Ryanair dažniausiai užduodami klausimai 4 783BAGAŽAS

Ar į Ryanair bilieto kainą įskaičiuotas bagažas?

Į aviakompanijos Ryanair aviabilieto kainą įskaičiuotas rankinis bagažas (1 bagažo vienetas iki 10 kg), kurį nešatės su savimi į lėktuvo saloną.
Nuo 2013.12.01 galima nemokamai į lėktuvą įsinešti ir antrą bagažą – mažą moterišką rankinę – bei oro uoste įsigytas prekes. Antroji rankinė negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų. Antrąjį bagažo vienetą reikės pasidėti lentynose virš sėdimųjų vietų arba po kėde.

Koks yra Ryanair rankinio bagažo svoris vienam keleiviui?

Rankinis bagažas – 1 bagažo vienetas iki 10 kg ir maža moteriška rankinė. Rankinio bagažo išmatavimai negali viršyti 55 x 40 x 20 cm. Antroji rankinė negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų. Mažajai rankinei svorio apribojimai netaikomi. Atkreipkite dėmesį į bagažo taisykles.

Ar rankinio bagažo dydis turi atitikti visus nurodytus matmenis? Ar ratukai skaičiuojami į bendrus bagažo išmatavimus? Kas bus, jei rankinis bagažas bus didesnis?

Prieš lipant į Ryanair lėktuvą rankinį bagažą reikia įdėti į specialią dėžę, kuri atitinka Ryanair rankinio bagažo dydžio reikalavimus. Jei jūsų bagažas tilps, problemų nebus. Jei netilps, reikės priduoti į registruoto bagažo skyrių už atitinkamą mokestį, kuris priklauso nuo skrydžio krypties bei datos. Bagažo kainos >

Koks yra Ryanair registruojamo bagažo svoris vienam keleiviui?

Aviakompanijos Ryanair registruojamas bagažas – 1 bagažo vienetas iki 15 kg arba iki 20 kg (išmatavimai 81 x 119 x 119 cm) arba 2 bagažo vienetai iki 15 kg ir iki 20 kg arba iki 15 kg ir iki 15 kg (išmatavimai 81 x 119 x 119 cm).

Ar galiu užsisakyti registruoto bagažo gabenimą po to, kai jau nusipirkau bilietą arba jau užsiregistravau į skrydį? Kaip?

Galite užsisakyti registruoto bagažo gabenimą po to, kai jau nusipirkote bilietą arba jau užsiregistravote į skrydį, tik paslaugos kaina bus jau didesnė nei perkant bilietą. Paslaugos kaina priklauso nuo skrydžio datos bei krypties. Nepamirškite iš naujo atsispausdinti įlaipinimo kupono, kad jame matytųsi įrašas apie registruoto bagažo gabenimo užsakymą. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, tai galite padaryti per „Manage booking“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

Ar tikrai į Ryanair lėktuvo saloną priima tik 90 rankinio bagažo vienetų?

Į lėktuvo saloną priimama ne daugiau kaip 90 rankinio bagažo vienetų. Darbuotojai vietoje įvertina situaciją dėl talpumo ir priima sprendimus vardan keleivių saugumo, kuriuos bagažus perkelti į bagažo skyrių. Tai papildomai nekainuoja.

Ar galiu užsakyti jungiamuosius skrydžius su aviakompanija Ryanair? Ar perkelia registruotą bagažą į kitą skrydį?

Pigių skrydžių aviakompanijos, taip pat ir Ryanair, nevykdo jungiamųjų skrydžių, todėl negali perkelti keliautojų ar jų bagažo į kitus skrydžius (tos pačios ar kitų aviakompanijų). Todėl neprisiima atsakomybės už tarpinius skrydžius, kuriuos keleiviai gali praleisti. Į kiekvieną skrydį reikia registruotis atskirai, t.y. kiekviename skrydyje turite turėti atskirą įlaipinimo kortelę. Jei keliaujate su registruotu bagažu, perkant bilietus kiekvienam skrydžiui atskirai reikia bagažą užregistruoti už atitinkamą mokestį. Atvykus į oro uostą bagažą reikia atiduoti į bagažo skyrių, o nusileidus bagažą atsiimti ir vėl registruoti į kitą skrydį. Raginame palikti pakankamai laiko nuo suplanuoto pirmojo skrydžio pabaigos iki kito skrydžio pradžios. 

BAGAŽO TURINYS

Kaip gabenti skysčius Ryanair rankiniame bagaže?

Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 mililitrų, induose. Šiuos indelius turite įdėti į vieną permatomą ir užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro talpos krepšelį; vienas krepšelis – vienam keleiviui (tokius maišelius galite nusipirkti oro uostuose (pvz., Kauno oro uoste) arba gauti nemokamai (pvz., Vilniaus oro uoste). Tūrio apribojimai netaikomi vaistams ir kūdikių maistui.

Ar galiu vežtis vaistus ar maisto papildus rankiniame ar registruotame bagaže?

Išsamią informaciją apie vaistų ar maisto papildų gabenimą rankiniame ar registruotame bagaže rasite Zigzag.lt tinklaraštyje.

Ar galiu neštis fotoaparatą, nešiojamąjį kompiuterį į Ryanair lėktuvo saloną?

Jūsų fotoaparatas, nešiojamasis kompiuteris turi būti įdėti į jūsų rankinį bagažą. Rankinis bagažas – 1 bagažo vienetas iki 10 kg (bagažo išmatavimai negali viršyti 55 x 40 x 20 cm) ir maža moteriška rankinė (negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų). Tad jei jūsų fotoaparatas, kompiuteris neviršija šių dydžio apribojimų, galite juos neštis tiesiog vietoj mažosios rankinės. Antrajam bagažui svorio apribojimai netaikomi.
Saugumo patikros metu kompiuterį reikia iš bagažo ištraukti ir pateikti atskirai.
Į registruotą bagažą fotoaparato, kompiuterio nedėkite, nes jie gali būti apgadinti arba bagažas gali vėluoti, dingti.

