Visi Ryanair skrydžiai su 20 proc. nuolaida! 14

Mėgstamiausia pigių skrydžių bendrovė Ryanair skelbia akciją, kurios metu Ryanair klientai gali įsigyti 20 % pigesnius Ryanair bilietus pasirinktais maršrutais.

Pasiūlymas galioja Ryanair skrydžiams 2016 m. spalio-sausio mėnesiais. Akcija galioja TIK šiandien – 2016.09.13 iki 24 val.

Ryanair yra didžiausia Europos pigių skrydžių aviakompanija. Kasdien Ryanair vykdo daugiau kaip 1 800 skrydžių iš 84 bazių ir turi daugiau kaip 200 pigių skrydžių maršrutų, kuriais jungia 33 šalis ir apie 160 miestų Europoje ir Šiaurės Afrikoje.

Tiesioginiai Ryanair skrydžiai iš Vilniaus >

Tiesioginiai Ryanair skrydžiai iš Kauno >

Tiesioginiai Ryanair skrydžiai iš Palangos >

Ryanair skrydžiai į Brėmeną ryanair-skrydziai-i-glazga Ryanair skrydžiai į Romą. Trastvere

14 thoughts on “Visi Ryanair skrydžiai su 20 proc. nuolaida!

 1. liuba parašė:

  Sveiki.reikalinga info kas liecia gyvuno bilieto pirkima visa procedura.kada uzsakiti bilieta gyvynui.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Laba diena,

   Aviakompanija Ryanair gyvūnų gabenimo paslaugos neteikia.

 2. Daiva parašė:

  Sveiki, nesuprantu kodel negaliu nusipirkti ryanair bilietu Oslas Vilnius ir atgal.Neaktyvus mygtukas [tęsti].Bandžiau iš dviejų kompiuterių darbe ir namie.Svetainėje esu prisiregistravusi.Dėkoju.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki, Daiva,

   jeigu Jums kyla nesklandumų, galite kreiptis į mus el. paštu [email protected]. Padėsime išspręsti iškilusias problemas ir įsigyti norimus bilietus.

 3. zilvinas parašė:

  Sveiki, negaliu nusipirkti bilieto nepasirinkdamas mokamos vietos. Ar dabar jau tokia tvarka, kad nors bilieto kaina rodoma viena, bet nepasirinkus mokamos vietos, tiesiog negalima nusipirkti bilieto?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Žilvinai, Jūsų aprašytas veiksmas gali nutikti tik tokiu atveju, jei skrendate su vaiku. Tuomet yra būtina už papildomą mokestį pasirinkti vietą.

 4. pinija parašė:

  Laba diena, prieš mėnesį pirkau bilietą 2017-10-29-2017-11-05 Į Eilatą(ovda). Ar galima dabar pirkti, nes ryanair svetainėje nerodo skrydžio tomis dienomis. Kas atsitiko?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   pabandykite dar kartą, gal buvo kažkokia sistemos klaida. Turėtų skrydžius rodyti.

 5. Ligita parašė:

  Ar įlaipinimo korteles į 2016-11-25 skrydį Nr. BMWHNP (Vilnius-Paryžius) galima atsispausdinti likus septynioms dienoms ar keturioms?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Pagal pateiktus duomenis, mūsų rezervacinėje sistemoje nėra Jūsų užsakymo. Jei pirkote http://www.ryanai.com ten ir galite matyti visą informaciją apie Jūsų skrydį ir įlaipinimo korteles.

 6. Alisa parašė:

  Laba diena, sakykite prasom, ar yra galimybe pritaikyti didesne nuolaida bilietui kryptimi —> Eilatas – Kaunas, gruodzio 15 d.?
  Busiu labai dekinga uz atsakyma :)

 7. Miglė Toliušytė parašė:

  Gal galite pasiūlyti skrydžių iš kauno arba vilniau į Londoną. geriausia data būtų Spalio 6-11. Domintų kaina asmeniui iki 60eurų

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?