Ryanair bilieto keitimas 1 591

Bilieto keitimas – skrydžio datos keitimas

Skrydžio datos keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Skrydžio datos keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir gali skirtis priklausomai nuo skrydžio laiko pagal sezoniškumą. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas. 

Bilieto keitimas – skrydžio maršruto keitimas

Skrydžio maršruto keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką arba jei vidinis skrydis keičiamas į tarptautinį, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Jei skrydžio į vieną pusę bilietas buvo panaudotas, atgalinio skrydžio maršruto keisti negalima (išskyrus, jei skrydis buvo atšauktas ar atidėtas daugiau nei 3 val. – tuomet kreipkitės į Ryanair atstovybę oro uoste).

Skrydžio maršruto keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir priklauso nuo sezoniškumo. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas.

Bilieto keitimas – keleivio vardo, pavardės keitimas

Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis skaičiuojamas vienam keleiviui viename užsakyme (t.y. biliete).

Keleivio vardo, pavardės keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 2 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Vardo keitimas negalimas, jei panaudotas bent vienas skrydžio segmentas iš užsakymo. Jei bilietą sudaro daugiau nei vienas skrydis, keleivio pavardės keitimas turi būti atliekamas visiems bilieto skrydžių segmentams.

*Jei keleivis jau užsiregistravo į skrydį internetu ir vėliau nori atlikti datos, maršruto ar vardo keitimus, reikia susisiekti su rezervacijų centru likus ne mažiau kaip dienai iki skrydžio ir atšaukti registraciją. Atšaukus registraciją, bilieto keitimai galimi įprasta tvarka – internetu per „Tvarkyti kelionę“ arba per sistemos, kurioje pirktas bilietas, administratorių.

DĖMESIO❗Perkantiems bilietą suteikiama galimybė per 24 val. ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko. Jei norite pakeisti skrydžio kryptį ar datą, tokiu atveju, mokamas tik skrydžių kainų skirtumas.

Jei bilietas pirktas per bilietų rezervavimo sistemą, dėl visų klausimų kreiptis į pasirinktos sistemos administratorių.

 Skrydžio keitimo mokestis – už vieną keleivį / skrydžiui į vieną pusę Užsakant internetu (nuo) Užsakant oro uoste (nuo)
Skrydžio keitimo mokestis
€35 – €65 €50 – €95
Rezervacijos mokestis – atliekant bilietų rezervaciją oro uoste €20 / £20
Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis  – už vieną keleivį visam bilietui €115 / £115 €160 / £160
Praleistas įlaipinimas į skrydį – mokestis galimas kai lieka ne daugiau nei 40 min. iki skrydžio ir ne vėliau nei 1 val. po skrydžio. Tuomet keleivis turi galimybę skristi kitu galimu reisu. €100 / £100
Valstybinės rinkliavos administravimo mokestis €20 / £17

 

Bilieto grąžinimas

Keleivio rimtos ligos ar mirties atveju nukentėjusio keleivio bei kartu su juo keliaujančių asmenų, nurodytų tame pačiame užsakyme, bilietas gali būti grąžintas arba pakeistas po aviakompanijos svarstymo ir sprendimo priėmimo už papildomą administracinį mokestį. Norint grąžinti bilietą dėl minėtų priežasčių reikia pateikti visus dokumentus, įrodančius priežastį, dėl ko nukentėjęs keleivis negali skristi. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

1 591 thoughts on “Ryanair bilieto keitimas

 1. jolanta parašė:

  sveiki pirkome 3 bilietus vienu metu seimai ir 2 tases i bagaza,taciau trecias asmuo ant kurio yra pirkta tase negarantuotas ar gales skristi.ar galima perasyti bagazo tase kitam zmogui kuriam nebuvo pirkta bagazo tase

 2. Ruta parašė:

  Sveiki,
  pirkau bilietus suaugusiam ir paaugliui. Rašydama pavardes padariau klaidą – kur turėjo būti suaugusio pavardė, įrašyta paauglio, o kur paauglio -įrašyta suaugusiojo pavardė.
  Bilietų kaina vienoda.
  Ką daryti?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Pavardės ir vardai turi atitikti asmens dokumentuose nurodytus duomenis, todėl reikia atlikti keitimą. Nes oro uoste kils problemų.