Noriu vežtis kartu su savimi muzikos instrumentą. Kaip užsisakyti šią paslaugą perkant lėktuvo bilietą?

Jei norite neštis mažesnius muzikos instrumentus, pavyzdžiui, gitarą, smuiką ar altą, kurie viršija Ryanair nustatytus rankinio bagažo matmenis, į lėktuvo saloną, perkant bilietą turite užsakyti instrumentui papildomą vietą už papildomą mokestį. Registruotas arba rankinis bagažas papildomai instrumento vietai nepriklauso.
Norėdami tokiam bagažo vienetui užsakyti papildomą sėdimą vietą, pavardės laukelyje įrašykite žodžius ITEM SEAT, o vardo laukelyje įrašykite žodį EXTRA. Tada rezervacijoje ir internetinėje įlaipinimo kortelėje bus nurodyta EXTRA ITEM SEAT. Internetinės registracijos metu būtina įvesti lydinčio keleivio kelionės dokumento išsamią informaciją.
Jei instrumentas atitinka rankinio bagažo dydžio ir svorio išmatavimus, galite neštis jį į saloną nemokamai, tačiau daugiau rankinio bagažo su savimi turėti negalite. Arba kitas variantas – atiduoti instrumentą į registruoto bagažo skyrių.

Ar galiu Ryanair skrydžio metu kartu vežtis gyvūną?

Aviakompanija Ryanair į skrydžius gyvūnų nepriima. Daugiau apie keliavimą su gyvūnais skaitykite Zigzag.lt tinklaraštyje straipsnyje „Keliavimas su savo augintiniais“.

Kiek cigarečių, alkoholio galima vežtis į Angliją, Airiją, Vokietiją, Norvegiją?

Didžiosios Britanijos valstybių (Anglijos, Škotijos, Velso, Šiaurės Airijos) bei Europos Sąjungos šalių nustatytas orientacinis leidžiamas tabako gaminių kiekis negali būti didesnis kaip:
– 800 cigarečių (4 blokai)*;
– 400 cigarilių;
– 200 cigarų;
– 1 kg tabako.
Alkoholinių gėrimų vienas asmuo gali įvežti ne daugiau kaip:
– 10 l stipriųjų alkoholinių gėrimų (ne stipresnių nei 70%);
– 20 l spirituoto vyno (pvz., portveino arba chereso);
– 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
– 110 l alaus.
* Į Austriją, Airiją, Daniją, Italiją, Kroatiją, Slovėniją, Švediją ir Vokietiją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais.
Į Norvegiją asmuo nuo 18 metų gali vežtis iki 200 vnt. cigarečių (1 blokas) arba 250  g kitų tabako gaminių. 18 – 20 m. asmenys gali vežtis ne stipresnių nei 22% alkoholinių gėrimų. Vyresni asmenys gali vežtis: 1 l spiritinio gėrimo (22% – 60%), 1,5 l vyno (2,5 % – 22 %), 2 l (6×0,33 l) alaus. Alkoholinių gėrimų kombinacijos priklauso nuo to, ar vežami tabako gaminiai. 200 vnt. cigarečių atitinka 1,5 l vyno arba 1,5 l alaus. 1,5 l vyno atitinka 1,5 l alaus. 1 l spiritinių gėrimų atitinka 1,5 l vyno arba alaus. Silpnesnius gėrimus keisti į spiritinius negalima. Galimos kombinacijos: 1 l spiritinio gėrimo + 3 l vyno + 2 l alaus; 4,5 l vyno + 2 l alaus; 6,5 l alaus (nevežant tabako gaminių), 1 l spiritinio gėrimo + 1,5 l vyno + 2 l alaus + 200 vnt. cigarečių arba 250 g. tabako; 3 l vyno + 2 l alaus + 200 vnt. cigarečių arba 250 g. tabako; 5 l alaus + 200 vnt. cigarečių arba 250 g. tabako (vežant cigaretes).
Svarbiausia galiojanti taisyklė – šie daiktai turi būti skirti asmeniniam vartojimui, t.y. keleivis jų neketina perparduoti. Jei šių prekių vežatės daugiau, jums gali tekti įrodyti, kad jos skirtos tik asmeniniam vartojimui paprašant įsigijimo dokumentų, teiraujantis viešnagės laikotarpio, leistino kiekio viršijimo priežasčių. Nesugebėjus įrodyti, alkoholis ir/ar tabako gaminiai (pvz., cigaretės) bus konfiskuojami.
Į Lietuvą ar kitas ES šalis galima įsivežti iki 200 vnt. (vykstant oro transportu) arba iki 40 vnt. (vykstant sausumos ir jūros transportu) cigarečių iš ne ES šalių (pvz., iš Rusijos, Baltarusijos su rusiškomis banderolėmis). Kiek galima vežtis Lietuvoje prikauptų cigarečių su rusiškomis banderolėmis į atitinkamą ES šalį, reikėtų tikslintis čia >
Cigaretes galite vežtis tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže.
Pabrėžiame, kad nuo 2015.05.01 asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

Ar galima vežtis elektronines cigaretes?

Elektronines cigaretes vežtis galite, tačiau tik rankiniame bagaže. Papildomus cigarečių skysčius gabenkite pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles.
Elektroninėmis cigaretėmis skrydžio metu naudotis draudžiama.

