Madridas 32

Madridas. Ryanair skrydžiai į MadridąISPANIJA – SPAIN

MADRIDAS – MADRID

Madrido Barachas oro uostas (Madrid Barajas Airport) >

Madridas – šalies sostinė ir vienas iš gražiausių pasaulio miestų, turintis kolosalinį kultūrinį ir meninį paveldą. Čia verslo centrai susijungia su viduramžių architektūra. Mieste turite galimybę aplankyti geriausius naktinius klubus Europoje, nepakartojamus parkus ir stebuklingus muziejus. Kas mėgina pažinti Madridą nuosekliai apžiūrėdamas visus paminklus ir lankytinas vietas, įsitikina, kad jų yra per daug. Tai džiaugsmingiausia Europos sostinė, kurios dvasią pajusite vaikštinėdami gatvėmis ir ilsėdamiesi kavinėse ar baruose, kur prie kiekvieno gėrimo paduoda puikių tapas (užkandžių). Tad keliaujame į Madridą.

✈ Pigūs Ryanair skrydžiai į Madridą iš Vilniaus >

Kaip nuvykti iš Madrido oro uosto į Madridą

Madridas nuo Madrido oro uosto nutolęs apie 13 km. Į Madridą galima nuvykti autobusu, metro, taksi, nuosavu ar nuomotu automobiliu.

AUTOBUSU
– 200 autobusas važiuoja nuo 2-ojo terminalo pro 1-ąjį terminalą į Madridą iki centrinio verslo rajono (Avenida de America). Iš ten tolimesnę kelionę galima tęsti metro.
– 822 autobusas važiuoja į Madridą iki Coslada ir San Fernado de Henares iš 1-ojo, 2-ojo ir 3-ojo terminalų.
– 824 autobusas važiuoja į Madridą iki Torrejón de Ardoz iš 1-ojo, 2-ojo ir 3-ojo terminalų.

METRO
– Metro iš 4-ojo terminalo vos per kelias minutes galima nuvykti į Madridą. 8 linija veda iki Nuevos Ministerios Madrido centre.

TRAUKINIU
– Traukinys C-1 linija iš oro uosto 4-ojo terminalo vyksta iki Chamartin (11 min.), Nuevos Ministerios (18 min.), Puerta del Sol (22 min.), Atocha (25 min.), Principe Pio (38 min.) traukinių stočių.

32 thoughts on “Madridas

 1. juozas parašė:

  Sveiki,
  į kokį terminalą Madride atskrenda ryanair lėktuvas Kaunas- Madridas?
  Ačiū

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Ryanair Madrido oro uoste naudoja 1 terminalą „Terminal 1“.

 2. Aturas parašė:

  Laba diena.
  Skrendame Tenerife – Madridas (T4 terminalas), Madridas – Vilnius (T1 terminalas).
  Ar tarp Madrido oro uosto terminalu (T4 ir T1) kursuoja traukinys, kokia bilieto kaina?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Galite susisiekti su savo bilietų pardavėjų ir įsigyti pervežimo paslaugą.

 3. JANINA, parašė:

  laba diena skrendu Vilnius -Madridas,,,,Madridas -Tenerife,Esu senjora,kalba tik lietuviska.Klausimas ,Ar lektuvas islaipins ir ilaipins tame paciame terminale skrydziui i Tenerife ar reiks ieskoti kito terminalo ?, ACIU,LAUKSIU PAAISKINIMO

 4. Kostas parašė:

  Tai ar sunku parasyti i koki terminala (Mad) skraido Ryanair ???, netikiu, kad jisai keistus.

 5. Nereja parašė:

  I kuri is 4 terminalu leidziasi Madride lektuvas?
  Pvz.2017.10.20d.

