Ryanair dažniausiai užduodami klausimai 6 959BAGAŽAS

Ar į Ryanair bilieto kainą įskaičiuotas bagažas?

Į aviakompanijos Ryanair aviabilieto kainą įskaičiuotas rankinis bagažas (1 bagažo vienetas iki 10 kg), kurį nešatės su savimi į lėktuvo saloną. Galima nemokamai į lėktuvą įsinešti ir antrą bagažą – mažą moterišką rankinę – bei oro uoste įsigytas prekes. Antroji rankinė negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų. Antrąjį bagažo vienetą reikės pasidėti lentynose virš sėdimųjų vietų arba po kėde.

Koks yra Ryanair rankinio bagažo svoris vienam keleiviui?

Rankinis bagažas – 1 bagažo vienetas iki 10 kg ir maža moteriška rankinė. Rankinio bagažo išmatavimai negali viršyti 55 x 40 x 20 cm. Antrasis bagažas negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų. Mažajai bagažui svorio apribojimai netaikomi. Atkreipkite dėmesį į bagažo taisykles.

Ar rankinio bagažo dydis turi atitikti visus nurodytus matmenis? Ar ratukai skaičiuojami į bendrus bagažo išmatavimus? Kas bus, jei rankinis bagažas bus didesnis?

Prieš lipant į Ryanair lėktuvą rankinį bagažą reikia įdėti į specialią dėžę, kuri atitinka Ryanair rankinio bagažo dydžio reikalavimus. Jei jūsų bagažas tilps, problemų nebus. Jei netilps, reikės priduoti į registruoto bagažo skyrių už papildomą 50 EUR mokestį. Bagažo kainos >

Koks yra Ryanair registruojamo bagažo svoris vienam keleiviui?

Aviakompanijos Ryanair registruojamas bagažas gali būti iki 15 kg arba iki 20 kg (išmatavimai 81 x 119 x 119 cm). Vienas keleivis gali gabenti iki 3 registruoto Ryanair bagažo vienetų.
Keleiviai, esantys vienoje rezervacijoje ir kartu užsiregistravę į Ryanair skrydį, gali dalintis registruoto bagažo apribojimais. Pvz., 2 keleiviai, esantys vienoje rezervacijoje, įsigiję du registruotus bagažus po 15 kg, gali pasidalinti svoriu. Vienas keleivis gali turėti registruotą bagažą, kuris sveria 17 kg, o kitas – 13 kg.

Ar reikia užregistruoti Ryanair bagažą?

Jei keliaujate tik su Ryanair rankiniu bagažu, jo registruoti nereikia. Rankinį bagažą keleiviai nešasi su savimi į lėktuvo saloną.
Jei keliaujate ir su registruotu Ryanair bagažu, jį reikės užregistruoti bagažo skyriuje oro uoste prieš praeinant saugumo patikrą. Ryanair bagažo skyrius atidaromas likus 2 val. iki skrydžio ir užsidaro likus 40 min. iki numatyto skrydžio.

Ar galiu užsisakyti registruoto bagažo gabenimą po to, kai jau nusipirkau bilietą arba jau užsiregistravau į skrydį? Kaip?

Galite užsisakyti registruoto bagažo gabenimą po to, kai jau nusipirkote bilietą arba jau užsiregistravote į skrydį, tik paslaugos kaina bus jau didesnė nei perkant bilietą. Užsakyti paslaugą internetu galima ne vėliau kaip 2 val. iki numatyto skrydžio. Paslaugos kaina priklauso nuo skrydžio datos bei krypties. Nepamirškite iš naujo atsispausdinti įlaipinimo kortelės, kad joje matytųsi įrašas apie registruoto bagažo gabenimo užsakymą. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, tai galite padaryti per „Manage booking“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, dėl registruoto bagažo gabenimo užsakymo kreipkitės į sistemos administratorių.

Ar tikrai į Ryanair lėktuvo saloną priima tik 90 rankinio bagažo vienetų?

Į lėktuvo saloną priimama ne daugiau kaip 90 rankinio bagažo vienetų. Darbuotojai vietoje įvertina situaciją dėl talpumo ir priima sprendimus vardan keleivių saugumo, kuriuos bagažus perkelti į bagažo skyrių. Tai papildomai nekainuoja. Tokiais atvejais patartina iš bagažo išimti vertingiausius daiktus (kompiuteris, fotoaparatas ir pan.).

Ar galiu užsakyti jungiamuosius skrydžius su aviakompanija Ryanair? Ar perkelia registruotą bagažą į kitą skrydį?

Pigių skrydžių aviakompanijos, taip pat ir Ryanair, nevykdo jungiamųjų skrydžių, todėl negali perkelti keliautojų ar jų bagažo į kitus skrydžius (tos pačios ar kitų aviakompanijų). Todėl neprisiima atsakomybės už tarpinius skrydžius, kuriuos keleiviai gali praleisti. Į kiekvieną skrydį reikia registruotis atskirai, t.y. kiekviename skrydyje turite turėti atskirą įlaipinimo kortelę. Jei keliaujate su registruotu bagažu, perkant bilietus kiekvienam skrydžiui atskirai reikia bagažą užregistruoti už atitinkamą mokestį. Atvykus į oro uostą bagažą reikia atiduoti į bagažo skyrių, o nusileidus bagažą atsiimti ir vėl registruoti į kitą skrydį. Raginame palikti pakankamai laiko nuo suplanuoto pirmojo skrydžio pabaigos iki kito skrydžio pradžios. Ryanair bagažo registracija baigiama likus 40 min. iki skrydžio.

BAGAŽO TURINYS

Kaip gabenti skysčius Ryanair rankiniame bagaže?

Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskirose, ne didesnėse nei 100 mililitrų, talpose. Šias talpas turite įdėti į vieną permatomą ir užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro talpos krepšelį; vienas krepšelis – vienam keleiviui (tokius maišelius galite nusipirkti įvairiose parduotuvėse ar oro uostuose (pvz., Kauno oro uoste) arba gauti nemokamai (pvz., Vilniaus oro uoste). Tūrio apribojimai netaikomi vaistams, būtiniems skrydžio metu ir kūdikių maistui, būtiniems skrydžio metu.

Ar galiu vežtis vaistus ar maisto papildus rankiniame ar registruotame bagaže?

Išsamią informaciją apie vaistų ar maisto papildų gabenimą rankiniame ar registruotame bagaže rasite Zigzag.lt tinklaraštyje.

Ar galiu neštis fotoaparatą, nešiojamąjį kompiuterį į Ryanair lėktuvo saloną?

Jūsų fotoaparatas, nešiojamasis kompiuteris turi būti įdėti į jūsų rankinį bagažą. Rankinis bagažas – 1 bagažo vienetas iki 10 kg (bagažo išmatavimai negali viršyti 55 x 40 x 20 cm) ir maža moteriška rankinė (negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų). Tad jei jūsų fotoaparatas, kompiuteris neviršija šių dydžio apribojimų, galite juos neštis tiesiog vietoj mažosios rankinės. Antrajam bagažui svorio apribojimai netaikomi.
Saugumo patikros metu kompiuterį ir kitus technikos prietaisus reikia iš bagažo ištraukti ir pateikti atskirai.
Į registruotą bagažą fotoaparato, kompiuterio nedėkite, nes jie gali būti apgadinti arba bagažas gali vėluoti, dingti.

Noriu vežtis kartu su savimi muzikos instrumentą. Kaip užsisakyti šią paslaugą perkant lėktuvo bilietą?

Jei norite į lėktuvo saloną neštis nedidelius muzikos instrumentus, pavyzdžiui, gitarą, smuiką ar altą, perkant bilietą turite užsakyti instrumentui papildomą vietą už papildomą mokestį. Registruotas arba rankinis bagažas papildomai instrumento vietai nepriklauso.
Norėdami tokiam bagažo vienetui užsakyti papildomą sėdimą vietą, pavardės laukelyje įrašykite žodžius ITEM SEAT, o vardo laukelyje įrašykite žodį EXTRA. Tada rezervacijoje ir internetinėje įlaipinimo kortelėje bus nurodyta EXTRA ITEM SEAT. Internetinės registracijos metu būtina įvesti lydinčio keleivio kelionės dokumento išsamią informaciją.
Jei instrumentas atitinka rankinio bagažo dydžio ir svorio išmatavimus, galite neštis jį į saloną nemokamai, tačiau daugiau rankinio bagažo su savimi turėti negalite. Arba kitas variantas – atiduoti instrumentą į registruoto bagažo skyrių.

Ar galiu Ryanair skrydžio metu kartu vežtis gyvūną?

Aviakompanija Ryanair į skrydžius gyvūnų nepriima. Daugiau apie keliavimą su gyvūnais skaitykite Zigzag.lt tinklaraštyje straipsnyje „Keliavimas su savo augintiniais“.

Kiek cigarečių, alkoholio galima vežtis į Angliją, Airiją, Vokietiją, Norvegiją?

Didžiosios Britanijos valstybių (Anglijos, Škotijos, Velso, Šiaurės Airijos) bei Europos Sąjungos šalių nustatytas orientacinis leidžiamas tabako gaminių kiekis negali būti didesnis kaip:
– 800 cigarečių (4 blokai)*;
– 400 cigarilių;
– 200 cigarų;
– 1 kg tabako.
Alkoholinių gėrimų vienas asmuo gali įvežti ne daugiau kaip:
– 10 l stipriųjų alkoholinių gėrimų (ne stipresnių nei 70%);
– 20 l spirituoto vyno (pvz., portveino arba chereso);
– 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
– 110 l alaus.
* Į Austriją, Airiją, Daniją, Italiją, Kroatiją, Slovėniją, Švediją ir Vokietiją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais.
Į Norvegiją asmuo nuo 18 metų gali vežtis iki 200 vnt. cigarečių (1 blokas) arba 250 g kitų tabako gaminių. 18 – 20 m. asmenys gali vežtis ne stipresnių nei 22% alkoholinių gėrimų. Vyresni asmenys gali vežtis:
– 1 l spiritinio gėrimo (22% – 60%);
– 1,5 l vyno (2,5 % – 22 %);
– 2 l (6×0,33 l) alaus.
Alkoholinių gėrimų kombinacijos priklauso nuo to, ar vežami tabako gaminiai (silpnesnius gėrimus keisti į spiritinius negalima):
– 200 vnt. cigarečių atitinka 1,5 l vyno arba 1,5 l alaus;
– 1,5 l vyno atitinka 1,5 l alaus;
– 1 l spiritinių gėrimų atitinka 1,5 l vyno arba 1,5 l alaus.
Galimos kombinacijos:
– 1 l spiritinio gėrimo + 3 l vyno + 2 l alaus (nevežant tabako gaminių);
– 4,5 l vyno + 2 l alaus (nevežant tabako gaminių);
– 6,5 l alaus (nevežant tabako gaminių);
– 1 l spiritinio gėrimo + 1,5 l vyno + 2 l alaus + 200 vnt. cigarečių arba 250 g. tabako (vežant tabako gaminius);
– 3 l vyno + 2 l alaus + 200 vnt. cigarečių arba 250 g. tabako (vežant tabako gaminius);
– 5 l alaus + 200 vnt. cigarečių arba 250 g. tabako (vežant tabako gaminius).
Svarbiausia galiojanti taisyklė – šie daiktai turi būti skirti asmeniniam vartojimui, t.y. keleivis jų neketina perparduoti. Jei šių prekių vežatės daugiau, jums gali tekti įrodyti, kad jos skirtos tik asmeniniam vartojimui paprašant įsigijimo dokumentų, teiraujantis viešnagės laikotarpio, leistino kiekio viršijimo priežasčių. Nesugebėjus įrodyti, alkoholis ir/ar tabako gaminiai (pvz., cigaretės) bus konfiskuojami.
Į Lietuvą ar kitas ES šalis galima įsivežti iki 200 vnt. (vykstant oro transportu) arba iki 40 vnt. (vykstant sausumos ir jūros transportu) cigarečių iš ne ES šalių (pvz., iš Rusijos, Baltarusijos su rusiškomis banderolėmis). Kiek galima vežtis Lietuvoje prikauptų cigarečių su rusiškomis banderolėmis į atitinkamą ES šalį, reikėtų tikslintis čia >
Cigaretes galite vežtis tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže.
Pabrėžiame, kad nuo 2015.05.01 asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

Ar galima vežtis elektronines cigaretes?

Elektronines cigaretes vežtis galite, tačiau tik rankiniame bagaže. Papildomus cigarečių skysčius gabenkite pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles.
Elektroninėmis cigaretėmis skrydžio metu naudotis draudžiama.

 

VAIKAI

Ar Ryanair taiko nuolaidas vaikams?

Vaikams nuo 2 metų aviakompanija Ryanair nuolaidų netaiko. Kūdikiams iki 2 metų taikoma fiksuota bilieto kaina.

Ar Ryanair taiko nuolaidas šeimai?

Aviakompanija Ryanair siūlo 50% nuolaidą registruoto bagažo (15 kg) gabenimui, vietos rezervacijai, pirmenybinio įlaipinimo paslaugai ir jaunesnių nei 16 metų vaikų draudimui, jeigu į tą patį užsakymą įtrauktas vaiką lydintis suaugęs keleivis, įsigijęs atitinkamas paslaugas už pilną kainą.
50% nuolaida registruoto bagažo (15 kg) gabenimui, vietos rezervacijai, pirmenybinio įlaipinimo paslaugai ir draudimui taikoma ne daugiau kaip 2 vaikams, kai 1 iš lydinčių suaugusių asmenų yra įtrauktas į tą patį užsakymą ir perka atitinkamas paslaugas už pilną kainą, ir ne daugiau kaip 4 vaikams, kai 2 iš lydinčių suaugusių asmenų yra įtraukti į tą patį užsakymą ir perka atitinkamas paslaugas už pilną kainą.
Papildomos nuolaidos šeimoms siūlomos tada, kai suaugę ir vaikai yra įtraukti į tą patį užsakymą.
Keleiviai, kurie per vienerius kalendorinius metus yra skridę du kartus (pirmyn ir atgal) ir naudojosi Ryanair siūlomomis papildomomis nuolaidomis šeimai, gali kreiptis į bilieto pardavėją dėl „Family Extra“ paslaugos ir 20% nuolaidos trečiajam skrydžiui su vaikais. Jei prašymas bus patvirtintas, nuolaidos kodas bus išsiųstas pirkėjui ir galios 4 savaites nuo jo išdavimo dienos.
Šios nuolaidos taikomos tik užsakymo metu.

Ar gali nepilnamečiai vaikai skristi vieni su Ryanair avialinijomis?

Aviakompanija Ryanair nepriima į skrydį vaikų iki 16 metų be suaugusiųjų palydos. Jei ir nupirksite nepilnamečiui bilietą kaip suaugusiajam, vaiko nepavyks užregistruoti į skrydį ir gauti įlaipinimo kortelę, jei kartu su juo neskris suaugęs asmuo. Ryanair palydos paslaugų neteikia.

Kokių dokumentų reikia, jei keliauja vaikas?

Visų pirma reikalingas galiojantis asmens dokumentas – pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jei asmens dokumentas negalioja, dingęs, grįžti į savo šalį gali su Asmens grįžimo pažymėjimu. Gimimo liudijimas kertant sieną negalioja.
Ryanair ir pasienio tarnybos turi skirtingus reglamentavimus.
Aviakompanija Ryanair nepriima į skrydį vaikų iki 16 metų be suaugusiųjų palydos. Vyresni vaikai juos gali lydėti. Ryanair aviakompanijai reikia pateikti tik galiojančius asmens dokumentus ir atspausdintas įlaipinimo korteles.
Pasienio tarnybai reikia pateikti papildomus dokumentus, jei vaikas iki 18 metų be tėvų keliauja į valstybes, nepriklausančias Šengeno zonai. Daugiau informacijos ČIA >

Turiu Ryanair lėktuvo bilietą ir vėliau nutariau, kad kartu skris ir vaikas. Kaip jam nupirkti bilietą?

Sistema neleis vaikui iki 16 metų nupirkti bilieto į Ryanair skrydį be suaugusiojo. Tokiu atveju nupirkite nepilnamečiui bilietą kaip suaugusiajam ir iškart paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę arba užpildykite šią Ryanair formą (reikia pasirinkti „Comlpaint“ ir būtina nurodyti abiejų rezervacijų numerius bei vaiko asmens dokumento duomenis). Tokiu atveju registracija į Ryanair skrydį bus atliekama oro uoste nemokamai. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, susisiekite su administratoriumi, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio keleivio rezervacijos.

Ar galiu keliauti su kūdikiu?

Aviakompanija Ryanair kūdikių iki 7 dienų amžiaus į skrydį nepriima.
Kūdikiai (nuo 8 dienų iki 23 mėnesių imtinai) privalo būti lydimi suaugusiojo asmens nuo 16 metų (vienas suaugęs lydi vieną kūdikį). Perkant bilietą reikia nurodyti, jog skrendama su kūdikiu. Kūdikis turi sėdėti ant suaugusiojo kelių (kūdikio saugos diržu pasirūpins personalas). Kūdikiui skirtu iki 5 kg bagažu rūpinasi lydintis asmuo ir bagažui galioja visos lėktuvo vidaus bendrosios taisyklės. Kūdikiui registruoto bagažo gabenimo paslauga nepriklauso.
Kūdikio bilieto kaina yra fiksuota.
Jei kūdikiui sukanka dveji metai iki atgalinio skrydžio, jam taikoma pilna, kaip ir suaugusio keleivio, bilieto kaina, mokesčiai, taisyklės ir kt.
Yra galimybės pervystyti kūdikį ar pašildyti maistą lėktuve.

Ar kūdikiui skiriama atskira vieta?

