Ryanair bilieto keitimas 1 507

Bilieto keitimas – skrydžio datos keitimas

Skrydžio datos keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Skrydžio datos keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir gali skirtis priklausomai nuo skrydžio laiko pagal sezoniškumą. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas. 

Bilieto keitimas – skrydžio maršruto keitimas

Skrydžio maršruto keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką arba jei vidinis skrydis keičiamas į tarptautinį, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Jei skrydžio į vieną pusę bilietas buvo panaudotas, atgalinio skrydžio maršruto keisti negalima (išskyrus, jei skrydis buvo atšauktas ar atidėtas daugiau nei 3 val. – tuomet kreipkitės į Ryanair atstovybę oro uoste).

Skrydžio maršruto keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir priklauso nuo sezoniškumo. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas.

Bilieto keitimas – keleivio vardo, pavardės keitimas

Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis skaičiuojamas vienam keleiviui viename užsakyme (t.y. biliete).

Keleivio vardo, pavardės keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 2 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Vardo keitimas negalimas, jei panaudotas bent vienas skrydžio segmentas iš užsakymo. Jei bilietą sudaro daugiau nei vienas skrydis, keleivio pavardės keitimas turi būti atliekamas visiems bilieto skrydžių segmentams.

*Jei keleivis jau užsiregistravo į skrydį internetu ir vėliau nori atlikti datos, maršruto ar vardo keitimus, reikia susisiekti su rezervacijų centru likus ne mažiau kaip dienai iki skrydžio ir atšaukti registraciją. Atšaukus registraciją, bilieto keitimai galimi įprasta tvarka – internetu per „Tvarkyti kelionę“ arba per sistemos, kurioje pirktas bilietas, administratorių.

DĖMESIO❗Perkantiems bilietą suteikiama galimybė per 24 val. ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko. Jei norite pakeisti skrydžio kryptį ar datą, tokiu atveju, mokamas tik skrydžių kainų skirtumas.

Jei bilietas pirktas per bilietų rezervavimo sistemą, dėl visų klausimų kreiptis į pasirinktos sistemos administratorių.

 Skrydžio keitimo mokestis – už vieną keleivį / skrydžiui į vieną pusę Užsakant internetu (nuo) Užsakant oro uoste (nuo)
Skrydžio keitimo mokestis
€35 – €65 €50 – €95
Rezervacijos mokestis – atliekant bilietų rezervaciją oro uoste €20 / £20
Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis  – už vieną keleivį visam bilietui €115 / £115 €160 / £160
Praleistas įlaipinimas į skrydį – mokestis galimas kai lieka ne daugiau nei 40 min. iki skrydžio ir ne vėliau nei 1 val. po skrydžio. Tuomet keleivis turi galimybę skristi kitu galimu reisu. €100 / £100
Valstybinės rinkliavos administravimo mokestis €20 / £17

 

Bilieto grąžinimas

Keleivio rimtos ligos ar mirties atveju nukentėjusio keleivio bei kartu su juo keliaujančių asmenų, nurodytų tame pačiame užsakyme, bilietas gali būti grąžintas arba pakeistas po aviakompanijos svarstymo ir sprendimo priėmimo už papildomą administracinį mokestį. Norint grąžinti bilietą dėl minėtų priežasčių reikia pateikti visus dokumentus, įrodančius priežastį, dėl ko nukentėjęs keleivis negali skristi. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

1 507 thoughts on “Ryanair bilieto keitimas

 1. Aiste. parašė:

  Sveiki norejau paklausti. Mes pirkom bilietus 2 suaugusiems. Bet paskui dapirko bilieta 10 metu mergaitei ir neina padaryti cekino nes neturi +16 metu. Ar galima butu ta bilieta pakeisti i vaikiska ?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Dėl konkrečios rezervacijos informacijos rekomenduojame kreiptis ten, kur pirktas bilietas.

 2. Kamilė parašė:

  Ar imanoma ir kiek kainuotu pakeist bielietu data?
  Bilietai yra nupirkti dviem suaugusiems ir kudikiui gruodzio 18 dienai.
  Bet pasikeitus aplinkybem , data reikalinga artimesne, rugpjucio 25 dienai.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Dėl konkrečios rezervacijos informacijos reiktų kreiptis ten, kur pirkote bilietą.

