Milanas 22

Milanas. Ryanair skrydžiai į MilanąITALIJA – ITALY

MILANAS – MILAN
(Bergamo oro uostas)

Bergamo oro uostas (Orio al Serio Airport) >

Bergamo miestas labai žavus ir jaukus. Senamiestyje galima aplankyti Basilica di Santa Maria Maggiore, Campanone – XII a. bokštą, Donizetti muziejų, La Rocca – gražų akmeninį statinį su bokštu, iš kurio atsiveria puikus vaizdas.

Atkeliavę į Bergamo nepamirškite pasidairyti ir po jo apylinkes – Italijos Alpes, kalnų kaimelius arba Iseo ežerą.

Milanas gali pasigirti puikiu stiliumi. Tačiau ir be stiliaus miestas turi ką pasiūlyti: yra puikių dalykų ir lankytinų vietų, kuriuos reikia pamatyti ir padaryti šioje pasaulio mados sostinėje, tad būtinai pamatykite „Paskutinę vakarienę“ ir įspūdingą Duomo katedrą ir kt.

Nepamirškite, kad Milanas – tai slenkstis į pasakiškus Šiaurės Italijos kalnus ir ežerus, tad užsisakykite skrydį į Milaną šiandien!

✈ Pigūs Ryanair skrydžiai į Milaną (Bergamą) iš Vilniaus >
✈ Pigūs Ryanair skrydžiai į Milaną (Bergamą) iš Rygos >

Kaip nuvykti iš Bergamo oro uosto į Milaną

Milanas nuo Bergamo oro uosto nutolęs apie 45 km, Bergamas – apie 5 km. Į Milaną ir Bergamą galima nuvykti autobusu, taksi, nuosavu ar nuomotu automobiliu.

AUTOBUSU
Terravision autobusai iš oro uosto važiuoja maždaug kas 20-30 min. į Milaną iki miesto centro, Milano centrinės stoties ir Cologno Monzese.
1 autobusas važiuoja iki Bergamo traukinių stoties. Iš traukinių stoties į Milaną galima nuvykti traukiniu maždaug per 40-50 min.

22 thoughts on “Milanas

 1. Kamilia parašė:

  Laba diena,
  ar galėčiau gauti 10 bilietų ir išankstinę sąskaitą
  2022-05-20 Vilnius-Milanas
  2022-05-23 Milanas-Vilnius

 2. Keliautojas parašė:

  Sveiki,

  Ar yra galimybė pasirinkti kelionę be datos, man ata nėra svarbi renkuosi pigiaisią kainą? :)

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Tokiu atveju kreipkitės į bilietų pardavėją, kad Jums pateiktų geriausia kainos atžvilgiu skrydžio pasiūlymą.

 3. Albertas Plavičius parašė:

  Turiu bilietus į Milan(BGY) iš Vilniaus(VNO) 2019-03-25 ir Tenerifę iš Milan(BGY)
  2019-03-25. Norėjau sužinoti ar registruotas bagažas mokamas? Jai taip, tai kiek tai kainuoja. Ačiū.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Taip, papildomas registruotas bagažas yra mokamas. Kaina 10kg svyruoja nuo 15eur iki 25eur. 1asm į vieną pusę, o 20kg bagažo kaina svyruoja nuo 25eur iki 60eur. 1asm. į vieną pusę.

 4. Janina Cepiene parašė:

  Is Viniaus i Milan Bergam ir atgalkoks pigiausias vasara variantas

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Skrydžiai Jūsų pageidaujama kryptimi liepos ir rugpjūčio mėnesiais nėra vykdomi.

 5. Justina parašė:

  Kaip internetu uzsisakyti bilietus i Milana birzelio pabaigoje is Vilniaus o grizimas butu liepos pradzioje i Kauna. Pasirinkus Milano Bergamo oro uosta duoda tik Vilniaus oro uosta ir jokios datos is kalendoriaus negalima pasirinkti. Ka reikia daryti?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   oro linijų bendrovė Ryanair nevykdo tiesioginių skrydžių maršrutu Kaunas- Milanas, būtent dėl to Jums ir nerodo jokių skrydžio datų.

 6. Justina parašė:

  Laba, norejau paklausti ar nebus skydziu i. Milana visa liepos menesi. Du vasaros menesius visai Ryanair nevykdys skrydziu is Vilniaus?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   oro linijų bendrovė Ryanair liepos bei rugpjūčio mėnesiais nevykdys skrydžių iš Vilniaus oro uosto dėl vyksiančių rekonstrukcijos darbų.

 7. Vytautas parašė:

  Sveiki,

  Norejau paklausti, ar Ryanair nevykdys skrydziu is Lietuvos i Milana/Roma visa 2017 rugpjucio mensesi (Vilniaus oro uosto rekonstrukcijos darbu pabaiga numatoma rupjucio 18 d.)

  Aciu

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Vytautai, šiuo metu Ryanair aviakompanija nurodo, kad rugpjūčio mėnesį nebus vykdomi skrydžiai iš Vilniaus oro uosto.

 8. Andrius parašė:

  Sveiki,

  Pirkome bilietus su persėdimu per Bergamo oro uostą, tačiau vėliau Ryanair pakeitė vieną skrydžio laiką. Ar Bergame užteks 1 val ir 20 min persėsti į kitą lėktuvą?
  Ačiū

  • Andriau, jei keliaujate tik su rankiniu bagažu, turėtumėte spėti. Atminkite, kad prie įlaipinimo vartų turėtumėte būti ne vėliau kaip 30 min iki skrydžio, kadangi vartai užsidaro 20 min iki numatyto skrydžio. Tad turėsite paskubėti praeiti saugumo patikras. Kiek laiko užtruks patikra, priklausys ir nuo oro uosto užimtumo. Jei turėsite registruotą bagažą, teks jį atsiimti ir priduoti iš naujo, tad laikas gerokai sutrumpės.

 9. elena parašė:

  Sveiki, kada anksciausiai galima padaryti check in online? Nes likus savaitei iki skrydzio to padaryti negalesiu? Ar galima padaryti check in 10 dienu iki skrydzio?

 10. asta parašė:

  Labas rytas,

  Norejau teirautis ar Bergamo didelis ar mazas oro uostas?
  Teiraujuos, renkuosi mazesnius, nes sunkiau judu.
  Aciu.

 11. Eduardas parašė:

  Sveiki,

  Neseniai žmona pakeitė pavardę, o bilietai buvo pirkti senąją pavarde. Sakykite ar registracija ir bilietus atsispausdinti senaja pavarde?

  Dėkoju

  • Eduardai, jei žmonos asmens dokumentai dar nepakeisti ir liko su senąja pavarde ir kitais duomenimis, registruokitės į skrydį pagal turimus galiojančius dokumentus. Jei dokumentus jau pasikeitė ir juose įrašyta naujoji pavardė ar nauji asmens dokumento duomenys (galiojimo laikas, numeris ir kt.), dėl pakoregavimo kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.
   Biliete ir registracijoje į skrydį nurodyta keleivio pavardė ir duomenys turi sutapti su galiojančiame asmens dokumente, su kuriuo keleivis skrenda, nurodytais duomenimis.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?