Kūdikiui atskira vieta nepriklauso, jis turi sėdėti suaugusiam keleiviui (nuo 16 metų) ant kelių (kūdikio saugos diržu pasirūpins personalas).
Tačiau yra papildomų sąlygų, kuomet kūdikiui gali būti užsakyta atskira vieta už papildomą mokestį.
1. Papildoma vieta (Extra Seat) gali būti skirta kūdikiams nuo 8 dienų iki 23 mėnesių amžiaus. Kūdikiai turi sėdėti ant suaugusiojo kelių (nuo 16 metų), kai lėktuvas kyla, leidžiasi ir visais atvejais, kai privaloma prisisegti saugos diržus. Kūdikis gali būti perkeltas į jam skirtą papildomą vietą tik tada, kai bus leista atsisegti saugos diržus. Užsakius papildomą vietą kūdikiui lėktuve, rankinio ar registruoto bagažo gabenimo paslauga kūdikiui vis tiek nepriklauso. Jeigu užsakėte atskirą papildomą vietą kūdikiui, turite apie tai pranešti klientus aptarnaujančiajam personalui, kad atliktų rezervaciją ir priskirtų sėdimą vietą.
2. Kūdikiai nuo vienerių metų amžiaus lėktuve gali sėdėti atskiroje kėdėje naudojantis Amsafe CARE saugumo diržais. Tokiu atveju vaiko svoris yra ribojamas – nuo 10 kg iki 20 kg. Norint užsisakyti šią paslaugą, reikia susisiekti su klientus aptarnaujančiu personalu. Jei užsakėte vietą kūdikiui (12 – 23 mėnesių kūdikis naudosis Amsafe CARE saugumo diržais), nemokamai priklausys 10 kg rankinis bagažas, maža rankinė ir galimybė užsisakyti registruojamą bagažą už papildomą mokestį.
Jeigu užsisakėte atskirą vietą kūdikiui, kuris naudosis Amsafe CARE saugumo diržais, turite apie tai pranešti klientus aptarnaujančiajam personalui http://www.ryanair.com/ie/questions/contacting-customer-service/ , kad atliktų rezervaciją keleiviams ir priskirtų sėdimą vietą. Šiam užsakymui bus taikomos internetinės svetainės nuolaidos.
Jeigu Amsafe CARE saugumo diržais naudosis vaikas vyresnis nei 2 metų amžiaus, keleivių rezervacija gali būti atliekama internetu, tačiau turėsite susisiekti su klientus aptarnaujančiu personalu, kad įtrauktų informaciją dėl saugos diržų ir priskirtų tinkamą vietą.
3. Kūdikiai gali sėdėti automobilinėje kėdutėje, jei jai yra užsakyta atskira vieta ir ji atitinka reikalavimus.
Automobilinę kėdutę, skirtą sėdėti kūdikiui/vaikui lėktuvo salone, į saloną neštis galima tuomet, jei yra patvirtinta, jog ji gali būti naudojama lėktuve (European car seat – kėdutė turi turėti CE lipduką su užrašu „Certified for use on aircraft“; U.S. car seat – kėdutė turi turėti FAA lipduką su užrašu „Certified for use on aircraft“), turi 5 saugos diržus, telpa 42,5 cm plotyje tarp sėdimos vietos rankenų.
Keleiviams, kurie užsakė atskirą sėdimą vietą kūdikiui ir jis naudosis automobiline kėdute, kuri atitinka keliamus reikalavimus, priklausys 10 kg rankinio bagažo, mažos rankinės gabenimo paslauga nemokamai ir galimybė užsisakyti registruoto bagažo gabenimo paslaugą už papildomą mokestį.
Jeigu užsakėte atskirą papildomą vietą kūdikiui (nuo 8 dienų iki 23 mėnesių amžiaus), kuris naudosis automobiline kėdute, atitinkančia keliamus reikalavimus, turite apie tai pranešti klientus aptarnaujančiajam personalui, kad atliktų rezervaciją keleiviams ir priskirtų sėdimą vietą.
Jeigu automobiline kėdute lėktuve naudosis vaikas, vyresnis nei 2 metų amžiaus, keleivių rezervacija gali būti atliekama internetu, tačiau turėsite susisiekti su klientus aptarnaujančiu personalu, kad įtrauktų informaciją dėl automobilinės kėdutės ir priskirtų tinkamą vietą.

Koks bagažas priklauso kūdikiui, vaikui, skrendant su Ryanair avialinijomis? Ar galima vežtis vaiko vežimėlį?

Kūdikiams iki 2 metų (iki 24 mėnesių) priklauso 5 kg bagažas. Vaikui nuo 2 metų (nuo 24 mėnesių) priklauso tiek nemokamas rankinis bagažas bei papildoma maža rankinė, tiek registruoto bagažo gabenimas už papildomą mokestį.
Kuomet keliauja kūdikis/vaikas, nemokamai galima vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį (pushchair) ir automobilinę kėdutę (car seat), kelioninę lovelę (travelcot) arba automobilio sėdynę (booster seat). Nemokamą įrangą galima gabenti vaikams iki 11 metų.
Kūdikio/vaiko įranga turi būti užregistruojama oro uoste prie bagažo skyriaus. Registracija baigiama likus 40 min. iki skrydžio. Užregistravus vežimėliu galima naudotis iki laipinimo į lėktuvą. Skrydžio metu juo pasirūpins aptarnaujantis personalas. Išlipus iš lėktuvo vežimėlį atgausite ir galėsite toliau juo naudotis.
Atminkite, kad kūdikių/vaikų vežimėliai registruojami su kitu bagažu ir gabenami nemokamai, jei biliete nurodyta, kad lėktuvu keliauja kūdikis/vaikas. Jei kūdikis/vaikas nekeliauja, šie daiktai gabenami tik kaip specialusis bagažas už papildomą mokestį.
Papildoma kūdikio/vaiko įranga registruojama kaip jūsų registruotas bagažas. Kūdikio/vaiko įranga iki 20 kg registruojama ir kainuoja 10 EUR/GBP užsakant gabenimą iš anksto, 20 EUR/GBP užsakant oro uoste prieš skrydį už 1 vienetą skrydžiui į vieną pusę. Jei kūdikio/vaiko įranga viršija 20 kg, teks mokėti papildomai už kiekvieną viršijamą kilogramą. Registruojamą kūdikio/vaiko įrangą gerai ir saugiai supakuokite.
Kūdikio maistui ir gėrimams, reikalingiems skrydžio metu, ribojimai nėra taikomi.

Ar galima neštis automobilinę kėdutę į lėktuvo saloną?

Automobilinę kėdutę, skirtą sėdėti kūdikiui/vaikui lėktuvo salone, į saloną neštis galima tuomet, jei yra patvirtinta, jog ji gali būti naudojama lėktuve (European car seat – kėdutė turi turėti CE lipduką su užrašu „Certified for use on aircraft“; U.S. car seat – kėdutė turi turėti FAA lipduką su užrašu „Certified for use on aircraft“), turi 5 saugos diržus, telpa 42,5 cm plotyje tarp sėdimos vietos rankenų.
Keleiviams, kurie užsisakė atskirą sėdimą vietą kūdikiui ir naudosis automobiline kėdute, kuri atitinka keliamus reikalavimus, priklausys 10 kg rankinio bagažo, mažos rankinės gabenimo paslauga nemokamai ir galimybė užsisakyti registruoto bagažo gabenimo paslaugą.
Jeigu užsakėte atskirą papildomą vietą kūdikiui (nuo 8 dienų iki 23 mėnesių amžiaus), kuris naudosis automobiline kėdute, atitinkančia keliamus reikalavimus, turite apie tai pranešti klientus aptarnaujančiajam personalui, kad atliktų rezervaciją keleiviams ir priskirtų sėdimą vietą.
Jeigu automobiline kėdute lėktuve naudosis vaikas, vyresnis nei 2 metų amžiaus, keleivių rezervacija gali būti atliekama internetu, tačiau turėsite susisiekti su klientus aptarnaujančiu personalu, kad įtrauktų informaciją dėl automobilinės kėdutės ir priskirtų tinkamą vietą.

Ar reikia tėvų sutikimo, jei vaikas iki 18 metų keliauja vienas, su lydinčiu asmeniu ar su vienu iš tėvų?

Keliaujant Šengeno zonoje:
Jeigu vaiko iki 18 metų kelionės tikslas yra Šengeno valstybė, tai taikomas Šengeno susitarimas ir nesvarbu, ar vaikas vyktų su tėvais, ar su vienu iš tėvų, ar su lydinčiu asmeniui ar net vienas, vieno iš tėvų sutikimo nereikia turėti ir valstybės sienos apsaugos pareigūnas jo nereikalaus. Tokiu atveju vykti pas notarą ir patvirtinti vaiko išvykimo į užsienio valstybę nereikia.
Šengeno zonai priklauso 26 valstybės: Austrija, Belgija, Čekija, Danija, Estija, Graikija, Islandija, Ispanija, Italija, Latvija, Lenkija, Lichtenšteinas, Lietuva, Liuksemburgas, Malta, Nyderlandai, Norvegija,Portugalija, Prancūzija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Šveicarija, Vengrija, Vokietija.
Keliaujant ne Šengeno zonoje ir ne Europos Sąjungos ribose:
Šengeno erdvės reikalavimai netaikomi ES valstybėms: Airija, Bulgarija, Didžioji Britanija, Kipras, Kroatija, Rumunija. Vadinasi, jei vaikas vyksta į šias šalis, jo tėvams ar globėjams jau prieš kelionę reikės kreiptis į notarą.
Papildomi dokumentai (lietuvių ar anglų kalba) turi būti pateikti atsižvelgiant į tai, su kuo vaikas vyksta į kitas, ne Šengeno, užsienio valstybes:
–  Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę su vienu iš tėvų, pasienio kontrolės punkto pareigūnams reikia pateikti tik vaiko asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Antrojo iš vaiko tėvų rašytinio sutikimo pateikti nereikia. Tuo atveju, kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo vaikas išvyksta į užsienio valstybę, pavarde, Lietuvos Respublikos pasienio kontrolės punkto pareigūnų reikalavimu pateikiamas vaiko gimimo liudijimas.
–  Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę su lydinčiu asmeniu, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.
–  Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę vienas, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų vienas, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.
–  Kai vaikas vyksta į užsienio valstybę su organizuota vaikų grupe į ekskursiją, turistinę kelionę ar kitas organizuotas keliones (su sporto, mokslo, meno ar kitais kolektyvais), kartu su asmens tapatybę patvirtinančiais dokumentais pasienio kontrolės punkto pareigūnų reikalavimu turi būti pateiktas kelionės organizatoriaus parašu ir antspaudu patvirtintas raštas, kuriame turi būti nurodytas išvykstančių vaikų ir juos lydinčių asmenų vardinis sąrašas, ir šio rašto kopija. Už šio sąrašo sudarymą atsakingas kelionės organizatorius. Vaiko duomenys į sąrašą gali būti įtraukiami tik gavus bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinį sutikimą. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno. Tėvų, globėjų (rūpintojų) sutikimus turi saugoti kelionės organizatorius.
Vaiko, kuriam yra nustatyta globa (rūpyba), globėjas (rūpintojas), vaikų globos (rūpybos) institucijos vadovas ar jo įgaliotas atstovas, likus ne mažiau kaip 3 dienoms iki numatyto vaiko laikino išvykimo į užsienio valstybę, privalo raštu informuoti savivaldybės vaiko teisių apsaugos tarnybą (skyrių) apie numatomą laikiną vaiko išvykimą į užsienio valstybę, nurodydamas kelionės tikslą, trukmę ir šalį, į kurią vykstama.
Vaiko, kuris yra Lietuvos Respublikos pilietis, grįžimui į Lietuvos Respubliką reikia tik asmens tapatybės dokumento (paso arba asmens tapatybės kortelės), papildomų sutikimų ar kitų dokumentų pateikti nereikia, nesvarbu, su kuo jis grįžta.

 

REGISTRACIJA Į SKRYDĮ

Kaip registruotis į skrydį su asmens grįžimo pažymėjimu?

Registruojantis į skrydį pažymėkite varnelę, kad registruojatės skrydžiui į vieną pusę, jei turite bilietą skrydžiams į abi puses. Pasirinkite dokumento tipą „Pasas“. Asmens grįžimo pažymėjimas turi savo kodą, kurį sudaro 2 raidės ir 6 skaitmenys, tad šį kodą ir turite vesti į langelį, skirtą dokumento numeriui. Toliau suveskite visus duomenis, kurių jūsų prašo. Jei nepakanka dokumento galiojimo laiko ir neleidžia registruotis, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę.

Padariau klaidą registruojantis į skrydį (pasirinkau neteisingą pilietybę, įvedžiau ne tą numerį ir pan.). Ką daryti?

Paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų registracijos duomenis. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

Kaip paskirstomos sėdimos vietos Ryanair skrydyje? Ar sėdėsime kartu, jei nerezervuojame vietų už papildomą mokestį?

Prieš registruojantis į skrydį reikia nuspręsti, ar norite sėdėti pasirinktose vietose, ar tiks tokios, kokias paskirs. Pasirinkti norimas vietas už papildomą mokestį galite bilieto pirkimo metu arba dar iki registracijos į skrydį. Atliekant registraciją vietos parenkamos automatiškai ir nemokamai. Jei bilietai pirkti vienu metu, didelė tikimybė, kad sėdėsite šalia, tačiau jei vietų šalia nepakanka, jos gali būti išskirstytos. Daugiau informacijos >

 

BILIETAI. BILIETŲ PIRKIMAS, KEITIMAS, KOREGAVIMAS

Ką daryti, jei pamečiau įlaipinimo kortelę („Boarding Pass“)?

Jei keleivis yra užsiregistravęs į skrydį, tačiau pametė įlaipinimo kortelę, nereikia nerimauti. Įlaipinimo kortelę galima perspausdinti iki 2 val. prieš skrydį. Likus mažiau nei 2 val. iki skrydžio, įlaipinimo kortelės perspausdinti nebegalima. Tokiu atveju, įlaipinimo kortelę teiks atsispausdinti oro uoste. Paslauga kainuoja 15 EUR. Likus mažiau nei 40 min. iki skrydžio įlaipinimo kortelės oro uoste atsispausdinti nebegalima.

Ar galima keisti skrydžio datą, laiką, maršrutą, pavardę ir vardą? Kiek tai kainuoja?

Skrydžio datos, maršruto keitimai galimi (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio. Keleivio vardo, pavardės keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 2 val. iki skrydžio.* Už keitimus mokamas aviakompanijos nustatytas mokestis.
*Jei keleivis jau užsiregistravo į skrydį internetu ir vėliau nori atlikti datos, maršruto ar vardo keitimus, reikia susisiekti su rezervacijų centru likus ne mažiau kaip dienai iki skrydžio ir atšaukti registraciją. Atšaukus registraciją, bilieto keitimai galimi įprasta tvarka – internetu per „Tvarkyti užsakymą“ arba per sistemos, kurioje pirktas bilietas, administratorių.
Ryanair suteikia galimybę per parą (24 val.) ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko. Tokiu atveju mokamas tik kainų skirtumas.
Daugiau informacijos apie Ryanair bilieto keitimus >
Dėl keitimų susisiekite su mūsų konsultantais tel. 8 37 407140, 8 600 26763 arba el.paštu uzsakymai@ryanair-skrydziai.lt.

Ką daryti, jei perkant Ryanair  lėktuvo bilietą varde ar pavardėje padaryta klaida, neįrašytas antras vardas ar pavardė?

Keleivio vardas ir pavardė turi būti nurodyti taip kaip nurodyta asmens dokumente, su kuriuo registruojamasi į skrydį.
Vardo ar pavardės pirmosios 3 raidės privalo būti teisingos. Jei suklydote ir vieną iš pirmųjų raidžių parašėte neteisingai, reikės atlikti keleivio vardo ar pavardės keitimą už atitinkamą mokestį (jei dar neatlikta registracija į skrydį). Jei smulkią klaidą padarėte kitose raidėse, nieko baisaus.
Jei asmens dokumente nurodyti du vardai ar pavardės, visi jie turi būti nurodyti ir biliete taip, kaip asmens dokumente, su kuriuo keleivis registruosis į skrydį.
Ryanair suteikia galimybę per parą (24 val.) ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko.
Kad būtų ramiau laukti skrydžio, galite paskambinti į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų vardą ar pavardę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

Ar perkant bilietus vardus ir pavardes reikia rašyti su lietuviškais raidžių simboliais?

Perkant bilietą vardą ir pavardę reikia rašyti lotyniškomis raidėmis (be lietuviškų simbolių su taškais, nosinėmis ar varnelėmis, pvz., ė, į, š ir pan.).
Jei vis dėlto įrašėte vardą ir pavardę su lietuviškomis raidėmis, pasitikrinkite, ar atsiųstame patvirtinime keleivių vardai ir pavardės nėra iškraipyti. Jei raidės yra iškraipytos ir neperskaitomos, iškart paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui dėl pakoregavimo.

Ką daryti, jei nusipirkau lėktuvo bilietus su viena pavarde, o dar iki skrydžio ji pasikeitė (ištekėjau arba susigrąžinau mergautinę)? Ką daryti, jei į vieną skrydį registravausi su senesniais dokumentais, o prieš skrydį atgal jie pasikeitė ir negaliu pakoreguoti registracijos duomenų?

