Ryanair bilieto keitimas 1 507

Bilieto keitimas – skrydžio datos keitimas

Skrydžio datos keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Skrydžio datos keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir gali skirtis priklausomai nuo skrydžio laiko pagal sezoniškumą. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas. 

Bilieto keitimas – skrydžio maršruto keitimas

Skrydžio maršruto keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką arba jei vidinis skrydis keičiamas į tarptautinį, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Jei skrydžio į vieną pusę bilietas buvo panaudotas, atgalinio skrydžio maršruto keisti negalima (išskyrus, jei skrydis buvo atšauktas ar atidėtas daugiau nei 3 val. – tuomet kreipkitės į Ryanair atstovybę oro uoste).

Skrydžio maršruto keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir priklauso nuo sezoniškumo. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas.

Bilieto keitimas – keleivio vardo, pavardės keitimas

Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis skaičiuojamas vienam keleiviui viename užsakyme (t.y. biliete).

Keleivio vardo, pavardės keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 2 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Vardo keitimas negalimas, jei panaudotas bent vienas skrydžio segmentas iš užsakymo. Jei bilietą sudaro daugiau nei vienas skrydis, keleivio pavardės keitimas turi būti atliekamas visiems bilieto skrydžių segmentams.

*Jei keleivis jau užsiregistravo į skrydį internetu ir vėliau nori atlikti datos, maršruto ar vardo keitimus, reikia susisiekti su rezervacijų centru likus ne mažiau kaip dienai iki skrydžio ir atšaukti registraciją. Atšaukus registraciją, bilieto keitimai galimi įprasta tvarka – internetu per „Tvarkyti kelionę“ arba per sistemos, kurioje pirktas bilietas, administratorių.

DĖMESIO❗Perkantiems bilietą suteikiama galimybė per 24 val. ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko. Jei norite pakeisti skrydžio kryptį ar datą, tokiu atveju, mokamas tik skrydžių kainų skirtumas.

Jei bilietas pirktas per bilietų rezervavimo sistemą, dėl visų klausimų kreiptis į pasirinktos sistemos administratorių.

 Skrydžio keitimo mokestis – už vieną keleivį / skrydžiui į vieną pusę Užsakant internetu (nuo) Užsakant oro uoste (nuo)
Skrydžio keitimo mokestis
€35 – €65 €50 – €95
Rezervacijos mokestis – atliekant bilietų rezervaciją oro uoste €20 / £20
Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis  – už vieną keleivį visam bilietui €115 / £115 €160 / £160
Praleistas įlaipinimas į skrydį – mokestis galimas kai lieka ne daugiau nei 40 min. iki skrydžio ir ne vėliau nei 1 val. po skrydžio. Tuomet keleivis turi galimybę skristi kitu galimu reisu. €100 / £100
Valstybinės rinkliavos administravimo mokestis €20 / £17

 

Bilieto grąžinimas

Keleivio rimtos ligos ar mirties atveju nukentėjusio keleivio bei kartu su juo keliaujančių asmenų, nurodytų tame pačiame užsakyme, bilietas gali būti grąžintas arba pakeistas po aviakompanijos svarstymo ir sprendimo priėmimo už papildomą administracinį mokestį. Norint grąžinti bilietą dėl minėtų priežasčių reikia pateikti visus dokumentus, įrodančius priežastį, dėl ko nukentėjęs keleivis negali skristi. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

1 507 thoughts on “Ryanair bilieto keitimas

 1. Miroslav parašė:

  Sveiki,kaip patogiausiai pakeist varda ir pavarde jau nupirktam biletui ?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Reiktų kreiptis ten, kur pirkote bilietą. Paslauga yra mokama.

 2. Eglė parašė:

  Sveiki, mano skrydis yra rugpjūčio 24d į Milaną BGY oro uostą , bet mes ne pasirinkome pirminio įėjimo tad netilsps mūsų daiktai. Tai norejau pakalausti ar įmanoma dar nusipirkti pirminį įėjimą ir galėčiau neštis antra bagažą ir jei galima kokia kaina? Ir taip pat kokia kaina jei nusipirktume papildoma bagažą. Taip pat viskas galiotų ir gryzimui rugpjūčio 28d Milanas BGY-Vilnius

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Pirmenybinį įlaipinimą įsigyti galite ir vėliau.

   Kaina priklauso nuo to, kada jį perkate ir kur skrisite.

   Tiksliausią informaciją sužinosite iš savo bilieto pardavėjo.

 3. Vitalija parašė:

  Kiek kainuoja pakeisti bilieto data?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Dėl keitimo kainos konkrečiai rezervacijai reiktų kreiptis ten, kur pirkote bilietą.

 4. Vytautas Pastarnokas parašė:

  atšauktas skrydis iš BERLYNO Į TENERIFĘ ,,,,LIEPOS 26d. Rezervacija NR.S5SGRH

  Ką daryti????

 5. Jovydas parašė:

  Sveiki,pirkau bilietus dviems asmenims pries kelis menesius is Lietuvos i Anglija,bet vienas asmuo nebegali skristi,tai noreciau pakeisti varda ,pavarde vienam bilietui,ar galit patart nuo ko pradeti? Aciu

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Keliautojo keitimas yra mokamas. Dėl konkrečios rezervacijos reiktų kreiptis ten, kur pirkote bilietą.

 6. Neringa parašė:

  Sveiki, turiu skrydį lhpepos 24 dieną. Tik su rankiniu bagažu. Kaip galiu dasipirkti registruotą bagažą ?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Susisiekite su savo bilietų pardavėjų ir galėsite įsigyti papildomai bagažą. Taip pat bagažą galite nusipirkti oro uoste.