 

VAIKAI

Ar Ryanair taiko nuolaidas vaikams?

Vaikams nuo 2 metų aviakompanija Ryanair nuolaidų netaiko. Kūdikiams iki 2 metų taikoma fiksuota bilieto kaina.

Ar Ryanair taiko nuolaidas šeimai?

Nuo 2014.06.17 aviakompanija „Ryanair“ siūlo 50% nuolaidą registruoto bagažo gabenimui, vietos rezervacijai, pirmenybinio įlaipinimo paslaugai ir jaunesnių nei 16 metų vaikų draudimui, jeigu į tą patį užsakymą įtrauktas vaiką lydintis suaugęs keleivis, įsigiję atitinkamas paslaugas už pilną kainą.
Papildomos nuolaidos šeimai siūlomos tada, jei skrydžio bilietai užsakyti ne anksčiau kaip 2014.06.17.
50% nuolaida registruoto bagažo gabenimui, vietos rezervacijai, pirmenybinio įlaipinimo paslaugai ir draudimui taikoma ne daugiau kaip 2 vaikams, kai 1 iš lydinčių suaugusių asmenų yra įtrauktas į tą patį užsakymą ir perka atitinkamas paslaugas už pilną kainą, ir ne daugiau kaip 4 vaikams, kai 2 iš lydinčių suaugusių asmenų yra įtraukti į tą patį užsakymą ir perka atitinkamas paslaugas už pilną kainą.
Papildomos nuolaidos šeimoms siūlomos tada, kai suaugę ir vaikai yra įtraukti į tą patį užsakymą.
Keleiviai, kurie per vienerius kalendorinius metus yra skridę du kartus (pirmyn ir atgal) ir naudojosi „Ryanair siūlomomis papildomomis nuolaidomis šeimai, gali kreiptis į bilieto pardavėją dėl „Family Extra“ paslaugos ir 20% nuolaidos trečiajam skrydžiui su vaikais. Jei prašymas bus patvirtintas, nuolaidos kodas bus išsiųstas pirkėjui ir galios 4 savaites nuo jo išdavimo dienos.

Ar gali nepilnamečiai vaikai skristi vieni su Ryanair avialinijomis?

Aviakompanija Ryanair nepriima į skrydį vaikų iki 16 metų be suaugusiųjų palydos. Jei ir nupirksite nepilnamečiui bilietą kaip suaugusiajam, vaiko nepavyks užregistruoti į skrydį ir gauti įlaipinimo kortelę, jei kartu su juo neskris suaugęs asmuo. Ryanair palydos paslaugų neteikia.

Kokių dokumentų reikia, jei keliauja vaikas?

Visų pirma reikalingas galiojantis asmens dokumentas – pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jei asmens dokumentas negalioja, dingęs, grįžti į savo šalį gali su Asmens grįžimo pažymėjimu. Gimimo liudijimas kertant sieną negalioja.
Ryanair ir pasienio tarnybos turi skirtingus reglamentavimus.
Aviakompanija Ryanair nepriima į skrydį vaikų iki 16 metų be suaugusiųjų palydos. Vyresni vaikai juos gali lydėti. Ryanair aviakompanijai reikia pateikti tik galiojančius asmens dokumentus ir atspausdintas įlaipinimo korteles.
Pasienio tarnybai reikia pateikti papildomus dokumentus, jei vaikas iki 18 metų be tėvų keliauja į valstybes, nepriklausančias Šengeno zonai. Daugiau informacijos ČIA >

Turiu Ryanair lėktuvo bilietą ir vėliau nutariau, kad kartu skris ir vaikas. Kaip jam nupirkti bilietą?

Sistema neleis vaikui iki 16 metų nupirkti bilieto į Ryanair skrydį be suaugusiojo. Tokiu atveju nupirkite nepilnamečiui bilietą kaip suaugusiajam ir iškart paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio keleivio rezervacijos.

Ar galiu keliauti su kūdikiu?

Aviakompanija „Ryanair“ kūdikių iki 7 dienų amžiaus į skrydį nepriima.
Kūdikiai (nuo 8 dienų iki 23 mėnesių imtinai) privalo būti lydimi suaugusiojo asmens nuo 16 metų (vienas suaugęs lydi vieną kūdikį). Perkant bilietą reikia nurodyti, jog skrendama su kūdikiu. Kūdikis turi sėdėti ant suaugusiojo kelių (kūdikio saugos diržu pasirūpins personalas). Kūdikiui skirtu iki 5 kg bagažu rūpinasi lydintis asmuo ir bagažui galioja visos lėktuvo vidaus bendrosios taisyklės. Kūdikiui registruoto bagažo gabenimo paslauga nepriklauso.
Kūdikio bilieto kaina yra fiksuota.
Jei kūdikiui sukanka dveji metai iki atgalinio skrydžio, jam taikoma pilna, kaip ir suaugusio keleivio, bilieto kaina, mokesčiai, taisyklės ir kt.
Yra galimybės pervystyti kūdikį ar pašildyti maistą lėktuve.

Ar kūdikiui skiriama atskira vieta?

