Ryanair dažniausiai užduodami klausimai 5 444BAGAŽAS

Ar į Ryanair bilieto kainą įskaičiuotas bagažas?

Į aviakompanijos Ryanair aviabilieto kainą įskaičiuotas rankinis bagažas (1 bagažo vienetas iki 10 kg), kurį nešatės su savimi į lėktuvo saloną. Galima nemokamai į lėktuvą įsinešti ir antrą bagažą – mažą moterišką rankinę – bei oro uoste įsigytas prekes. Antroji rankinė negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų. Antrąjį bagažo vienetą reikės pasidėti lentynose virš sėdimųjų vietų arba po kėde.

Koks yra Ryanair rankinio bagažo svoris vienam keleiviui?

Rankinis bagažas – 1 bagažo vienetas iki 10 kg ir maža moteriška rankinė. Rankinio bagažo išmatavimai negali viršyti 55 x 40 x 20 cm. Antrasis bagažas negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų. Mažajai bagažui svorio apribojimai netaikomi. Atkreipkite dėmesį į bagažo taisykles.

Ar rankinio bagažo dydis turi atitikti visus nurodytus matmenis? Ar ratukai skaičiuojami į bendrus bagažo išmatavimus? Kas bus, jei rankinis bagažas bus didesnis?

Prieš lipant į Ryanair lėktuvą rankinį bagažą reikia įdėti į specialią dėžę, kuri atitinka Ryanair rankinio bagažo dydžio reikalavimus. Jei jūsų bagažas tilps, problemų nebus. Jei netilps, reikės priduoti į registruoto bagažo skyrių už atitinkamą mokestį, kuris priklauso nuo skrydžio krypties bei datos. Bagažo kainos >

Koks yra Ryanair registruojamo bagažo svoris vienam keleiviui?

Aviakompanijos Ryanair registruojamas bagažas gali būti iki 15 kg arba iki 20 kg (išmatavimai 81 x 119 x 119 cm). Vienas keleivis gali gabenti iki 3 registruoto Ryanair bagažo vienetų.
Keleiviai, esantys vienoje rezervacijoje ir kartu užsiregistravę į Ryanair skrydį, gali dalintis registruoto bagažo apribojimais. Pvz., 2 keleiviai, esantys vienoje rezervacijoje, įsigiję du registruotus bagažus po 15 kg, gali pasidalinti svoriu. Vienas keleivis gali turėti registruotą bagažą, kuris sveria 17 kg, o kitas – 13 kg.

Ar galiu užsisakyti registruoto bagažo gabenimą po to, kai jau nusipirkau bilietą arba jau užsiregistravau į skrydį? Kaip?

Galite užsisakyti registruoto bagažo gabenimą po to, kai jau nusipirkote bilietą arba jau užsiregistravote į skrydį, tik paslaugos kaina bus jau didesnė nei perkant bilietą. Paslaugos kaina priklauso nuo skrydžio datos bei krypties. Nepamirškite iš naujo atsispausdinti įlaipinimo kupono, kad jame matytųsi įrašas apie registruoto bagažo gabenimo užsakymą. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, tai galite padaryti per „Manage booking“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

Ar tikrai į Ryanair lėktuvo saloną priima tik 90 rankinio bagažo vienetų?

Į lėktuvo saloną priimama ne daugiau kaip 90 rankinio bagažo vienetų. Darbuotojai vietoje įvertina situaciją dėl talpumo ir priima sprendimus vardan keleivių saugumo, kuriuos bagažus perkelti į bagažo skyrių. Tai papildomai nekainuoja.

Ar galiu užsakyti jungiamuosius skrydžius su aviakompanija Ryanair? Ar perkelia registruotą bagažą į kitą skrydį?

Pigių skrydžių aviakompanijos, taip pat ir Ryanair, nevykdo jungiamųjų skrydžių, todėl negali perkelti keliautojų ar jų bagažo į kitus skrydžius (tos pačios ar kitų aviakompanijų). Todėl neprisiima atsakomybės už tarpinius skrydžius, kuriuos keleiviai gali praleisti. Į kiekvieną skrydį reikia registruotis atskirai, t.y. kiekviename skrydyje turite turėti atskirą įlaipinimo kortelę. Jei keliaujate su registruotu bagažu, perkant bilietus kiekvienam skrydžiui atskirai reikia bagažą užregistruoti už atitinkamą mokestį. Atvykus į oro uostą bagažą reikia atiduoti į bagažo skyrių, o nusileidus bagažą atsiimti ir vėl registruoti į kitą skrydį. Raginame palikti pakankamai laiko nuo suplanuoto pirmojo skrydžio pabaigos iki kito skrydžio pradžios. 

BAGAŽO TURINYS

Kaip gabenti skysčius Ryanair rankiniame bagaže?

Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskirose, ne didesnėse nei 100 mililitrų, talpose. Šias talpas turite įdėti į vieną permatomą ir užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro talpos krepšelį; vienas krepšelis – vienam keleiviui (tokius maišelius galite nusipirkti oro uostuose (pvz., Kauno oro uoste) arba gauti nemokamai (pvz., Vilniaus oro uoste). Tūrio apribojimai netaikomi vaistams ir kūdikių maistui, būtiniems skrydžio metu.

Ar galiu vežtis vaistus ar maisto papildus rankiniame ar registruotame bagaže?

Išsamią informaciją apie vaistų ar maisto papildų gabenimą rankiniame ar registruotame bagaže rasite Zigzag.lt tinklaraštyje.

Ar galiu neštis fotoaparatą, nešiojamąjį kompiuterį į Ryanair lėktuvo saloną?

Jūsų fotoaparatas, nešiojamasis kompiuteris turi būti įdėti į jūsų rankinį bagažą. Rankinis bagažas – 1 bagažo vienetas iki 10 kg (bagažo išmatavimai negali viršyti 55 x 40 x 20 cm) ir maža moteriška rankinė (negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų). Tad jei jūsų fotoaparatas, kompiuteris neviršija šių dydžio apribojimų, galite juos neštis tiesiog vietoj mažosios rankinės. Antrajam bagažui svorio apribojimai netaikomi.
Saugumo patikros metu kompiuterį reikia iš bagažo ištraukti ir pateikti atskirai.
Į registruotą bagažą fotoaparato, kompiuterio nedėkite, nes jie gali būti apgadinti arba bagažas gali vėluoti, dingti.

Noriu vežtis kartu su savimi muzikos instrumentą. Kaip užsisakyti šią paslaugą perkant lėktuvo bilietą?

Jei norite neštis mažesnius muzikos instrumentus, pavyzdžiui, gitarą, smuiką ar altą, kurie viršija Ryanair nustatytus rankinio bagažo matmenis, į lėktuvo saloną, perkant bilietą turite užsakyti instrumentui papildomą vietą už papildomą mokestį. Registruotas arba rankinis bagažas papildomai instrumento vietai nepriklauso.
Norėdami tokiam bagažo vienetui užsakyti papildomą sėdimą vietą, pavardės laukelyje įrašykite žodžius ITEM SEAT, o vardo laukelyje įrašykite žodį EXTRA. Tada rezervacijoje ir internetinėje įlaipinimo kortelėje bus nurodyta EXTRA ITEM SEAT. Internetinės registracijos metu būtina įvesti lydinčio keleivio kelionės dokumento išsamią informaciją.
Jei instrumentas atitinka rankinio bagažo dydžio ir svorio išmatavimus, galite neštis jį į saloną nemokamai, tačiau daugiau rankinio bagažo su savimi turėti negalite. Arba kitas variantas – atiduoti instrumentą į registruoto bagažo skyrių.

Ar galiu Ryanair skrydžio metu kartu vežtis gyvūną?

Aviakompanija Ryanair į skrydžius gyvūnų nepriima. Daugiau apie keliavimą su gyvūnais skaitykite Zigzag.lt tinklaraštyje straipsnyje „Keliavimas su savo augintiniais“.

Kiek cigarečių, alkoholio galima vežtis į Angliją, Airiją, Vokietiją, Norvegiją?

Didžiosios Britanijos valstybių (Anglijos, Škotijos, Velso, Šiaurės Airijos) bei Europos Sąjungos šalių nustatytas orientacinis leidžiamas tabako gaminių kiekis negali būti didesnis kaip:
– 800 cigarečių (4 blokai)*;
– 400 cigarilių;
– 200 cigarų;
– 1 kg tabako.
Alkoholinių gėrimų vienas asmuo gali įvežti ne daugiau kaip:
– 10 l stipriųjų alkoholinių gėrimų (ne stipresnių nei 70%);
– 20 l spirituoto vyno (pvz., portveino arba chereso);
– 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
– 110 l alaus.
* Į Austriją, Airiją, Daniją, Italiją, Kroatiją, Slovėniją, Švediją ir Vokietiją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais.
Į Norvegiją asmuo nuo 18 metų gali vežtis iki 200 vnt. cigarečių (1 blokas) arba 250 g kitų tabako gaminių. 18 – 20 m. asmenys gali vežtis ne stipresnių nei 22% alkoholinių gėrimų. Vyresni asmenys gali vežtis:
– 1 l spiritinio gėrimo (22% – 60%);
– 1,5 l vyno (2,5 % – 22 %);
– 2 l (6×0,33 l) alaus.
Alkoholinių gėrimų kombinacijos priklauso nuo to, ar vežami tabako gaminiai (silpnesnius gėrimus keisti į spiritinius negalima):
– 200 vnt. cigarečių atitinka 1,5 l vyno arba 1,5 l alaus;
– 1,5 l vyno atitinka 1,5 l alaus;
– 1 l spiritinių gėrimų atitinka 1,5 l vyno arba 1,5 l alaus.
Galimos kombinacijos:
– 1 l spiritinio gėrimo + 3 l vyno + 2 l alaus (nevežant tabako gaminių);
– 4,5 l vyno + 2 l alaus (nevežant tabako gaminių);
– 6,5 l alaus (nevežant tabako gaminių);
– 1 l spiritinio gėrimo + 1,5 l vyno + 2 l alaus + 200 vnt. cigarečių arba 250 g. tabako (vežant tabako gaminius);
– 3 l vyno + 2 l alaus + 200 vnt. cigarečių arba 250 g. tabako (vežant tabako gaminius);
– 5 l alaus + 200 vnt. cigarečių arba 250 g. tabako (vežant tabako gaminius).
Svarbiausia galiojanti taisyklė – šie daiktai turi būti skirti asmeniniam vartojimui, t.y. keleivis jų neketina perparduoti. Jei šių prekių vežatės daugiau, jums gali tekti įrodyti, kad jos skirtos tik asmeniniam vartojimui paprašant įsigijimo dokumentų, teiraujantis viešnagės laikotarpio, leistino kiekio viršijimo priežasčių. Nesugebėjus įrodyti, alkoholis ir/ar tabako gaminiai (pvz., cigaretės) bus konfiskuojami.
Į Lietuvą ar kitas ES šalis galima įsivežti iki 200 vnt. (vykstant oro transportu) arba iki 40 vnt. (vykstant sausumos ir jūros transportu) cigarečių iš ne ES šalių (pvz., iš Rusijos, Baltarusijos su rusiškomis banderolėmis). Kiek galima vežtis Lietuvoje prikauptų cigarečių su rusiškomis banderolėmis į atitinkamą ES šalį, reikėtų tikslintis čia >
Cigaretes galite vežtis tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže.
Pabrėžiame, kad nuo 2015.05.01 asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

Ar galima vežtis elektronines cigaretes?

Elektronines cigaretes vežtis galite, tačiau tik rankiniame bagaže. Papildomus cigarečių skysčius gabenkite pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles.
Elektroninėmis cigaretėmis skrydžio metu naudotis draudžiama.

 

VAIKAI

Ar Ryanair taiko nuolaidas vaikams?

Vaikams nuo 2 metų aviakompanija Ryanair nuolaidų netaiko. Kūdikiams iki 2 metų taikoma fiksuota bilieto kaina.

Ar Ryanair taiko nuolaidas šeimai?

Nuo 2014.06.17 aviakompanija Ryanair siūlo 50% nuolaidą registruoto bagažo gabenimui, vietos rezervacijai, pirmenybinio įlaipinimo paslaugai ir jaunesnių nei 16 metų vaikų draudimui, jeigu į tą patį užsakymą įtrauktas vaiką lydintis suaugęs keleivis, įsigijęs atitinkamas paslaugas už pilną kainą.
50% nuolaida registruoto bagažo gabenimui, vietos rezervacijai, pirmenybinio įlaipinimo paslaugai ir draudimui taikoma ne daugiau kaip 2 vaikams, kai 1 iš lydinčių suaugusių asmenų yra įtrauktas į tą patį užsakymą ir perka atitinkamas paslaugas už pilną kainą, ir ne daugiau kaip 4 vaikams, kai 2 iš lydinčių suaugusių asmenų yra įtraukti į tą patį užsakymą ir perka atitinkamas paslaugas už pilną kainą.
Papildomos nuolaidos šeimoms siūlomos tada, kai suaugę ir vaikai yra įtraukti į tą patį užsakymą.
Keleiviai, kurie per vienerius kalendorinius metus yra skridę du kartus (pirmyn ir atgal) ir naudojosi Ryanair siūlomomis papildomomis nuolaidomis šeimai, gali kreiptis į bilieto pardavėją dėl „Family Extra“ paslaugos ir 20% nuolaidos trečiajam skrydžiui su vaikais. Jei prašymas bus patvirtintas, nuolaidos kodas bus išsiųstas pirkėjui ir galios 4 savaites nuo jo išdavimo dienos.
Šios nuolaidos taikomos tik užsakymo metu.

Ar gali nepilnamečiai vaikai skristi vieni su Ryanair avialinijomis?

Aviakompanija Ryanair nepriima į skrydį vaikų iki 16 metų be suaugusiųjų palydos. Jei ir nupirksite nepilnamečiui bilietą kaip suaugusiajam, vaiko nepavyks užregistruoti į skrydį ir gauti įlaipinimo kortelę, jei kartu su juo neskris suaugęs asmuo. Ryanair palydos paslaugų neteikia.

Kokių dokumentų reikia, jei keliauja vaikas?

Visų pirma reikalingas galiojantis asmens dokumentas – pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jei asmens dokumentas negalioja, dingęs, grįžti į savo šalį gali su Asmens grįžimo pažymėjimu. Gimimo liudijimas kertant sieną negalioja.
Ryanair ir pasienio tarnybos turi skirtingus reglamentavimus.
Aviakompanija Ryanair nepriima į skrydį vaikų iki 16 metų be suaugusiųjų palydos. Vyresni vaikai juos gali lydėti. Ryanair aviakompanijai reikia pateikti tik galiojančius asmens dokumentus ir atspausdintas įlaipinimo korteles.
Pasienio tarnybai reikia pateikti papildomus dokumentus, jei vaikas iki 18 metų be tėvų keliauja į valstybes, nepriklausančias Šengeno zonai. Daugiau informacijos ČIA >

Turiu Ryanair lėktuvo bilietą ir vėliau nutariau, kad kartu skris ir vaikas. Kaip jam nupirkti bilietą?

Sistema neleis vaikui iki 16 metų nupirkti bilieto į Ryanair skrydį be suaugusiojo. Tokiu atveju nupirkite nepilnamečiui bilietą kaip suaugusiajam ir iškart paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio keleivio rezervacijos.

Ar galiu keliauti su kūdikiu?

Aviakompanija Ryanair kūdikių iki 7 dienų amžiaus į skrydį nepriima.
Kūdikiai (nuo 8 dienų iki 23 mėnesių imtinai) privalo būti lydimi suaugusiojo asmens nuo 16 metų (vienas suaugęs lydi vieną kūdikį). Perkant bilietą reikia nurodyti, jog skrendama su kūdikiu. Kūdikis turi sėdėti ant suaugusiojo kelių (kūdikio saugos diržu pasirūpins personalas). Kūdikiui skirtu iki 5 kg bagažu rūpinasi lydintis asmuo ir bagažui galioja visos lėktuvo vidaus bendrosios taisyklės. Kūdikiui registruoto bagažo gabenimo paslauga nepriklauso.
Kūdikio bilieto kaina yra fiksuota.
Jei kūdikiui sukanka dveji metai iki atgalinio skrydžio, jam taikoma pilna, kaip ir suaugusio keleivio, bilieto kaina, mokesčiai, taisyklės ir kt.
Yra galimybės pervystyti kūdikį ar pašildyti maistą lėktuve.

Ar kūdikiui skiriama atskira vieta?

Kūdikiui atskira vieta nepriklauso, jis turi sėdėti suaugusiam keleiviui (nuo 16 metų) ant kelių (kūdikio saugos diržu pasirūpins personalas).
Tačiau yra papildomų sąlygų, kuomet kūdikiui gali būti užsakyta atskira vieta už papildomą mokestį.
1. Papildoma vieta (Extra Seat) gali būti skirta kūdikiams nuo 8 dienų iki 23 mėnesių amžiaus. Kūdikiai turi sėdėti ant suaugusiojo kelių (nuo 16 metų), kai lėktuvas kyla, leidžiasi ir visais atvejais, kai privaloma prisisegti saugos diržus. Kūdikis gali būti perkeltas į jam skirtą papildomą vietą tik tada, kai bus leista atsisegti saugos diržus. Užsakius papildomą vietą kūdikiui lėktuve, rankinio ar registruoto bagažo gabenimo paslauga kūdikiui vis tiek nepriklauso. Jeigu užsakėte atskirą papildomą vietą kūdikiui, turite apie tai pranešti klientus aptarnaujančiajam personalui, kad atliktų rezervaciją ir priskirtų sėdimą vietą.
2. Kūdikiai nuo vienerių metų amžiaus lėktuve gali sėdėti atskiroje kėdėje naudojantis Amsafe CARE saugumo diržais. Tokiu atveju vaiko svoris yra ribojamas – nuo 10 kg iki 20 kg. Norint užsisakyti šią paslaugą, reikia susisiekti su klientus aptarnaujančiu personalu. Jei užsakėte vietą kūdikiui (12 – 23 mėnesių kūdikis naudosis Amsafe CARE saugumo diržais), nemokamai priklausys 10 kg rankinis bagažas, maža rankinė ir galimybė užsisakyti registruojamą bagažą už papildomą mokestį.
Jeigu užsisakėte atskirą vietą kūdikiui, kuris naudosis Amsafe CARE saugumo diržais, turite apie tai pranešti klientus aptarnaujančiajam personalui http://www.ryanair.com/ie/questions/contacting-customer-service/ , kad atliktų rezervaciją keleiviams ir priskirtų sėdimą vietą. Šiam užsakymui bus taikomos internetinės svetainės nuolaidos.
Jeigu Amsafe CARE saugumo diržais naudosis vaikas vyresnis nei 2 metų amžiaus, keleivių rezervacija gali būti atliekama internetu, tačiau turėsite susisiekti su klientus aptarnaujančiu personalu, kad įtrauktų informaciją dėl saugos diržų ir priskirtų tinkamą vietą.
3. Kūdikiai gali sėdėti automobilinėje kėdutėje, jei jai yra užsakyta atskira vieta ir ji atitinka reikalavimus.
Automobilinę kėdutę, skirtą sėdėti kūdikiui/vaikui lėktuvo salone, į saloną neštis galima tuomet, jei yra patvirtinta, jog ji gali būti naudojama lėktuve (European car seat – kėdutė turi turėti CE lipduką su užrašu „Certified for use on aircraft“; U.S. car seat – kėdutė turi turėti FAA lipduką su užrašu „Certified for use on aircraft“), turi 5 saugos diržus, telpa 42,5 cm plotyje tarp sėdimos vietos rankenų.
Keleiviams, kurie užsakė atskirą sėdimą vietą kūdikiui ir jis naudosis automobiline kėdute, kuri atitinka keliamus reikalavimus, priklausys 10 kg rankinio bagažo, mažos rankinės gabenimo paslauga nemokamai ir galimybė užsisakyti registruoto bagažo gabenimo paslaugą už papildomą mokestį.
Jeigu užsakėte atskirą papildomą vietą kūdikiui (nuo 8 dienų iki 23 mėnesių amžiaus), kuris naudosis automobiline kėdute, atitinkančia keliamus reikalavimus, turite apie tai pranešti klientus aptarnaujančiajam personalui, kad atliktų rezervaciją keleiviams ir priskirtų sėdimą vietą.
Jeigu automobiline kėdute lėktuve naudosis vaikas, vyresnis nei 2 metų amžiaus, keleivių rezervacija gali būti atliekama internetu, tačiau turėsite susisiekti su klientus aptarnaujančiu personalu, kad įtrauktų informaciją dėl automobilinės kėdutės ir priskirtų tinkamą vietą.

Koks bagažas priklauso kūdikiui, vaikui, skrendant su Ryanair avialinijomis? Ar galima vežtis vaiko vežimėlį?

Kūdikiams iki 2 metų (iki 24 mėnesių) priklauso 5 kg bagažas. Vaikui nuo 2 metų (nuo 24 mėnesių) priklauso tiek rankinio ir papildomos mažos rankinės, tiek registruoto bagažo gabenimas.
Kuomet keliauja kūdikis/vaikas, nemokamai galima vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį (pushchair) ir automobilinę kėdutę (car seat), kelioninę lovelę (travelcot) arba automobilio sėdynę (booster seat).
Kūdikio/vaiko įranga turi būti užregistruojama oro uoste prie bagažo skyriaus. Registracija baigiama likus 40 min. iki skrydžio. Užregistravus vežimėliu galima naudotis iki laipinimo į lėktuvą. Skrydžio metu juo pasirūpins aptarnaujantis personalas. Išlipus iš lėktuvo vežimėlį atgausite ir galėsite toliau juo naudotis.
Atminkite, kad kūdikių/vaikų vežimėliai registruojami su kitu bagažu ir gabenami nemokamai, jei biliete nurodyta, kad lėktuvu keliauja kūdikis/vaikas. Jei kūdikis/vaikas nekeliauja, šie daiktai gabenami tik kaip specialusis bagažas už papildomą mokestį.
Nemokamą įrangą galima gabenti vaikams iki 12 metų.
Papildoma kūdikio/vaiko įranga registruojama kaip jūsų registruotas bagažas. Kūdikio/vaiko įranga iki 20 kg registruojama ir kainuoja 10 EUR/GBP užsakant gabenimą iš anksto, 20 EUR/GBP užsakant oro uoste prieš skrydį už 1 vienetą skrydžiui į vieną pusę. Jei kūdikio/vaiko įranga viršija 20 kg, teks mokėti papildomai už kiekvieną viršijamą kilogramą. Registruojamą kūdikio/vaiko įrangą gerai ir saugiai supakuokite.
Kūdikio maistui ir gėrimams, reikalingiems skrydžio metu, ribojimai nėra taikomi.

Ar galima neštis automobilinę kėdutę į lėktuvo saloną?

Automobilinę kėdutę, skirtą sėdėti kūdikiui/vaikui lėktuvo salone, į saloną neštis galima tuomet, jei yra patvirtinta, jog ji gali būti naudojama lėktuve (European car seat – kėdutė turi turėti CE lipduką su užrašu „Certified for use on aircraft“; U.S. car seat – kėdutė turi turėti FAA lipduką su užrašu „Certified for use on aircraft“), turi 5 saugos diržus, telpa 42,5 cm plotyje tarp sėdimos vietos rankenų.
Keleiviams, kurie užsisakė atskirą sėdimą vietą kūdikiui ir naudosis automobiline kėdute, kuri atitinka keliamus reikalavimus, priklausys 10 kg rankinio bagažo, mažos rankinės gabenimo paslauga nemokamai ir galimybė užsisakyti registruoto bagažo gabenimo paslaugą.
Jeigu užsakėte atskirą papildomą vietą kūdikiui (nuo 8 dienų iki 23 mėnesių amžiaus), kuris naudosis automobiline kėdute, atitinkančia keliamus reikalavimus, turite apie tai pranešti klientus aptarnaujančiajam personalui, kad atliktų rezervaciją keleiviams ir priskirtų sėdimą vietą.
Jeigu automobiline kėdute lėktuve naudosis vaikas, vyresnis nei 2 metų amžiaus, keleivių rezervacija gali būti atliekama internetu, tačiau turėsite susisiekti su klientus aptarnaujančiu personalu, kad įtrauktų informaciją dėl automobilinės kėdutės ir priskirtų tinkamą vietą.

Ar reikia tėvų sutikimo, jei vaikas iki 18 metų keliauja vienas, su lydinčiu asmeniu ar su vienu iš tėvų?

Jeigu vaiko iki 18 metų kelionės tikslas yra Šengeno valstybė, tai taikomas Šengeno susitarimas ir nesvarbu, ar vaikas vyktų su tėvais, ar su vienu iš tėvų, ar su lydinčiu asmeniui ar net vienas, vieno iš tėvų sutikimo nereikia turėti ir valstybės sienos apsaugos pareigūnas jo nereikalaus. Tokiu atveju vykti pas notarą ir patvirtinti vaiko išvykimo į užsienio valstybę nereikia.
Šiuo metu visos Šengeno nuostatos galioja Austrijoje, Belgijoje, Danijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Graikijoje, Liuksemburge, Nyderlanduose, Portugalijoje, Ispanijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Islandijoje, Čekijoje, Estijoje, Vengrijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Maltoje, Lenkijoje, Šveicarijoje, Slovakijoje ir Slovėnijoje.
Šengeno erdvės reikalavimai netaikomi tokioms ES valstybėms kaip Didžioji Britanija, Airija, Bulgarija, Kipras, Kroatija, Rumunija. Vadinasi, jei vaikas vyksta į šias šalis, jo tėvams ar globėjams jau prieš kelionę reikės kreiptis į notarą.
Papildomi dokumentai (lietuvių ar anglų kalba) turi būti pateikti atsižvelgiant į tai, su kuo vaikas vyksta į kitas, ne Šengeno, užsienio valstybes:
–  Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę su vienu iš tėvų, pasienio kontrolės punkto pareigūnams reikia pateikti tik vaiko asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Antrojo iš vaiko tėvų rašytinio sutikimo pateikti nereikia. Tuo atveju, kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo vaikas išvyksta į užsienio valstybę, pavarde, Lietuvos Respublikos pasienio kontrolės punkto pareigūnų reikalavimu pateikiamas vaiko gimimo liudijimas.
–  Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę su lydinčiu asmeniu, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.
–  Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę vienas, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų vienas, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.
–  Kai vaikas vyksta į užsienio valstybę su organizuota vaikų grupe į ekskursiją, turistinę kelionę ar kitas organizuotas keliones (su sporto, mokslo, meno ar kitais kolektyvais), kartu su asmens tapatybę patvirtinančiais dokumentais pasienio kontrolės punkto pareigūnų reikalavimu turi būti pateiktas kelionės organizatoriaus parašu ir antspaudu patvirtintas raštas, kuriame turi būti nurodytas išvykstančių vaikų ir juos lydinčių asmenų vardinis sąrašas, ir šio rašto kopija. Už šio sąrašo sudarymą atsakingas kelionės organizatorius. Vaiko duomenys į sąrašą gali būti įtraukiami tik gavus bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinį sutikimą. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno. Tėvų, globėjų (rūpintojų) sutikimus turi saugoti kelionės organizatorius.
Vaiko, kuriam yra nustatyta globa (rūpyba), globėjas (rūpintojas), vaikų globos (rūpybos) institucijos vadovas ar jo įgaliotas atstovas, likus ne mažiau kaip 3 dienoms iki numatyto vaiko laikino išvykimo į užsienio valstybę, privalo raštu informuoti savivaldybės vaiko teisių apsaugos tarnybą (skyrių) apie numatomą laikiną vaiko išvykimą į užsienio valstybę, nurodydamas kelionės tikslą, trukmę ir šalį, į kurią vykstama.
Vaiko, kuris yra Lietuvos Respublikos pilietis, grįžimui į Lietuvos Respubliką reikia tik asmens tapatybės dokumento (paso arba asmens tapatybės kortelės), papildomų sutikimų ar kitų dokumentų pateikti nereikia, nesvarbu, su kuo jis grįžta.

