Pradedami vykdyti Ryanair skrydžiai į Eilatą 18

Ryanair skrydžiai į Eilatą – nauja žiemos sezono kryptis

2015.11.05 tapo įsimintina diena ne tik aviakompanijai Ryanair, bet ir Kauno oro uostui. Šiandien, Europos mylimiausia pigių skrydžių bendrovė Ryanair, Kauno oro uoste atšventė pirmąjį skrydį į Eilatą. Ryanair skrydžiai šia kryptimi vykdomi tik iš trijų oro uostų Europoje, tad naujasis maršrutas iš Kauno oro uosto yra nemažas pasiekimas. Tikimasi, kad šiuo Ryanair skrydžiu susidomės ir Lietuvos kaimyninių šalių gyventojai.
Tiesioginiai Ryanair skrydžiai į Eilatą, Izraelio miestą, bus vykdomi iki 2016.03.24 ketvirtadieniais ir sekmadieniais.

Šiuo metu Ryanair bilietai į Eilatą tik nuo 14,99 EUR į vieną pusę. Aviabilietų galite teirautis el.paštu [email protected].

Primename, kad Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Izraelį, reikalingas pasas, galiojantis mažiausiai 6 mėnesius nuo atvykimo į Izraelį datos. Papildomai, užsienio valstybės piliečiai, privalo turėti kelionės bilietus į Izraelį ir atgal. Trumpalaikiam buvimui Izraelyje Lietuvos piliečiams vizos nereikia.

Raudonosios jūros kurortas – Eilatas

Eilatas yra įsikūręs Izraelio pietuose, šiauriausiame Raudonosios jūros taške. Eilatas vadinamas tropikų miestu! Šio kurorto ekonomika remiasi turizmu, tad čia apstu įvairių pramogų, viešbučių, restoranų, klubų. Lankytojai, mėgstantys vandens pramogas, turi galimybę paplaukioti burlentėmis, vandens slidėmis, jachtomis, burinėmis valtimis, išbandyti nardymą. Eilatas garsėja nuostabiais paplūdimiais bei koralų rifais. Tad pasigrožėti vandens grožybėmis tiesiog būtina.

Ryanair skrydžiai į Eilatą

18 thoughts on “Pradedami vykdyti Ryanair skrydžiai į Eilatą

 1. Roma parašė:

  Sveiki,

  ar bus vykdomi skrydžiai balandžio men? kol kas matomas paskutinis menuo kovas.

 2. vida parašė:

  Laba diena. Norėčiau sužinoti kada bus pradėti skrydžiai į Eilatą rudenį, ir kada bus pradėti pardavinėti bilietai.Ačiū.

  • Vida, tiesioginiai Ryanair skrydžiai į Eilatą bus pradėti vykdyti žiemos sezono metu – nuo lapkričio mėnesio. Tvarkaraščiai bus paskelbti maždaug kovo, balandžio mėnesį, tuomet ir bus galima įsigyt bilietus.

 3. Karolis parašė:

  Laba diena, norėjau pasiteirauti dėl bilietų į Eilatą ,nes neranda nei skrydžių nei kainų pasirinktomis datomis. Datos: išvykimas 2016-05-26
  atvykimas 2016-06-02.
  Ar vyks šiomis dienomis skrydžiai iš Kauno ir kokia bilietų kaina galėtų būti asmeniui į abi puses.

 4. Jurate parašė:

  Laba diena

  Ar galima griztant is Eilato rankiniame bagaze veztis maisto: datuliu, sokolado, alyvuogiu? Aciu uz atsakyma.

 5. Diana parašė:

  Sveiki.Nezinome ka daryti.Uzsakeme bilietus i Eilata gruodzio 17-20d.taciau jokio patvirtinimo negavome.Banke pavedimas padarytas,lektuve rodo vietos rezervuotos.I pasta jokio pranesimo negavome,ar tai reiskia kad kazka neteisingai padareme?patarkite

 6. Vidas parašė:

  Sveiki,taip jusu autonuomos svetaine leidzia rezervuoti eilato ovdo oro uoste,bet tik klausims ar automobilio paemimas tikrai bus ovdo oro uoste one tarkim eilato miesto centre?

 7. Vidas parašė:

  Sveiki,pries tam tikra laika klausiau del automobiliu nuomos ovda oro uoste,buvau gaves neigema atsakyma.Dabar jusu auto nuomos paslauga rodo kada ovda oro uoste yra auto nuoma,klausimas ar tikrai atsiemimas tame paciame oro uoste kur leidziasi ryanair lektuvai?

  • Vidai, Ryanair lėktuvai skrenda į Eilato Ovda oro uostą. Tačiau pasitikslinkite dar kartą, ar automobilio nuomos punktas tikrai Ovda oro uoste, ar Eilato miesto centre.

 8. Joana Verbaitienė parašė:

  noriu bilietų į Eilatą ,2015-11-26,atgalinė data 2015-11-29.KOkios sąlygos ir galimybės.Iš anksto dėkoju – Joana

 9. Vaiva parašė:

  Laba diena,

  Kur galėčiau sužinoti apie skrydžius(domina pirmyn ir atgal) į Eilatą, datas ir kainas.

  Ačiū.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?