Ryanair bilieto keitimas 1 593

Bilieto keitimas – skrydžio datos keitimas

Skrydžio datos keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Skrydžio datos keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir gali skirtis priklausomai nuo skrydžio laiko pagal sezoniškumą. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas. 

Bilieto keitimas – skrydžio maršruto keitimas

Skrydžio maršruto keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką arba jei vidinis skrydis keičiamas į tarptautinį, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Jei skrydžio į vieną pusę bilietas buvo panaudotas, atgalinio skrydžio maršruto keisti negalima (išskyrus, jei skrydis buvo atšauktas ar atidėtas daugiau nei 3 val. – tuomet kreipkitės į Ryanair atstovybę oro uoste).

Skrydžio maršruto keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir priklauso nuo sezoniškumo. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas.

Bilieto keitimas – keleivio vardo, pavardės keitimas

Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis skaičiuojamas vienam keleiviui viename užsakyme (t.y. biliete).

Keleivio vardo, pavardės keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 2 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Vardo keitimas negalimas, jei panaudotas bent vienas skrydžio segmentas iš užsakymo. Jei bilietą sudaro daugiau nei vienas skrydis, keleivio pavardės keitimas turi būti atliekamas visiems bilieto skrydžių segmentams.

*Jei keleivis jau užsiregistravo į skrydį internetu ir vėliau nori atlikti datos, maršruto ar vardo keitimus, reikia susisiekti su rezervacijų centru likus ne mažiau kaip dienai iki skrydžio ir atšaukti registraciją. Atšaukus registraciją, bilieto keitimai galimi įprasta tvarka – internetu per „Tvarkyti kelionę“ arba per sistemos, kurioje pirktas bilietas, administratorių.

DĖMESIO❗Perkantiems bilietą suteikiama galimybė per 24 val. ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko. Jei norite pakeisti skrydžio kryptį ar datą, tokiu atveju, mokamas tik skrydžių kainų skirtumas.

Jei bilietas pirktas per bilietų rezervavimo sistemą, dėl visų klausimų kreiptis į pasirinktos sistemos administratorių.

 Skrydžio keitimo mokestis – už vieną keleivį / skrydžiui į vieną pusę Užsakant internetu (nuo) Užsakant oro uoste (nuo)
Skrydžio keitimo mokestis
€35 – €65 €50 – €95
Rezervacijos mokestis – atliekant bilietų rezervaciją oro uoste €20 / £20
Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis  – už vieną keleivį visam bilietui €115 / £115 €160 / £160
Praleistas įlaipinimas į skrydį – mokestis galimas kai lieka ne daugiau nei 40 min. iki skrydžio ir ne vėliau nei 1 val. po skrydžio. Tuomet keleivis turi galimybę skristi kitu galimu reisu. €100 / £100
Valstybinės rinkliavos administravimo mokestis €20 / £17

 

Bilieto grąžinimas

Keleivio rimtos ligos ar mirties atveju nukentėjusio keleivio bei kartu su juo keliaujančių asmenų, nurodytų tame pačiame užsakyme, bilietas gali būti grąžintas arba pakeistas po aviakompanijos svarstymo ir sprendimo priėmimo už papildomą administracinį mokestį. Norint grąžinti bilietą dėl minėtų priežasčių reikia pateikti visus dokumentus, įrodančius priežastį, dėl ko nukentėjęs keleivis negali skristi. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

1 593 thoughts on “Ryanair bilieto keitimas

1 2 3 37
 1. Vaiva parašė:

  Sveiki, ketvirtadienį turėčiau išskristi į Romą, bet dėl ne nuo manęs priklausančių priežasčių skristi negalėsiu. Check in padarytas. Ar galima turimus bilietus į abi puses pakeisti skrydžiu į Norvegiją į abi puses? Ką turėčiau daryti?

 2. Igoris parašė:

  Sveiki, norejau pasiteirauti del skrydzio atgal po vestuviu. Mano antros puses pavarde ir pasas pasikeis o biliete bus mergautine pavarde. Kur reiketu kreiptis ar ka reiketu daryti kad praleistu per pasieni? Aciu.

 3. Žydrūnė parašė:

  Sveiki,
  Užsisakiau skrydį į Vokietiją, tačiau atsirado abejonių, ar galėsiu skristi. Ar įmanoma grąžinti bilietą ir atgauti už jį sumokėtus pinigus? Skrydis gegužės 19 dieną.
  Ačiū iš anksto!

 4. Agne Morkeviciute parašė:

  Laba diena. Internetu uzsisakiau bulietus i airija geguzes menesiui, bet negaliu skristi, tad vietoj manes ir dar vieno zmogaus skris kiti. Maciau kad reikia moketi uz vardo keitima, bet nesuprantu tikslios kainos. lenteleje viena kaina nurodyta, o virs leneteles parasyta kad mokestis 15 euru vienam asmeniui i viena puse. tai dabar susimaisiau ir nezinau kuri suma teisinga.