 3. Birutė parašė:

  Nusipirkau du bilietus pirmyn-atgal internetu į Vokietiją Frankfurto Hano oro uostą (birželio 26d.ė priekį ir liepos 5d. atgal), jau užsiregistravau internetu, bet mano bendrakeleivė susirgo, ir negali skristi. Ar galiu ir kaip galiu pakeisti ją kitu asmeniu? Kiek kainuos? Ačiū.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Dėl konkrečios rezervacijos informacijos ir keitimo kainos reiktų kreiptis ten, kur pirktas bilietas.

 4. Birutė parašė:

  Pirkau du bilietus pirmyn-atgal internetu į Vokietiją Frankfurto Hano oro uostą (birželio 26d.ė priekį ir liepos 5d. atgal), jau užsiregistravau internetu, bet mano bendrakeleivė susirgo, ir negali skristi. Ar galiu ir kaip galiu pakeisti ją kitu asmeniu? Kiek kainuos? Ačiū.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Dėl konkrečios rezervacijos informacijos ir keitimo kainos reiktų kreiptis ten, kur pirktas bilietas.

 5. Justyna parašė:

  Sveiki,
  bilieta pirkau per kelioniu agentura. Pakeisti reikia tik paskutines 3 vardo raides, saknis teisinga. Kiek laiko uztrunka pakeisti? Jau laukiu virs dvieju savaiciu ir greitai skrydis.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Dėl konkrečios rezervacijos informacijos reiktų kreiptis ten, kur pirkote bilietus.

 6. Romanas parašė:

  Laba diena, katik nupirkau bilietą iš Vilnius-Birmingham bet man jo nebereikia ar gražintumėt pinigus kažkas minėjo kad per 24h galima gražinti bilietą?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Pigių skrydžių aviakompanijų bilietai nėra grąžinami.

   Galima tik pakeisti keliaujantį asmenį.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Pigių skrydžių aviakompanijų bilietai nėra grąžinami.

 7. Agne parašė:

  Sveiki norejau paklausti pirkau bilietus i lietuva bet pasikeite planai turiu skristi i lenkija ta pacia diena bilietu kaina ta pati ar imanoma pakeisti skrydi

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Skrydį galima keisti, tačiau reikės sumokėti keitimo mokestį.

 8. Ramunė parašė:

  Sveiki,
  keliautojas nurodė tik vieną vardą, nors dokumente įrašyti du.
  Visi kiti duomenys teisingi.
  Prieš tai skrido į kelionę irgi tik su vienu įrašytu į bilietą vardu.
  Ar vis dėlto reikia keisti lėktuvo biliete duomenis?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Informacija biliete turi sutapti su informacija nurodyta asmens dokumente.

   Tad rekomenduotume papildyti informaciją.

 9. Ramunė parašė:

  Sveiki,
  keliautojas nenurodė antrojo vardo, todėl buvo užregistruotas vienu vardu. Visi kiti duomenys lėktuvo biliete teisingi.
  Prieš tai skrido į kelionę irgi tik su vienu vardu.
  Ar nekils problemų? Ar vis dėlto reikia iš naujo tvarkyti duomenis?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Rekomenduojame, kad asmens duomenys, nurodyti asmens tapatybės dokumente, turi sutapti su duomenimis nurodytais biliete.
   rodytais

 10. Mindaugas parašė:

  Sveiki,

  Atsispausdinau įlaipinimo korteles ir pamačiau, kad blogai yra nurodyta pavardės pabaiga. Turėjo būti -ienė“, o nurodžiau „-is“. Ar nebus problemų prie įlaipinimo vartų?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Negalime garantuoti, kad problemų nekils.

   Informacija asmens dokumente turi sutapti su informacija nurodyta biliete.

 11. Daura parašė:

  Sveiki,

  Is atsakymu supratau, kad skrydzio data keisti galima. Jei pirkau bilietus Ryanair puslapyje internetu, kur kreiptis? Dekui

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Dėl datos keitimo kreipkitės į savo bilietų pardavėją.