 6. kristina parašė:

  Laba diena koks Madridas T1 (MAD) adresas? Noriu atstuma pasiziureti nes apsistosiu Santo Domingo viesbutija, vyksiu su taksi tai kad nenuvestu ten kur nereik

 7. Juozas parašė:

  Laba diena,
  Skrydis Vilnius (VNO) – Barajas, Madridas (MAD)
  2016-04-10 12:40 – 2016-04-10 15:40
  Į kurį terminalą atskrenda lektuvas

 8. Rasa parašė:

  Skrydis iš Madrido 7.15. Kaip galima atvykti į aerouostą tokiu metu?

 9. kriste parašė:

  Kokią teisę turite neleisti pasiimti registruoto bagažo? Vykstu į Lietuvą po ilgo gyvenimo kitoje šalyje ir paskutinėmis dienomis gaunu pranešimą, kad negaliu pasiimti bagažo! Tai ką man daryti, išmesti visus daiktus? Jūs gal tyčiojatės?? nepasiūlote jokių normalių alternatyvų žmogui, jums svarbiausia tik nulupti pinigus ir tiek. Susiraskite normalių darbuotojų pagaliau, gal susipraksite, kai prarasite klientus. Sėkmės.

  • Kriste, registruotas bagažas nepriimamas dėl Madrido oro uosto darbuotojų streiko. Daugiau informacijos turėjote gauti pranešime. Jei kyla daugiau klausimų, susisiekite su centrine Ryanair būstine.

 10. Skaiste parašė:

  laba diena. Musu skrydis birzelio 24 i Madrida, norejau pasiteirautis del registruoto bagazo?

 11. Daiva parašė:

  Laba diena,

  Norejau pasiteirauti ar MADRIDE jau baigesi streikaas del registruoto bagazo? Skrydis pas mane rytoj ar jau bus galima veztis registruota bagaza?

 12. Migle parašė:

  Atsiprašau, kad kartojuosi, bet nesuprantu.
  Bilietus pirkau internetu Ryanair puslapyje. Ką reiškia susisiekti su bilieto pardavėju? Parašymas čia – tai vienintelė galimybė susisiekti su Ryanair Lietuvoje. Ar 19d jau priims registruotą bagažą Vilniaus oro uoste skrydžiui į Madridą (bus jau 5 dienos po streiko pabaigos)? Juk skrendant didelei šeimai reikia planuoti bagažą iš anksto..

 13. Migle parašė:

  Laba diena,

  Bilietus pirkau internetu. Skrisime iš Vilniaus oro uosto. Kaip supratau, streikas jau baigėsi. Tikiuosi bus priimamas registruotas bagažas? Galiu registruoti?

  • Migle, streikas jau baigėsi, tačiau aviakompanija Ryanair registruoto bagažo gali nepriimti dar keletą dienų. Dėl tikslesnės informacijos apie registruoto bagažo gabenimą susisiekite tiesiogiai su savo bilieto pardavėju.

 14. Migle parašė:

  Sveiki,

  Buvo skelbta, kad streikas Madrido oro uoste vyks birželio 8,10,12 ir 14 dienomis. Tai kitomis dienomis, o ypač po paskutinės streiko dienos, problemų neturėtų kilti? Galime registruoti bagažą internetu? Pvz 19 dienai?

 15. Povilas parašė:

  Sveiki, gavau zinute kad su registruojamu bagazu negaliu skristi (Birzelio 15diena) bet is madrido i Vilniu, bet galiu pasiimti 2 po 10kg ir viena maza krepseli, ar tik 2 po 10kg bagazus?

 16. Erika parašė:

  Sveiki,

  Turime išskristi is Vilniaus i Madridą 2015.06.08 4asmenu šeima su registruotais 4 po 15kg lagaminais, o 2015.06.27 grįstame atgal su 4 po 20kg. Taciau gavome SMS žinute, kad jie nebus priimami del Madride esančio streiko. Skambiname i centrine būstine, bet prisiskambinti neįmanoma!!! Tai ka mums daryti, kokios išeitys gali buti, kadangi be lagaminu tokiam ilgam laikui mes negalime keliauti??? SOS…

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?