  • Agne, keitimas galimas, jei dar neatlikote registracijos į skrydį. Jei ji jau atlikta, tuomet reikia registraciją atšaukti už 15 EUR.
   Bet keleivio vardo ir pavardės keitimo mokestis yra toks, koks nurodytas lentelėje. Bet kokiu atveju, kai atlikinėsite keitimo procedūrą, jums parodys galutinę mokėtiną kainą.

 5. Andrius Naujokaitis parašė:

  SVeiki,

  turiu 5 bilietus 23.05 Kaunas-Trapani ir 06.06 Trapani -Kaunas
  bilietai pirkti tiesiogiai is ryanair puslapio.
  2 zmones del ligos negales vaziuoti.
  ar imanoma pakeisti 2 bilietu pavardes bei skrydzio laika nemokamai pateikus ligos dokumentus ar panasiai? jei tik mokamai tai kiek tai kainuotu?

  aciu

 6. gabi parašė:

  Labasvakaras norėjau paklausti cekinom bilietus ir parašiau bloga tapatybės korteles numerį ir galiojimo laiką kaip galiu atšaukti registracija į skrydį kad galėčiau nucekinti iš naujo.aciu

  • Paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų registracijos duomenis. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 7. neringa parašė:

  Sveiki norėjau paklausti. Cekinom bilietus ir suklydom vaiko galiojimo laiką laikino paso ka tokių atveju reikia daryti visa kitą viskas geraj isskrendam balandzio 13diena. Ačiū už atsakyma

  • Neringa, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų registracijos duomenis. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 8. laura parašė:

  norjau pkalausti kaip yra dar neuzregistruotas biletas o kaip chekinsi pries kelias dienas tada bus galima pakeisti varda?

 9. Daiva parašė:

  sveiki,nupirkom bilieta mociutei, check-in dar nepadarytas, ar galima pakeisti data ir papildomai nupirkti vaikui bilieta? bilietas pirktas per ryanair svetaine.
  aciu

  • Daiva, bilietą galite pakeisti už papildomą mokestį per „Manage booking“.
   Sistema neleis vaikui iki 16 metų nupirkti bilieto į Ryanair skrydį be suaugusiojo. Tokiu atveju nupirkite nepilnamečiui bilietą kaip suaugusiajam ir iškart paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio keleivio rezervacijos.

 10. Povilas parašė:

  Labas, pirkome bilietus ir po poros valandu pamateme, kad mums reikejo skrydzio vena diena veliau, negu nusipirkome. Kur kreiptis, kad butu galima pasikeisti skrydzio data ir kiek tai kainuotu? Esu girdejes, kad per 24 valandas galima keisti skrydzio duomenis nemokamai.

  • Povilai, kreipkitės į savo bilieto pardavėją.

   • Povilas parašė:

    As pirkau internetu. Man datos keitimas kainuotu 760 kronu, nors bilietai kitai dienai yra 10 kronu pigesni, nei tie kuriuos nusipirkau. Kodel taip yra?

    • Povilai, atliekant keitimus internetu skaičiuojamas keitimo mokestis. Per 24 valandas nuo pirkimo koreguoti užsakymą be keitimo mokesčio (išskyrus kainų skirtumus) galima paskambinus į Ryanair.

     • Akvile parašė:

      Labas vakaras,norejau pasiteirauti ,turiu bilieta Spalio 19 dienai,grizimas Spalio 26 dienai ,nebegaliu skristi ,norejau pasiteirauti ar keiciant varda ,pavarde,reiketu moketi uz abu skrydziu vardo ,pavardes pakeitimus?

     • Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis skaičiuojamas vienam keleiviui viename užsakyme (t.y. biliete).

 11. Adomas parašė:

  Sveiki,

  Nusipirkome bilietus i Trapani rugsejo menesi, taciau per ziopluma uzsakeme savaite anksciau nei norejome, apsiziurejome ir uz 10 minuciu pakeiteme skrydzio datas tada kada norejome, taciau nuskaiciavo gana dideli mokesti 600 lt :) ar imanoma ji atgauti? Nes parasyta ryanair puslapi, kad nemokamas keitimas per 24 val.

  aciu

 12. Mj parašė:

  Sveiki,
  pirkome bilietus dviem į Kaljarį iš Ryainair.com, tačiau ďėl atskirai padaryto check-in’o (o gal dėl kitų priežasčių), mūsų vietos yra ne vienas šalia kito. Ar įmanoma ką nors pakeisti? Skrydžio nr.QNK9QK, o iš Ryainar.com naudos mažai, pateikti tik standartiniai atsakymai…

  • Paskirtų vietų pakeisti negalite. Nebent galite užsisakyti konkrečias vietas už papildomą mokestį, paskambinę į Ryanair. Arba vietoje galite susitarti su keleiviais ir geranoriškai susikeisti vietomis.

   • Lina parašė:

    Laba diena,

    Pirkome bilietą į Maltą 05.20 -05.25, tačiau grižti gavosi per Siciliją su persėdimu. Ar yra galimybė pakeisti bilietą, kad grižimas būtu iš Maltos į Kauną tiesiogiai.

