Ryanair kryptys 32

RYANAIR KRYPTYS

AIRIJA – IRELAND

DUBLINAS – DUBLIN

Dublino oro uostas (Dublin Airport) >
Dublinas – yra Airijos sostinė ir miestas su itin savitu žavesiu ir atmosfera. Tai tobula vieta leistis į jaukių užeigų, gero alaus, karštų diskusijų paieškas Temple Bar gatvėje, susitikti su maloniais žmonėmis, o itin šaltomis žiemomis pasivaikščioti vėjuota Lifėjaus promenada. Dublinas pakankamai didelis miestas, kad būtų galima pasiklysti, ir pakankamai mažas, kad pažintumėte jį visą per vieną savaitgalį. Daugybė muziejų, pilių, parkų ir kitų nemokamai lankomų vietų Dubline garantuos turiningą kelionę.
Pigūs „Ryanair“ skrydžiai į Dubliną iš Vilniaus >
Pigūs „Ryanair“ skrydžiai į Dubliną iš Kauno >

ŠANONAS – SHANNON

Šanono oro uostas (Shannon Airport) >
Šanono miestas siūlo įspūdingą pasirinkimą įvairiausio pobūdžio pramogų bei lankytinų vietų. Rekomenduojami puikūs atrakcionai visai šeimai. Gerai praleisti laiką, atsipalaiduoti ir pasimėgauti skaniu maistu bei gėrimais galėsite įvairiose restoranuose bei baruose. Geriausias būdas susipažinti su nepaprastai gražiomis Šanono miesto apylinkėmis yra kelionės pėsčiomis. Mieste siūlomos ir dviračių nuomos paslaugos. Neveltui miestas laikomas dviratininkų rojumi – čia pravažiuodami pamatysite įvairias istorines vietas, pilis, parkus ar tiesiog nukeliausite į pajūrį. Būtinai nukeliaukite prie juodųjų Mohero uolų. Laukinis ir gražus Airijos kraštovaizdis, draugiški žmonės, jaukios aludės, kuriose skamba gyva tradicinė muzika, ir visur jaučiama Airijos istorija – ko dar galima norėti leidžiant laiką Airijoje?
Pigūs „Ryanair“ skrydžiai į Šanoną iš Kauno >

 

ANGLIJA – ENGLAND

BIRMINGEMAS – BIRMINGHAM

Birmingemo oro uostas (Birmingham Airport) >
Nesvarbu, ar norite linksmai ir puikiai praleisti savaitgalį, ar patirti naujų nuotykių gamtoje gražiajame Peak District nacionaliniame parke, puikus pasirinkimas – skrydis į Birmingemą. Birmingemas – vieta, kurioje tikrai netrūksta veiklos. Gausu muziejų, parkų, bažnyčių, dvi katedros, sinagoga, kitų religijų šventyklos, gausu klubų, restoranų, barų. Atvykus neilgam – vos kelioms dienos, o jei ir ilgam – verta miesto apžiūrėti leistis ekskursiniu autobusu. Miesto vandens kanalai ilgesni nei Venecijos, čia gimė Ozis Osbornas, o miesto apylinkės tokios mielos akiai, kad jos įkvėpė D. R. R. Tolkiną parašyti knygą „Žiedų valdovas“! Už 20 km nuo Birmingemo yra vienas populiariausių teminių pramogų parkų Didžiojoje Britanijoje – Drayton Maron. Jame yra įvairių atrakcionų, restoranų, zoologijos sodas, viešbutis. Užsisakykite skrydį į Birmingemą ir sužinokite, kas jūsų laukia šiame nuostabiame Anglijos kampelyje!
Pigūs „Ryanair“ skrydžiai į Birmingemą iš Vilniaus >

BRISTOLIS – BRISTOL

Bristolio oro uostas (Bristol Airport) >
Bristolis – nuostabus miestas. Neliksite abejingi ir naktiniam gyvenimui su gyvos muzikos pasirodymais. Miestas labai populiarus ir tarp mėgėjų pavalgyti – čia rasite, kur užkąsti: nuo mažos stilingos kavinukės iki vakarienės prabangesniame restorane. Visame mieste verda gyvenimas, nenuostabu, kad jis kaip magnetas traukia kūrybingas, maištingas sielas. Verta pamatyti Bristolio senamiestį ir centrą – tai puiki vieta pasivaikščiojimams. Meno muziejus, bažnyčios, Kabot bokštas, pilis, senasis uostas, gražūs vaizdai atsiveria nuo Kliftono tilto. Taip pat Bristolyje gausu parkų, yra zoologijos sodas. Už 30 km nuo Bristolio oro uosto esantis Bath miestas pasižymi įspūdinga viduramžių architektūra ir natūraliais karštaisiais šaltiniais. Iš Bristolio galima aplankyti ir garsųjį Stounhedžą. Užsisakykite skrydį į Bristolį ir įsitikinkite tuo patys!
Pigūs „Ryanair“ skrydžiai į Bristolį iš Kauno >

