SVARBU! Birželio 19-20 d. internetinės Ryanair paslaugos bus sustabdytos 6

RYANAIR sistemos atnaujinimai

Dėl rezervacinės sistemos atnaujinimų, visos aviakompanijos Ryanair paslaugos internetu bus laikinai sustabdytos 10-čiai valandų.

Registracija į Ryanair skrydį nebus galima nuo 2015 m. birželio 19 d. 20:00 val. iki birželio 20 d. 06:00 val. (Centriniu Europos Laiku).
Nauji užsakymai, esamo užsakymo peržiūra, skrydžio keitimai nebus galimi nuo 2015 m. birželio 19 d. 22:00 val. iki birželio 20 d. 06:00 val. (Centriniu Europos Laiku).

Ryanair keleiviai privalo užsiregistruoti į skrydį prieš arba po nurodyto rezervacinės sistemos sustabdymo. Registracija į skrydį internetu galima iki skrydžio išvykimo laiko likus ne daugiau kaip 30 dienų ir ne mažiau kaip 2 val. (išskyrus laiką, kai paslauga neveiks).
Keleiviai, keliaujantys birželio 19-20 dienomis, užsiregistruoti į skrydį ir atsispausdinti įlaipinimo korteles („Boarding Pass“) turi iki 2015 m. birželio 18 d.

Jei bilietus įsigijote www.ryanair-skrydziai.lt svetainėje, jūs būsite užregistruoti į skrydį ir gausite įlaipinimo korteles. Kilus klausimams, rašykite el.paštu [email protected]

Visiems keleiviams, keliaujantiems su registruotu bagažu, rekomenduojama atvykti į oro uostą likus 2 val. iki tvarkaraštyje numatyto išvykimo laiko.

6 thoughts on “SVARBU! Birželio 19-20 d. internetinės Ryanair paslaugos bus sustabdytos

 1. romas parašė:

  sweiki ar yra atsinaujinusios ilaipinimo korteles ar as ne taip ka atpaudziu?

  • Romai, įlaipinimo kortelių dizainas atsinaujino. Dabar bilietas yra suskirstyta į 4 dalis. Bet jame būtinai turi matytis ir keleivio duomenys, ir sėdimos vietos, ir brūkšninis kodas. Jei šios informacijos nesimato, paprašykite savo bilieto pardavėjo, kad persiųstų bilietus.

 2. Daliute parašė:

  sveiki,aciu uz atsakyma,jeigu teisingai supratau,jeigu trys pirmos pavardes raides atitinka,nieko keisti nereikia,ir mes galime ramiai laukti keliones?

 3. Daliute parašė:

  sveiki rezervuojant bilietus I Airija,isivele klaida sunaus pavardeje,vietoje Ciapas buvo irasyta,Ciaipiene,ar mums butina atlikti veiksmus vardo keitime ir moketi didziulius pinigus,tiksliau beveik pirkti nauja bilieta, uz klaidos istaisyma,bilietai dar (neatbukinti)aciu uz atsakyma.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?