Ryanair skrydžiai į Eilatą 50

IZRAELIS – ISRAELEilatas

EILATAS – EILAT

Ovda oro uostas (Ovda Airport) >

Eilato kurortas įsikūręs Izraelio pietuose, šiauriausiame Raudonosios jūros taške. Šio kurorto ekonomika remiasi turizmu, tad čia apstu įvairių pramogų, viešbučių, restoranų, klubų. Lankytojai, mėgstantys vandens pramogas, turi galimybę paplaukioti burlentėmis, vandens slidėmis, jachtomis, burinėmis valtimis, išbandyti nardymą. Eilatas garsėja nuostabiais paplūdimiais bei koralų rifais. Tad pasigrožėti vandens grožybėmis tiesiog būtina.
Eilatas vadinamas tropikų miestu. Vasara temperatūra gali siekti 44°C laipsnius, o žiemą – apie 20°C laipsnių. Eilato kurortas puikiai tinka žiemos atostogoms.
Dar vienas pliusas – čia puiki vieta pradėti kelionę į Jordaniją.

NAUDINGA INFORMACIJA APIE IZRAELĮ (orai, transportas, kurortai, lankytinos vietos, kt.) >

✈ Pigūs Ryanair skrydžiai į Eilatą iš Kauno >

Kaip nuvykti iš Ovdos oro uosto į Eilatą

Ovdos oro uostas įsikūręs maždaug 60 km nuo Eilato miesto. Iš oro uosto į Eilatą galima vykti su taksi, autobusu. Nuomotis automobilį galima tik pačiame Eilato mieste .

AUTOBUSU
Autobusas (nr. 282) tarp Ovda oro uosto ir Eilato centrinės autobusų stoties kursuoja pagal skrydžių tvarkaraštį. Autobusai iš oro uosto išvyksta po 45 min. po kiekvieno skrydžio. Galutinė maršruto stotelė – Taba Crossing Point.

50 thoughts on “Ryanair skrydžiai į Eilatą

 1. Tadas sako:

  Sveiki,

  Pradejau ieskoti skrydzio i Eilata ir atgal i Kauna 2017.03.23-2017.03.28, kazkodel skrydzius i ten rodo iki kovo 23 dienos, o atgal jau nebe … kodel taip yra ? atsaukete skrydius is ten ?

  • Danielė Ryanair skryžiai sako:

   Sveiki,
   deja, kovo 23 d. yra paskutinis Raynair skrydis šia kryptimi.

 2. Ervis sako:

  Skelbiate kad skraidinate į Eilatą, o pasirodo realiai į Ovdą. Tai reiktų suprasti jog iš Ovdos ryanair daveža kita transporto piemone į Eilatą? Ar teikiate klaidinančią informaciją?

  • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

   Ervi, Ryanair aviakompanija nurodo skrydžius į Eilat oro uostą. Aviakompanija papildomų pervežimų iš oro uosto į Eilat miestą neorganizuoja.

 3. Renata sako:

  Sveiki, esu Eilate. Į Lietuvą gryžti turiu su Jūsų kompanija 02.16. Ar neatšaukti ir nepakeisti skrydžiai?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,

   jeigu negavote jokių pranešimų iš savo bilietų pardavėjų, jaudintis nereikėtų.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?