LIVERPULIS – LIVERPOOL

Liverpulio oro uostas (Liverpool John Lennon Airport) >
Liverpulis – turiningas miestas: Beatles istorija, dvi futbolo komandos, žirgų lenktynės „Grand National“ ir kt. Liverpulis garsus tuo, jog čia susikūrė legendinė britų grupė „The Beatles“. Miestas yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Užsisakykite skrydį į Liverpulį ir pasivaikščiokite krantine, apsilankykite muziejuose ir galerijose, raskite puikiausias vietas apsipirkti, tikrai gerą maistą, abejingų nepaliekančią atmosferą ir pašėlusį naktinį gyvenimą!
Pigūs „Ryanair“ skrydžiai į Liverpulį iš Vilniaus >

LONDONAS – LONDON (Gatwick, Luton, Stansted oro uostai)

Londono Getviko oro uostas (London Gatwick Airport) >
Londono Liutono oro uostas (London Luton Airport) >
Londono Stanstedo oro uostas (London Stansted Airport) >
Londonas – Jungtinės Karalystės sostinė. Miestas turi daugiausiai gyventojų visoje Europos Sąjungoje. Londonas yra svarbus kultūros, verslo, finansų, prekybos, mados, meno ir politikos centras. Savo kelionę planuoti pradėkite tą pačią akimirką, kai užsisakysite skrydį į Londoną, nes yra vos keli tokį milžinišką veiklos ir lankytinų vietų pasirinkimą siūlantys miestai. Nuo Tauerio tilto iki „Tate Modern“ galerijos, nuo daugybės nemokamai lankomų vietų ir turistų traukos objektų gausos jums greitai ims svaigti galva. Galite rinktis iš trijų Londono oro uostų.
Pigūs „Ryanair“ skrydžiai į Londoną iš Vilniaus >
Pigūs „Ryanair“ skrydžiai į Londoną iš Kauno >
Pigūs „Ryanair“ skrydžiai į Londoną iš Palangos >

LYDSAS – LEEDS (Bradford oro uostas)

Bradfordo oro uostas (Leeds Bradford Airport) >
Lydsas yra vienas didžiausių miestų Anglijoje. Mieste graži architektūra, daug skirtingų žmonių, nemažai studentų, išvystyta mašinų, tekstilės, siuvimo, poligrafijos, maisto pramonė. Čia įsikūręs vienas didžiausių universitetų Didžiojoje Britanijoje – Lydso universitetas. Keliaujant į Lydsą verta aplankyti vieną žymiausių objektų – Lydso pilį, Bramham parką, miesto rotušę, pagrindinę gatvę Albion Place ir kt. Smagiai dieną praleisti galima Tropical World Roundhay parke. 
Pigūs „Ryanair“ skrydžiai į Lydsą iš Vilniaus >
Pigūs „Ryanair“ skrydžiai į Lydsą iš Rygos >


 

BELGIJA – BELGIUM

BRIUSELIS – BRUSSELS (Charleroi oro uostas)

Briuselio Šarlerua oro uostas (Brussels South Charleroi Airport) >
Užsisakykite skrydį į Briuselį ir nusiteikite puikiai praleisti laiką Belgijos sostinėje. Briuselis pagrįstai gali puikuotis savo belgiškais vafliais, nepriekaištingo skonio saldainiais, neįtikėtinu alumi, prancūziškomis bulvytėmis ir net besišlapinančio berniuko statula! Briuselyje verta aplankyti Grand Palace – šalia įžymios Briuselio centrinės aikštės esantį pastatą, kuriame yra muziejų, kavinių, šokolado, suvenyrų parduotuvių, restoranų. Kitas lankytinas objektas yra Atomiumas – 150 milijardų kartų padidintos geležies kristalo molekulės formos pastatas. Į bet kurį molekulės „atomą“ galite pakilti eskalatoriumi, iš viršaus atsiveria Briuselio panorama. Iš Briuselio galite leistis į vienos ar daugiau dienų kelionę į nuostabų miestą – Briugę. Mėgaukitės poilsiu Europos Sąjungos sostinėje.
Pigūs „Ryanair“ skrydžiai į Briuselį iš Vilniaus >

 

DANIJA – DENMARK

KOPENHAGA – COPENHAGEN

Kopenhagos oro uostas (Copenhagen Airport) >
Kopenhaga yra spalvingas, modernus, tačiau kartu ir labai jaukus miestas, kuris paliks pačius geriausius prisiminimus visiems. Šiame mieste yra viskas, ko reikia turistams: uostas, paplūdimiai, kanalai, istoriniai pastatai.
Kopenhaga yra didžiausias miestas Danijoje. Populiariausia miesto transporto priemonė – dviračiai. Dviratininkų eismas beveik toks, kaip automobilių. Dviračiais galima aplankyti įvairiausius miesto kampelius ir žymiausias vietas. Lankantis Kopenhagoje derėtų turėti sąrašėlį su lankytinomis vietomis: Undinėlės skulptūra, Tivoli sodai, žymus Nacionalinis muziejus, pastatytas XVIII a., Nacionalinė galerija, Kopenhagos zoologijos sodas, didžiausias akvariumas Šiaurės Europoje (The Blue Planet) ir kt.
Ar žinote, kad danai laikomi laimingiausia tauta pasaulyje? Danija yra mažiausia Šiaurės Europos šalis, jungianti Vidurio ir Šiaurės Europą. Danijai priklauso didžiausia pasaulyje sala – Grenlandija. Ji yra septynis kartus didesnė nei pati Danija.
Pigūs „Ryanair“ skrydžiai į Kopenhagą iš Kauno >