    Dėkui,

 13. Lina parašė:

  Laba diena, norėjau pasiteirauti, žmogus sugrįžęs į Lietuvą nori pasikeisti pilietybės kortelę, nes baigiasi galiojimas balandžio gale, bet bilietas aktyvuotas grįžti atgal balandžio 8d. ar nieko tokio, kad skirsis pilietybės kortelės numeris? ar galima kažkaip jį pakeisti į pilietybės kortelės numerį?

 14. Daiva parašė:

  Sveiki,
  Užregistravau į skrydį įmonės vadovų šeimą: 2 suaugę ir 2 vaikai. Vietas parinko automatikai: 2 vienoje vietoje, 2 kitoje. Bet vienas iš suaugusiųjų neskris ir dabar labai nepatogios vietos: kažkuris vaikas turės sėdėti atskirai arba 2 vaikai be suaugusiojo. Ar galima būtų padaryti jūsų pagalba check out ir iš naujo gauti vietas visiems vienoje vietoje. Su kuo man susisiekti? Dėkoju.

 15. Adelė parašė:

  Laba diena, turiu jau atspausdintus bilietus į/iš Londoną balandžio 4-12 d.d. Šiandien paaiškėjo, kad turiu grįžti balandžio 10 d. Ar galėčiau ir kaip galėčiau pasikeisti grįžimo laiką?

  • Adele, reiktų atšaukti registraciją į skrydį ir tuomet atlikti bilieto datos keitimą. Abi paslaugos yra mokamos. Dėl koregavimų susisiekite su savo bilieto pardavėju.
   Ir paskaičiavę sąnaudas palyginkite, ar nebus pigiau įsigyti naują atgalinį bilietą.

   • Virgis parašė:

    Laba diena, gal is 10 karto pavyko nupirkti bilieta. Naudojau 3 skirtingas banku korteles. Ptikrines banko saskaita supratau, kad nusipirkau du bilietus. Tai paciai dienai tam paciam skrydziui ir tuo paciu vardu. Ar galima atgauti pinigus uz antra bilieta?

 16. ilona parašė:

  Sveiki, pavogta id kortele, padaryta nauja id kortele, taciau bilietas jau uzsakytas senosios korteles duomenimis, ar imanoma pakeisti korteles nr?

 17. terese parašė:

  laba diena rezervavau du bilietus i belgija 2014-04-19 cekinas dar nepadarytas, taciau nezinau ka daryti nes tikrai skristi negalesim o taip pat ir gryzimas is belgijos 2014-04-26. Ar imanoma susigrazinti nors dali sumoketos sumos uz bilietus.

  • Terese, Ryanair bilietai yra negrąžinami. Jei registracija į skrydį dar neatlikta, už papildomą mokestį galima keisti bilieto datą arba keleivio vardą, pavardę.

 18. Rugilė parašė:

  laba diena,vakar pirkome bilieta i Londona, taciau siandien paaiskejo, kad vienas zmogus skristi nebegali. Nuo pirkimo para laiko dar nepraejo, online check-in taip pat dar nedarytas. kaip pakeisti varda ir ar tai mokama?

 19. Daiva Staniūnienė parašė:

  Laba diena,

  Ryainar rezervavau bilietą , bet parašiau neteisingą pavardę , ką daryti

  • irma parašė:

   laba diena. pirkom tris bilietus..vienas suauges ir du vaikai..padariau registracija..ir tik tuomet pamaciau kad vaiko pavarde yra irasyta visiskai kita. ka tokiu atveju daryti ? ar teks pirkti naujus bilietus ar bus imanoma pakeisti ?aciu

   • Irma, jei esate užsiregistravusi į skrydį, likus ne mažiau kaip dienai iki skrydžio, galite pakeisti keleivio duomenis. Už papildomą mokestį įmanoma atšaukti registraciją. Visa tai galite padaryti susisiekę su savo bilieto pardavėju. Atšaukus registraciją galima daryti keitimus už atitinkamą mokestį. Atlikus keitimus vėl reikės užsiregistruoti į skrydį.

 20. inesa buivydiene parašė:

  laba diena,praleista viena raide pavardeje.ka daryti

  • Inesa, vardo ar pavardės pirmosios 3 raidės privalo būti teisingos. Jei suklydote ir vieną iš pirmųjų raidžių parašėte neteisingai, reikės atlikti keleivio vardo ar pavardės keitimą už atitinkamą mokestį (jei dar neatlikta registracija į skrydį). Jei smulkią klaidą padarėte kitose raidėse, nieko baisaus.
   Kad būtų ramiau laukti skrydžio, galite paskambinti į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų vardą ar pavardę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

   • Remigijus parašė:

    Kokiu elektroniniu adresu ar pastu reikia nusiust pazyma is gydimo istaigos,kad kompanija apsvastytu bilieto grazynima.

    • Remigijau, reikia susisiekti tiesiogiai su savo bilieto pardavėju ir jis informuos apie visą procedūros eigą.

     • Agne parašė:

      Sveiki, pirkdama internetu bilietus sau ir draugui per klaida vietoje kreipinio mr irasiau draugui ms. Ar bilietas gaunasi sugadintas ir reikia keisti varda?

     • ryanair-skrydziai.lt parašė:

      Sveiki, neskaldumų dėl šios klaidos kilti neturėtų.

1 2 3 37

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?