Ryanair salone tik 90 vienetų rankinio bagažo 2

Ryanair oficialiai prakalbo apie ribojama rankino bagažo įsinešimą į saloną. Aviakompanija Ryanair suskaičiavo, jog orlaivio salone gali sutalpinti tik 90 vienetų rankinio bagažo.  Tik pirmieji į lėktuvą patekę keleiviai gali būti tikri, jog rankinis bagažas keliaus kartu su jais orlaivio salone. Jei keleivis nori būti užtikrintas, jog bus vienas iš pirmųjų įsėdusių į lėktuvą ir su savimi galės gabenti savo rankinį bagažą – jis gali įsigyti Ryanair priority (pirmenybinio įlaipinimo paslaugas) už papildomą mokestį.

Visi kiti keleiviai, kurių bagažas netilps į orlaivio saloną, bus paprašyti atiduoti savo rankinį bagažą į prie lėktuvo įlaipinimo trapo esantį konteinerį. Nesutalpintas rankinis bagažas keliaus registruoto bagažo skyriuje nemokamai. Keleiviai savo rankinį bagažą galės atsiimti nusileidę į oro uostą registruoto bagažo atsiėmimo punkte. Nemokamai gabenamas rankines visi keleiviai gali pasiimti į orlaivio saloną.

Ryanair primena, kad orlaivio salone keleiviai gali gabenti šį bagažą:

  1. Rankinė (35 x 20 x 20 cm, svoris neribojamas);
  2. Rankinis bagažas (55 x 40 x 20 cm, svoris iki 10 kg).

Jei keleivių bagažas netilps į bagažo  patikros dėžę, esančią šalia įlaipinimo vartų bus taikoma bauda 50 EUR/ 50 GBP. Nesumokėjus baudos aviakompanija turi teisę atisakyti skraidinti keleivio bagažą, kuris viršija leistinus išmatavimus.

Ar Jūsų rankinis bagažas neviršija leistinų normų visada galite pasitikrinti oro uostuose  esančiose patikos dėžėse, pažymėtose aviakompanijos Ryanair logotipu. Jei Jūsų bagažas netelpa – galite neperėję patikros punkto susimokėti už registruoto bagažo gabenimo paslaugą oro uoste.

Ryanair salone tik 90 vienetų rankinio bagažo

2 thoughts on “Ryanair salone tik 90 vienetų rankinio bagažo

  1. Beatrice parašė:

    Sveiki, būtų įdomu sužinoti ar galima rankiniame bagaže skraidintis suvenyrų, t.y.sniego rutulį, kadangi jo viduje skystis ir pati pakuotė iš stiklo. Ačiū.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?