Jei jūsų asmens dokumentai dar nepakeisti ir liko su senąja pavarde ir kitais duomenimis, registruokitės į skrydį pagal turimus galiojančius dokumentus. Jei dokumentus jau pasikeitėte ir juose įrašyta naujoji pavardė ar nauji asmens dokumento duomenys (galiojimo laikas, numeris ir kt.), dėl pakoregavimo kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.
Biliete ir registracijoje į skrydį nurodyta keleivio pavardė ir duomenys turi sutapti su galiojančiame asmens dokumente, su kuriuo keleivis skrenda, nurodytais duomenimis.
Pasak Ryanair, jei užsisakėte skrydį ir įrašyta mergautinė pavardė, bet pasas arba asmens tapatybės kortelė jau su naująja pavarde arba atvirkščiai, Ryanair geranoriškai atliks keleivio pavardės keitimą.

Ar galima keisti skrydį, jei registracija jau padaryta?

Jei keleivis jau užsiregistravo į skrydį internetu ir vėliau nori atlikti datos, maršruto ar vardo keitimus, reikia susisiekti su rezervacijų centru likus ne mažiau kaip dienai iki skrydžio ir atšaukti registraciją. Atšaukus registraciją, bilieto keitimai galimi iki 4 val. prieš skrydį įprasta tvarka – internetu per „Tvarkyti užsakymą“ arba per sistemos, kurioje pirktas bilietas, administratorių.

Nusipirkau Ryanair lėktuvo bilietą ir negaliu skristi. Ar galiu susigrąžinti pinigus?

Aviakompanijos Ryanair bilietai yra negrąžinami, išskyrus atvejus dėl keleivio ar jo šeimos narių mirties. Jei negalite skristi, galima keisti bilieto datą arba keleivio vardą ir pavardę už papildomą mokestį. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, bilieto datą ar keleivio vardą ir pavardę galite pakeisti per „Tvarkyti užsakymą“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

Ar galima gauti sąskaitą-faktūrą už Ryanair aviabilietus?

Sąskaitą-faktūrą už Ryanair bilietus galite gauti tik tuo atveju, jei bilietus perkate per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą. Norėdami gauti sąskaitą-faktūrą už aviabilietus, dar prieš perkant bilietus susiekite su mūsų konsultantais  tel. 8 37 407140, 8 600 26763 arba el.paštu uzsakymai@ryanair-skrydziai.lt. PVM sąskaitos faktūros išrašomos ne vėliau kaip iki kito mėnesio 15 dienos po pirkimo.

Pirkau bilietą, pinigai iš sąskaitos nuskaičiuoti, bet bilieto į el.paštą negavau. Ką daryti?

Jei pinigai nuo sąskaitos nuskaičiuoti, vadinasi, bilietas yra nupirktas.
Kuomet negaunate laukiamo laiško, visuomet pasitikrinkite savo el.pašto dėžutės SPAM / Šlamštas aplanką. Jei ir čia laiško su bilieto pirkimo patvirtinimu nerandate, gali būti, kad vesdami duomenis padarėte klaidą įrašydami kontaktinį el.pašto adresą. Tokiu atveju, jei pirkote bilietą per Ryanair svetainę, bandykite pakoreguoti el.pašto adresą per „Manage booking“ arba kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei pirkote bilietą per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

Kas yra „Leisure Plus“ paslauga?

Įsigijus šią paslaugą Ryanair keleiviams priklauso:
– skrydis (kaina įeina į paslaugos mokestį);
– išankstinė registracija į skrydį (30 dienų iki skrydžio);
– 20 kg registruoto bagažo gabenimo paslauga;
– pasirinkta sėdima vieta;
– pirmenybinis įlaipinimas.
Šios paslaugos yra nemokamos tik tuo atveju, jei yra užsakomos bilietų pirkimo metu.
Jei norite įsigyti šią paslaugą, kreipkitės į bilietų rezervavimo sistemos, kurioje perkate bilietus, administratorių. Jei bilietus pirkote ryanair.com ir reikalinga papildoma informacija, skambinkite tel. nr. +443301006996.

Kas yra „Business Plus“ paslauga?

Įsigijus šią paslaugą Ryanair keleiviams priklausys:
– skrydis (kaina įeina į paslaugos mokestį);
– nemokama registracija oro uoste;
– 20 kg registruoto bagažo gabenimo paslauga;
– greitoji patikra oro uoste*;
– Premium klasės sėdima vieta (priklausomai nuo laisvų vietų);
– pirmenybinis įlaipinimas;
– +/- 2 dienų galimybė keisti bilietus.
Šios paslaugos yra nemokamos tik tuo atveju, jei yra užsakomos bilietų pirkimo metu.
* Greitoji patikra vykdoma 25 Europos oro uostuose: Dublino, Belfast (BFS), Londono (LGW, STN, LTN), Birmingamo, Rytų Midlandso, Liverpulio, Mančesterio, Glazgo, Edinburgo, Barselonos (BCN), Malagos, Romos (CIA, FCO), Milano (BGY), Briuselio (CRL, BRU), Atėnų, Budapešto, Stokholmo (NYO), Frankfurto (HHN), Kelno, Hamburgo, Štutgarto, Varšuvos (WMI), Faro, Lisabonos, Porto, Belfast International, Memingenas (Vakarinis Miunchenas) ir Eindhoveno.
Jei norite įsigyti šią paslaugą, kreipkitės į bilietų rezervavimo sistemos, kurioje perkate bilietus, administratorių. Jei bilietus pirkote ryanair.com ir reikalinga papildoma informacija, skambinkite tel. nr. +443301006996.

KITI KLAUSIMAI APIE RYANAIR SKRYDŽIUS

Koks Ryanair telefono numeris, kontaktai?

Perkant ryanair.com: skambinant iš Lietuvos: +448712460000/+448712460002 (nauji užsakymai, bendros užklausos, kelionės dokumentai) arba +443301007838 (keitimai po bilietų užsakymo) (skambučio kaina £0.13 už minutę). Skambučiai iš mobiliųjų telefonų ar kitų tinklų gali kainuoti daugiau. Skambučių centro darbo laikas (Didžiosios Britanijos laiku): nuo pirmadienio iki penktadienio 6:00 – 19:00 val., šeštadieniais 09:00 – 18:00 val., sekmadieniais 10.00 – 18.00. Arba turite galimybę kontaktuoti per LiveChat.
Perkant bilietų rezervavimo sistemoje: jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, visais klausimais kreipkitės į sistemos administratorių. Kontaktus galima rasti puslapyje, kuriame pirkote arba el.paštu gautame bilietų patvirtinime.

Kada atvykti į oro uostą?

Į oro uostą patartina atvykti gerokai anksčiau (~2 val. iki skrydžio). Jei keliaujate su registruotu bagažu, jį turėsite užregistruoti bagažo skyriuje. Ryanair bagažo skyrius atidaromas likus 2 val. iki skrydžio ir uždaromas likus 40 min. iki skrydžio. Prie įlaipinimo vartų turėtumėte būti ne vėliau kaip 30 min. iki skrydžio, kadangi vartai uždaromi likus 20 min. iki skrydžio. (! Vartų uždarymo laiką galite pasitikrinti ant įlaipinimo kortelės. Kartais vartai uždaromi ir anksčiau !) Pasilikite pakankamai laiko, kadangi gali būti ilgos eilės tiek prie bagažo skyriaus, tiek saugumo patikroje.

Kaip galiu sumokėti saugumo mokestį Rygos oro uoste?

Nuo 2015.04.01 Ryanair keleiviams jau nereikia mokėti saugumo mokesčio Rygos oro uoste. Daugiau informacijos rasite Rygos oro uosto internetinėje svetainėje >

Ką daryti, jei mano asmens dokumento galiojimas greitai baigsis?

Svarbu, kad jūsų asmens dokumentas galiotų jūsų kelionės metu. Jei dokumento galiojimas baigiasi kelionės metu, kreipkitės į vietoje įsikūrusią Lietuvos Respublikos ambasadą arba konsulatą dėl asmens grįžimo pažymėjimo išdavimo.
Jei vykstant į jūsų pasirinktą šalį reikalinga viza, tuomet jūsų asmens dokumentas turi galioti mažiausiai 6 mėnesius po jūsų grįžimo.
Nuo 2015.03.02 Lietuvos Respublikos piliečiai, esantys užsienyje, gali pasikeisti ar gauti asmens tapatybės kortelę bei pasą Lietuvos Respublikos diplomatinėje atstovybėje ar konsulinėje įstaigoje.

Ar gali nėščia skristi su Ryanair? Iki kelinto mėnesio? Kokios pažymos reikalingos?

Dažniausiai nuspręsti, keliauti nėštumo metu, ar ne, turi pati nėščioji, atsižvelgdama į savo savijautą, poreikį ir galimybes.
Skrendant su Ryanair, nuo 28 nėštumo savaitės būtina gydytojo pažyma (anglų k., ne senesnė nei 14 d. iki skrydžio), kurioje nurodoma, jog nėštumas yra be komplikacijų, planuojamo gimdymo laikas ir patvirtinama, jog jums leidžiama skristi lėktuvu. Jei moteris, kurios nėštumas yra virš 28 savaičių, nepateikia reikiamos pažymos, Ryanair turi teisę atsisakyti keleivę skraidinti. Pateikus reikiamą pažymą, dvynukų, trynukų ar daugiau vaikų besilaukiančioms moterims leidžiama skristi iki 32 nėštumo savaitės, o besilaukiančioms vieno vaiko – iki 36 nėštumo savaitės. PAŽYMOS FORMA>

Ar praeisiu pro patikrą oro uoste, jei po operacijos ar kt. kūne turiu metalinių dalių? Ar reikia pažymos?

Gydytojo pažymos dėl kūne esančių nedidelių skeveldrų ar plokštelių nereikia. Tačiau gydytojo pažymos reikia, jeigu keleivis kūne turi didelę metalinę dalį ar implantą, pvz., galūnės protezą ar dirbtinį klubo sąnarį. Rekomenduojama turėti tokią pažymą anglų kalba.
Klausos aparatų saugumo patikros metu nebūtina išsiimti. Reikia tik informuoti oro uosto saugumo patikros darbuotoją. Tolimesnius veiksmus jis pasakys.

PASTABA. Jei turite klausimų, atsakymo paieškokite tarp aukščiau pateiktų.

6 959 thoughts on “Ryanair dažniausiai užduodami klausimai

1 4 5 6
 1. Karolina sako:

  Sveiki,

  Kokie yra registruoto bagažo (iki 15kg) išmatavimai?

  Be to, ar yra kažkas iš maisto produktų, ko negalima vežti į UK (Škotiją)?

  Dėkui

  • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

   Sveiki, 15 kg išmatavimai negali viršyti 81 x 119 x 119 cm. Skrendant į Angliją, kol ši vis dar yra ES narė, galima vežtis maisto tiek, kiek reikiama asmeniniam vartojimui.

 2. Lina sako:

  Sveiki, ar galyma veztis rankiniame bagaze salditus kijevo kotletus ar kitus maisto produktus?

  • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

   Sveiki, kietos konsistencijos maisto produktus vežtis galima, tačiau svarbu atsižvelgti į kurią šalį ruošiatės keliauti. Daugiau informacijos apie tam tikros šalie apribojimu rasite čia bei čia.

   • Lina sako:

    Veztis norim i Norvegija.

    • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

     Sveiki, į Norvegiją be muito galima vežtis iki 10 kg mėsos ir pieno produktų, sūrio. Su savimi taip pat galite vežtis (asmeniniam naudojimui) iki 10 kg vaisių, uogų ir daržovių (išskyrus bulves). Tik vyresni nei 12 m. gali importuoti kitokio maisto nei mineralinis vanduo, šokoladas ir konditerijos gaminiai.

 3. Aleksandr sako:

  Sveiki,norejau suzinoti per kiek laiko grazinami pinigeliai uz bilietus,jei be musu zinios buvo pakeistas laikas ir mums tas pakeitymas netinka ?
  Kaip galima butu susisiekti ( nr ) su vir.konsultantu o ne su paprastu vadybininku ?
  Lauksiu atsakymo,aciu :)

  • Danielė Ryanair skryžiai sako:

   Sveiki,
   susisiekite su kompanija, iš kurios pirkote bilietus ir ji padės išspręsti šį klausimą.

 4. Lina sako:

  Sveiki, planuojame kelionę su 1 metų vaiku į Angliją, norėjau paklausti: 1. Ar galima rankiniame bagaže turėti bekontaktį termometrą?
  2. Ar gali vaikas turėti 150 ml talpos gertuvę su vandeniu?
  3. Ar gali skrydžio metu vaikas valgyti obuolį ar bananą?

  Ačiū už atsakymus.

  • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

   Lina,
   1. Rankiniame bagaže galite vežti tik elektroninį termometrą, originalioje pakuotėje. Gyvsidabrio termometro gabenimas yra uždraustas.
   2. Vaiko rankiniame bagaže (iki 5kg) galima turėti skysčių, kurių indelių talpa neviršija 100 ml, o bendras skysčių kiekis – 1 litro. Tėveliams taikomos šiek tiek kitokios taisyklės – rankiniame bagaže leidžiama vežtis skystą maistą, tačiau tik tiek, kiek jo gali prireikti skrydžio metu.
   3. Valgyti obuolį arba bananą galima.

 5. Sigita sako:

  Laba diena,
  Kovo 28 d. skrisime Kaunas-Malaga su persėdimu Edinburge. Ar užteks ID kortelės ar yra reikalingas pasas?

  • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

   Sigita, šiuo metu skrendant į Angliją yra tinkami dokumentai ir ID kortelė ir pasas. Tad Jūsų atveju, užteks turėti tik ID kortelę.

  • Ligija sako:

   Sveiki,
   pernai du mėnesiai prieš mūsų kelionę buvo pakeistas skrydžio Milano Bergamo – Vilnius laikas. Dėl to patyrėme labai daug nepatogumų, nes Milanas buvo tik tarpinė stotelė. Vėl planuojam kelionę spalio mėnesį ir noriu iš anksto įsigyti bilietus, tačiau nerimauju, kad vėl gali būti sukeisti laikai. Sakykit, kokia tikimybė, kad keisis dabartinis nurodytas skrydžių laikas? Ačiū.

   • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

    Sveiki, informuoti apie galimų aviakompanijos pasikeitimų tikimybę būtų sunkoka. Skrydžio laiko pasikeitimai arba atšaukimai dažniausiai įvyksta netikėtai, likus nedideliam tarpui iki skrydžio, įvykus tam tikriems nesklandumams.

 6. Indre sako:

  Sveiki, domina ar yra taikomi papildomi mokesčiai oro uoste prieš išskrendant įsigijus bilietus ryanair.com svetainėje (mokesčiai tokie kaip oro uosto, administravimo)? Taip pat domina ar privalomas kelionės draudimas, jei keleivei turi ES šalim taikoma Privalomo svekatos draudimo kortelę (skrydis į Anglija balandžio 28-30d.)? Dėkui iš anksto už atsakymą.

  • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

   Indre, nusipirktus bilietus Ryanair svetainėje, papildomi mokesčiai oro uoste nebus taikomi. Papildomas sveikatos draudimas nėra privalomas.

 7. Sigita sako:

  Sveiki,
  Kovo 28 d. skrisime Kaunas-Malaga su persėdimu Edinburge. Ar užteks ID kortelės ar yra reikalingas pasas?

 8. Romanas sako:

  Laba diena norejau paklausti kiem galima tabako imtis su savimi jei skrendu Kaunas – Kopenhaga ir Kopenhaga – Edinburgas . Noreciau suzinoti kiek galima i lektuvo vidu galima nestis tabaka su savimi

 9. Diana sako:

  Sveiki,norejau pakalusti mes skrendame Leeds-Vilnius su kudikiu ar galima vezima veztis specialiame Stokke Prampack taseje ant ratuku? ar tai nemokamai? dekojam

 10. Diana sako:

  Dar vienas klausimas:

  nurodyta, kad kūdikiui/vaikui galima vežtis 2 įrangos vienetus: ✔ vežimėlį; ✔ automobilinę kėdutę arba kelioninę lovelę, arba automobilio sėdynę.

  Ar teisingai suprantu, kad galima vežtis vežimėlį ir pasirinktinai vieną iš šių įrangų: automobilinę kėdutę arba kelioninę lovelę, arba automobilio sėdynę?

  Jei mums nereikia vežimėlio vežtis, ar galiu nemokamai vežtis dvi įrangas pvz.: automobilinę kėdutę ir kelioninę lovelę?

  Dėkui

 11. Rafal sako:

  Sveiki,
  Jau nusipirkome bilietus ir tik tada pastebėjome jog vaiko viena vardo raidė praleista. Vietoje Emilija parašyta Eilija. Ką tokiu atveju daryti? Ar tai didelė problema?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,

   Jums visgi reiktų kreiptis į savo bilietų pardavėją dėl šios klaidos ištaisymo.

 12. Jurgita sako:

  Sveiki,
  Jau nusipirkome bilietus ir tik tada pastebėjome jog vaiko viena vardo raidė praleista. Vietoje Emilija parašyta Eilija. Ką tokiu atveju daryti? Ar tai didelė problema?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, Jurgita,

   reiktų visgi kreiptis į savo bilietų pardavėją, kad vardas būtų pakoreguotas.

 13. Diana sako:

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže turėti cigarečiu?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, Diana,
   ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip 800 vnt. cigarečių.
   IŠIMTIS: į Airiją, Vokietiją, Austriją, Kroatiją, Daniją, Italiją, Slovėniją ir Švediją atvykstantys Lietuvospiliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių.

 14. Auksė sako:

  Laba diena,
  ar rankiniame bagaže galima vežtis vyrišk. skutimosi putas ( iki 100 ml.) ir skutimosi priemonę(„Gillete“ daugkartinio naudojimosi skut.peiliuką).

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, Aukse,

   tokias skystos konsistencijos higienos priemones iki 100 ml galite gabenti tik pagal skysčių gabenimo taisykles permatome maišelyje. Skutimosi peiliukus (ašmenys iki 6 cm) galima gabenti (rekomenduojame saugiai įpakuoti).

