Ryanair bilieto keitimas 1 507

Bilieto keitimas – skrydžio datos keitimas

Skrydžio datos keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Skrydžio datos keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir gali skirtis priklausomai nuo skrydžio laiko pagal sezoniškumą. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas. 

Bilieto keitimas – skrydžio maršruto keitimas

Skrydžio maršruto keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką arba jei vidinis skrydis keičiamas į tarptautinį, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Jei skrydžio į vieną pusę bilietas buvo panaudotas, atgalinio skrydžio maršruto keisti negalima (išskyrus, jei skrydis buvo atšauktas ar atidėtas daugiau nei 3 val. – tuomet kreipkitės į Ryanair atstovybę oro uoste).

Skrydžio maršruto keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir priklauso nuo sezoniškumo. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas.

Bilieto keitimas – keleivio vardo, pavardės keitimas

Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis skaičiuojamas vienam keleiviui viename užsakyme (t.y. biliete).

Keleivio vardo, pavardės keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 2 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Vardo keitimas negalimas, jei panaudotas bent vienas skrydžio segmentas iš užsakymo. Jei bilietą sudaro daugiau nei vienas skrydis, keleivio pavardės keitimas turi būti atliekamas visiems bilieto skrydžių segmentams.

*Jei keleivis jau užsiregistravo į skrydį internetu ir vėliau nori atlikti datos, maršruto ar vardo keitimus, reikia susisiekti su rezervacijų centru likus ne mažiau kaip dienai iki skrydžio ir atšaukti registraciją. Atšaukus registraciją, bilieto keitimai galimi įprasta tvarka – internetu per „Tvarkyti kelionę“ arba per sistemos, kurioje pirktas bilietas, administratorių.

DĖMESIO❗Perkantiems bilietą suteikiama galimybė per 24 val. ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko. Jei norite pakeisti skrydžio kryptį ar datą, tokiu atveju, mokamas tik skrydžių kainų skirtumas.

Jei bilietas pirktas per bilietų rezervavimo sistemą, dėl visų klausimų kreiptis į pasirinktos sistemos administratorių.

 Skrydžio keitimo mokestis – už vieną keleivį / skrydžiui į vieną pusę Užsakant internetu (nuo) Užsakant oro uoste (nuo)
Skrydžio keitimo mokestis
€35 – €65 €50 – €95
Rezervacijos mokestis – atliekant bilietų rezervaciją oro uoste €20 / £20
Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis  – už vieną keleivį visam bilietui €115 / £115 €160 / £160
Praleistas įlaipinimas į skrydį – mokestis galimas kai lieka ne daugiau nei 40 min. iki skrydžio ir ne vėliau nei 1 val. po skrydžio. Tuomet keleivis turi galimybę skristi kitu galimu reisu. €100 / £100
Valstybinės rinkliavos administravimo mokestis €20 / £17

 

Bilieto grąžinimas

Keleivio rimtos ligos ar mirties atveju nukentėjusio keleivio bei kartu su juo keliaujančių asmenų, nurodytų tame pačiame užsakyme, bilietas gali būti grąžintas arba pakeistas po aviakompanijos svarstymo ir sprendimo priėmimo už papildomą administracinį mokestį. Norint grąžinti bilietą dėl minėtų priežasčių reikia pateikti visus dokumentus, įrodančius priežastį, dėl ko nukentėjęs keleivis negali skristi. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

1 507 thoughts on “Ryanair bilieto keitimas

 1. euli parašė:

  Pirkau du bilietus internetu į corfu gegužės 16, jau užsiregistravau internetu bet įvyko nelaimingas atsitikimas, ir noriu vyro bilietą pakeisti į vėlesnę datą, gegužės 19, kol jis apgis ir galės skristi.Ar galiu tai padaryti internetu?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Datą keisti galima. Dėl jo reiktų kreiptis ten, kur pirkote bilietą.

 2. Julija parašė:

  Sveiki,
  Man nupirko mama bilietą į londoną, tik nežinau kaip, per klaidą greičiausiai mano vardo ir pavardės gale parašė „Jnr“,tarsi tas jnr būtų mano pavardės antra dalis. Nors pase pas mane taip nėra parašyta. Ar tai būtų neatitikimas ? ar jnr turi svarbią reikšmę, ar reikia keisti bilietą ?
  ačiū

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Informacija skrydžio biliete turi sutapti su informacija asmens dokumente.

   Rekomenduojame kreiptis ten, kur pirktas bilietas ir informaciją pakeisti.

 3. Kotryna parašė:

  Sveiki per klaidą pasirinkau ne tinkamą mėnesį skrydžiui, kaip pakeisti skrydžio datą ?

 4. Apolionija Koževnikovienė parašė:

  Labas rytas.
  Turiu grąžinti bilietus, susirgo mama, nevyksiu į Oslą 05-11(2 bilietai). Pažymas turiu grietosios pagalbos, negaliu palikti.

 5. Rasa parašė:

  keleivio keitimo mokestis 115 EUR ar dar papildomai skai2iuojami kokie nors mokesčiai. kokia būtų keleivio keitimo kaina vilnius-briuselis į abi puses.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Parašykite mums laišką į [email protected], nurode savo vardą pavardę bei rezervacijos numerį. Gave šią informaciją galėsime tiksliau pasakyti kainą.