 3. Eglė parašė:

  Sveiki, jei įlaipinimo kortelėje (per ryanair programėlę) vardas ir pavardė rodomi lietuviškomis raidėmis, o ne lotyniškomis, ar gali tai sukelti problemų? Ir galbūt reiktų turėti popierinę įlaipinimo kortelę, kur lotyniškomis raidėmis vardas ir pavardė ar oro uoste praleis ir au mobiliaja kortele?

 4. jelena parašė:

  Laba diena,
  nusprendeme vaikui pirkti veliau bilieta.
  Kiek kainuoja prijungti vaiko užsakymą prie suaugusio užsakymo.

 5. Laima Lažinskienė parašė:

  Laba diena,
  artimiausiu laiku bus perkami bilietai skrydžiui į Portugaliją(2019.06 mėn,o mano ID galioja iki 2019,05mėn.Gaunasi,kad oro uoste jau būsiu su nauja ID).Kaip galima koreguoti duomenis,jei bilietai bus perkami grupei,ar tai kainuos? jei kainuos-tai kiek?Gal pirkti bilietą asmeniškai?

  Ačiū

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Perkant bilietus ID informacijos vesti nereikia. Jie reikalingi tik tada kai atliekama registracija į skrydį, t.y. 48val iki skrydžio, todėl ramiai pirkite, kai turėsite naują dokumentą jį ir užregistruosite.

 6. Diana parašė:

  Sveiki,kodel as negaliu prisiskambinti i ryanair, iskilo problema, pavardeje parasiau vietoj o parasiau a raide sekinas jau padarytas kaip galima pataisyti ar bus kokiu problemu?

 7. Veslava parašė:

  Sveiki. Drauge pirko bilietus ir mano varda, pavarde suvede lietuviskomis raidemis. Check in’a darysime rytoj. Duomenys vesiu lotyniskomis raidemis. Ar del to, kad bilietus perkant buvo suvesti duomenys lietuviskomis raidemis gali kilti problemu oro uoste?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Sistema automatiškai raides nustato lotyniškais raštmenimis, nesijaudinkite, problemų kilti neturėtų.

 8. Andrius parašė:

  Laba diena,
  Nusipirkau 2 bilietus 2019 m geguzes 24/27d. Marsrutu Vilnius – Paryzius(Beuvais)- Vilnius. Dabar matau programeleje kad atgalinis skrydis is Paryziaus 27 d. atsauktas. Nusprendus atsaukti visa kelione, ar bus grazinti pinigai uz keliones i abi puses? Pabreziu kad del Ryanair kaltes, kitos datos man visiskai nepriimtinos ir kelione i prieki netenka prasmes..

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jeigu užsakymas yra bendras abiems skrydžiams tai yra turi vieną patvirtinimo numerį, tada galite grąžintis už abu. Tačiau jeigu tai vienas nuo kito nepriklausantis skrydis, kurie turi atskirus patvirtinimo nr. tada galite grąžintis tik tą kuris buvo atšauktas.

 9. suklydus pavarde parašė:

  Sveiki gal kas esate susidure ir žinote kur reik kreiptis buvau nusipirkus bileta sau ir vyriui bet gavos taip kad vyras skrist negalejo sumokejau 115 eur ryanair uz keleivio vardo keitima bet pažiurejau per neatsarguma ivedžiau vietoj IENE (vedusios moters pavarde) ivedžiau AITE (jos dukros pavarde)skambinau i aviokompanija mna iškaiškino kad pakoreguoti pavarde vistiek kainuo sako kiek raidžiu sakau 3 sako kainuos 10 eur pakeitimas paskui kada išvardinau reides ka reikia keisti jis man sako kad kainuos 115 eur nes keičias 4 raides bet skaitau kad nesažiningai nes realai keites IEN I AIT nes galine raidė E ir tai ir tai pavardei yra…gal žinot kur galima kreiptis kad paprašyti kad bent dali sumoketos sumos gražinu ar išvis ta imanoma nes 230eur už viena pavarde kažkaip per skaidžiai

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Jums reikėtų kreiptis į bilieto pardavėją arba parašykite į Ryanair online pagalbą.

 10. Erna parašė:

  Sveiki,
  Pirkome bilietus 2 suaugusiems asmenims ir kūdikiui, tačiau taip gavosi,kad galiu skristi tik aš su kūdikiu. Ar dėl to gali kilti problemų?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Reikėtų pažiūrėti rezervacijoje prie kurio asmens buvo priskirtas kūdikio bilietas. Susisiekite su savo bilietų pardavėju.