Kūdikiui atskira vieta nepriklauso, jis turi sėdėti suaugusiam keleiviui (nuo 16 metų) ant kelių (kūdikio saugos diržu pasirūpins personalas).
Tačiau yra papildomų sąlygų, kuomet kūdikiui gali būti užsakyta atskira vieta už papildomą mokestį.
1. Papildoma vieta (Extra Seat) gali būti skirta kūdikiams nuo 8 dienų iki 23 mėnesių amžiaus. Kūdikiai turi sėdėti ant suaugusiojo kelių (nuo 16 metų), kai lėktuvas kyla, leidžiasi ir visais atvejais, kai privaloma prisisegti saugos diržus. Kūdikis gali būti perkeltas į jam skirtą papildomą vietą tik tada, kai bus leista atsisegti saugos diržus. Užsakius papildomą vietą kūdikiui lėktuve, rankinio ar registruoto bagažo gabenimo paslauga kūdikiui vis tiek nepriklauso. Jeigu užsakėte atskirą papildomą vietą kūdikiui, turite apie tai pranešti klientus aptarnaujančiajam personalui, kad atliktų rezervaciją ir priskirtų sėdimą vietą.
2. Kūdikiai nuo vienerių metų amžiaus lėktuve gali sėdėti atskiroje kėdėje naudojantis Amsafe CARE saugumo diržais. Tokiu atveju vaiko svoris yra ribojamas – nuo 10 kg iki 20 kg. Norint užsisakyti šią paslaugą, reikia susisiekti su klientus aptarnaujančiu personalu. Jei užsakėte vietą kūdikiui (12 – 23 mėnesių kūdikis naudosis Amsafe CARE saugumo diržais), nemokamai priklausys 10 kg rankinis bagažas, maža rankinė ir galimybė užsisakyti registruojamą bagažą už papildomą mokestį.
Jeigu užsisakėte atskirą vietą kūdikiui, kuris naudosis Amsafe CARE saugumo diržais, turite apie tai pranešti klientus aptarnaujančiajam personalui http://www.ryanair.com/ie/questions/contacting-customer-service/ , kad atliktų rezervaciją keleiviams ir priskirtų sėdimą vietą. Šiam užsakymui bus taikomos internetinės svetainės nuolaidos.
Jeigu Amsafe CARE saugumo diržais naudosis vaikas vyresnis nei 2 metų amžiaus, keleivių rezervacija gali būti atliekama internetu, tačiau turėsite susisiekti su klientus aptarnaujančiu personalu, kad įtrauktų informaciją dėl saugos diržų ir priskirtų tinkamą vietą.
3. Kūdikiai gali sėdėti automobilinėje kėdutėje, jei jai yra užsakyta atskira vieta ir ji atitinka reikalavimus.
Automobilinę kėdutę, skirtą sėdėti kūdikiui/vaikui lėktuvo salone, į saloną neštis galima tuomet, jei yra patvirtinta, jog ji gali būti naudojama lėktuve (European car seat – kėdutė turi turėti CE lipduką su užrašu „Certified for use on aircraft“; U.S. car seat – kėdutė turi turėti FAA lipduką su užrašu „Certified for use on aircraft“), turi 5 saugos diržus, telpa 42,5 cm plotyje tarp sėdimos vietos rankenų.
Keleiviams, kurie užsakė atskirą sėdimą vietą kūdikiui ir jis naudosis automobiline kėdute, kuri atitinka keliamus reikalavimus, priklausys 10 kg rankinio bagažo, mažos rankinės gabenimo paslauga nemokamai ir galimybė užsisakyti registruoto bagažo gabenimo paslaugą už papildomą mokestį.
Jeigu užsakėte atskirą papildomą vietą kūdikiui (nuo 8 dienų iki 23 mėnesių amžiaus), kuris naudosis automobiline kėdute, atitinkančia keliamus reikalavimus, turite apie tai pranešti klientus aptarnaujančiajam personalui, kad atliktų rezervaciją keleiviams ir priskirtų sėdimą vietą.
Jeigu automobiline kėdute lėktuve naudosis vaikas, vyresnis nei 2 metų amžiaus, keleivių rezervacija gali būti atliekama internetu, tačiau turėsite susisiekti su klientus aptarnaujančiu personalu, kad įtrauktų informaciją dėl automobilinės kėdutės ir priskirtų tinkamą vietą.

Koks bagažas priklauso kūdikiui, vaikui, skrendant su Ryanair avialinijomis? Ar galima vežtis vaiko vežimėlį?

Kūdikiams iki 2 metų (iki 24 mėnesių) priklauso 5 kg bagažas. Vaikui nuo 2 metų (nuo 24 mėnesių) priklauso tiek rankinio ir papildomos mažos rankinės, tiek registruoto bagažo gabenimas.
Kuomet keliauja kūdikis/vaikas, nemokamai galima vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį (pushchair) ir automobilinę kėdutę (car seat), kelioninę lovelę (travelcot) arba automobilio sėdynę (booster seat).
Kūdikio/vaiko įranga turi būti užregistruojama oro uoste prie bagažo skyriaus. Registracija baigiama likus 40 min. iki skrydžio. Užregistravus vežimėliu galima naudotis iki laipinimo į lėktuvą. Skrydžio metu juo pasirūpins aptarnaujantis personalas. Išlipus iš lėktuvo vežimėlį atgausite ir galėsite toliau juo naudotis.
Atminkite, kad kūdikių/vaikų vežimėliai registruojami su kitu bagažu ir gabenami nemokamai, jei biliete nurodyta, kad lėktuvu keliauja kūdikis/vaikas. Jei kūdikis/vaikas nekeliauja, šie daiktai gabenami tik kaip specialusis bagažas už papildomą mokestį.
Papildoma kūdikio/vaiko įranga registruojama kaip jūsų registruotas bagažas. Kūdikio/vaiko įranga iki 20 kg registruojama ir kainuoja 10 EUR/GBP užsakant gabenimą iš anksto, 20 EUR/GBP užsakant oro uoste prieš skrydį už 1 vienetą skrydžiui į vieną pusę. Jei kūdikio/vaiko įranga viršija 20 kg, teks mokėti papildomai už kiekvieną viršijamą kilogramą. Registruojamą kūdikio/vaiko įrangą gerai ir saugiai supakuokite.
Kūdikio maistui ir gėrimams, reikalingiems skrydžio metu, ribojimai nėra taikomi.

