Ryanair bilieto keitimas 1 507

Bilieto keitimas – skrydžio datos keitimas

Skrydžio datos keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Skrydžio datos keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir gali skirtis priklausomai nuo skrydžio laiko pagal sezoniškumą. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas. 

Bilieto keitimas – skrydžio maršruto keitimas

Skrydžio maršruto keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką arba jei vidinis skrydis keičiamas į tarptautinį, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Jei skrydžio į vieną pusę bilietas buvo panaudotas, atgalinio skrydžio maršruto keisti negalima (išskyrus, jei skrydis buvo atšauktas ar atidėtas daugiau nei 3 val. – tuomet kreipkitės į Ryanair atstovybę oro uoste).

Skrydžio maršruto keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir priklauso nuo sezoniškumo. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas.

Bilieto keitimas – keleivio vardo, pavardės keitimas

Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis skaičiuojamas vienam keleiviui viename užsakyme (t.y. biliete).

Keleivio vardo, pavardės keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 2 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Vardo keitimas negalimas, jei panaudotas bent vienas skrydžio segmentas iš užsakymo. Jei bilietą sudaro daugiau nei vienas skrydis, keleivio pavardės keitimas turi būti atliekamas visiems bilieto skrydžių segmentams.

*Jei keleivis jau užsiregistravo į skrydį internetu ir vėliau nori atlikti datos, maršruto ar vardo keitimus, reikia susisiekti su rezervacijų centru likus ne mažiau kaip dienai iki skrydžio ir atšaukti registraciją. Atšaukus registraciją, bilieto keitimai galimi įprasta tvarka – internetu per „Tvarkyti kelionę“ arba per sistemos, kurioje pirktas bilietas, administratorių.

DĖMESIO❗Perkantiems bilietą suteikiama galimybė per 24 val. ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko. Jei norite pakeisti skrydžio kryptį ar datą, tokiu atveju, mokamas tik skrydžių kainų skirtumas.

Jei bilietas pirktas per bilietų rezervavimo sistemą, dėl visų klausimų kreiptis į pasirinktos sistemos administratorių.

 Skrydžio keitimo mokestis – už vieną keleivį / skrydžiui į vieną pusę Užsakant internetu (nuo) Užsakant oro uoste (nuo)
Skrydžio keitimo mokestis
€35 – €65 €50 – €95
Rezervacijos mokestis – atliekant bilietų rezervaciją oro uoste €20 / £20
Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis  – už vieną keleivį visam bilietui €115 / £115 €160 / £160
Praleistas įlaipinimas į skrydį – mokestis galimas kai lieka ne daugiau nei 40 min. iki skrydžio ir ne vėliau nei 1 val. po skrydžio. Tuomet keleivis turi galimybę skristi kitu galimu reisu. €100 / £100
Valstybinės rinkliavos administravimo mokestis €20 / £17

 

Bilieto grąžinimas

Keleivio rimtos ligos ar mirties atveju nukentėjusio keleivio bei kartu su juo keliaujančių asmenų, nurodytų tame pačiame užsakyme, bilietas gali būti grąžintas arba pakeistas po aviakompanijos svarstymo ir sprendimo priėmimo už papildomą administracinį mokestį. Norint grąžinti bilietą dėl minėtų priežasčių reikia pateikti visus dokumentus, įrodančius priežastį, dėl ko nukentėjęs keleivis negali skristi. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

1 507 thoughts on “Ryanair bilieto keitimas

 1. Ruslanas Fiodorovas parašė:

  Sveiki,
  Draugė padovanojo bilietus į londoną iš kauno (kovo 17-19 d.) stansted airport. Bileitus istryne kad nepamatyciau, taciau dnr negalime pasidaryti check in ir tuo paciu neateina laiskas kad galime registruotis skrydžiui. Prasau nurodyti informaciją ką daryti?

 2. Neringa parašė:

  Sveiki,turime 3bilietus i Neapoli,balandzio 6d.ar galime keisti krypti,rezervacija neatlikta,kiek tai kainuotu?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Dėl konkrečių kainų siūlome kreiptis ten, kur pirkote bilietus,

 3. Neringa parašė:

  Sveiki,turime nusipirke 3 bilietus i Neapoli balandzio 6d.norime keisti i kita krypti,arbimanoma ir kirk kainuos,rezervacija neatlikta,aciu.

 4. loreta parašė:

  Sveiki kaip Pakistan bilietu data,kokiu numeric ska bint?

 5. Eidis parašė:

  Sveiki,ka daryti jai sumaisiau gimimo diena,tik viena skaiciu,vietoj 30 parasiau 31?Dekui

 6. Vita parašė:

  Keleivis iki skrydžio susižeidė koja – lūžis, dėl to negali skristi į kelionę, Kokios sąlygos ir galimybės grąžinti bilietą?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Dėl konkrečios informacijos reiktų kreiptis į bilieto pardavėją.

 7. Agne parašė:

  Laba diena . Nusipirkome bilietus 3 asmenims . Vyrui , zmonai ir dukrytei. Dukrytes tik neina uzregistruoti nes dar neturime keliones i viena puse dokumento . Kaip ji gausime ar galima bus ji prideti prie musu bilietu registracijos.Sumokejome jau uz bilietus

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Laba diena,

   Rekomenduotume kreiptis ten, kur pirkote lėktuvo bilietus.