 11. Arnas parašė:

  Sveiki. Rasydamas varda neteisingai ivedziau viana raide. Vardas ilgas ir vidurije vardo vietoje „o“ raides irasiau „a“ vardas ji tariant naudojan viena ar kita raide praktiskai nesikeicia ir nepastebimas joks skirtumas. Vardas biliete turi butu Bronislovas o irasiau Bronislavas. Ar nekils problemu del to?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Problemų kilti gali, tačiau kad būtumėte ramus, susisiekite su savo bilietų pardavėju arba aviakompanija ir pasikoreguosite raidę.

 12. Sabina parašė:

  Jei check in dar nepadarytas ir duoenys dar nesuvesti ir jei darant ji bus suvestii kito zmogaus duoenys ar reikes moketi papildomai?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Juk vardas ir pavardė keleivio neatitiks, tai Jūs turėsite susimokėti 115eur mokestį už vardo ir pavardės keitimą.

 13. sonata parašė:

  Sveiki. Rugpjucio menesi pirkau bilietus skrydziui sau ir dar dviem asmenim. Tuo metu buvau po operacijos. Bet bilietus isigijau skrydziui, kuris turejo but po 3 menesiu (tuo metu, kai jau turejau but sveika). ivykus pooperacinems komplikacijoms, mano liga uzsitese ir vykti i kelione nebegaliu. Ar imanomas pinigu grazinimas uz bilietus arba nemokamas keliones datos keitimas? Vadovaujantis siomis taisyklemis – (Bilieto grąžinimas
  Keleivio rimtos ligos ar mirties atveju nukentėjusio keleivio bei kartu su juo keliaujančių asmenų, nurodytų tame pačiame užsakyme, bilietas gali būti grąžintas arba pakeistas po aviakompanijos svarstymo ir sprendimo priėmimo už papildomą administracinį mokestį. Norint grąžinti bilietą dėl minėtų priežasčių reikia pateikti visus dokumentus, įrodančius priežastį, dėl ko nukentėjęs keleivis negali skristi. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratoriu.)

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Šiuo klausimu Jums reikia kreiptis į savo bilietų pardavėją arba į aviakompaniją jeigu iš jos buvo pirkti bilietai.

 14. gabriele parašė:

  praleidau viena raide pavardeje, ar reikia moketi keitimo mokesti?

 15. Sigita parašė:

  Laba diena kaip galima pakeisti paso duomenis? Buvo pasibaigusi kortele ir neatitinka numeriai

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Tai būtina yra pakeisti jeigu vykstate su nauju skrydžio dokumentu. Susisiekite su savo bilietų pardavėju arba su aviakompanija.

 16. Laura parašė:

  jei check in dar pdrytas ir duoenys dar nesuvesti ir jei darant ji bus suvestii kito zmogaus duoenys ar reikes moketi papildomai?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Turite vesti to keliautojo duomenis, kam priklausys toji įlaipinimo kortelė, tai yra tie asmenys, kurie yra rezervacijoje, jeigu norite vesti kito asmens duomenis, tada turite pakeisti keliautojo vardą bei pavardę.

 17. Eligija parašė:

  Sveiki. Perkant bilietą ir rašant pavardę įvyko klaida, telefonas automatiškai „pataisė“ į panašią jau ankščiau naudotą pavardę, ar būtų galima ištaisyti ją į tinkamą?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Taip galima. Tačiau Jums reikia kreiptis į aviakompaniją arba savo bilietų pardavėją.

 18. jurgita parašė:

  labas,esu nupirkes draugui bilieta ir uzregistraves skrydi,kaip galiu pakeisti keleivi,atsaukiant registracija,kur reikia skambinti?aciu jei galima parasykite kontaktus.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Keleivio keitimo paslauga yra mokama. Jums reikia susisiekti su savo bilietų pardavėju arba aviakompanija.

 19. Marius parašė:

  Sveiki draugas nupirko man bilieta “ with return“ deja skubedamas su auto correct pasirinko savo pavarde ant mano vardo, gavosi kad netinkama pavarde, ka reiketu daryti? Skrysis uz savaites

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Susisiekite su savo bilietų pardavėju arba aviakompaniją ir pasikoreguokite pavardę už papildomą mokestį.

 20. Jurga parašė:

  Sveiki, jei biliete nurodyta vardas ar pavardė iš mažosios raidės..ar nekils problemų?

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?