Ar galima neštis automobilinę kėdutę į lėktuvo saloną?

Automobilinę kėdutę, skirtą sėdėti kūdikiui/vaikui lėktuvo salone, į saloną neštis galima tuomet, jei yra patvirtinta, jog ji gali būti naudojama lėktuve (European car seat – kėdutė turi turėti CE lipduką su užrašu „Certified for use on aircraft“; U.S. car seat – kėdutė turi turėti FAA lipduką su užrašu „Certified for use on aircraft“), turi 5 saugos diržus, telpa 42,5 cm plotyje tarp sėdimos vietos rankenų.
Keleiviams, kurie užsisakė atskirą sėdimą vietą kūdikiui ir naudosis automobiline kėdute, kuri atitinka keliamus reikalavimus, priklausys 10 kg rankinio bagažo, mažos rankinės gabenimo paslauga nemokamai ir galimybė užsisakyti registruoto bagažo gabenimo paslaugą.
Jeigu užsakėte atskirą papildomą vietą kūdikiui (nuo 8 dienų iki 23 mėnesių amžiaus), kuris naudosis automobiline kėdute, atitinkančia keliamus reikalavimus, turite apie tai pranešti klientus aptarnaujančiajam personalui, kad atliktų rezervaciją keleiviams ir priskirtų sėdimą vietą.
Jeigu automobiline kėdute lėktuve naudosis vaikas, vyresnis nei 2 metų amžiaus, keleivių rezervacija gali būti atliekama internetu, tačiau turėsite susisiekti su klientus aptarnaujančiu personalu, kad įtrauktų informaciją dėl automobilinės kėdutės ir priskirtų tinkamą vietą.

Ar reikia tėvų sutikimo, jei vaikas iki 18 metų keliauja vienas, su lydinčiu asmeniu ar su vienu iš tėvų?

Jeigu vaiko iki 18 metų kelionės tikslas yra Šengeno valstybė, tai taikomas Šengeno susitarimas ir nesvarbu, ar vaikas vyktų su tėvais, ar su vienu iš tėvų, ar su lydinčiu asmeniui ar net vienas, vieno iš tėvų sutikimo nereikia turėti ir valstybės sienos apsaugos pareigūnas jo nereikalaus. Tokiu atveju vykti pas notarą ir patvirtinti vaiko išvykimo į užsienio valstybę nereikia.
Šiuo metu visos Šengeno nuostatos galioja Austrijoje, Belgijoje, Danijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Graikijoje, Liuksemburge, Nyderlanduose, Portugalijoje, Ispanijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Islandijoje, Čekijoje, Estijoje, Vengrijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Maltoje, Lenkijoje, Šveicarijoje, Slovakijoje ir Slovėnijoje.
Šengeno erdvės reikalavimai netaikomi tokioms ES valstybėms kaip Didžioji Britanija, Airija, Bulgarija, Kipras, Kroatija, Rumunija. Vadinasi, jei vaikas vyksta į šias šalis, jo tėvams ar globėjams jau prieš kelionę reikės kreiptis į notarą.
Papildomi dokumentai (lietuvių ar anglų kalba) turi būti pateikti atsižvelgiant į tai, su kuo vaikas vyksta į kitas, ne Šengeno, užsienio valstybes:
–  Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę su vienu iš tėvų, pasienio kontrolės punkto pareigūnams reikia pateikti tik vaiko asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Antrojo iš vaiko tėvų rašytinio sutikimo pateikti nereikia. Tuo atveju, kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo vaikas išvyksta į užsienio valstybę, pavarde, Lietuvos Respublikos pasienio kontrolės punkto pareigūnų reikalavimu pateikiamas vaiko gimimo liudijimas.
–  Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę su lydinčiu asmeniu, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.
–  Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę vienas, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų vienas, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.
–  Kai vaikas vyksta į užsienio valstybę su organizuota vaikų grupe į ekskursiją, turistinę kelionę ar kitas organizuotas keliones (su sporto, mokslo, meno ar kitais kolektyvais), kartu su asmens tapatybę patvirtinančiais dokumentais pasienio kontrolės punkto pareigūnų reikalavimu turi būti pateiktas kelionės organizatoriaus parašu ir antspaudu patvirtintas raštas, kuriame turi būti nurodytas išvykstančių vaikų ir juos lydinčių asmenų vardinis sąrašas, ir šio rašto kopija. Už šio sąrašo sudarymą atsakingas kelionės organizatorius. Vaiko duomenys į sąrašą gali būti įtraukiami tik gavus bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinį sutikimą. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno. Tėvų, globėjų (rūpintojų) sutikimus turi saugoti kelionės organizatorius.
Vaiko, kuriam yra nustatyta globa (rūpyba), globėjas (rūpintojas), vaikų globos (rūpybos) institucijos vadovas ar jo įgaliotas atstovas, likus ne mažiau kaip 3 dienoms iki numatyto vaiko laikino išvykimo į užsienio valstybę, privalo raštu informuoti savivaldybės vaiko teisių apsaugos tarnybą (skyrių) apie numatomą laikiną vaiko išvykimą į užsienio valstybę, nurodydamas kelionės tikslą, trukmę ir šalį, į kurią vykstama.
Vaiko, kuris yra Lietuvos Respublikos pilietis, grįžimui į Lietuvos Respubliką reikia tik asmens tapatybės dokumento (paso arba asmens tapatybės kortelės), papildomų sutikimų ar kitų dokumentų pateikti nereikia, nesvarbu, su kuo jis grįžta.