 

REGISTRACIJA Į SKRYDĮ

Kaip registruotis į skrydį su asmens grįžimo pažymėjimu?

Registruojantis į skrydį pažymėkite varnelę, kad registruojatės skrydžiui į vieną pusę, jei turite bilietą skrydžiams į abi puses. Pasirinkite dokumento tipą „Pasas“. Asmens grįžimo pažymėjimas turi savo kodą, kurį sudaro 2 raidės ir 6 skaitmenys, tad šį kodą ir turite vesti į langelį, skirtą dokumento numeriui. Toliau suveskite visus duomenis, kurių jūsų prašo. Jei nepakanka dokumento galiojimo laiko ir neleidžia registruotis, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę.

Padariau klaidą registruojantis į skrydį (pasirinkau neteisingą pilietybę, įvedžiau ne tą numerį ir pan.). Ką daryti?

Paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų registracijos duomenis. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

Kaip paskirstomos sėdimos vietos Ryanair skrydyje? Ar sėdėsime kartu, jei nerezervuojame vietų už papildomą mokestį?

Prieš registruojantis į skrydį reikia nuspręsti, ar norite sėdėti pasirinktose vietose, ar tiks tokios, kokias paskirs. Pasirinkti norimas vietas už papildomą mokestį galite bilieto pirkimo metu arba dar iki registracijos į skrydį. Atliekant registraciją vietos parenkamos automatiškai ir nemokamai. Jei bilietai pirkti vienu metu, didelė tikimybė, kad sėdėsite šalia, tačiau jei vietų šalia nepakanka, jos gali būti išskirstytos. Daugiau informacijos >

 

BILIETŲ PIRKIMAS, KEITIMAS, KOREGAVIMAS

Ar galima keisti skrydžio datą, laiką, maršrutą, pavardę ir vardą? Kiek tai kainuoja?

Skrydžio datos, maršruto keitimai galimi (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio. Keleivio vardo, pavardės keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 2 val. iki skrydžio.* Už keitimus mokamas aviakompanijos nustatytas mokestis.
*Jei keleivis jau užsiregistravo į skrydį internetu ir vėliau nori atlikti datos, maršruto ar vardo keitimus, reikia susisiekti su rezervacijų centru likus ne mažiau kaip dienai iki skrydžio ir atšaukti registraciją. Atšaukus registraciją, bilieto keitimai galimi įprasta tvarka – internetu per „Tvarkyti užsakymą“ arba per sistemos, kurioje pirktas bilietas, administratorių.
Ryanair suteikia galimybę per parą (24 val.) ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko.
Daugiau informacijos apie Ryanair bilieto keitimus >
Dėl keitimų susisiekite su mūsų konsultantais tel. 8 37 407140, 8 600 26763 arba el.paštu uzsakymai@ryanair-skrydziai.lt.

Ką daryti, jei perkant Ryanair  lėktuvo bilietą varde ar pavardėje padaryta klaida, neįrašytas antras vardas ar pavardė?

Keleivio vardas ir pavardė turi būti nurodyti taip kaip nurodyta asmens dokumente, su kuriuo registruojamasi į skrydį.
Vardo ar pavardės pirmosios 3 raidės privalo būti teisingos. Jei suklydote ir vieną iš pirmųjų raidžių parašėte neteisingai, reikės atlikti keleivio vardo ar pavardės keitimą už atitinkamą mokestį (jei dar neatlikta registracija į skrydį). Jei smulkią klaidą padarėte kitose raidėse, nieko baisaus.
Jei asmens dokumente nurodyti du vardai ar pavardės, visi jie turi būti nurodyti ir biliete taip, kaip asmens dokumente, su kuriuo keleivis registruosis į skrydį.
Ryanair suteikia galimybę per parą (24 val.) ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko.
Kad būtų ramiau laukti skrydžio, galite paskambinti į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų vardą ar pavardę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

Ar perkant bilietus vardus ir pavardes reikia rašyti su lietuviškais raidžių simboliais?

Perkant bilietą vardą ir pavardę reikia rašyti lotyniškomis raidėmis (be lietuviškų simbolių su taškais, nosinėmis ar varnelėmis, pvz., ė, į, š ir pan.).
Jei vis dėlto įrašėte vardą ir pavardę su lietuviškomis raidėmis, pasitikrinkite, ar atsiųstame patvirtinime keleivių vardai ir pavardės nėra iškraipyti. Jei raidės yra iškraipytos ir neperskaitomos, iškart paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui dėl pakoregavimo.

Ką daryti, jei nusipirkau lėktuvo bilietus su viena pavarde, o dar iki skrydžio ji pasikeitė (ištekėjau arba susigrąžinau mergautinę)? Ką daryti, jei į vieną skrydį registravausi su senesniais dokumentais, o prieš skrydį atgal jie pasikeitė ir negaliu pakoreguoti registracijos duomenų?

Jei jūsų asmens dokumentai dar nepakeisti ir liko su senąja pavarde ir kitais duomenimis, registruokitės į skrydį pagal turimus galiojančius dokumentus. Jei dokumentus jau pasikeitėte ir juose įrašyta naujoji pavardė ar nauji asmens dokumento duomenys (galiojimo laikas, numeris ir kt.), dėl pakoregavimo kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.
Biliete ir registracijoje į skrydį nurodyta keleivio pavardė ir duomenys turi sutapti su galiojančiame asmens dokumente, su kuriuo keleivis skrenda, nurodytais duomenimis.

Ar galima keisti skrydį, jei registracija jau padaryta?

Jei keleivis jau užsiregistravo į skrydį internetu ir vėliau nori atlikti datos, maršruto ar vardo keitimus, reikia susisiekti su rezervacijų centru likus ne mažiau kaip dienai iki skrydžio ir atšaukti registraciją. Atšaukus registraciją, bilieto keitimai galimi įprasta tvarka – internetu per „Tvarkyti užsakymą“ arba per sistemos, kurioje pirktas bilietas, administratorių.

Nusipirkau Ryanair lėktuvo bilietą ir negaliu skristi. Ar galiu susigrąžinti pinigus?

Aviakompanijos Ryanair bilietai yra negrąžinami, išskyrus atvejus dėl keleivio ar jo šeimos narių mirties. Jei negalite skristi, galima keisti bilieto datą arba keleivio vardą ir pavardę už papildomą mokestį. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, bilieto datą ar keleivio vardą ir pavardę galite pakeisti per „Tvarkyti užsakymą“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

Ar galima gauti sąskaitą-faktūrą už Ryanair aviabilietus?

Sąskaitą-faktūrą už Ryanair bilietus galite gauti tik tuo atveju, jei bilietus perkate per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą. Norėdami gauti sąskaitą-faktūrą už aviabilietus, dar prieš perkant bilietus susiekite su mūsų konsultantais  tel. 8 37 407140, 8 600 26763 arba el.paštu uzsakymai@ryanair-skrydziai.lt. PVM sąskaitos faktūros išrašomos ne vėliau kaip iki kito mėnesio 15 dienos po pirkimo.

Pirkau bilietą, pinigai iš sąskaitos nuskaičiuoti, bet bilieto į el.paštą negavau. Ką daryti?

Jei pinigai nuo sąskaitos nuskaičiuoti, vadinasi, bilietas yra nupirktas.
Kuomet negaunate laukiamo laiško, visuomet pasitikrinkite savo el.pašto dėžutės SPAM / Šlamštas aplanką. Jei ir čia laiško su bilieto pirkimo patvirtinimu nerandate, gali būti, kad vesdami duomenis padarėte klaidą įrašydami kontaktinį el.pašto adresą. Tokiu atveju, jei pirkote bilietą per Ryanair svetainę, bandykite pakoreguoti el.pašto adresą per „Manage booking“ arba kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei pirkote bilietą per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 

KITI KLAUSIMAI APIE RYANAIR SKRYDŽIUS

Koks Ryanair telefono numeris, kontaktai?

Skambinant iš Lietuvos: +448712460000/+448712460002 (nauji užsakymai, bendros užklausos, kelionės dokumentai) arba +443301007838 (keitimai po bilietų užsakymo) (skambučio kaina £0.13 už minutę). Skambučiai iš mobiliųjų telefonų ar kitų tinklų gali kainuoti daugiau. Skambučių centro darbo laikas (Didžiosios Britanijos laiku): nuo pirmadienio iki penktadienio 6:00 – 19:00 val., šeštadieniais 09:00 – 18:00 val., sekmadieniais 10.00 – 18.00.
Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, visais klausimais kreipkitės į sistemos administratorių.

Kaip galiu sumokėti saugumo mokestį Rygos oro uoste?

Nuo 2015.04.01 Ryanair keleiviams jau nereikia mokėti saugumo mokesčio Rygos oro uoste. Daugiau informacijos rasite Rygos oro uosto internetinėje svetainėje >

Ką daryti, jei mano asmens dokumento galiojimas greitai baigsis?

Svarbu, kad jūsų asmens dokumentas galiotų jūsų kelionės metu. Jei dokumento galiojimas baigiasi kelionės metu, kreipkitės į vietoje įsikūrusią Lietuvos Respublikos ambasadą arba konsulatą dėl asmens grįžimo pažymėjimo išdavimo.
Jei vykstant į jūsų pasirinktą šalį reikalinga viza, tuomet jūsų asmens dokumentas turi galioti mažiausiai 6 mėnesius po jūsų grįžimo.
Nuo 2015.03.02 Lietuvos Respublikos piliečiai, esantys užsienyje, gali pasikeisti ar gauti asmens tapatybės kortelę bei pasą Lietuvos Respublikos diplomatinėje atstovybėje ar konsulinėje įstaigoje.

Ar gali nėščia skristi su Ryanair? Iki kelinto mėnesio? Kokios pažymos reikalingos?

Dažniausiai nuspręsti, keliauti nėštumo metu, ar ne, turi pati nėščioji, atsižvelgdama į savo savijautą, poreikį ir galimybes.
Skrendant su Ryanair, nuo 28 nėštumo savaitės būtina gydytojo pažyma (anglų k., ne senesnė nei 14 d. iki skrydžio), kurioje nurodoma, jog nėštumas yra be komplikacijų, planuojamo gimdymo laikas ir patvirtinama, jog jums leidžiama skristi lėktuvu. Jei moteris, kurios nėštumas yra virš 28 savaičių, nepateikia reikiamos pažymos, Ryanair turi teisę atsisakyti keleivę skraidinti. Pateikus reikiamą pažymą, dvynukų, trynukų ar daugiau vaikų besilaukiančioms moterims leidžiama skristi iki 32 nėštumo savaitės, o besilaukiančioms vieno vaiko – iki 36 nėštumo savaitės. PAŽYMOS FORMA>

Ar praeisiu pro patikrą oro uoste, jei po operacijos ar kt. kūne turiu metalinių dalių? Ar reikia pažymos?

Gydytojo pažymos dėl kūne esančių nedidelių skeveldrų ar plokštelių nereikia. Tačiau gydytojo pažymos reikia, jeigu keleivis kūne turi didelę metalinę dalį ar implantą, pvz., galūnės protezą ar dirbtinį klubo sąnarį. Rekomenduojama turėti tokią pažymą anglų kalba.
Klausos aparatų saugumo patikros metu nebūtina išsiimti. Reikia tik informuoti oro uosto saugumo patikros darbuotoją. Tolimesnius veiksmus jis pasakys.

PASTABA. Jei turite klausimų, atsakymo paieškokite tarp aukščiau pateiktų.

5 444 thoughts on “Ryanair dažniausiai užduodami klausimai

 1. Dovile sako:

  Laba diena, i jungtine karalyste skrenda mama ir dukra, taciau ju pavardes skiriasi, skaiciau jog tuomet reikalingas dukros gimimo liudijimas, ar nereikia jo isversti i anglu kalba?

 2. Dovile sako:

  Laba diena, per klaida 15 m. vaikui buvo nupirktas suaugusiojo bilietas, skaiciau kad bilieta galima „priristi“ prie vieno is tevu, kaip tai padaryti? Siuo klausimu bandziau susisiekti,bet niekas neatraso, prasau pagelbeti.

 3. Monika sako:

  Sveiki. Pirksiu bilieta su senesniu pasu ( bet dar tas pasas galioja ). O kai reiks skristi jau as turesiu nauja pasa. Ar man nebus skrendant kokiu problemu su bilietu?

 4. neringa sako:

  sveiki.ar nusimato kada skrydziai is stansteto y kauna ar jau nebe?

 5. Agne sako:

  Laba diena norejau paklausti turiu sena zalia id kortele bet galiojimo laikas nesibaiges ar problemu man nepridarys nes dabar naujos id korteles atrodo kitaip skrendu is anglijos I lietuva

 6. Inga sako:

  Sveiki, su nepilnameciu sunum skrendu is Kauno i Londona, skrydziu datos yra 02 13-02 27. Sunaus paso galiojimas yra iki 2016 05 17

  Ar nekils bedu del sunaus paso galiojimo?

 7. Keliautoja sako:

  Sveiki,
  Skrisime su ryanair is Tenerifes i Londona ir is Londono i Vilniu.
  Rankinis bagazas (plasmtmasinis lagaminas) 5 cm yra storesnis, nei ismatavimuose. Ar gali kilti bedu su juo?

 8. Giedre sako:

  Labas vakaras, toks klausimas skrendu su vaiku 7 menesiai …su laikinu keliones pazymejimu. Pasa darysime lietuvoje , taip pat pakeisime pavarde vaikui…kaip bus su bilietais ar reikia keisti vaiko duomenis paso nr.pavarde ir t.t. ar tiesiog uztenka su savim tureti senus dokumentus.aciu labai lauksiu atsakymo

  • Giedre, į pirmąjį skrydį registruokitės su tais dokumentais, su kuriais vaikas keliaus. Registruojantis į atgalinį skrydį turėsite susisiekti su bilieto pardavėju ir pakoreguoti registracijos duomenis pagal naujus asmens dokumentus.
   Jei dar nepirkote bilietų, geriausia, į kiekvieną skrydį pirkti atskirus bilietus pagal tuo metu būsimą vaiko pavardę.

 9. Irena sako:

  Sveiki,planuoju iš Rygos oro uosto skristi į Angliją su anūku. Anūkas Anglijos pilietis. Kokių dokumentų reikia? Ačiū.

 10. Brigita sako:

  labas vakaras, noriu paklausti kokius rukytus mesos gaminius galima vezti i Izraeli rankiniame bagaze, ar galima vezti kava, bei sausas sriubas ir kruopas. Aciu

 11. RITA STASIUKYNIENE sako:

  laba diena.gyvenu anglijoje,mano keturiolikmetis sunus vasarai atskris pas mane.esu parasiusi[notaro patvirtinta] dokumenta kad jis gali keliauti vienas.ar keliaujant su ryanair reikia papildomo dokumento ar uztenka zodinio pareiskimo kad jis keliauja su kokiu nors asmeniu?aciu.

  • Rita, aviakompanija Ryanair nepriima į skrydį vaikų iki 16 metų be suaugusiųjų palydos. Jei ir nupirksite bilietą kaip suaugusiajam, jums nepavyks užsiregistruoti į skrydį ir gauti įlaipinimo korteles. Ryanair palydos paslaugų neteikia, todėl turėtumėte rasti lydintį asmenį (gali būti asmuo nuo 16 metų) ir vaiko rezervaciją „pririšti“ prie kartu keliaujančiojo suaugusiojo rezervacijos.
   O sutikimas reikalingas tam, kad nepilnametis asmuo galėtų vykti į Šengeno zonai nepriklausančias šalis, šiuo atveju – į Angliją.

 12. Erikas sako:

  Laba diena norejau pasiteirauti ar kebaba bei cipsu pakeli galima tureti rankiniame bagaze?dekui;)

 13. Paulina sako:

  Sveiki, ar galima 17-iolikos metų skristi į Ispaniją be Tėvų? Ar reikia papildomų dokumentų?

  • Paulina, nepilnamečiams keliaujantiems į Ispaniją be tėvų papildomų dokumentų nereikia, reikia tik asmens tapatybės kortelės arba paso.
   Nuo 16 metų Ryanair keleiviai gali keliauti vieni.

 14. vaida sako:

  Sveiki skrisime is Londono tryse du suauge ir vaikas,o is Lietuvos skris plius dar du vaikai nepilnameciai.Kaip galima nupirkti kitiems dviem vaikams bilietus?

  • Vaikams nupirkite bilietus kaip suaugusiems, o tada susisiekite su savo bilieto pardavėju, kad vaikų rezervacijas „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusiojo rezervacijos.
   Jei bilietus pirkote ryanair.com, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 15. Justina sako:

  Sveiki, ar galima rankiniamr bagaze isideti torta? Ar neatims?

  • Jei torto sudėtinės dalys nėra skystos ar tirštos konsistencijos, telpa į aviakompanijos numatytus rankinio bagažo dydžio ir svorio apribojimus, tuomet galima tortą vežtis rankiniame bagaže. Aviakompanija Ryanair leidžia pasiimti antrą mažą rankinę į lėktuvo vidų, tad jei tortas atitiktų tos rankinės išmatavimus (35x20x20 cm), būtų galima vežtis vietoj jos.

 16. Vitalija sako:

  taip pat norėjau sužinoti,kaip yra su atskira kūdikiams vieta? ar mums perkant bilietus reikia pirkti bilietą kaip suaugusiam asmeniui ir įsigijus bilietą informuoti administratorių, kad vieta skirta bus kūdikiui, ar yra taikomos kažkokios nuolaidos ir atskira vieta nusiperkama kitaip?

  Ačiū dar kartelį

 17. Vitalija sako:

  Sveiki,

  Norėjau pasiteirauti, kokie apribojimai yra keliaujant su kūdikiu? vienur randame informaciją (oficialiame ryanair psl), kad vienam vaikui galima nemokamai vežtis vieną vežimėlį be išankstinio užsakymo ir kad kitą kūdikių įrangą (automobilines kėdutes / kelionines loveles) galima įregistruoti sumokėjus kūdikio įrangos mokestį, o Jūsų puslapyje randame, kad kuomet keliauja kūdikis/vaikas, nemokamai galima vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį (pushchair) ir automobilinę kėdutę, tai kaip yra iš tikro, kiek vienetų kūdikio įrangos galima vežtis nemokamai?
  ir ar galima į rankinį bagažą susidėti vandenį, mišinuką, užkandžius ir neštis į lėktuvą?
  Iš anksto dėkoju už informaciją.

  • Galbūt kažką ne taip supratote. Keliaujant su kūdikiu Ryanair nemokamai leidžia gabenti 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį ir automobilinę kėdutę, kelioninę lovelę arba automobilio sėdynę. Papildomai vaikams iki 2 metų priklauso nemokamas 5 kg rankinis bagažas.
   Kūdikio maistui ir gėrimams, reikalingiems skrydžio metu, apribojimai nėra taikomi, tad galima neštis.

 18. Evaldas sako:

  Sveiki,

  Norėjau pasidomėti ar galima vežtis nemokamu bagažu klausos aparatą(maždau delno dydžio),ar jam reikia kokių tai dok.

  Dėkui

 19. Lina sako:

  Laba diena,
  Pakartosiu klausimą:
  Pirkome bilietus iš Stanstedo į Vilnių. Perkant bilietusbuvo rašoma, kad „Šiai kelionei vietų priskirti negalima;Šiai kelionei draudimo nera; Šioje kelionėje lagaminai negalimi“. Prašau atsakyti, ka tai reiškia, kodel nebuvo leista pasirinkti vietu ir nusipirkti lagaminu. Ar bus tai galima padaryti registruojantis skrydžiui internet? Pinigai iš mokėjimo kortelės išskaityti.
  Papildau, atsakydama, kad bilietus pirkome pagrindinėje svetainėje:
  https://www.ryanair.com/lt/lt/
  Dėkoju už atsakymą.

 20. Lina sako:

  Laba diena,
  Pirkome bilietus iš Stanstedo į Vilnių. Perkant bilietusbuvo rašoma, kad „Šiai kelionei vietų priskirti negalima;Šiai kelionei draudimo nera; Šioje kelionėje lagaminai negalimi“. Prašau atsakyti, ka tai reiškia, kodel nebuvo leista pasirinkti vietu ir nusipirkti lagaminu. Ar bus tai galima padaryti registruojantis skrydžiui internet? Pinigai iš mokėjimo kortelės išskaityti.
  Dėkoju už atsakymą.

  • Lina, per kur pirkote bilietus? Papildomas paslaugas visuomet galima užsisakyti internetu dar prieš skrydį. Jei kyla neaiškumų, kreipkitės į savo bilieto pardavėją.

 21. Aiste sako:

  Laba diena, noreciau paklausti, jei nusipirkus bilietus i abi puses, nenaudociau pirmo bilieto, ar anuliuotusi atgalinis bilietas?

 22. Almantas sako:

  Sveiki,
  kiek galima gabenti cigarečių iš ispanijos i angliją?

  • Didžiosios Britanijos valstybių (Anglijos, Škotijos, Velso, Šiaurės Airijos) bei Europos Sąjungos šalių nustatytas orientacinis leidžiamas tabako gaminių kiekis negali būti didesnis kaip 800 cigarečių (4 blokai), 400 cigarilių, 200 cigarų, 1 kg tabako.

 23. Jonas sako:

  Laba diena, esu įsigyjas bilietus į Londoną. Tačiau skrendu pirmą kartą, todėl noriu pasikonsultuoti. Ką man reikia turėti, kad būčiau įleistas į lėktuva? prieš kiek laiko reikia būti oro uoste? Ar reikia draudimo? ar užtenka tik sveikatos kortelę iš TLK išsiimti? ar ir jinai nėra būtina?

  • Jonai, privalote turėti pasą arba asmens tapatybės kortelę. Ir, žinoma, atspausdintus lėktuvų bilietus – įlaipinimo korteles („Boarding Pass“). Oro uoste rekomenduojama būti anksčiau. Turėsite praeiti saugumo patikrą, tad priklausys ir nuo oro uosto apkrovos, ar bus ilgos eilės, ar teks ilgai laukti. Prie įlaipinimo vartų turėtumėte būti likus 30 min. iki skrydžio. Įlaipinimo vartai užsidaro likus 20 min iki skrydžio.
   Kelionių draudimas ar sveikatos draudimo kortelė nėra privaloma, tačiau rekomenduojama.

 24. Lina sako:

  Laba diena,
  Pirkdama bilietus, neteisingai įvedžiau savo pavardę, t. y. praleidau vieną raidę viduryje pavardės. Ar būtina man paskambinti į centrinę Ryanair būstinę kad pakoreguotų pavardę, ar ši smulki klaida neturėtų sudaryti problemų, paliekant su klaida?
  Dėkoju už atsakymą.

  • Vardo ar pavardės pirmosios 3 raidės privalo būti teisingos. Jei smulkią klaidą padarėte kitose raidėse, nieko baisaus.
   Ryanair suteikia galimybę per parą (24 val.) ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko.
   Kad būtų ramiau laukti skrydžio, galite paskambinti į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų vardą ar pavardę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 25. Justina sako:

  Laba diena, ar skrendant Vilnius-Liverpulis, draudima įsigyti būtina?

 26. Migle sako:

  Laba diena,
  Už dviejų dienų skrendu į Angliją. Pasas baigs galioti šių metų balandžio 4 diena. Ar nekils problemu dėl paso galiojimo laiko?

 27. Milda sako:

  Laba diena. Norėčiau sužinoti: Skrendant į Liverpulį iš Vilniaus, kokius dokumentus reikai turėti BŪTINAI? Kaip su bagažu , ko negalima veštis?

  • Keliaujant į Angliją reikia turėti pasą arba asmens tapatybės kortelę. Oro uoste reikės pateikti atspausdintą įlaipinimo kortelę („Boarding Pass“).
   Daugiau apie bagažo turinį, skaitykite čia>.

 28. lina sako:

  labas,ar rankiniame bagaze galima veztis valdiskai pakuota grietyne,bus jubiliejus ir kepsime dideli torta

  • Lina, grietinė bus priskirta prie skysčių, tad gabenti galėsite tik nedidelį kiekį. Rankiniame bagaže skysčius galima gabenti tik iki 100 ml talpose. Bendras skysčių kiekis neturi viršyti 1 l.

 29. dimitrijus sako:

  Sveiki norejau paklausti, ar rankiniame bagaze galima imtis su savimi ir parsivezti tokia dezute kurioje sudeti Irankio detales?

 30. Monika sako:

  Sveiki, su vaiku skrisiu į Angliją. Ar galima vaiko rankiniame bagaže gabenti cigarečių?

  • Pasak LR įstatymų, nuo 2015.05.01 asmenims iki 18 metų turėti tabako gaminių yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą gali būti skiriamos baudos. Ar kils problemų, jei nepilnamečio bagaže bus cigarečių, priklausys nuo patikros darbuotojų.

 31. Viktorija sako:

  Laba diena,

  internetu registravausi skrydžiui su tapatybes kortele, bet boarding pass rodo mano identifikacijos numerį su brūkšniuku (xx-xxxx). Ar čia taip ir turi būti? Nes vietoj to brūkšniuko turėtų būti dar du skaičiai. NUmerį vedžiau teisingai registruodamasi. Ačiū

 32. Nomeda sako:

  Kauno oro uosto puslapyje, skyriuje dažnai užduodami klausimai, Rankinis bagažas yra klausimas. „Ar rankiniame bagaže galima vežti medų?“ Ir pateiktas atsakymas „Rankiniame bagaže leidžiama gabenti bet kokios konsistencijos medų“.
  Taip kaip čia Jūs vieni kitiems prieštaraujate ir kaip turėtų būti iš tikrųjų???

