Ryanair bilieto keitimas 1 507

Bilieto keitimas – skrydžio datos keitimas

Skrydžio datos keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Skrydžio datos keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir gali skirtis priklausomai nuo skrydžio laiko pagal sezoniškumą. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas. 

Bilieto keitimas – skrydžio maršruto keitimas

Skrydžio maršruto keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką arba jei vidinis skrydis keičiamas į tarptautinį, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Jei skrydžio į vieną pusę bilietas buvo panaudotas, atgalinio skrydžio maršruto keisti negalima (išskyrus, jei skrydis buvo atšauktas ar atidėtas daugiau nei 3 val. – tuomet kreipkitės į Ryanair atstovybę oro uoste).

Skrydžio maršruto keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir priklauso nuo sezoniškumo. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas.

Bilieto keitimas – keleivio vardo, pavardės keitimas

Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis skaičiuojamas vienam keleiviui viename užsakyme (t.y. biliete).

Keleivio vardo, pavardės keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 2 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Vardo keitimas negalimas, jei panaudotas bent vienas skrydžio segmentas iš užsakymo. Jei bilietą sudaro daugiau nei vienas skrydis, keleivio pavardės keitimas turi būti atliekamas visiems bilieto skrydžių segmentams.

*Jei keleivis jau užsiregistravo į skrydį internetu ir vėliau nori atlikti datos, maršruto ar vardo keitimus, reikia susisiekti su rezervacijų centru likus ne mažiau kaip dienai iki skrydžio ir atšaukti registraciją. Atšaukus registraciją, bilieto keitimai galimi įprasta tvarka – internetu per „Tvarkyti kelionę“ arba per sistemos, kurioje pirktas bilietas, administratorių.

DĖMESIO❗Perkantiems bilietą suteikiama galimybė per 24 val. ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko. Jei norite pakeisti skrydžio kryptį ar datą, tokiu atveju, mokamas tik skrydžių kainų skirtumas.

Jei bilietas pirktas per bilietų rezervavimo sistemą, dėl visų klausimų kreiptis į pasirinktos sistemos administratorių.

 Skrydžio keitimo mokestis – už vieną keleivį / skrydžiui į vieną pusę Užsakant internetu (nuo) Užsakant oro uoste (nuo)
Skrydžio keitimo mokestis
€35 – €65 €50 – €95
Rezervacijos mokestis – atliekant bilietų rezervaciją oro uoste €20 / £20
Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis  – už vieną keleivį visam bilietui €115 / £115 €160 / £160
Praleistas įlaipinimas į skrydį – mokestis galimas kai lieka ne daugiau nei 40 min. iki skrydžio ir ne vėliau nei 1 val. po skrydžio. Tuomet keleivis turi galimybę skristi kitu galimu reisu. €100 / £100
Valstybinės rinkliavos administravimo mokestis €20 / £17

 

Bilieto grąžinimas

Keleivio rimtos ligos ar mirties atveju nukentėjusio keleivio bei kartu su juo keliaujančių asmenų, nurodytų tame pačiame užsakyme, bilietas gali būti grąžintas arba pakeistas po aviakompanijos svarstymo ir sprendimo priėmimo už papildomą administracinį mokestį. Norint grąžinti bilietą dėl minėtų priežasčių reikia pateikti visus dokumentus, įrodančius priežastį, dėl ko nukentėjęs keleivis negali skristi. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

1 507 thoughts on “Ryanair bilieto keitimas

 1. Samanta parašė:

  Laba diena, noriu atšaukti skrydį, kaip tai padaryti?

  • Samanta, aviakompanijos Ryanair bilietai yra negrąžinami, išskyrus atvejus dėl keleivio ar jo šeimos narių mirties. Jei negalite skristi, galima keisti bilieto datą arba keleivio vardą ir pavardę už papildomą mokestį. Keitimai galimi, jei keleivis dar neužsiregistravo į skrydį. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, bilieto datą ar keleivio vardą ir pavardę galite pakeisti per „Manage booking“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

 2. Orinta parašė:

  Laba diena,reikalinga jusu pagalba.Mano teta bisrzelio 16 d. turi skrydi i Ispanija,bet vis dar neatsiunte BOARDING PASS,tik siandien suzinojome,kad Happy fly kompanija bankrotavo,bent taip rase internete ir nurodytu numeriu niekas neatsako,ka mum daryti,nezinome kaip atsisiusti ilaipinimo talonus,juk uz bilietus sumoketa ir turime uzsakymo numeri.

