Paryžius 15

Paryžius, Eifelio bokštas. Ryanair skrydžiai į ParyžiųPRANCŪZIJA – FRANCE

PARYŽIUS – PARIS
(Beauvais oro uostas)

Paryžiaus Bovė oro uostas (Paris Beauvais Tille Airport) >

Iš Bovė oro uosto lengvai pasiekiamas ir Paryžiaus Disneilendas, ir pats Paryžiaus centras. Tad nesvarbu, ar norite linksmų atostogų su šeima, ar romantiškų atostogų su vakarienėmis, Paryžiuje rasite visko.

Paryžiuje lankomiausios vietos, žinoma, yra Eifelio bokštas kartu su Eliziejaus laukais, įžymusis Luvro muziejus, kur galima pamatyti Mona Lizą ir kitus viduramžių ir vėlesnių laikų genijų darbus, bei Triumfo arka. Architektūros mėgėjams nevalia iš Paryžiaus išvažiuoti nepamačius Versalio rūmų, Dievo Motinos katedros, Monmartro bazilikos. Modernesnio stiliaus mėgėjams rekomenduojama užsukti la Defense verslo centrą, plieno ir stiklo dangoraižių rajoną, visai neseniai pastatytą apleistame rajone. Daug Paryžiaus galima pamatyti plaukiant Sena, didžiausia miesto upe. Taip pat greituoju būtų miestą galima apžiūrėti ekskursiniu autobusu..

✈ Pigūs Ryanair skrydžiai į Paryžių iš Vilniaus >

Kaip nuvykti iš Bovė (Beauvais) oro uosto į Paryžių

Paryžius nuo Paryžiaus Bovė (Beauvais) oro uosto nutolęs apie 80 km. Beauvais oro uostas įsikūręs netoli Beauvais miesto. Paryžių galima pasiekti autobusu, traukiniu, taksi, nuosavu ar nuomotu automobiliu.

AUTOBUSU
Shuttle of Paris – Beauvais Airport autobusas į Paryžių (Porte Maillot) važiuoja pagal tvarkaraštį, suderintą su aviakompanijos „Ryanair“ skrydžiais. Autobusai išvyksta 20 min. po kiekvieno lėktuvo nusileidimo. Paryžiuje autobusas atvyksta iki Pershing autobusų stoties. Toliau kelionę tęsti galima metro.

TRAUKINIU
– Iki Beauvais traukinių stoties iš Beauvais oro uosto kursuoja shuttle autobusas. Jo tvarkaraštis suderintas su skrydžių tvarkaraščiu. SNFC traukiniai iš Beauvais traukinių stoties važiuoja į Paryžių iki Gare du Nord stoties. Kelionė traukiniu iki Gare du Nord trunka apie 70 min.

15 thoughts on “Paryžius

 1. Genute parašė:

  Sveiki, kokių dokumentų bet paso ir covid paso reikia skrendant į Prancūziują? Ar reikia užpildyti įskridimo į šalį formą?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Tikrinkite informaciją Prancūzijos vyriausybės tinklalapyje.

 2. Ieva parašė:

  Sveiki, ar saugu rinktis Ryanair jungiamąjį skrydį per Paris Beauvais Airport su 1,5 val. rezervu? Ar atskridus į oro uostą galima bus likti laukimo, jungiamųjų skrydžių zonoj, ar visgi būtinai reiks išeiti ir pakartoti visą security procedūrą?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Jeigu tai yra oficialus Ryanair jungiamasis skrydis – tai kaip ir problemų kilti neturėtų, bet jeigu tai yra tik sistemos sudėliotas skrydis, kuriame Ryanair skrydžių segmentai yra atskiri skrydžiai – tai 1,5 val. yra per mažas laiko tarpas.

 3. Algirdas parašė:

  Laba diena, norime sužinoti kaip nuvykti iš Bove oro uosto tiesiog (arba greičiausiai) į Disneilendą? Ar būtina važiuoti į Paryžiaus centrą ir tik po to keliauti i Disneilendą? (Labai gaila laiko)

 4. Nomeda Lasoviene parašė:

  2017.09.15 pranesta. kad skrydis FR7234 Paryzius – Vilnius buvo atsauktas, taciau 09.16 00.00 pranesta, kad lektuvas nusileido Vilniaus aerouoste. Kaip suprasti?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Nomeda,

   mes neturime prieigos prie visų Ryanair vykdomų skrydžių tad Jums reiktų kreiptis individualiai į savo bilietų pardavėją.

 5. Nedas parašė:

  Sveiki ar galima skraidint Urna su kreamuotais palaikais ir kaip bileta pirkt atskirai kaip bagazui

 6. Deimantė parašė:

  Sveiki.Planuojame vienai parai viešnagę Paryžiuje.2 poros.Kokia būtų kaina vasario 14-15 dienomis :)Pirmyn ir atgal bilietai :)

 7. Ilona parašė:

  Sveiki, mano vardas Ilona, as gyvenu Paryziuje, dirbu turizme. Labai myliu si miesta. As organizuoju ir pravedu nuostabias ekskursijas po si amzinaji meiles miesta, pasitinku zmones is oro uosto ir suteikiu visa reikalinga informacija, jei kam nora reikes mano paslaugu – butinai kreikites, as labai pasistengsiu organizuoti Jusu poilsi kaip galima geriau. Susisiekti su manimi galima e-pastu: [email protected] arba telefonu +33 7 53 25 09 51

 8. Sandra V. parašė:

  Sveiki,

  Norėjau paklausti, kaip užsisakyti papildomą vietą gitarai?

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?