Ryanair bilieto keitimas 1 593

Bilieto keitimas – skrydžio datos keitimas

Skrydžio datos keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Skrydžio datos keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir gali skirtis priklausomai nuo skrydžio laiko pagal sezoniškumą. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas. 

Bilieto keitimas – skrydžio maršruto keitimas

Skrydžio maršruto keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką arba jei vidinis skrydis keičiamas į tarptautinį, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Jei skrydžio į vieną pusę bilietas buvo panaudotas, atgalinio skrydžio maršruto keisti negalima (išskyrus, jei skrydis buvo atšauktas ar atidėtas daugiau nei 3 val. – tuomet kreipkitės į Ryanair atstovybę oro uoste).

Skrydžio maršruto keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir priklauso nuo sezoniškumo. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas.

Bilieto keitimas – keleivio vardo, pavardės keitimas

Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis skaičiuojamas vienam keleiviui viename užsakyme (t.y. biliete).

Keleivio vardo, pavardės keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 2 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Vardo keitimas negalimas, jei panaudotas bent vienas skrydžio segmentas iš užsakymo. Jei bilietą sudaro daugiau nei vienas skrydis, keleivio pavardės keitimas turi būti atliekamas visiems bilieto skrydžių segmentams.

*Jei keleivis jau užsiregistravo į skrydį internetu ir vėliau nori atlikti datos, maršruto ar vardo keitimus, reikia susisiekti su rezervacijų centru likus ne mažiau kaip dienai iki skrydžio ir atšaukti registraciją. Atšaukus registraciją, bilieto keitimai galimi įprasta tvarka – internetu per „Tvarkyti kelionę“ arba per sistemos, kurioje pirktas bilietas, administratorių.

DĖMESIO❗Perkantiems bilietą suteikiama galimybė per 24 val. ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko. Jei norite pakeisti skrydžio kryptį ar datą, tokiu atveju, mokamas tik skrydžių kainų skirtumas.

Jei bilietas pirktas per bilietų rezervavimo sistemą, dėl visų klausimų kreiptis į pasirinktos sistemos administratorių.

 Skrydžio keitimo mokestis – už vieną keleivį / skrydžiui į vieną pusę Užsakant internetu (nuo) Užsakant oro uoste (nuo)
Skrydžio keitimo mokestis
€35 – €65 €50 – €95
Rezervacijos mokestis – atliekant bilietų rezervaciją oro uoste €20 / £20
Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis  – už vieną keleivį visam bilietui €115 / £115 €160 / £160
Praleistas įlaipinimas į skrydį – mokestis galimas kai lieka ne daugiau nei 40 min. iki skrydžio ir ne vėliau nei 1 val. po skrydžio. Tuomet keleivis turi galimybę skristi kitu galimu reisu. €100 / £100
Valstybinės rinkliavos administravimo mokestis €20 / £17

 

Bilieto grąžinimas

Keleivio rimtos ligos ar mirties atveju nukentėjusio keleivio bei kartu su juo keliaujančių asmenų, nurodytų tame pačiame užsakyme, bilietas gali būti grąžintas arba pakeistas po aviakompanijos svarstymo ir sprendimo priėmimo už papildomą administracinį mokestį. Norint grąžinti bilietą dėl minėtų priežasčių reikia pateikti visus dokumentus, įrodančius priežastį, dėl ko nukentėjęs keleivis negali skristi. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

1 593 thoughts on “Ryanair bilieto keitimas

 1. Giedrė parašė:

  Sveiki,
  Nusipirkau bilietą sekmadieniui į Lutoną, bet reikia skristi penktadienį į Stanstedą, kaip sukeisti skrydžius? Ar apsimoka pirkti kitą bilietą? Bilietų kaina kol kas tokia pati.

  Ačiū

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Galima pakeisti oro uostą už papildomą mokestį susisiekite su bilietų pardavėju, tačiau dažniausiai naujas bilietas kainuoja pigiau nei atlikti keitimą.

 2. Saulius parašė:

  Noriu pakeisti grižimo data kaip tai padaryti?

 3. Jurgita parašė:

  Sveiki, vyksime į kelionę, bet su manim vyks kitas žmogus nei turėjo vykti, kiek kainuoja rezervacijoje pakeisti žmogų? Skrydis už 2savaičių.

 4. Simona parašė:

  Sveiki, gryzau su vaikais y lietuva ir per klaida padariau check in su laikinu gryzimo dokumentu, grysim su naujeis pasais , kaip pakeisti dokumento numeri NES man nebeleidze

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Susisiekite su savo bilietų paradavėju arba aviakompanijos atstovu.

 5. Daiva parašė:

  Sveiki, nupirkau 2 asmenims bilietus, bet parinkau bloga data ir check in jau padariau, ar dar galiu pakeisti skrydžio data?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Skrydžio datą galite keisti tol kol Jūsų skrydžio data yra nepraėusi,jeigu registraciją į skrydį jau atlikta, online pats nebepasikeisite susisiekite su aviakompanijos atstovu, kad paskaičiuotų keitimo kainą ir skrydžio datą persikelsite.

