Glazgas 4

ŠKOTIJA – SCOTLANDGlazgas

GLAZGAS – GLASGOW

Glazgo Prestviko oro uostas (Glasgow Prestwick Airport) >

Glazgas yra didžiausias Škotijos miestas, žinomas dėl savo kultūros, stiliaus ir žmonių draugiškumo. Atvykus į Glazgą verta apsilankyti tarptautiniu mastu pripažintuose muziejuose bei galerijose, apžvelgti nuostabią architektūrą, pasinerti į energingą naktinį gyvenimą bei aplankyti gausybę restoranų ir barų. 1990 m. Glazgas buvo nominuotas Europos kultūros sostine. Atvykę į Glazgą turistai dažnai renkasi keliones iki didžiausio gėlavandenio ežero Škotijoje ir visoje žemyninėje Britanijoje – Lomondo ežero (Loch Lomond), kuriame yra apie 60 įvairaus dydžio salų.

✈ Pigūs Ryanair skrydžiai į Glazgą iš Rygos >
✈ Pigūs Ryanair skrydžiai į Glazgą iš Palangos >
 

Kaip nuvykti iš Glazgo Prestviko oro uosto į Glazgą

Nuo Prestviko oro uosto iki Glazgo miesto centro yra apie 50 km. Miesto centrą lengvai pasiekti galima viešuoju transportu. Į Glazgą galima vykti autobusu, traukiniu, nuomotu automobiliu arba taksi. Šis oro uostas yra vienintelis Škotijoje, šalia turintis geležinkelio stotį.

AUTOBUSU
Stagecoach Western autobusas nr. 77 iš oro uosto vykstą į Galzgą, iki Buchanan autobusų stoties. Kelionė trunka apie 50 min.

TRAUKINIU
Traukiniai iš oro uosto vyksta iki centrinės traukinių stoties Glazgo mieste. Kelionė iki stoties trunka apie 50 min. Keleiviai, pasirinkę keliauti traukiniu į/iš Glazgo Prestviko oro uosto, gauna 50 proc. nuolaidą traukinio bilietui.

4 thoughts on “Glazgas

  1. Vaida parašė:

    Kada prasides tiesioginiai skrydziai is Lietuvos i Škotiją?

  2. Lina Matuliuniene parašė:

    Sveiki. Noriu paklausti i papildo.a bagaza kiek.galima veztis cigareciu pokeliu,alkocholio, vaistu ir lasiniu ar galima? Aciu

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?