Ryanair skrydžiai į Eilatą 50

IZRAELIS – ISRAELEilatas

EILATAS – EILAT

Ovda oro uostas (Ovda Airport) >

Eilato kurortas įsikūręs Izraelio pietuose, šiauriausiame Raudonosios jūros taške. Šio kurorto ekonomika remiasi turizmu, tad čia apstu įvairių pramogų, viešbučių, restoranų, klubų. Lankytojai, mėgstantys vandens pramogas, turi galimybę paplaukioti burlentėmis, vandens slidėmis, jachtomis, burinėmis valtimis, išbandyti nardymą. Eilatas garsėja nuostabiais paplūdimiais bei koralų rifais. Tad pasigrožėti vandens grožybėmis tiesiog būtina.
Eilatas vadinamas tropikų miestu. Vasara temperatūra gali siekti 44°C laipsnius, o žiemą – apie 20°C laipsnių. Eilato kurortas puikiai tinka žiemos atostogoms.
Dar vienas pliusas – čia puiki vieta pradėti kelionę į Jordaniją.

NAUDINGA INFORMACIJA APIE IZRAELĮ (orai, transportas, kurortai, lankytinos vietos, kt.) >

✈ Pigūs Ryanair skrydžiai į Eilatą iš Kauno >

Kaip nuvykti iš Ovdos oro uosto į Eilatą

Ovdos oro uostas įsikūręs maždaug 60 km nuo Eilato miesto. Iš oro uosto į Eilatą galima vykti su taksi, autobusu. Nuomotis automobilį galima tik pačiame Eilato mieste .

AUTOBUSU
Autobusas (nr. 282) tarp Ovda oro uosto ir Eilato centrinės autobusų stoties kursuoja pagal skrydžių tvarkaraštį. Autobusai iš oro uosto išvyksta po 45 min. po kiekvieno skrydžio. Galutinė maršruto stotelė – Taba Crossing Point.

50 thoughts on “Ryanair skrydžiai į Eilatą

 1. Tadas sako:

  Sveiki,

  Pradejau ieskoti skrydzio i Eilata ir atgal i Kauna 2017.03.23-2017.03.28, kazkodel skrydzius i ten rodo iki kovo 23 dienos, o atgal jau nebe … kodel taip yra ? atsaukete skrydius is ten ?

  • Danielė Ryanair skryžiai sako:

   Sveiki,
   deja, kovo 23 d. yra paskutinis Raynair skrydis šia kryptimi.

 2. Ervis sako:

  Skelbiate kad skraidinate į Eilatą, o pasirodo realiai į Ovdą. Tai reiktų suprasti jog iš Ovdos ryanair daveža kita transporto piemone į Eilatą? Ar teikiate klaidinančią informaciją?

  • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

   Ervi, Ryanair aviakompanija nurodo skrydžius į Eilat oro uostą. Aviakompanija papildomų pervežimų iš oro uosto į Eilat miestą neorganizuoja.

 3. Renata sako:

  Sveiki, esu Eilate. Į Lietuvą gryžti turiu su Jūsų kompanija 02.16. Ar neatšaukti ir nepakeisti skrydžiai?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,

   jeigu negavote jokių pranešimų iš savo bilietų pardavėjų, jaudintis nereikėtų.

 4. Goda sako:

  Sveiki, už kelių dienų iš Lietuvos skrendu į Eilatą ir norėčiau sužinoti ar galima rankiniame bagaže skraidintis sausų pusryčių (miuslių), sausų užpilamų sriubų, kavos ir pan?

  Ačiū

  • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

   Goda, skrendant ne į ES šalį, maisto produktai nėra pripažįstami, todėl juos gali tekti, arba suvalgyti, arba išmesti.