 33. Gertruda sako:

  Sveiki,

  Likus 6dienoms iki skrydžio, užsiregistravau į skrydį Birminghamas-Kaunas per Ryanair programėlę telefone. Likus 8dienoms iki kito skrydžio Vilnius-Roma, bandžiau suvesti ne savo, bet draugo paso duomenis, bet kadangi iki skrydžio buvo likę daugiau nei 7d, man buvo siūlomos tik mokamos pasirenkamos vietos. programėlę išjungiau ir kitą dieną, kai jau buvo atidaryta registracija į skrydį, norėjau suvesti savo ir draugo duomenis iš naujo, bet prie skrydžio buvo rašoma, jog check-in jau atliktas. Ar tai yra įmanoma, kad mano duomenys buvo paimti iš ankstesnio skrydžio Birminghamas-Kaunas, o draugo iš dieną prieš suvestų duomenų? Paini situacija, bet baisu, kad duomenys nebūtų klaidingi, kadangi aš jų šiam skrydžiui nepateikiau. Dėkui

  • Gertrūda, jei rašo, jog registracija į skrydį atlikta ir jums jau priskirtos sėdimos vietas, vadinasi, viskas tvarkoje. Išsamesnės informacijos galite pasiteirauti tiesioginio bilieto pardavėjo.

 34. Rasa sako:

  Laba diena,

  norėčiau sužinoti, ar yra kažkokie ypatingi reikalavimai senyvam žmogui?
  Norime i Londona skraidinti močiutę pas anūkus( šalia būtų lydintis asmuo,skristų ne viena).Jai yra 86m.Ar reikia sveikatos pažymos ir.t.t

  Ačiū!

  Pagarbiai
  Rasa

 35. Akvilė sako:

  Sveiki,

  Ar galima imti medų ir uogienę į rankinį bagažą?

  Ačiū

  • Akvile, medus ir uogienė bus priskiriami skysčiams. Tad medų ir uogienę būtų galima gabenti tik iki 100 ml taroje. Jei medus kietas, tuomet skysčių apribojimai nebus taikomi.

 36. ANDA sako:

  Sveiki,paaiskinkite,prasau.Keliones tikslas yra dukros seno paso pakeitimas nauju.Noriu jau dabar pirkti bilietus I du atskirus skrydzius is Anglijos i Lietuva ir atgal s.m. kovo pab. -balandzio pradz. I Lietuva dukra su manimi skris su senu lietuvos pasu ir pirmini bilietu check-in darysiu su jos senu(galiojanciu) pasu.Lietuvoje dukrai pasa pakeisime I nauja.Klausimas: ar galesiu padaryti atgaliniu bilietu check-in jau Lietuvoje,irasydama naujo dukros paso duomenis,likus 2 ar 3 dienoms iki atgalinio skrydzio? ar tai imanoma? Ar nebus per velu? Sedimu vietu atgaliniam skrydziui is anksto nerezervuosiu. Dekoju

  • Anda, perkant bilietus reikalingi tik vardas ir pavardė. Jei bilietus pirksite atskirai, į pirmąjį skrydį galėsite registruotis su senuoju, dar galiojančiu asmens dokumentu. O į atgalinį skrydį užsiregistruosite jau su naujuoju asmens dokumentu. Nemokama Ryanair registracija galima nuo 7 dienų iki 2 val. prieš skrydį.

 37. Nojus sako:

  Sveiki, ar galima į rankinį bagažą įsidėti metalinį dviračio vaira ?

 38. Renata sako:

  Laba norejau paklausti, rytoj skrendam is Dublino i Kauna, lydesiu nepilnameti Lietuvos pilieti (ne giminaiti) ar man reikia Notaro igaliojimo, kad galeciau ji lydeti? Bilietas pirktas kartu.

 39. Radvilė sako:

  Sveiki,
  ar galima rankiniame bagaže vežtis blakstienų rietimo žnyplutes? Tai nėra aštrus daiktas, bet ar gali kilti problemų?

 40. Radvilė sako:

  Sveiki,
  ar galima su savimi vežtis tuščią tarą? Pvz.:sportinė gertuvė.

 41. raimonda sako:

  laba vakara norejau paklausti siandien padariau bilietus check in ir ispirkau vietas su priority bet ant bilieto niekur neraso kad priority ir kaip zinoti ar turiu gal ji kaip zymima, kad paskui nebutu taip kad tektu eiti i eiles gala.. aciu uz atsakyma.

  • Raimonda, nemokama pirmenybinio įlaipinimo paslauga priklauso visiems klientams, kurie įsigyja sėdimas vietas eilėse 1-7, 16 ir 17. Užsakant sėdimas vietas kitose eilėse, pirmenybinio įlaipinimo paslauga užsakoma už papildomą mokestį.
   Jei jums priklauso pirmenybinis įlaipinimas, turi būti parašyta ir jūsų biliete.

 42. Edvinas sako:

  Laba vakara, turiu klausimą. Ar galima vežtis automobilio magnetolą? ar nebūtų jokiu problemų?

 43. km sako:

  Sveiki, nerandu skrydžių iš Kauno į Rygge(Oslo) nuo balandžio mėnesio? Ar šie skrydžiai nutraukiami?

 44. Eva sako:

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežtis selfie lazda?

 45. Lukas sako:

  Sveiki,

  Norėjau paklausti ar galiu rankiniame bagaže gabentis palapinę, tiksliau palapinės karkasą kuris yra pagamintas iš anglies pluošto?

  Ačiū.

 46. Rūta sako:

  Sveiki

  Ar galiu vežtis tortą atskiroje dėžutėje, t.y. ar galėsiu turėti salono bagažą, kuprinę ir torto dėžutę? Ar nereikės torto dėti į lagaminą, ko, žinoma, negalėčiau daryti:)

  dėkoju
  Rūta

  • Rūta, keliaujant su Ryanair galima turėti tik 2 rankinio bagažo vienetus, tad tortas turi tilpti viename iš jų. Arba tortą galite gabenti vietoj mažosios rankinės (35x20x20 cm).
   Kitas variantas – įsigyti tortą Duty Free parduotuvėse oro uoste. Tuomet galėsite gabenti atskirai.

 47. ALFONSAS sako:

  Kaip pakeisti įsigytą 20KG bagažą į slidinėjimo įrangai bagažą
  Kokie matavimai taikomi slidinėjimo įrangai pervežti:svoris,komplektacija,kiti reikalavimai

  • Alfonsai, dėl pakeitimo kreipkitės į savo bilieto pardavėją. Jei bilietus pirkote ryanair.com, susisiekite su centrine Ryanair būstine. Jei bilietus pirkote bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės nurodytais kontaktais.
   Bendras svoris iki 20 kg. Su slidėmis galima gabenti ir slidinėjimo batus, ir slidinėjimo lazdas. Ilgio, pločio, aukščio bendra suma neturi viršyti 319 cm.

 48. Indre sako:

  Sveiki,
  Noriu pasitikslinti, 6menesiu kudikiui atskiro bilieto pirkti nereikia? reikia perkant bilieta nurodyti, kad skrydis su kudikiu?

 49. Regina sako:

  Sveiki,
  ar galima rankiniame bagaže vežtis virtuvinį puodą?
  Ačiū

 50. Linas sako:

  Sveiki….
  Susiduria su tokia problema, nusipirkau bilietus dviem asmenims į priekį ir atgal ir tik vėliau sužinojau, kad vaikai jau buvo nupirkę bilietus mūsų vardu į tapati skrydį, tą pačią dieną. Tai dabar situacija tokia, kad mes turim su žmona po du bilietus į tą pati skrydį. Gal būtų galima atšaukti vienus bilietus ir susigrąžinti pinigus, ar kažką panašaus? Kaip elgtis tokioje situacijoje?
  Ačiū.

  • Linai, šiaip Ryanair bilietai yra negrąžinami. Tačiau pabandykite susisiekti tiesiogiai su savo bilieto pardavėju, galbūt bus galima kažką padaryti. Kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę (jei bilietus prikote ryanair.com) arba kreipkitės į bilietų rezervavimo sistemos, kurioje bilietus pirkote, administratorių.

 51. Laima sako:

  Sveiki,

  noriu pasiteirauti, jeigu du vaikai, kuriems yra 12 m ir 7 m keliauja į Didžiają Britaniją kartu su mama.Ar reikalinga tėvo sutikimas?

 52. Sandra sako:

  Sveiki,noriu paklausti, su draugu esame nusipirke sausio 11 dienai bilietus y lietuva, bet draugas netycia is gmail istryne laiskus,kaip dabar reikes pasidaryti check in? Atsiusit dar karta bilietus?

  • Sandra, savo užsakymą galite patikrinti per „Tvarkyti kelionę“. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 53. Monika sako:

  Laba diena,

  noriu vežtis rankiniame bagaže tris mažučius stiklainėlius uogienės. Bet rašo, kad kiekvieno stiklainėlio talpa yra 106 ml. Ar leis man juos pasiimti? Ačiū už atsakymą.

 54. Ingrida sako:

  Laba diena, noriu paklausti ar galima gabenti rankiniame bagaze rukyta zuvi,ji vakume? Aciu

 55. Terese sako:

  Sveiki,jeigu netilps i viena permatoma politilenini maiseli skysciai iki 1 litro,ar galiu ideti i kita maiseli(vezu dezuteje 6x90ml Stakliskiu gerimo)ir uzima daug vietos.Ar reikia veido kremui(50ml)ir blakstienu tusui irgi politileninis maiselis?Aciu.

  • Terese, pasak aviacijos saugumo taisyklių, visi skysčiai turi būti sudėti į vieną permatomą, sandariai užsegamą plastikinį maišelį.
   Veido kremas ir akių tušas taip pat priskiriami skysčiams.

 56. Monika sako:

  Sveiki,

  noriu į rankinį bagažą įsidėti uogienės. Ji yra 100 ml stikliniame indelyje. Ar tai galima?

 57. Vida sako:

  Sveiki,norejau jusu paklausti.Atsispaudinau bilieta is Kauno i Londona,ir man neaisku ar cia bilietai naujoviski ar kazkas blogai.Anksciau budavo bilietas su dviem bar kodais.O dabar bar kodas tik vienas,bilieto virsuje.Ar nebus taip kad as su tokiu bilietu galiu neisskristi.

 58. Zymante sako:

  Sveiki, ar galima vezti zalia mesa pvz vistiena ar tai kiaules kumpi rankiniam bagaze tarkim iki 10 kg?

 59. Renata sako:

  Vaisių vynas 750 ml 12% stiprumo, stiklinė tara. Ar galiu vežtis rankoniame bagaže du tokius butelius ?

 60. gerda sako:

  laba diena,
  ar 4 metu vaikui galima pasiimti vezimeli-sketuka nemokamai, jei jis su savimi tures rankini bagaza?

 61. Dita sako:

  Sveiki. Ar galiu rankiniame bagaže vežti žolelių prieskonius plastikiniuose indeliuose, ar prieskoniams nėra taikomi apribojimai? Dėkoju.

 62. Agnė sako:

  Sveiki. Skrendu su vaiku į Jungtinę Karalystę. Ar reikalingas vaiko tėčio rašytinis notaro patvirtintas sutikimas, jei vaikas turi tėčio pavardę, o ne mano?

 63. labas sako:

  Ar galima rankiniam bagaže skrendant į Angliją vežtis medaus ir kūčiukų?

 64. Goda sako:

  Sveiki, man 17 metų, skrendu į Londoną, ar reikia iš notaro sutikimo, kad tėvai leidžia ar ne? Nes kuomet skambinome į UK Ryanair informavo jog nereikia, o čia rašo visai ką kitą.

  • Goda, tėvų sutikimas, patvirtintas notaro, reikalingas visiems Lietuvos Respublikos nepilnamečiams, kurie keliauja be tėvų į šalį, kuri nėra Šengeno zonoje. Tad, keliaujant į Angliją, sutikimas yra būtinas.

 65. Kriste sako:

  sveiki, ar rankiniame bagaže galima vežti rukytas dešras? gal yra nustatytas svoris kiek galima vežti?

  • Kriste, keliaujant Europos Sąjungos ribose maistą vežtis galima. Konkretus kiekis nėra nustatytas. Pavyzdžiui, keliaujant į Norvegiją, be muito galima vežtis iki 10 kg mėsos produktų.
   Svarbiausia neviršyti rankinio bagažo apribojimų.

 66. IRENA sako:

  Laba diena,

  Atsispausdinusi 2 įlaipinimo korteles matau, kad vienoje kortelėje sėdėjimo vieta yra 19A(prie lango) eilė-24, kitoje kortelėje-19B (prie lango) eilė-25. Skrendu su vaiku, ar mes sėdėsime atskirai?

  Ačiū.

 67. Marytė sako:

  laba diena,norėčiau paklausti ar galima rankiniame bagaže vežti į Anglija rūkyto kumpio ,saldainių be įdaro,džiovinto sūrio,sausainių.Dėkoju

 68. Gabija sako:

  Sveiki,
  Noriu paklausti, ar galiu vežtis rankiniame bagaže selfie lazdą?
  Ačiū

 69. Darius sako:

  Sveiki,

  Nusipirkau Ryanair bilietus ju svetainėje įrašęs pavardę lietuviškais rašmenimis. Ar registruojantis skrydžiui yra galimybė pakeisti juos lotybiškais, kad biliete nebūtų simbolių ar jau kreiptis iš anksto į centrinę būstinę dėl koregavimo, Ir ar kainuoja toks koregavimas?

  • Dariau, pasitikrinkite, ar atsiųstame patvirtinime vardas ir pavardė nėra iškraipyti. Jei raidės yra iškraipytos ir neperskaitomos, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui dėl pakoregavimo. Registracijos metu taisyti duomenų nebus galima. Už paslaugą mokėti nereikės.

 70. dimitrijus sako:

  Sveiki,
  Ar galima veztis alkoholio rankiniame bagaze? Pvz 1-litro alkoholio?

  • Dimitrijau, rankiniame bagaže alkoholinių gėrimų vežtis negalima dėl skysčių apribojimų. Rankiniame bagaže visi skysčiai turi būti atskirose, ne didesnėse nei 100 ml, talpose. O visos talpos turi būti sudėtos į vieną permatomą, sandariai užsegamą plastikinį maišelį. Bendras skysčių tūris neturi viršyti 1 l.
   Alkoholinių gėrimų galima įsigyti „Duty Free“ parduotuvėse praėjus saugumo patikrą.

 71. Edvinas sako:

  Sveiki , maciau , kad galima veztis kompiuterinius zaidimus , o ar yra ju ribojimas? Ar kreipia demesi ar zaidimas piratinis ar orginalus? :)

 72. Diana sako:

  Sveiki,
  Dukra skrenda i Didziaja Britanija su dede.Sutikima isleisti dukra su lydinciu asmeniu pas notara parasiau, bet iskilo klausimas ar uztenka sutikimo lietuviu kalba, nes skrydis is Rygos, ar reikalingas vertimas i anglu kalba?

  Aciu!

 73. Viktorija sako:

  Sveiki.2015 -12-10 d.su dukra skrendam i Liverpool bet pamačiau kad ant dukros bilieto pavardės 4 raide ne ta.todėl norejau paklausti ar nekils del to problemų?

 74. Lina sako:

  Labas vakaras. Skrendam į Vokietiją,norime sužinoti ar galima vežtis rankiniame bagaže YOUNG LIVING eterinius aliejus? Ir dar naminį varškės sūrį.

 75. roman sako:

  Sveiki, ar galima veztis rankiniame bagaze lydyta sureli, krienus, kumpi?

  • Lydytas sūrelis ir krienai bus priskiriami skysčiams, tad vežti negalėsite. Nebent jų talpa neviršija 100 ml. Tuomet turėtumėte gabenti kartu su visais skysčiais bendrame maišelyje. Kumpį vežtis galite.

 76. ieva sako:

  Laba diena,
  ar galima su savimi neštis moterišką rankinuką, kurio išmatavimai 27 x 36 x 17 cm, kuriame ketinu neštis kompiuterį? (su savimi turiu ir rankinį 10kg bagažą)

  • Ieva, Ryanair mažasis bagažas neturėtų viršyti 35x20x20 cm išmatavimų. Tačiau Ryanair patikros dėžė yra šiek tiek didesnė nei numatyti išmatavimai. Jei bagažas tilps, problemų nebus.

 77. Saulė sako:

  Laba diena,
  Noriu pasiklausti, planuoju pirkti bilietus RYANAIR oro linija 2016-05-23 iš Vilniaus į Milaną Bergamo – Milane lėktuvas nusileidžia 15.50. val. ir 17.40 val. iš Milano Bergamo pakyla į Cagliarį (Sardiniją) ir 2016-05-30 iš Alghero (Sardinija) į Milaną Bergamo – Milane lėktuvas nusileidžia 8.30 val. ir 10.25 iš Milano Bergamo pakyla į Vilnių. Parašykite prašau ar persėdimui pakaks tiek laiko? Ir ką reikėtu daryti, jei sakykim vėluotu lėktuvas iš Vilniaus? Ar man RYANAIR suteiktu vietas sekančiame reise? Ar grąžintu pinigus ir aš turėčiau pirkti pati?
  Ačiū už atsakymą
  Geros dienos,
  Daiva

  • Daiva, kadangi skrydžiai nėra jungiamieji, aviakompanija neatsako už skrydžius, kuriuos keleiviai gali praleisti. Grubiai tariant, turėsite 2 val. persėdimams. Pakankamai daug laiko. Jei turėsite registruotą bagažą, jį reikės atsiimti ir iš naujo priduoti į bagažo skyrių. Lygiai taip pat ir saugumo patikra – ją reikės pereiti iš naujo. Bet, jei nebus jokių kėblumų su skrydžiais, turite viską spėti.

 78. Erika sako:

  Dar noreciau paklausti. Ar galima su ryanair susisiekti tik paskambinus? Ir ar paskambinus galima sneketi lietuviskai?(nes maciau ,kad yra tik angliskas numeris) Gal galima susisiekti internetu,el.pastu? Aciu :)

 79. Erika sako:

  Sveiki,
  Nusipirkau bilieta is Anglijos i Ispanija. Dabas nusprendziau ,kad mano sese,kuriai 14 metu ,skris kartu. As taip suprantu,kad norint nupirkti jai bilieta,tureciau pirkti kaip suaugusiam? Ir paskuj paskambinti i ryanayr ,kad priskirtu jos bilieta prie mano ? Ar teisingai supratau? Aciu.

 80. Danielius sako:

  Sveiki,
  Ar imanomas toks dalykas, turint rankini bagaza apie 8 kg, ir noriu pasiimti atskira kuprine tik nesiojamui kompiuteriu? Ar galimas variantas tureti 2 tases?

  • Danieliau, keliaujant su Ryanair, į lėktuvo saloną galima pasiimti 2 rankinio bagažo vienetus: bagažą iki 10 kg, kurio išmatavimai negali viršyti 55x40x20 cm ir mažąjį Ryanair bagažą, kurio išmatavimai negali viršyti 35x20x20 cm.

 81. Alma sako:

  Sveiki,norejau paklausti ar yra butinas keleiviui draudimas skrendant is Anglijos i Lietuva?Jeigu taip,tai butent koks?

 82. Igoris sako:

  Laba diena, kompiuteris isiskaiciuoja i svory?

 83. Ernesta sako:

  ar galima gabenti ‘x pole’ stulpą paprastu registruotu bagažu, jei matmenys atitinka reikalavimus ar reikia užsisakyti sportinės įrangos gabenimo bagažą?

  iš anksto dėkoju.

 84. Ernesta sako:

  Sveiki,
  norėčiau iš UK į Lietuvą parsiskraidinti ‘x pole’ stulpą. Ilgiausia jo matmenų dalis yra apie 110 cm., svoris apie 20 kg. ar galima pirkti paprastą 20 kg bagažą ar reikia užsisakyti sporto įrangos gabenimo bagažą? jei antras variantas, kurį – didesnį ar mažesnį?

 85. saidsa sako:

  laba diena,
  ar 17 metu vaikinas gali parskristi be tevu i lietuva su pilnameciu draugu? ar reikia kaskokiu patvirtinanciu dokumentu?

 86. Aldona sako:

  I airija norim veztis apie 1600 cigareciu, ar uz jas muita turesim sumoketi orouoste, kokia tai gali but suma? koks nemokamas bagazas priklauso kudikiui, svoris, ismatavimai? ar galima vaiko skysto maistelio gabenti daugiau nei 100ml?

  • Aldona, deja, negalime atsakyti, kiek reikės mokėti už cigaretes. Pasiteiraukite Airijos muitinėje. Kuomet keliauja kūdikis/vaikas, nemokamai galima vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį ir automobilinę kėdutę, kelioninę lovelę arba automobilio sėdynę. Papildomai vaikams iki 2 metų priklauso nemokamas 5 kg rankinis bagažas. Kūdikio maistui ir gėrimams, reikalingiems skrydžio metu, apribojimai nėra taikomi.

 87. Lile sako:

  Laba diena,
  norėjau paklausti ar yra koks nors „Ryanair“ įsipareigojimas, jei skrydis vėlavo 7 val. 32 min. iš Kauno į Londoną (priežasčių taip ir nepasakė, kodėl). O iš Londono turėjome per 2 val. persėsti ta pačia oro linija į Lisaboną. Kauno oro uoste mums pakeitė nemokamai bilietus iš Londono į Lisaboną, bet mes praradome visą dieną sėdėdami Kaune. Ar šis nemokamas bilietų pakeitimas ir yra „Ryanair“ kompensacija dėl vėlavusio skrydžio, ar dar yra vilčių, kad galėtume kreiptis dėl kažkokios papildomos kompensacijos?
  Labai ačiū už atsakymą.

  • Lile, jei jums Ryanair nemokamai pakeitė skrydį, vadinasi, tai ir yra kompensacija dėl vėlavusio skrydžio. Jei kils papildomų klausimų, kreipkitės tiesiogiai į savo bilieto pardavėją.

 88. Keleive sako:

  Sveiki

  Esu isigijusi bilietus su grizimu atgal: Vilnius-Londonas, Londonas-Vilnius. Pasikeite situacija ir i Londona turesiu vykti anksciau, vyksiu kitomis oro linijomis. Ar del to nekils problemu ir Rynairo skrydis atgal nebus anuliuotas?

 89. marijus sako:

  sveiki! norejau pasiteiraut kiek uztrunka laiko atsiimt registrota bagaza

 90. Emilija sako:

  Sveiki,
  Iškilo pora klausymų.
  Ar skrendant į Angliją nepilnamečiui vaikui reikia tėvų sutikimo, skrendant su lydinčiu asmeniu. Ir norėjome sužinoti ar nepilnamečio, skrendančio su lydinčiu žmogumi, rankiniame bagaže, taip pat gali būti tabako gaminių ir kiek?
  Iš anksto dėkojame!

  • Emilija, bet kokiu atveju, ar nepilnametis į Angliją keliauja vienas, ar su lydinčiu asmeniu, vieno iš tėvų sutikimas, patvirtintas notaro, bus būtinas.
   Nuo 2015.05.01 asmenims iki 18 metų turėti tabako gaminių yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą gali būti skiriamos baudos.

 91. Daiva sako:

  Sveiki,

  ar galima rankiniame bagaže vežti stiklinius indus pvz.porcelianinius puodelius arbatai?

  Ačiū

 92. keleivis sako:

  labas vakaras

  iškilo klausimas norim keliauti su drauge i Airija man yra jau 18m o draugei dar tik 17m tai kokiu dokumentų jei prireiks?

  ačiū už info..

  • Nepilnametei, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu, reikės ir vieno iš tėvų sutikimo, patvirtinto notaro, kad galėtų keliauti į Airiją, kuri nėra Šengeno zonoje.

 93. Justas sako:

  Sveiki,

  ar fotoraparato štatyvas (trikojis ir teleskopinis) rankiniame bagaže nesukels problemų?

  Ačiū.

 94. Laimonas sako:

  Laba diena, ar yra galimybė pakeisti ar atšaukti bilietus į Paryžių (data 12.14) dėl visų įvykių Paryžiuje ir Europoje, nors bilietai nekeičiami ir negražinami?:/

 95. ALEKSANDRAS sako:

  SVEIKI. JAU NUSIPIRKAU BILIETUS PIRMYN-ATGAL KAUNAS-LONDONAS, LONDONAS KAUNAS. GRIZDAMAS ATGAL NORIU PARSIVEZTI SAVO VAIKA(9MENESIU), BET ESME TAME, JOG AS JAU NUSIPIRKES BILIETUS, AR YRA KAZKOKIA GALIMYBE PRIDETI INFORMACIJA APIE KUDIKI PRIE SKRYDZIO? NUO KO PRADETI?ACIU

 96. Anupras sako:

  Laba diena,

  Kelionei į Italiją vežuosi su savimi kamerą (GoPro) ir jos montavimo(filmavimo) įrangą. Ar po įvykių Prancūzijoje nekiltų problemų, ir ar ji nebūtų konfiskuota Vilniuje (iš kur išskrendu), ar Bergame (kelionės tiksle), dėl įtartinos išvaizdos, ar dar ko nors? Ačiū už atsakymą.

 97. Kotryna sako:

  Sveiki, turime skrydį iš Latvijos Rigos oro uosto į Didžiąją Britaniją Stanstedo oro uostą, skrisiu su sese, man 18metų sesei 14metų. Norėjau sužinoti ar reikia notaro patvirtinto tėvų leidimo skristi? Ir jei reikia, kokia kalba jis tūrėtų būti parašytas?
  Ir dar ar tikrai nebereikia sumokėti Rigos oro uoste saugumo mokesčio?
  Ačiū

  • Kotryna, nepilnamečiams, keliaujantiems į Angliją, reikalingas bent vieno iš tėvų sutikimas, kad vaikas (iki 18 metų) vyktų vienas arba su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopija. Griežtų reikalavimų, kad tėvų sutikimas būtų išverstas į kitą kalbą, nėra. Dėl lietuviško sutikimo problemų kilti neturėtų.
   Saugumo mokesčio Rygos oro uoste Ryanair keleiviams mokėti nebereikia.

