Ryanair bilieto keitimas 1 593

Bilieto keitimas – skrydžio datos keitimas

Skrydžio datos keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Skrydžio datos keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir gali skirtis priklausomai nuo skrydžio laiko pagal sezoniškumą. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas. 

Bilieto keitimas – skrydžio maršruto keitimas

Skrydžio maršruto keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką arba jei vidinis skrydis keičiamas į tarptautinį, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Jei skrydžio į vieną pusę bilietas buvo panaudotas, atgalinio skrydžio maršruto keisti negalima (išskyrus, jei skrydis buvo atšauktas ar atidėtas daugiau nei 3 val. – tuomet kreipkitės į Ryanair atstovybę oro uoste).

Skrydžio maršruto keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir priklauso nuo sezoniškumo. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas.

Bilieto keitimas – keleivio vardo, pavardės keitimas

Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis skaičiuojamas vienam keleiviui viename užsakyme (t.y. biliete).

Keleivio vardo, pavardės keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 2 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Vardo keitimas negalimas, jei panaudotas bent vienas skrydžio segmentas iš užsakymo. Jei bilietą sudaro daugiau nei vienas skrydis, keleivio pavardės keitimas turi būti atliekamas visiems bilieto skrydžių segmentams.

*Jei keleivis jau užsiregistravo į skrydį internetu ir vėliau nori atlikti datos, maršruto ar vardo keitimus, reikia susisiekti su rezervacijų centru likus ne mažiau kaip dienai iki skrydžio ir atšaukti registraciją. Atšaukus registraciją, bilieto keitimai galimi įprasta tvarka – internetu per „Tvarkyti kelionę“ arba per sistemos, kurioje pirktas bilietas, administratorių.

DĖMESIO❗Perkantiems bilietą suteikiama galimybė per 24 val. ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko. Jei norite pakeisti skrydžio kryptį ar datą, tokiu atveju, mokamas tik skrydžių kainų skirtumas.

Jei bilietas pirktas per bilietų rezervavimo sistemą, dėl visų klausimų kreiptis į pasirinktos sistemos administratorių.

 Skrydžio keitimo mokestis – už vieną keleivį / skrydžiui į vieną pusę Užsakant internetu (nuo) Užsakant oro uoste (nuo)
Skrydžio keitimo mokestis
€35 – €65 €50 – €95
Rezervacijos mokestis – atliekant bilietų rezervaciją oro uoste €20 / £20
Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis  – už vieną keleivį visam bilietui €115 / £115 €160 / £160
Praleistas įlaipinimas į skrydį – mokestis galimas kai lieka ne daugiau nei 40 min. iki skrydžio ir ne vėliau nei 1 val. po skrydžio. Tuomet keleivis turi galimybę skristi kitu galimu reisu. €100 / £100
Valstybinės rinkliavos administravimo mokestis €20 / £17

 

Bilieto grąžinimas

Keleivio rimtos ligos ar mirties atveju nukentėjusio keleivio bei kartu su juo keliaujančių asmenų, nurodytų tame pačiame užsakyme, bilietas gali būti grąžintas arba pakeistas po aviakompanijos svarstymo ir sprendimo priėmimo už papildomą administracinį mokestį. Norint grąžinti bilietą dėl minėtų priežasčių reikia pateikti visus dokumentus, įrodančius priežastį, dėl ko nukentėjęs keleivis negali skristi. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

1 593 thoughts on “Ryanair bilieto keitimas

 1. Daiva parašė:

  Negalime skristi. Ar galime pakeisti keleivių pavardes?kaip tai padaryti ir kiek kainuos?

 2. Violeta parašė:

  Sveiki nupirkom bilietus i Palanga,mums reikia dabar pakeisti i Vilniu,kaip imanoma tai padaryti?ačiū

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Šiuo klausimu reikia kreiptis į savo bilietų pardavėją.

 3. Renata parašė:

  Sveiki, pirkome skrydi Vilnius-Londonas, birzelio gale, taciau issaiskejo, kad nespeja mums pagaminti pasu musu skrydzio dienai, ar galima atsaukti skrydi ir susigrazinti pinigus, rezervacija i skrydi neatlikta. Aciu

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Deja bilietai nėra grąžinami. Galimybė tik būtų persikelti kelionės datą arba keisti keleivių vardus bei pavardes.

 4. Inga parašė:

  Sveiki, lėktuvo bilietą nupirkome, atlikome chekin, kadangi paso galiojimo laikas baigėsi, teko jį pasikeisti. Asmuo tas pats, vardas ir pavardė tie patys, tik pasas naujas, ar reikia informuoti Rynair?

 5. Jolita parašė:

  Jei reikia pakeisti keleivį ar nurodyta kaina, t.y.115eur ,tik bilietui į vieną pusę. Skrydžiui atgal dar 115eur?