   • Goda sako:

    O kas pasikeitė nuo gruodžio mėn? Nes į panašų klausimą dėl maisto produktų, kitam žmogui atsakėt kitaip:
    Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:
    2016/12/07 12:40
    Sveiki, gabenami maisto produktai turėtų būti originaliose pakuotėse. Pasak Izraelio muitinės, į Izraelį negalima gabenti žalios mėsos ir jos gaminių, daugumos vaisių (pvz., bananų, ananasų) ir daržovių (vaisiai ir daržovės yra leidžiami, jeigu jie nėra kilę iš Afrikos), pieno ir pieno produktų. Galima vežtis ne daugiau kaip 3 kg maisto produktų. Kiekvienos maisto produkto rūšies svoris neturėtų viršyti 1 kg.

    • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

     Sveiki,

     iš patirties žinome, jog patikra priklauso ir nuo tuo metu dirbančių apsaugos darbuotojų. Dėl sausų maisto produktų problemų kilti neturėtų, jeigu jie originaliose pakuotėse nedideliais, asmeniniam vartojimui skirtais kiekiais.

 5. Turistas sako:

  Sveiki, uz autobusa is oro uosto galima sumoketi eurais/doleriais ar tik sekeliais?
  Gal is Ovdos i Egipta yra autobusai?

 6. Zita sako:

  Kiek laiko užtrunka skrydys iš Kauno į Izraelį

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,

   skrydis Kaunas – Eilatas įprastai trunka apie 4 val. 25 min.

 7. kestutissavickas sako:

  kaip nuskristi i Elata 2017.05.10 ir atgal i Lietuva/Kauna/2017.05.17 jeigu internete toms datoms duomenu nera.Aciu. laukiu atsakymo.

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, kol kas skrydžiai nėra pateikti. Reiktų sekti naujienas.

 8. Dale sako:

  Sveiki.O kaip is Elato suzinoti kada isvyksta 282 autobusas i Ovdos oro uosta .mums skrydis is ovdos i kauna 12.35aciu uz inf is anksto

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, šios informacijos turėtumėte ieškoti internete. Mūsų konsultantai Jums gali pasiūlyti pervežimą iš Eilato į Ovdos oro uostą. Šią paslaugą galite užsakyti el. paštu uzsakymai@ryanair-skrydziai.lt.

 9. Dale sako:

  Kokius konkreciai maisto produktus galima veztis i Eilata.Ar galima veztis savo pasigamintus produktus

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, gabenami maisto produktai turėtų būti originaliose pakuotėse. Pasak Izraelio muitinės, į Izraelį negalima gabenti žalios mėsos ir jos gaminių, daugumos vaisių (pvz., bananų, ananasų) ir daržovių (vaisiai ir daržovės yra leidžiami, jeigu jie nėra kilę iš Afrikos), pieno ir pieno produktų. Galima vežtis ne daugiau kaip 3 kg maisto produktų. Kiekvienos maisto produkto rūšies svoris neturėtų viršyti 1 kg.

 10. justinas sako:

  Sveiki ,ar bus vykdomi skrydziai i eilata 2017 balandzio men?

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Tokios informacijos aviakompanija nėra pateikusi, tiesiog reikia sekti naujienas.

 11. kestutis sako:

  Ar galima,vykstant i Eilata veztis maisto produktu savo reikmem.aciu

 12. Dale sako:

  Ar galima veztis maisto produktu,bambukinius virbalus su siulais skrendant su rankiniu bagazu i Eilata(Izraeli).Skrydis is Kauno oro uosto tiesioginis

 13. Lina sako:

  Sveiki kodėl neplanuojama vykdyti skrydziu i Eilata balandi/geguze? Ir kada vėl planuojate vykdyti skrydzius i Eilata po kovo mėn?
  Aciu.

 14. Dalia sako:

  Sveiki,

  Ar neplanuojama vykdyti skrydziu i Eilata ir balandi/geguze?
  Aciu.

 15. valdas sako:

  Laba diena. Pirkau bilietus i Eilata, rugsejo men.uz viena kaina. Dabar perkant, daug pigiau.Bilietai 2016 kovo men.Skirtuma imanoma grazinti. ACIU

  • Valdai, lėktuvų bilietų kainos kinta. Kartais į didesnę pusę, kartais į mažesnę pusę (jei Ryanair vykdo skrydžių akcijas). Nuspėti sunku. Tačiau bilietų skirtumas negrąžinamas.