 98. Renata sako:

  Sveiki, turiu du bilietus 2016 02 10 skrydziui i Dublina. Noriu dar pasiimti ir vaika 3metu, bet sistema neleidzia nupirkti bilieto be suaugusiojo. Patarkite ka daryti? Aciu

 99. Ieva sako:

  Sveiki,
  Jei mano norima vežtis rankinė viršija nurodomus 35x20x20 cm reikalavimus, tačiau galiu ją perlenkti pusiau ir tuomet ji į tuos cm įtelpa, ar galiu ją vežtis kaip mažą moterišką rankinę (kartu dar imsiu ir rankinį bagažą)? Ačiū už atsakymą.

 100. Nojus sako:

  Laba diena, ar galima prie rankinio bagažo turėti su savimi riedlentės lenta nauja ir supakuota?

  • Nojau, kadangi yra rankinio bagažo apribojimai ir jame riedlentė netilps (atskirai neštis negalima), riedlentę bus galima gabenti tik registruotame bagaže arba galima užsisakyti sportinio inventoriaus gabenimo paslaugą.

 101. Ieva sako:

  Laba diena,
  po poros savaiciu turiu skrydi i Birmingham (UK), noriu paklausti, kiek daugiausiai galima gabentis cigareciu?
  Kiek bandziau dometis, tai rasoma, kad daugiausiai galimi 4 blokai. Sis kiekis iskaiciuojamas tik rankinam bagaze, ar dar galima kazkiek daugiau isideti ir i registruota bagaza?

 102. Agnė sako:

  Laba diena,

  ar galima rankiniame bagaže vežtis sulankstomą fotoaparato trikojį? Trikojo matmenys neviršija rankinio bagažo matmenų.

 103. Gediminas sako:

  Laba diena. Bandant mokėti už kelionę debitine Mastercard kortele mokėjimas atmetamas ir prašoma bandyti mokėti su kita kortele. Ar galima ištaisyti šią problema nemokant kita kortele?

 104. Virginija sako:

  Sveiki,
  Noriu paklausti, ar keliaujant su kūdikiu galiu nemokamai vežtis tik vežimėlį ar priklauso ir nemokamai vežtis sulankstoma lovele? Ir ar ji būtų paimta į bagažo skyrių? Ačiū už atsakymą

  • Virginija, keliaujant su vaiku Ryanair nemokamai leidžia vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį ir automobilinę kėdutę, kelioninę lovelę arba automobilio sėdynę. Vaiko įrangą reikės saugiai supakuoti ir užregistruoti oro uoste bagažo skyriuje. Registracija baigiama likus 40 min. iki skrydžio.

 105. Alma sako:

  sveiki
  koks leistinas kiekis cigareciu RANKINIAME bagaze?

 106. Rytis sako:

  Laba diena,
  Ar galima is anglijos i lietuva registruotam bagaze veztis elektrinius prietaisus kaip drele be galvuciu

 107. klausimas sako:

  Sveiki,
  norėjau pasiteirauti kol dar nevėlu, ar galima Ryanair rankiniam bagaže vežtis nardymo kaukę ir vamzdelį. Kelionė į Izraelį. Ačiū

 108. Rima sako:

  Lab diena,

  Sveiki nusipirkau bilieta Riga-Leeds/Bradford bilieta sausio 7 dienai, bet noriu pasiimti dukrte 1.5 amziaus, ar imanoma dar nupirkti jai bilieta? Ka tureciau daryti?aciu

 109. Giedrius sako:

  Sveiki,

  Pirkau du bilietus – sau ir vaikui. Ar man reikejo kazkiek primoketi kad sedynes butu greta?
  Aciu.

  • Giedriau, keleiviams, kurie nenori papildomai mokėti už pasirinktas sėdimas vietas ir į skrydį registruojasi bendrąja tvarka, vietos paskiriamos automatiškai. Jei bilietus pirkote vienu metu, didelė tikimybė, kad sėdėsite šalia. Jei vietų šalia nepakanka, jos gali būti išskirstytos. Tačiau yra galimybė pasirinkti sėdimas vietas už papildomą mokestį išankstinės registracijos metu.

 110. Ieva sako:

  Sveiki, vykstu į kelionę 5 d. ir tam laikotarpiui turiu vežtis gydytojo paskirtus receptinius vaistus, vieni iš jų antidepresantai, tačiau jų receptų nebeturiu, nes juos pasiima vaistinėje. Ar kiltų problemų, jei vešiuosi po 5 tabletes dviejų skirtingų receptinių vaistų be recepto?

  • Ieva, pasak reikalavimų, gabenant receptinius vaistus reikia turėti receptą ar vaistų pasą. Patikra, žinoma, priklauso ir nuo oro uosto darbuotojų. Tačiau dėl nedidelio kiekio vaistų problemų kilti neturėtų.

 111. Gražvydas sako:

  Sveiki, ar tiesa apie tai, kad duty free nusipirkus cigarečių blokus su čekiu galima skraidinti į UK? Ir ar tikrai galioja šis dalykas, kad per metus vieną kartą skrendant į UK galima gabenti 16 blokų cigarečių su čekiais?

  • Gražvydai, pasak Didžiosios Britanijos muitinės reikalavimų, vienas asmuo gali įsivežti iki 800 vnt. cigarečių. Kaskart keliaujant į Angliją, galima įsivežti tokį patį kiekį cigarečių.

 112. DAINORA sako:

  Laba diena, skrisiu į Londoną. Noriu sužinoti, kiek rankiniame bagaže galiu vežtis cigarečių, kurias nusipirksiu parduotuvėje ir turėsiu čekį

 113. Lina sako:

  Laba diena,
  ar galima i norvegija registruotam bagaze veztis 1l vyno ir kitokiu skysciu,pvz uogienes ir ar galima veztis zalios mesos 5-6kg? snd pirkau bilieta ir parasiau pavarde su Ė raide,bet registracijos i skrydi dar neatlikau,kai registruosiuos per gauta nuoroda galesiu pavarde rasyti be Ė?

  • Lina, 1 l vyno registruotame bagaže į Norvegiją vežtis galima. Uogienę galima vežtis taip pat. Į Norvegiją galima vežtis iki 10 kg mėsos.
   Jei perkant bilietus pavardę įrašėte lietuviškomis raidėmis, problemų nekils. Svarbiausia, kad atsispausdinus įlaipinimo korteles simboliai neišsikraipytų.

 114. Sigita sako:

  Skrendu i Kopenhaga, ar galiu i salona nestis 1 litro talpos termosa? Aciu.

 115. Nijole sako:

  labas vakaras, norejau paklausti ka reikia daryti jei registruojant skrydi neina irasyti 14 metu vaiko gimimo metu, nes rodomi variantai nuo 1999 o paciai irsyti neina?

 116. Vigilija sako:

  Sveiki, Ar galima, skrendant į Daniją ir Airiją, į rankinį bagažą pasiimti foto lazdą. Ačiū

 117. Darius sako:

  Kiek cigarečių galima vežti rankiniame bagaže į Airiją (Dubliną)?

 118. Romas sako:

  Sveiki, noriu paklausti apie slidinėjimo įrangos gabenimo reikalavimus, nes mūsų slidžių ilgis yra 185 cm, ir ar galima prie slidžių dėti slidinėjimo batus ir slidinėjimo lazdas. Ačiu

 119. laurynas sako:

  Sveiki skrendu is vilniaus i porta per madrida. kiEk cigareciu pakeliu galiu veztis rankiniame bagaze be jokio papildomo mokescio?

 120. loreta sako:

  sveiki. ar skrendant is liverpool i vilniu su ryanair galiu palikti rankini bagaza ten kur priima registruota?

 121. Sandra sako:

  Sveiki,skrendu į Londoną. Kiek galima su savimi turėti cigarečių su Baltarusijos Respublikos ar Rusijos federacijos akcizinių prekių žymėjimo ženklais (banderolėmis) ?

  • Sandra, dėl banderolių konkreti informacija nepateikiama. Tačiau faktas, kad į ES šalis galima įsivežti iki 200 vnt. (vykstant oro transportu) arba iki 40 vnt. (vykstant sausumos ir jūros transportu) cigarečių iš ne ES šalių (pvz., iš Rusijos, Baltarusijos su rusiškomis banderolėmis).

 122. Nijolė sako:

  Sveiki

  Ar galiu rankiniame bagaže vežtis supakuotą gyvų gėlių puokštę,
  Ačiū

  • Nijole, jei gėlės rankiniame bagaže tilps, problemų kilti neturėtų. Beje, gėlių galima įsigyti „Duty Free“ parduotuvėje. O „Duty Free“ pirktas prekes į lėktuvo saloną galima įsinešti atskirai.

 123. Kristina sako:

  Ar gali 16 metu vaikas buti lidintysis 13 metu vaikui skrendand Ryanair avialinijomis. Ar lidintysis privalo buti pilnametis?

 124. Viktorija sako:

  laba diena,
  pirkau bilietus Ryanair.com, neteisingai irasytos pavardes, sudubliuotos vaiku per klaida interneto puslapyje (Ryanair klaida). Kaip surasti centrine Ryanair bustine, kad istaisytu klaida. Parasykit prasau tikslu interneto adresa ir email .

  Aciu

 125. Nikita sako:

  Ar galiu veztis 100ml buteliukus alkoholio kuriuos nupirkau NE Duty Free parduotuveje oro uoste, o Baltarusijoje?

  • Nikita, alkoholinius gėrimus originaliuose 100 ml buteliukuose vežtis galite. Gabenkite kartu su visais skysčiais sandariai užsegamame peršviečiamame maišelyje. Tik bendras skysčių kiekis neturi viršyti 1 l.

 126. Viktorija sako:

  Laba diena,

  nusipirkau tris bilietus,du suaugusius ir viena vaikiska. Mano pavarde parasyta teisinga o dukru kaip mano.Ar galejo buti sistemos klaida, nes uzsakydama viska patikrinau ir ka daryti?
  Aciu

  • Viktorija, galbūt įsivėlė klaida. Jei bilietus pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę ir klaidas pataisys. Jei bilietus pirkote vienoje iš bilietų rezervavimo sistemų, tuomet kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 127. Snaigė sako:

  Laba diena,

  pavasarį skrisim į Paryžių ir norėčiau žinoti, kaip vyks kelionė, jei tuo metu Prancūzijoje įvyks streikas. Labiausia domina išvykimas iš Paryžiaus (prancūziškai nekalbame). O gal tiesiog yra specialus puslapis Jūsų tinklapyje?
  Ačiū

  • Snaige, paprastai streikų atveju aviakompanija keleiviams siūlo skrydžio alternatyvas arba, jei jos netinka, grąžina pinigus. Visi keleiviai bus perspėti. Tačiau tikimės, kad streiko nebus ir problemų nekils.

 128. Vika sako:

  laba diena,

  Pirkdama bilietus Ryanair lietuviškoje svetainėje pasirinkau pirmąjį nurodytą kreipinį P., nors bilietus pirkau dviem moterims. Dabar išsiaiškinau, kad pirmasis lietuviškas kreipinys P. atitinka Mr., antrasis Mrs., o trečiasis Ms. Ar nebus problemų registruojantis į skrydį ar pereinant patikrą. Bilietuose kreipiniai nėra spausdinami, bet duomenyse turbūt išlieka.

 129. Gediminas sako:

  Sveiki..
  Ar zvakes gali buti imamos i rankini bagaza, nesukels jokiu problemu, jog tai pavojinga priemone ar panasiai? Aciu:)

 130. Rugilė sako:

  Sveiki.Ar galima vestis cigaretes asmeniui kuriam yra tik 16 metu ? Kuris skrenda i Norvegija vienas. Aciu labai.

  • Rugile, nuo 2015.05.01 asmenims iki 18 metų turėti tabako gaminių yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą gali būti skiriamos baudos.

 131. Indrė sako:

  Sveiki,

  Norėjau pasiteirauti dėl bilietų pirkimo su sąskaita. Ar yra galimybė perkant bilietą išsirašyti sąskaitą (čia įmonei reikia) ?

 132. Eglė sako:

  Sveiki, skrendame iš Madrido (T1) į Vilnių. Internetu užregistravau keleivius ir telefone (e-mail) turiu įlaipinimo korteles .pdf formatu. Jų užtenka ar privaloma turėti ant popieriaus atspausdintas įlaipinimo korteles?

  • Egle, jei bilietus įsigijote ryanair.com svetainėje ir jau atlikote registraciją į skrydį, galite atsisiųsti Ryanair mobiliąją programėlę mobiliuoju telefonu, kuri leis atnaujinti užsakymą ir joje matysis jūsų įlaipinimo kortelės. Tuomet įlaipinimo kortelių spausdinti nereikės.

 133. Svetlana sako:

  Dekoju uz Jusu atsakyma. Tik dar pasitikslinu del freono. Ar tinka toks saldymo elementas ideti i saltkrepsi ? Talpa iki 1 l. Ar ji taip pat reikia pakuoti i skysciui skirta maiseli ar galiu tiesiog deti i salkrepsi be nieko? Ir ar nekils papildomu problemu kai gabensiu tuscia saltkrepsi su saldymo elementu atgal ? Be vaistu.

  • Einant pro saugumo patikrą freonas turėtų būti užšaldytas, be skysčių, tuomet problemų kilti neturėtų ir galėtumėte gabenti šaltkrepšyje.
   Tuščią šaltkrepšį vežtis galėsite.

 134. Egle sako:

  Sveiki,

  skrendu su rankiniu bagazu ( tiek moteriska rankine, tiek rankiniu ) ar skysčių taisykles galioja abiems bagazams? tiek moteriskoje tiek rankiniame bagaze negaliu veztis daugiau nei 100ml skysčių?

  Ačiū

 135. osvladas sako:

  Skrendu, į UK ir turiu tik rankį bagažą kiek cigarečių galima vežti su savimi? Ar jas būtina prikti duty free ar galima jas tiesiog iš parduotuvės.

 136. Vytautas sako:

  Sveiki,
  su 10 metų dukra skrendame į Londoną. Noriu paklausti, kiek cigarečių galiu vežtis? 4 blokus ar 8? Ar galima jas gabenti rankiniame bagaže?

  • Vytautai, vienas asmuo į Angliją gali vežtis 800 vnt. cigarečių (4 blokus). Galima gabenti rankiniame bagaže.
   Nuo 2015.05.01 asmenims iki 18 metų turėti tabako gaminių yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą gali būti skiriamos baudos. Ar kils problemų, jei jūsų vaiko bagaže bus cigarečių, priklausys nuo patikros darbuotojų.

 137. Kamilė sako:

  Sveiki, skrendu iš Rygos oro uosto į UK (Stansted). Man 17m, mama yra parašiusi notaro patvirtintą įgaliojimą, kad iki 18m galiu skristi pati viena be lydinčio asmens. Ar reikia įgaliojimą versti į anglų kalbą? Jis parašytas lietuvių kalba. Ačiū.

 138. kristina sako:

  sveiki noreciau paklausti kiek galima veztis cigareciu i airija? aciu

 139. Viktorija sako:

  Laba diena,

  Skridom is Londono Stansted oro i uosto i Lietuva. Turejom per daug skysciu, todel juos perdaveme, kad is oro uosto jie butu atgabenti atskirai. Oro uosto darbuotojas davė lapuka su visa informacija, taciau as ji pameciau. Ar butu galimybe suzinoti svetaines pavadinima, kurie atlieka sias paslaugas?

  Aciu Jums

 140. Greta sako:

  Sveiki,

  Ar gali kilti problema, jeigu rasant pavarde parasiau dvi pirmasias raides V, o turi buti tik viena?

 141. Ausra sako:

  Sveiki, noriu paklausti ar kils problemu, jeigu perkant bilietus parasem dvi V raides pavardes pradzioje, o turi buti tik viena?

 142. ausra sako:

  Labadiena,norejau pasiteirauti pirkome bilietus is Airijos i Lietuva ir atgal,nepastebejome kad dukros pavardeje iraseme 2 pirmas raides didziasias vietoj vienos,norejau prisiregistruoti ir pamaciau sia klaida,ka daryti tokiu atveju? aciu

 143. Ieva sako:

  Sveiki,

  Užsakant bilietus pirmyn ir atgal rašydama praleidau trečią pavardės raidę. Ką daryti? Ar būtina kažką keisti?

  Iš anksto ačiū už atsakymą.

  • Ieva, keleivio vardas ir pavardė turi būti nurodyti taip kaip nurodyta asmens dokumente, su kuriuo registruojamasi į skrydį.
   Vardo ar pavardės pirmosios 3 raidės privalo būti teisingos. Jei suklydote ir vieną iš pirmųjų raidžių parašėte neteisingai, reikės atlikti keleivio vardo ar pavardės keitimą už atitinkamą mokestį (jei dar neatlikta registracija į skrydį). Jei smulkią klaidą padarėte kitose raidėse, nieko baisaus.
   Ryanair suteikia galimybę per parą (24 val.) ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko.
   Kad būtų ramiau laukti skrydžio, galite paskambinti į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų vardą ar pavardę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 144. Neringa sako:

  Laba diena,

  Norėjau pasiteirauti, nusipirkau bilietą per ryanair.com šių metų gruodžio 20 dienai iš Kauno į Londoną Stanstedą ir išvykimo laikas buvo 6:30 ryto. Vakar, t.y. 2015.10.09 gavau laišką, kad skrydžio laikas pasikeitė, todėl turėčiau pasitvirtinti naują laiką, kuris būtų 17:50, arba atsisakyti skrydžio. Kiek mačiau šio laiko (17:50) bilieto kaina yra brangesnė, todėl norėjau pasiteirauti, ar patvirtinus naują išvykimo laiką už bilietus nereikės papildomai susimokėti, nors tai ne mano prašymų pakeistas išvykimo laikas?

 145. Virginija sako:

  Laba diena,
  skrendant į Norvegiją Ryanair rankiniame bagaže rūkyti lašinukai, kumpelis turi būti kažkaip specialiai įpakuoti ( vakuuminė pakuotė ar pan.)ar galima vežtis paprastai?

  Dėkoju

 146. Birute sako:

  Sveiki,
  Pirkau bilietus per raynair.com , registracijos internete dar neatlikau.
  Ar yra galimybė gauti sąskaitą faktūrą už bilietus ?

  • Birute, jei bilietus įsigijote ryanair.com svetainėje, sąskaitos-faktūros už Ryanair bilietus negausite. Sąskaitą-faktūrą galite gauti tuo atveju, jei bilietus perkate per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą.

 147. inga sako:

  Laba diena,
  Norėčiau sužinoti ar būtina gydytojo pažyma. Buvo atlikta kelio sąnario operacija,po raiščio plyšimo.Atlikta fiksacija endosaga 20 mm ir 8*30 mm interferenciniu sraigtu.

 148. Viktorija sako:

  Laba diena,

  Ryanair.com svetaineje nusipirkau du bilietus i Londono i Kauna. Vienas skirtas man, kitas mano mamai. Nezinau kaip man taip pavyko, bet bandydama padaryti check-in pamaciau, kad laukeliuose, skirtuose uzpildyti informacija apie keleivius, rodo dvi Viktorijas, o mamos ne. Todel check-in dar nepadariau. Bilietus pirkau pries 3 savaites, isskrendam penktadieni (09.10.2015). Kur tureciau kreiptis ir ar tai yra mokama?

  Aciu uz Jusu laika,
  Viktorija

 149. Is oro sako:

  klausimas. dabar mes turime trys bilietus su 15kg bagazais jie visi jau yra ischeckinti,atsitiko taip kad vienas is skridusiu – neskris. Ar galima butu jo lagamina nors jau ir ischeckinti bilietai priregistruoti prie kito zmogaus? (esam seimos narei) ir jai galima kur/kaip kreiptis reiketu ar iseitu paciam internete pakeisti? aciu

  • Jei keleiviai yra vienoje rezervacijoje, yra galimybė registruoto bagažo paslaugą perkelti kitam keleiviui. Tačiau, jei tai atskiri bilietai ir atskiri rezervacijų numeriai, perkelti bagažo negalima ir be keleivio bagažas neskraidinamas.
   Kreipkitės tiesiogiai į savo bilieto pardavėją ir, pagal jūsų rezervacijos duomenis, suteiks jums išsamesnę informaciją.

 150. JUlija sako:

  Sveiki, registruojantis skrydžiui užsakiau registruotą bagažą. Ar turėjau gauti bagažui skirtą bilietą-dokumentą? Nes atsispausdintam biliete nėra info apie registruotą bagažą.

  • Julija, pabandykite perspausdinti įlaipinimo kortelę. Jei įrašo apie registruoto bagažo užsakymą vis vien nėra, kreipkitės tiesiogiai į bilieto pardavėją ir suteiks daugiau informacijos.

 151. inga sako:

  laba diena pirkau bilietus su draudimu ir dabar noriu draudima atsaukt ar galima susigrazint pinigus uz draudima nepraejus 24h nuo uzsakymo . Jei atsiskaityta daniska kortele.

 152. sonata sako:

  sveiki,skrendu su asmens tapatybes kortele ,darant registracija kuri numery rasyti asmens koda ar korteles nr?,jei parasiau asmens koda ir korteles galiojima data ,ar tai blogai?

  • Sonata, registruojantis į skrydį reikia nurodyti asmens dokumento, su kuriuo keliausite, numerį.
   Jei bilietus pirkote ir registraciją atlikote ryanair.com svetainėje, dėl registracijos pakoregavimo kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę.
   Jei bilietus pirkote bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių ir pakoreguos jūsų registracijos duomenis.

 153. Ugnė sako:

  Labas vakaras, norėjau pasiteirauti ar rankiniame bagaže galima vežtis mažą virduliuką ir puodelį? Ačiū už atsakymą.

 154. Paulius sako:

  Sveiki. Skrendu is Birmingham i Kauną ir atgal. Ar galima rankineme bagaze tureti zvejibine blizge ir kabliukus? Aciu

 155. Silvija sako:

  Sveiki,pirkdama bilieta nepazymejau Don’t Insure Me Ar galima butu pakeisti?

 156. sonata sako:

  sveiki,niekaip negaliu rasti tel.nr. sentrines ryanier bustines ir ar ten kalbes su manimi lietuviskai,dekoju

 157. Agneta sako:

  Laba diena, skrendu su 2 metu vaiku i Danija turėdami tik rankinius bagažus? Ar galiu i rankini bagaža isidėti vaikiška paspirtuka?

 158. Bronislava sako:

  Laba diena. Skrisiu i Londona. Ar galiu rankiniame bagaze veztis kartu su saldyta mesa ir saldytu grybu, taip pat plesomu surio lazdeliu. Aciu.

 159. Eduard sako:

  Sveiki,

  Skrendame keturiese. Mama tėtis ir du vaikai. Norime užsakyti vieną 20kg bagažą, kiek supratome jam priklauso 50% nuolaida. Ar taip?

  Jeigu taip, kaip ją gauti? Įvedant duomenys ir užsakant bagažą nuolaida nepritaikoma.

  Ačiū

  • Eduardai, 50% nuolaida vaiko registruoto bagažo gabenimui taikoma, jeigu į tą patį užsakymą įtrauktas vaiką lydintis suaugęs keleivis, įsigijęs tą pačią paslaugą už pilną kainą. Ši nuolaida taikoma tik bilietų užsakymo metu. Norint įsigyti šią paslaugą vėliau, nuolaida nebetaikoma.

 160. JUlija sako:

  Sveiki,

  Esame keturių asmenų šeima. Kaip supratome mums priklauso nuolaida registruotam bagažui. Iki skrydžio liko 6 dienos, taigi norėjome įvesti duomenys ir užsakyti 20 kg bagažą, tačiau mums duoda tik pilna kaina. Sakykite kaip gauti 50% registruotam bagažui?

  • Julija, 50% nuolaida registruoto bagažo gabenimui taikoma, jeigu į tą patį užsakymą įtrauktas vaiką lydintis suaugęs keleivis, įsigijęs atitinkamą paslaugą už pilną kainą. Ši nuolaida taikoma tik bilietų užsakymo metu. Norint įsigyti šią paslaugą vėliau, nuolaida nebetaikoma.

 161. Justė sako:

  Laba diena, ar galima atsispausdinti bilietą Kopenhagos oro uoste iškart prieš skrydį suvedus gautą patvirtinimo kodą? Ar užtenka priduodant bagažą, duoti savo asmens tapatybės kortelę ir jie man iškart atspausdins įlaipinimo bilietą?

  • Juste, jei norėsite įlaipinimo kortelę atsispausdinti oro uoste, ši paslauga jums kainuos 15 EUR. Tad geriau atsispausdinkite iš anksto. Priduodant registruotą bagažą reikės turėti įlaipinimo kortelę.

 162. Karolina sako:

  Laba diena, ar skrendant su ryanair būtina atsispausdinti bilietą, ar tai nėra būtina?

  • Karolina, jei turite Ryanair programėlę, bilietai gali būti mobiliajame telefone, tuomet spausdinti nereikės. Tačiau mobiliosios programėlės neveikia Agadir, Essaouira, Fez, Nador, Oujda, Marrakesh, Rabat, Tangier, Zaragoza, Alghero, Kefalonia, Volos oro uostuose.
   Kitu atveju, spausdintos įlaipinimo kortelės yra būtinos.

 163. Ausra sako:

  Sveiki, ar lėktuvo bilietas ir įlaipinimo kuponas yra tas pats dokumentas?

 164. Keleivė sako:

  Laba diena,
  Norėjau paklausti ar galima skrendant su savimi rankiniame bagaže turėti pora papuošalų dėžučių su papuošalais žinoma?

 165. Brigita sako:

  Laba diena. Skrendu i Portugalija per Frankfurta su 3 metu vaiku. Kiek suprantu, galiu pasiimti vezimeli ir auto kedute (kedute nera pritaikyta lektuvui, tik automobiliui) nemokamai? Ar reikia juos supakuoti, ar tiesiog pries skrydi juos paims, o nusileidus grazins? Abieju siu daiktu nereikia kaip nors registruoti is anksto, ar kur nors uszymeti varnele, kad juos vesiuos?

  • Brigita, kuomet keliauja kūdikis/vaikas, nemokamai galima vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį ir automobilinę kėdutę, kelioninę lovelę arba automobilio sėdynę. Šią įrangą reikės užregistruoti oro uoste likus ne mažiau kaip 40 minučių iki skrydžio. Po registracijos vežimėliu dar galima naudotis iki laipinimo į lėktuvą. Skrydžio metu kūdikio įranga pasirūpins aptarnaujantis personalas. Išlipus iš lėktuvo vežimėliu galėsite naudotis toliau. Arba galite viską priduoti į bagažo skyrių. Įrangą supakuokite taip, kad neapsigadintų.

 166. JURATE sako:

  LABA DIENA.ISKILO PROBLEMA NELEIDZIA REGISTRUOTIS I SKRYDI NORS LIKO 7 DIENOS?

