Kopenhaga 34

DANIJA – DENMARK

KOPENHAGA – COPENHAGEN

Kopenhagos oro uostas (Copenhagen Airport) >

Kopenhaga yra spalvingas, modernus, tačiau kartu ir labai jaukus miestas, kuris paliks pačius geriausius prisiminimus visiems. Šiame mieste yra viskas, ko reikia turistams: uostas, paplūdimiai, kanalai, istoriniai pastatai.
Kopenhaga yra didžiausias miestas Danijoje. Populiariausia miesto transporto priemonė – dviračiai. Dviratininkų eismas beveik toks, kaip automobilių. Dviračiais galima aplankyti įvairiausius miesto kampelius ir žymiausias vietas. Lankantis Kopenhagoje derėtų turėti sąrašėlį su lankytinomis vietomis: Undinėlės skulptūra, Tivoli sodai, žymus Nacionalinis muziejus, pastatytas XVIII a., Nacionalinė galerija, Kopenhagos zoologijos sodas, didžiausias akvariumas Šiaurės Europoje (The Blue Planet) ir kt.
Ar žinote, kad danai laikomi laimingiausia tauta pasaulyje? Danija yra mažiausia Šiaurės Europos šalis, jungianti Vidurio ir Šiaurės Europą. Danijai priklauso didžiausia pasaulyje sala – Grenlandija. Ji yra septynis kartus didesnė nei pati Danija.

✈ Pigūs Ryanair skrydžiai į Kopenhagą iš Kauno >

Kaip nuvykti iš Kopenhagos oro uosto į Kopenhagą

Oro uostas kasdien aptarnauja apie 60 000 keleivių, todėl yra vienas didžiausių ir daugiausiai keleivių aptarnaujančių orų uostų Skandinavijoje. Oro uoste yra trys terminalai. Terminalas 1 skirtas vidiniams skrydžiams, o Terminalai 2 ir 3 skirti tarptautiniams maršrutams.
Kopenhagos oro uostas įsikūręs priemiestyje Kastrup, apie 8 km į pietryčius nuo miesto centro. Miestą galima pasiekti su taksi, nuomotu automobiliu, autobusu, metro arba traukiniu.

AUTOBUSU
– Nemokami shuttle autobusai kursuoja pačiame oro uoste tarp Terminalų.
– 5A autobusas važiuoja tiesiogiai iki Kopenhagos Centrinės stoties, centrinės miesto aikštės. Kelionė trunka apie 30-35 min. Šie autobusai važinėja ir naktį. Autobusų tvarkaraščius galima rasti internete.
– Iš oro uosto į Arhusą keliauja autobusas Nr. 888.
Autobusų bilietus galima įsigyti bilietų automatuose arba autobuse.

METRO
Metro stotis įsikūrusi visai netoli Terminalo 3. M2 metro traukiniai važiuoja iki Vanløse stoties Kopenhagoje kas 4-6 min. dienos metu ir kas 15-20 min. naktį. Bilietus galima įsigyti metro stotyje arba DSB bilietų pardavimo kasose Terminale 3.

TRAUKINIU
Traukinių stotis įsikūrusi šalia Terminalo 3. Traukiniai kursuoja kas 10 min. dienos metu. Kelionė iki Kopenhagos Centrinės stoties trunka apie 13 min. Naktį traukiniai važinėja rečiau – 1-3 kartus per valandą. Bilietus galima įsigyti bilietų automatuose Terminale 3 arba DSB bilietų pardavimo kasose Terminale 3.

34 thoughts on “Kopenhaga

 1. Kristina parašė:

  Sveiki
  Mano mama rytoj vakare turi skristi i Kopenhaga is Kauno. Jos skrydis rytoj 19 val., o bilieto ji dar negavo (šiuo metu 21 val.). Ar bilietas neturetu buti atsiųstas lygiai para pries skrydį ar gali buti atsiųstas ir veliau?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Registracija į skrydį prasideda likus 24val bet įlaipinimo kortelė gali būti atsiųsta ir šiek tiek vėliau. Reikėtų šiuo klausimu kreiptis į savo bilietų pardavėją.

 2. Vaida parašė:

  Labas vakaras ar gali skristi kūdikis su asmens grįžimo pažymėjimu iš Dublino i copenhaga ir iš ten i Kauną ? Ar nebus problemu copenhagoj? Skrydžiai su ryanair

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Gali kilti problemų. Priklasomai kokios šalies pilietis yra kūdikis. Su grįžimo pažymįjimu jis gali skristi tik į savo šalį.

 3. Rasa parašė:

  Laba diena, vaikui 16 metų. Ar gali skristi vienas į Daniją? Kokių dokumentų reikia?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Gali jau keliauti vienas. Pakanka asmens tapatybės dokumento.