 15. Giedrė sako:

  Laba diena,
  mano įlaipinimo kortelėje nurodyta: eilė 134, vieta 04A. Ar teisingai nurodyta eilė?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, Giedre,

   Jums reiktų orientuotis pagal nurodytą vietą 04A.

 16. keleivis sako:

  Sveiki, ar yra kokie reikalavimai dviračio matmenims, jei turi sulankstomą dviratį?

  • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

   Sveiki, Ryanair aviakompanija neapriboja dviračio išmatavimų. Tačiau svarbu žinoti, jog dviračio svoris negali viršyti 30 kg ir vežti priimami tik supakuoti apsauginėje dėžėje arba krepšyje.

 17. Ginta sako:

  Sveiki, kiek vienas asmuo gali turėti cigarečių rankiniame bagaže? Dėkoju.

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,

   daugelyje ES šalių galima gabenti:

   ✔ 800 vnt. cigarečių;
   ✔ 400 vnt. cigarilių;
   ✔ 200 vnt. cigarų;
   ✔ 1 kg tabako;

   IŠIMTIS: į Airiją, Vokietiją, Austriją, Kroatiją, Daniją, Italiją, Slovėniją ir Švediją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio.

 18. Dovis sako:

  Sveiki, o koki kieki skysciu galima vezti rankiniam bagaze po 100ml? Ar galima pvz 5 buteliukus po 100ml, nes yra tokia situacija norim vezti parfumerija tai kvepalu buteliukas, duso geli ir losjona visi po 100ml nes cia rinkinukas dovanu.

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,

   kiekvienas skysčio buteliukas negali viršyti 100 ml, o bendras visų buteliukų kiekis – 1000 ml. Taip pat visi buteliukai turi būti viename permatome skysčių maišelyje. 5 buteliukus po 100 ml galite gabenti.

 19. Jovita sako:

  Kokiu būdu prieš skrydį reikia registruoti/susieti vaikus iki 16 m. ir lydintį asmenį? Ar yra ribojama, kiek nepilnamečių gali lydintis asmuo „lydėti“?
  dėkoju

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,

   jeigu skrydžio bilietai lydinčiam asmeniui ir vaikui buvo pirkti atskirai, juos reiktų susieti kreipiantis tiesiogiai į Jūsų bilietų pardavėją dėl bilietų sujungimo. Nėra nurodyta, kiek galima asmenų lydėti, tačiau keliuajančioms grupėms taikomi kiti reikalavimai.

 20. Aiva sako:

  Laba diena, sakykit ar mamas su kudikiais ant ranku gali sodinti ant praejimo?

  • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

   Sveiki, vietos priskiriamos automatiškai nepriklausomai ar vyksta mama su kūdikiu. Tad yra galimybė, jog vieta bus priskirta ant praėjimo.

 21. Laura sako:

  Laba diena
  Ar galima vežtis antipespirantą?
  Ačiū

  • Danielė Ryanair skryžiai sako:

   Sveiki,
   tai bus priskirama skysčiams, todėl tai turi būti supilti į ne didesnius kaip 100 ml indus. Vežtis galite tik tuo atveju, jei Jūsų antipespirantas yra be aerozolio.

 22. Laura sako:

  Sveiki. Ar galima rankiniame bagaže vežtis stiklines Taures, lėkstes?

 23. zydrune sako:

  nusipikau bilieta. atsiunte registracijos nr FZSSVH, bet kai ji vedu rodo kad nerandamas mano skrydis

  • Danielė Ryanair skryžiai sako:

   Sveiki,
   jei įsigijote netiesiogiai iš http://www.ryanair.com puslapio savo užsakymo matyti negalėsite, tokiu atveju dėl kilusių problemų ar rūpimų klausimų reikėtų susisiekti su tiesioginiu bilietų pardavėju.

 24. Ieva sako:

  Laba diena,
  Perkant bilietus norėčiau užsisakyti nemokamą vietą vaikui iki 12 metų (taip kaip šiuo metu reklamuojame ryanair svetainėje). Tačiau realiai atliekant užsakymą ir renkantis sėdimas vietas, tokio pasirinkimo (kaip nurodyta lentelėje atsirandančioje prieš pasirenkant vietas „pasirinkite „Nemokama“ pažymėtas vietas vaikams iki 12 metų) nėra ir paskaičiuojamas mokestis už sėdimą vietą. Pvz. už 4 sėdimas vietas iš Kauno į Neapolį(iš kurių 3 suaugusiems ir 1 vaikui iki 12 metų) paskaičiuojama 32 eurai (užvedus rodyklę ant sėdimos vietos, jos kaina nurodyta 9 eurai ir tokiu atveju, jei vaikui nemokama vieta, kaina turėtų būti 27 eurai).
  Kaip tokiu atveju turėtų būti pasirenkama nemokama vieta vaikui?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Ieva,

   suaugusiam su vaiku už iš anksto užsakyta sėdima vieta yra už sumažintą 4 € mokestį. Standartines vietas už 4 € galima pasirinkti 18–30 eilėse. Vaikams vietos 18–30 eilėse yra nemokamos. Jeigu Jūs pasirenkate vietą kitoje eilėje, turėsite sumokėti kainų skirtumą. Tokiu atveju už vaikų vietas reikės sumokėti visą kainą.

 25. Laura sako:

  Sveiki, nusipirkome bilietus penkiems asmenims, bet dėl tam tikrų priežaščių skris tik tris asmenys, ar reikia kažką keisti ar taisyti?
  Kada gausime įlaipinimo korteles pirmyn ir atgal skrydis nuo 23-27d.

  • Danielė Ryanair skryžiai sako:

   Laura,
   keisti ir taisyti nieko nereikia. Įlapinimo korteles gausite, kai užsiregistruosite į skrydį.

 26. Rapolas sako:

  Sveiki,

  Noriu paklausti ar galima turėti registruojamame bagaže skutimosi želę slėginėje talpoje ?

 27. Rugilė sako:

  Sveiki,
  Turime suplanavę kelionę į Angliją. Skrydis kovo viduryje, ar nekils keblumu ( dėl „BREXIT“ ) ? Ar turėtume pasirūpinti specialiais dokumentais? Visi keleiviai pilnamečiai.

 28. Ilona sako:

  Sveiki,

  keliausime su Ryainar. Jau registravomės skrydžiui. Kartu keliaus mergaitė-invalidas (20 metų), kurį turės vežimėlį. Ar tą reikėjo kažkur žymėti? kokių nesklandumų gali bųti.

  • Danielė Ryanair skryžiai sako:

   Sveiki,
   taip, tai reikėjo pažymėti. Kadangi to nepaderėte, susisiekite su skrydžių bendrove.

 29. Justina sako:

  Sveiki, ar 16 metu asmeniui reikalingas tevu sutikimas skrendant i airija jei vaikas gyvena airijoj ir yra joje deklaruotas?

  • Danielė Ryanair skryžiai sako:

   Sveiki,
   vaikui iki 18 m. skrendant į Airiją su Raynair oro linijomis, reikės turėti ir pateikti notariškai patvirtintą tėvų sutikimą.

 30. Guostė sako:

  Sveiki. Ar galima vežtis naują Lietuvoje pirktą telefoną (neišpakuotą, dėžutėje)? Norime pasveikinti žmogų svečioje šalyje, vežtume kaip dovaną (supakuotą dovanų popieriuje ir pan.). Ar lieptų išpakuoti? Ar reikia parodyti? Apskritai ar galima jį vežtis? Ačiū!

  • Danielė Ryanair skryžiai sako:

   Sveiki,
   jei dovaną vežate registruotame bagaže – galite. Tačiau jei dovaną norite vežtis rankiniame bagaže, visus elektorininius prietasus reikės parodyti, t.y., dovaną teks išpakuoti, nes elektroniniai prietaisai yra tikrinami atskirai.

 31. Debora sako:

  Sveiki, internete perskaitėme,
  „Nuo 2015 m. spalio 1 d. Norvegiją draudžiama įvežti bet kokius užsienietiškus vaistus, skirtus net asmeniniam naudojimui. Tai galioja ir vaistams iš Europos sąjungos šalių. Privatūs asmenys į Norvegiją oficialiai įsivežti galės nereceptinius medikamentus, kurie yra registruoti ir Norvegijoje“

  Taip ir nesupratome, ar vaistų negalima įsivežti iš viso, ar reikia kiekviena tikrinti savarankiskai ar jie registruoti Norvegijoje? vaistai paprasti, nerecpetiniai : angliukas, ibuprofenas ir pan. negi visus vaistus atims?(dėsime registruojama bagažą)

  • Danielė Ryanair skryžiai sako:

   Sveiki,
   vaistai, kurie yra įregistruoti Norvegijoje reiškia, kad ant pakuotės bei informaciniame vaistų lapelyje pateikiama informacija turi būti ir norvegų kalba. Jei tokia informacija bus suteikiama, vaistus galėsite nusivežti.

 32. eugenija sako:

  Jeigu nusipirksiu bilietus sumokant už vietas ar galėsiu užsiregistruoti skrydžiui likus 30 d iš karto į abi puses ir gauti įlaipinimo talonus?

  • Danielė Ryanair skryžiai sako:

   Sveiki,
   taip, galėsite užsiregistruoti į skrydį ir gauti įlaipinimo talonus.

 33. Monika sako:

  Sveiki,

  Norime is anksto pirkti bilietus taip pat ir kudikiui, kurio gimimo data dar nera tiksliai zinoma. Kaip siuo atveju pasielgti, keliones metu kudikiui bus sueje 6 men.

  Aciu

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,

   bilietus galite įsigyti ir dabar. Tik registruojantis į skrydį galėsite užpildyti asmeninę informaciją.

 34. Kristina sako:

  Sveiki. Turiu bilietą birželio 22d.Kaunas-Dublinas, rezervacijos nr. O2HC7B, skrydžio nr.FR2972.
  Kaunas 11:45 – Dublinas 15:00.
  Rašoma skrydžio trukmė 5h.
  Ar čia nėra kažkur įsivėlusios klaidos ???, nes niekur nerandu ir tokio išvykimo 11:45 iš Kauno.

  • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

   Kristina, rekomenduojame susisiekti su tiesioginiu bilietų pardavėju.

 35. LAIMIS sako:

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaze vestis irankiu deze? (deze metaline irankiai metalinai )

  • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

   Sveiki, rankiniame bagaže yra draudžiama gabenti amatininkų įrankius, kurie gali būti panaudoti kaip ginklai, pvz., skalpelius, atsuktuvus, grąžtus, reples, raižytuvus ir t.t. Metalinių įrankių turėti nerekomenduotina.

 36. Jolita Juske sako:

  Laba diena. Vasara is Dublino su jusu avialiniju lektuvu turetu atskristi nepilnametis anukas su lydinciu pilnameciu asmeniu i LT. Ar reikalingas vieno is tevu patvirtintas sutikimas? Is anksto aciu uz atsakyma

  • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

   Jolita, Airija yra ES šalis, dėl to vieno iš tėvų rašytinis sutikimas nėra būtinas.

 37. Alina sako:

  Laba diena,
  noreciau suzinoti kur galiu rasti ir atsispausdinti savo isigyta papildoma paslauga „Pervežimas iš / į oro uostą“ per ryanair.com svetaine? Nes esu ja isigyjusi, bet savitarnoje atsispausdino tik mano avia bilietai. Tad nesuprantu kur dabar turiu paimti pervezimo bilietus? I el. pasta nieko negavau (tik patvirtinima kad pinigai buvo nuskaiciuoti), savitarnoje tiesiog parasyta, kad esu isigyjusi pervezima ten ir atgal.
  Dekoju,
  Alina

  • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

   Alina, šiuo klausimu rekomenduojame susisiekti su tiesioginiais Ryanair atstovais.

 38. Iveta sako:

  Sveiki,
  Norime užsisakyti bilietus rugsėjo menesiuj, šiuo metu laukiuosi tai dar neturiu tiksliu vaiko duomenu ( gimimo datos ir vardo, lyties) , ar imanoma užsisakyti dabar ar reikia laukti iki kol gims vaikas?

  Dėkoju

  Iveta

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,

   galite užsakyti bilietus suaugusiems keleiviams, o vaikui bilietą įsigyti vėliau, kadangi kūdikiui nėra būtina atskira vieta. Galite bilietą įsigyti ir oro uoste.

 39. Daiva sako:

  Laba diena,

  Ar galima rankiniame bagaže vežtis plaukų tiesinimo žnyples?

 40. Aiste sako:

  Sveiki,

  Ar galima vežtis epiliatorių rankiniame bagaže?
  Kur galima vežtis inhaliatorių ventolin jeigu sergama astma? (kokie reikalavimai)

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,

   problemų dėl epiliatoriaus kilti neturėtų. Turint problemų su astma, galima gabenti inhaliatorių. Tik jį turite deklaruoti patikros skyriuje. Būtina su savimi turėti gydytojo pažymą, kad jums ši priemonė yra būtina.

 41. Justina sako:

  Laba diena,
  Noreciau is Lietuvos I Prancuzija parsivezti kavos aparata. Ar imanoma? Kokia kaina? Kur kreiptis? Ar jus siulote kokia garantija, nes apararas brangus?
  Is anksto dekoju.

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,
   jeigu ketinate gabenti registruoto bagažo skyriuje, turite užsisakyti registruotą bagažą. Ryanair neprisiima atsakomybės už tokius vertingus daiktus, kurie gali sudužti. Galima bandyti užsisakyti vertingų daiktų gabenimo paslaugą, tačiau turėsite rizikuoti.

 42. Augute sako:

  sveiki,noriu paklausti ar galiu iskart pirkti bilietus skrydzio i dvi puses ir iskark atsviesti?noriu is anksto pirkti bilieta interneto pagalba ir atsviesti dok.iskart nes svecioje salyje nebus galimybes atsviesti nes keliauju kaip turiste.aciu

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,

   skrendant oro linijų bendrove Ryanair, nemokama registracija į skrydį vykdoma ne ankščiau kaip 4 dienos prieš skrydį. Jeigu pageidaujate ankščiau įvykdyti registraciją ir gauti įlaipinimo korteles, išankstinė Ryanair registracija internetu galima keleiviams, kurie pasirenka sėdimas vietas už papildomą mokestį. Šią paslaugą galite užsisakyti iš savo tiesioginio bilietų pardavėjo.

 43. Jurga sako:

  Sveiki,
  Skrendu su Ryanair. Pavardeje padariau klaida, vietoj Klimaite parasiau Klimaitr. Ar kils del to problemu?
  Aciu uz atsakyma.

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,

   svarbiausia yra, jog dokumentuose bei skrydžio įlaipinimo informacijoje vardo ir pavardės pirmos trys raidės sutaptų. Tačiau norint būti tikriems, jog nesklandumų nekils, galite kreiptis į savo tiesioginį bilietų pardavėją dėl pavardės koregavimo.

 44. Lina sako:

  Sveiki norejau paklausti balandzio menesi skrendam is Lutono i Vilniu ar nebus nukreipti skrydziai i kita oro uosta?nes dabar daug kas sako kad uzsisake bilietus i Vilniu o nusileido Kauno oro uoste?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,

   kol kas tokios informacijos, jog skrydžiai būtų nukreipti į Kauno oro uostą balandžio mėnesį, nėra. Tai gali priklausyti nuo tam tikros situacijos ir skrydžio.

 45. ruta sako:

  laba diena,

  perku bilietus per ryanair.com svetaine. kelione bus kovo 24-27 dienomis i Norvegija, ar galesiu uzsiregistruoti iskart i abu skrydzius? nes neplanuoju kolkas pirkti sedimos vietos

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,

   registracija į skrydį, skrendant oro linijų bendrove Ryanair, yra pradedama ne ankščiau kaip 4 dienos prieš skrydį.

 46. natalija sako:

  Sveiki, turiu klausima.Uzsakinejau bilietus per Ryanair astkridau i Vokietija vasario 2 diena,o atgal turiu skrist i Vilniu vasario 14 diena,bet man rodo kad nera mano bileto isvis,kur dingo jis?kur kreiptis?Mano draugei su kuria atskridau biletas atejo i el.pasta sienden.

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,

   tokiu atveju, reikia kreiptis į tiesioginį bilietų pardavėją.

 47. Viktorija sako:

  Laba diena ar galina rankiniam bagaze vesti lekstes poudus sakes,peilius, viskas stiklinis.?aciu

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,

   problemų kilti neturėtų, tačiau įrankių ašmenų ilgis neturėtų viršyti 6 cm.

 48. Marco sako:

  Sveiki. Ar galima pasiimt su savimi kompiuteri su kompiuteriotase ir visai kitais butinais priedais?

  • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

   Sveiki, kompiuterį su dėklu bei papildomomis priemonėmis galite pasiimti kartu tokiu atveju, jeigu šis bagažas atitinka nurodytus aviakompanijos kriterijus. Tai yra Jums nemokamai priklauso didelis orlaivio salono bagažas (iki 10 kg, išmatavimai negali viršyti 55 x 40 x 20 cm) ir mažas (35 x 20 x 20 cm).

 49. Mantė sako:

  Sveiki, man 15 metų ir noriu skristi su drauge (16 metų) į Airiją. Ar galėčiau skristi su tėvų raštu patvirtintu notaro, kad galiu skrist viena arba su lydinčių asmeniu kuriam 16?

  • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

   Mante, skrendant su Ryanair aviakompanija, 15 metų amžiaus asmeniui tinkama tik suaugusio palyda. Papildoma palydos paslauga neteikiama.

 50. Veronika sako:

  Sveiki,

  Ar Ryanair aviakompanija daznai keicia savo skrydzio laikus, kai jau bilietai patvirtinti/sumoketi pinigai? Jus su jais dirbat tai zinot, kaip daznai? Kaip gali buti kai nusiperki bilietus pirmyn ir atgal su Ryanair (bilietai pirkti sausio men 2017m, skrydis bus tik balandi), o jie sugeba pakeisti laikus ir i prieki, o po savaites ir atgal pakeite laika..? Kaip cia gali buti? Kodel jie keicia laikus, kai skrydis rezervuotas?

