Ryanair bilieto keitimas 1 585

Bilieto keitimas – skrydžio datos keitimas

Skrydžio datos keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Skrydžio datos keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir gali skirtis priklausomai nuo skrydžio laiko pagal sezoniškumą. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas. 

Bilieto keitimas – skrydžio maršruto keitimas

Skrydžio maršruto keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką arba jei vidinis skrydis keičiamas į tarptautinį, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Jei skrydžio į vieną pusę bilietas buvo panaudotas, atgalinio skrydžio maršruto keisti negalima (išskyrus, jei skrydis buvo atšauktas ar atidėtas daugiau nei 3 val. – tuomet kreipkitės į Ryanair atstovybę oro uoste).

Skrydžio maršruto keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir priklauso nuo sezoniškumo. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas.

Bilieto keitimas – keleivio vardo, pavardės keitimas

Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis skaičiuojamas vienam keleiviui viename užsakyme (t.y. biliete).

Keleivio vardo, pavardės keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 2 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Vardo keitimas negalimas, jei panaudotas bent vienas skrydžio segmentas iš užsakymo. Jei bilietą sudaro daugiau nei vienas skrydis, keleivio pavardės keitimas turi būti atliekamas visiems bilieto skrydžių segmentams.

*Jei keleivis jau užsiregistravo į skrydį internetu ir vėliau nori atlikti datos, maršruto ar vardo keitimus, reikia susisiekti su rezervacijų centru likus ne mažiau kaip dienai iki skrydžio ir atšaukti registraciją. Atšaukus registraciją, bilieto keitimai galimi įprasta tvarka – internetu per „Tvarkyti kelionę“ arba per sistemos, kurioje pirktas bilietas, administratorių.

DĖMESIO❗Perkantiems bilietą suteikiama galimybė per 24 val. ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko. Jei norite pakeisti skrydžio kryptį ar datą, tokiu atveju, mokamas tik skrydžių kainų skirtumas.

Jei bilietas pirktas per bilietų rezervavimo sistemą, dėl visų klausimų kreiptis į pasirinktos sistemos administratorių.

 Skrydžio keitimo mokestis – už vieną keleivį / skrydžiui į vieną pusę Užsakant internetu (nuo) Užsakant oro uoste (nuo)
Skrydžio keitimo mokestis
€35 – €65 €50 – €95
Rezervacijos mokestis – atliekant bilietų rezervaciją oro uoste €20 / £20
Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis  – už vieną keleivį visam bilietui €115 / £115 €160 / £160
Praleistas įlaipinimas į skrydį – mokestis galimas kai lieka ne daugiau nei 40 min. iki skrydžio ir ne vėliau nei 1 val. po skrydžio. Tuomet keleivis turi galimybę skristi kitu galimu reisu. €100 / £100
Valstybinės rinkliavos administravimo mokestis €20 / £17

 

Bilieto grąžinimas

Keleivio rimtos ligos ar mirties atveju nukentėjusio keleivio bei kartu su juo keliaujančių asmenų, nurodytų tame pačiame užsakyme, bilietas gali būti grąžintas arba pakeistas po aviakompanijos svarstymo ir sprendimo priėmimo už papildomą administracinį mokestį. Norint grąžinti bilietą dėl minėtų priežasčių reikia pateikti visus dokumentus, įrodančius priežastį, dėl ko nukentėjęs keleivis negali skristi. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

1 585 thoughts on “Ryanair bilieto keitimas

 1. Thom parašė:

  Sveiki, pirkau bilieta suaugusiajam ir vaikui iki 16 metu. Padariau klaida ir parasiau kad du suauge. Ar reikia keisti bilieto informacija ar ne ? (Skrydis lt-uk)
  Dekui

 2. ernestas kersys parašė:

  laba diena.Siandien pirkau bilieta zmonai i Lietuva skambuciu.Pasirodo pavarde neteisinga.Tikra yra kersiene,o ant bilieto kelsaene.IR jau bilietas atspausdintas.kaip galeciau pakeisti ir kiek kainuotu? ACIU labai…

 3. Eglė parašė:

  Laba diena,

  pirkau bilietą į vieną pusę, bet dabar nebegaliu skristi, ar įmanoma kažkaip parduoti bilietą ar pakeisti pirkėjo duomenis į kito žmogaus?