 4. Vitalija parašė:

  Sveiki,pirmą kartą skrendu Kaunas-Kopenhaga-Malaga,iš kurio terminalo skrydis į Malagą.

 5. Vile parašė:

  Ar sudetinga iseiti is oro uosto ? :) Ir kaip nepasiklysti ? Skrisiu pirma karta.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Sekite nuorodas oro uoste. Jei kils klausimų, teiraukitės informacijoje.

 6. Kristina parašė:

  Sveiki, skrydis is Maljorkos birzelio 29 diena 10.45 bunam Kopenhagoje( gaila, skrydis su norvegian), 12.15 skrydis i Kauna su ryainair, tik rankinis bagazas ar pakaktu laiko?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Skrendant su pigių skrydžių aviakompanijomis yra rizikinga turėti tokį trumpą persėdimo laiką.

 7. Mantas parašė:

  Ar uzteks 55min persesti is vieno lektuvo i kita Kopenhagoje ?
  Abu skrydziai Ryanair.
  Atskrendam is Malagos ir skrisim i Kauna?
  Aciu.

 8. saulius parašė:

  labas,noreciau paklausti ar imanoma suspet atskridus su ryanair i kopenhaga 6.50 isskristi su sas i dublina 8.20?I koki terminala leidziasi ryanair ir kiek laiko uztruks pasiekt 3 terminala?Aciu

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sauliau,
   neužtenka informacijos Jums pateikti tikslų atsakymą, tačiau persėdimui turite daugiau nei 1 val., todėl laiko turėtų užtekti.

 9. Julija parašė:

  Sveiki,
  skrendant maršrutu Kaunas-Kopenhaga-Salonikai ar reikia Kopenhagoje pereiti iš naujo patikrą ir ar lėktuvas į Salonikus skrenta iš to paties terminalo kuriame nusileido Kopenhagoje?
  Ačiū

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   tai priklauso nuo konkretaus Jūsų skrydžio apie kurį informacijos mes neturime.

 10. darius parašė:

  Sveiki.siuo metu esu Frederisijoj Danijoj.noriu uzsakyt bilieta i lietuva.koki oro uosta rinktis?aciu

 11. Ema parašė:

  Sveiki, ar skrendant į Malagą su persėdimu Kopenhagoje reikia iš naujo pereiti saugos patikrą?

 12. Lina parašė:

  Kiek kainuotu?

 13. Lina parašė:

  Sveiki
  Noriu pasiteirauti del skridzio i Kopenhaga. Jei isigyciau bileta 22 dienai uz 17 euru kuris yra siulomas kaip pigiausias ar i ta kaina yra iskaiciuotas rankinis bagazas su 10 kg svoriu ir papildomas su 20 kg?

  • Lina, į Ryanair bilieto kainą visuomet yra įskaičiuota tik rankinio bagažo gabenimo paslaugą. Už registruotą bagažą (15 kg ar 20 kg) reikia mokėti papildomą mokestį.

 14. Laura parašė:

  Kiek galima vežtis cigarečių į Daniją rankiniame bagaže?

 15. Eglė Razmaitė parašė:

  Laba diena,

  Kelionei į Kopenhagą būtinas pasas, ar užtenka asmens tapatybės kortelės? Nes Ryanair sąraše Danijos nėra, nors Lietuvos užsienio reikalų ministerijos puslapyje rašoma, kad Danijoje galioja ir asmens tapatybės kortelė.

 16. Egidijus Patinskas parašė:

  Dėkoju. Beje dar teko girdėti , kad ten yra keli terminalai. O gal žinote, ar iš Malagos atskrenda į tą patį terminalą iš kurio po to skrenda į Kauną. Nes čia laiko galima prarasti jei ne į tą patį.

  Dėkui..

 17. Egidijus Patinskas parašė:

  Laba diena,

  noriu paklausti del skrydziu persedimo laiko. Su Ryanair is Malagos atskrisim i Kopenhaga ryte 10.25, o is su Kopenhagos i Kauna 11.50. Ar imanoma suspeti ? Visi skrydziai su Ryanair

  Dekoju,

  Egidijus

  • Egidijau, turėtumėte spėti, tačiau teks šiek tiek paskubėti. Ryanair vartai užsidaro likus 20 min. iki numatyto skrydžio, tad prie jų jau turėtumėte būti anksčiau.
   Kadangi skrydis nėra jungiamasis, teks pereiti saugumo patikrą iš naujo. Jei turėsite registruotą bagažą, jį reikės atsiimti ir priduoti į bagažo skyrių iš naujo. Todėl daug kas priklausys ir nuo keleivių skaičiaus, ir nuo pačių lėktuvų punktualumo.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?