 

GRAIKIJA – GREECE

CHANIJA (Kreta) – CHANIA (Crete)

Chanijos oro uostas (Chania Airport) >
Kreta – didžiausia Graikijos sala. Kretos gamtiniai ypatumai šią salą padaro unikalią – niekur kitur nerasite tokių išraiškingų kalnų, tarpeklių ar žydrų lagūnų bei nepaprasto grožio paplūdimių. Kreta labai graži ir pasižymi įvairove, todėl puikiai tinka visiems poilsiautojams. Nesvarbu, ar jums devyniolika ir ieškote neoninių šviesų, ar jums devyniasdešimt ir domitės gamtos draustiniais, Kretoje jūsų laukia puikios atostogos. Kone visus metus šviečianti saulė, puiki Viduržemio jūros regiono virtuvė, kaip iš atvirukų traukti įstabaus grožio paplūdimiai… Gražesnės vietos atostogoms negalima net tikėtis.
NAUDINGA INFORMACIJA APIE KRETĄ (orai, transportas, kurortai, lankytinos vietos, virtuvė) >
Pigūs „Ryanair“ skrydžiai į Kretą iš Vilniaus >

KOSAS – KOS

Koso oro uostas (Kos Airport) >
Kosas – nuostabi sala ir vienas populiariausių turistų traukos taškų Graikijoje. Švelnus klimatas, gražūs smėlėti paplūdimiai, skaidri jūra, puikios buriavimo galimybės bei energingas naktinis gyvenimas salą daro tarptautiniu turizmo centru. Koso sala – viena žaliausių Graikijos salų, ji amžinai žalia ir dažnai vadinama „plaukiojančiu sodu“. Pagrindinis salos kultūrinis ir turistinis centras – miestas Kosas. Jame yra įsikūręs judrus ir gyvybingas uostas. Koso miestelis – strategiškai palanki vieta apsistoti planuojantiems keliauti po Koso salą ar gretimas Graikijos salas, o gal net į Turkiją. Iš Koso patogu pasiekti Kalymnos, Pserimos, Nisiros salas bei Bodrumą. Į šias vietoves kasdien kursuoja keltai.
NAUDINGA INFORMACIJA APIE KOSĄ (orai, transportas, kurortai, lankytinos vietos, virtuvė) >
Pigūs „Ryanair“ skrydžiai į Kosą iš Kauno >

RODAS – RHODES

Rodo oro uostas (Rhodes Airport) >
Rodas yra rojus visiems, kurie nori patirti tikrąjį gyvenimo Graikijos salose skonį. Be to, Rodas yra pakankamai didelis, kad čia būtų galima leisti bet kokio tipo atostogas. Romantiškos atostogos jums ir ypatingam asmeniui? Pašėlusi savaitė su draugais? Linksmos šeimos atostogos su bet kokio amžiaus vaikais? Rodas turi ką pasiūlyti visiems, net ir aštrių pojūčių mėgėjams bei nutrūktgalviams – jų laukia nuotykių ir vandens sporto rūšių įvairovė. Rodo sala labai pamėgta turistų – juos čia traukia palankus klimatas poilsiui, pramogų gausa, gražūs Viduržemio jūros paplūdimiai, puikus graikiškas maistas bei vynas, labai nuoširdūs ir vaišingi žmonės, bei įspūdinga ir labai turtinga salos istorija. Be to, salą yra pamėgę „vėjo gaudytojai“: pietinėje salos dalyje vėjai itin palankūs buriuotojams ir jėgos aitvarų sporto entuziastams, net jei kitose salos dalyse vėjo nėra. Salos sostinė Rodas – vienas geriausiai išlikusių viduramžių miestų Europoje, sukaupęs turtingą istorinį paveldą, dabar saugomas UNESCO. Miestas turistus vilioja savo siauromis senamiesčio gatvelėmis, jaukiomis kavinukėmis, tavernomis bei barais, kurios įsikūrusios tradiciniuose kiemeliuose. Aktyvūs keliautojai turės galimybę aplankyti architektūros paminklus, pakeliauti po kurorto apylinkes ar nuplaukti į kaimynines salas.
NAUDINGA INFORMACIJA APIE RODĄ (orai, transportas, kurortai, lankytinos vietos, virtuvė) >
Pigūs „Ryanair“ skrydžiai į Rodą iš Kauno >

 

ISPANIJA – SPAIN

ALIKANTĖ – ALICANTE

Alikantės oro uostas (Alicante Airport) >
Ant Viduržemio jūros kranto įsikūrusi Alikantė siūlo ne tik daugybę paslaugų keliautojams, bet ir aukšto lygio kultūrinius renginius, muziejus, festivalius, puikius gamtovaizdžius. Švelnus klimatas ir paplūdimiai šiame mieste sudaro puikias sąlygas praleisti kelias atokvėpio dienas Viduržemio jūros pakrantėje. Į Alikantę dažniausiai vykstama pasimėgauti saule ir šiltu jūros vandeniu. Už 40 km esančiame Benidormo mieste yra pramogų, atrakcionų,vandens parkai bet kokio amžiaus lankytojams.
NAUDINGA INFORMACIJA APIE ALIKANTĘ (orai, transportas, lankytinos vietos ir kt.) >
Pigūs „Ryanair“ skrydžiai į Alikantę iš Kauno >

