Malta 12

Malta. Ryanair skrydžiai į MaltąMALTA – MALTA

MALTA – MALTA

Maltos oro uostas (Malta Airport) >

Jeigu norite pajusti tikrą Viduržemio jūros regiono skonį, užsisakykite skrydį į Maltą ir būsite pačioje jo širdyje! Maltos sala – tai nedidelė valstybė, įsikūrusi Viduržemio jūroje esančioje salų grupėje tarp Sicilijos ir Šiaurės Afrikos pakrantės. Maltai priklauso septynios salos, iš kurių tik trys – Maltos, Gozo ir Komino salos – yra gyvenamos. Šis mažas rojaus kampelis labai mėgstamas turistų dėl šiltos Viduržemio jūros ir saulės. O baltas smėlis, vaizdingos uolėtos pakrantės, puikus kraštovaizdžis, perregimas vanduo ir nuostabi gyvūnija traukte traukia nardytojus. Tikrai sunku įsivaizduoti ramesnę ir gražesnę vietą, kur būtų galima keletą dienų patinginiauti. Žavi istorija, kerintys vaizdai, nuostabus oras, puikus restoranų, barų ir viešbučių pasirinkimas – štai kodėl Malta yra puikus ir įsimintinas atostogas garantuojantis pasirinkimas.

NAUDINGA INFORMACIJA APIE MALTĄ (orai, transportas, kurortai, lankomos vietos, kt.) >

✈ Pigūs Ryanair skrydžiai į Maltą iš Kauno >
✈ Pigūs Ryanair skrydžiai į Maltą iš Vilniaus >

Kaip nuvykti iš Maltos oro uosto į Valetą

Valeta nuo Maltos oro uosto nutolusi apie 8 km. Valetą galima pasiekti autobusu, taksi, nuosavu ar nuomotu automobiliu arba užsisakius individualų pervežimą. Malta nėra labai didelė, tad gana greitas ir patogus susisiekimas yra autobusais.

AUTOBUSU
– X4, X5 ir X7 autobusai važiuoja iš oro uosto iki sostinės Valetos.
– Iš Valetos toliau patogiai keliauti galima autobusu, kuris vyksta į daugelį salos vietų.
Terravision autobusais iš oro uosto galima nuvykti iki Sliema/St.Julians ir Bugibba Qawra.

12 thoughts on “Malta

 1. Dane parašė:

  Sveiki…ar bus vykdomi skrydžiai iš Palangos i Malta vasaros laiku…aciu

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Deja, skrydžiai Jūsų pageidaujamų maršrutu neplanuojami.

 2. Inga parašė:

  Laba diena noretume skristi i Malta 7d nuo geguzes vidurio iki pabaigos tame tarpe 2suauge ir 15vaikas tiesiogiai ka galite nebrangiai pasiulyti aciu.

 3. Ilona parašė:

  Laba diena, ar yra wifi lektuve?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Ilona, lėktuve „Wifi“ ryšio nėra, skrydžio metu mobilūs įrenginiai turi būti išjungiami arba su nustatyti skrydžio režimu.

 4. Adrija parašė:

  Laba diena, noretumėm planuoti kelionę į Maltą iš Kauno 2017 m. gegužės paskutinę savaitę, tačiau sistema tokios datos pasirinkti neleidžia.. Ar dar per anksti ieškoti skrydžių,ar gal jų nebebus? Ačiū.

 5. Loreta parašė:

  sveiki,kaip skristi i Malta gruodzio men.26d,nerandu datu ir tiesioginio skrydzio.Aciu.

  • Loreta, bilietų sistemoje skrydžių ieškokite iš Vilniaus. Tiesioginiai Ryanair skrydžiai vykdomi nuo 2016.10.30 iki 2017.03.19 sekmadieniais.
   Šventiniu periodu Ryanair skrydžiai nevykdomi. Paskutinis skrydis gruodį – 18 d. Kitas variantas – keliauti su persėdimais.

 6. Julija parašė:

  Laba diena, norime paklausti ar galima vežtis rankiniame bagaže iki 10 kg į Maltą iš Lietuvos silkę? Jei ji yra 400-240 gr uzpakuotuose pakeliuose pirktose parduotuvėje? Draugė gyvennti maltoje nori Lietuviškos žuvies-silkės, tačiau joje yra skysčio, tai bijome ar praleis tokį bagažą?

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?