro uosto iki 2013 m. lapkričio 5 d. Jeigu vėlesni skrydžiai bus anuliuoti ar keičiami, bus atsiųsti aviakompanijos Ryanair pranešimai.

 55. Oskaras sako:

  Laba diena,

  Gal galit informuoti apie skrydzius Vilnius-Baden Baden? Ar skrydziai numatyti 2013 metais?

  Pagarbiai,
  Oskaras

 56. Roma sako:

  Laba diena,

  Norejau pasitikslinti – vaikiskame vezimelyje greiciausiai negali likti jokiu daiktu, kai ji priduodame prie ilaipinimo? ar gali likti vezimelio krepsyje koks maisiukas su vaiko daiktais?

 57. Ilona sako:

  Laba diena,

  skrendu su vaiku i Londona, nusipirkau bilieta, bet pirkimo metu nepazymejau, kad turesim vaikiska vezimeli. dabar galvoju, kad vis delto butu gerai tureti ir vezimeli. kaip galima butu padaryti pakeitima ir ar kainuotu kazkiek?

  • Ilona, jei keliauja vaikas, vienas sulankstomas vežimėlis gabenamas nemokamai.
   Sulankstomi vežimėliai turi būti užregistruojami oro uoste prie bagažo skyriaus. Registracija baigiama likus 40 min. iki skrydžio. Užregistravus vežimėliu galima naudotis iki laipinimo į lėktuvą. Skrydžio metu juo pasirūpins aptarnaujantis personalas. Išlipus iš lėktuvo vežimėlį atgausite ir galėsite toliau juo naudotis.

 58. Oksana sako:

  Sveiki, užsakiau bagažą 15 kg, norėčiau pakeisti į 20 kg, kaip tai galima butų padaryti? Ačiu

 59. Jevgenij sako:

  Labas vakaras,o del ko nuimtas skrydis Vilnius-Baden-Baden?

 60. Lora sako:

  Noriu 3 didelio gabarito (1.20×1.10) paveikslus nusigabenti iki Briuselio. Kaip juos supakuoti, kad nepazeistu, ar juos uzregistruoti kaip antra papildoma bagaza, ar yra kokie apribojimai ir kaip isvengti sugadinimo? Gal juos paduoti atskirai, kaip vaiku vezimelius? Aciu.

  • Jei antikvariniai daiktai ar paveikslai/paveikslėliai telpa į jūsų rankinį bagažą, tuomet galite asmeniškai pasirūpinti vežamais daiktais. Deja, už didesnius vertingus daiktus registruotame bagaže pigių skrydžių bendrovės atsakomybės neprisiima ir šių daiktų skraidinti nerekomenduoja, nes oro uoste dirbantys bagažo krovėjai dėl daugelio natūralių priežasčių su lagaminais švelniai nesielgia. Jūs turėtumėte įsigyti specifinį bagažą, skirtą trapiems daiktams, tarp kurių muzikos instrumentai, sporto inventorius, gyvūnai ir kt.
   Yra keletas būdų apsaugoti/įpakuoti jūsų bagažą:
   - Kreiptis į rėminimo dirbtuves dėl specialaus įpakavimo, kadangi šios įmonės neretai užsiima paveikslų siuntimu į įvairias šalis.
   - Talpinti paveikslus į medinę dėžę, atsparią smūgiams.
   - Arba tiesiog siųsti paveikslus per privačias siuntų bendroves.
   Nepamirškite apdrausti savo bagažo.

 61. verslininkas sako:

  O Vilniaus skrydziu tvarkarastis ziema keisis? kada bus paskelbtas ziemos grafikas?

 62. Adele sako:

  Labas rytas,
  Noriu is Vilniaus veztis BROS skysti elektriniam fumigatoriui nuo uodu, plastmasiniam indely 40ml,ant indelio tik kodas, tai tikriausiai jo reikia neisimti is popierinio ipakavimo, dedant i plastmasini maiseli. Kiek tokiu indeliu galeciau veztis, jei daugiau skysciu neturesiu.
  Dekoju uz atsakyma.
  Adele.

