Ryanair bilieto keitimas 1 593

Bilieto keitimas – skrydžio datos keitimas

Skrydžio datos keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Skrydžio datos keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir gali skirtis priklausomai nuo skrydžio laiko pagal sezoniškumą. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas. 

Bilieto keitimas – skrydžio maršruto keitimas

Skrydžio maršruto keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką arba jei vidinis skrydis keičiamas į tarptautinį, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Jei skrydžio į vieną pusę bilietas buvo panaudotas, atgalinio skrydžio maršruto keisti negalima (išskyrus, jei skrydis buvo atšauktas ar atidėtas daugiau nei 3 val. – tuomet kreipkitės į Ryanair atstovybę oro uoste).

Skrydžio maršruto keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir priklauso nuo sezoniškumo. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas.

Bilieto keitimas – keleivio vardo, pavardės keitimas

Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis skaičiuojamas vienam keleiviui viename užsakyme (t.y. biliete).

Keleivio vardo, pavardės keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 2 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Vardo keitimas negalimas, jei panaudotas bent vienas skrydžio segmentas iš užsakymo. Jei bilietą sudaro daugiau nei vienas skrydis, keleivio pavardės keitimas turi būti atliekamas visiems bilieto skrydžių segmentams.

*Jei keleivis jau užsiregistravo į skrydį internetu ir vėliau nori atlikti datos, maršruto ar vardo keitimus, reikia susisiekti su rezervacijų centru likus ne mažiau kaip dienai iki skrydžio ir atšaukti registraciją. Atšaukus registraciją, bilieto keitimai galimi įprasta tvarka – internetu per „Tvarkyti kelionę“ arba per sistemos, kurioje pirktas bilietas, administratorių.

DĖMESIO❗Perkantiems bilietą suteikiama galimybė per 24 val. ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko. Jei norite pakeisti skrydžio kryptį ar datą, tokiu atveju, mokamas tik skrydžių kainų skirtumas.

Jei bilietas pirktas per bilietų rezervavimo sistemą, dėl visų klausimų kreiptis į pasirinktos sistemos administratorių.

 Skrydžio keitimo mokestis – už vieną keleivį / skrydžiui į vieną pusę Užsakant internetu (nuo) Užsakant oro uoste (nuo)
Skrydžio keitimo mokestis
€35 – €65 €50 – €95
Rezervacijos mokestis – atliekant bilietų rezervaciją oro uoste €20 / £20
Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis  – už vieną keleivį visam bilietui €115 / £115 €160 / £160
Praleistas įlaipinimas į skrydį – mokestis galimas kai lieka ne daugiau nei 40 min. iki skrydžio ir ne vėliau nei 1 val. po skrydžio. Tuomet keleivis turi galimybę skristi kitu galimu reisu. €100 / £100
Valstybinės rinkliavos administravimo mokestis €20 / £17

 

Bilieto grąžinimas

Keleivio rimtos ligos ar mirties atveju nukentėjusio keleivio bei kartu su juo keliaujančių asmenų, nurodytų tame pačiame užsakyme, bilietas gali būti grąžintas arba pakeistas po aviakompanijos svarstymo ir sprendimo priėmimo už papildomą administracinį mokestį. Norint grąžinti bilietą dėl minėtų priežasčių reikia pateikti visus dokumentus, įrodančius priežastį, dėl ko nukentėjęs keleivis negali skristi. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

1 593 thoughts on “Ryanair bilieto keitimas

1 35 36 37
 1. Lina parašė:

  Laba diena,

  gavau lėktuvo bilietus dovanų ir pastebėjau, kad mano pavardė parašyta neteisingai, praleista viena raidė. ar man reikia keisti pavardę ar į tai nekreipti dėmesio?

 2. Tadas parašė:

  sveiki
  pirkau 2 bilietus vilnius london stansted-stansted vilnius kovo 5 isvykimas 7 gryzimas,bet gavosi kad nieko nebus namie tai kaip ir staigmenos neliko :(
  kaip pakeisti bilietus kita data ir kitas oro uostas?

 3. Kazys parašė:

  Uźsakiau elektrononiubudu geguźes15 LONDONAS PALANGA,bet neteisingai nurodźiau savo electronics pasta.kaip Pakistan.

 4. Inga parašė:

  Sveiki. Turiu bilietą su sena(vyro) pavarde, bet pasikeičiau dokumentą, ir nežinau ką daryt, ar keist biliete pavardę ar kažkaip kitaip galima?

 5. Saulius Matulaitis parašė:

  Pirkti 2 bilietai Kaunas-Dublinas.Rekia pakeisti vieno datą į vėlesnę.Ka daryti?

 6. Ieva juškienė parašė:

  Turime bilietus: kaunas-kioln, kiol- fuerte.
  Fuerte- london ir london- vln. Jei keičiasi vienas iš keleivių pavardes keitimas bus 115eur ar 115×4?

 7. Asta parašė:

  Sveiki,
  Pirkau bilietus pirmyn ir atgal su sena pavarde, nes nebuvau pasikeitusi dokumentu. Grizau i Lietuva, issiemiau nauja kortele, su nauja pavarde. Atgalinis bilietas su sena pavarde. Susisiekiau su Ryanair Centru, man pasake, kad i oro uosta turiu pasiimti santuokos liudijima ir nekils jokiu kliuciu, anot darbuotojos, su kuria kalbejau, sistemoje neimanoma pakeisti pavardes, kai vienas is dvieju skrydziu jau ivykes.
  Ar nekils Vilniau oro uoste problemu?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jeigu aviakompanijos atstovus informavote apie esamą situaciją ir jie oro uosto darbuotojus informavo, tuomet problemų Jums kilti neturėtų.

 8. Karina parašė:

  Sveiki,

  kaip galima pakeisti kelionės kryptį?Keičiant įsigytus bilietus?
  Norime pasitikrinti kainas.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jeigu esate neužsiregistravę į skrydį tai pavyks padaryti prisijungus prie savo užsakymo.

 9. Rasa parašė:

  Jei turiu bilietus pirmyn ir atgal ar galiu keist varda ir pavarde tik vienam bilietui?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Keisis visam užsakymui pavardė, vadinasi abiems skrydžiams.

 10. Vytautas Ruzgas parašė:

  Užsakiau papildomą 20 kg bagažą. Jo nereikia. Kaip jo atsisakyti?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Bagažo atsisakyti negalite. Jis tiesiog liks nepanaudotas jeigu jo negabensite.

1 35 36 37

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?