Ryanair bilieto keitimas 1 593

Bilieto keitimas – skrydžio datos keitimas

Skrydžio datos keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Skrydžio datos keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir gali skirtis priklausomai nuo skrydžio laiko pagal sezoniškumą. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas. 

Bilieto keitimas – skrydžio maršruto keitimas

Skrydžio maršruto keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką arba jei vidinis skrydis keičiamas į tarptautinį, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Jei skrydžio į vieną pusę bilietas buvo panaudotas, atgalinio skrydžio maršruto keisti negalima (išskyrus, jei skrydis buvo atšauktas ar atidėtas daugiau nei 3 val. – tuomet kreipkitės į Ryanair atstovybę oro uoste).

Skrydžio maršruto keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir priklauso nuo sezoniškumo. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas.

Bilieto keitimas – keleivio vardo, pavardės keitimas

Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis skaičiuojamas vienam keleiviui viename užsakyme (t.y. biliete).

Keleivio vardo, pavardės keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 2 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Vardo keitimas negalimas, jei panaudotas bent vienas skrydžio segmentas iš užsakymo. Jei bilietą sudaro daugiau nei vienas skrydis, keleivio pavardės keitimas turi būti atliekamas visiems bilieto skrydžių segmentams.

*Jei keleivis jau užsiregistravo į skrydį internetu ir vėliau nori atlikti datos, maršruto ar vardo keitimus, reikia susisiekti su rezervacijų centru likus ne mažiau kaip dienai iki skrydžio ir atšaukti registraciją. Atšaukus registraciją, bilieto keitimai galimi įprasta tvarka – internetu per „Tvarkyti kelionę“ arba per sistemos, kurioje pirktas bilietas, administratorių.

DĖMESIO❗Perkantiems bilietą suteikiama galimybė per 24 val. ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko. Jei norite pakeisti skrydžio kryptį ar datą, tokiu atveju, mokamas tik skrydžių kainų skirtumas.

Jei bilietas pirktas per bilietų rezervavimo sistemą, dėl visų klausimų kreiptis į pasirinktos sistemos administratorių.

 Skrydžio keitimo mokestis – už vieną keleivį / skrydžiui į vieną pusę Užsakant internetu (nuo) Užsakant oro uoste (nuo)
Skrydžio keitimo mokestis
€35 – €65 €50 – €95
Rezervacijos mokestis – atliekant bilietų rezervaciją oro uoste €20 / £20
Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis  – už vieną keleivį visam bilietui €115 / £115 €160 / £160
Praleistas įlaipinimas į skrydį – mokestis galimas kai lieka ne daugiau nei 40 min. iki skrydžio ir ne vėliau nei 1 val. po skrydžio. Tuomet keleivis turi galimybę skristi kitu galimu reisu. €100 / £100
Valstybinės rinkliavos administravimo mokestis €20 / £17

 

Bilieto grąžinimas

Keleivio rimtos ligos ar mirties atveju nukentėjusio keleivio bei kartu su juo keliaujančių asmenų, nurodytų tame pačiame užsakyme, bilietas gali būti grąžintas arba pakeistas po aviakompanijos svarstymo ir sprendimo priėmimo už papildomą administracinį mokestį. Norint grąžinti bilietą dėl minėtų priežasčių reikia pateikti visus dokumentus, įrodančius priežastį, dėl ko nukentėjęs keleivis negali skristi. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

1 593 thoughts on “Ryanair bilieto keitimas

 1. Vaida parašė:

  Sveiki. Jei suklydau pavardes galune keleivio, ir pasidariau check in jau, ka daryti? reiks didele suma moketi keiciant? Ir kur?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Bandykite susisiekti su bilieto pardavėju, gal pavyks už mažesnį mokestį pakoreguoti.

 2. Gintare parašė:

  Sveiki,reikia pagalbos,yra uzsakyti bilietai vasarai,bet priversti keisti data,nes vyro neisleidzia is darbo,jis gali tik trim dienom veliau,ar but galima pakeisti skrydi i viena pusia

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Taip, galite pakeisti skrydį. Prisijunkite prie savo rezervacijos arba susisiekite su bilieto pardavėju.

 3. Simona parašė:

  Sveiki, noriu keisti datą?
  Ar reiks primokėti?
  Esu skaičius, kad ryanair 2kartus, galima keisti, be papildomo mokesčio?
  Ačiū

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Priklausomai kokį bilietą įsigijote. Kreipkitės į savo bilieto pardavėją dėl smulkesnės informacijos.

 4. Roberta parašė:

  Sveiki, jeigu dėl pandemijos situacijos nebenoriu skristi, ar galiu atšaukti skrydį?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Savanoriškai atšaukti, tai reiškia tiesiog neskristi. Mokėjimas nebus grąžinamas, jeigu skrydis nebuvo atšauktas pačios skrydžių bendrovės.