  • Adele, svarbu, kad skystis nebūtų priskiriamas prie degių ar toksinių medžiagų. Originali pakuotė gelbės situaciją.
   Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 mililitrų, induose. Šiuos indus turite įdėti į vieną permatomą ir užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro, krepšelį; vienas krepšelis – vienam keleiviui.

 63. Edvinas sako:

  Perkant bilietus buvo praleista 4 pavardes raide. Ar butina skambinti i centrine ryanair bustine ir koreguoti pavarde ? Ar bus galima skristi ir su tokia gramatine klaida?

  • Edvinai, vardo ar pavardės pirmosios 3 raidės privalo būti teisingos. Jei suklydote ir vieną iš pirmųjų raidžių parašėte neteisingai, reikės atlikti keleivio vardo ar pavardės keitimą už atitinkamą mokestį. Jei smulkią klaidą padarėte kitose raidėse, nieko baisaus. Kad būtų ramiau laukti skrydžio, galite paskambinti į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų vardą ar pavardę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 64. Ovidijus sako:

  Kaip suzinoti apie tai, ar pavyko nusiprkti bilieta ar ne? Siandien pirkau bilieta internetu i Charleroy ir nezinau, ar pavyko nusipirkti, nes negavau nei e-laisko, nei nuskaitymo nuo banko saskaitos. Bandyti dar karta?

 65. Valė sako:

  Kada bus patvirtintas Ryanair žiemos tvarkaraštis iš Kauno? Noriu žinoti, ar bus vykdomi skrydžiai iš Kauno į Frankfurtą arba į kitus Vokietijos miestus?

 66. Jaunius sako:

  Uzsisakiau bilietus taciau isskridimo data netokia kuria uzsakiau. Mano uzsakymo numeris AB69WL. As uzsakiau 28/07/2013 o patvirtinta data 31/07/2013

 67. Deividas sako:

  Noreciau paklausti kodel skrydis is Vilniaus i Londona kuri ketinu pirkti raso kad yra is Diuseldorfo i Londona cia persedimas ar kaip suprasti.

  Skrydžio maršrutas

  Išvykimas: 2013-06-25, Kelionės trukmė: 1 val. 15 min.
  08:00 Diuseldorfas
  Airport Weeze (NRN)
  08:15 Londonas
  Stansted (STN)
  1 val. 15 min. Ryanair
  FR3253

  bet raso kad is Vilniaus i Londona.

  • Deividai, ko gero, čia rodomas skrydis su persėdimu. Tokiu atveju turi rodyti ir pirmąjį skrydį iš Vilniaus į Diuseldorfą. Jei reikės pagalbos, paskambinkite tel. 8 600 26763.

 68. Rimas sako:

  Uzsakiau bilieta ir tik po registracijos pamaciau kad vardo raide turi buti R o ne L. Ne Alvydas, o Arvydas. Ar praleistu i lektuva skrendant del tokios klaideles? Keisti raide kainuoja beveik 500 Lt :-(

  • Rimai, vardo ar pavardės pirmosios 3 raidės privalo būti teisingos. Jei suklydote ir vieną iš pirmųjų raidžių parašėte neteisingai, reikės atlikti keleivio vardo ar pavardės keitimą už atitinkamą mokestį. Paskaičiuokit, gal labiau apsimokės pirkti naują bilietą – kartais būna ir taip.

 69. mama sako:

  norejau pasiteirauti apie vaikisko vezimelio vezimo taisykles. mes esam isigije registruota bagaza iki 15 kg. tai ar galima bus greta registruojamo lagamino prideti vezimeli, ir ar nebus galimybes to vezimelio tureti iki ilaipinimo momento, kaip kad buna imant vezima vietoj rankinio bagazo (p.s. vaikui 2,5 metu)?