BARSELONA – BARCELONA (El Prat oro uostas)

Barselonos El Prat oro uostas (Barcelona Airport El Prat) >
Jeigu norite artimiau pažinti tikrąją katalonų kultūrą, dar šiandien užsisakykite skrydį į Barseloną ir pasinerkite į judriausią, spalvingiausią ir moderniausią Ispanijos miestą. Mėgaukitės Gaudžio architektūra, katalonų virtuve. Barselonoje tikrai rasite daugybę nemokamai lankomų vietų. Žmonės čia mieli, parduotuvės puikios, kur beeitumėte, visur meno kūriniai, naktinis gyvenimas pulsuoja, maistas tiesiog nuostabus, o miestas – ant pat jūros kranto. Atskridus į Barseloną galima keliauti toliau, nes Katalonija gali didžiuotis savo puikiomis pakrantėmis su išvystytais kurortais: Kosta Brava šiauriau nuo Barselonos ir Kosta Dorada – piečiau.
NAUDINGA INFORMACIJA APIE KOSTĄ BRAVĄ (orai, transportas, kurortai, lankytinos vietos, virtuvė) >
NAUDINGA INFORMACIJA APIE KOSTĄ DORADĄ (orai, transportas, kurortai, lankytinos vietos, virtuvė) >
Pigūs „Ryanair“ skrydžiai į Barseloną iš Vilniaus >

MADRIDAS – MADRID

Madrido Barachas oro uostas (Madrid Barajas Airport) >
Madridas – šalies sostinė ir vienas iš gražiausių pasaulio miestų, turintis kolosalinį kultūrinį iį meninį paveldą. Čia verslo centrai susijungia su viduramžių architektūra. Mieste jūs turite galimybę aplankyti geriausius naktinius klubus Europoje, nepakartojamus parkus ir stebuklingus muziejus. Kas mėgina pažinti Madridą nuosekliai apžiūrėdamas visus paminklus, įsitikina, kad jų yra per daug. Tai džiaugsmingiausia Europos sostinė, kurios dvasią pajusite vaikštinėdami gatvėmis ir ilsėdamiesi kavinėse ar baruose, kur prie kiekvieno gėrimo paduoda puikių tapas (užkandžių).
Pigūs „Ryanair“ skrydžiai į Madridą iš Vilniaus >

MALJORKA – PALMA

Maljorkos Palmos oro uostas (Palma de Mallorca Airport) >
Maljorka yra nuostabi vieta atostogoms. Dauguma keliauja į Maljorką dėl jos paplūdimių. Sala turi ypatingai gražią pakrantę su nesuskaičiuojama gausybe mažų įlankėlių ir idiliškų paplūdimių. Tačiau galima ilsėtis ir aktyviai – populiaru aplankyti Palmos katedrą, įspūdingą stalaktitų ir stalagmitų pilną urvą Coves de Campanet. Čia viską, ko reikia, ras ir vakarėlių liūtai, – sala garsėja savo klubais, aludėmis ir vakarėliais. Tačiau yra ir kita, ramesnė salos pusė, puikiai tinkanti atostogauti šeimoms su bet kokio amžiaus vaikais arba poroms, tiesiog norinčioms pailsėti nuo bet kokio šurmulio. Taigi atostogos Maljorkoje gali būti įvairios.

 

ITALIJA – ITALY

MILANAS – MILAN (Bergamo oro uostas)

Bergamo oro uostas (Orio al Serio International Airport) >
Bergamo miestas labai žavus ir jaukus. Senamiestyje galima aplankyti Basilica di Santa Maria Maggiore kartu su Colleoni koplytėle, Campanone – XII a. bokštą, Donizetti muziejų, La Rocca – gražų akmeninį statinį su bokštu, iš kurio atsiveria puikus vaizdas. Atkeliavę į Bergamo nepamirškite pasidairyti ir po jo apylinkes – Italijos Alpes, kalnų kaimelius arba Iseo ežerą.
Milanas gali pasigirti puikiu stiliumi. Tačiau ir be stiliaus miestas turi ką pasiūlyti: yra puikių dalykų, kuriuos reikia pamatyti ir padaryti šioje pasaulio mados sostinėje, tad būtinai pamatykite „Paskutinę vakarienę“ ir įspūdingą Duomo katedrą ir kt. Nepamirškite, kad Milanas – tai slenkstis į pasakiškus Šiaurės Italijos kalnus ir ežerus, tad užsisakykite skrydį į Milaną šiandien!
Pigūs „Ryanair“ skrydžiai į Milaną (Bergamą) iš Vilniaus >

ROMA – ROME (Ciampino oro uostas)