  • Jūrate, pabandykite dar kartą, galbūt sistema skaičiuoja ne 7 likusias dienas iki skrydžio, o 8 dienas. Arba kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę dėl išsamesnės informacijos.
   Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, atėjus tinkamam laikui būsite užregistruota į skrydį ir įlaipinimo korteles gausite el.paštu. Jei norite gauti anksčiau, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 167. Mantas sako:

  Labas, vakaras. Kokių išmatavimų turi būti bagažas, 5 kg, kuris priklauso kūdikiui iki 2 metų.

 168. Donata sako:

  Sveiki,
  ar gali 16m.vaikas skristi vienas su Ryanair is Vilniaus I Stansteda ir po savaites atgal vienas su notaro patvirtintu igaliojimu-sutikimu vieno is tevu lietuviu kalba?
  Ar reikalingas vertimas,taip pat patvirtintas notaro?
  Ar tureciau nerimauti,kad jo vieno neleis isskristi ir ar gali buti kazkokiu niuansu atskridus Stanstede su pasu kontrole,kad nepilnametis skrenda vienas.Vienas is tevu ji islydes is Lietuvos,kitas is tevu ji pasitiks Stanstede.

  Aciu uz atsakyma.

  • Donata, nuo 16 metų keleiviai su aviakompanija Ryanair gali keliauti vieni, tad problemų nebus. Kadangi Anglija yra ne Šengeno zonoje, tėvų sutikimas bus reikalingas tik išvykstant iš Lietuvos. Versti į anglų kalbą jo nereikia.

 169. Donatas sako:

  Sveiki, norejau paklaust, ka reikia daryti, turime bilietus is liverpool i vilniu ir atgal. Lietuvoje susituokeme ir pavarde pasikeite bei pasas pasikeite, ka reiketu siuo atveju dcaryti? Aciu.

  • Donatai, biliete ir registracijoje į skrydį nurodytas keleivio vardas, pavardė ir visi kiti duomenys turi sutapti su galiojančiame asmens dokumente, su kuriuo keleivis skrenda, nurodytais duomenimis. Dėl pakoregavimo kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 170. Kristina sako:

  Laba diena, randu sau informaciją Ryanair puslapyje, kad kūdikiams siedintiems ant suaugusių kelių rankinis bagažas nepriklauso, o čia kad priklauso iki 5kg tašytė. Kuri informacija teisinga?

 171. Violeta sako:

  Sveiki,
  Pirkom bilieta per Ryanair sveitaine, pinigai nenuskaiciuoti el.pastu taip pat nepatvirtinta. Bet nurodytas rezervacijos nr. GRFIGJH ir rasoma, kad „flight status is NOT CONFIRME“ ir dar parasyta „Booking is not confirmed until your receive email itinerary“ Elektroniniu pastu irgi nieko negavau. Ka daryti? laukti is ju atsakymo bet kokiu atveju? nes norejau dar karta bandyti uzsakyti, bet veliau gali juk du kartus pinigus nuskaiciuoti ar ne?

  Is anksto dekoju uz atsakyma :)
  Violeta

  • Violeta, patikrinkite, ar tikrai pinigai nuo sąskaitos nenuskaičiuoti. Jei negaunate patvirtinimo, patikrinkite savo el.pašto dėžutės SPAM / Šlamštas aplanką. Jei ir čia laiško su bilieto pirkimo patvirtinimu nerandate, gali būti, kad vesdami duomenis padarėte klaidą įrašydami kontaktinį el.pašto adresą. Tokiu atveju, jei pirkote bilietą per Ryanair svetainę, bandykite pakoreguoti el.pašto adresą per „Tvarkyti užsakymą“. Arba kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę ir suteiks jums daugiau informacijos.

 172. Anastasija sako:

  Sveiki,norėjau paklausti,vyksta dukros į Anglija vienai 18m kitai 13metų. Kokių reikia dokumetų,kad seserys galėtu išvykti iš Lietuvos?

 173. Gediminas sako:

  Cia skrendant i skotija.

  • Didžiosios Britanijos valstybių (Anglijos, Škotijos, Velso, Šiaurės Airijos) bei Europos Sąjungos šalių nustatytas orientacinis leidžiamas tabako gaminių kiekis negali būti didesnis kaip 800 cigarečių (4 blokai), 400 cigarilių, 200 cigarų, 1 kg tabako.

 174. Gediminas sako:

  ar galima veztis 1 bloka cigareciu, ir 500 gramu tabako?

 175. Roma sako:

  Laba diena,

  bilietus perkant vaikam 14 metų nebuvo pažymėtas, kad vaikai, reikalauja atlikti naują rezervaciją, kaip tai padaryti?

  Ačiū

  • Roma, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio keleivio rezervacijos.

 176. Lina sako:

  Laba diena,
  norejau paklausti del rankinio bagazo,skrendu is Kauno i Norvegija.Ar galima rankiniam bagaze veztis skilandi ir juodos duonos?kiek alkoholio galiu veztis pirkto duty free?ar galiu veztis 1l degtines ir 1l vyno?ar daugiau?jeigu vaziuoju tik su rankiniu bagazu

 177. JUlija sako:

  Sveiki, skrendame keturiese ( vyras, žmona ir du vaikai) ar mums priklauso nuolaida registruotam bagažui?

 178. Aušra sako:

  Ką tik pastebėjau, kad yra nagrinėjama tokia pati problema (p.Deimantė). Dukra kol kas turi seną pasą, naujas bus anksčiausiai po trijų savaičių. Tiesiog galvojau, kad jau reikės registruotis (naujų duomenų neturime). Skrydis bus net kitais metais, pirkau bilietus per https://www.ryanair.com/lt/, kada galėtų būti registracija ir ar turėčiau dabar pakeisti duomenis (pavardę). Minėjote, kad per 24 val. tai vyksta nemokamai. Ar tai būtų veiksmas „vardo keitimas“?

  • Aušra, jei pasirinksite „vardo keitimą“, turėsite mokėti 110 EUR. Paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos pavardę. Pasak Ryanair, jei užsisakėte skrydį ir įrašėte mergautinę pavarde, bet pasas arba asmens tapatybės kortelė su naująja pavarde arba atvirkščiai, Ryanair geranoriškai atliks keleivio pavardės keitimą.

 179. Aušra sako:

  Bilietus pirkau per https://www.ryanair.com/lt/. Registravausi. Dabar, kai rašau „keisti vardą“, pateikia galimybę susigrąžinti užsakymą. Taip ir padaryčiau, tada pataisyčiau pavardę, bet nežinau to veiksmo pasėkmių. Nežinau, ar susigrąžinus bus anuliuotas užsakymas, ar teks susimokėti (tada jau pigiau pirkti naujus bilietus).

 180. Aušra sako:

  Sveiki. Parašom man konkrečiai paaiškinti „klaidingos“ pavardės keitimo tvarką. Dabar man neaišku, ar aš per 24 val. galiu kažką pakeisti pati (ir kokiu būdu -savo užsakymo internete nematau, ar turiu skambinti į būstinę. Gal galėčiau pasikonsultuoti telefonu Lietuvoje, nes 24 val. greitai praeis?

 181. Deimante sako:

  Sveiki,

  ar atlikus apmokėjimą už bilietus (šiuo atveju WIZZ AIR bilietai, pirkti šioje rynair svetainėje) ir gavus galimybę atlikti registraciją, ją privaloma iškart atlikti ar yra kažkoks laikas tam duotas, likus iki skrydžio?

  Ačiū!

 182. Deimante sako:

  Sveiki, iškilo klausimas, š.m. spalio 24 d. baigiasi mano asmens tapatybės kortelės galiojimas. Jau užsisakiau naują.
  Šiuo metu noriu pirkti kelionių bilietus, kur reikia pildant nurodyti asmens dokumento išdavimo ir galiojimo datą, kurių aš tiksliai nežinau, kaip šiuo atveju man elgtis? Aš galiu įrašyti numanomas datas maždaug, bet jos gali būti netikslios, ar tai sukels problemų dėl dienų netikslumo, pildant duomenis? Kelionės data – lapkričio 7 d.
  Ačiū už pagalbą.

  • Deimante, jei bilietus perkate šioje ar kitoje pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, jūs iš anksto turite pateikti duomenis registracijai ir atėjus tinkamam bus atlikta registracija į skrydį ir gausite įlaipinimo korteles („Boarding Pass“).
   Kuomet pasikeisite asmens tapatybės kortelę, susisiekite su savo bilieto pardavėju, kad pakoreguotų duomenis. Jei bilietus perkate šioje http://www.ryanair-skrydziai.lt svetainėje, dėl koregavimo parašykite el.paštu uzsakymai@ryanair-skrydziai.lt.

 183. Aušra sako:

  Laba diena. Pirkau bilietus ir įrašiau dukros mergautinę pavardę (pagal pasą, kuris bus keičiamas, nes dukra ištekėjo). Kelionės metu jau bus pasas su nauja pavarde. Kaip bus galima pakeisti biliete pavardę? Pinigai dar tik rezervuoti. Ar keitimas kainuos 110 eurų? Ačiū.

 184. Ala sako:

  Laba diena,
  Norejau paklausti ar galiu rankiniame bagaze veztis manikiurines žirklutes.
  Ačiū už atsakymą.

 185. Lina sako:

  Laba diena,
  susituokiau š.m. rugpjūčio 15 d. Lietuvoje, santuokos liudijimą išsiėmiau, tačiau asmens dokumento nepasikeičiau – liko su mergautine pavarde. Lapkričio mėnesį žadu grįžti į Lietuvą iš Anglijos pasikeisti asmens dokumento su vyro pavarde. Bilietą žadu pirkti Ryanair svetainėje, žinoma pirksiu su mergautine pavarde, o kaip su grįžimu atgal, jeigu asmens dokumentai bus pakeisti, su vyro pavarde, o bilietas pirktas su mergautine?? Kaip vyksta ši procedūra, ir jei reikia keisti biliete pavardę, kokia keitimo kaina?
  Laukiu atsakymo.

  • Lina, galite pirkti bilietus atskirai. Į vieną pusę su viena pavarde, o atgal – su naująja pavarde. Jei abu bilietus pirksite mergautine pavarde, prieš antrąjį skrydį reikės skambinti centrinei Ryanair būstinei, kad pakeistų keleivio duomenis.

 186. Indrė sako:

  Laba diena,
  Norėjau pasiteirauti, kodėl žiūrint skrydį Kaunas-London Luton-Kaunas kaina rodoma ir skaičiuojama eurais, tačiau pasirinkus skrydį iš skirtingų orouostų, t.y. Vilnius-London Luton ir London Luton-Kaunas,kaina skaičiuojama skirtingomis valiutomis (atitinkamai eurais ir svarais)? Tuomet galinio skrydžio, t.y. London Luton-Kaunas, kaina išauga nuo 18 eurų iki 18 svarų (26 eurų), nors renkamasi skristi su tomis pačiomis avialinijomisi ir tuos pačius orouostus? ar įmanoma skrydį atgal iš Londono įsigyti mažesne rodoma kaina, t.y. už 18 eurų?

  Dėkoju už informaciją.

 187. Deimantė sako:

  Sveiki,

  šioje svetainėje įsigijau bilietus WIZZ AIR, gal Jūs turite informaciją dėl bagažo reikalivimų šios aviakompanijos?

  Jei mano turimas lagaminas yra didesnis 5 cm, ar turėsiu dėl to problemų?Ar šiuo klausimu, reikia kreiptis tiesiogiai į WIZZ air atstovą? Ačiū už pagalbą.

  • Deimante, nemokamai gabenamas Wizzair rankinis bagažas neturėtų viršyti nustatytų dydžio apribojimų – 42x32x25cm. Jei viršys, reikės susimokėti nustatytą mokestį už didelio rankinio bagažo gabenimą, kurio išmatavimai neturi viršyti 56x45x25 cm.

 188. Laura sako:

  Laba diena, vis niekaip negalime Jums priskaminbt, reikia greito atsakymo. Skrydis Oslas – Kaunas rugsejo 25d. Pirkome du bilietus suaugusiesm, paskui pamaneme, kad ir nepilnamete dukra gali vykt kartu, taciau jau pirktas bilits jos atskirai. Susiskambinome su RAYNAIR Airijoje, iscekino jie mums is kart seddimas vietas kartu. Bet, kai as noriu onilen cekinima padaryt, vaiko vardu negaliu, nes ji gimusi2000m., o kalendorius meta nu 1999 tik. Ar bus taip, kad mes tevai savo ilaipinimo bilietus patys issicekinam, o jai bus tai qatlikta oro uoste prie raynair langelio??? Kazkada mums tip buve, nebepamenu taisykliu. Priminkite, labai laukiu, skridys jau uz keliu deinu.
  Geros darbo savaites.

  Pagarbiai, Laura

  • Laura, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę, kad vaiko rezervacijas „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio keleivio rezervacijos. Tuomet vaiko registraciją į skrydį galėsite atlikti oro uoste.

 189. Ernesta sako:

  Sveiki,

  noriu paklausti, ar tiktų rankinio bagažo kelioninio krepšio matmenys :
  52 x 29 x 30 cm ??
  nes jūsų puslapyje rašo, jog turi būti 55 x 40 x 20 cm.

  • Ernesta, Ryanair rankinis bagažas neturi viršyti 55x40x20 cm išmatavimų. Prieš lipant į lėktuvą Ryanair rankiniai bagažai yra tikrinami bagažo patikros dėžėse, kuriose jie turi tilpti. Jei netilps, bagažą reikės priduoti į bagažo skyrių už papildomą mokestį.

 190. Petras sako:

  Sveiki,ar galima veztis rankiniame bagaze
  elektrinia barzdaskute?

 191. Božena sako:

  Sveiki,planuojame skristi i bristoli su ryanair. Ir planuojame skridi iskarto po dukros gimtadienio. O dukrai tuo metu sueis 16 metu ir noreciau paklausti ar nekils jokiu rupesciu jeigu dukros pasas bus nepakeistas nors dar galios 2 metus?

 192. Dalia sako:

  Laba diena,

  skrendame atostogų su kūdikiu.
  Kaip suprantu, nemokamai galime pasiimti 2 vnt kūdikio įrangos.
  Norime imti automobilinę kėdutę ir vaiko vežimėlį. Vežimėlis yra ne sėdimas, o gulimas, ir išsiardo į dvi dalis – ratus su rėmu ir lopšį. Ar nesiskaičiuos tai kaip du atskiri vienetai?
  T.y. ar galime nemokamai skraidinti ir automobilinę kėdutę, ir gulimą vežimėlį?

  • Dalia, nemokamai gabenamų vežimėlių modeliai nedetalizuojami. Keliais vienetais įvertins jūsų vežimėlį oro uoste, sunku pasakyti. Jei vežimėlis bus traktuojamas kaip vienas vienetas, viską galėsite gabenti nemokamai.

 193. Rucike sako:

  Sveiki,
  sakykite , skrendu į Angliją su rankiniu bagazu kiek blokų cigareciu galiu vežtis (ne komerciniais tikslais?)
  ačiū

 194. vb sako:

  Sveiki,

  pirkau bilietus iš http://www.ryanair-skrydziai.lt. Užpildžiau informaciją apie keleivius, apie tai gavau patvirtinimą ir informaciją, kad boarding pass bus atsiųsti el. paštu. Ar turiu ryanair.com (oficialioje svetainėje) atlikti registraciją? Ir kur galėčiau pasirinkti vietas už papildomą mokestį?

 195. ruta sako:

  Labas vakaras.

  keliaujant i Norvegija rankiniame bagaze galiu savo reikmems veztis cigareciu bloga? ar tik tas kiekis leidziamas jei perki papildoma bagaza?

 196. JULIJA BEGANSKA sako:

  Sveiki, ar dviviečiui vaikų vėžimui galioja tos pačios sąlygos? Skrisim e su dvynukais.

 197. goda sako:

  laba diena,
  skrendame i sardinija su 3 metų vaiku. kadangi vaikui priklauso atskira vieta, tai priklauso ir 10 kg bagazas ir maza rankine. o kaip del automobilines kedutes- ar ja galime veztis nemomamai? ji nebus naudojama salone, nes norime ja pasiimti kelionei po salą.

 198. Emilija sako:

  Laba diena,

  neužilgo skrisiu į Londoną. Norėjau paklausti, ar galiu rankiniame bagaže vežtis maisto (pvz., duona, kumpis) ? ačiū

 199. Rima sako:

  Labas diena.
  Jau visa savaite bandau isigyti Riga-Leeds/Bradford bilieta rugsejo 4 bet nepavyksta, viska uzpildau viskas gerai bet raso kad kazkokios problemos su rynair?ka tureciau daryti tokiu atveju? Aciu

 200. Ingrida sako:

  Dar nesu skridusi. Ketinu turėti mažą rankinę ir 55 x 40 x 20 cm krepšį ar jis turi būti su užraktu ar kitaip apsaugotas?

 201. Eivydas sako:

  Vykstant į Angliją Ryanair skrydžio agentūros darbuotojo statusu ar galima vyriška rankinė? Ar ją reikia talpinti į rankinį bagažą?

  • Eivydai, kiekvienas Ryanair keleivis gali pasiimti du rankinio bagažo vienetus: 1 bagažo vienetą iki 10 kg, kurio išmatavimai negali viršyti 55 x 40 x 20 cm ir antrą mažąjį bagažą, kurio išmatavimai negali viršyti 35 x 20 x 20 cm.

 202. Ovidijus sako:

  Ar imanoma isvengti valiutu konvertavimo is svaru i eurus, perkant bilieta Lietuvoje marsrutu Londonas – Kaunas? Kaip tai padaryti? Ryanair puslapyje pasirinkus toki marsruta kainos svarais, o ju valiutos kursas labai nepalankus

  • Ovidijau, daugiau informacijos jums gali suteikti jūsų bilieto pardavėjas. Jei bilietus perkate ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietus perkate pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 203. Rasa sako:

  Laba diena,
  Skrendant iš Norvegijos į Lietuvą ar galima rankiniame bagaže turėti varinių arba žalvarinių dirbinių?

 204. Justina sako:

  Laba diena,

  gal galite atsakyti į mano klausimą.
  Kaip man rašyti registruojantis dvigubą pavardę dėti tarpą ar brūkšnelį per vidurį, ar jokio skirtumo?

  Dėkui
  Labai lauksiu atsakymo.

 205. Vaida sako:

  Sveiki,

  Noriu pasiteirauti, ar galima įsigyti duty free parduotuvėse prekių, jei su savimi jau turėsiu neregistruotą rankinį bagažą ir mažą moterišką rankinę? Ar duty free prekių maišelis nebus laikomos vietoj antro nemokamo bagažo, nors jau turėsiu moterišką rankinę?

  Dėkoju.

 206. Gintarė sako:

  Sveiki, keliaujant kartu su vaiku(iki 2 m. amžiaus) ar galima kartu su rankiniu bagažu pasiimti į saloną vaikui atsigerti (sulčių, vandens ar pan.) bei ar ribojama tokio gėrimo talpa? Ačiū.

 207. Rūta sako:

  Laba diena.

  Gavau info, kad Rynair skrydžius Frankfurtas- Zadars ir atgalį Frankfurtą vykdo iki 11.02d.Man į Zadarą skrisgti reikia Lapkričio 16, grįži (maždaug) 23d. Šiuo atveju suprantu, kad su Rynairu Frankfurtas -Zadaras skristi nebus galimybės. Galiu tik Vilnius- Frankfurtas, o kaip nuvykti Frankfurtas- Zadaras?

  Koks kitas pigus skrydis galimas?

  Dėkoju

 208. Justina sako:

  Sveiki,

  Skrendame su kūdikiu. Pirkdami bilietus, netyčia jį priskyrėme ne prie vieno iš tėvų bilieto, o prie kartu skrendančio draugo bilieto. Ar reikia pakeisti ir kūdikių priskirti būtinai prie vieno iš tėvų ar galime nieko nekeisti?

 209. Dalius sako:

  Sveiki,

  Jei aš noriu nusipirkti du bilietus(vieną sau, o kito keleivio asmenybės dar nežinau, tai paaiškėtų po maždaug mėnesio), ką reiktų daryti? ar įmanoma rezervacijos metu parašyti bet kokį vardą ir tada check ino metu jį nemokamai pakeisti?

 210. Emilija sako:

  Sveiki, ar galima į lėktuvo saloną, kaip rankinį bagažą, imti kuprinę ir nedidelę rankinę? Ir ar leidžiama turėti tris buteliukus kvepalų po 100ml ir saldainių dėžutėse?

  • Emilija, skrendant su Ryanair, į lėktuvo saloną galima pasiimti 2 rankinio bagažo vienetus: bagažą iki 10 kg, kurio išmatavimai negali viršyti 55x40x20 cm ir mažąjį Ryanair bagažą, kurio išmatavimai negali viršyti 35x20x20 cm.
   Gabenant skysčius rankiniame bagaže, visi skysčiai turi būti atskirose, ne didesnėse nei 100 ml, talpose. Šias talpas turite sudėti į vieną permatomą, sandariai užsegamą plastikinį maišelį. Bendras skysčių tūris negali viršyti 1 l. Tad kvepalus iki 100 ml gabenti galite. Saldainius taip pat.

 211. Rūta sako:

  Sveiki.
  Turiu keletą klausimų
  1.Rynair bagažo taisyklėse nurodyta, jog vaistams, vežamiems rankiniame bagaže 100ml.skysčių riba netaikoma. Tokiu atveju noriu žinoti kodėl man nebuvo leista rankiniame bagaže iš JK vežtis 250ml.medikų skiriamų vitaminų? Ar bagažo patikroje dirbančio asmens kompetencija pakankama spręsti ar tai vitaminai ar šiaip „skystis“, kurį jis gali neleisti vežtis?
  2.Kur Rynair el.puslapyje buvo nurodyta apie šių metų Rugpjūčio mėn.pradžioje pakeistas bagažo vežimo taisykles? T.y. vykstant į JK Liepos mėn.buvo leista rankinį bagažą nemokamai registruoti ir nesinešti su savim į saloną, o vykstant į LT iš JK Rugpjūčio viduryje, oro uoste man buvo pasakyta, kad šios t-klės pakeistos ir aš už tokią „pasklaugą“ jau turėsiu mokėti. Manau, perkant bilietus toks įspėjimas turėjo būti aiškiai matomas kiekvienam keleiviui.
  3.Kada maždaug bus paskelbti Rynair kompanijos skrydžiai Frankfurtas-Zadaras Lapkričio mėnesiui? Nes dabar galiu pirkti tik Vilnius Frankfurtas, o Frankfurtas-Zadaras nėra paskelbta ir man tai yra nemenkas trukdis įsigyti bilietus.

  Dėkoju.

  p.s.gal galite ats.atsiųsti man el.paštu?

  • Rūta,
   1. Rankiniame bagaže galima gabenti kelionės metu būtinus vaistus. Vadinasi, apribojimai netaikomi vaistams, reikalingiems skrydžio metu.
   2. Rankinis bagažas yra skirtas neštis į lėktuvo saloną. Jei bagažas priduodamas į bagažo skyrių, mokamas papildomas mokestis registruoto bagažo gabenimui. Pasak Ryanair, į lėktuvo saloną priimama ne daugiau kaip 90 rankinio bagažo vienetų. Tokiu atveju, darbuotojai vietoje įvertina situaciją dėl talpumo ir priima sprendimus vardan keleivių saugumo, kuriuos bagažus perkelti į bagažo skyrių. Todėl tai papildomai nekainuoja.
   3. Tiesioginiai Ryanair skrydžiai iš Frankfurto Hahn oro uosto į Zadarą vykdomi iki 2015.11.02. Parašykite uzsakymai@ryanair-skrydziai.lt ir padės jums išsirinkti tinkamiausią skrydžio variantą į Zadarą.

 212. Margarita sako:

  Sveiki,
  Ar registruojantis į skrydį reikia nurodyti, kad gabensime automobilinę kėdutę (kurios pervežimas nemokamas), ar pakanka ją užregistruoti prieš skrydį?
  Ačiū.

 213. Goda sako:

  Sveiki,rugsėjo 30 diena skrendu į Mančesterį ir dabar iškilo toks klausimas…
  Iš Vilniaus į Eindhovena skrysiu su wizz air oro linijomis,o iš ten su ryan air…
  Tai dabar įdomu kiek pakelių cigarečių galiu vežtis iš Lietuvos?
  Iš anksto ačiū už atsakymą

 214. Giedrius sako:

  Norejau paklausti Jusu, kiek alaus galiu nupirkti duty free skrendant i Osla?

  • Giedriau, alkoholinių gėrimų kombinacijos priklauso nuo to, ar vežami tabako gaminiai. Jei į Norvegiją planuojate vežti tik alų (be cigarečių), tuomet galėsite įsivežti 6,5 l.

 215. Gintarė sako:

  Laba diena, kiek cigarečių blokų nemokamai galima vežtis į Vokietiją?

 216. vida sako:

  laba diena ,
  atlikdama registraciją internetu pastebejau klaidą: pirkau 4 bilietus suaugusiems, tačiau vienas iš keleiviu yra paauglys (15 metų). Neleidžia dėl to atlikti registracios.Nekalbu angliškai, kad galėčiau paskambinti į centrinę būstinę ir pasiaiškinti. Ką man daryti ????Bilietus pirkau per Ryanair.com
  ačiū už patarimus…

  • Vida, jei bilietus pirkote ryanair.com, turėsite susisiekti su centrine Ryanair būstine, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančiojo suaugusiojo rezervacijos.

 217. Gediminas sako:

  Ar šie dviračio įrankiai leidžiami rankiniame bagaže (multifunkciniai įrankiai neturi aštrių dalių ilgesnių nei 6cm)? Gal yra išimtis kada neviršyjantis išmatavimų įrankiai gali būti gabenami?
  https://lh3.googleusercontent.com/-17wP933TLnM/VeVkDvAr5OI/AAAAAAAAAQo/XYoduRHI1rk/s640-Ic42/SAM_9852.JPG
  Beje multifunkcinius įrankius įmanoma išardyti į smulkias dalis, nuimti nuo rankenos.

 218. Dalia sako:

  Sveiki,norejau paklausti, kiek alkoholinio gerimo, vienam zmogui galima nusipirkti „Duty Free“ parduotuvei,skrydis i Airija?Dekui

  • Dalia, į Airiją alkoholinių gėrimų vienas asmuo gali įvežti ne daugiau kaip:
   – 10 l stipriųjų alkoholinių gėrimų (ne stipresnių nei 70%);
   – 20 l spirituoto vyno (pvz., portveino arba chereso);
   – 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
   – 110 l alaus.