 

REGISTRACIJA Į SKRYDĮ

Kaip registruotis į skrydį su asmens grįžimo pažymėjimu?

Registruojantis į skrydį pažymėkite varnelę, kad registruojatės skrydžiui į vieną pusę, jei turite bilietą skrydžiams į abi puses. Pasirinkite dokumento tipą „Pasas“. Asmens grįžimo pažymėjimas turi savo kodą, kurį sudaro 2 raidės ir 6 skaitmenys, tad šį kodą ir turite vesti į langelį, skirtą dokumento numeriui. Toliau suveskite visus duomenis, kurių jūsų prašo. Jei nepakanka dokumento galiojimo laiko ir neleidžia registruotis, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę.

Padariau klaidą registruojantis į skrydį (pasirinkau neteisingą pilietybę, įvedžiau ne tą numerį ir pan.). Ką daryti?

Paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų registracijos duomenis. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

Kaip paskirstomos sėdimos vietos Ryanair skrydyje? Ar sėdėsime kartu, jei nerezervuojame vietų už papildomą mokestį?

Prieš registruojantis į skrydį reikia nuspręsti, ar norite sėdėti pasirinktose vietose, ar tiks tokios, kokias paskirs. Pasirinkti norimas vietas už papildomą mokestį galite bilieto pirkimo metu arba dar iki registracijos į skrydį. Atliekant registraciją vietos parenkamos automatiškai ir nemokamai. Jei bilietai pirkti vienu metu, didelė tikimybė, kad sėdėsite šalia, tačiau jei vietų šalia nepakanka, jos gali būti išskirstytos. Daugiau informacijos >

 

BILIETŲ PIRKIMAS, KEITIMAS, KOREGAVIMAS

Ar galima keisti skrydžio datą, laiką, maršrutą, pavardę ir vardą? Kiek tai kainuoja?

Skrydžio datos, maršruto keitimai galimi (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio. Keleivio vardo, pavardės keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 2 val. iki skrydžio.* Už keitimus mokamas aviakompanijos nustatytas mokestis.
*Jei keleivis jau užsiregistravo į skrydį internetu ir vėliau nori atlikti datos, maršruto ar vardo keitimus, reikia susisiekti su rezervacijų centru likus ne mažiau kaip dienai iki skrydžio ir atšaukti registraciją. Atšaukus registraciją, bilieto keitimai galimi įprasta tvarka – internetu per „Manage booking“ arba per sistemos, kurioje pirktas bilietas, administratorių.
Nuo 2013.11.01 perkantiems bilietą suteikiama galimybė per parą ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko.
Daugiau informacijos apie Ryanair bilieto keitimus >
Dėl keitimų susisiekite su mūsų konsultantais tel. 8 37 407140, 8 600 26763 arba el.paštu uzsakymai@ryanair-skrydziai.lt.

Ką daryti, jei perkant Ryanair  lėktuvo bilietą varde ar pavardėje padaryta klaida, neįrašytas antras vardas ar pavardė?

Keleivio vardas ir pavardė turi būti nurodyti taip kaip nurodyta asmens dokumente, su kuriuo registruojamasi į skrydį.
Vardo ar pavardės pirmosios 3 raidės privalo būti teisingos. Jei suklydote ir vieną iš pirmųjų raidžių parašėte neteisingai, reikės atlikti keleivio vardo ar pavardės keitimą už atitinkamą mokestį (jei dar neatlikta registracija į skrydį). Jei smulkią klaidą padarėte kitose raidėse, nieko baisaus.
Jei asmens dokumente nurodyti du vardai ar pavardės, visi jie turi būti nurodyti ir biliete taip, kaip asmens dokumente, su kuriuo keleivis registruosis į skrydį.
Nuo 2013.11.01 perkantiems bilietą suteikiama galimybė per parą ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko.
Kad būtų ramiau laukti skrydžio, galite paskambinti į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų vardą ar pavardę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

Ar perkant bilietus vardus ir pavardes reikia rašyti su lietuviškais raidžių simboliais?

Perkant bilietą vardą ir pavardę reikia rašyti lotyniškomis raidėmis (be lietuviškų simbolių su taškais, nosinėmis ar varnelėmis, pvz., ė, į, š ir pan.).
Jei vis dėlto įrašėte vardą ir pavardę su lietuviškomis raidėmis, pasitikrinkite, ar atsiųstame patvirtinime keleivių vardai ir pavardės nėra iškraipyti. Jei raidės yra iškraipytos ir neperskaitomos, iškart paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui dėl pakoregavimo.

Ką daryti, jei nusipirkau lėktuvo bilietus su viena pavarde, o dar iki skrydžio ji pasikeitė (ištekėjau arba susigrąžinau mergautinę)? Ką daryti, jei į vieną skrydį registravausi su senesniais dokumentais, o prieš skrydį atgal jie pasikeitė ir negaliu pakoreguoti registracijos duomenų?

Jei jūsų asmens dokumentai dar nepakeisti ir liko su senąja pavarde ir kitais duomenimis, registruokitės į skrydį pagal turimus galiojančius dokumentus. Jei dokumentus jau pasikeitėte ir juose įrašyta naujoji pavardė ar nauji asmens dokumento duomenys (galiojimo laikas, numeris ir kt.), dėl pakoregavimo kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.
Biliete ir registracijoje į skrydį nurodyta keleivio pavardė ir duomenys turi sutapti su galiojančiame asmens dokumente, su kuriuo keleivis skrenda, nurodytais duomenimis.

Ar galima keisti skrydį, jei registracija jau padaryta?

