Birmingemas 29

ANGLIJA – ENGLANDBirmingemas. Ryanair skrydžiai į Birmingemą

BIRMINGEMAS – BIRMINGHAM

Birmingemo oro uostas (Birmingham Airport) >

Nesvarbu, ar norite linksmai ir puikiai praleisti savaitgalį, ar patirti naujų nuotykių gamtoje gražiajame „Peak District“ nacionaliniame parke, puikus pasirinkimas – skrydis į Birmingemą. Birmingemas – vieta, kurioje tikrai netrūksta veiklos. Gausu muziejų, parkų, bažnyčių, dvi katedros, sinagoga, gausu klubų, restoranų, barų. Atvykus neilgam – vos kelioms dienos, o jei ir ilgam – verta miestą apžiūrėti ekskursiniu autobusu. Miesto vandens kanalai ilgesni nei Venecijos, čia gimė Ozis Osbornas, o miesto apylinkės tokios mielos akiai, kad jos įkvėpė D. R. R. Tolkiną parašyti knygą „Žiedų valdovas“!

Už 20 km nuo Birmingemo yra vienas populiariausių teminių pramogų parkų Didžiojoje Britanijoje – „Drayton Maron“ su įvairiais atrakcionais, restoranais, zoologijos sodu, viešbučiu.

✈ Pigūs Ryanair skrydžiai į Birmingemą iš Vilniaus >

Kaip nuvykti iš Birmingemo oro uosto į Birmingemo centrą

Nuo Birmingemo oro uosto iki Birmingemo miesto yra apie 13 km. Tarp Birmingemo oro uosto ir Birmingemo centro bei kitų miestų kursuoja autobusai ir traukiniai. Miesto centrą galima pasiekti ir taksi, nuosavu ar nuomotu automobiliu.

AUTOBUSU
Network West Midlands autobusais (Nr. 900, 900A, 966, 97A, 96, 91, 75, 75A ) galima pasiekti Birmingemo centrą.
National Express autobusais galima pasiekti daugelį Anglijos miestų: Birmingemą (Birmingham), Oksfordą (Oxford), Lutoną (Luton), Milton Keinso (Milton Keynes) ir Mančesterio (Manchester) ir kt.

TRAUKINIU
SkyRail traukiniais galima nuvykti iki Birmingemo tarptautinės traukinių stoties. SkyRail yra nemokamas ir kursuoja kas 2 min. nuo 05:15 val. iki 02:00 val. kasdien. Kelionė iki traukinių stoties trunka apie 2 min. Iš traukinių stoties iki Birmingemo centro galima nuvykti per 10-15 min. Šiuo maršrutu kursuoja 6-7 traukiniai, kuriais galima pasiekti Birmingemo New Street stotį, esančią miesto centre.

29 thoughts on “Birmingemas

 1. Giedrius parašė:

  Ar bus vykdomi skrydžiai iš Vilniaus į Birmingemą po 2019.03.29?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Šiuo klausimu reikia kreiptis tiesiogiai į aviakompaniją, tačiau panašu, kad kolkas skrydžiai šia kryptimi vykdomi nebus.

 2. Elena parašė:

  Sveiki, ar nuo balandzio men. Bus skrydziai i Birmingema? Nes rodo tik skrydzius iki kovo men.

 3. Raimondas parašė:

  Sveiki. Kodėl negalima rasti skrydžių datų balandžio mėn. Vilnius – Birmingemas – Vilnius?

 4. Živilė parašė:

  Ar bus vasaros skrydžiai Brmingham – Vilnius?

 5. Ieva parašė:

  Sveiki. Norėjau pasiteirauti ar nebebus skrydžių Birmingham – Vilnius – Birmingham nuo balandžio mėnesio? Norėjau pirkti bilietus bet negaliu pasirinkti skrydžių nuo balandžio mėnesio.

  Ačiū

 6. Liudmila parašė:

  Sveiki,nerandu rugpjucio men.skrydziu tvarkarascio,nors skelbiama,kad yra!Birmingamas-Vilnius.Dekui.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Liudmila,
   iki rugpjūčio 18 d. skrydžiai į Vilnių nebus vykdomi.