  Aciu uz atsakyma.
  Lauksiu.

  • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

   Veronika, Ryanair aviakompanija retai keičia skrydžius, tačiau vis tik atsitinka. Tačiau dėl detalesnės aviakompanijos keitimų informacijos mes konsultuoti neturime galimybės. Rekomenduojame kreiptis į tiesioginius Ryanair atstovus.

 51. Mantė sako:

  Sveiki, man 15 metų ir noriu skristi su drauge (16 metų) į Airiją pas jos gimines. Ar galėčiau skristi su tėvų raštu patvirtintu notaro, kad galiu skrist viena arba su lydinčių asmeniu kuriam 16?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,

   kadangi Šengeno erdvės reikalavimai netaikomi Airijai, Jums bet kokiu atveju reiks vieno iš tėvų sutikimo, patvirtinto notaro. Jeigu skrendate Ryanair oro linijomis, lydintis asmuo turi būti ne jaunesnis nei 16 metų (tad gali būti ir jūsų draugė).

 52. Jovita sako:

  Sveiki,

  kokius dokumentus 9be asmens tapatybės kortelės)reikia turėti vaikams iki 16 metų, jei jie skrenda su mokytoju (lydinčiuoju asmeniu). Ar užtenka pasakyti žodžiu, kad yra lydintysis asmuo?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,

   skrendant už Šengezo zonos ribų reikalingas ir vieno iš tėvų sutikimas, patvirtintas notaro. Keliaujant Šengeno zonoje ir skrendant Ryanair, papildomų dokumentų neprireiks.

 53. Mila sako:

  Sveiki
  vakar sužinojau, kad bus naujas skrydis iš Vilniaus į Kelną.Niekur nerandu informacijos kada artimiausiu metu galima įsigyti bilietus? Ką reiškia „žiemos sezonas“,iki kokio mėnesio šis skrydis bus?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,

   tiesiogiai skrydžiai į Kelną iš Vilniaus kol kas nėra numatyti. Reiktų sekti oro linijų bendrovių informaciją.

 54. Marco sako:

  Sveiki.skrisiu su raynar turesiu tase iki 10kg ir ar galima pasimti kartu ant peciu dar sportine kuprine su minimaliais daigtais? Dydzio tikslaus nezinau,na kaip normali kuprine, bet daigtu daug nebutu galima ir paspaust jei reikia. Atsakykite prasau issamiau,nes kitur gana neaiskiai ir glaustai atsakyta.

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,

   Į Ryanair aviabilieto kaina įskaičiuoti 2 rankinio bagažo vienetai:
   ✔ Ryanair rankinis bagažas iki 10 kg, kurio išmatavimai negali viršyti 55x40x20 cm.
   ✔ Mažasis rankinis bagažas, kurio išmatavimai negali viršyti 35x20x20 cm. Antrajam bagažui svorio apribojimai netaikomi.

   Jūsų rankinis bagažas turėtų tilpti į oro uoste esančias specialias rankinio bagažo dydžio patikros dėžes. Tad jeigu kuprinė susispaudžia, problemų kilti neturėtų.

 55. Milda sako:

  sveiki,ar imanomas toks dalykas, kad del baudos, nesumoketos skolos, ankstoliam( norvegijoje) skendant is norvegijos gali buti neiskeistas asmuo skrydziui i lietuva, tol kol nesumokes baudos?

  • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

   Milda, dėl šios informacijos rekomenduojame kreiptis į šalies muitinę, iš kurios skrisite.

 56. Ali sako:

  Sveiki,
  1. Ryanair pradėjo naudoti mobilią programėlę, su kuria, kaip nurodo, galima užsiregistruoti skrydžiui ir kurioje galima turėti įlaipinimo kortelę. Ar tai reiškia, kad tą kortelę bus galima išsaugoti planšetėje ir nereikės spausdintos popierinės kortelės, kuri paprastai yra būtina norint nemokėti už registraciją? Ar paprastai nėra problemų ją nuskaitant?

  2. Vienu pirkimu pirkau 2 bilietus, tad gavau vieną rezervacijos numerį ir rodo, kad abiejų bilietų numeriai vienodi. Ar tai reiškia, kad abiejų keleivių pavardės ir kiti duomenys bus ant vieno bilieto? ar bus du atskiri bilietai su vienodais numeriais?

  Ačiū.

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,

   bilietai, įsigyti portale ryanair-skrydžiai.lt , turėtų būti atspausdinti ir kartu su asmens dokumentu pateikti oro uoste. Vienas rezervacijos numeris galioja vienam užsakymui, nepriklausomai, kiek asmenų keliauja. Jūs gausite dvi atskiras įlaipinimo korteles.

 57. Renata sako:

  Sveiki. Siandien skrendu is kauno oro uosto i liutona. Ir nesu atsispausdinusi bilieto, bet bilieta turiu telefone, ar tai ne problema?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,

   bilietai, įsigyti portale ryanair-skrydžiai.lt , turėtų būti atspausdinti ir kartu su asmens dokumentu pateikti oro uoste.

 58. Odeta sako:

  Sveiki,

  Skrendu i Norvegija. Ar galima rankiniame bagaze veztis juoda malta kava supakuota originalioje pakuoteje (kaip perkant is parduotuves). Ar yra kokie kiekio ar pakuociu dydzio apribojimai?

  Aciu

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, problemų dėl Jūsų kavos kilti neturėtų. Tai turėtų būti nedideli kiekiai, skirti tik Jūsų asmeniniui vcartojimui

 59. Vilija sako:

  Sveiki, nusipirkome bilieta vaikui 14metu, kaip reikia uzregistruoti bilieta? Vaikas skris vienas.

  • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

   Vilija, keliaujant su Ryanair aviakompanija 14 metų amžiaus vaikas be suaugusiojo palydos skristi negali. Prašome informuoti, su kokia aviakompanija Jūs pasirinkote skristi.

 60. agn sako:

  Sveiki, jei skrendu į Didžiają Britaniją ir vežuosi 4 blokus cigarečių, ar galiu dar vežti tabako ?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,
   ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

   ✔ 800 vnt. cigarečių;
   ✔ 400 vnt. cigarilių;
   ✔ 200 vnt. cigarų;
   ✔ 1 kg tabako.

   Tad galite vežtis iki 1 kg tabako.

 61. Ernesta sako:

  sveiki, turiu klausimą, ar rankiniame bagaže galiu vežtis plaukų tiesintuva?

 62. Artiom sako:

  Laba diena
  ar butinai pirkti cigaretes duti fri? Ar galiu is anksto su savimi tureti rankiniame bagaze?
  Dekui

  • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

   Sveiki, cigaretes galite iš anksto nusipirkti. Svarbu atsižvelgti į kiekius, kurie yra leidžiami skrendant į tam tikrą šalį.

 63. Rūta sako:

  Laba diena, iš Varšuvos skrisime į Fuerteventurą. Vaiko pavardė nesutampa su mamos. Kokių papildomų dokumentų be asmens tapatybės kortelės gali pareikalauti Varšuvos oro uosto pareigūnai. Vaikui 16 metų.

  • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

   Rūta, skrendant su Ryanair aviakompanija 16 metų amžiaus asmuo yra laikomas suaugusiu, tad papildomų dokumentų, įrodančių tėvystės ryšį, turėti nėra būtina.

 64. ddariuss sako:

  Laba diena,skrisiu i uk su brolio vaiku jam 14 turiu noraro patvirtinta igalevima mamos , nes vaikas vyksta pas teti ar reike vertimo anglu kalba igalevimui

  • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

   Dariau, tėvų sutikimo, kuris yra patvirtintas notaro, nėra būtinas vertimas anglų kalba.

 65. Inga sako:

  Sveiki, norėjau paklausti į kurį oro uostą į Oslą (Norvegija) yra skrydžiai iš Vilniaus? Vasario 1d. yra skrydis iš Vilniaus į Oslą (6val. 15min) tačiau neparasytą kurį oro uostą..

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,

   oro linijų bendrovė Ryanair iš Vilniaus skraidina į Oslo Gardermoen oro uostą.

 66. Simona sako:

  Sveiki,
  Ar galima rankiniame bagaze vezti mesos konservus? Aciu

  • Simona | Ryanair sako:

   Laba diena,

   Jei juose yra skysčio konservo dėžutė negali būti didesnė nei 100 ml.

 67. Neringa sako:

  Kiek galima alkoholio vežtis rankiniam bagaže? Skrydis iš Vilniaus į Londoną.

  • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

   Neringa, skrendant į Londoną galite su savimi turėti iki:
   • 10 litrų stipriųjų alkoholinių gėrimų (ne stipresnių nei 70%)
   • 20 litrų spirituoto vyno (pvz., portveino arba chereso
   • 90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno)
   • 110 litrų alaus

 68. Violeta sako:

  Sveiki. Ar perkant lektuvo bilietą internetu vaikui (4metai) būtina turėti jo pasą? Norėtume skristi į Berlyną kovo pradžioje, šiuo metu vaiko dokumentų (apart gimimo liudijimo) neurime.Dokumentus gausime likus 2 savaitėms iki skrydžio.

  • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

   Violeta, vaiko asmens dokumentas reikiamas tik registracijai į skrydį, kurią Ryanair aviakompanija leidžia atlikti likus 4 dienoms iki skrydžio. Todėl drąsiai galite bilietus pirktis dabar, o užsiregistruoti į skrydį, kai turėsite galimybę.

 69. Aušrinė sako:

  Sveiki, ar pasikeitė kūdikiui iki 2 m. priklausantys du nemokai gabenami daiktai – pasirinktinai kėdutė, vežimukas etc.? Ar dabar tik vienas? Naujose taisyklėse labai sudėtingai suformuluota.. Dėkui.

  • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

   Aušrine, šiuo metu skrendant su Ryanair aviakompanija nemokamai galima gabenti 2 vnt. kūdikio/vaiko įrangos: 1 vežimėlis ir automobilinė kėdutė, kelioninė lovelė arba automobilio sėdynė.

 70. Arunas sako:

  Sveiki. Turiu bilieta i Dublina vasario 6d. Ketinu veztis rankini bagaza. Lagamino ismatavimai 56x34x22. Ar neturetu kilti keblumu?

 71. Tautvydas sako:

  Sweiki pirma karta iskrendu is rygos oro uosto y airija kiek laiko ankciau reketu buti ir ar galima gabentis kartu alkoholinius gerimus ir kitus saldumynus?

  • Simona | Ryanair sako:

   Labas rytas,

   Oro uoste turėtumėte būti bent dvi valandos iki skrydžio, dėl alkocholio ir tabako gaminių:
   Valstybių nustatytas orientacinis leidžiamas kiekis negali būti didesnis kaip:
   • 800 cigarečių*,
   • 400 cigarilių,
   • 200 cigarų,
   • 1 kg tabako,
   • 10 litrų stipriųjų alkoholinių gėrimų (ne stipresnių nei 70%),
   • 20 litrų spirituoto vyno (pvz., portveino arba chereso),
   • 90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno),
   • 110 litrų alaus.

   Leidžiamų saldumynų kiekio tikslaus nėra nustatyta.

 72. nezinomas sako:

  sveiki,ka daryti jeigu vedu uzsireservuoti masinos stovejimo aisktelenir nieko nerodo,nejau viskas uzrezervuota ? kur galima palikti masina ??

  • Simona | Ryanair sako:

   Labas rytas,

   Pabandykite susisiekti su žmonėmis, kuriems priklauso stovėjimo aikštelė.

 73. Antanas sako:

  Sveiki,ar verta rizikuoti pirkti bilietus su persedimu skrendant Ryanair is Vilniaus i Barselona ir is Barselonos i Gran Kanarija is to pacio terminalo kai iki kito skrydzio skiria tik 1val 10 min.?

  • Simona | Ryanair sako:

   Labas rytas,

   Patartume nerizikuoti ir pasilikti daugiau laiko persėdimui.

 74. Lukas sako:

  Sveiki, ar galima veztis rankiniam bagaze masinos datale „throttle position sensor” ? Ji siaip plastmasine galim sakyt..

 75. Vaida sako:

  Laba diena,
  Turiu dvigubą pavarde.
  Draugai pirkdami bilietus įrašė tik paskutinę vyro pavardę.
  Dar nepraėjo 24h.
  Ar galima nemokamai pakoreguoti pavardę?
  Ar bus nesklandumu, jei neatitiks pavardės?

 76. Sandra sako:

  Sveiki, ar registruotame bagaze galima veztis saldyta maista su nezymetomis pakuotemis? Jei Galima nurodykite kieki.

  • Simona | Ryanair sako:

   Labas rytas,

   Priklauso, kur skrendate, bet nurodymuose patariama gabentis su ilgo galiojimo maistą.

 77. viktorija sako:

  laba diena,skrydziui duomenis pildziau lietuviskomis raidemis su pauksciukais ir nosinem,o atsiunte ilaipinimo korteles trims asmenims be o vienam vaikui su ar cia nieko blogo?aciu az atsakyma

  • Simona | Ryanair sako:

   Labas rytas,

   Bilietuose nėra rašomi vardai ir pavardės lietuviškomis raidėmis tad galite nesijaudinti.

 78. Tomas B. sako:

  Laba diena. Liepos mėn. gale planuoju skristi į Airiją. Tačiau liepos 5 d. baigiasi paso galiojimas. Noriu paklausti, ar nekils problemų, jei bilietus rezervuosiu su šiuo metu turimu dokumentu, o skrisiu su kitu? Ačiū.

  • Simona | Ryanair sako:

   Labas rytas,

   Tuomet jums reiks paskambinti į portalą, kuriame įsigijote bilietus ir paprašyti, kad pakeistų jūsų paso duomenis.

 79. Augustė sako:

  Laba diena,
  Ar galima į Vokietiją vežtis 3 skirtingų rūšių cigarečių? Čekius turiu. Ar nebus problemų ties patikrinimu?

  • Simona | Ryanair sako:

   Labas rytas,

   Galima svarbu, kad neviršytumėme leistino cigarečių kiekio.

 80. Lina sako:

  Sveiki, planuojam kelionę (su kompanija Ryanair) į Angliją su kūdikiu, gal galite atsakyti į šiuos klausimus:
  1. Kokį maistą galiu pasiimti kūdikiui į rankinį bagažą, kokioje jis turi būti taroje ir talpos? Kaip yra su maitinimu krūtimi, galima maitinti sėdimoje vietoje ar yra lėktuve tam skirta patalpa?
  2. Ar yra skirtas rankinis bagažas kūdikio rūbeliams, jei yra kokie yra krepšio išmatavimai?
  3. Ar vaikas gali turėti lėktuve žaislų, ar yra apribojimai?
  4. Jei norime skraidinti vežimą iš 2 dalių: važiuoklė ir sportinė dalis, tai kainuoja? kur reikia priduoti vežimą ir iš kur jį reikės pasiimti nuskridus?
  5. Išskrendant į Angliją kūdikis bus iki 1 metų, bet grįžtant į Lietuvą jis jau bus 1 metų ir 3 dienų, ar jam bus reikalinga speciali kėdutė ar kas nors kita skrendant atgal, o gal niekas nesikeičia?
  6. Ar lėktuve yra vieta skirta pervystyti kūdikį?
  7. Ar skrendant su kūdikiu yra reikalinga medicininė pažyma apie vaiko būklę? kokius dokumentus reikia turėti skrendant su kūdikiu?
  Ačiū, lauksiu atsakymų.

  • Simona | Ryanair sako:

   Labas rytas,

   1. Skrednant tarp Europos Sąjungos valstybių, rankiniame bagaže galima turėti skysčių, kurių indelių talpa neviršina 100 ml, o bendras skysčių kiekis – 1 litro. Tėveliams taikomos šiek tiek kitokios taisyklės – rankiniame bagaže leidžiama vežtis skystą maistą, tačiau tik tiek, kiek jo gali prireikti skrydžio metu.
   2 – 3. Visos oro linijų bendrovės riboja rankinio bagažo svorį ir tūrį. Bagažo svoris ir dydis priklauso kokiomis avialinijomis skrendate. Be to, kiekvienas keleivis gali turėti tik vieną rankinio bagažo vienetą į kurį turi tilpti rankinukas, nešiojamas kompiuteris, fotoaparatas ir, be abejo, vaikams skirti daiktai.

   Tačiau bet kokiu atveju patartina turėti sauskelnių, nedidelę pakuotę drėgnų servetėlių, vienkartinį maišelį panaudotoms sauskelnėms, papildomus drabužėlius, jei atsitiktų „nelaimė“, čiulptuką, mylimą žaisliuką ir apklotėlį. Paprastai lėktuve nebūna šalta, tačiau dažnai šalia sėdintys kaimynai įsijungia kondicionierius (ypač vasarą), todėl Jums bus patogu vaikutį truputį prikloti.

   4.Vaikiškas vežimėlis į orlaivio saloną neimamas. Jį galima priduoti prie registracijos stalų arba palikti prie lėktuvo. Jei pasirinksite antrą variantą, prieš lipant į lėktuvą būtinai vežimėlį sulankstykite. Oro uosto darbuotojai jį įdės į lėktuvo bagažo skyrių. Atskridus – išims ir paliks prie priekinių orlaivio laiptų.

   Patartina turėti drėgnų servetėlių, kad vėliau būtų galima nusivalyti vežimą, nes pastarieji „kraunami“ vienas ant kito ir neretai išsipurvina.

   Vežimėlis vaikams gabenamas nemokamai.