 8. Morėja parašė:

  Sveiki, turiu mažyte bėda, draugė pirko bilieta iš Dublino į Kauną, ir padarė klaida parašydama pavarde, viena raide apkeite vietom su kita? Bet bilietą jau užčekino.. būtų įmanoma pakeisti? Ar reikia per nauja pirkti bilietą?

 9. Birute Bajeliene parašė:

  Sveiki,del ligos negaliu isskristi 30 sausio,bet tikiuosi ,kad busiu pajegi skristi 6 vasario.Registracijos neatlikau.Kaip pakeisti skrydzio data ir kiek tai kainuos?

 10. Vai parašė:

  Suklydau pasirinkdamas datą, kaip ją man pakeisti?

 11. Haroldas parašė:

  Laba diena,kaip sužinoti ar viską gerai suvedžiau?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Susisiekite su bilieto pardavėju, kad jis patikrintų duomenis.

 12. Helmutas parašė:

  Sveiki, noriu pasiteirauti jeigu asmens pase nurodyti du vardai ir pavardė, tačiau bilietas nupirktas vienu vardu ir pavarde ar viskasbus gerai lipamt į lėktuvą?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Informacija asmens tapatybės dokumente turi sutapti su informacija ant bilieto. Taigi, gali kilti problemų.

 13. Justina parašė:

  Sveiki, norim pasidometi kaip cia geriau padaryti, norim uzsisakyti kelione i kroatija, 4 suauge ir vaikas, liepa, nirim jau dabar bilietus pirkti, taciau birzeli vienas asmuo isteka ir pasikeis pavarde, ar nebus bedu bilieta pasikeist i jos nauja pavarde? Nes kiek skaiciau tai maciau jog galima taciau jei bus laisvu vietu. Bet ji jeigu jau turi bilieta tai jis jai jau kaip ir rezervuotas?
  Dekui

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Laba diena,

   Keisti pavardę galima, bet tai papildomai kainuos. Rekomenduojame pirkti nauja pavarde, jeigu tikrai žinote, kad kelionės metu keliautoja turės naują pasą su nauja pavarde.

 14. Marta Monika Janušaitė parašė:

  Sveiki, turiu pase du vardus, bet ant bilieto per klaidą parašiau tik vieną – antrajį. Ar tai sukels problemų?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Informacija ant bilieto turi sutapti su informacija asmens dokumente. Gali kilti problemų, jei bus kitaip.

 15. Giedre parašė:

  Sveiki,pirkau 2 bilietus pirmyn- atgal,skrydis kovo men.Registracija nuo sausio 12d.Kadangi,atsitiko taip,kad antras zmogus skristi negales.Ar as galeciau iki sausio 12d pakeisti varda(pavardes keisti net nereikia,vietoje tecio,skristu 17m sunus),ir nupirkti papildoma bilieta kitam vaikui(8m),ir kur jis sedes,kaip ispirkti jam vieta salia mamos,ar vyresnio brolio.Aciu uz atsakyma.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Rekomenduotume susisiekti su portalu, kur pirkote lėktuvo bilietus.

 16. Janina Savlevic parašė:

  Labas,noriu pakeisti bilietą data iš Vilniaus į Liverpulio nuo 28/12/17 į 04)01/18.kaip padaryti? Janina

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Susisiekite su bilieto pardavėju arba prisijunkite prie savo rezervacijos ir atlikite keitimus.

 17. Dalia parašė:

  Sveiki,pirkau 4 suaugusius ir viena 15 metu bilieta, sumaisiau suaugusio bilieta su nepilnamecio bilietu,t,y, irasiau suaugusi i nepilnamecio bilieta. O nepilnameti i suaugusio bilieta, ar reikia ka nors keisti ir kur kreiptis

 18. dilisa parašė:

  sveiki, noretumem suzinot kiek tiksliai kainuoja skrydzio datos pakeitimas.Bei, jeigu vienas asmuo pirko du bilietus ar kaina taikoma kiekvienam bilietui atskirai ar bendrai?Skrendame is Izraelio i Kipra ne sezono metu. Is ansto dekavoju uz atsakyma.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Tikslingiausia jums būtų kreiptis į portalą, kur pirkote lėktuvo bilietus.

 19. aušra parašė:

  Sveiki,
  užregistravau internetu(check in) vardą ir pavardę, bet suvedžiau netaisiklingus kitus duomenis t.y. kortelės nr, gimimo datą, kortelės galiojimo laiką. Kaip man pakeisti duomenis? Vardas ir pavardė parašyta gerai.\ Gal visai nieko keisti nereikia? skrydis 2017.12.16 dieną

 20. Joginta parašė:

  Sveiki, pirkau bilietus vienam asmeniui iš Niurnbergo į Vilnių ir atgal, internetu dar neregistravau, ar galima būtų skrydį iš Niurnbergo į Vilnių perleisti kitam asmeniui, o grįžti pačiam, kaip tai padaryti? Ačiū už atsakymą.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Tokiu atveju turite atskirti rezervacijas. Bet jūs turite kreiptis tiesiogiai į savo bilieto pardavėją.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?