Jei keleivis jau užsiregistravo į skrydį internetu ir vėliau nori atlikti datos, maršruto ar vardo keitimus, reikia susisiekti su rezervacijų centru likus ne mažiau kaip dienai iki skrydžio ir atšaukti registraciją. Atšaukus registraciją, bilieto keitimai galimi įprasta tvarka – internetu per „Manage booking“ arba per sistemos, kurioje pirktas bilietas, administratorių.

Nusipirkau Ryanair lėktuvo bilietą ir negaliu skristi. Ar galiu susigrąžinti pinigus?

Aviakompanijos Ryanair bilietai yra negrąžinami, išskyrus atvejus dėl keleivio ar jo šeimos narių mirties. Jei negalite skristi, galima keisti bilieto datą arba keleivio vardą ir pavardę už papildomą mokestį. Keitimai galimi, jei keleivis dar neužsiregistravo į skrydį. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, bilieto datą ar keleivio vardą ir pavardę galite pakeisti per „Manage booking“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

Ar galima gauti sąskaitą-faktūrą už Ryanair aviabilietus?

Sąskaitą-faktūrą už Ryanair bilietus galite gauti tik tuo atveju, jei bilietus perkate per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą. Norėdami gauti sąskaitą-faktūrą už aviabilietus, dar prieš perkant bilietus susiekite su mūsų konsultantais  tel. 8 37 407140, 8 600 26763 arba el.paštu uzsakymai@ryanair-skrydziai.lt.

Pirkau bilietą, pinigai iš sąskaitos nuskaičiuoti, bet bilieto į el.paštą negavau. Ką daryti?

Jei pinigai nuo sąskaitos nuskaičiuoti, vadinasi, bilietas yra nupirktas.
Kuomet negaunate laukiamo laiško, visuomet pasitikrinkite savo el.pašto dėžutės SPAM / Šlamštas aplanką. Jei ir čia laiško su bilieto pirkimo patvirtinimu nerandate, gali būti, kad vesdami duomenis padarėte klaidą įrašydami kontaktinį el.pašto adresą. Tokiu atveju, jei pirkote bilietą per Ryanair svetainę, bandykite pakoreguoti el.pašto adresą per „Manage booking“ arba kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei pirkote bilietą per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 

KITI KLAUSIMAI APIE RYANAIR SKRYDŽIUS

Koks Ryanair telefono numeris, kontaktai?

Skambinant iš Lietuvos: +448712460000 arba +448712460003 (skambučio kaina 10 pensų už minutę. Skambučiai iš mobiliųjų telefonų ar kitų tinklų gali kainuoti daugiau. Skambučių centro darbo laikas (Didžiosios Britanijos laiku): nuo pirmadienio iki penktadienio 9:00 – 17:55 val., šeštadieniais 09:00 – 18:00 val., sekmadieniais 10.00 – 18.00.
Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, visais klausimais kreipkitės į sistemos administratorių.

Kaip galiu sumokėti saugumo mokestį Rygos oro uoste?

Nuo 2015.04.01 Ryanair keleiviams jau nereikia mokėti saugumo mokesčio Rygos oro uoste. Daugiau informacijos rasite Rygos oro uosto internetinėje svetainėje >

Ką daryti, jei mano asmens dokumento galiojimas greitai baigsis?

Svarbu, kad jūsų asmens dokumentas galiotų jūsų kelionės metu. Jei dokumento galiojimas baigiasi kelionės metu, kreipkitės į vietoje įsikūrusią Lietuvos Respublikos ambasadą arba konsulatą dėl asmens grįžimo pažymėjimo išdavimo.
Jei vykstant į jūsų pasirinktą šalį reikalinga viza, tuomet jūsų asmens dokumentas turi galioti mažiausiai 6 mėnesius po jūsų grįžimo.
Nuo 2015.03.02 Lietuvos Respublikos piliečiai, esantys užsienyje, gali pasikeisti ar gauti asmens tapatybės kortelę bei pasą Lietuvos Respublikos diplomatinėje atstovybėje ar konsulinėje įstaigoje.

Ar gali nėščia skristi su Ryanair? Iki kelinto mėnesio? Kokios pažymos reikalingos?

Dažniausiai nuspręsti, keliauti nėštumo metu, ar ne, turi pati nėščioji, atsižvelgdama į savo savijautą, poreikį ir galimybes.
Skrendant su Ryanair, nuo 28 nėštumo savaitės būtina gydytojo pažyma (anglų k., ne senesnė nei 14 d. iki skrydžio), kurioje nurodoma, jog nėštumas yra be komplikacijų, planuojamo gimdymo laikas ir patvirtinama, jog jums leidžiama skristi lėktuvu. Jei moteris, kurios nėštumas yra virš 28 savaičių, nepateikia reikiamos pažymos, Ryanair turi teisę atsisakyti keleivę skraidinti. Pateikus reikiamą pažymą, dvynukų, trynukų ar daugiau vaikų besilaukiančioms moterims leidžiama skristi iki 32 nėštumo savaitės, o besilaukiančioms vieno vaiko – iki 36 nėštumo savaitės. PAŽYMOS FORMA>

Ar praeisiu pro patikrą oro uoste, jei po operacijos ar kt. kūne turiu metalinių dalių? Ar reikia pažymos?

Gydytojo pažymos dėl kūne esančių nedidelių skeveldrų ar plokštelių nereikia. Tačiau gydytojo pažymos reikia, jeigu keleivis kūne turi didelę metalinę dalį ar implantą, pvz., galūnės protezą ar dirbtinį klubo sąnarį. Rekomenduojama turėti tokią pažymą anglų kalba.
Klausos aparatų saugumo patikros metu nebūtina išsiimti. Reikia tik informuoti oro uosto saugumo patikros darbuotoją. Tolimesnius veiksmus jis pasakys.