 219. AUDRONE sako:

  SVEIKI,AR UZTENKA TAPATYBES KORTELES SKRENDANT I NORVEGIJA PIRMYN IR ATGAL? AR BUTINAS POPIERINIS PASAS? ACIU

 220. KRISTE sako:

  Sveiki. Turiu pora klausimu :

  1. Ar rankiniame bagaze galima veztis nedideli kaljana, tabaka ir angliukus?(vandens pypke dar vadinama)?

  2. Perkant bilietus uzsisakiau ryanair draudima. Kaip man rasti ta polisa draudimo? Kaip ji atsispauzdint? niekur nerandu.

 221. Artemide sako:

  Sveiki,

  Turiu skrydį Porto – Madrid ir Madrid – Vilnius. Skrydis jungiamasis, ar mokant už bagažą oro uoste ( Porto) reikėtų vėl mokėti ir Madride ar už bagažą reikėtų mokėti tik vieną kartą (Porto) ir atgautume jį Vilniuje?

  • Artemide, kaip ir minėjome, už registruoto bagažo gabenimą reikės mokėti du kartus. Persėdimo metu bagažą reikės atsiimti ir į bagažo skyrių priduoti iš naujo.

 222. Artemide sako:

  Sveiki,

  Turime skrydį Porto-Madrid ir Madrid – Vilnius. Jei pirksime bagažą Porto oro uoste ar automatiškai jį pirksime ir skrydžiui iš Madrido į Vilnių ar Madride reikės mokėti iš naujo( mūsų bagažas neatitinka rankinio bagažo reikalavimų ir mes jo neužsisakėme iš anksto)?

  • Artemide, kadangi Ryanair nevykdo jungiamųjų skrydžių, jūsų skrydžiai yra atskiri ir vienas nuo kito nepriklauso, tad už registruoto bagažo gabenimą reikės mokėti du kartus.

 223. Gediminas sako:

  Ar šitie įrankiai nuotraukoje leidžiami gabenti rankiniame bagaže ar striukės kišenėse (raktai ir 5ml klijai dviračio remontui?
  https://drive.google.com/open?id=0B_PWv90ekRiONk42ZXBoYk95VUE

 224. Rasa sako:

  Sveiki,mano skrydis pirmyn lapkričio 12 d. anksti ryte, kelionės trukmė septynios dienos,o skrydis atgal lapkričio 19, apie 15 val., ar aš nerizikuosiu pirkdama nemokamas vietas ir ar galėsiu skrydžiui atgal užsiregistruoti ir atsispausdinti bilietus paryčiais, iki skrydžio pirmyn, ar registracijai yra kažkokios darbo valandos.

  • Rasa, išankstinė Ryanair registracija (nuo 30 dienų iki 2 valandų prieš skrydį) galima keleiviams, kuomet pasirenkamos sėdimos vietos už papildomą mokestį. Bendroji Ryanair registracija yra keleiviams, kurie nenori papildomai mokėti už pasirinktų sėdimų vietų rezervaciją ir gali registruotis internetu ne anksčiau kaip likus 7 dienoms iki skrydžio ir ne vėliau kaip likus 2 valandoms iki skrydžio. Laikas registracijai nėra svarbus. tokiu atveju, sėdimos vietos parenkamos automatiškai ir nemokamai. Keleivis turi nuspręsti, ar tiks vietos, kurios bus parinktos automatiškai.
   Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, atėjus tinkamam laikui būsite užregistruota į skrydį ir įlaipinimo korteles gausite el.paštu.

 225. Justinas sako:

  Laba diena. Norėjau pasidomėti kiek galima vežti cigarečių į Daniją?

 226. Rasa sako:

  Sveiki, ruošiuosi pirkti bilietus skrydžiui su Rynair į Izraelį, kokius bilietus reikia pirkti nepilnamečiams(suaugusio ar vaiko),jeigu vienam 14 metų, kitam 16 metų, abu vaikai skrenda su vienu iš tėvu ir ar reikia po to dar kažkaip juos pririšti prie tų tėvų ar sistema tai padaro savaime.

 227. Danutė sako:

  Labas. Noriu paklausti ar galima lėktuvo bilietą turėti tik savo telefone,ar būtina jį atsispausdinti?

  • Danute, jei turite programėlę, bilietai gali būti ir mobiliajame telefone, spausdinti nebūtina. Tačiau mobiliosios programėlės neveikia Agadir, Essaouira, Fez, Nador, Oujda, Marrakesh, Rabat, Tangier, Zaragoza, Alghero, Kefalonia, Volos oro uostuose.

 228. Elena sako:

  Sveiki, ar galiu vežtis rankiniame bagaže keturis buteliukus nagų lako ir medaus 1 kg. kuris yra plasatikiniame inde
  Dėkoju, pagarbiai Elena

  • Elena, nagų laką gabenti galite, tik supakuokite kartu su visais skysčiais. Jei medus kietas, galite vežtis taip pat. Jei medus skystos ar tirštos konsistencijos – rankiniame bagaže gabenti negalėsite.

 229. Karolina sako:

  Sveiki.
  Jeigu užsakant avia bilietą palikta raidė ė (pavardės pabaigoje). Tačiau rezervacijos patvirtinime (ne avia biliete, bet rezervacijos patvirtinime) pavardė parašyta aiškiai, neiškraipyta, nėra būtina ją pakeisti? Ačiū.

 230. Karol sako:

  Laba diena,
  nerandu kur galima pataisyti keleivio pavardę (nemokamai, nes užsakymas neseniai padarytas)? Gal galite atsiųsti nuoruodą, ačiū.

 231. Raimonda sako:

  labas, norejau paklausti.turime nupirke bilietus( 08.27 iki 09.01 pirmin atgal) Vilnius- Vokietija, Frankburt.m.-Vilnius. bet dar nedarem cekino. Dabar vienas keleivis Ligoninej ir skristi negam. Ka reikia ir kam pateikti.. Nes iki skrydzio dar 4 paros.

  • Raimonda, pasak Ryanair taisyklių, jeigu keleivis nebegali keliauti dėl rimtos ligos ir pan., įvertinus situaciją, pinigai gali būti grąžinami. Tačiau privaloma pateikti tai įrodančius tinkamus dokumentus, kodėl keleivis nebegali keliauti. Tuomet pareiškimas bus svarstomas. Jei bilietus pirkote ryanair.com svetainėje, daugiau informacijos apie bilietų grąžinimą ar keitimą gali suteikti centrinė Ryanair būstinė. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

 232. Jolanta sako:

  Gal klausimas pasirodys kvailas, bet man svarbus. Ar leidžiama išskristi į Angliją, jei asmuo turi skolų ir moka antstoliams? Girdėjau, jog kitos šalys neišleidžia. Ačiū

 233. Klaustukas sako:

  Sveiki. Ar galima registruotane bagaze vezti balinanaji krema? Sudetyje yra persoksido, skirtas plaukeliams, ar apgamams balinti

 234. Vytautas sako:

  Š.m balandžio pabaigoje atskridus iš Paryžiaus į Vilnių man buvo grąžintas sugadintas(perpjautas)naujas šveicariškas kelioninis lagaminas. Šį nemalonų įvykį užregistravau Vilniaus oro uoste, po to, dukrai padedant, nusiunčiau pretenziją į Ryanair būstinę, iš kurios gavau pranešimą, kad pretenzija priimta ir bus nagrinėjama. Šis nagrinėjimas tęsiasi iki šiol, apie jo eigą informacijos negaunu. Norėčiau sužinoti, ar įmanoma panašaus pobūdžio klausimais bendrauti su Ryanair lietuviškai (anglų kalbos nemoku)

 235. Simona sako:

  Sveiki. Noreciau paklausti ar prie visu sedimu eiliu lektuve yra langas? Mes gavome paskutine 33 eile. Lektuvas Ryanair Boeing 737-8AS. Aciu

 236. Eglė sako:

  Sveiki,
  Keliauju iš Rygos į Portą su persėdimu. Ar galima vežtis alkoholį rankiniame bagaže į Portą jei alkoholis perkamas Rygos Duty free padruotuvėje?

  • Egle, kadangi Ryanair nevykdo jungiamųjų skrydžių, persėdimo metu reikės pereiti saugumo patikrą iš naujo. Todėl alkoholinių gėrimų rankiniame bagaže turėti negalėsite. Alkoholinių gėrimų galite įsigyti „Duty Free“ parduotuvėse persėdimo metu.

 237. Agnyte sako:

  Sveiki, mane domina kaip yra su slidinejimo iranga. Ar tie 20kg,kurie leidziami priklauso registruoto bagazo bendram svoriu ar uzsisakius registruota bagaza ir vezantis slidinejimo iranga bendras svoris turi buti 20kg. Taip pat kaip uzsisakyti slidinejimo irangos bagaza ir kokia kaina? Aciu.

  • Agne, norint gabenti slidinėjimo įrangą, reikia užsisakyti atskirą paslaugą. Slidinėjimo įrangos (bendras svoris iki 20 kg) gabenimo paslauga kainuoja nuo 40 EUR skrydžiui į vieną pusę. Jei įranga yra didesnių matmenų, pavyzdžiui, snieglentė, tuomet reikėtų užsisakyti didesnių matmenų sporto įrangos gabenimo paslaugą, kuri kainuoja nuo 50 EUR skrydžiui į vieną pusę.
   Registruotas bagažas (15 kg arba 20 kg) nėra skirtas slidinėjimo įrangai gabenti.
   Užsisakyti paslaugą galite per „Tvarkyti užsakymą“ arba per sistemos, kurioje perkate bilietus, administratorių.

 238. Deimante sako:

  Kiek galima vežtis cigarečių bloku iš Lietuvos i Airija?

 239. Alina sako:

  Ar galima lektuvo salone veztis maziuka 3 menesiu jorksyro terjera is Lietuvos i Norvegija. Jis butu specialioje jam nesioti skirtoje rankineje arba narvelyje ir galetu ramiai pramiegoti skrydi. Aciu

 240. Daiva sako:

  Laba diena,

  1)Kokios talpos Alkoholini gerima pirkta DUTY FREE, galima veztis rankiniame bagaze? Ar jsi skaiciuosis prie bendro rankinio bagazo svorio ar bus atskirai?
  2) Ar galima vezti sokolado ar saldainiu rankiniame bagaze?

  • Daiva,
   1. kaip ir minėjome, „Duty Free“ pirktas prekes į lėktuvo saloną galima neštis atskirai, į bendrą svorį nesiskaičiuoja. Tad alkoholinių gėrimų galėsite įsigyti ir didesnėje talpoje.
   2. Šokoladą, saldainius rankiniame bagaže gabenti galima.

 241. Daiva sako:

  Laba diena,

  1)Ar galima su savim prierankinio bagazo tureti rankinuka, kurio ismatavimai: 22x23x23 ar nekils problemu, del siu ismatavimu? (kiek zianau ismatavimai turi buti: 35x20x20)?
  2) Ar daiktai prkti DUTY FREE skaiciuosis i bendra rankinio bagazo svori? Ar ju kekis neribojamas ir jie neskaiciuojami?
  3) Ar glima rankiniame bagaze parsivezti alkoholio?

  • Daiva,
   1. Jei šiek tiek paspausite ir bagažas tilps dėžėje, atitinkančioje Ryanair bagažo išmatavimus, problemų nebus.
   2. „Duty Free“ pirktas prekes į lėktuvo saloną galima neštis atskirai, į bendrą svorį nesiskaičiuoja, o kiekis nėra ribojamas.
   3. Rankiniame bagaže alkoholinių gėrimų vežtis nepavyks, nes galioja skysčių gabenimo apribojimai. Gėrimus galite vežtis registruotame bagaže arba įsigijus „Duty Free“ parduotuvėse.

 242. Simona sako:

  Laba diena,
  Nusipirkau bilieta skrydziui, pasikeite planai, kartu planuoja keliauti ir vaikas iki 2 metu, kaip jam nupirkti bilieta?

  • Simona, jei norite nupirkti bilietą ir kūdikiui, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, paskambinkite sistemos administratoriui.

 243. Monika sako:

  Sveiki, pirkau bilietus pirmyn ir atgal vienu metu, atlikau chek in tik bilietui pirmyn, dabar gavau biliet1 atgal, tai reiskia jokio chek in nebereikia?

  • Monika, perkant bilietus jūs pateikėte duomenis registracijai. Atėjus tinkamam terminui buvote užregistruota į skrydį. Tad, jei jau gavote Ryanair įlaipinimo korteles „Boarding Pass“ atgaliniam skrydžiui, viskas tvarkoje, daugiau nieko daryti nebereikia.

 244. Tomas sako:

  Sveiki, paso kortelėse vardai pavardės yra su lietuviškomis raidėmis, o aš užrezervavau bilietus be jų ( t.y. vietoj č – c , ė – e ) ar dėl to nekils problemų.

 245. Artur sako:

  Sveiki,
  Kaip man isigyti registruojama bagaza ir sedimo vietas po registracijos? kiek kainuotu sita paslauga.
  Aciu

  • Artur, registruoto bagažo gabenimo paslauga vasaros sezono metu kainuotų nuo 25 EUR į vieną pusę. Paslauga kainuoja daugiau, jei užsakoma papildomai po bilietų pirkimo. Užsisakyti šią paslaugą galite per „Tvarkyti užsakymą“ arba per bilietų rezervavimo sistemos, kurioje pirkote bilietus, administratorių.
   Jei jau užsiregistravote į skrydį, vietos jums jau paskirtos. Nebent galite susisiekti su savo bilieto pardavėju, atšaukti registraciją į skrydį, rezervuoti kitas vietas ir vėl registruotis į skrydį. Visai tai kainuos papildomai. Daugiau informacijos gali suteikti jūsų bilieto pardavėjas.

 246. gutis sako:

  Sveiki,noreciau pasiteirauti nusipirkau bilietus I lietuva o po to nusprendziau veztis krikstadukra 6 metu ar parduos bilieta oro uoste ar teks pirkti Ryanair svetaineje.Dekui

  • Patartina vaikui bilietą nupirkit iš anksto. Tačiau sistema neleis vaikui iki 16 metų nupirkti bilieto į Ryanair skrydį be suaugusiojo. Tokiu atveju nupirkite vaikui bilietą kaip suaugusiajam ir iškart paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirksite bilietą, administratoriui, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio keleivio rezervacijos.

 247. sigis sako:

  Sveiki. Nusipirkau bilietą į Londoną su persėdimu Oslo (Rygge), ar nebus problemų Oslo (Rygge) dėl 4 blokų cigarečių, kuriuos gabenu į anglija.

  • Sigi, kadangi Ryanair nevykdo jungiamųjų skrydžių, turėsite vadovautis Norvegijos muitinės apribojimais. Į Norvegiją asmuo nuo 18 metų gali vežtis iki 200 vnt. cigarečių (1 blokas).

 248. Erikas sako:

  Sveiki. Skrydis rugpjūčio 14, jau turiu boarding pass, registracija dariau prieš mėnesį ir noriu pasitikslinti ar man nebereikia daryti jokios registracijos likus porai dienų iki skrydžio? Tiesiog turėti atsispauzdinus boarding pass ir pasą? Ačiū.

  • Erikai, jei gavote įlaipinimo korteles („Boarding Pass“), daugiau nieko daryti nebereikia. Turėkite atspausdintas įlaipinimo korteles ir asmens dokumentą, su kuriuo registravotės į skrydį. Jei keliaujate su registruotu bagažu, nepamirškite, kad turėsite užregistruoti jį oro uoste prie bagažo skyriaus.

 249. Silvija sako:

  Sveiki. Kaip galima gauti s1skaitų faktūras už bilietus?
  Gruodžio mėnesį vaikinukui sueina 16metų. skrydis rugsėjį. tai kokį amžių rinktis? tai paauglys bus iki 15m? ar jau suaugęs? ačiū

 250. Ausra sako:

  Laba diena,
  Spalio menesi skrisime i Ispanija su 13 men kudikiu. Norejau paklausti ar tikrai kudikiui priklauso nemokamas rankinis bagazas ? Ar jo ismatavimai tokie kaip ir suaugusio keleivio ar neribojami,o tik svoris 5 kg ?
  Ar skysciai, t.y gerimas kudikiui, tyreles, misinukai gali buti supakuota i ta pati rankini bagaza , ar juos reikia sudeti atskirai ?
  Radau informacija, kad nemokamai galima įsinešti 2 vienetus kūdikiui / vaikui skirtos įrangos. Ar tai reiskia, kad galime nemokamai veztis vezimeli ir paukstinta maitinimo kedute ?

  • Aušra, kūdikiams iki 2 metų (iki 24 mėnesių) priklauso 5 kg Ryanair bagažas. Šiam bagažui išmatavimai nenurodyti. Kūdikio maistui ir gėrimams, reikalingiems skrydžio metu, apribojimai nėra taikomi, juos gabenti galite tame pačiame bagaže.
   Kuomet keliauja kūdikis/vaikas, Ryanair nemokamai leidžia vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį ir automobilinę kėdutę, kelioninę lovelę arba automobilio sėdynę.

 251. Jurate sako:

  Laba diena,
  Ar gali LR pilietis su asmens gryzimo pazimejimu gryzti is Airijos i Latvija, kadangi mes Lietuvoje gyvename netoli Latvijos sienos tai visada skrendame i Ryga?

  • Jūrate, asmens grįžimo pažymėjimas skirtas grįžti į Lietuvą. Kadangi Latvija jums yra tik tranzitinė šalis, problemų kilti neturėtų. Jeigu turėsite tolimesnės kelionės iš Rygos įrodymus (autobusų bilietus ar pan.), prireikus galėsite parodyti.

 252. audra sako:

  Laba diena,

  ar perkant Business Plus skrydzio bilietus yra galimybe gauti pusrycius ir karstus gerimus. Aciu.

 253. ernestas sako:

  sveiki,skrendu i Ispanija ir issipirkau bagaza,skrydis i prieki ir atgal,ar bagazas galioja ir atgaliniam skrydziui ar tik i viena puse?
  Aciu.

  • Ernestai, pažiūrėkite, kas parašyta ant gauto skrydžio patvirtinimo arba susisiekite su bilieto pardavėju ir patikslins, ar registruoto bagažo gabenimo paslaugą įsigijote skrydžiams į abi puses.

 254. Evelina sako:

  Laba diena, esu nusipirkus skrydį ir sumokėjus už rezervuotas vietas, noriu registruotis skrydžiui, tačiau galima pasirinkti tik atsitiktine tvarka priskirtas vietas, jei pažymiu mokamas vietas, nurodo, kad per nauja turiu susimoktėti 11.98 eur.tačiau už jas jau esu sisimokėjus.

  • Evelina, patikrinkite, ar tikrai iš sąskaitos nuskaičiuoti pinigai už pasirinktas sėdimas vietas. Jei taip, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę ir problemą išspręsite.

 255. Deimante sako:

  Sveiki,

  norėjau pasiteirauti, planuoju skirsti iš Vokietijos į Lietuvą rugsėjo mėnesį, tačiau mano asmens dokumentas (tapatybės kortelė) galioja iki šių metų spalio 24 d. Ar kad jos galiojimo laikas baigiasi, nesukels problemų?

 256. Renata sako:

  Sveiki,
  Norėjau pati pakeisti datą per Ryanair svetainę, tačiau išmetė lentelę su užrašu: „Įvyko nežinoma klaida susijusi su pasirinktu mokėjimo būdu, iš Jūsų nenuskaitytas mokestis, bet dėl sistemos klaidos, šiuo metu negalima priimti mokėjimo šiuo būdu, pabandykite pasirinkti kitą mokėjimo būdą arba vėliau bandykite dar kartą“pinigai nenuskaičiuoti, prašome pasirinkti kitą mokėjimo būdą.“ Pas mane yra Barclays banko debetinė kortelė Visa Debit. Pačiame banke Londone man pasakė, kad aš galėsiu su ją atsiskaityti visur internete. Pati Rynair svetainėje radau, kad „Ryanair“ priima mokėjimus už bilietus „American Express“ kortelėmis, „Visa“ ir „Mastercard“ kreditinėmis kortelėmis bei „Maestro“, „Visa Connect“, „Visa Electron“, „Mastercard Prepaid“ ir „Visa Delta“ debetinėmis kortelėmis. Pačioje Rynair svetainėje, kaip ir buvo galimybė iš kortelių rūšių pasirinkti Visa Debit/Delta, tad mano kortelė atitinka šį pasirinkimą, nes yra Visa Debit. Ką daryti, ką galite patarti? Iš anksto ačiū

 257. Rimvydas sako:

  Sveiki,

  2015.08.16 dieną dviratininkų-keliautojų grupelė skrendame iš Kauno į Kopenhagą.
  Su savim vežamės dviračius, supakuotus į dviračiams skirtas kartonines dėžes.
  Noriu paklausti, ar yra kokie nors ribiniai dviračių dėžių aukščio x ilgio x pločio išmatavimai?

  Ačiū

  • Rimvydai, dėžė, kurioje įpakuotas dviratis, neturėtų viršyti 81x119x119 cm dydžio išmatavimų bei neturėtu viršyti 30 kg. Taip pat turėkite omenyje, kad aviakompanija Ryanair į lėktuvą priima tik 15 sportinės įrangos vienetų. Tad visa grupė žmonių turėtų rezervuoti bilietus vienu metu, vienoje rezervacijoje ir nurodyti, kiek bus gabenamų dviračių. Atsižvelgus į lėktuvo bagažo skyriaus užimtumą, dviračių gabenimo užsakymas bus patvirtintas arba ne.

 258. Dainius sako:

  Ar galima is ispanijos atsivezti vytinta kumpi 6.5 kg kaip rankini bagaza ar tai bus papildomai apmokesdinta jei taip tai kiek. Aciu

  • Dainiau, keliaujant po ES šalis, asmeniniam naudojimui vežamai mėsai apribojimai netaikomi, tad problemų nekils. Svarbiausia neviršyti rankinio bagažo dydžio bei svorio apribojimų.

 259. Oksana sako:

  Sveiki, skridau Edinburgas-Kaunas su galiojančiu pasu, bet kai grįžau po keliu dienu jis baigėsi, tai pasidariau kitą, bet nebe pasa o tapatybes kortele. Mano bilietas yra pirmyn ir atgal, tai ten vis dar rodo kad as skendu su pasu, ka turėčiau daryti?

  Iš anksto ačiū.

 260. Inga sako:

  Sveiki.Noreciau paklausti.Uzsiregistravom skrydi,per telefono ryanair programa,bilietai yra telefone,ar galim atsiskanuoti bilietus telefonu,ar butinai juos reikia atsispauzdinti.skrendam is Lutono i Lietuva.

 261. Saule sako:

  Laba diena, tarkim kai skrendi gali pasiimti kartu su savimi kuprine ir atskirai I kompiuterio tase, isideti kompiuteri ir kartu nestis I lektuva?

  • Saule, jūsų nešiojamasis kompiuteris turi būti įdėtas į jūsų rankinį bagažą. Skrendant su Ryanair, į lėktuvo saloną galima pasiimti du rankinius bagažus – 1 bagažo vienetą iki 10 kg (bagažo išmatavimai negali viršyti 55 x 40 x 20 cm) ir mažą moterišką rankinę (negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų). Tad jei jūsų kompiuteris neviršija šių dydžio apribojimų, galite juos neštis tiesiog vietoj mažosios rankinės. Antrajam bagažui svorio apribojimai netaikomi.

 262. Lora sako:

  Sveiki, norejau paklausti, noriu nupirkti bilietus ir, kad mano vaikai mergaitei 14metu, berniukui 12metu, skristu i Britanija-Liverpuli, kadangi wizzair ten neskraidina, ar galima butu su tevu sutikimais ir notaro patvirtinimais vaikus isleisti be tevu, o su stiuardeses palyda? Aciu Labai

  • Lora, deja, bet aviakompanija Ryanair nepriima į skrydį vaikų iki 16 metų be suaugusiųjų, o palydos paslaugų neteikia. Tokiu atveju arba reikia rasti lydintį asmenį, arba rinktis skrydį su kita aviakompanija, kuri teikia palydos paslaugas. Parašykite el.paštu uzsakymai@ryanair-skrydziai.lt ir jums padės išsirinkti tinkamą aviakompaniją.
   Tėvų sutikimas, patvirtintas notaro, bus reikalingas bet kokiu atveju.

 263. Gražina sako:

  Laba diena, norėjau paklausti ar turint dantų implantą reikia pažymos iš gydytojo?

  • Gražina, gydytojo pažymos dėl kūne esančių nedidelių skeveldrų ar plokštelių nereikia. Tačiau gydytojo pažymos reikia, jeigu keleivis kūne turi didelę metalinę dalį ar implantą, pvz., galūnės protezą ar dirbtinį klubo sąnarį. Rekomenduojama turėti tokią pažymą anglų kalba.

 264. Monika sako:

  Ar skysčiai turi būti supilstyti į ne mažesnius negu 100ml talpos tarą? ar pavyzdžiui gali būti ir 25ml buteliuke?

 265. Janina sako:

  Skrendu i LT:Turiu registruota bagaza,bet vezuosi paveiksla,kurio ismatavimai 60-60cm.Ar tai skaiciuosis kaip vienas bagazas ar reikes papildomai sumoketi.

  • Janina, jei į registruotą bagažą supakuosite paveikslą, bus skaičiuojamas kaip vienas bagažo vienetas. Jei paveikslą gabensite atskirai, jis bus laikomas kaip atskiras registruoto bagažo vienetas ir už jį reikės sumokėti atskirai.

 266. Kristina sako:

  Laba diena, ar is Airijos i Ryga galima vestis plauku dazus registruotame bagaze? :)

 267. Lina sako:

  Sveiki norejau paklausti ar galima i maza indeli isideti vaiko misinuko miltelius,ar nieko blogo nebus?

 268. Dalia sako:

  labas vakaras, norejau paklausti, jei pasas isduotas ambasadoje Londone (107), ka as tureciau rinktis atliekant registracija „isdavusi salis“ : Lietuva ar Jungtine Karalyste?Aciu

 269. Gintare sako:

  Sveik, noriu paklausti kokie plastikinio maišelio išatavimai turi būti?

 270. Neringa sako:

  Sveiki.

  Ar galima rankiniam bagaze veztis paveiksla?ar nebus problemu del astriu kampu ir stiklo?

 271. Agne sako:

  Sveiki.Uzsisakant bilietus padariau klaida skrendam vienas suages ir vienas vaikas, as uzregistravau kaip du suauge. Pasiskambinau ryanair kompanija pasakiau situacija sake pakeis, ir kad atsius i emeila, bet praejo dvi savaites iki siol negavau jokiu pakeitimu.. Ar as tureciau vel jiems skambintis, gal jie nesuprato kazko?Aciu uz atsakyma.