   5. Niekas nesikeičia

   6. Lėktuvuose yra tualetai ir ten galite sutvarkyti visus reikalus, tačiau pasiimkite patiesaliuką (apklotėlį), kad vaikučiui būtų minkščiau.

   7. Asmens tapatybės kortelę.

 81. Vaiva sako:

  Gerbiamieji, dažnokai sergu radikulitu ir vykstant į Angliją noriu vežtis su savimi priešuždegiminius leidžiamus vaistus ampulėse ir švirkštus juos suleisti. Ar galiu juos pasiimti rankiniame bagaže? Receptą vaistams paėmė vaistinėje, bet ampulės dėžutėse ir švirkštai pakuotėse. Lauksiu atsakymo.

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,
   švirkštus rankiniame bagaže vežtis galima, jei adatos ne ilgesnės nei 6 cm, ampules gabenkite pagal skysčių gabenimo taisykles. Jei šie Jūsų vaistai yra receptiniai, Jums reikia kartu turėti ir receptą.

 82. Miglė sako:

  Sveiki skrisime su kudikiu 4mėn
  Ar galime rankineme bagaže gabenti tyreles? Ir ar galima rankineme bagaže vežtis elektrini trintuva(blenderi)?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,
   kūdikių maistui, gėrimams, reikalingiems Ryanair skrydžių metu, apribojimai netaikomi. Trintuvą rankiniame bagaže gabenti galite.

 83. Neringa sako:

  Sveiki.
  Kažkaip netyčia parašiau į oficialų ryanair Facebook puslapį. Paklausiau ar nekils problemų dėl „middle names“ .. kadangi užsakinėti bilietus per ryanair app..reikalavo tik „first name“ ir „surname“. Tai gavau atsakymą kad jie nereikalauja „middle name“ .. kadangi vardas ir pavardė Atitinka pasuose .tai nekils problemų?

 84. a. sako:

  O kaip galima patikrinti ar vaiko gimimo data ivesta teisingai?

 85. Vaiva sako:

  Labas vakaras. Kilo klausimas, ar rankiniame arba registruotame bagaže galima vežtis kosmetines žirklutes ?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, galima žirkles gabenti ir rankiniame bagaže. Svarbiausia, jog įrankio ašmenys neviršytų 6 cm.

 86. Rita sako:

  Sveiki,
  Ar 2017 liepos ir rugpjūčio mėnesiais bus nukreipti skrydžiai iš Frankfurt HHN į Kauno ar Palangos oro uostus vietoj Vilniaus? Kur ir kada būtų galima sužinoti
  Ačiū

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, taip, šiuo metu skrydžiai iš Vilniaus bus nukreipiami į Kauno bei Palangos oro uostus. Dėl detalesnių skrydžių informacijos reiktų sekti naujienas.

 87. a. sako:

  Laba diena. Ar galima suklysti registruojantis skrydziui ir neteisingai ivesti kudikio gimimo data?

  • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

   Sveiki, skrendančiojo keleivio duomenys, pateikti registracijai į skrydį, turi visiškai sutapti su asmens dokumento duomenimis. Priešingu atveju gali kilti nesklandumų. Rekomenduojame kreiptis į tiesioginį bilietų pardavėją, jeigu bilietus įsigijote http://www.ryanair-skrydziai.lt portale, kreipkitės uzsakymai@zigzag.lt adresu.

 88. darius sako:

  sveiki,skrendu su sunumi 10 metu i anglija.ar sunus irgi gali vezti 800 cigareciu ,kaip dovanu,lauktuviu kriksto teciui?

  • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

   Dariau, iki 18 metų asmenims draudžiama su savimi turėti tabako gaminius.

 89. Diana sako:

  Sveiki.Ar galiu į lėktuvo saloną įsinešti ramentą?lūžęs kojos kauliukas.Ačiū

 90. Aiste sako:

  Laba diena
  Turim bilietus Vilnius Madridas-Madridas Tenerife(pietu)
  O atgal Tenerife(pietu) Londonas(STN)-Londonas(STN) Vilnius
  Sakykit ar tarp skrydziu bus naujos patikros?nes tevai skrido pro Madrida i Tenerife ir viena karta pereidinejo antra patikra o kita karta tiesiai i laukiamuju sale pakliuvo be patikros.
  Ir dar vienas klausimas ar galima veztis rankiniame bagaze vairo trauke?tai yra masinos detale,bet tai metalinis strypas 37cm su plasmasiniais antgaliais.
  Aciu uz atsakymus

 91. Viktorija sako:

  Labas vakaras. Kitą savaitę skrendu su broliu (jam 8 metai) į Norvegiją. Ar reikia turėti notaro įgaliojimą?

 92. Neringa sako:

  Sveiki, taisyklese nurodyta, jog kudikiui iki 2 metu galima pirkti ir atskira suaugusiojo vieta tik reikia pranesti apie tai kompanijai. Ar kaina islieka tokia pati kaip ir perkant bilieta suaugusiajam? Kokiu adresu ar numeriu reikia pranesti, kad kudikiui nupirkta suaugusiojo vieta? Aciu.

  • Neringa sako:

   Sveiki, kaina kaip suaugusiojo. Susisiekite su bilietų pardavėju iš kurio ketinate pirkti vietą.

 93. r. sako:

  laba diena.
  Keliauju su ryanair kompanija i Norvegija 3 dienoms, papildomos vietos nepirkau.Ar iskart galesiu uzsiregistruoti i abu skrydzius?

  linkejimai

  • Neringa sako:

   Sveiki, jei iki kelionės liko ne daugiau nei 4 dienos, tuomet turėtų būti galima.

 94. Erika sako:

  Ar galiu dabar pirkti bilieta liepos men, o veliau prideti kudiki kai turesiu laikino gryzimo dokumenta ? Ir kaip tai reikes padaryt , gal yra galima kudiki prideti nuvaziavus y orouosta pries skrydi?

  • Simona | Ryanair sako:

   Labas vakaras,

   Taip kūdikį vėliau galėsite pridėti, tai galėsite padaryti paskambinus į portalą iš kurio pirkote bilietus.

 95. Erika sako:

  Sveiki. Ar galiu sau nusipirkt bilieta dabar o veliau prideti kudiki kai turesiu laikino gryzimo dokumenta ? Ir kaip tai reikes padaryt , gal yra galima kudiki prideti nuvaziavus y orouosta pries skrydi?

  • Simona | Ryanair sako:

   Labas vakaras,

   Taip galite įsigyti bilietus dabar ir vėliau susisiekus su portalu, kur pirkote bilietus pridėti kūdikį.

 96. Erika sako:

  Sveiki. Noreciau nusipirkti bilieta liepos men, ar galiu dabar pirkti tik sau o kai turesiu laikino gryzimo dokumenta nupirkti kudikiui ir kaip man jy reiks pridet prie savo bilieto ar galesiu tai padaryt orouoste pries skrydi? Ar reikia pirkti viska iskarto?Aciu

  • Simona | Ryanair sako:

   Labas vakaras,

   Taip bilietą galite įsigyti dabar, o kūdikį vėliau pridėsite susisiekus su portalu, kur pirkote bilietus.

 97. Augustė sako:

  Laba diena,

  Kiek cigarečių pakelių galima vežtis į Vokietiją rankiniame bagaže?

  • Simona | Ryanair sako:

   Labas vakaras,

   Valstybių nustatytas orientacinis leidžiamas kiekis negali būti didesnis kaip:
   • 800 cigarečių

 98. Luiza sako:

  sveiki.noriu is anksto rezervuotis bilietus skrydžiuj vasaros metu.Tačiau šiuo metu laukiuosi ir vasarą skrist planuoju jau su kūdikiu.Kaip nusipirkti bilietą?pridėti naujagimį dabareikia negaliu nes nežinau nei kokios lyties kūdikio laukiuosi nei sprendimo dėl būsimo vardo.Ar įmanoma vėliau,jau kudikiuj gimus,pridėti naujagimį prie egzistuojančios rezervacijos

  • Simona | Ryanair sako:

   Labas vakaras,

   Taip bilietus galite įsigyti jau dabar o gimus kūdikėliui paskambinti į portalą, per kurį pirkote bilietus ir pridėti kūdikį.

 99. Indre sako:

  Planuojam pirkti skrydzius su persedimu, vilnius-berlynas-tenerife.I prieki persedimas truks 1.45h, atgal 1.20h. Ar tai butu pakankamas laikas?

  • Simona | Ryanair sako:

   Labas vakaras,

   Mes rekomenduotumėme pasilikti daugiau laiko persėdimui, nes galimos eilės, dėl kurių galite nespėti į reikiamą skrydį.

 100. Neringa sako:

  Ir dar.neirasiau middle name and dukros.ir vyro bilietų. Skrisiu į Lietuvą iš edingurgo. Ar nieko baisaus? Nors and.pasu bus middle name.. kaip pakoreguoti?

 101. Neringa sako:

  Sveiki. Ar yra kažkokie svorio išmatavimai? Vytas sveria apie 140 KG. nusipirkom bilietus bet apie tai nepagalvojau.
  Ačiū už atsakyma

  • Neringa sako:

   Sveiki, nėra, tačiau pagalvokite ar nekils Jūsų vyrui problemų dėl vietos, ar jis tilps į sėdimą vietą, tokiu atveju patariame įsigyti papildomą vietą kojoms.

 102. Neringa sako:

  Sveiki.
  Ar nekils problemų jei mano vyras yra stambus. Na apie 140kg. Ar jis gali skristi? Užsakiau bilietus bet apie tai nepagalvojau…
  Ačiū!

  • Neringa sako:

   Sveiki, skristi gali, tačiau gerai pagalvokite ar jis tilps į sėdimą vietą, patariame išsipirkti bent jau papildomą vietą kojoms.

 103. Ruta sako:

  Laba diena, planuoju skrist i Osla sausio 28-30 dienomis su ryanair kompanijos lektuvu, nepirkau papildomos sedejimo vietos. Ar pagal naujus jusu reikalavimus, galesiu i abi keliones uzsiregistruoti vienu metu? (pries isvykstant) Nes trumpas laikas.

 104. Juste sako:

  Sveiki. Dariau check in. Vyro,kudikio,ir savo. Bet ant vyro bilietovaiko id nr parasytas..nesupranyu,gal klaida padariau.vaiko ir vyro bilietas bendras

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Kad būtų ramiau galite kreiptis į tiesioginį bilietų pardavėją, kurie galėtų patikrinti Jūsų užsakymą.

 105. Stanislava sako:

  Sveiki, sūnus 16 m. serga Cukriniu dieabetu, skris vienas į Angliją, ar galės į saloną įsinešti jam reikalingus penus su insulinu, kurie jam bus reikalingi viešnagės metu (apie 4 vnt.) ar reikia kokio nors dokumento, patvirtinančio, kad jis serga Cukriniu diabetu?

 106. Laura sako:

  Sveiki, ar galima tiesiog nuvažiuoti Vilniaus Oro Uoste pasitikrinti ar telpa bagažas į spec. ryanair dėžę? Kiekvienas išmatavimas neturi viršytis, ar bendra suma? Ir ar nekils problemų jei aš mažą rankinuką tiesiog perrišiu perlenksiu ar panašiai(pamažinti išmatavimams)? Ačiū:)

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, įprastai oro uostose dar prieš bagažo patikrą yra šios patikros dėžes, kuriose galite pažiūrėti, ar telpa Jūsų bagažas. Išmatavimai nėra sumuojami. Dėl rankinės nesklandumų kilti neturėtų, ją taip pat pabandykite perlenktą sutalpinti į atitinkamą dėžę.

 107. Laura sako:

  Sveiki,

  2017-ųjų birželį planuoju skristi į Siciliją, Trapanį. Į kokį oro uostą iš Kauno vykdomi skrydžiai? Ar tai Vinzenco Florio di Trapani oro uostas?

 108. Vitalij sako:

  Sveiki. Ar galima i lektuva kaip rankini bagaza, neštis skraidanti Drona? Kurio ismatavimai 15-30-30

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,

   taip galima. Riektų tinkamai supakuoti bei neviršyti leistinų rankinio bagažo išmatavimų.

 109. Romualda sako:

  Sveiki,
  Kai skrisim pirmyn musu vaikui dar nebus 2 m, o kai skrisim atgal jau bus sueje 2 metai. Ar tokiu atveju galiu iskart pirkti bilieta i abi puses, ar reiks pirkti atskirai? Tarp skrydziu 2 savaiciu laikotarpis.

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,

   rekomenduojame bilietus nusipirkti atskirai, taip bus mažiau nesklandumų.

 110. Sarunas sako:

  Sveiki,
  Ar galima registruota bagaza priduoti is vakaro jai ankstyvas skrydis?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,

   įprastai bagažo registracija į skrydį pradeda likus 2 valandos ir baigiasi 40 minučių prieš skrydį.

 111. Gintarė sako:

  Sveiki. Kas priklauso nusipirkus papildomus kūdikio reikmenis už 10 eur.? Vežimėlis, autokėdutė ir iki 20 kg. rankinis bagažas?
  Kaip geriausia vežtis mišinuką? Milteliais ar jau pagamintą?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, skrendant aviakompanija Ryanair, už internetu užsakytą kūdikio įrangą už 10 eurų, suteikiama galimybė gabenti pasirinktinai automobilinę sėdynę / pagalbinę sėdynę ar kelioninę lovelę (vienas vnt. iki 20 kg).
   Kūdikiams nesuteikiama galimybė vežtis registruotą ar rankinį bagažą. Kūdikio maistui ir gėrimams, reikalingiems skrydžio metu, ribojimai nėra taikomi tad vežkite mišinuką taip, kaip Jums atrodo patogiau.

 112. TOMAS sako:

  Sveiki
  Ar galima vesti zaidimu konsole Ps4 su savimi.

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, problemų kilti neturėtų. Draudžiamų daiktų sąraše šio prietaiso nėra.

 113. Solveiga sako:

  Sveiki,skrendu is anglijos i Lietuva,skaiciau kad nuo 28 savaites reikia tureti pazyma daktaro. Skrisiu likus porai dienu iki 28 savaiciu. Ar kils problemu?ar geriau tureti pazyma,ir kur ja gauti?

 114. Violeta sako:

  Sveiki,
  ar galima rankiniame bagaže vežti miltus (2 vnt. po 1 kg) ir kaip dėl žvakių, ar galima jas rankiniame bagaže vežti?

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Jei miltai originaliose pakuotėse, problemų kilti neturėtų, žvakes gabenti galite.

 115. Domantė sako:

  Kiek galima vesti cigarecių blokų rankiniame bagaze kai skrendu į Londona iš Rygos?

  • Neringa sako:

   Domante, skrendant į Jungtinę Karalystę galite gabenti iki 800 vnt. cigarečių (iki 4 blokų)

 116. keleivis sako:

  Laba diena,
  Ką daryti tokiu atvėju? Atėjo priminimas užsiregistravimui į skrydį, bet suvedus rezervacijos numerį ir el. paštą rašo, kad užsakymas nerastas?

 117. Violeta sako:

  Sveiki,
  ar galima rankiniame bagaže vežtis miltų mišinį (2 pakeliai po 1 kg)? Ir ar galima vežtis rankiniame bagaže žvakes?

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Jei miltai originaliose pakuotėse, problemų kilti neturėtų, žvakes gabenti galite.

 118. Monika sako:

  Sveiki, įlaipinimo kortelėje mano pavardė užrašyta du kartus, ar man reikia ją pasikeisti ar viskas bus gerai? Ačiū

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Įlaipinimo kortelės duomenys turi būti tokie pat kaip nurodyta Jūsų dokumente, šiuo atveju reikalingas keitimas.

 119. Ramune sako:

  Laba diena, Ar galima į UK skrist su ID kortele ar būtinai reikalingas pasas. Jei perkant bilietus įvesta paso duomenys ar galima pakeisti į ID kortelės duomenys, jei registracija dar neatlikta?

  • Neringa sako:

   Ramune,
   Pakanka ID kortelės, pati koreguoti duomenų negalėsite, tokiu atveju turėsite kreiptis į tiesioginį bilietų pardavėją.

 120. Zigmas sako:

  Ar nepilnametis (16metu) važiuojantis vienas i Didžiąja Britaniją , rankiniame bagaže gali vešti cigaretes? Ir kokį kiekį?

 121. Ridas sako:

  Laba vakaras, jei rezervavau skrydi, bet radau kitur pigesnius bilietus tai ar reikia atsisakyti rezervacijos, ar automatiškai anuliuosis, per kažkurį laiką neapmokėjus už bilietus?

 122. arvydas sako:

  tai vis dėlto ,jei rankinio bagažo ratukai yra 5 cm dydžio ir tuomet bagažo aukštis 60 cm – tai tiks rankiniam bagažui ar jau reikia registruoti. Tokie lagaminai pardavinėjami mūsų prekybos centruose

  • Neringa sako:

   Arvydai, prieš lipant į Ryanair lėktuvą rankinį bagažą reikės įdėti į specialią dėžę, kuri atitinka Ryanair rankinio bagažo dydžio reikalavimus. Jei jūsų bagažas su ratukais tilps, problemų nebus. Beje, patikros dėžė yra šiek tiek didesnė nei numatyti išmatavimai.

 123. Jaroslav sako:

  Labas vakaras, pirkdamas bilietus Ivedziau neteisingai savo varda turi buti Jaroslav o parasiau Jarosval Ar bus problemų oro uoste?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,jei pavardės pirmos trys raidės yra teisingai įrašytos, problemų kilti neturėtų.

 124. Domantė sako:

  kiek cigareciu bloku vienas asmuo gali tureti rankiniame bagaze kuri nesis i lektuva?

 125. Indrė sako:

  Sveiki,

  Yra nupirkti bilietai, bet noriu dar nupirkti nepilnametei, kaip reikėtu dapirkti.