 3. Laura parašė:

  Labas vakaras, skubiai reikalingas patarimas! Mano sesuo su dviem mažamečiais vaikučiais turėjo skristi iš Kauno i Stansted oro uostą rytoj,birželio 10 dieną,11 val. Deja, netikėtai susirgo jos mažametis sūnus ir buvo paguldytas i reanimacijos skyrių, kuriame yra lig šiol laikomas, nes situacija kol kas, deja, negerėja. Be abejo, skristi namo nei vienas iš keleivių nebegalės. Sesuo susisiekė su Ryanair bilietų kasa Kaune(telefonu 8-37-750195) ir jai buvo patarta užpildyti formą ryanair.com tinklalapyje ir laukti atsakymo. Formą užpildėme, paaiškindami situaciją ir prisegėme ligoninėje išrašytas pažymas kaip įrodymą, kad jis iš tiesų šiuo metu yra reanimacijos skyriuje (deja, dėl laiko stokos dokumentų išversti nespėjome…). Deja, atsakymo nesulaukiame, bet kiek suprantame datos pakeitimas įmanomas vėliausiai 4 val. iki numatyto skrydžio? Bet vėl iškyla dilema: kaip pakeisti datą, jei net neįsivaizduojame kol kas, kada vaikučiui pagerės ir bus duotas leidimas skristi? Gal būt būtų galima gauti telefono numerį, kuriuo paskambinus gautume pagalbą, o ne prašymą užpildyti dar vieną formą ir vėl laukti atsakymo… Tiesiog, norime sužinoti, kokius turime variantus (neprarandant didelių pinigų sumų), nes skristi sesuo su vaikučiais negali ne dėl savo kaltės, o dėl netikėtos ligos.Iš anksto dėkoju už atsakymą! P.S. bilietai buvo pirkti per ryanair.com tinklalapį.

  • Laura, labai gaila, kad taip nutiko. Bet jūs turite susisiekti tiesiogiai su centrine Ryanair būstine, nes bilietą pirkote per ryanair.com. Dėl sunkios ligos bilietą galima grąžinti pateikus daugybę dokumentų, tačiau tai priklauso nuo aviakompanijos sprendimo ir tai nutinka gana retai, ir dar atskaičiavus administracinį mokestį. Šis procesas labai ilgai užtrunka.

 4. Gintarė parašė:

  Pirkau bilietus per jusu bendrove tiesiogiai. 3 bilietus 2014-06-17 dienai. vaikas susirgo plauciu uždegimu norėtume to vaiko bilietą gražinti ar būtų galimybė ar šansų nėra.:)

  • Gintare, dėl sunkios ligos bilietą galima grąžinti pateikus daugybę dokumentų, tačiau tai priklauso nuo aviakompanijos sprendimo ir tai nutinka gana retai, ir dar atskaičiavus administracinį mokestį. Jei vis tik ryšitės, susisiekite su savo bilieto pardavėju tiesiogiai.

 5. Ausra parašė:

  del datu keitimu i MALTA, SKAMBINAU bilietu pardavejui, tai jie ima dar plius 100 lt papildoma mokesti uz datu keitima ir dar raynairo mokeciai. o ar imanoma pre raiynairo ar per ju skambuciu centra pasikeist datas be jokiu mokesciu?? kaip tai padaryt\?:)aciu

 6. elena parašė:

  Laba diena, pirkau bilietus Ryanair ir suvedziau duomenis , tokius koki yra pase, t.y pavarde krūniškienė, ar nieko nebus , nes kiek skaiciau reikia vesti viską (Kruniskiene), be lietuvisku raidziu, ar viskas bus gerai?

 7. Ausra parašė:

  sveiki,bilietus i malta pirkau per “greitai.lt“ .skrendu su raynairu.noriu perkelt data i rugpjuti is liepos men. kaip man pakeist data ??kas tai gali padaryt??ar reik skambint i raynairo centra??

 8. Daiva parašė:

  laba diena,norim nusipirkti bilietus i londona,bet kol kas vaikam dar tik daromi dokumentai, ar imanoma be ju nusipirkti bilietus.

 9. AUSRA parašė:

  sveiki,, pirkau bilieta raynayru i Malta liepos men. noreciau pakeist skrydzio data i rugpjuti, kaip tai padaryt per internetine jusu susitema??

 10. Gediminas parašė:

  Aš noriu pakeisti pavarde biliete, kuriuo turiu skristi rugpjūčio 27 d.
  Vietoj manęs nori skristi duktė. Skrydis Kaunas-Londonas. Kiek kainuos pavardes keitimas. Ačiū.

 11. Lina parašė:

  Pirkdama bilieta netycia nurodziau kreipini prie pavardes ne Mrs. o child, tada skambinau i ryanair pagalbos centra ir mane uztikrino,kad problemu nebus. taciau dabar negaliu daryti check-in, nes negaliu ivesti gimimo datos, gimimo data leidzia ivesti tik nuo 2008 m, o esu gimusi anksciau.. ka tokiu atveju daryti?

  • Lina, reikėtų pakoreguoti jūsų užsakymą. Tai gali padaryti jūsų bilieto pardavėjas.

   • Lina parašė:

    Tai as ir skambinau tiesiogiai pardavejui kai nusipirkau bilieta, nes iskart pamaciau klaida, dar buvo nepraejus 1 para nuo pirkimo, ir mane uztikrino kad problemu nekils darant check-in, bet dabar as negaliu daryti chech-in, nes praso gimimo datos, kurios neduoda ivesti?