 4. giedre parašė:

  sveiki,turiu bilietus nupirktus is Lietuvos i Airija savo vardu, bet iki skrydzio likus kelioms dienoms susituoksime ir mano pavarde pasikeis. ar galiu skristi su mergautine pavarde ant bilieto taip parodant santuokos liudijima jog tai tas pats asmuo? ar reikia pakeisti i sutuoktine pavarde ir kur tai daroma ir kiek kainuoja?Aciu

 5. ingaiva parašė:

  sveiki.pirkau du bilietus birzelio 13 d.is lietuvos i lutona,bet nebeiseis mum ta diena skirsti,skaiciau cia apie keitima bet nelabai ka suprantau,gal galite padeti pakeisti diena?lauksiu ats gmaile.aciu

  • Keičiant bilieto datą reikės sumokėti keitimo mokestį ir bilietų kainų skirtumą. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, bilieto datą galite pakeisti per „Manage booking“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

 6. LinaB parašė:

  Sveiki ,

  rezervavau bilietus iš Vilniaus į Bremeną ir atgal 06.06-06.09 (check-inn nepadarytas) , bet 06.06 negaliu skristi (tai padarysiu kitą dieną kita aviakompanija) , o štai grįžti noriu butent 06.09 su Ryanair. Ar taip galima padaryti , kad panaudoti tik grįžimo bilietą?

 7. Inga parašė:

  laba diena, jei šiandien vakare nusipirkau bilietus į Kipra per ryanair svetaine, bet reikia keisti skrydžio datas, ar keitimo mokestis vis vien bus skaičiuojamas, jei keičiame nepraėjus 24 valandoms?

 8. Aiste parašė:

  Laba diena, jau esu padariusi bilietu chekinima internete ir neapsiziurejau ar ten buvo irasytos mano abi pavardes. dabar kai atsispausdinau bilietus yra tik antroji pavarde, o pirmos nera, paso duomenis geri, ar kils problemu skrydzio metu? jei tai kur kreiptis, kad istaisyti klaida, nes skryds siandien :/

 9. Aurelija parašė:

  Laba diena,
  Jei užsisakydama bilietą padariau klaidą, vietoj didžiųjų mažosios raidės atsirado, ar nieko tokio? Ms AURELIJA KUčINSKAITė

 10. Eva parašė:

  Laba diena. Vyras nusipirko per klaida tuo paciu marsrutu du bilietus is Kauno i Londona. Ar galeciau viena bilieta atsakyti ir susigrazinti bent dali sumoketu pinigeliu?

 11. Aurelija parašė:

  Laba diena,
  esu nusipirkusi bilietus į Londoną ir atgal, dar skrydžiui nesu užsiregistravusi, tačiau norėčiau pakeisti grįžimo dieną, kiek man tai kainuotų?

  • Aurelija, už bilieto datos keitimą reikės sumokėti keitimo mokestį, kuris priklauso nuo skrydžio krypties ir datos, ir bilietų kainų skirtumą.

  • Vaiva parašė:

   Labaa diena, Vakar pirkom bilieta is Oslo i Kauna ir atgal. Taciau per klaida nusipirkom du bilietus is Oslo i Kauna. Ka dabar daryti ir i ka kreiptis , kad viena bilieta anuliuotu ir grazintu pinigus, nes cia ivyko klaida ir realiai vienas zmogus su dviem bilietais skirti tuo paciu reisu negali :) aciu uz koncultacija.

   • Vaiva, aviakompanijos Ryanair bilietai yra negrąžinami, išskyrus rimtus ligos ar mirties atvejus. Kuo skubiau susisiekite su savo bilieto pardavėju, gal pavyks kažką pakeisti.

 12. Vilius parašė:

  Laba diena piekom bilietus LITVINAVIčIUTė u ilgoji turetu buti ar nieko tokio?