 6. simona parašė:

  sveiki,turiu du bilietus vienas y kauna is kopenhagos o kitas atgal is kauno y kopenhaga.Noreciau paklaust ar eitu pakeisti atgalinio bilieto data? ir kokia kaina butu?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Dėl datos keitimo reiktų kreiptis ten, kur pirkote bilietą.

 7. Sandra parašė:

  Sveiki kaip pakeisti biliete asmens gimimo data?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Dėl konkrečios rezervacijos informacijos reiktų kreiptis ten, kur pirkote bilietą.

 8. Ode parašė:

  Sveiki, jei pirktas bilietas su vieno asmens kortele ir norint pakeisti skrydžio data ar galima apmokėti kito asmens kortele? Ir jei nori pakeisti datą kaip tai padaryti?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Dėl datos keitimo ir konkrečios rezervacijos informacijos reikia kreiptis ten, kur pirkote bilietą.

 9. Vida parašė:

  Gegužės mėn. pirkau Ryanair du bilietus ir 1 bagažą į Vokietiją (į vieną pusę) ir sumokėjau iš viso 64,98 eur. Dėl rimtų priežasčių negalime skristi. Ar galima du bilietus ir bagažą keisti į kitą vieną bilietą kitu vardu ir į kt. šalį?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Dėl konkrečios rezervacijos informacijos siūlome kreiptis ten, kur pirkote bilietą.

 10. Vida parašė:

  Laba diena.
  Gegužės mėn. pirkau Ryanair du bilietus ir 1 bagažą į Vokietiją (į vieną pusę) ir sumokėjau iš viso 64,98 eur. Dėl rimtų priežasčių negalime skristi. Ar galima du bilietus ir bagažą keisti į kitą vieną bilietą kitu vardu ir į kt. šalį?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Dėl konkrečios rezervacijos informacijos siūlome kreiptis ten, kur pirkote bilietą.

 11. Jurinta parašė:

  Laba diena. Norejau paklausti. Nusipirkau bilietus i Airija. Bet man reikejo vieno bilieto paauglei ir vieno suaugusiam zmogui.
  Bet nusipirkau du bilietus suaugusiems zmonems.
  Galbut eitu pakeisti kaip nors viena bilieta i paauglio?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Dėl keliautojo statuso keitimo reiktų kreiptis ten, kur pirkote bilietą.

 12. Greta parašė:

  uzsiakiau bilietus i Lietuva ir is jos bet as is anglijos i Lietuva pajudesiu su viena pavarde o griziu su kita ka man daryti kad netureciau problemu ?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Gali kilti problemų, rekomenduojame kreiptis ten, kur pirktas bilietas.

 13. Rimvydas parašė:

  Sveiki,
  turiu užsakytus bilietus skrydžiui į Glazgą balandžio 19 d., grįžimui balandžio 22 d. Kaip galėčiau pakeisti skrydžio datas atitinkamai išskridimo į Glazgą balandžio 22 d., o grįžimo balandžio 26 d.?

 14. Lina parašė:

  Laba diena,
  Po poros savaičių turime bilietus į Kiprą, skrydžiui dar neesame užsiregistravę. Ar dėl susiklosčiusios padėties Sirijoje galima būtų pakeisti skrydžio kryptį ar neplanuojama atšaukti skrydžių į Kiprą?

 15. Margarita parašė:

  Laba diena. Turiu Ryanair (pirkau Ryanair svetainėj) bilietus 2 asmenims gegužės 8d. iš Fuerteventuros į Londono Lutoną, o iš Lutono į Vilnių Wizzair perkėlė skrydį sekančiai dienai, ir toks variantas mums netinka. Klausimas: Ryanaire yra tai pačiai datai bilietai per Londono Stanstedą. Sakykit prašau, ar galiu pakeisti bilietus Fuerte-London( Luton) į Fuerte-London (Stansted), na o iki Vilniaus žinoma, pirkt naujus? Dėkoju.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Dėl konkrečios rezervacijos informacijos reiktų kreiptis ten, kur pirktas bilietas.

 16. Petras parašė:

  Laba diena . Būtų galima paleisti skrydzio data? Bandžiau tai padaryti internetu , bet neranda mano skrydžio. Gal galite padėti .

 17. Kristina parašė:

  Sveiki as pirkau bileta per ryanair kompanija ir iki skrydzio liko 2 sav ir sumaisiau parasiau viekui pauglio suagusi mano dukrai 13 ar as galiu pakeisti.Ir ar tai kainuos ir jei padarai ansciau check in ar tai kainuoja papildomai.Aciu uz atsakyma

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Rekomenduojame dėl statuso keitimo kreiptis ten, kur pirkote bilietus.

 18. marijus parašė:

  sveiki.nusipirkau bilietą su vedžiau balandžio 9 diena o man nusipirkus pasirodo kad jun9 diena ką daryt kaip pakeisti?

 19. Diana parašė:

  Kaip pakeisti skrydzio data? nusipirkau bloga data ? Internetu neduoda pasikeisti raso kreiptis i rynaira? Susisiekite el pastu. Aciu

 20. Inga parašė:

  Perkant bilieta pavardeje padaryta klaida.vietoj ZILIONYTE parase ZILUONYTE.Viena raide neteisinga.ka daryti?ar reikia miketi uz pakeitima?ar galiu bandyti bukintis?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Keliautojo duomenų keitimas yra mokamas. Dėl konkrečios rezervacijos kreipkitės ten, kur pirkote bilietus.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?