 6. Ruta parašė:

  Laba diena, pirkdama Ryanair bilietus vardą parašiau su lietuvybėmis Rūta, o pavardę tik lotyniškomis raidėmis, vietoj š ir ė, s ir e, ar nebus problemų? Ačiū

 7. Dovilė parašė:

  Laba diena, turime lėktuvo bilietą sausio 28 d. ir norime pasiankstinti skrydį, t.y. skristume sausio 14 d. ką reikėtų padaryti ir kiek kainuotų datos pakeitimas?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Kreipkitės į savo lėktuvo bilietų pardavėją ir atlikite ten keitimą.

 8. Lina parašė:

  Sergu gripu,turbut nespesiu pasveikti ir negalesiu išskristi, kokias procedūras turėčiau atlikti, kad kuo mažiau finansiškai nukentėčiau?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Jeigu turite gydytojo išrašą, tuomet galite bandyti kreiptis į aviakompaniją dėl galimybės grąžintis mokėjimą už nepanaudotą skrydį. Kreipkitės į bilieto pardavėją.

 9. Renatas parašė:

  Sveiki. Patyriau trauma. Negaliu išskristi. Galiu susigrąžinti pinigus bent dalį?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Jums reikėtų kreiptis į bilieto pardavėją. Įvertinus kokia tai trauma, gausite atsakymą iš vėžėjo.

 10. Virginija Virbickiene parašė:

  Sveiki,ka daryt jei pteikisu klaidingai vardas. Yra Algirdad o biliete Algis. Ar bus problemu?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Gali kilti problemų. Susisiekite su savo bilieto pardavėju.

 11. Svetlana parašė:

  Ką daryti tokiu atveju jeigu bilietai įsigyti su lietuvybėm ( kaip asmens tapatybės dokumentuose) , užsakymo patvirtinimas atsiųstas su lietuvybėm, visur rašo taip pat.
  Check-in atlikti be lietuvybiu ar taip kaip dokumentuose ?
  Ar nekils nesklandumų, kad su lietuvybėm pavardėse ?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Raidžių jūs jau pakeisti nebegalite. Bilietą turėtumėte gauti be lietuviškų raidžių.

 12. Svetlana parašė:

  Ar nekils problemų jeigu savo pavardę nurodžius su lietuvybėm perkant bilietus. ( Dar neregistruoti bilietai )

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Bilietai turėjo išsipirkti be lietuviškų raidžių. Peržiūrėkite užsakymo patvirtinimą.

 13. Roberta parašė:

  Sveiki. Nusipirkau bilietą per Ryanair appsa mergautine pavarde. Ar uzteks skrydžio metu santuokos liudijimo įrodyti tapatybe.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Jeigu santuoka buvo sudaryta visai nesenai, tai taip – santuokos liudijimo pakaks.

 14. Lijana parašė:

  Sveiki. Skrydzio bilietus pirkau pirmyn ir atgal,atgalinio bilieto data suklydau. kaip galiu pakeisti data? ir kada po apmokejimo gausiu bilietus?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Suklydus skrydžio datą turite jungtis prie savo rezervacijos ir ištaisyti klaidą, arba kreiptis į bilieto pardavėją. Skrydžio datos keitimo paslauga yra mokama. Jeigu nepirkote sėdėjimo vietų, tai nemokama registracija yra atliekama likus ne daugiau nei 24 val. iki skrydžio. Tuomet tik galite atsispausdinti savo lėktuvo bilietus.

 15. Rasa parašė:

  Sveiki, jei skrendu su viena pavarde, o grisiu pasikeitus i vyro pavarde, kaip elgtis perkant bilieta i abi puses? Nesudarys problemu sena pavarde bilietas?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Tokiu atveju reikės turėti santuokos ar ištuokos liudijimą ir pateikt jį oro uoste grįžtant.

 16. Linas parašė:

  Ivedem neteisinga pavarde kaip galima pakeisti

 17. Żivilė parašė:

  Sveiki,
  kiek kartu galiu keisti skrydzio data?
  Ar galiu skrydi nukelti i kitus metus?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Nėra ribojamas keitimų skaičius. Galite nukelti, bet turite vis tiek turėti konkrečią datą.

 18. Sandra parašė:

  Sveiki kokia kaina pakeisti dvieju zmoniu bilietu datas i abi puses?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Reikėtų kreiptis į savo bilieto pardavėja ir tuomet jums bus suteikta tiksli informacija.

 19. lolita parašė:

  sveiki padariau klaida varde ,vietoje Antanas parasiau Antans ,skrydis su persedimu , vienam skyrdziui pakeisti varda kainuoja 65e ,del kito skrydzio su ryanair ,kreiptis siule i bendrove ,kiek kainuoja pakeisti varda ryanair ?,bilietas pirktas pries valanda

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Kreipkitės į bilieto pardavėją, kuris tiksliai pagal taisykles pasakys kokia yra vardo keitimo kaina.

 20. Rūta parašė:

  sveiki,
  ar bilietai perkami turi būti su lietuvybėmis (ū,š ir pan.) ar be ?Ačiū

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?