Romos Čiampino oro uostas (Rome Airport Ciampino) >
Graži, antikinė Italijos sostinė Romoje – puiki vieta tiesiog vaikštinėti. Vaikštinėdami Romos gatvėmis už kiekvieno kampo aptiksite kažką naujo ir gražaus, nuo rūmų ir miesto aikščių iki tobulos picos. Nesvarbu, ar tai būtų visame pasaulyje žinomos lankytinos vietos, ar visame pasaulyje patys skaniausi ledai, Roma savo svečiams paliks neišdildomą „La Dolce Vita“ įspūdį… Galbūt todėl Roma ir vadinama amžinuoju miestu. Rekomenduojama aplankyti mažiausią pasaulyje valstybę – Vatikaną, įsikūrusį vakarinėje Romos dalyje. Kiti lankomiausi objektai yra Romos koliziejus, Romos forumas, Palatine kalva, Panteonas. Apskritai Roma yra senovinis miestas, todėl geriausia yra nusipirkti miesto bilietą, į kurį dažniausiai yra įtrauktos šios lankytinos vietos.
Pigūs „Ryanair“ skrydžiai į Romą iš Vilniaus >

TRAPANIS (Sicilija) – TRAPANI (Sicily)

Sicilijos Trapanio oro uostas (Trapani Airport) >
Gamta Siciliją apdovanojo visais savo stebuklais: kalnais, kalvomis ir neįtikėtinų spalvų jūra, kurioje vanduo skaidrus it krištolas. Viduržemio jūra ir mažos šalia Sicilijos išsibarsčiusios salos (Eolijos salos ir Ustika šiaurėje, Pantelerijos sala ir Pelagų salos pietvakariuose, Egadijos salos vakaruose) sukuria unikalų peizažą ir dovanoja svaiginantį švarios gamtos aromatą. Paplūdimiai čia patys įvairiausi: juodojo ir baltojo smėlio, uolėti ir žvyro, su įlankom ir kalnais.
Trapanis – judrus, romantiškas miestas ir puiki vieta pradėti kelionę po Siciliją. Skirkite šiek tiek laiko miestui apžiūrėti, tačiau nepamirškite, kad visai netoliese yra ir gražusis gamtos draustinis „Riserva Naturale dello Zingaro“, o laivu galite greitai nuplaukti ir iki nuostabių Egadijos salų, tad būtinai aplankykite savo grožiu pagarsėjusius Sicilijos paplūdimius.
NAUDINGA INFORMACIJA APIE SICILIJĄ (orai, transportas, kurortai, lankytinos vietos, virtuvė) >
Pigūs „Ryanair“ skrydžiai į Siciliją iš Kauno >

 

IZRAELIS – ISRAEL

EILATAS – EILAT (Ovda oro uostas)

Ovda oro uostas (Ovda Airport) >
Eilato kurortas įsikūręs Izraelio pietuose, šiauriausiame Raudonosios jūros taške. Šio kurorto ekonomika remiasi turizmu, tad čia apstu įvairių pramogų, viešbučių, restoranų, klubų. Lankytojai, mėgstantys vandens pramogas, turi galimybę paplaukioti burlentėmis, vandens slidėmis, jachtomis, burinėmis valtimis, išbandyti nardymą. Eilatas garsėja nuostabiais paplūdimiais bei koralų rifais. Tad pasigrožėti vandens grožybėmis tiesiog būtina.
Eilatas vadinamas tropikų miestu. Vasara temperatūra gali siekti 44°C laipsnius, o žiemą – apie 20°C laipsnių. Eilato kurortas puikiai tinka žiemos atostogoms.
Dar vienas pliusas – čia puiki vieta pradėti kelionę į Jordaniją.
NAUDINGA INFORMACIJA APIE IZRAELĮ (orai, transportas, kurortai, lankytinos vietos, virtuvė) >
Pigūs „Ryanair“ skrydžiai į Eilatą iš Kauno >

 

KIPRAS – CYPRUS

PAFOSAS – PAPHOS

Kipro Pafoso oro uostas (Paphos Airport) >
Kipras – sala, kurioje, pasak legendos, gimė graikų grožio ir meilės deivė Afroditė. Tai trečia pagal dydį sala Viduržemio jūroje. Kipre yra ne vienas kurortas, kurį dievina poilsiautojai: tai Ayia Napa, Kirenija, Larnaka, Limasolis ar Pafosas. Visi jie gali pasigirti puraus smėlio paplūdimiais, žydru ir skaidriu jūros vandeniu, egzotiškomis palmėmis, kurios įsiterpusios tarp senosios civilizacijos paminklų bei šiuolaikinių viešbučių, restoranų ir naktinių klubų. Kipras – puiki vieta, jeigu savo atostogas nusprendėte praleisti paplūdimyje.
Tačiau gražus įdegis dar ne viskas, ką gali pasiūlyti Pafosas. Nuoširdžiai rekomenduojame išragauti visus „Haloumi“ sūrius, aplankyti įvairias nuostabias archeologines vietas mieste bei atsigaivinti pagarsėjusiose Afroditės voniose… Kai jau būsite aplankę keletą „privalomų“ vietų Pafose, galėsite kiek tik širdis geidžia mėgautis gražiaisiais paplūdimiais!
NAUDINGA INFORMACIJA APIE KIPRĄ (orai, transportas, kurortai, lankytinos vietos, virtuvė) >
Pigūs „Ryanair“ skrydžiai į Kiprą iš Kauno >