 5. Agata parašė:

  Labas vakaras,
  turiu įsigytus bilietus į Romą skrydis yra 2022-01-15 – 2022-01-18, bet nuo gruodžio 16 dienos iki 2022-01-30 įvėde ribojimus. Ar yra galimybė bilietus perkėlti į kita data?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Jeigu ribojimai netrukdo vykdyti skrydžių, tai nemokamai skrydžio pasikeisti negalėsite. Keitimas iš jūsų pusės, yra mokamas.

 6. Rolandas parašė:

  Sveiki, Uzsisakiau per kelioniu agentura skrydi. Noriu pasikeisti bilietus i kita data. Rezervacijos numeriai : (E5PCUV FR7621 FR7620 ) ir (BYGMMG FR7621 FR7620) nerandu busimose kelionese savo skrydzio.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Jūs turite kreiptis į tą agentūrą, kur pirkote lėktuvo bilietus.

 7. Gytautė parašė:

  Pirkau bilietus Vilnius – Londonas (2022-04-19) ir Londonas – Vilnius (2022-04-23), bet noriu pakeisti bilietus į Vilnius – Vienna (2022.04.22) ir Vienna-Vilnius (2022.04.25). Ar įmanomas toks skrydžių keitimas su papildoma priemoka. Jei įmanomas, kur reikia kreiptis?

 8. Egidijus parašė:

  Turiu bilietus i Vienna 26-29. Taciau Austrija del Coovid uzdaro sienas turistams: https://www.schengenvisainfo.com/news/travel-to-austria-for-touristic-purposes-impossible-until-december-13-due-to-nationwide-lockdown/
  Ar imanoma kazkaip nemokamai pasikeisti skrydzio datas? Nes skrydzio Ryanair neatsaukia.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Sienos nėra uždarytos, tik įvesti papildomi reikalavimai, todėl ir skrydžiai nėra atšaukti.

 9. Ramunas parašė:

  Sveiki žinau jog negalėsiu skristi noriu tiesiog atšaukti skrydį.zinau jog pinigų negrąžins. Ar reikia pranešti?

 10. Romualda parašė:

  As jau buvau uzsiregistravusi skrydziui.kai buvo pakeistas skrydzio laikas. Ar galiu skristi su tuo bilietu kur valandos skiriasi .o skrydzio nr sutampa.ar reikia naujo bilieto. Ir kaip tai padaryti?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Geriau turėkite atnaujintą bilietą. Teiraukitės bilieto pardavėjo atnaujinto bilieto arba prisijungia prie savo rezervacijos atsispausdinkite naują bilietą.

 11. Jurgita parašė:

  Laba diena.Nupirko bilietą.Nurodė tik vardą ir antrąją pavardę (-ienė). Pase nurodytos dvi-mergautinė ir -ienė.Registruojantis skrydžiui tiesiog įrašyti dvigubą?
  Ačiū

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Registruojantis skrydžiui jau nieko keisti nebegalite. Todėl rekomenduojame susisiekti su bilieto pardavėju ir ištaisyti klaidą.

 12. Raimonda parašė:

  Sveiki,turiu nupirkus bilietus su rankiniu bagazu,kaip galeciau dasipirkti pirmybini ilaipinima.aciu.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Galite prisijungti prie savo rezervacijos ir pridėti papildomą bagažą arba kreipkitės į savo bilieto pardavėją.

 13. Justyna Ku parašė:

  Kaip galma butu galma pakeisti skrydzio data?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Galite tai padaryti prisijungusi prie savo rezervacijos arba kreipkitės į bilieto pardavėją.

 14. Dovile parašė:

  Ka daryti jei per 24 valandas anliekant skryzio datos keitima sistema jos nepatvirtina? O ryanair atstovai neatraso?

 15. Danute parašė:

  Sveiki, noriu įsigyti pirmenybinio įlaipinimo paslaugą. Skrydis Vilnius-Briuselis 2019 06 22. Kaip tai padaryti?

 16. Artur Dubrovin parašė:

  R241311510 Užsakymas nr.: WFKZJK6 projekte https://www.ryanair-skrydziai.lt.

  Pirkau bilietus i Jordanija, noriu pakeisti datas, begaliu rasti kur, nei bilietu ir juo labiau ju pakeitimo

  Auksciau nurodyta mokejimo pavedimo informacija

 17. INA parašė:

  Laba diena ar galiima atideti skrydzio laika savaitei nes iskilo rimtu reikslu

 18. Dovile parašė:

  Noriu prie boleto prideti vaika 12 metu kaip tai padaryti?

 19. Neringa parašė:

  uzsisakiau skrydi, taciau pavarde parasiau be lietuvisku raidziu truksta taskelio ir varneles. Ar galima kazkaip nemokamai ta istaisyti?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Jūs viską padarėte teisingai. Užsakant bilietus nereikia naudoti lietuviškų raidžių.

 20. giedrius parašė:

  uzsisakiau paslauga plus,pirmenybe ir du salono krepsiu,iregistruotas krepsys 20kg,ar reikes moketi papildomai uz 20kg krepsi

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Orentuokitės į informaciją kuri pateikta jūsų įlaipinimo kortelėje.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?