Liverpulis 6

Liverpulis, Beatles miestas. Ryanair skrydžiai į LiverpulįANGLIJA – ENGLAND

LIVERPULIS – LIVERPOOL

Liverpulio oro uostas (Liverpool John Lennon Airport) >

Liverpulis – turiningas miestas: dvi futbolo komandos, žirgų lenktynės „Grand National“ ir kt. Liverpulis garsus tuo, jog čia susikūrė legendinė britų grupė „The Beatles“. Miestas yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Užsisakykite skrydį į Liverpulį ir pasivaikščiokite krantine, apsilankykite muziejuose ir galerijose, raskite puikiausias vietas apsipirkti, tikrai gerą maistą, abejingų nepaliekančią atmosferą ir pašėlusį naktinį gyvenimą!

✈ Pigūs Ryanair skrydžiai į Liverpulį iš Vilniaus >

Kaip nuvykti iš Liverpulio oro uosto į Liverpulio centrą

Liverpulis nuo Liverpulio oro uosto nutolęs apie 13 km. Miesto centrą galima pasiekti autobusu, taksi, nuosavu ar nuomotu automobiliu. Šalia oro uosto yra traukinių stotis, iš kurios puikus susisiekimas su kitais Anglijos miestais.
Puikus keliavimo iš Liverpulio oro uosto ar į jį planavimo įrankis internete – merseytravel.gov.uk.

AUTOBUSU
Merseytravel autobusai važiuoja į Liverpulio miesto centrą, Runcorn, Butlio (Bootle) autobusų stotį, Huyton/St Helens.
Terravision Coach autobusai važiuoja iki Mančesterio (Manchester). Nuo Liverpulio oro uosto iki Mančesterio centro kelionė trunka apie 65 min. Autobusai kursuoja kas valandą iš atvykimo salės (Arrivals Hall).

TRAUKINIU
Liverpool South Parkway geležinkelio stotis yra vos 2 km nuo oro uosto. Iki traukinių stoties nuo oro uosto galima nuvykti autobusais Nr. 80A ir 86A. Iš čia galima pasiekti daugelį kitų Anglijos miestų: Birmingemą (Birmingham), Mančesterį (Manchester), Stafordą (Stafford), Lydsą (Leeds) ir kt.

6 thoughts on “Liverpulis

 1. Alfredas parašė:

  sveiki,

  gal būt turite kokių žinių dėl kokios priežasties nuo lapkričio mėnesio nebus vykdomi skrydžiai iš Vilniaus į Liverpulį. Aš bilietus įisigijau tiesiogiai per RYNAIR svetainę 11.15 – 11.25, tačiau šiandien savo rynair paskyroje matau jog skrydžia atšuakti. Jusu svetainėjo rodo jog nuo lapkričio mėnesio skrydžiai turetų būti vykdomi ketvirtadieniais ir sekamdieniais. Ar skrydžiai iš bet kokio leituvos oro uosto į Liverpulį žeimos sezono metu nebus vykdomi?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Oficialios informacijos dėl ko buvo nutraukti skrydžiai neturime.

 2. Augustas parašė:

  Skrydis iš Liverpulio 15:40, o atvykimas 16:10. Teoriškai tokia kelionė turėtu trukti ~2:30h. Klausimas tas, kad kuris is siu laiku yra LTU laiko zonos, o kuris UK?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Augustai, skrydžio įlaipinimo kortelėje laikas nurodomas toks, kokioje šalyje esate. T.y. jei Jūsų skrydis Liverpulis – Lietuva, tad pirminis laikas nurodomas Anglijos laiku, kitas – Lietuvos.

 3. Skaistė parašė:

  Ar galit greiciau atsiust man lektuvo bilietus i mano pasto dezute ok laukiu iki

  • Skaiste, jau minėjome, jei bilietus pirkote šioje http://www.ryanair-skrydziai.lt svetainėje, paskambinkite tel. nr. 860026762 ir susitarsite.
   Jei bilietus pirkote kitoje internetinėje svetainėje, susisiekite nurodytais kontaktais tame puslapyje.
   Jei bilietus pirkote ryanair.com, niekas bilietų paštu neatsiųs. Atlikus registraciją į Ryanair skrydį, įlaipinimo korteles turėsite atsispausdinti savarankiškai.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?