Bristolis 2

Bristolis, traukinių stotis. Ryanair skrydžiai į BristolįANGLIJA – ENGLAND

BRISTOLIS – BRISTOL

Bristolio oro uostas (Bristol Airport) >

Bristolis – nuostabus miestas. Neliksite abejingi ir naktiniam gyvenimui su gyva muzika. Bristolis labai populiarus ir tarp mėgėjų pavalgyti – čia rasite, kur užkąsti: nuo mažos stilingos kavinukės iki vakarienės prabangesniame restorane. Visame mieste verda gyvenimas, nenuostabu, kad jis kaip magnetas traukia kūrybingas, maištingas sielas. Verta pamatyti Bristolio senamiestį ir centrą – tai puiki vieta pasivaikščiojimams. Meno muziejus, bažnyčios, Kabot bokštas, pilis, senasis uostas, gražūs vaizdai atsiveria nuo Kliftono tilto. Bristolyje gausu parkų, yra zoologijos sodas.

Už 30 km nuo Bristolio oro uosto esantis Bath miestas pasižymi įspūdinga viduramžių architektūra ir natūraliais karštaisiais šaltiniais. Iš Bristolio galima aplankyti ir garsųjį Stounhedžą.

✈ Pigūs Ryanair skrydžiai į Bristolį iš Kauno >

Kaip nuvykti iš Bristolio oro uosto į Bristolio centrą

Bristolis nuo Bristolio oro uosto nutolęs apie 13 km. Miesto centrą galima pasiekti autobusu, taksi, nuosavu ar nuomotu automobiliu.

AUTOBUSU
– Airport Flyer Express Link autobusai iš oro uosto važiuoja į West Street, Chessel Street, Bristol Temple Meads (iš čia puikus susisiekimas traukiniais su kitais miestais), Bristol Bus & Coach Station. Kelionė iki Bristolio centro trunka apie 30 min.
Greyhound Coach važiuoja iki Ashton Gate, Portway (Park & Ride), Njuporto traukinių stoties.

2 thoughts on “Bristolis

  1. Božena parašė:

    Sveiki,norėčiau paklausti ar nieko tokio jeigu mano lagamino išmatavimai 56x37x19,5 ar dėl to vieno centimetro kur aukštis kils problemų? Ir reikes sumokėti?Nes žinau,kad lagamino aukštis turi nevyršiti 55cm. Skrendu iš Kauno į Bristolį.

    • Božena, prieš lipant į Ryanair lėktuvą rankinį bagažą reikia įdėti į specialią dėžę, kuri atitinka Ryanair rankinio bagažo dydžio reikalavimus. Jei jūsų bagažas tilps, problemų nebus. Dėl vieno centimetro problemų kilti neturėtų.

Komentuoti nebegalima.

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?