 272. kristina sako:

  sveiki noriu paklausti kiek vienas asmuo gali tureti skysciu skrendant su rankiniu? (kvepalus) aciu

  • Kristina, rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 mililitrų, induose. Šiuos indelius turite įdėti į vieną permatomą ir užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro talpos krepšelį; vienas krepšelis – vienam keleiviui. Tad kiek telpa, tiek dėkit.

 273. Rasa sako:

  Norėjau paklausti ar šiems metams dar bus pardavinėjami skrydžiai į Eilatą, jei ne, tai nuo kada bus pardavinėjami skrydžiai į jį 2016 metams?

 274. Greta sako:

  Sveiki, o dar toks klausimas, galima neštis šokoladą į lėktuvą? Ačiū

 275. Greta sako:

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežtis plaukų tiesinimo žnyples? Ačiū.

 276. Greta sako:

  Sveiki, gal ir kvailas klausimas, bet ar galima rankiniame bagaže vežtis 200ml indelį, jei jis bus tuščias? Ačiū.

 277. Monika sako:

  Sveiki, pirkau vienu metu bilietus pirmyn ir atgal, kada turėčiau atlikti bilieto registraciją atgal?

 278. lina sako:

  Sveiki norejiu pasiteirauti,ar galima vaikui pasiimti i rankini bagaza piestukus-flonasterius ir piesimo knygute,aciu.

 279. Paulina sako:

  Laba diena, norėjau paklausti ar galima vežtis pjaustytus mėsos gaminius (lašinius, kumpius), daržoves, sudėtus į plastmasines dėžutes, paruoštas valgymui? Bei karštus sumuštinius? Skrisime į Danija Kopenhagą.

 280. Monika sako:

  Sveiki,
  Nusipirkau bilietus i Barselona rudeniui.
  Taciau rugojucio pabaigoje isteku ir pasikeis mano pavarde.
  ka tureciau daryti?
  jeigu nekeisiu asmens tapatybes korteles, ar galiu skristi su senaja pavarde?
  aciu
  Monika

  • Monika, jei asmens dokumentas dar bus nepakeistas, galėsite skristi su dar galiojančiu asmens dokumentu (senąja pavarde). Tačiau, jeigu dokumentus keisite, bilietus pirkti turite naująja pavarde.

 281. Greta sako:

  Dar norėjau paklausti ar antakių šėšėliai priskiriami prie skysčių, kuriuos reikia normuoti?

 282. Kristina sako:

  Sveiki. Ar galima priregistravus vežima jį iškarto atiduoti ar su juo būtinai reikia eiti iki lėktuvo?

 283. Greta sako:

  Sveiki, skrendame į Graikiją. Norėjau paklausti ar rankiniame bagaže galima vežtis:
  1. Skutimosi peiliuką(nevienkartinį). Ir kaip, kad nekiltų jokių problemų?
  2. Spirito buteliuką, iki 100ml?
  3. Vaistus nuo skausmo, Paracetamol(keletą tablečių)?

  Ačiū už atsakymą.

 284. Rūta sako:

  Sveiki,

  Skrendant su vaiku iki 2 metų, koks bagažas vaikui priklauso? Ar teisybė, kad priklauso 5 kg. bagažo ir vežimėlis?

  • Rūta, keliaujant su aviakompanija Ryanair, kuomet keliauja ir kūdikis/vaikas, nemokamai galima vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį ir automobilinę kėdutę, kelioninę lovelę arba automobilio sėdynę. Taip pat kūdikiams iki 2 metų (iki 24 mėnesių) priklauso 5 kg bagažas.

 285. Jurgita sako:

  Laba diena,

  o „Ryanair“ turi klientų aptarnavimo skyrių Lietuvoje į kurį būtų galima pasiskambinti?
  Gal galima būtų gauti telefono numerį? Dėkoju.
  Nes tiek informacijos čia prisiskaičiau, kad visai nieko neaišku tapo dėl bilietų laiko keitimo ir vaikų keliavimo drauge.
  Nes norėčiau susižinoti tam tikrą informaciją dar iki „force majeure“ situacijos.

  Su pagarba

 286. Edgaras sako:

  Sveiki. Ar galima rankiniame bagaze skrendan is norvegijos tureti pacio pagautos saldytos zuvies?

  • Edgarai, šaldytą žuvį vakuuminėje pakuotėje rankiniame bagaže gabenti galite. Iš Norvegijos galima gabenti iki 15 kg žuvies. Kvota taikoma žuvims, sužvejotoms iš pramoginių jūrų laivų žvejybos Norvegijos vandenyse. Gėlavandenėms žuvims, lašišoms, upėtakiams eksporto kvota netaikoma.

 287. rm sako:

  Laba diena, skrendu is kauno i anglija, kiek galiu cigareciu su savimi tureti?raso, kad 4 blokai, ar tiek ir galiu?Nes buwau girdejes, kad galima tik 200 cigareciu.

 288. Vaida sako:

  Nurodyta, kad rankinio bagažo matmenys turi būti tokie: 55-40-20. Sakykite, ar galima skristi su šiek tiek didesniu, kurio matmenys: 58-41-21? Ar tai jau sudarytų sunkumų ir problemų? kokių matmenų yra ta dėžė į kurią turi tilpti bagažas

  Ačiū už atsakymą.

 289. Aiva sako:

  Sveiki,
  noriu paklausti, skrendu i UK,rankiniame bagaze turesiu 4 blokus(800 vnt.) cigareciu, ar galiu pries skrydi duty free parduotuveje nusipirkti dar 4 blokus. Visas jas naudosiu sau,ne pardavimui.
  Aciu.

 290. Ausra sako:

  Laba diena!ar galiu skristi is airijos i lietuva viena su vaiku(beveik 3 metu) ir su kudikiu, bet butume visi su asmens grizimo pazymejimais?

 291. laima sako:

  Sveiki, skrendu į Londoną. Ar galiu pasiimti nėrimo vašelį. Ir ar galima skrydžio metu nerti vašeliu?

  • Laima, nėrimo vąšeliai draudžiamų daiktų sąraše nėra paminėti, tad problemų kilti neturėtų. Nerti lėktuve galėsite, jei lėktuvo įgulos darbuotojai tam neprieštaraus.

 292. Viktorija sako:

  Labas vakaras,
  noriu paklausti ar i rankini bagaza galima pasiimti kosmetikos priemones? Jau atidaryta tusa, kremine, pudra?

  • Viktorija, kosmetikos priemones rankiniame bagaže vežtis galima. Tačiau akių tušas, kreminė pudra, lūpų blizgesiai bus priskiriami prie skysčių ir turite gabenti pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles.

 293. Vilma sako:

  Sveiki,

  Pirkau ryanair.com svetaineje bilietus i Paryziu. Bandziau atsiskaityti debetine kortele, bet nepavyko. Atsiskaiciau kreditine ir gavau el. laiska su skrydzio informacija, rezervacijos numeriu ir keleiviu duomenimis. Po valandos gavau dar viena laiska, kad mano mokejimas yra atmestas ir bandyti is naujo rezervuotis. Pasitikrinau uzsakymu valdyme savo marsruta, viskas ten patvirtinta. Moekejimo patvirtinime as matau, kad vienas mokejimas buvo atmestas, o kitas yra patvirtintas.
  Ar man reiketu nerimauti, kad kazkas nesuvaiksciojo? Kaip man isitikinti, kad tikrai as tuos bilietus nupirkau?

  • Vilma, tikriausiai gavote laišką apie atmestą apmokėjimą dėl pirmojo bandymo. Tačiau, jei gavote bilietus su rezervacijos numeriu ir kitais duomenimis, vadinasi, bilietai yra nupirkti. Kad būtų aiškiau, susisiekite su centrine Ryanair būstine.

 294. Justinas sako:

  Sveiki. Šeimoje atsitiko bėda. Mirė senelis. O pats gyvenu Airijoje. Noriu kuo greičiau grįžti į Lietuvą, bet bilietų internete nėra. Girdėjau, kad galima nusipirkti Ryanair atsovyėje oro uoste, bet ten jie jau kainuos labai brangiai, nes paskutinės minutės bilietas. Pagrindinis klausimas: ar sutvarkius visus dokumentus ir pateikus, kad mirė giminaitis įmanoma tikėtis, kad kompensuotų bent dalį bilieto kainos? http://www.ryanair.com/lt/nuostatos-ir-salygos/article10 ar šiose sąlygose aš ne taip viską supratau?

  • Justinai, užjaučiame dėl netekties. Čia kalbama apie pinigų grąžinimą tuomet, kai bilietas jau buvo nupirktas. Jei reikiamai dienai laisvų vietų sistemose neberodo, bilietų turėtumėte teirautis oro uoste.

 295. austėja sako:

  Laba diena, užsiregistravau skrydžiui į Oslo. Ką reiškia raidės įlaipinimo kortelėje ES/EEZ. Bijau, kad nebūčiau blogai kažko suvedusi pildydama duomenis. Ir ar reikia papildomai dar oro uoste registruotis? Kurioje vietoje yra sutikrinami duomenys sistemoje su mano pateikiamu dokumentu.

  Ačiū už atsakymą.

  • Austėja, ES/EEZ – Europos Sąjunga/Europos ekonominė zona. Taip turi būti. Jei atlikote registraciją į skrydį internetu ir turite įlaipinimo korteles („Boarding Pass“), papildomai registruotis oro uoste nereikės.
   Bilietus bei dokumentą reikia pateikti patikros punkte ir prie įlaipinimo vartų.

 296. Indrė sako:

  Laba diena,

  Biželio 29 d. turėjome skrydį Vilnius-Madridas; Madridas – Porto. Buvome užsisakę registruotą bagažą, bet dėl streiko Ispanijoje negalėjome jo pasiimti, gavome laišką, kuriame buvo nurodyta, kad galima užpildyti blanką, kad atsisakius bagažo atgautume pinigus, taip ir padarėme.Jau praėjo daugiau nei dvi savaitės, tačiau jokio patvirtinimo laiško ar pinigų negavome. Kur kreiptis?

 297. Ligita sako:

  Sveiki
  Noriu pasiteirauti ar yra galimybė atgauti lėktuve paliktą daiktą? Skridome iš Frankfurto į Vilnių. Kur reikia kreiptis?
  Ačiū

 298. sako:

  Labas vakaras, noriu paklausti ar skrendant į Londoną ir turint rankinį bagažą galima įsidėti 5cl Jack Daniel’s bonkutę?

 299. Ilona sako:

  Sveiki.noreciau paklausti,mano vaikai i lietuva grizta su asmens grizimo pazymejimu,o atgal i uk su pasu,bilietus pirkom i viena puse.kaip dariau registracija pazymejau pasas ir atsispauzdinau bilietus,ar nebus klaida,kad pazymejau dokumento tipas-pasas?

 300. Tomas sako:

  Norėjau pasitikslinti, pirkau bilietą per ryanair.com/lt, kaip galiu kreiptis į sistemos administratorių,dėl tos pačios problemos,turbūt el.pašto? ačiū

 301. Tomas sako:

  Sveiki,registravausi ir pirkau skrydį pirmą kartą, liepos 30 – rugpjūčio 8 dienomis, sumokėjus ir pradėjus apdoroti skrydį, pabaigoj išmetė,kad „atmesta“, tačiau pinigus nuskaičiavo? (299.45svarų). Pirkau skrydį vakar, laukiau patvirtinimo laiško,tačiau negaliu pažiūrėti rezervacijos numerio,nes kaip buvo parašyta atmesta ir nepatvirtinta, neįsidemėjau,todėl man jo neatsiunčia. Kaip galima išspręsti šią problemą? Tikiuosi antras kartas,bus sėkmingesnis! Ačiū,geros dienos.

 302. Veikėjas sako:

  Laba diena, mano sūnui jau nupirkti bilietai kaip suagusiam, bet jam skrendant į priekį dar nebus 16m. ar tai yra labai didelė bėda, net jei jam sueis 16metų po 9dienų nuo skrydžio?

  • Jei kelionės metu vaikui dar nebus 16 metų, vienas skristi negalės. Jums nepavyks vaiko užregistruoti į skrydį. Reikėtų rasti asmenį (nuo 16 metų), kuris galėtų būti lydintis asmuo jūsų vaikui. Tokiu atveju, turėsite susisiekti su savo bilieto pardavėju, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusiojo rezervacijos.

 303. Asta sako:

  Sveiki, dėl purškiamų kvepalų nebus problemų jeigu jie neviršys leidžiamo 100 ml kiekio? ir kaip dėl leidžiamo cigarečių kiekio? 1 blokas leidžiamas kiek supratau?:)

 304. Rasa sako:

  Sveiki,
  2015.07.03 d. pirkau bilietą į Kaunas – Trapanis ir atgal. Pinigai nuo sąskaitos nurašyti, tačiau patvirtinimo negavome. Tikėtina kad blogai nuredytas el. paštas. Gal galite pasakyti kur kreiptis dėl bilieto patvirtinimo?

  • Rasa, jei bilietus pirkote ryanair.com svetainėje, bandykite pakoreguoti el.pašto adresą per „Tvarkyti užsakymą“ arba kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

 305. Agne sako:

  Sveiki. Vakar uzsisakiau bilietus skrendam vianas suaauges zmogus ir vienas vaikas, bet as pazymejau , kad du suauge(2 adult), o ne vaikas, ar tai gali sukelti problemu? Bandziau pasiskambinti, bet niekaip nepavyksta susisiekti

  • Agne, jei nupirkote vaikui bilietą kaip suaugusiajam, vaiko nepavyks užregistruoti į skrydį. Susisiekite su savo bilieto pardavėju, kad pakoreguotų duomenis ir vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančiojo suaugusiojo rezervacijos.

 306. daiva.c sako:

  laba diena,

  kokiu telefonu galeciau skambinti del pakeitimo paauglio, i vaika. nes angliskai susikalbeti negaliu.dekoju uz atsakyma

 307. virginija sako:

  sveiki,

  pirkau bilieta is Stanstedo i Vilniu ir atgal. Lietuvoje pasikeiciau pasa.darant check in online rodo seno paso detales ir negaliu ju pakeisti i naujas. ka daryti? nes naujas paso numeris ir galiojimo data…

  aciu

 308. Kamilė sako:

  Sveiki, ar galiu pasiimti su savimi moterišką rankinę kurios išmatavimai šiek tiek viršija ribą? Jos išmatavimai 29x25x14

 309. Ineta sako:

  Sveiki. ar galiu rankiniame bagaže skraidinti 2 blokus (400 cigarečių)? skrendu į Angliją.

 310. Maiklas sako:

  Laba diena, norėjau paklausti man yra 16 metų ir planuoju skristi iš Rygos į UK. Ar man reikia kokio nors tėvų leidimo?

  • Maiklai, nepilnamečiams, keliaujantiems į Angliją, reikalingas bent vieno iš tėvų sutikimas, kad vaikas (iki 18 metų) vyktų vienas arba su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.

 311. renata sako:

  vakar vakare nusipirkau bilieta ir vis dar laukiu bilietu dokumentu, as nezinau kur galeciau rasti ta dokumenta internete nes pati iskrendu sestadieni mano bilieto rezervacijos numeris AVD33A73

  • Renata, jei bilietus įsigijote ryanair.com svetainėje, turėsite atlikti registraciją į skrydį per „Tvarkyti užsakymą“. Įlaipinimo kortelės („Boarding Pass“) nebus atsiunčiamos – jas reikės atsispausdinti iš karto arba išsisaugoti. Nemokama registracija atliekama internetu ne anksčiau kaip likus 7 dienoms iki skrydžio ir ne vėliau kaip likus 2 valandoms iki skrydžio. Tad turėtumėte paskubėti.
   Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, dėl įlaipinimo kortelių kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 312. Miranda sako:

  Laba diena. Man 17 metų ir rugpjūčio pradžioje su Ryanair vyksiu į Jungtinę Karalystę be tėvų ar kitų suaugusiųjų. Norėjau sužinoti ar man reikalingas tėvų sutikimas patvirtintas notaro ir ar jis turi būti išverstas į anglų kalbą?

  • Miranda, tėvų sutikimas, keliaujant į Angliją, bus reikalingas. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno. Versti į anglų kalbą nereikia.

 313. Julija sako:

  Sveiki, perkant bilietą ką reikia pažymėti prie „keleivis1″, nes rodo tik P raides?

 314. Roberta sako:

  Noriu paklausti nuo kiek metu gali buti lydintis asmuo?

 315. jolita sako:

  sveiki,norejau paklaust.As sakiausi bilietus i LT ir atgal i UK ,mes skrisime su 6 men kudikiu,darant chek in reikia uzpildyti kudikio duomenis,ka man reikia pazymeti ,nes jis tures tik gryzimo i LT dokumenta,o atgal i UK tures jau pasa?

  • Jolita, skrydžiui į Lietuvą kūdikį registruokite su asmens grįžimo pažymėjimu. Registruojantis į skrydį pažymėkite varnelę, kad registruojatės skrydžiui į vieną pusę, jei turite bilietą skrydžiams į abi puses. Pasirinkite dokumento tipą „Pasas“. Asmens grįžimo pažymėjimas turi savo kodą, kurį sudaro 2 raidės ir 6 skaitmenys, tad šį kodą ir turite vesti į langelį, skirtą dokumento numeriui. Toliau suveskite visus duomenis, kurių jūsų prašo. Jei nepakanka dokumento galiojimo laiko ir neleidžia registruotis, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę.
   Jei grįžtant į Angliją kūdikis turės pasą, į atgalinį skrydį turėsite registruotis su pasu.

 316. Sandra sako:

  Sveiki,

  Užsisakiau vardo pakeitimą skrydžiui Vilnius-Paryžius-Vilnius, tačiau sistema man atsiuntė tik vieną rezervacijos numerį skrydžiui atgal. O į priekį liko senas keleivio vardas. Ar čia įvyko sistemos klaida ar vardo keitimas įvyko tik atgaliniam skrydžiui?

 317. Edita sako:

  Sveiki. Užsisakant bilietus, sistema reikalauja, kad įsigyčiau ir kelionės draudimą, neradau galimybės užsisakyti kelionės be draudimo. Dar prieš du mėnesius buvo galima rinktis draustis ar ne. Noriu paklausti ar tai laikinas sistemos reikalavimas, ar tai nauja tvarka?

 318. Marija sako:

  Laba diena,

  Planuoju pirkti bilieta Ryanair skrydziui. Esu istekejusi uz Prancuzijos piliecio, mano pavarde dviguba (vyro pavarde ir per bruksneli mano mergautine). Daznai skraidome ir visada uztekdavo, kad ant bilieto butu nurodyta bet kuri viena pavarde is esanciu pase, bet kiek suabejojau del Ryanair tvarkos. Ar reikia butinai nurodyti abi pavardes ar uzteks pirmosios nurodytos pase (vyro)? Ir jei reikia nurodyti abi pavardes, kodel anksciau niekada nekilo problemu nurodant tik viena (skraidziau ir uz Europos ribu)?

  Is anksto dekoju uz atsakyma,

  • Marija, kiekviena aviakompanija turi savo tvarką. Kad nerizikuoti, geriausia, kad keleivio vardas ir pavardė būtų nurodyti taip kaip nurodyta asmens dokumente, su kuriuo keleivis registruojasi į skrydį.

 319. vitalija sako:

  Laba diena Jusu puslapyje uzsisakiau skrydi kaunas-kopenhaga*ryanair) bilietai raso bus atsiusti likus 6-2dienom iki skrydzio ar man reikes dar darytis check in gavus bilietus ar tik uzteks juos atsispauzdinti? Ir ar automobiline kedute reikejo registruoti kaip papildoma bagaza ar ji yra nemokama ir oro uoste neteks uz ja susimoketi? Aciu uz atsakyma

  • Vitalija, įlaipinimo kortelės atsiunčiamos likus 2-6 dienoms iki skrydžio, atlikus nemokamą registraciją į Ryanair skrydį. Jums reikės tik atsispausdinti.
   Pagal Ryanair taisykles, keliaujant su kūdikiu/vaiku nemokamai galima vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį ir automobilinę kėdutę, kelioninę lovelę arba automobilio sėdynę. Konkretus amžius, iki kada galima vežtis šią įrangą, nėra nurodytas. Jei vaikas automobiline kėdute naudojasi, galėsite gabenti nemokamai. Vaiko įrangą turėsite užregistruoti oro uoste bagažo skyriuje.

 320. Minde sako:

  Sveiki, galvojom skrist su draugu i belgija, bilietai pirkti tik su rankiniu bagazu, bet taip isejo , kad skrisiu vienas.ar galiu paimti jo rankini bagaza su jo bilietu?

 321. Dovile sako:

  Sveiki. Nusipirkau bilietą į Maltą ir plius 20kg registruotą bagažą. Ar būtų galimybė įsigyti dar vieną papildomą 15 ar 20kg registruoto bagažo? Jei taip, kada ir kaip galėčiau už jį susimokėti? Ačiū.

  • Dovile, taip, galite įsigyti dar vieną registruoto bagažo gabenimo paslaugą. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, užsisakyti registruoto bagažo gabenimo paslaugą galite per „Tvarkyti užsakymą“. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių. Tik vėliau perspausdinkite įlaipinimo kortelę, kad joje matytųsi registruoto bagažo gabenimo paslauga.

 322. Birute sako:

  Laba diena,

  Bandžiau savo 7 metų dukrą užregistruoti skrydžiui kartu su savimi, bet kažkodėl ją užregistravo, kaip suaugusį žmogų, nes leido pasirinkti datą gimimo nuo 1996m. Ar reikia kažką keisti?

  • Birute, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui, kad pakoreguotų vaiko registraciją ir „pririštų“ prie jūsų rezervacijos.

 323. Orinta sako:

  Sveiki, vakar pirkau bilietą iš tėčio kortelės. Viskas gerai, skrydis užrezervuotas, įlaipinimo lapelį gavau, bet nukreipimo į banką nebuvo, o ir pinigų nesumokėjau. Ką daryti?
  Labai laukiu Jūsų atsakymo, nes el.pašte man nieks neatrašė.

 324. Rasa sako:

  Sveiki,2014-12mėn. pirkau bilietus skrydžiui 2015-09mėnesiui.Norėčiau papildomai nusipirkti vietas lėktuve,bet sistema neleidžia.Ką daryti?

  • Rasa, jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, dėl sėdimų vietų išsipirkimo kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 325. lina sako:

  Sveiki,norejau pasiteirauti ar kudikiui priklauso nedidele tase?kokie matmenys turi buti?aciu

 326. Asta sako:

  Sveiki, mane domina rankinio bagažo antroji tašė – rankinė. Jeigu ją ištempus išmatavimus atlikus ji viršyja 3-4cm, tačiau pati rankinė yra plonos medžiagos ir lengvai susispaudžia ir pilnai jos neprikrovus jos apimtis mažesnė, ar galima būtų tokią vežtis?
  Ačiū

 327. Sandra sako:

  Laba diena,

  Norėčiau pakeisti keleivio vardą skrydžiui Vilnius-Paryžius-Vilnius.
  Ar šios paslaugos mokestis (110 eurų) taikomas tik į vieną pusę ar kartu su grįžimu? Ar kaina nešoktels iki 220 eurų?

 328. Gintare sako:

  Sveiki,22 liepos skrendu su vaiku is Vokietijos i Lietuva, vaiko paso galiojimo laikas yra pasibaiges, todel vaikas skris su Asmens grizimo pazymejimu.Lietuvoj skubos tvarka padarysiu pasa. Bet ar nebus problemu gryztant i Vokietija, nes sugrisim jau su pasu. Kaip elgtis tokioj situacijoj? Mes isskrendam 22 liepos, sugriztam 29 liepos.

  • Gintare, problemų nebus, tik į abu skrydžius vaiką registruokite su tuo dokumentu, su kuriuo vaikas keliaus. Į priekį su asmens grįžimo pažymėjimu, o atgal su pasu.

 329. karolina sako:

  sveiki, darydama check in suvedziau neteisingai korteles nr. check in nebaigiau,bet issaugojau duomenis, ar juos pakeisti galiu internetu ar tik skambindama i aptarnavimo centra?
  aciu

 330. Aldas sako:

  Sveiki,

  pirkau bilietus seimai ir registruojama bagaza priskyriau sau. Ar galima pakeisti ir prikirti zmonai, nes pats negalesiu skristi tuo paciu reisu.

  Pagarbiai
  Aldas

 331. Greta sako:

  Sveiki,
  Sakykite, kaip yra su skutimosi peiliukais. Ar rankiniame bagaže galima vežtis skutimosi peiliukus? (Turint galvoje su keičiamomis galvutėmis)

 332. samanta sako:

  Sveiki, noriu paklausti kiek cigareciu bloku (ar pakeliu) galima skraidinti rankiniame bagaze vienam zmogui (skrydis kaunas-alikante)?

 333. Inga sako:

  Laba diena,
  pirkome bilietus is ryanair.com tinklalapio liepai skrydziui 2 zmonems Kaunas-Palma-Kaunas. Kadangi nutiko nenumatytu veiksniu, negalime keliauti. Ar galima pakeisti keliones krypti Kaunas-Londonas-Kaunas, jei dar nedareme skrydzio rezervacijos? Jei galima, kokia marsruto keitimo kaina spalio menesiui? Aciu

 334. Deimante sako:

  Laba diena,

  sakykite, ar galima rankiniame bagaze turėti: pinceta, skutimosi priemones(skustuva, peiliukus), dildes,zirklutes? aciu:)

 335. Egle sako:

  Sveiki,
  noreciau paklausti kiek kiohrsmu galima veztis rankiniame bagaze, zinau jog viename galima iki 10kg, taciau nezinau kiek galima kg antre rankiniame bagaze(rankinukas).(is Airijos -Sannon i Lietuva-Kaunas) Aciu uz atsakyma

 336. Jurinta sako:

  Laba, turiu klausimą. Čia dabar prisiskaičiau, kad reikėjo suvesti paso duomenis, pilietybę ir t.t man atrodo aš ne esu suvedus jų, bet bilietą jau turiu, yra parašytas tik vardas ir pavardė ir kad Lithuania, čia ką dabar man reikėtų daryti ? skrydis kitą savaitę, bet kitaip bilieto juk neduoda atsispausdinti? paaiškinkite, ačiū

 337. Rasa sako:

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežtis plastikiniame indelyje 300 g tirpių maistinių skaidulų http://www.kaipsmilga.lt/prekes-mitybai/skaidulos/maistines-skaidulos-apotheke-bio-psyllium-300g.html
  Ačiū

 338. Liepa sako:

  Jei man 14 metų, ar galiu skristi be palydos į Frankfurtą?