 7. Domaaa parašė:

  Sveiki, rytoj skrodis, o sendien padariau check in, ir vietoj dokumento numerio įvedžiau asm kodą. Ar dėlto gali kilti problemų?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Problemų kilti neturėtų, tačiau rekomenduojame susisiekti su savo bilietų pardavėjų, kad pataisytų duomenis.

 8. Erika parašė:

  sumaisiau keleivio varde viena raide, kaip glma pakeisti?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Dėl informacijos keitimo reiktų kreiptis ten, kur pirkote bilietą.

 9. Jorinta parašė:

  Sveiki, darydama chek in prie laukelio dokumento galiojimo data per klaidą ivedžiau ne tą datą. Ar dėl to kils problemų?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Taip, problemų kilti gali. Rekomenduotume kreiptis ten, kur pirktas bilietas.

 10. Jorinta parašė:

  Sveiki, darydama chek in prie laikelio dokumento galiojimo data per klaidą ivedziau ne ta data. Ar del to kils problemu?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Problemų kilti gali, rekomenduojame kreiptis ten, kur pirkote bilietą, kad informacija būtų pataisyta.

 11. Irina parašė:

  Sveiki,
  jeigu padariau rezervaciją į skrydį (dar registracijos nebuvo) ir noriu pakeisti draugės vardą ir pavardę (Skris kita). Kaip tai galima atlikti? Ar tai mokama?

  ačiū

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Dėl konkrečios rezervacijos informacijos ir kainų reiktų kreiptis ten, kur pirkote bilietą.

 12. Ausra parašė:

  sveiki, kokiu numeriu reikia skambint kad pakeist skrydzio laika? is rytinio i vakar?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Dėl konkrečios rezervacijos informacijos reiktų kreiptis ten, kur pirktas bilietas.

 13. Aurelija parašė:

  Sveiki vakar sunus nespėjo į lėktuvą kuris iš londono stansedo oro uosto turėjo išskristi 18.25 ir būti kaune 23.00 ar jis gali pasikeisti bilietą kuriai kitai dienai

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jeigu skrydis jau įvyko, nieko nebegalima pakeisti.

   Dėl išsamesnės informacijos reiktų kreiptis ten, kur pirkote bilietą.

 14. Tija parašė:

  Sveiki.Jeigu buvo atšauktas skrydis,ar pinigus gražins už rezervacijų apjungimą taip pat?
  Ačiu

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Dėl konkrečios rezervacijos reiktų kreiptis ten, kur pirkote bilietą. Bet didelė tikimybė, kad pinigai už sujungimą nebus grąžinti.

 15. Ramunas parašė:

  Sveiki,pirktas bilietas tėvo vardu i abi puses,dėl lygos negali ju panaudoti,turiu reikiamus dokumentus del lygos,ar grazins pinigus,bet noriu viena bilieta pakeisti savo vardu sumokesiu uz vardo keitima ar galesiu skristi,nes raso dokumento keisti negalima tai nebus mano vardas jo paso duomenis ir ar grazins atgalinio skridzio tada bilieto kaina?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Dėl konkrečios rezervacijos situacijos reiktų kreiptis ten, kur pirkote bilietą.

 16. Ramas parašė:

  Sveiki,pirktas bilietas tėvo vardu i abi puses,dėl lygos negali ju panaudoti,turiu reikiamus dokumentus del lygos,ar grazins pinigus,bet noriu viena bilieta pakeisti savo vardu sumokesiu uz vardo keitima ar galesiu skristi,nes raso dokumento keisti negalima tai nebus mano vardas jo paso duomenis ir ar grazins atgalinio skridzio tada bilieto kaina?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Dėl konkrečios rezervacijos situacijos reiktų kreiptis ten, kur pirkote bilietą.

 17. gretw parašė:

  Sveiki . Pries savaite uzsisakiau bilieta londonas-vilnius . Ir pastebejau siandien jog vaika 6men as nepazymejus . Ar mane su vaiku praleis ar kazkaip reikia keist skrydzio duomenys ir prideti dar viena keleivi . Nezinau ka daryt

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Dėl konkrečios rezervacijos informacijos reiktų kreiptis ten, kur pirkote bilietą.

   Kūdikis privalo būti pažymėtas biliete.

 18. Greta parašė:

  Sveiki . Bilieta uzsisakiau bet pamirsau pazymeti jog su manim vyksta kudikis . Ar galiu dar kazkaip istaisyt sia problema ?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Dėl konkrečios rezervacijos informacijos reiktų kreiptis ten, kur pirkote bilietą.

   Kūdikis privalo būti pažymėtas biliete.

 19. Algirdas parašė:

  Sveiki, skrisdamas i anglija check in kur yra laukelis numeris ivedziau korteles asmens koda, dabar gryztant is anglijos check in prie laukelio numeris ivedziau korteles numeri, ar del to gali kilti kokiu nors problemu?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Problemų kilti neturėtų, tačiau galite susisiekti su savo bilietų pardavėjų, kad pakoreguotų duomenis.

 20. Algirdas parašė:

  Sveiki, i prieki skrisdamas i anglija, check in prie laukelio numeris ivedziau asmens koda, o skrydziui atgal i lietuva ivedziau korteles numeri, ar del to gali buti kokiu nors problemu? Naudoju abiems slrydziams kortele ne pasa

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Problemų kilti neturėtų, tačiau galite susisiekti su savo bilietų pardavėjų, kad pakoreguotų duomenis.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?