  • Vaikui nuo 2 metų (nuo 24 mėnesių) priklauso tiek rankinio, tiek registruoto bagažo gabenimas. Jei keliauja vaikas, vienas sulankstomas vežimėlis gabenamas nemokamai.
   Sulankstomi vežimėliai turi būti užregistruojami oro uoste prie bagažo skyriaus. Registracija baigiama likus 40 min. iki skrydžio. Užregistravus vežimėliu galima naudotis iki laipinimo į lėktuvą. Skrydžio metu juo pasirūpins aptarnaujantis personalas. Išlipus iš lėktuvo vežimėlį atgausite ir galėsite toliau juo naudotis.
   Papildoma kūdikio įranga – automobilinė kėdutė, kelioninė lovelė ar kt. – registruojama kaip jūsų registruotas bagažas. Kūdikio įranga iki 20 kg iš anksto registruojama ir kainuoja 10 EUR/GBP už 1 vienetą skrydžiui į vieną pusę. Jei registruojate oro uoste arba per Ryanair skambučių centrą, kaina aukštesnė – 20 EUR/GBP už 1 vienetą skrydžiui į vieną pusę. Jei kūdikio įranga viršija 20 kg, teks mokėti papildomai už kiekvieną viršijamą kilogramą. Registruojamą kūdikio įrangą gerai ir saugiai supakuokite.

 70. Diana sako:

  Sveiki ,ar grazinami uz bilieta pinigai?

 71. Diana sako:

  Ar butina pries skrydi atsispausdinti bilieta,jai pirkome internetu?

 72. Arunas sako:

  Laba diena,
  gal galite paaiskinti, kodel Ryanair.com bilietu pardavimo sistema nenurodo jokiu skrydziu is Vilniaus i London (LUTON !!!)ir atgal 2013. liepos men pr.(5-15 d.)?
  Aciu uz atsakyma.

  • Kol kas sistema neduoda rinktis skrydžių tarp Vilniaus ir Londono Luton oro uosto vasaros metu. Vėliau paaiškės, ar skrydžiai bus vykdomi.

   • Aldona sako:

    laba diena,tiesiog esu pasimetusi,nes gavau pranesima,kad mano skrydis is Luton oro uosto i Vilniu ir atgal yra atsaukiamas.Rezervacijos nr;LHPQYT{liepos 27d.-rugpj.12d},tai man jau reikia skambinti del pinigu grazinimo,ar dar palaukti,kada viskas isaiskes?nes bus sugadinti visi vasaros planai del skrydzio i lietuva,aciu!

    • Aldona, nuo 2013.05.13 atšaukiami Ryanair skrydžiai tarp Londono Luton oro uosto ir Vilniaus oro uosto. Nuo 2013.05.13 skrydžiai į Londono Luton oro uostą bus vykdomi iš Kauno oro uosto.
     Keleiviai, įsigiję lėktuvų bilietus į skrydžius iš Vilniaus į Londono Luton oro uostą, turi gauti pranešimus apie perkeltus skrydžius. Gavę pranešimus jie gali pasikeisti bilietus ir skristi iš/į Kauno oro uosto į Londono Luton oro uostą, pasinaudojus Ryanair siūlomu nemokamu pervežimu, arba kreiptis dėl pinigų grąžinimo.

 73. Adele sako:

  Labas vakaras,
  Liepos men. skrendu Ryanair i Lietuva.Ar galima is Olandijos rankiniam bagaze vezti geliu irisu,viendieniu, bijunu gumbelius? O is Lietuvos i Olandija vezti rankiniam bagaze medu ne skysta, bet sukietejusi?
  Dekoju uz atsakyma.
  Adele.

 74. Jekaterina sako:

  sveiki. susiduriau su problema del online check in. ar butinai reikia issirinkti vieta ir butinai uz tai moketi papildomai, jei vieta realiai nera svarbi?

 75. Jole sako:

  Ar yra kokiu planu atnaujinti skrydzius is Lietuvos i Göteborg (Svedija)?

 76. Renata sako:

  Laba diena, noriu pasiteirauti del skrydziu su persedimais. Uzsisakeme skrydi Vilnius – Malta – Vilnius i abi puses su persedimais Osle. Ar atskridus i Osla is orouosto iseinama ar laukiama ten kito skrydzio? Skrisime tik su rankiniais bagazais, ir jei gerimu pirksime Vilniuje Duty free, nebus problemu Osle virsijant leistina skysciu kieki?