 12. Tov parašė:

  Sveiki, pirkau bilieta liepos 25d noreciau pasikeisti data ir skrydzio marsruta ar imanoma tai?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Dėl konkrečios rezervacijos informacijos

   rekomenduojame kreiptis ten, kur pirkote bilietus.

 13. Loreta parašė:

  Sveiki,
  vakar t.y. 05 29 pirkau bilietus internetu tiesiogiai Raynair svetaineje visai seimai. Per neapsiziurejima vaikams pasirinkau amziaus tarpa 12-16m, nors jiems 6 ir 8m. Kai jau viskas buvo apmoketa, ir pradejus registracija tik sita dalyka pastebejau. Dabar negaliu ju uzregistruoti, nes neduoda tu metu, kuriu reikia. Neisivaizduoju, ka daryti? Labai laukiu informacijos, ka daryti?

 14. Jolita parašė:

  Sveiki. Turiu bilietus birzelio 21d is rygos i kiolna,bilieta pirkau sena pavarde taciau birzelio 16d bus iregistruota santuoka. Paso pasikeisti nespesiu tai pasas bus sena pavarde. Bilietus uzregistravau jau internetu. Ar butina pasikeisti pavarde ant bilieto ar galesiu skristi sena pavarde? Atsakykit el pastu

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jeigu Jūsų dokumentai galioja, problemų kilti neturėtų.

 15. ELENA NAVICKIENE parašė:

  Laba diena. Pirkau bilietą 4 asmenims į Oslą. Vienas iš jų vaikas 10 m. Nupirkau visus bilietus suaugusiems. Kaip pakeisti iš suaugusiojo į vaiką. Ačiū

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Dėl konkrečios rezervacijos informacijos reiktų kreiptis ten, kur pirktas bilietas.

 16. ELENA parašė:

  SVEIKI, TURIU BILIETĄ 05.22 D Į MILANĄ, NORIU KARTU PASIIMTI 10 METŲ ANUKA, TACIAU NENUPIRKAU JAM BILIETO, KAIP GALIMA JAM PRITVIRTINTI BILIETA PRIE MANOJO
  PAGARBIAI ELENA
  JEI GALIMA ATSAKYKITE Į EL Pašta [email protected]
  dėkoju

 17. euli parašė:

  Pirkau du bilietus pirmyn-atgal internetu į corfu gegužės 16, jau užsiregistravau internetu bet įvyko nelaimingas atsitikimas, ir noriu vyro bilietą pakeisti į vėlesnę datą, gegužės 19, kol jis apgis ir galės skristi.Ar galiu tai padaryti internetu?Jei galit, atsakykit greitai, nes skrydis čia pat.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Datą keisti galima. Dėl jo reiktų kreiptis ten, kur pirkote bilietą.

 18. Euli parašė:

  Pirkau du bilietus pirmyn-atgal internetu į corfu gegužės 16, jau užsiregistravau internetu bet įvyko nelaimingas atsitikimas, ir noriu vyro bilietą pakeisti į vėlesnę datą, gegužės 19, kol jis apgis ir galės skristi.Ar galiu tai padaryti internetu?Jei galit, atsakykit greitai, nes skrydis čia pat.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Datą keisti galima. Dėl jo reiktų kreiptis ten, kur pirkote bilietą.

 19. Euliali parašė:

  Pirkau du bilietus pirmyn-atgal internetu į corfu gegužės 16, jau užsiregistravau internetu bet įvyko nelaimingas atsitikimas, ir noriu vyro bilietą pakeisti į vėlesnę datą, gegužės 19, kol jis apgis ir galės skristi.Ar galiu tai padaryti internetu?Jei galit, atsakykit greitai, nes skrydis čia pat.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Datą keisti galima. Dėl jo reiktų kreiptis ten, kur pirkote bilietą.

 20. Euliali parašė:

  Pirkau du bilietus pirmyn-atgal internetu į corfu gegužės 16, jau užsiregistravau internetu bet įvyko nelaimingas atsitikimas, ir noriu vyro bilietą pakeisti į vėlesnę datą, gegužės 19, kol jis apgis ir galės skristi.Ar galiu tai padaryti internetu?Jei galit, atsakykit greitai, nes skrydis 2ia pat.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Datą keisti galima. Dėl jo reiktų kreiptis ten, kur pirkote bilietą.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?