 13. Dalia parašė:

  Laba diena,

  Kažkodėl dar negavau atgalinio bilieto užsakymui AVC25B70 (Vilnius-Roma-Vilnius), gavau tik išskridimo bilietą.
  Kelionės laikas: išskridimas balandžio 27 d. (18.15), grįžimas gegužės 1 d. (9.40)

  • Dalia, ryt turėtumėt gauti. Jei negausit iki 12 val., paskambinkite tel. 8 600 26763.

  • Jurga parašė:

   Sveiki,

   Penktadienio vakarą užsisakinėjome bilietus dviem žmonėms iš Kauno į Londoną ir atgal per ryanair.com – sistema vis išmesdavo klaidą ir niekaip nepatvirtino užsakymo. Šeštadienio rytą neradusi pašte užsakymo patvirtinimo su kita kreditine kortele užsisakiau bilietus, iš karto gavau patvirtinimą ir pinigus nuskaičiavo nuo sąskaitos. Praėjus dar dviem valandom gavau patvirtinimą iš vakaro bandytus užsisakyti bilietus – pinigai nuo sąskaitos irgi nuskaičiuoti. Norime susigrąžinti pinigus už vienus bilietus – abiejuose užsakymuose keleivių pavardės tos pačios.

 14. Rūta parašė:

  Laba diena,
  rezervavau bilietus kelionei į priekį ir atgal. kelionės pradžia 30 balandžio, grįžtu 4 gegužės.
  Kodėl sistema neleidžia daryti chek-in online ir rašo, kad užsiregistruoti galėsiu tik 27 dieną?

 15. jolanta parašė:

  laba diena, susirgau, bilietui 2014.04.24 i Frankfurta Hahn chek in padarytas, kaip suprantu, galiu tik uz papildoma mokesti pakeisti (60 eur) data ir reikia kreiptis i pardavėja tiesiogiai Ryanair bendrove, ar tai galitu padaryti jusu atstovai? Bilietai pirkti du, kitas keleivis skrenda.

  • Jolanta, jei registracija į skrydį atlikta, keitimas negalimas. Nebent už papildomą mokestį įmanoma atšaukti registraciją. Visa tai galite padaryti susisiekę su Ryanair būstine, jei bilietą pirkote per ryanair.com. Bet jei skrydis jau įvykęs, jokie keitimai negalimi.

 16. Rūta parašė:

  laba diena, noriu pakeisti rezervacijoje nurodyto keleivio vardą. Kaip suprantu, turėsiu mokėti 110 eurų. Darydama rezervaciją, pinigus jau sumokėjau. Kodėl manęs vėl prašo įvesti kreditinės kortelės 4 skaičius?

 17. deimante parašė:

  Laba diena. Ivykus nesusipratimui buvo nupirktas bilietas su bloga pavarde is Vilniaus i Oslo Rygge geguzes 4d. Ar galioja nemokamas pavardes keitimas per 24h? Deimante

 18. Alina parašė:

  Bilieto pardavejas bilieto atsaukti negali, kaip tai padaryti su |Ryanairo pagalba, juk bilietai dubliuosis?

 19. Alina parašė:

  Sveiki, siandien pirkau bilieta per ryanair svetaine , kadangi negavau atsakymo ar bilietas rezervuotas nusprendziau nupirkti bilieta is kitos svetaines. po kurio laiko gavau atsakyma , kad bilietai rezervuoti ir ten ir ten. Gaunasi , kad 2 zmones turiu 4 bilietus i ta pati skrydi?kur man kreiptis, kad atsaukti bilietus?

 20. Enrika parašė:

  laba diena,
  internetu pirkome bilietus į skrydžiui Rodo salą . pakankamos informacijos apie leidimą antram rankiniam bagažui nepastebėjome, tad per klaidą užsakėme 2 bagažą. be to radome kitą tos pačios dienos skrydį už mažesnę kainą. Nuo bilieto pirkimo internetu nepraėjo 24 val. Ar galime vadovautis skebiama nuostata , kad nuo 2003 m. keitimas galimas?
  iš anksto dėkoju už informaciją
  pagarbiai
  Enrika

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?