 

MALTA – MALTA

MALTA – MALTA

Maltos oro uostas (Malta Airport) >
Jeigu norite pajusti tikrą Viduržemio jūros regiono skonį, užsisakykite skrydį į Maltą ir būsite pačioje jo širdyje! Maltos sala – tai nedidelė valstybė, įsikūrusi Viduržemio jūroje esančioje salų grupėje tarp Sicilijos ir Šiaurės Afrikos pakrantės. Maltai priklauso septynios salos, iš kurių tik trys – Maltos, Gozo ir Komino salos – yra gyvenamos. Šis mažas rojaus kampelis labai mėgstamas turistų dėl šiltos Viduržemio jūros ir saulės. O baltas smėlis, vaizdingos uolėtos pakrantės, puikus kraštovaizdžis, perregimas vanduo ir nuostabi gyvūnija traukte traukia nardytojus. Tikrai sunku įsivaizduoti ramesnę ir gražesnę vietą, kur būtų galima keletą dienų patinginiauti. Žavi istorija, kerintys vaizdai, nuostabus oras, puikus restoranų, barų ir viešbučių pasirinkimas – štai kodėl Malta yra puikus ir įsimintinas atostogas garantuojantis pasirinkimas.
NAUDINGA INFORMACIJA APIE MALTĄ (orai, transportas, kurortai, lankytinos vietos, virtuvė) >
Pigūs „Ryanair“ skrydžiai į Maltą iš Kauno >
Pigūs „Ryanair“ skrydžiai į Maltą iš Vilniaus >

 

NORVEGIJA – NORWAY

OSLAS – OSLO (Rygge oro uostas)

Oslo Rygės oro uostas (Oslo Rygge Airport) >
Užsisakykite skrydį į Oslą trumpoms atostogoms mieste, kuriame šiek tiek pasijusite kaip atostogaudami kaime. Oslas išties gražus miestas. Nors ir būdamas toks modernus ir kosmopolitiškas, jis nė akimirkai jums neleis pamiršti, kad laukinė Norvegijos gamta yra visai šalia, tereikia šiek tiek pavažiuoti automobiliu ar traukiniu. Jau pačiame Osle ir priemiesčiuose galima grožėtis gamta – aplink kalvos, uolos, miškeliai, salos, pačiame mieste gausu parkų. Osle verta pamatyti Akershus pilį, aplankyti Norvegijos liaudies muziejų, Vigelando parką, operą, rotušę, parlamentą. Karlo Johano gatvė Osle yra mėgstamiausia turistų pasivaikščiojimo vieta, kurioje ir įsikūrę daugelis lankytinų objektų (nacionalinis teatras, pilies parkas, universitetas ir kiti). Nors Oslas gali pasirodyti brangus, tikrai galima daug ką nuveikti neišleidžiant nė cento. Pasiplaukiokite fiordais, pasivaikščiokite po salą arba, jeigu jums labiau patinka, prasieikite Oslo gatvėmis ir užsukite į vieną ar kitą barą. Praleiskite trumpas aukštos klasės atostogas skandinaviškame mieste!
Pigūs „Ryanair“ skrydžiai į Oslą iš Vilniaus >

 

PRANCŪZIJA – FRANCE

PARYŽIUS – PARIS (Beauvais oro uostas)

Paryžiaus Bovė oro uostas (Paris Beauvais Tille Airport) >
Kad ir ko beieškotumėte, „Moet & Chandon“ šampano ar peliuko Mikio ir pelytės Mini, jūs šios kelionės niekada nepamiršite! Iš Bovė oro uosto lengvai pasiekiamas ir Paryžiaus Disneilendas, ir pats Paryžiaus centras. Tad nesvarbu, ar norite linksmų atostogų su šeima, ar romantiškų atostogų su vakarienėmis, Paryžiuje rasite visko.
Paryžiuje lankomiausios vietos, žinoma, yra Eifelio bokštas kartu su Eliziejaus laukais, įžymusis Luvro muziejus, kur galima pamatyti Mona Lizą ir kitus viduramžių ir vėlesnių laikų genijų darbus, bei Triumfo arka. Architektūros mėgėjams nevalia iš Paryžiaus išvažiuoti nepamačius Versalio rūmų, Dievo Motinos katedros, Montmarto bazilikos. Modernesnio stiliaus mėgėjams rekomenduojama užsukti la Defense verslo centrą, plieno ir stiklo dangoraižių rajoną, visai neseniai pastatytą apleistame rajone. Daug Paryžiaus galima pamatyti plaukiant Sena, didžiausia miesto upe. Taip pat greituoju būtų miestą galima apžiūrėti ekskursiniu autobusu..
Pigūs „Ryanair“ skrydžiai į Paryžių (Bovė) iš Vilniaus >

 

