Ryanair bilieto keitimas 1 465

Bilieto keitimas – skrydžio datos keitimas

Skrydžio datos keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Skrydžio datos keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir gali skirtis priklausomai nuo skrydžio laiko pagal sezoniškumą. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas. 

Bilieto keitimas – skrydžio maršruto keitimas

Skrydžio maršruto keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką arba jei vidinis skrydis keičiamas į tarptautinį, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Jei skrydžio į vieną pusę bilietas buvo panaudotas, atgalinio skrydžio maršruto keisti negalima (išskyrus, jei skrydis buvo atšauktas ar atidėtas daugiau nei 3 val. – tuomet kreipkitės į Ryanair atstovybę oro uoste).

Skrydžio maršruto keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir priklauso nuo sezoniškumo. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas.

Bilieto keitimas – keleivio vardo, pavardės keitimas

Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis skaičiuojamas vienam keleiviui viename užsakyme (t.y. biliete).

Keleivio vardo, pavardės keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 2 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Vardo keitimas negalimas, jei panaudotas bent vienas skrydžio segmentas iš užsakymo. Jei bilietą sudaro daugiau nei vienas skrydis, keleivio pavardės keitimas turi būti atliekamas visiems bilieto skrydžių segmentams.

*Jei keleivis jau užsiregistravo į skrydį internetu ir vėliau nori atlikti datos, maršruto ar vardo keitimus, reikia susisiekti su rezervacijų centru likus ne mažiau kaip dienai iki skrydžio ir atšaukti registraciją. Atšaukus registraciją, bilieto keitimai galimi įprasta tvarka – internetu per „Tvarkyti kelionę“ arba per sistemos, kurioje pirktas bilietas, administratorių.

DĖMESIO❗Perkantiems bilietą suteikiama galimybė per 24 val. ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko. Jei norite pakeisti skrydžio kryptį ar datą, tokiu atveju, mokamas tik skrydžių kainų skirtumas.

Jei bilietas pirktas per bilietų rezervavimo sistemą, dėl visų klausimų kreiptis į pasirinktos sistemos administratorių.

 Skrydžio keitimo mokestis – už vieną keleivį / skrydžiui į vieną pusę Užsakant internetu (nuo) Užsakant oro uoste (nuo)
Skrydžio keitimo mokestis
€35 – €65 €50 – €95
Rezervacijos mokestis – atliekant bilietų rezervaciją oro uoste €20 / £20
Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis  – už vieną keleivį visam bilietui €115 / £115 €160 / £160
Praleistas įlaipinimas į skrydį – mokestis galimas kai lieka ne daugiau nei 40 min. iki skrydžio ir ne vėliau nei 1 val. po skrydžio. Tuomet keleivis turi galimybę skristi kitu galimu reisu. €100 / £100
Valstybinės rinkliavos administravimo mokestis €20 / £17

 

Bilieto grąžinimas

Keleivio rimtos ligos ar mirties atveju nukentėjusio keleivio bei kartu su juo keliaujančių asmenų, nurodytų tame pačiame užsakyme, bilietas gali būti grąžintas arba pakeistas po aviakompanijos svarstymo ir sprendimo priėmimo už papildomą administracinį mokestį. Norint grąžinti bilietą dėl minėtų priežasčių reikia pateikti visus dokumentus, įrodančius priežastį, dėl ko nukentėjęs keleivis negali skristi. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

1 465 thoughts on “Ryanair bilieto keitimas

1 32 33 34
 1. Simona parašė:

  Sveiki, gryzau su vaikais y lietuva ir per klaida padariau check in su laikinu gryzimo dokumentu, grysim su naujeis pasais , kaip pakeisti dokumento numeri NES man nebeleidze

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Susisiekite su savo bilietų paradavėju arba aviakompanijos atstovu.

 2. Daiva parašė:

  Sveiki, nupirkau 2 asmenims bilietus, bet parinkau bloga data ir check in jau padariau, ar dar galiu pakeisti skrydžio data?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Skrydžio datą galite keisti tol kol Jūsų skrydžio data yra nepraėusi,jeigu registraciją į skrydį jau atlikta, online pats nebepasikeisite susisiekite su aviakompanijos atstovu, kad paskaičiuotų keitimo kainą ir skrydžio datą persikelsite.

 3. Gitana parašė:

  Sveiki
  As noreciau pakeisti skrydzio atgal data,bet niekaip neina susisiekti su bilieto pardaveju,skambinau y Ryanair centraline sako kad isvis nera mano skrydzio. Kaip galeciau isspresti se problema

 4. Sn parašė:

  sVEIKI, NUSIPIRKAU bilietus, ir biliete suvedziau savo paso duomenis, taciau mano dokumentai buvo pavokti, ir dabar turiu laikina grizimo pasa, bet man jo neleidzia pakeisti, ka daryti tokiu atveju?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Reikia kreiptis į svetainę ar aviakompaniją su kuria vyksite, kad pakoreguotų asm. dokumento duomenis į laikino dokumento.

 5. Viktorija parašė:

  Sveiki. Jei bus keiciamas pasas ir jame bus prideta prie esamos pavardes dar viena, ar kils problemu su skrydziu?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Iš tiesų jeigu figuruoja dokumente vienas iš 2 vardų ar pavardžių problemų kilti neturėtų, tačiau atminkite, kad asmens dokumente esantys duomenys turi būti tokie patys ir įlaipinimo kortelėje. Tai dėl viso ko pasikeiskite susisiekę su savo bilietų pardavėju.

 6. Inga parašė:

  Sveiki ant bilieto yra parasyta kad suauges o reikia pakeisti i vaikas. Kur kreiptis. Aciu

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Reikia kreiptis į savo bilietų pardavėją arba aviakompanijos atstovą.

1 32 33 34

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?