  • Liepa, aviakompanija Ryanair nepriima į skrydį vaikų iki 16 metų be suaugusiųjų ir palydos paslaugų neteikia. Tokiu atveju arba reikia rasti lydintį asmenį, arba rinktis skrydį su kita aviakompanija, kuri teikia palydos paslaugas. Parašykite el.paštu uzsakymai@ryanair-skrydziai.lt ir jums padės išsirinkti tinkamą aviakompaniją.

 339. Monika sako:

  Sveiki, norėjau paklausti ką daryti jei grįžtu į Lietuvą susituokti ir pasikeisti asmens dokumentų, o tada po savaitės vėl grįžtu į UK. Ar reikia keisti vardą biliete check in ar galiu parodyti santuokos liudijimą, kad esu tas pats asmuo?
  girdėjau. kad su santuokos liudijimu yra 10eurų mokestis ir tiek. ar tai tiesa?

  • Monika, biliete ir registracijoje į skrydį nurodytas keleivio vardas, pavardė ir visi kiti duomenys turi sutapti su galiojančiame asmens dokumente, su kuriuo keleivis skrenda, nurodytais duomenimis. Dėl pakoregavimo kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 340. Laura sako:

  Sveiki.Noreciau pakalusti.Man yra 16 metu, noreciau is UK skristii Vilniu.Viena. Ar man reikia kazkokiu dokumentu ludijanciu tevu sutikima,skristi vienai? Ar galiu uzsisakyt bilietus is skrist iskart? Mano tetis siuo metu yra Lietuvoje, todel nezinau kaipgalima butu gauti ta sutikima, jai jis butinas?

  • Laura, vaiko, kuris yra Lietuvos Respublikos pilietis, grįžimui į Lietuvos Respubliką reikia tik asmens tapatybės dokumento (paso arba asmens tapatybės kortelės), papildomų sutikimų ar kitų dokumentų pateikti nereikia.

 341. Gerda sako:

  Sveiki,
  užsakinėjant bilietą pirmą kartą sumokėti nepavyko.
  Pirkau antrą kartą, mokėjimas praėjo, gavau patvirtinimo laišką su rezervacijos numeriu.Tačiau po kelių valandų gavau laišką, sakantį „Your Credit/Debit Card payment was not authorised and the transaction declined. As your booking could not be completed the reservation has been CANCELLED.“
  Pinigai banko sąskaitoje vis dar rezervuoti.
  Kaip sužinoti, ar laiškas atėjo dėl pirmos nepavykusios tranzakcijos, ar visgi dėl antrosios? Kaip sužinoti ar bilietas patvirtintas ar ne?

 342. Laura sako:

  Laba diena,
  Norėjau paklausti, ką daryti jeigu užpildėme bilietų registraciją internetu ir tik dabar passtebėjome, kad pilietybė yra neteisinga, gal galėtute suteikti ką daryti tokiu atveju, kur kreiptis, nes skristi norime iš Portugalijos, o čia mažai kas kalba angliškai .
  Ačiū už informaciją

  • Laura, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų registracijos duomenis. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 343. Rasa sako:

  Klausimas buvo apie tai, kur įvestus paso duomenis galima peržiūrėti, kai nesi tikras ar nepadarei klaidos.
  Bilietas pirktas prieš kelis mėnesius, o šie duomenys (pasas, jo numeris, galiojimo data, keleivio gimimo data) suvesti registracijos metu, pvz., vakar. Gal jie teisingi, bet yra abejonių ir norisi pasitikrinti, kad įsitikinti, jog nėra klaidos ir nebūtų problemų įlaipinimo metu. Ar dėl to reikia skambinti į Ryanair centrinę būstinę? Tik dėl pasitikslinimo? Gal klaidų net nėra. Bilietas pirktas internetu.

 344. Rasa sako:

  Sveiki,
  kur ir kaip interneto svetainėje galima pasitikrinti, ar teisingai suvesti duomenys apie keleivį ir paso numeris ir kt.
  Ar per „Manage booking? Konkrečiai tokios paslaugos ten nėra nurodyta. Jeigu per 24 vl. nemokamai galima patikslinti duomenis, tai kur ir kaip juos galima pamatyti, nes įlaipinimo kortelėje tik keleivio pavardė ir pilietybė.
  Ačiū.

 345. Rasa sako:

  Sveiki. Turime bilietus birželio 26 d. į Rodą ir liepos 3 d. atgal. Ar galima užsiregistruoti nemokant už vietas papildomai (pasirinkti, kad sistema paskirtų vietas) skrydžiui į priekį, o skrydžiui atgal registruotis vėliau.
  Sistemoje kol kas nepavyko to padaryti.

 346. Orneta sako:

  O tame dokumente turi būti parašyta lydinčio žmogaus vardas ir pavardė ?

 347. Aurelija sako:

  Skrisiu nestumo metu. Man bus 26-29 savaites. Ar uztenka tik uzpildytos daktaro tos ryanair formos ar ir papildomai reikia kazkokio laisko? Nes gyvenu airijoj ir jokios nesciosios korteles nesu gavusi

 348. Orneta sako:

  Sveiki, norejau pasitikslinti del keliones i Anglija su nepilnamete sese. Mes buvome pas notara, ir jie nerasytinai, bet spausdino laiska, kuriame rasoma, jog mama ten vardas pavarde sutinka, kad nepilnamete dukra vardas pavarde asmens kodas, isvyktu i bet kuria uzsienio valstybe, tame tarpe Didziaja Britanija, be lydincio asmens. Tai as nesuprantu vieno, jog kaip skaiciau jusu puslapyje, jog be lydincio asmens nepilnametis negali isvykti, tai nezinau kaip reikia perrkoreguoti, nes treciadieni mes jau isskrendame, ir ar tinka spausdintas lapas su uzrasais, ar reikia, jog pati mama ant lapo parasytu, ir duoti pasirasyti notarui, ir tiesiog padaryti kopija. Ir dar skaiciau, jog reikia nurodyti lydincio zmogaus varda, bei pavarde. Ir ar reikia isversti tai i Anglu kalba? Aciu labai, ir tikiuosi atrasysite rytoj, nes labai neramu.

  • Orneta, jei turite vieno iš tėvų sutikimą, patvirtintą notaro, problemų nebus. Nesvarbu, ar sutikimas spausdintas, ar parašytas ranka. Svarbu, kad būtų teisiškai patvirtintas. Sutikimas reikalingas tam, kad nepilnametis galėtų vykti į Šengeno zonai nepriklausančias šalis, jūsų atveju – į Angliją. Sutikimo versti į anglų kalbą nereikės.
   Kalbant, konkrečiai, apie aviakompaniją Ryanair, vaikų iki 16 metų į skrydžius vienų nepriima, todėl vaiko bilieto rezervacija privalo būti „surišta“ su kartu keliaujančiojo suaugusiojo rezervacija.

 349. Monika sako:

  Sveiki, pirkau iš karto bilietus pirmyn ir atgal, į paštą atėjo bilietas į priekį, o bilietas atgal ateis vėliau?

  • Monika, paprastai, bilietai ateina iš karto. Jei pinigai nuskaičiuoti, vadinasi, bilietai yra nupirkti. Savo užsakymą galite patikrinti per „Manage booking“.
   Jei kalbate apie įlaipinimo korteles („Boarding Pass“), tai įlaipinimo korteles gavote į pirmąjį skrydį, o į atgalinį skrydį gausite kiek vėliau, atėjus tinkamam terminui atlikti registraciją. Jei įlaipinimo kortelių negausite, tuomet kreipkitės į bilieto pardavėją.

 350. dalia sako:

  Sveiki. Skrydis is Madrido birzelio 29d., noreciau paklausti ar bus galima veztis registruota bagaza, t.y.gal jau nebus vel pratestas bagazo streikas

 351. skaidra sako:

  laba diena norejau paklausti jei mano vaikinas budamas anglijoje buvo pametes savo pasa ir ambasadoje ja paskelbe negaliojancia systemoje o poto vel pasa atrado ar Imanoma padaryti registracija I skrydi?

  • Skaidra, dėl paso galiojimo atnaujinimo turite kreipkitės į Lietuvos Respublikos ambasadą. Registraciją į skrydį atlikti galėsite, tačiau kelionės metu asmens dokumentas privalo būti galiojantis.

 352. Dominyka sako:

  Sveiki, ar galiu rankinėje vežtis nešiojamą kompiuterį, o rankinį bagažą atskirai?

 353. Marija sako:

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežtis dantų pastą, kurios kiekis 120g? Ir spec. miltelius dantų priežiūrai, kurių kiekis 100g? Pakuotės naujos, nepradarytos. Ačiū

  • Marija, dantų pastą rankiniame bagaže galima vežtis tuo atveju, jei pakuotė neviršija 100 ml. Specialius miltelius dantų priežiūrai originalioje pakuotėje vežtis galima.

 354. Ugnė sako:

  Sveiki, mes su mama nusipirkome bilietus pirmiau, o po mėnesio su mumis nusprendė skristi draugė, kuri taip pat nusipirko bilietą. Greit reiks atlikti check-in, mes su mama tikriausiai sėdėsime kartu, o mūsų draugė – atskirai. Kaip padaryti neperkant vietų, kad ji sėdėtų su mumis, galima pakeisti automatiškai priskirtas vietas? Ačiū.

  • Ugne, prieš registruojantis į skrydį reikia nuspręsti, ar norite sėdėti pasirinktose vietose, ar tiks tokios, kokias paskirs automatiškai ir nemokamai. Pasirinkti norimas sėdimas vietas galima tik už papildomą mokestį.

 355. Sandra sako:

  Sveiki. Noriu paklausti ar vaikui (5 metu) galima skristi is Lietuvos I Airija su Id kortele ? Ar butinas pasas? Lauksiu atsakymo. Dekui

 356. Marina sako:

  Sveiki, as noreciau pakeisti isvykimo is Paryziaus i Vilnius data ir laika. Kok kas check-ino nepadariau. perskaiciau, kad skambinant i centra tai kainuoja daugiau. kur as galiu padaryti tai internete? prikau bileta per ryainair puslapi.

 357. Gintautas sako:

  Sveiki, ar galiu veztis masinine kedute kaip rankini bagaza per ryanair? vaikui bus 2m.5men kai skrisime. aciu

 358. Monika sako:

  Sveiki, jei mano kompiuteris didesnis už mažos moteriškos rankinės išmatavimus, kaip galėčiau vežtis savo nešiojamą kompiuterį?

 359. Justina sako:

  Laba diena,

  Esu nėščia ir dėl sunkių komplikacijų negaliu skristi, pirkdama bilietus nežinojau, kad laukiuosi. Ar yra galimybė atsiimti pinigus už bilietus? Jei taip, kokių dokumentų reikia? Ar užtenka paprastos gydytojo pažymos apie sveikatos būklę? Ar turi būti išvesta ir patvirtintas pažymos originalumas? O gal yra speciali ryanair forma tokiems atvejams? Bilietai pirkti tiesiogiai iš ryanair.com svetainės.

 360. Jelena sako:

  Laba diena. Vaikai 16,5 metų ir 11,5 metų į Angliją keliauja su močiute. Atgal nori grįžti vieni. Ar gali vyresnis vaikas būti kaip lydintis asmuo jaunesniam ir ar tokiu atveju reikia notaro patvirtinto įgaliojimo? Ačiū.

  • Jelena, taip, 16 m. keleivis gali būti lydintis asmuo jaunesniajam keleiviui Ryanair skrydžio metu. Vaikų, kurie yra Lietuvos Respublikos piliečiai, grįžimui į Lietuvos Respubliką reikia tik asmens tapatybės dokumento (paso arba asmens tapatybės kortelės), papildomų sutikimų pateikti nereikia. Tėvų sutikimas bus reikalingas tik išvykstant į Angliją.

 361. Arnas sako:

  Bet ar kainuos 70eur ar bus nemokamai? ir prieš kiek laiko reikia būti kad užsiregistroti?

  Ačiū už atsakymus.

 362. Arnas sako:

  Laba diena, pirkausi sau bilietą pirmyn atgal į Lietuvą ir nusprendžiau kartu pasiimti krikšto dukrą jei yra 9m, prisiskambinome is 10 karto i ryanair ir kaip supratome jog pririšo bilietą jos prie mano p.s. iškart i email atėjo laiškas nurodyta kada išskrendame ir nurodytos vietos mano ir dukros kad šale sėdim, bet darant check in mano bilietas pasidarė ko puikiausiai o jos bilietas kaip ir seniau nepasidaro nes nėra 16m, tai ka mums dabar daryti? Nes galvojau jog kai savo chekinsiu bilietą ir jos iškart nusičekins, bet jos kaip ir seniau. O kur buvo atsiuntė iškart po kalbėjimo tai ten ne bilietai o papraščiausiai laikai kada išvykstame ir vietos atsiunte atskirai jos ir mano laika.

 363. Keleivis sako:

  Gavome pranešimą, kad skrydžiams į/iš Madrido nebus priimamas registruojamas bagažas, vietoje to suteikia papildomą rankinį bagažą. Į registruojamą bagažą ketinome dėti teniso raketes, jos ten puikiai telpa, tačiau į rankinį bagažą teniso raketės netelpa. Kaip nusigabenti teniso raketes? Prašome nesiųsti į Ryanair centrinę būstinę, o tiesiog atsakykite.

 364. Gintaras sako:

  Sveiki,
  norėčiau paklausti dėl mažesniojo rankinio bagažo. Yra nurodyta, jog jo matmenys neturi viršyti 35x20x20. Ar šie reikalavimai yra labai griežti? Mano rankinė yra tiksliai pritaikyta kompiuteriui ir yra apie 45x32x8 matmenų. Ar galėsiu šią tašę pasimti kaip mažesnį rankinį bagažą į saloną?

 365. Arturas sako:

  O jeigu as ispilstysiu alu i 100 ml buteliukus,ar mane praleis pro oro uosto patikra?

  • Artūrai, skysčius patartina vežtis originaliose talpose, sudėtose į vieną bendrą ne didesnį kaip 1 l talpos sandariai užsegamą permatomą maišelį. Vadinasi, bendras skysčių tūris negali viršyti 1 l. Paprasčiausia būtų alaus įsigyti oro uoste :)

 366. Arturas sako:

  Sveiki,turiu 1.1 litro talpos alaus bonke kuria noreciau nusivezti i Anglija,kaip as tai galeciau padaryti? nepilstant i 100 ml bonkutes ir turint tikrankini bagaza.

  • Artūrai, visi skysčiai rankiniame bagaže turi būti ne didesnėse nei 100 ml talpose. Todėl alaus vežtis negalėsite, nebent tuščią alaus butelį. Gėrimų galite įsigyti „Duty Free“ parduotuvėse praėjus saugumo patikrą.

 367. Vycka sako:

  taip, vakar uzsibookinau, nusipirkau vieta, parsisiunciau bilieta isikeliau i flesha, kai ji atidarai yra tas kur skenuoti, o kai atprintini, nera nei virsui nei apacioje.

 368. Vycka sako:

  sveiki norejau paklausti kame problema, uzsibookinau bilieta, ir atsiprintinau, bet ant bilieto kai atsiprintinau, nera to kur skenuoja, nei virsui nei apacioj, o paciame biliete kompiuteryje jis yra, tik kai atsiprintinti bandai jo neatprintina

 369. Sigita sako:

  Sveiki,

  ar galima rankiniame bagaže vežtis šiaurietiško ėjimo lazdas (sudedamos, trijų sekcijų)?
  Dėkoju už atsakymą.

 370. Evaldas sako:

  Sveiki pirkau bilietus pirmyn ir atgal sau ir dukrytei bet jos pasas bus naujas su senu pasu buvo padarytas cekinas o su nauju pasu neldzia pakeisti jos duomenų ar mus praleis grįžti atgal į uk.ačiū

  • Evaldai, biliete ir registracijoje į skrydį nurodyta keleivio pavardė ir duomenys turi sutapti su galiojančiame asmens dokumente, su kuriuo keleivis skrenda, nurodytais duomenimis. Paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę, kad pakoreguotų jūsų registracijos duomenis. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 371. gintare sako:

  sweiki dar jus sutrukdysiu nepasaket kas ta Q raide ant bileto? sone aukstai desinej puseje .

 372. lina sako:

  Jai galite duokite numeri nes i viena skambinu gal jau 2 valandas ir niekas neatsiliepe o skrydis yra rytoj. jie neziuri i savo darba isvisa.

  • Lina, skambinant į centrinę Ryanair būstinę iš Lietuvos: +44 871 2460000 arba +44 871 2460003 (skambučio kaina 10 pensų už minutę. Skambučiai iš mobiliųjų telefonų ar kitų tinklų gali kainuoti daugiau.

 373. lina sako:

  Ar gali skristi jei uzsibukinau ne ta pilietybe? Ar butina ja pakeisti?

  • Lina, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę, kad pakoreguotų jūsų registracijos duomenis. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 374. Paulius sako:

  Sveiki. Ar galima vestis elektrine plauku skutimo masinele rankiniame bagaze?

 375. Sigita sako:

  Jai nusiperki bilieta ir nustatei ne savo saly o i kita ar bus galima skristi?

  • Sigita, skrydžio maršruto keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio už papildomą mokestį. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu per „Manage booking“, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

 376. Inga sako:

  Laba diena,

  Ar teisingai supratau, kad 4 ir 7 metų vaikai gali kartu vežtis automobilines kėdutes, tačiau, jeigu jos neatitinka reikalavimų (nėra atitinkamo lipduko, 5 saugos diržų ar pan.), bus gabenamos kartu su registruotu bagažu, tačiau vistiek nemokamai?

  • Inga, jeigu automobilinė kėdutė neatitinka keliamų reikalavimų, jų neštis į lėktuvo saloną negalėsite. Automobilines kėdutes reikės priduoti į bagažo skyrių. Konkretus amžius, iki kada galima vežtis kūdikio/vaiko įrangą, nėra nurodytas. Jei vaikai automobilinėmis kėdutėmis naudojasi, tuomet galėsite gabenti nemokamai.

 377. Kristina sako:

  …noriu pasitikslinti:
  „Aviakompanija Ryanair vaikų iki 16 metų į skrydį vienų nepriima. Todėl vaiko rezervacija turi būti „pririšta“ prie kartu keliaujančio suaugusio asmens. Tėvų sutikime kartu keliaujančiojo asmens įvardinti nereikia“
  Kaip reikia „pririšti“ prie kartu keliaujančio? užtenka kartu, vienu rezervacijos numeriu pirkti bilietus? Ar kaip?

  • Kristina, jei bilietai pirkti vienu metu, o vaiko ir suaugusiojo rezervacijos numeris yra tas pats (keleiviai nurodyti vienoje rezervacijoje), viskas tvarkoje, to pakanka.

 378. Kristina sako:

  Laba diena,

  Vaikui 15 metų rezervavome bilietus su dar dviem draugais pilnamečiais vyksta į Angliją. Notarė pasiūlė patvirtinti tėvų sutikimą, kad vaikas galėtų keliauti iki aštuoniolikos metų be palydos. Ar Jūsų aviakompanijai tiks toks raštas? Ar būtinai tėvų sutikime patvirtintame notaro turi būti nurodytas lydintysis asmuo?

  Ačiū už atsakymą

  • Kristina, tėvų sutikimas reikalingas tam, kad nepilnametis galėtų keliauti į Angliją, ne Šengeno zoną. Nesvarbu, ar keliautų vienas, ar su lydinčiu asmeniu.
   Aviakompanija Ryanair vaikų iki 16 metų į skrydį vienų nepriima. Todėl vaiko rezervacija turi būti „pririšta“ prie kartu keliaujančio suaugusio asmens. Tėvų sutikime kartu keliaujančiojo asmens įvardinti nereikia.

 379. gintare sako:

  sweiki norejau paklausti skrendam su vaikuciu birzelio 11 diena . mum vartai uzsidaro 21.50 , norejau paklausti kaip oriantuotis oro uoste atvaziavus ieskoti vartu? nr, ar pagal raide ? kas cia yra ES/EEZ ? KITA Q o kas cia yra FR2645? musu vietos ira skirtingos su vaiku mano 11A VAIKO 11B TAI.mes negalima sedeti kartu jam yra beveik 3 metukai. paaiskinkit man truputi su vaiku truputi manau sunku suisaudyti esu skridus o daba ne viena.

  • Gintare, praėjus saugumo patikrą švieslentėse pagal jūsų kryptį matysite, link kurių vartų turite eiti. Jei jūsų vartai užsidaro 21:50 val., prie vartų turėsite būti anksčiau.
   ES/EEZ – Europos Sąjunga/Europos ekonominė zona. FR2645 – jūsų skrydžio numeris. Šių duomenų jums neprireiks. Jei jūsų vietos yra 11A ir 11B, vadinasi, sėdėsite kartu su vaiku. Šios vietos yra šalia viena kitos.

 380. Kristina sako:

  Labas vakaras. Skrendu rytoj su ryanair iš Anglijos į Lietuvą. Mano ir vaiko rankinis bagažas bus vaiko tik maža kuprinė. Ar galima gabentis maista lėktuve vaiko tyreles, sultys? O sau atsigerti limonado nedidelį buteliuka ir sumuštinių pirktinių? Ar jie turi būti sudėti i maišelį specialų? Ačiū.

  • Kristina, rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Tyrelės, sultys ir visi kiti skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 mililitrų, induose. Visi rankiniame bagaže gabenami skysčiai turi būti sudėti į ne didesnį kaip 1 litro talpos sandariai užsegamą permatomą maišelį. Sumuštinius rankiniame bagaže gabenti galima, dėti į specialų maišelį nereikia. Beje, gėrimų galėsite nusipirkti „Duty Free“ parduotuvėse praėjus saugumo patikrą.

 381. Edita sako:

  Sveiki,
  nebeturiu galimybes atsidaryti ryanair siusto laisko su rezervacijos numeriu. Kur galeciau uzsakyti ta pati laiska atsisiusti pakartotinai? Aciu.

  • Edita, jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, bandykite atsisiųsti iš naujo bilieto užsakymo patvirtinimą per „Manage booking“ pasirinkę opciją, nereikalaujančią rezervacijos numerio. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 382. Dovilė sako:

  Laba diena,norėčiau paklausti ar kils problemų, jei mano rankinės išmatavimai viršija nustatytus, tačiau rankinė yra minkšta ir užklanksčius kampus į dėžę tilptų?

 383. aušra sako:

  Laba diena, norėčiau paklausti ar kraujo spaudimo aparatą galima vežtis rankiniame bagaže? Išanksto dėkoju už atsakymą.

 384. Dovydas sako:

  Laba diena, klausimas dėl rankinio bagažo. Noriu paklausti ar rankinį krepši galima pasukinėti ir apversti kaip nori,pav. Mano krepšys esant gulščias iš ilgio viršija 5 cm. Ir iš pločio tiek pat, bet jei aš jį pastatau jis puikiai atitiktu reikalavimą, tai noriu to ir paklausti ar galima ji pastatyti. Dėkui.

  • Dovydai, aviakompanijos Ryanair rankinio bagažo išmatavimai negali viršyti 55x40x20 cm. Tikrinant bagažą patikros dėžėje, atitinkančioje Ryanair rankinio bagažo išmatavimus, bagažą galėsite ir paversti, ir paspausti. Jei bagažas tilps, problemų nebus.

 385. kristina sako:

  sveiki jei nusipirkom bilieta is airijos ir sugalvojom vaika veztis ,nupirkom jam bilieta bet atskirai,ar butina prijungti vaika prie musu skrendant is airijos i lietuva.?aciu

  • Kristina, jei bilietus pirkote ryanair.com svetainėje, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio rezervacijos. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 386. Rasa sako:

  Laba diena,skrydzio metu Shannon-Kaunas,pirkau loterijos bilietu,kuriuose nutrinus apsaugini sluoksni-ties 1MILLION radau „yes“,su uzsienio kalba bendrauju blogai,ka tokiu atveju patarsit man daryt.Dekoju is anksto.

 387. erika sako:

  Sveiki, norejau paklausti, ar is Rigos i Dublina ir (is Dublino i Riga )gali skristi vienas 16metu paauglys(Lietuvos Pilietis).Ar reikalingas mamos sutikimas ,kad gali skristi be palydos? Ir jai reikalingas kokia kalba ?Aciu. ERIKA

  • Erika, 16-metis gali skristi vienas su Ryanair be palydos.
   Vaiko, kuris yra Lietuvos Respublikos pilietis, grįžimui į Lietuvos Respubliką reikia tik asmens tapatybės dokumento (paso arba asmens tapatybės kortelės), papildomų sutikimų ar kitų dokumentų pateikti nereikia, nesvarbu, su kuo jis grįžta.

 388. Laura sako:

  Laba diena, paaugliui nupirktas suaugusiojo bilietas (skrenda su mama). Sistema neleidžia spausdintis bilieto. Paskambinus vienu iš telefonų pasakė, kad bilietą nemokamai atspausdins skrydžio registracijos metu. Reisas labai anksti ar nekils problemų? Gal galima dieną prieš atvykti ir atsispausdinti bilietą? Jei taip, pas ką kreiptis? Ačiū :)

  • Laura, svarbiausia, kad vaiko rezervacija būtų „pririšta“ prie kartu keliaujančio suaugusiojo rezervacijos. Tai padaryti galima susisiekus su tiesioginiu bilieto pardavėju. Vaiko registraciją galėsite atlikti oro uoste nemokamai. Dėl ankstyvo reiso problemų kilti neturėtų. Kad būtų ramu, galite nuvykti dieną prieš. Turėtumėte kreiptis į aviakompanijos Ryanair kasas.

 389. Gražina sako:

  Jei žmogus pirko bilietą skrydžiui į abi puses(Oslas-Ryga-Oslas), atsitiko bėda ir teko parskristi anksčiau numatyto laiko su kita kompanija(Oslas-Ryga). Ar nekils bėdų skrendant atgal(Ryga-Oslas) jei neskridau su nupirktu bilietu į priekį (Oslas-Ryga)?

 390. Vaida sako:

  Sveiki, pirkom bilietus internetu ir norim užsiregistruoti į skrydį. Tačiau priregistruoti duoda tik du suaugusius, neduoda priregistruoti 2001 metais gimusio vaiko… Rašo, kad bilietas pirktas suaugusiam, o 2001 metais gimęs – yra vaikas. Nors kai pirkom bilietus, rašė, kad suaugęs yra +12 metų asmuo… Ką daryti? Ačiū už atsakymą

  • Vaida, jei bilietus pirkote ryanair.com svetainėje, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio rezervacijos. Je