ŠKOTIJA – SCOTLAND

EDINBURGAS – EDINBURGH

Edinburgo oro uostas (Edinburgh Airport) >
Užsisakykite skrydį į Edinburgą ir susipažinkite su kultūros objektais ir neįtikėtinais architektūros statiniais, bei senuoju Edinburgu – linksmąja ir žemiška miesto dalimi, kurioje gausu aludžių, klubų ir visame pasaulyje pagarsėjusių festivalių! Edinburgas garsėja visų pirma savo pilimi. Kita miesto įžymybė – Holyrood rūmai. Vos už 1,5 km nuo miesto centro yra karališkasis botanikos sodas, užimantis beveik 30 ha plotą. Pats Edinburgas su savo sena įdomia architektūra bei parkais yra puiki vieta pasivaikščiojimams. Užsisakykite skrydį į Edinburgą ir sužinokite, ar jis atitinka jūsų lūkesčius.
Pigūs „Ryanair“ skrydžiai į Edinburgą iš Kauno >

 

VOKIETIJA – GERMANY

BERLYNAS – BERLIN

Berlynas – Vokietijos sostinė, didingas, kupinas istorijos miestas. Berlynas žymus Berlyno siena, kuri kadaise tapo Šaltojo karo simboliu. Karo metu Berlynas buvo padalintas į Vakarų Berlyną ir Rytų Berlyną. Dabar Berlynas yra svarbus politikos, žiniasklaidos, kultūros ir mokslo centras ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Joks kitas miestas Vokietijoje nėra toks turtingas paminklais ir muziejais, įvairiomis lankytinomis vietomis, garsiomis visame pasaulyje, tad į Berlyną nukeliauti privaloma visiems.
Pigūs „Ryanair“ skrydžiai į Berlyną iš Vilniaus >

BRĖMENAS – BREMEN

Brėmeno oro uostas (City Airport Bremen) >
Brėmenas sužavėjo pačius brolius Grimus. Ne mažiau liksite sužavėti ir jūs. Prisėskite pagrindinėje Bremeno aikštėje pagurkšnoti alaus ar atsigerti kavos, pasivaikščiokite šio tarsi žaislinio miesto gatvelėmis, sužinokite daugiau apie įžymiąją miesto pasaką. Brėmene verta pamatyti visų pirma miesto architektūrą – tai Šnūro kvartalas, Šv. Jonų bažnyčia, Katedra, Rotušė, Žaislų ir Universum muziejai. Nepamirškite nusifotografuoti prie Brėmeno muzikantų paminklo. Dauguma siūlomų suvenyrų taip pat susiję su Brėmeno muzikantais. Nuo Brėmeno traukiniu nesunkiai galima pasiekti už maždaug 100 km esantį Heide atrakcionų parką arba Serengeti pramogų parką. Tiesiog užsisakykite skrydį į Brėmeną ir visiškai atsiduokite šios nuostabios Vokietijos dalies žavesiui!
Pigūs „Ryanair“ skrydžiai į Brėmeną iš Vilniaus >

FRANKFURTAS – FRANKFURT (Hahn oro uostas)

Frankfurto Hano oro uostas (Frankfurt Hahn Airport) >
Užsisakykite skrydį į Frankfurtą ir įsitikinkite, kad tai ne tik verslo centras. Apsiriktumėte manydami, kad be dangoraižių ir kostiumų čia daugiau nieko nėra. Visos linksmybės prasideda Sachsenhauzeno rajone: apsilankykite tradicinėje smuklėje ir paragaukite garsiojo miesto „apfelvaino“ (obuolių vynas), o jei norite užkąsti, turite apsilankyti vadinamojoje „Apsivalgymo gatvelėje“ (vok. Fressgasse). Lankytini objektai Frankfurte – Gėtės universitetas, aukščiausias Europos pastatas, rotušė. Daug turistų suplūsta garsiosios Frankfurto mugės metu, kuri vyksta spalio mėnesį. Jeigu norite ištrūkti iš miesto, galite aplankyti netoliese esančius vynuogynus ir kitus miestelius, siūlančius atpalaiduojančias SPA procedūras.
Frankfurto Hano oro uostas dažnai yra kaip tarpinė stotelė skrendant su persėdimu kitomis kryptimis.
Pigūs „Ryanair“ skrydžiai į Frankfurtą iš Vilniaus >

32 thoughts on “Ryanair kryptys

 1. Rasa parašė:

  Kuriame oro uoste Atėnuose leidžiasi Ryanair lėktuvai?

 2. Jurgita parašė:

  Laba diena,
  noriu suzinoti, kelis kartus per savaite 2018 metais bus vykdomi skrydziai i Roda is Kauno ar Vilniaus?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Jurgita,

   kol kas nurodyta, jog skrydžiai bus vykdomi Kaunas – Rodas šeštadieniais.

 3. Antanas parašė:

  kada bus skrydis į Boną-Kiolną

 4. Rasa parašė:

  Sveiki, galbūt 2018m bus atnaujinti tiesioginiai skrydžiai iš Kauno, ar Vilniaus į Kaljarį Sardiniją? Ačiū

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Rasa,

   kol kas tokių žinių neturime. Sekite naujienas aviakompanijos portale.