 7. Modesta parašė:

  Sveiki, ar bus vykdomi skrydžiai Birmingemas-Vilnius-Birmingemas liepos ir rugpjūčio mėnesiais? Ačiū.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Modesta, dėl Vilniaus oro uosto rekonstrukcijos, šie skrydžiai nebus perkeliami į kitus oro uostus, tad nebus vykdomi.

 8. Audrius parašė:

  sveiki,
  Ar bus atnaujinti skrydziai Liepos-Rugpjucio menesiais birmingemas – kaunas?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Ryanair skrydžiai nukreipiami nebus, tad šis skrydis atnaujintas nebus.

 9. Ona parašė:

  Laba diena. 2016.12.19 skrendu į Birminghamą.Esu girdėjusi, kad papildomai prie rankinio bagažo leidžiama vežti šakoti? Norėčiau pasitikslinti:ar tai būtų traktuojama kaip maža moteriška rankinė, ar tai būtų leidžiama dar papildomai prie visų rankinio bagažo reikalavimų, t.y. rankinis bagažas, maža mot.rankinė ir dėžutė su rankenėle į kurią įdėtas šakotis. Dėkoju už atsakymą.

 10. Onutė parašė:

  Laba diena.XII.19 skrendu į Birminghemą tik su rankiniu bagažu ir maža mot. rankine.Lauktuvių vežu nedidelį šakoti (iki 800 gr.).Ar jis turi tilpti į lagaminą (kas nelabai gerai, nes gali sutrupėti), ar galiu vežtis papildomai?Jei taip, tai ar bus užskaityta vietoj mažos rankinės, ar dar papildomai galiu. Girdėjau, kad šakotį leidžia vežtis papildomai prie visų rankinio bagažo reikalavimų. Ačių už atsakymą.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki, šakotis turi tilpti į Jūsų bagažą arba gali būti gabenamas vietoj mažojo Ryanair bagažo, jei neviršija jo išmatavimų (35x20x20 cm).

 11. Lina parašė:

  Sveiki,

  Truputį pasimečiau. Nejau nebėra tiesioginio skrydžio į Lietuvą iš Birmingham?

 12. edita parašė:

  Sveiki, gal planuojami skrydziai is birmingiamo ar liverpulio i kauna? Labai jau nepatogu belstis per visa Lietuva iki vilniaus.

 13. Sarunas parašė:

  Sveiki,

  Užsisakiau bilietą Kaunas-Birmingham-Kaunas 2016.04.30-2016.05.10. Bet Ryanair oficialiai pranešė, kad skrydžiai minėtuoju laikotarpiu perkeliami iš Kauno į Vilnių. Klausimas-ar mano rezervacija automatiškai perkeliama į skrydį Vilnius-Birmingham-Vilnius?
  Ačiū

 14. Rita parašė:

  Laba diena,esu uzsisakius bilieta i Birmengema turiu rezervacijos duomenis’bet kaip del vietos?reikia rezervuoti?

  • Rita, prieš registruojantis į skrydį reikia nuspręsti, ar norite sėdėti pasirinktose vietose, ar tiks tokios, kokias paskirs automatiškai ir nemokamai. Pasirinkti norimas sėdimas vietas galima tik už papildomą mokestį išankstinės registracijos į skrydį metu. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, dėl sėdimų vietų kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 15. Algimantas Bernotaitis parašė:

  2015.01.14.užsisakiau kelionę į Birminghemą 2asm.Išskridimas 03.17d.Užsakymo Nr.AV4598BC.Keleivių duomenys skrydžio registracijai yra supildyti.Viskas apmokėta.Jau liko mažiau kaip savaitė iki skrydžio,bet nesulaukiu įlaipinimo talonų,nesinori turėti papildomų išlaidų.Ačių.

  • Algimantai, jei bilietą pirkote ir užsiregistravote į skrydį svetainėje ryanair.com, įlaipinimo kortelės neatsiunčiamos. Jas reikia atsispausdinti iš karto arba išsisaugoti. Įlaipinimo korteles galite rasti per „Manage Booking“.
   Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, susisiekite su savo bilieto pardavėju ir gausite įlaipinimo korteles.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?