  • Renata, Ryanair nevykdo jungiamųjų skrydžių ir visi skrydžiai yra vykdomi atskirai, nepriklausomai nuo kitų. Tai reiškia, kad jums reikės atskirai registruotis į kiekvieną skrydį, atskirai pereiti saugumo patikrą. Vadinasi, jei skrendate tik su rankiniu bagažu, negalėsite iki Maltos gabentis skysčių, pirktų Vilniaus oro uosto Duty Free parduotuvėse.

 77. Alina sako:

  Kodel isauga dvigubai bagazo kaina, rasoma, kad skrendant tik i viena puse bagazo 20kg kaina yra 89 litai, o kai jau moki , ji isauga dvigubai, ar cia nera keleiviu apoiplesimas?, tai tada reiketu ir rasyti, kad bagazo kaina 20kg, yra 178

 78. Alina sako:

  Kodel bagazo kaina yra dviguba, raso 89 litai 20 kg, o kai jau reikia moketi ji isauga dvigubai, nors skrendu tik i viena puse

 79. Daiva M sako:

  O varge, kodėl nebevykdys skrydžių į Baden Baden???? Tai buvo vienintelis susisiekimas su Pietų Vokietija. O dabar vėl nieko nebeliko :((((((( Siaubingai gaila.. Tikrai keista, kad neapsimoka šie skrydžiai..

 80. Renata sako:

  Kokiomis savaitės dienomis bus vykdomi skrydžiai iš Vilniaus į Barseloną liepos mėn. ir į kurį oro uostą?

 81. Asta sako:

  Sveiki, noriu paklausti kodėl nuimti skrydžiai i Baden baden nuo kovo 30 dienos? Man būtinai reikalingas skrydis gegužes pradžioje, o jie nenumatyti…
  Ir ar bus vėliau skrydžių į Baden Baden?
  Dėkoju už atsakymą

  • Asta, skrydžiai šia kryptimi tikriausiai nepasiteisino. Bent jau 2013 metų vasaros sezono skrydžių tvarkaraštyje skrydžiai į Baden Baden nenumatyti. Tad belieka rinktis skrydžius su persėdimu arba tiesioginį skrydį į artimiausią Vokietijos miestą ir pratęsti kelionę traukiniu. Daugiau informacijos apie keliones traukiniu po Vokietiją http://www.zigzag.lt/keliones-traukiniu/vokietija.

  • Igoris sako:

   Laba diena. Ar 2015 m. Sausio – vasario men. Bus vykdomi skrydziai i Kipra. Jeigu taip, tai kuriomis dienomis ir i koki oro uosta?

   • ryanair-skrydziai.lt sako:

    Igori, tiesioginiai Ryanair skrydžiai iš Kauno oro uosto į Kiprą (Paphos) iki 2015.03.28 vykdomi tik pirmadieniais.

 82. Birutė Skuodienė sako:

  Kiek kainuotų registruotas bagažas į Londoną 20kg,15 kg.Kokio svorio leistinas rankinis bagažas.

  • Birute, jei skrydis į Londono oro uostus yra žiemos sezono metu (spalio-gegužės mėn.), registruoto bagažo iki 20 kg gabenimas kainuoja 25 EUR/GBP, 15 kg – 15 EUR/GBP jei vasaros sezono metu (birželio-rugsėjo mėn.) – 20 kg kainuos 35 EUR/GBP, o 15 kg – 25 EUR/GBP.

 83. Jonas sako:

  Gal jau yra tikslus atsakymas ar aplamai nuo 2013.04.01 bus paliktas tiesioginis reisas Karlsruche – Vilnius?

 84. Jonas sako:

  Ar planuojamas palikti marsrutas Vilnius – Karlsruhe nuo 2013 balandzio men.? Ir kada butu matomas sio skrydzio grafikas

Klauskite mūsų

  

  

  

Skrydžių paieška