    • Akivaizdu, kad problema iškilo. Su jumis bendravęs konsultantas tikriausiai to nenumatė. Užsakymą reikia pakoreguoti.

     • lina parašė:

      Lietuvoje man tos problemos nieks nepades isspresti butinai turiu skambint I ryair centrine bustine?

     • Lina, jūsų užsakymas tvarkomas ten, kur pirkote bilietą. Jei bilietą pirkote per ryanair.com, visais klausimais turite kreiptis į centrinę Ryanair būstinę.

     • Justinas parašė:

      Laba diena, kaip patekti į Ryanair bilietų datos keitimą internetu? Nepavyksta rasti nuorodos.

     • Justinai, jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, datą pakeisti galite per „Manage booking“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

 12. Egle parašė:

  Laba diena, ar teisingai suprantu, jog jei noriu pakeisti pavardę žmogaus, su kuriuo skrisiu ir dar nesu pasidariusi check-in, man tai kainuos 110eurų?

 13. Brigita parašė:

  Sveiki,

  jau atlikau check-in ir padariau gramatine klaida rasydama pavarde.
  Internete rasoma, kad norint istaisyt klaida reikia skambinti i Ryanair rezercaciju centra, taciau kiek skambinau linija nuolat uzimta ir vis praso skambinti veliau, taip jau puse dienos. Ka daryti tokiu atveju? Kaip istaisyti klaida?

  • Brigita, registruojantis į skrydį nereikia suvedinėti vardo ir pavardės. Bet jei klaidą padarėte dar perkant bilietą, pataisyti gali tik jūsų bilieto pardavėjas.

 14. Gediminas parašė:

  noriu pakeisti skridimo data is birelio tryliktos dienos i birialio penkiolikta diena kaip man tai padaryti?

  • Gediminai, jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, bilieto datą galite pakeisti per „Manage booking“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių. Keitimai galimi, jei keleivis dar neužsiregistravo į skrydį. Už keitimus mokamas aviakompanijos nustatytas mokestis.

 15. Vilija parašė:

  As nenoriu pakeisti bilieta – man tinka ir data ir laikas. As noriu pakeisti vieno keleivio pavarde ir tiek, daugiau nieko. Noriu skristi tuuo paciu reisu, ta pacia diena ir valanda! Kaip pakeisti keleivio pavarde????

  • Vilija, kaip ir rašėme, galite tiesiog atlikti bilieto keitimą už atitinkamą mokestį per „Manage booking“. Keisdama bilietą pasirinkite keleivio vardo ir pavardės keitimą. Visa kita išliks.

 16. Vilija parašė:

  Laba diena, skrydi pirkau per ryanair.com svetaine (anglu kalba). Skrydis buvo pirmyn – atgal su nurodyta data. Kaip galima butu pakeisti vieno keleivio varda, pavarde, nes antrasis keleivis mire, bet as visgi noreciau skristi su kitu keleiviu. Skrydis is Paryziaus i Vilniu ir atgal. Kokios proceduros REIKALINGOS?

 17. Inesa parašė:

  Laba diena
  isskrendu geguzes 25diena is Anglijos, parskrendu birzelio 1diena is Lietuvos, pasas galioja iki geguzes 28 dienos, Lietuvoje pasa pasikeiciu per viena diena skubos tvarka, neina prisiregistruoti savo duomenu Ryanair(check-in) svetaineje, rodo kad pasas turi galioti visos
  keliones metu,ar yra galimybe isskristi su senu pasu, o parskristi su isduotu nauju pasu.Aciu.

  • Inesa, registruokitės tik į vieną pusę. Kai registruositės į atgalinį skrydį su naujuoju pasu, reikės paskambinti į Ryanair, kad pakoreguotų jūsų duomenis.

 18. Julija parašė:

  sveiki, kur man kreiptis jei ne ta data padariau siandien uzsakyma??? Šeštadienis ir Jūs nedirbate, o keitimas nemokamai turi būti padarytas per 24 val.

 19. Mindaugas parašė:

  Pirkau bilietą ir netyčia sumaišiau datą, kaip man pakeisti skrydžio datą?

  • Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, dėl datos keitimo kreipkitės į sistemos administratorių.
   Suteikiama galimybė per 24 valandas nuo bilieto pirkimo ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti datą, kryptį paskambinus į centrinę Ryanair būstinę.
   Jei terminas jau praėjęs, keitimai galimi, jei keleivis dar neužsiregistravo į skrydį. Už keitimus mokamas aviakompanijos nustatytas mokestis. Keitimą galite atlikti per „Manage booking“.

 20. Mindaugas parašė:

  Laba diena vakar uzsakiau 6 bilietus(pirmin3 ir atgal3) su rezervuotom sedimom vietom ir tik poto perskaiciau, kad vietu rezervuoti nebutina(pinigu uz tai moketi taip pat) . Ar iseitu kaip nors susigrazinti pinigus ir atsisakyti tik sedimu vietu rezervacijos, kad galima butu sedeti nemokamose vietose?
  Is anksto aciu uz informacija
  pagarbiai
  M.Meskys

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?