 16. Jūratė sako:

  Sveiki. Ar bus vykdomi skrydžiai į Eilatą kitomis datomis? pvz. 2016 m. balandį gegužę birželį ir visais kitais mėn. Nes rašote , kad „vasaros sezono Ryanair skrydžių tvarkaraščiai turėtų būti paskelbti rudenį, maždaug rugsėjo – spalio mėnesį. Tuomet ir galėsite įsigyti bilietus“. Nematau pardavimuose . Dėkoju už atsakymą :)

 17. Ilona sako:

  Sveiki, matau Izraelio oro uostą Elatas. Ar tai yra tas pats miestas (Eilatas), į kurį pradėti vykdyti skrydžiai nuo lapkričio 5 d. iš Kauno? Dėkoju

  • Ilona, taip, tai tas pats Eilato miestas. Tik bilietų paieškos sistemoje rašosi Elatas.

  • Andrej sako:

   Stebėkite, Ilona, Jus paklausėte apie oro uostą „Eilat“, kurį matote. Ir paklausėte, ar tas oro uostas tame pačiame vienvardiniame mieste. Jums buvo atsakyta: taip, tame pačiame. Tačiau iš tikrųjų skrendama ne į „Eilat“ oro uostą, kurį Jus matote prie jūros, о į „Ovda“ oro uostą, kuris irgi Eilato mieste, tačiau 60 km šiuariau nuo jo (ir nuo tos jūros)). Tad tektų, kokių dar 5-7€ už bilietuką № 282-m autobusui iki pajūrio paklot.

 18. Jolanta sako:

  Kiek kainuoja išankstinė Ryanair registracija internetu,kurie pasirenka sėdimas vietas.Planuoju skristi į Ovdą lapkričio22-29 dienomis.

 19. Jolanta sako:

  Noriu skristi i ovda lapkricio 22-29d. Girdejau,kad skrendant i Izraeli reikia tureti ir atgalini bilieta.Ar uzsisakant bilietus atsiusite is anksto i abi puses?

  • Jolanta, teisingai. Keliaujant į Izraelį užsienio valstybės pilietis privalo turėti kelionės bilietus ten ir atgal. Nepamirškite, kad ir pasas turi galioti mažiausiai 6 mėnesius nuo atvykimo į Izraelį datos.
   Įlaipinimo korteles („Boarding Pass“) galima gauti atlikus nemokamą registraciją į Ryanair skrydį (ne anksčiau kaip likus 7 dienoms iki kiekvieno skrydžio). Išankstinė Ryanair registracija internetu galima keleiviams, kurie pasirenka sėdimas vietas už papildomą mokestį (galima nuo 30 dienų iki skrydžio), tuomet įlaipinimo korteles bus galima gauti anksčiau.

 20. valdas sako:

  Laba diena. Kada bus parduodami bilietai, 2016 balandzio men. ACIU

  • Valdai, 2016 metų vasaros sezono Ryanair skrydžių tvarkaraščiai turėtų būti paskelbti rudenį, maždaug rugsėjo – spalio mėnesį. Tuomet ir galėsite įsigyti bilietus.

 21. Jurate sako:

  Laba diena, Uzsisakiau bilietus į Izraelį. Kaip galiu pasitikrinti , turedama uzsakymo numeri.

  • Jūrate, jei bilietus pirkote ryanair.com svetainėje, savo užsakymą galite patikrinti per „Tvarkyti užsakymą“. Jei bilietus įsigijote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, dėl užsakymo kreipkitės į tos sistemos administratorius.

 22. Sand sako:

  Sveiki,

  Tai kad dar ir vakare nematyti skrydžių. Laukiame :)

  • Skrydžiai sistemoje jau yra. Atkreipkite dėmesį, kad reisai tarp Kauno ir Ovda oro uostų bus pradėti vykdyti nuo 2015.11.05. Skrydžiai bus vykdomi ketvirtadieniais ir sekmadieniais.

 23. Dale sako:

  Sveiki,

  Kodėl dar nematau parduodamų bilietų? Jūs skelbiate, kad nuo liepos 8d. pasirodys pardavime.

  Ačiū.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?