Pafosas 14

Kipras. Ryanair skrydžiai į PafosąKIPRAS – CYPRUS

PAFOSAS – PAPHOS

Kipro Pafoso oro uostas (Paphos Airport) >

Kipras – sala, kurioje, pasak legendos, gimė graikų grožio ir meilės deivė Afroditė. Tai trečia pagal dydį sala Viduržemio jūroje. Kipre yra ne vienas kurortas, kurį dievina poilsiautojai: tai Ayia Napa, Kirenija, Larnaka, Limasolis ar Pafosas. Visi jie gali pasigirti puraus smėlio paplūdimiais, žydru ir skaidriu jūros vandeniu, egzotiškomis palmėmis, kurios įsiterpusios tarp senosios civilizacijos paminklų bei šiuolaikinių viešbučių, restoranų ir naktinių klubų. Kipras – puiki vieta, jeigu savo atostogas nusprendėte praleisti paplūdimyje.
Tačiau gražus įdegis dar ne viskas, ką gali pasiūlyti Pafosas. Nuoširdžiai rekomenduojame išragauti visus „Haloumi“ sūrius, aplankyti įvairias nuostabias archeologines vietas mieste bei atsigaivinti pagarsėjusiose Afroditės voniose… Kai jau būsite aplankę keletą „privalomų“ vietų Pafose, galėsite kiek tik širdis geidžia mėgautis gražiaisiais paplūdimiais!

NAUDINGA INFORMACIJA APIE KIPRĄ (orai, transportas, kurortai, lankytinos vietos ir kt.) >

✈ Pigūs Ryanair skrydžiai į Kiprą iš Kauno >

Kaip nuvykti iš Pafoso oro uosto į Pafosą

Pafosas nuo Pafoso oro uosto nutolęs apie 16 km. Pafosą galima pasiekti autobusu, taksi, nuosavu ar nuomotu automobiliu arba užsisakius individualų pervežimą.

AUTOBUSU
612 autobusas važiuoja iki uosto stoties Harbour.
613 autobusas važiuoja iki Pafoso Karavella stoties.
Cyprus by bus autobusai kursuoja po visą salą. Jais lengvai pasiekiami Kipro kurortai: Larnaka, Nikosija, Limasolis ir kt.

14 thoughts on “Pafosas

 1. Aurimas parašė:

  Kaip nuvykti is pafoso oro uosto y larnaka.

 2. Jolants parašė:

  Sveiki geguzes viduri i kipra (pafosa) skrydziu kaina kokia butu 2 suauge, 1 vaikas 2 m kitas 1 m

 3. euli parašė:

  Taigi neskrenda ryanairas iŠ Vilniaus į LarnakĄ, kĄ jŪs čia raŠote Giedrei, bandžiau ir aš.

 4. Giedre parašė:

  Laba diena, domintu bilietai i Kipra spalio 22-29 dienomis. Keliautu 6 suauge ir du vaikai (4 ir 6 mrtai).Lauksime atsakymo.

 5. Jolanta parašė:

  Laba diena,
  Įsigyjau skrydžio bilietus su Jūsų kompanija iš Pafoso į Kauną 2016-05-26, skrydis 6.30 val. Pradėjau domėtis transportu iš Pafoso į Pafoso oro uostą, pirmas autobusas į oro uostą 7.00 val., kai lėktuvas išvyksta 6.30 val. Ar tikrai taip nesuderintas Jūsų skrydis su visuomeniniu transportu, juk lėktuvu skrenda keli šimtai žmonių? Pasidomėjau dėl pervežimo – 26 eurai. Gal galite atsakyti kaip numatyta, kad keleiviai galėtų tokiu laiku atvykti į oro uostą į Jūsų skrydį?
  Ačiū už atsakymą.

  • Jolanta, viešasis transportas ir lėktuvų skrydžių laikas nėra priklausomi vieni nuo kitų. Šiuo atveju Jums reikėtų atvykti pasinaudojant pervežimo ar taksi paslaugomis.

 6. Zita parašė:

  Kada paskelbsite 2015 lapkricio skrydzius is Kauno i Pafosa (Kipra)

  • Zita, tiesioginiai Ryanair skrydžiai iš Kauno į Pafosą vykdomi iki 2015.10.30. Žiemos sezono metu skrydžiai nevykdomi. 2016 m. vasaros sezono skrydžiai į Pafosą prasidės nuo 2016.04.07.

 7. Rosita parašė:

  Kaip nuvykti is Pafoso oro uosto iki viesbucio Kings 2 PAFOSE, kokio marsruto autobusai veza?
  ACIU

  • Rosita, iš Paphos oro uosto galite važiuoti 612 Nr. autobusu iki galinės stotelės Harbour. Čia persėsti į autobusą Nr. 615 ir 5 stoteles. Išlipsite šalia Kings Hotel viešbučio.
   Be to, galite užsisakyti ir pervežimą. Dėl pervežimo užsakymo parašykite el.paštu [email protected].

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?