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, šiuo atveju turėtumėte pirkti bilietą kaip suaugusiam ir vėliau, susisiekus su tiesioginiu bilietų pardavėju, „pririšti“ šį bilietą prie lydinčio suaugusio asmens bilieto.

 126. Raimonda sako:

  Sveiki, ar rankiniame bagaze galima vežti mašinos diagnostikos aparatą? Skrydis ryanair Mancesteris – Ryga. Dekui

 127. Vesta sako:

  Sveiki. Norėčiau sužinoti dėl kūdikio pieno mišinuko(miltelių)pakuotės vežimo. Ar galima tokią pakuotę(neatidaryta) 900g pasiimti į kūdikiui priklausanti rankinį bagažą? Ačiū už atsakymą.

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, problemų kilti neturėtų, kadangi mišinuko kiekiui apribojimai netaikomi.

 128. Raidas sako:

  Ar nepilnametis (16 metų) gali keliauti į Angliją, be lydinčių asmenų?
  Ir kokių dokumentų prireiks?

  Iš anksto dėkoju!

 129. Romanas sako:

  Laba diena.Ar ramentus galima i salona nestis? Koja su metalo itvaru.Ar tokiu atveju pasiulo spec vieta? Ir ar vezant ilgesniam laikui insulino didesni kieki reikia dokumento? Ar reikia isversto i anglu kalba?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, ramentus įsinešti į lėktuvo saloną yra leidžiama. Skrendant aviakompanija Ryanair, Jūs turite galimybę už papildomą mokestį įsigyti keleivio vietą su daugiau vietos kojoms. Dokumentas apie jums paskirtą gydymą insulinu yra privalomas. Vertimas nėra būtinas, tačiau rekomenduojame jį turėti.

 130. Raidas sako:

  Ar gali nepilnametis (16 metų) keliauti vienas į Angliją ir kokių dokumentų reikia.
  Iš anksto dėkoju!

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, 16 metų asmuo su aviakompanija Ryanair gali keliauti vienas į Didžiąją Britaniją, tačiau yra reikalingas notaro patvirtintas vieno iš tėvų sutikimas.

 131. Edga sako:

  Sveiki
  Ar nebus problemu jei vesiu su ryanair tuscia be skysciu zibaline lempa?
  Ačiū

  • daiva sako:

   ar reikia pranesti oro uostui kad , nebeskrisime , skrydis gruodzio 22 is rygos i lidsa ? ar galima atagauti pinigus uz bilietus , jei bilietu pirkimo staiga sunkiai susirgo tetis ? bilietai be draudimo, ligonis nebutu skrides .aciu uz atsakyma .

   • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

    Sveiki,

    informuoti ar atšaukti dėl neatvykimo į skrydį nereikia. Pigių oro linijų bilietai įprastai nekeičiami ir negrąžinami.

 132. Neringa sako:

  Ar galiu rankiniame bagaže vežti žvakę stikliniame indelyje

 133. Dovile sako:

  Laba diena,
  planuojame keliauti su 3 mėn. kūdikiu, ar galima iki lėktuvo vežtis vežimėlį su lopšiu, o į saloną pasiimti nešyklę?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, lėktuvo salone galima turėti tik automobilinę kėdutę ir tik tuo atveju, jei išpirkta atskira vieta bei atitinka reikalavimus. Įpratai kūdikį reiktų laikyti ant kelių.

 134. Toma sako:

  Laba norejau paklaust kiek galima vežti ryaneir tabako i airija ?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,

   į Airiją Lietuvos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių).

 135. adrija sako:

  Sveiki, ar reikia turėti tėvų sutikimą skrendant į Angliją, ar galima skristi paprastai, jei esi 17 metų? Planuoju skrist 2017m gegužes men.

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, keliaujant į Didžiąją Britaniją Jums reikia tiek asmens tapatybę patvirtinančio dokumento, tiek vieno iš tėvų sutikimo, patvirtinto notaro.

 136. Klausimelis sako:

  Sveiki!
  Ar nebus problemu registruotam bagaze jeigu vesiu zibaline lempa be (skysciu)?
  Ačiū

 137. Edga sako:

  Sveiki!
  Noreciau suzinoti ar galima vezti registruotame bagaze zibaline lempa?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,
   Žibalinė lempa nėra paminėta draudžiamų daiktų sąraše.

 138. Migle sako:

  Sveiki,
  Ar galima vežtis makiažo veidrodį, supakavus rankiniame bagaže?

 139. Simona` sako:

  Sveiki,
  Ar galima vaikui iki 2 metukų gabentis vežimėlį? Mūsų susideda iš 2 dalių (sėdimojo dalis ir rėmas, kuris susilanksto)? Ar tai papildomai kainuoja?
  Ačiū.

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, kuomet keliauja kūdikis/vaikas Ryanair nemokamai leidžia vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus:
   ✔ sudedamą vežimėlį;
   ✔ automobilinę kėdutę arba kelioninę lovelę, arba automobilio sėdynę.

 140. Agnieska sako:

  Sveiki.ar galima vesti suaugusiajam rankiniame bagaze 100ml vesinamuju putu nuo vejaraupiu?
  Aciu uz atsakyma

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, jeigu šie vaistai yra receptiniai – turėkite receptą, gabenkite tik originalioje pakuotėje.

 141. Inga sako:

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežtis barzdaskutę (rotacinė), ar nekils problemų per patikrinimą? Ačiū už atsakymą.

 142. Juste sako:

  Sveiki,

  Kurioje vietoje oro uoste, galima įsigyti plastikinių nemokamų maišiukų skysčiams? (prieš skrydį atvykus).

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, kiekvienas oro uostas yra išdėstytas skirtingai, todėl konkrečiai nurodyti negalime. Siūlome maišeliais pasirūpinti ankščiau prieš skrydį.

 143. Arvydas sako:

  Sveiki, noriu sužinoti ar galiu vežti rankiniame bagaže energijos kaupiklį. Juo galima pakrauti telefonus, nešiojamą kompiuterį, užvesti automobilį kai išsikrovęs akumuliatorius.Labai laukiu atsakymo. Dėkoju

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, Jūsų minimo daikto draudžiamų skraidinti daiktų sąraše nėra.

 144. Anzelika sako:

  Noriu padaryti check in savo vaikui kuris skrenda su asmens gryzimo pazymejimu bet mums neleidzia suvesti galiojimo datos skrydis 2016-12-15,o pazyma galioja iki 2016-12-20. Kodel taip yra ka reikia daryti?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, pabandykite registruotis į skrydį tik į vieną pusę. Jei nepavyksta, susisiekite su savo bilieto pardavėju.

 145. Rėja sako:

  Sveiki, norėčiau paklausti ar galima skrendant is Vilniaus i Osla gabenti 5 kg grikiu rankiniame bagaze?

 146. Jūratė sako:

  Sveiki,pirkome bilietus į Madridą,įlaipinimo kortelėje parašyta vieta 20B prie lango eilė 54 ar tai ne klaida? Ar viskas čia gerai?
  Ačiū už atsakymą

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, gali būti, jog sistemoje įsivėlė klaida. Lėktuve tiesiog ieškokite savo vietos.

 147. Guoda sako:

  Sveiki,

  Planuoju pirkti bilietus i Lietuva. Mano pasas pasibaigs kitu metu vasari. Ar kiltu problemu skristi?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, keliaujant po Europos Sąjungos ir Šengeno zonos valstybes ES piliečio asmens dokumentų (paso, asmens tapatybės kortelės) galiojimo laikas nėra reglamentuotas teisės aktais: dokumentai turi būti galiojantys visos kelionės metu. Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja, kad Lietuvos piliečio pasas ar ATK galiotų 3 mėn. po numatomo grįžimo iš kitos šalies.

 148. Rėja sako:

  Sveiki. Norėčiau paklausti ar galima skrendant is Vilniaus i Osla gabenti 5 kg grikiu?

 149. Vaidas sako:

  Laba diena, norejau paklausti ar oro uosto darbuotojai turi teise reikalauti perkelti rankini bagaza, kuris atitinka ismatavimus 55 x 40 x 20 cm i bagazo skyriu, nes neva tai mano bagazui lektuvo salone nera vietos, nors i bilieto kaina iskaiciuoti net du rankiniai bagazai, kuriuos galiu isinesti i lektuvo salona. Ar turiu teise atsisakyti tai daryti?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, į lėktuvo saloną priimama ne daugiau kaip 90 rankinio bagažo vienetų. Darbuotojai vietoje įvertina situaciją dėl talpumo ir priima sprendimus vardan keleivių saugumo, kuriuos bagažus perkelti į bagažo skyrių. Tai papildomai nekainuoja.

 150. Sigita sako:

  Sveiki,
  Ar rankiniam bagaze galima vezti molinius siuvenyrus,puodelius ir rasymo priemones. Ir ar rankinis bagazas-tase- gali buti kuprine?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, dėl Jūsų išvardintų daiktų problemų kilti neturėtų. Rankinis bagažas gali būti ir kuprinė, svarbu, jog neviršytumėte išmatavimų.

 151. andr sako:

  sveiki,netycia istriniau i emaila gauta laiska su rezervacijos nr.kaip uzsicekinti bilieta?

 152. ALEX sako:

  Sveiki, kiek gmalma veztis stipriuju gerimu kieki i Airija, registruotam bagaze,vienam lagamine ? Aciu uz atsakyma.

  • Neringa sako:

   Laba diena,

   Alkoholinių gėrimų vienas asmuo gali įvežti ne daugiau kaip: 10 l stipriųjų alkoholinių gėrimų (ne stipresnių nei 70%), 20 l spirituoto vyno (pvz., portveino arba chereso), 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno), 110 l alaus.

 153. aleksas sako:

  Labas nupirkau biletus i Airija 22 gruodzio dabar noriu uzregistruoiti vieta man ne leidze prisijungti i nupirkti vieta

 154. Rita sako:

  Sveiki, ar krepšyje, kuris priklauso vaikui iki 2 metų ir kurio svoris neviršija 5 kg, taip pat galima gabenti skysčių po 100ml, kurių bendras kiekis sudaro 1l ? Bei kokie išmatavimai taikomi krepšiui?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, skrendant aviakompanija Ryanair, kūdikiui priklausančio iki 5 kg bagažo dydžio apribojimai nenurodomi. Galite turėti vaikui kelionės metu reikalingo maisto ir gėrimų, jiems apribojimai nėra taikomi, tačiau būkite pasiruošusi pateikti juos patikrai. Keliaujančio suaugusiojo skysčiams taikomos įprastos skysčių gabenimo taisyklės.

 155. Klausiu sako:

  Ar galima vežtis silkę skardinėse?

 156. Indre sako:

  Sveiki,
  Noriu registruotis skrydžiui is Ovdos į Kauną 2016-12-01,tačiau man priskiria mokamas vietas ir nurodo,kad skrendant su vaiku iki 12 m.būtina,kad prie vieno iš suaugusių būtų priskirtas vaikas ir reikia už šią paslaugą mokėti. O jei aš registruosiuos prieš pat skrydį ar vistiek reikės mokėti?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, skrendant Ryanair aviakompanija, vienam užsakyme nurodytam suaugusiajam yra privaloma įsigyti vietą, kad kartu keliaujantis vaikas gautų nemokamą vietą. Bet kokiu atveju,šios vietos įsigijimas yra mokamas.

 157. Rima sako:

  Labas vakaras.Mes parskridom is UK su laikinais keliones dokumentais.Dabar turim pasus,bet negalim pasidaryt cekino.Neuzkrauna pakeistu duomenu.Skrydis rytoj.Ka daryt.Aciu

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, registraciją vykdykite tik į vieną pusę. Jei nepavyksta, tokiu atveju Jums reikėtų susisiekti su tiesioginiu bilietų pardavėju.

 158. Paulina sako:

  Sveiki, vienam keleiviui priklauso 10kg rankinid bagazas? Tai jeigu as skrendu su sese, tai mes kartu galim tureti 20kg?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, leistinas rankinio bagažo svoris priklauso nuo aviakompanijos, kuria skrendate. Jeigu klausiate apie Ryanair aviakompaniją, 1 bagažo vienetas neturi viršyti 10 kg. Tad Jūs galite turėti du rankinius bagažus po 10 kg.

 159. Inesa sako:

  Ar reikia tureti tevu sutikima vykstant i Didziaja Britanija ,jeigu iki pilnamestystes liko 5dienos?

 160. Diana sako:

  Sveiki turiu suvenyrine dezute su 6 buteliukais lietuvisko midaus po 0.04 ml.viso 0.240ml.ar galiu veztis i uk dovanu.kuriame bagaze galiu veztis.aciu

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Registruotame bagaže nes rankiniame yra taikomi skysčių gabenimo apribojimai ir reikalavimai: jog skysčiai turi būti atskirose, ne didesnėse nei 100 mililitrų, talpose. Šias talpas turite įdėti į vieną permatomą ir užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro, krepšelį.

 161. Paulina sako:

  Sveiki, kokių makiažo priemonių negalima imtis į lėktuvą? Ir ar galima į rankinį bagaža įsidėti skystos pudros? Ar reikia ją dėti į peršviečiamą plastikinį maišelį? Jeigu galite, prašau išsamiau apie tai. Ačiū!

  • Neringa sako:

   Paulina, skystus, tirštus produktus rankiniame bagaže galima gabenti, jei jų talpa neviršija 100 ml, skysta pudra – laikoma skysčiu. Bendras skysčių tūris neturi viršyti 1 l. Visus skysčius reikia sudėti į vieną sandariai užsegamą peršviečiamą maišelį.
   Daugiau informacijos apie vežamus daiktus rasite BAGAŽAS įraše

 162. Dominykas sako:

  Ar galima veztis rankiniame bagaze lauko teniso rakete, jeigu raketes kotas is lagamino issikisa mazdaug 20cm

 163. Leokadija sako:

  Ar nekils problemų, jei vardo antra ir trečia raidės sukeistos vietomis. Šią klaidą pastebėjau tik registruodamąsi į skrydį.

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, reikės atlikti keleivio vardo ar pavardės keitimą už atitinkamą mokestį. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 164. Leokadija sako:

  Sveiki, perkant bilietą pasinaudojau Rainair suteiktu kreditu, bilietą užsakiau nurodytu telefonu dar vasarą. Tik dabar, norėdama užsiregistruoti į skrydį, pastebėjau jog mano vardo antra ir trečia raidės sukeistos vietomis (vietoje Leokadija, įrašyta Loekadija). Ką turėčiau tokiu atveju daryti? Kokios gali būti pasekmės dėl šio neatitikimo?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, reikės atlikti keleivio vardo ar pavardės keitimą už atitinkamą mokestį. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 165. Evaldas sako:

  Sveiki, skrendant i anglija, noriu pasiimti i rankini bagaza savo reikmem cigareciu 2-3blokus, ar as jas galiu pirkti parduotuveje ar reikia pirkti dutyfree?
  Ačiū

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, galite pirkti ir įprastoje parduotuvėje prieš skrydį.

 166. Edita sako:

  Laba diena,
  noriu pasitikslinti, užsakant bilietus , keleivių duomenys vedami lietuviškomis raidėmis?
  Užsisakant jūsų svetainėje bilietus, kokie galimi apmokėjimo būdai(pavedimu, kreditine/debetine kortele)? papildomi mokesčiai taikomi atsiskaitant kreditine kortele?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, perkant bilietą vardą ir pavardę reikia rašyti lotyniškomis raidėmis (be lietuviškų simbolių).
   Apmokėjimą galite atlikti naudojant elektronine bankininkyste, banko pavedimu, atvykus į mūsų biurą.
   Mes netaikome papildomų mokesčių atsiskaitant kreditine kortele, tačiau yra taikomi tam tikri banko įkainiai.

 167. Mindaugas sako:

  Ar galima su savimi turėti gėlių šakeles (fliansus).Ačiu.

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, jei gėlės telpa rankiniame bagaže, galite vežtis. Beje, gėlių galima įsigyti „Duty Free“ parduotuvėje. O „Duty Free“ pirktas prekes į lėktuvo saloną galima įsinešti atskirai.

 168. Domantė sako:

  nesamone uzdaviau du klausimus ir nei i viena neatsekete, esu pasipiktinusi

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, Domante į Jūsų komentarus atsakyta jau prieš kurį laiką, visi komentarai atsakinėjami paeiliui.

 169. Dovile sako:

  Laba diena, pameciau asmens tapatybes kortele, skrydis vasario menesi. Ar registruojant skrydi galima pasikeisti asmens tapatybes kortele i pasa? Ar tai kainuoja?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, Jums reikėtų susisiekti su svetainės administracija, kurioje įsigijote skrydžio bilietą,ir pakeisti skrydžio duomenis. Ši paslauga yra mokama priklausomai nuo avialinijų.

 170. Gražina sako:

  Sveiki,ar galima rankiniame bagaže vežtis veidrodį?Ačiū.

 171. Lina sako:

  Sveiki,

  Sventem laukiame sveciu atvykstanciu is pradziu palnavo jie vaziuoti vieni tada nusipirko biletus.o dabar jie nusprende vis del to veztis ir vaikus.nupirkau as biletus vaikams bet dabar klausimas ar leis man jiems daryti check in atskirai nors ir skris kartu su tevais?
  Kaip visa tai sutvarkyti reiketu?
  Ar yra koks numeris kuriuo butu galima pasiskambinti ir susikalbeti lietuviskai? nes mamai butu geriau skambintis paciai.

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, susisiekite su administratoriumi, kad vaikų rezervacijas „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio keleivio rezervacijos. Ši paslauga yra mokama.
   Jei bilietus užsisakėte http://www.ryanair-skrydžiai.lt svetainėje, galite kreiptis šiuo numeriu Tel. +370 600 26766.

 172. Laima sako:

  Ar galima rankiniam bagaže vežtis sumuštinius?