 6. Gitana parašė:

  Sveiki
  As noreciau pakeisti skrydzio atgal data,bet niekaip neina susisiekti su bilieto pardaveju,skambinau y Ryanair centraline sako kad isvis nera mano skrydzio. Kaip galeciau isspresti se problema

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Susisiekite su mumis el paštu: uzsakymai@ryanair-skrydžiai.lt

 7. Sn parašė:

  sVEIKI, NUSIPIRKAU bilietus, ir biliete suvedziau savo paso duomenis, taciau mano dokumentai buvo pavokti, ir dabar turiu laikina grizimo pasa, bet man jo neleidzia pakeisti, ka daryti tokiu atveju?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Reikia kreiptis į svetainę ar aviakompaniją su kuria vyksite, kad pakoreguotų asm. dokumento duomenis į laikino dokumento.

 8. Viktorija parašė:

  Sveiki. Jei bus keiciamas pasas ir jame bus prideta prie esamos pavardes dar viena, ar kils problemu su skrydziu?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Iš tiesų jeigu figuruoja dokumente vienas iš 2 vardų ar pavardžių problemų kilti neturėtų, tačiau atminkite, kad asmens dokumente esantys duomenys turi būti tokie patys ir įlaipinimo kortelėje. Tai dėl viso ko pasikeiskite susisiekę su savo bilietų pardavėju.

 9. Inga parašė:

  Sveiki ant bilieto yra parasyta kad suauges o reikia pakeisti i vaikas. Kur kreiptis. Aciu

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Reikia kreiptis į savo bilietų pardavėją arba aviakompanijos atstovą.

 10. Inga parašė:

  Sveiki kur kreiptis jei biliete pamirsau uzrasyti kad vaikas 11m.

 11. Indre parašė:

  Sveiki. Užsakinejo draugė mum bilietus su vaiku , ir ant vaiko pavardes padare klaida . Turi buti Tamosiunas o gavosi Tamasiunas. Ar nekils mum bedu?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Turėtumėte šią klaidą ištaisyti susisiekę su savo bilietų pardavėju.

 12. Deividas parašė:

  Sveiki. Esam nusipirke skrydzio bilietus i Lietuva ir zmona nori pasikeisti pasa, skrendant is Lietuvos bus kita pavarde. Kiek kainuoja pavardes keitimas. Aciu.

 13. Kamilė parašė:

  Sveiki.Aš nelabai suprantu ,kas tai yra SKRYDŽIO KAINŲ SKIRTUMAS.Mano bilietas kainuoja 29 € ,pasirinkau kitą data kainuoja 60 €.Tai kiek man kainuotu bilietas su skrydžio datos pakeitimu?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Skirtumas tarp bilietų kainų, tai kokią kaina sumokėjote už pirminį bilietą iš jos atimkite kitą kainą, kuri yra norimos datos ir gausite skirtumą, kiekvieną karta jis skirtingas. Skirtumas tarp kainų Jūsų atveju 31eur + keitimo mokestis.

 14. Loreta Krenciute parašė:

  Please
  Labas vakaras. Perksnt bilieta vaikui(12metu), buvo pazymeta, kad jis pasuglys. Kaip istaisyti klaida?

 15. dainius parašė:

  kaip pakeisti varda internetu

 16. Elzbieta parašė:

  Sveiki. Uzsisakydama bilietus ivedziau neteisingai vaiko gimimo data vetoj 16d gimimo ivedziau 15. Ka daryti tokiu atveju? Ar ne bus problemu. Visi kito domenis teiaingai suvesti.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Susisiekite su savo bilietų pardavėjų ir pasikoreguokite duomenis.

 17. Indrė parašė:

  Sveiki, užsakant bilietus įvedžiau savo vardą pavardę lietuviškomis raidėmis, o draugės lotyniškomis. Check in dar nepadarytas. ar gali kilti problemų?

 18. Monika parašė:

  Sveiki savo vardą įrašiau du kartus, o dukros vardo neirasiau. Ką daryti?
  Pinigai sumokėti, o dukros nėra. Tik mano du vardai ir vyras.

 19. Arturas parašė:

  Sveiki, noriu savo sužadėtinei sunipirkti bilietą liepos mėnesiui, o mūsų vestuvės planuojamos gegužės mėnesį. Ar tokiu atveju, reikės papildomai mokėti 115-160 eurų pavardės keitimo mokęstį? Gal yra kitokių lengvatinių galimybių pakeisti pavardę esant tokiai situacijai?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Turėsite atlikti keitimą, mokesčio nepavyks išvengti, nėra taikomos jokios lengvatos šiuo atveju. Pirkite bilietus jau nauja būsimos žmonos pavarde.

 20. Aurelija parašė:

  Sveiki,ar yra galimybė keisti asmens dokumentą kitu,pvz.pametus ID kortelę,bet turint galiojantį pasą?(jei registracija į skrydį atlikta su pamestu dokumentu)

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Galima, tik reikia informuoti aviakompaniją kad keičiate asmens dokumentą ir susigeneruoti naują įlaipinimo dokumentą.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?