 5. vytautas parašė:

  laba diena noreciau suzinoti ar vykdomi skrydziai is Frankfurt-hahn oro uosto ilietuva,jei taip tai kokiu grafiku,jei ne tai kaip parskristi i TEVYNE.

  pagarbiai,Vytautas
  2017.05.22

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki, Vytautai.

   oro linijų bendrovės Ryanair vykdo tiesioginius skrydžius į Vilnių iš Frankfurto (HHN).

 6. Daiva parašė:

  Sveiki,
  Planuojame skrydi is Vilniaus i Bremen 2017m liepos men. Kadangi ,kaip supratau is Vilniaus skrydziu nebus -kokios yra alternatyvos. Siai dienai nerandu skrydziu ir is Kauno i Bremen.
  Dekoju.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki, Daiva,

   reiktų ieškoti jungiamųjų skrydžių iš Kauno arba keisti skrydžio datą.

 7. Asta parašė:

  Sveiki,
  Norėtumėm nuo 2017.06.30 iki 2017.07.22 pasisvečiuoti Lietuvoj, bet nerandu bilietu 22d. Iš Vilniaus ar Kauno kurie skristu į Vokietija? Ar neskraidysit tuo metu iš Vokietijos į Lietuva?
  Asta

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   skrydžiai yra vykdomi. Pabandykite dar kartą atlikti paiešką. Jeigu nepavyksta, galite kreiptis į mūsų konsultantu el. paštu [email protected] ir Jums bus pasiūlyti geriausi skrydžių variantai.

 8. Monika parašė:

  Sveiki. Jūs skrisdavot iš Kauno į Edinburgą. Ar ateityje planuojat vėl turėt šitą kryptį?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,nuo 2017/03/28 skrydžiai maršrutu Kaunas – Edinburgas bus vykdomi dukart į savaitę aviakompanijos Ryanair.

 9. irena parašė:

  ar yra skrydžių iš olandijos į ciuricho kloteno oro uostą.Ačiū

 10. Virga parašė:

  Sveiki, skrisiu su Ryanair: Barselona-Tenerife South. Ar ribojamas bagažas iki 5 kg? Jei taip, tai kaip nusipirkti didesnį, 10 kg? Ir kiek kainuoja? radau čia parašyta, kad į Kanarų salas brangiau, išskyrus vidinius Ispanijos skrydžius. Ar tai vidinis Ispanijos skrydis?

  • Virga, 5 kg bagažas priklauso kūdikiams iki 2 metų.
   Į kiekvieną Ryanair bilieto kainą yra įskaičiuotas Ryanair rankinis bagažas (10 kg, 55x40x20 cm) bei papildomas antras bagažas – maža rankinė (35x20x20 cm).
   Apie Kanarų salas kalbama tuomet, kai užsakinėjama registruoto bagažo gabenimo paslauga (15 kg arba 20 kg).

 11. SNEZANA parašė:

  LABAS VAKARAS NUORECIAU SUZINOTI PIGIAUSIUS SKRYDZIUS I LIETUVA IS SKOTIJOS IS ABERDINO EDINBURGO ARBA GLAZGO ORO UOSTO I VILNIU ABA KAUNA 2015 M 12MEN 09 10 D SU GRIZIMU 16 17 DIENA BILIETAI I ABI PUSIAS

 12. laima parašė:

  Noriu paklausti kada is Kauno skris y Hahn.aciu

  • Laima, tiesioginiai Ryanair skrydžiai tarp Kauno oro uosto ir Frankfurto Hahn oro uosto nenumatyti. Šiuo metu tiesioginiai skrydžiai į Frankfurto Hahn oro uostą vykdomi tik iš Vilniaus. Jei skrydžių tvarkaraščiai keisis, informuosime.

 13. Irena parašė:

  sveiki, norejau paklausti. Skrendu viena su dukryte(10men) ir noriu pasiimti vežimėlį bet nežinau ar sugebėsiu pati nusileisti laiptais su vaiku ir vezimuku… Ar yra koks liftas iki lėktuvo Birmingham oro uoste ? Ačiū už atsakymą

 14. Elena parašė:

  Sveiki, kažkur lyg skaičiau, kad rudenį atnaujinsit tiesioginius skrydžius į Portugaliją, ar tai tiesa?

 15. Brigita parašė:

  Sveiki , noriu paklausti ar 2015 planuojami skrydžiai iš Lietuvos į Stockholma ?

  • Brigita, 2015 m. vasaros sezono metu tiesioginiai Ryanair skrydžiai iš Lietuvos oro uostų į Stokholmą nenumatyti. Jei bus pokyčių, informuosime mūsų svetainėje. Sekite informaciją.

 16. Monika parašė:

  Labas vakaras, ar šių metų kovo mėnesį numatoma organizuoti daugiau skrydžių Kaunas-Paphos, pvz. kovo 27 dieną? Ačiū už atsakymą.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Monika, papildomi tiesioginiai Ryanair skrydžiai tarp Kauno ir Paphos oro uostų nenumatyti. Iki 2015.03.28 skrydžiai vykdomi pirmadieniais, nuo 2015.04.02 iki 2015.10.22 skrydžiai vykdomi ketvirtadieniais.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?