 173. Gabriele sako:

  Sveiki, ar galiu neštis rankinę, kurios plotis viršija mažos moteriškos rankinės išmatavimus, bet suspaudus tilptų į reikiamas dimensijas?

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Jei esate įsitikinusi jog sutalpinsite į patikros dėžę, tuomet bandykite.

 174. minde sako:

  sveiki, noriu paklausti, ar galima rankiniame bagaze nestis mesos zuvies koncervus, metalineje ar stiklineje pakuoteje, aciu

  • Neringa sako:

   Mindaugai, negalime pasakyti, kaip skenavimo aparatas užfiksuos konservus. Dažniausiai paprasti konservai būna priskiriami prie skysčių, o skysčius galima gabenti tik iki 100 ml talpose.

 175. erika sako:

  sveiki, skrendu su kudikiu, ar galiu rankiniame bagaze veztis vaistus (pradaryti buteliukai – neurofen, espumisan) ir kt. nereceptinius vaistus, taip pat 3 naujas pakuotes vitaminu (papildu)?

 176. Gabrielė sako:

  Labas vakaras. Turiu klausimą. Jei nusiperku du registruotus bagažo vienetus po 15kg. ar galiu atvykti į skrydį su vienu lagaminu, neviršijančiu dvieju registruoto bagazo vienetų svorio? t.y., neviršijančiu 30 kg? Ačiū.

 177. KAZYS sako:

  Sveiki.Perkant bilietus internetu ivedziau neteisinga emaila.Ka tokiu atveju daryti?

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Susisiekite su tiesioginiu bilietų pardavėju ir jie pakeis Jūsų el.paštą.

 178. Agnė sako:

  Laba diena,

  Nusipirkome bilietus, vardą ir pavardę parašėme su lietuviškomis raidėmis. Skrisime iš Paryžiaus Buvė, sakykite ar nekils nesklandumų? Dėkojame už atsakymą.

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Bilietai Jums bet kokiu atveju greičiausiai bus be lietuvybių suformuoti pagal reikalavimus, problemų šiuo atveju neturėtų kilti.

 179. Mantė sako:

  Sveiki,
  Rekomenduojate kudikio pirno miltelius gabenti orginaliojr pakuoteje, bet pakuote orginali yra labai didele ir sunki. Kudiki butinai turiu pamaitinti misinuku. Tiesiog patikros kontrole negali paragauti? Ar taip ims ir ismes?
  Dekoju

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Negalime garantuoti jog jiems nekils įtarimas, kad Jums nekiltų tuomet papildomų problemų, jei tikrai manote jog įrodysite jog tai mišinukas, tuomet bandykite gabenti, dėl ragavimų tai nėra linkė patikros darbuotojai viską ragauti.

 180. Enrika sako:

  Sveiki, keliaujame kartu su kūdikiu, kartu vežamės sportinį vežimą, kuris susideda iš dviejų dalių t.y. sėdima dalis ir vežimo ratai. Ar tai skaitosi dvi dalys ar kaip vienas komplektas?
  Ačiū už atsakymą.

 181. Mante sako:

  Sveiki,
  Ar oro uosto patikra mane praleis su kudikio pieno milteliais, be specialios pakuotes, o tiesiog busiu isidejusi i buteliuka ?aciu

 182. Vilija sako:

  Sveiki turim bilietus trim kelione po 5 dienų ir nusprendėme ,jog keliaus kartu ir dar vienas sūnus . Kaip galėčiau jam nupirkti bilietus.4 m. Vaikui irgi pirmyn ir atgal

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Tokiu atveju tektų vaikui pirkti bilietą kaip suaugusiajam ir skambinti į centrinę Ryanair būstinę dėl vaiko prijungimo prie Jūsų užsakymo, jei bilietą įsigijote per bilietų rezervavimo sistemą, tuomet susisiekite su tiesioginiu bilietų pardavėju dėl bilietų prijungimo.

 183. Dainius sako:

  Sveiki,
  Jūsų puslapyje rašoma, kad skrendant į Izraelį būtina turėti bilietus į priekį ir atgal.
  Skrendame į Eilatą (Ovda) 10 dienų. Pagal Jūsų avialinijos tvarką atgal bilietus gausime tik būdami ten.
  Turime užsakymo informaciją, bet tik Lietuvių kalba.
  Ar nekils problemų patenkant į Izraelį?

 184. Jurga sako:

  Noriu pasiteirauti ar balandzio menesi bus vykdomi skrydziai is Varsuvos i Fuerteventura.

 185. Justina sako:

  Kilo šioks toks klausimas. Jei nepilnametė 16 m mergina pasigimdė vaikuti bet ji pasidararė emancipacija ir vaikučio globa priklauso jei nes teismas jei suteike leidima tapti vaikučio globa. Reikalingas sutikimas išvykti? Jai teisiškai nustatė pilnametystė.

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Skrendant su Ryanair aviakompanija 16 metų vaikas gali skristi jau vienas ir būti lydintis asmuo, bet sutikimas yra reikalingas.

 186. Mano sako:

  ar Rygos oro uoste registrupjant bagaza ir prainant patikra tie darbuotojai kalba lietuviskai???

 187. Sarune sako:

  Sveiki, ar galima neštis mažąją automobilio kėdutę (vadinamąjį pašikniuką)į lėktuvo saloną kaip papildomą krepšį.

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Norint keliauti su kėdute, reikės užsakyti atskirą sėdimą vietą. Daugiau informacijos rasite prie D.U.K.

 188. Inga sako:

  Laba diena,

  per http://www.raynair.com pirkau bilietus skrydžiui gruodžio mėnesiui, tačiau viename iš keleiviu padariau klaida: prie vardo ir pavarde parašiau ir prie pavardės vėl pakartojau pavarde, gavosi – Vardenis Pavardenis Pavardenis. Ar gali būti problemų? Klaida atgaliniame biliete padaryta.

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Taip, gali kilti problemų, šiuo atveju Jums reikia susisiekti su Ryanair skambučių centru.

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Taip, gali kilti problemų, šiuo atveju Jums reikalingas informacijos koregavimas.

 189. Gintare sako:

  Laba diena,
  Kaip reiketu prijungti giminaiciu vaiko bilieta, bet tik i viena puse? Jei musu seima perka bilietus is Vokietijos i Lietuva ir atgal, o giminaiciu vaikui reikia bilieto tik is Vokietijos i Lietuva. Ar imanoma taip nupirkti bilietus? Vaikui 9m.

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Jaunesnio nei 16 metų amžiaus keleivio prie esamos skrydžio rezervacijos pridėti negalima, tačiau galite atlikti naują atskirą rezervaciją, arba užsakinėti bilietą vaikui kaip suaugusiąjam ir tuomet skambinti į Ryanair skambučių centrą dėl vaiko pridėjimo prie Jūsų rezervacijos, nebent užsakinėjate ne tiesiogiai per http://www.Ryanair.com, tokiu atveju kreiptis į kitą bilietų pardavėją dėl vaiko prijungimo. Taip bilietus pirkti galima, tačiau ne vienos rezervacijos metu.

 190. LINA sako:

  Sveiki. Ar galima veztis rankimiame bagaze neskysta medu ir rukyta zuvy, jai taip tai koks kiekis? Ar turetu buti specialis ipakavimas? Aciu

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Jei medus yra kietos konsistencijos tuomet galite, rukytą žuvį taip pat, kiekis gali priklausyti nuo šalies į kurią keliaujate, svarbu jog šiuo atveju žuvis neskleistų pašalinių kvapų ir neviršytų rankinio bagažo apribojimų.

 191. irena sako:

  Sveiki.ar galima nestis I lektuva supakuota biljardo lazda

 192. Laura Mackevič sako:

  Laba diena,

  ar ratukai skaičiuojami į bendrus bagažo išmatavimus? Su ratukais bagažas 57 cm, 2 cm didesnis, nei turėtų būti. Ar teks atiduoti į registruotą bagažą?

  Ačiū!

 193. Vilija sako:

  Laba diena, norėčiau rezervuoti platesnes vietas skrydžiui užsakymo Nr. F2RGTPJ, į kur galėčiau kreiptis?

 194. Viktorija sako:

  Sveiki, ar reikia turėti tėvų sutikimą skrendant į Angliją, ar galima skristi paprastai, jei esi 16 metų?

 195. Agne sako:

  Sveiki, norėjau užduotį klausimą apei skrydžius iš Liverpulio
  Liepos ir Rugpjūčio mėnesį nėra jokių skrydžių į Vilniaus oro uostą iš Liverpulio. Girdėjau, kad maršrutas bus pakeistas į Kauno miestą, tačiau niekur nerandu tokios informacijos. Ką galite patarti šiuo atveju?

 196. Jurgita sako:

  Ar nepilnametis vaikas gali keliauti is Anglijos i Airija su kitu asmeniu.Vaikas LT pilietis.

 197. Onute sako:

  Sveiki,ryt iš Palangos turiu bilietą i Londoną,bilieta pirko marti gyvenanti Londone.Mano pase nurodytas dvigubas vardas,marti užrašė viena,ar mane praleis?

 198. Volodimir sako:

  Sveiki noreciau suzinoti kokia suma grynu galiu tureti su savimi skrendant is uk i lietuva?

 199. Rusanda sako:

  Labas vakaras, norejau paklausti ar galima veztis i Anglija saldytos sviezios mesos kaip ji turi buti supakuota

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Mėsą gabenti galite. Specialaus įpakavimo nėra, svarbu, kad nesklistų kvapai, ar nepratekėtų kokie skysčiai. Galite gabenti sandariame indelyje, vakuuminėse pakuotėse.

 200. Viktorija sako:

  Sveiki, ar reikia turėti tėvų sutikimą skrendant, ar galima skristi paprastai, jei esi 16 metų?

 201. Margarita sako:

  Laba diena,

  Lapkričio 9d. užsisakiau bilietus į Oslą. Sėdimos vietos nepasirinkau, vadinasi man ta vieta bus paskirta automatiškai? Nekils problemų įlaipinant?

 202. vladas sako:

  sveiki,ar galima rankiniam bagaze vezti zvejybos kabliukus……

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Negalime garantuoti, kaip įvairių kabliukų gabenimą traktuos darbuotojai oro uoste. Pasak taisyklių, aštrius daiktus turėtumėte gabenti registruotame bagaže. Jei kabliukai nedideli ir nepasirodys pavojingi, tuomet galėsite gabenti.

 203. Vytautas sako:

  laba diena,
  Susipildžiau lietuviškai visus vardus, bet įlaipinimo kortelėje rašo teisingas raides tik šveplai. Kaip suprantu problemų neturėtų kilti?
  Ačiū

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Vytautai, perkant aviabilietus vardus ir pavardes ir reikia rašyti lotyniškomis raidėmis (be š,ž,č ir kt.), šiuo atveju problemų tikrai nekils.

 204. Asta sako:

  Laba diena, kaip patikrinti ar gerai suvesti paso duomenys. Registracija i skrydi jau atlikta. Dekoju.

  • Neringa sako:

   Asta, registracijos duomenų patikrinti negalite. Jei norite sužinoti, ar teisingai įvedėte duomenis, reikės susisiekti su tiesioginiu bilieto pardavėju.

 205. Brigita sako:

  Sveiki. Norejau paklausti ar oro uoste galima pabaigti registracija? Nes as pirkausi bileta ir kudikio duomenu dar nezinau, zinosiu ta paciai diena kaip skrydis bus. Skrisim su laikinu leidimu

 206. Sandra sako:

  Laba diena,

  Ar rankiniame bagaže galiu vežti medų? saldainių dėžutę su likeriu, šokoladą su karamele?
  Labai lauksiu atsakymo. Ačiū

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Medų galite gabenti jei jis yra kietos konsistencijos, dėl saldainių priklauso nuo to, kaip užfiksuos oro uosto skeneris, jei saldainių kreminis įdaras bus laikomas skysčiu, tuomet gali tekti išmesti arba saldainius teks supakuoti pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles, šokoladui taip pat, jei jis be skysto įdaro tuomet problemų nekils.

 207. tortas sako:

  ar skrendant i UK galiu nestis torta?

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Jei torto sudėtinės dalys nėra skystos ar tirštos konsistencijos, telpa į aviakompanijos numatytus rankinio bagažo dydžio ir svorio apribojimus, tuomet galima tortą vežtis rankiniame bagaže. Aviakompanija Ryanair leidžia pasiimti antrą mažą rankinę į lėktuvo vidų, tad jei tortas atitiktų tos rankinės išmatavimus (35x20x20 cm), būtų galima vežtis vietoj jos.

 208. Karina sako:

  Sveiki,

  Įsigyjau bilietus pirmyn ir atgal. Gautas patvirtinimas sms žinute kad skrydžio dokumentai paruošti. Įėjus pagal nuorodą yra tik „boarding pass“. Bilieto nebereikia? Užtenka tik šio įlaipinimo dokumento?

  • Neringa sako:

   Karina, „Boarding pass“ išvertus ir yra skrydžio dokumentai, kuriuos reikia atsispausdinti.

 209. Gražina sako:

  Labas vakaras.Užsisakiau mokamą sėdėjimo vietą,o kai norėjau užsakyt vaikui(7m.)jam nedavė.Pagalvojau,kad gal automatiškai priskirs prie manęs,bet kai peržiūrėjau bilietus vietos buvo atskirai.Aš gale,o vaikas priekyje.Ką daryti,kad galėčiau užsakyt vietą prie savęs ir kur kreiptis?

 210. Egle sako:

  Sveiki, siandien perziurejau bilieta. Pirkau skrydi i dvi puses, taciau bilieta perziurejus pdf formatu matau tik skrydi i viena puse. Kodel?

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Galbūt Jūsų skrydis atgal bus daugiau nei po 4 dienų, todėl dar ir neturite atgalinio bilieto.

 211. Marina sako:

  Sveiki,sistema neleidźia užregistruoti vaika.kur kreiptis? Ačiu

 212. Lina sako:

  Sveiki,

  Jūsų svetainėje nurodyta, kad keliaujant su kūdikiu (sumokėjus fiksuotą kūdikio mokestį) į saloną nemokamai galima pasiimti kūdikio krepšį (iki 5 kg) ir du daiktus. Mes norėtumėm pasiimti maniežą (lovytę) ir sėdimą vežimėlį, bet mūsų vežimėlis Emmaljunga, jis susilanksto, bet yra didesnis, nei įprasti „push-chair“ tipo vežimėliai (žr. čia: http://www.babynamelibrary.com/brands/emmaljunga/emmaljunga_classicsport_large.html). Ar vis tiek galima jį pasiimti į lėktuvo saloną nemokamai?

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Nemokamą įrangą galima gabenti vaikams iki 11 metų (dėl vežimėlio dydžio problemų kilti neturėtų, kadangi nėra nustatyti kažkokie išmatavimai). Atminkite, kad kūdikių/vaikų vežimėliai registruojami su kitu bagažu ir gabenami nemokamai, jei biliete nurodyta, kad lėktuvu keliauja kūdikis/vaikas.

 213. Berta sako:

  Laba diena, norėjau pasiteirauti, ar galima rankiniame bagaže vežtis kvepalus, 30ml. talpos stikliniame buteliuke, neįdėjus į skysčiams skirtą maišelį?

 214. Renata sako:

  Sveiki, jei isigijau bilietus telefonu per ryanair mobiliaja programele.Ar ileis mane be atsispausdintos ilaipinimo korteles, nes niekaip neduoda man jos atsispausdinti. Aciu.

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Jei bilietus turite telefone, programėlėje tuomet problemų kilti neturėtų.

 215. Audra sako:

  Sveiki. Ar tokia kosmetika, kaip kompaktinės ir birios pudros, šešėliai priskiriama prie skysčių? Ar galiu drąsiai vežtis rankiniame bagaže?

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Jei kosmetikos priemonės nėra skystos ar tirštos konsistencijos, į skysčių maišelį dėti nereikia ir galite gabenti rankiniame bagaže.

 216. Vitalija sako:

  Laba diena. Jei vezciausi cigaretes 2blokus (turiu pirkimo kvita) ar mane praleistu pro patikrinimo punkta ,Lietuvoje?

 217. Rita sako:

  Jeigu skrendu į Kanarų salas tik su rankiniu bagažu, o atgal sugalvočiau apsipirkti ir prireiktų papildomo bagažo. Kaip elgtis ir kiek tai kainuotų?

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Tokiu atveju turite kreiptis į tiesioginį bilietų pardavėją, kadangi vienos nustatytos bagažo pridėjimo kainos nėra, tai priklauso nuo skrydžio krypties bei datų.

 218. Ingrida sako:

  Laba diena, skubiai reikia pagalbos. Skrydis 24 diena, spalio. negalime skristi, siandien bandziau perkelti kitai dienai, ir reikia damoketi. Bet ne ta kortele paemiau, ir dabar nebeduoda suvesti skrydzio duomenu, liepia kreiptis i pagalbos centra. ka daryti? Ten rynair, turi pakeisti kazka, kad galeciau vel ivesti skrydzio numeri ir damoketi skirtuma, bet neleidzia. kur man kreiptis? ka daryti? aciu, Ingrida

 219. Ingrida sako:

  Laba diena, skubiai reikia atsakymo. Turiu bilietus, trim zmonem, bet negaliu tai dienai skristi, reikia keisti data. pradejau keitima, bet pasiemiau ne ta kortele, nes reikia damoketi, ir dabar isvis nieko nebeleidzia daryti, liepa kreiptis i Rynair. ka daryti? aciu labai, Ingrida

 220. Krist sako:

  Laba diena, ar galima kartu su savimi veztis dronus ?

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Jei dronai neviršija rankinio bagažo išmatavimų, tuomet problemų kilti neturėtų.

1 4 5 6

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?