PASTABA. Jei turite klausimų, atsakymo paieškokite tarp aukščiau pateiktų.

4 783 thoughts on “Ryanair dažniausiai užduodami klausimai

 1. Greta sako:

  Sveiki,
  Sakykite, kaip yra su skutimosi peiliukais. Ar rankiniame bagaže galima vežtis skutimosi peiliukus? (Turint galvoje su keičiamomis galvutėmis)

 2. samanta sako:

  Sveiki, noriu paklausti kiek cigareciu bloku (ar pakeliu) galima skraidinti rankiniame bagaze vienam zmogui (skrydis kaunas-alikante)?

 3. Inga sako:

  Laba diena,
  pirkome bilietus is ryanair.com tinklalapio liepai skrydziui 2 zmonems Kaunas-Palma-Kaunas. Kadangi nutiko nenumatytu veiksniu, negalime keliauti. Ar galima pakeisti keliones krypti Kaunas-Londonas-Kaunas, jei dar nedareme skrydzio rezervacijos? Jei galima, kokia marsruto keitimo kaina spalio menesiui? Aciu

 4. Deimante sako:

  Laba diena,

  sakykite, ar galima rankiniame bagaze turėti: pinceta, skutimosi priemones(skustuva, peiliukus), dildes,zirklutes? aciu:)

 5. Egle sako:

  Sveiki,
  noreciau paklausti kiek kiohrsmu galima veztis rankiniame bagaze, zinau jog viename galima iki 10kg, taciau nezinau kiek galima kg antre rankiniame bagaze(rankinukas).(is Airijos -Sannon i Lietuva-Kaunas) Aciu uz atsakyma

 6. Jurinta sako:

  Laba, turiu klausimą. Čia dabar prisiskaičiau, kad reikėjo suvesti paso duomenis, pilietybę ir t.t man atrodo aš ne esu suvedus jų, bet bilietą jau turiu, yra parašytas tik vardas ir pavardė ir kad Lithuania, čia ką dabar man reikėtų daryti ? skrydis kitą savaitę, bet kitaip bilieto juk neduoda atsispausdinti? paaiškinkite, ačiū

 7. Rasa sako:

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežtis plastikiniame indelyje 300 g tirpių maistinių skaidulų http://www.kaipsmilga.lt/prekes-mitybai/skaidulos/maistines-skaidulos-apotheke-bio-psyllium-300g.html
  Ačiū

 8. Liepa sako:

  Jei man 14 metų, ar galiu skristi be palydos į Frankfurtą?

  • Liepa, aviakompanija Ryanair nepriima į skrydį vaikų iki 16 metų be suaugusiųjų ir palydos paslaugų neteikia. Tokiu atveju arba reikia rasti lydintį asmenį, arba rinktis skrydį su kita aviakompanija, kuri teikia palydos paslaugas. Parašykite el.paštu uzsakymai@ryanair-skrydziai.lt ir jums padės išsirinkti tinkamą aviakompaniją.

 9. Monika sako:

  Sveiki, norėjau paklausti ką daryti jei grįžtu į Lietuvą susituokti ir pasikeisti asmens dokumentų, o tada po savaitės vėl grįžtu į UK. Ar reikia keisti vardą biliete check in ar galiu parodyti santuokos liudijimą, kad esu tas pats asmuo?
  girdėjau. kad su santuokos liudijimu yra 10eurų mokestis ir tiek. ar tai tiesa?

  • Monika, biliete ir registracijoje į skrydį nurodytas keleivio vardas, pavardė ir visi kiti duomenys turi sutapti su galiojančiame asmens dokumente, su kuriuo keleivis skrenda, nurodytais duomenimis. Dėl pakoregavimo kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 10. Laura sako:

  Sveiki.Noreciau pakalusti.Man yra 16 metu, noreciau is UK skristii Vilniu.Viena. Ar man reikia kazkokiu dokumentu ludijanciu tevu sutikima,skristi vienai? Ar galiu uzsisakyt bilietus is skrist iskart? Mano tetis siuo metu yra Lietuvoje, todel nezinau kaipgalima butu gauti ta sutikima, jai jis butinas?

  • Laura, vaiko, kuris yra Lietuvos Respublikos pilietis, grįžimui į Lietuvos Respubliką reikia tik asmens tapatybės dokumento (paso arba asmens tapatybės kortelės), papildomų sutikimų ar kitų dokumentų pateikti nereikia.

 11. Gerda sako:

  Sveiki,
  užsakinėjant bilietą pirmą kartą sumokėti nepavyko.
  Pirkau antrą kartą, mokėjimas praėjo, gavau patvirtinimo laišką su rezervacijos numeriu.Tačiau po kelių valandų gavau laišką, sakantį „Your Credit/Debit Card payment was not authorised and the transaction declined. As your booking could not be completed the reservation has been CANCELLED.“
  Pinigai banko sąskaitoje vis dar rezervuoti.
  Kaip sužinoti, ar laiškas atėjo dėl pirmos nepavykusios tranzakcijos, ar visgi dėl antrosios? Kaip sužinoti ar bilietas patvirtintas ar ne?

 12. Laura sako:

  Laba diena,
  Norėjau paklausti, ką daryti jeigu užpildėme bilietų registraciją internetu ir tik dabar passtebėjome, kad pilietybė yra neteisinga, gal galėtute suteikti ką daryti tokiu atveju, kur kreiptis, nes skristi norime iš Portugalijos, o čia mažai kas kalba angliškai .
  Ačiū už informaciją

  • Laura, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų registracijos duomenis. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 13. Rasa sako:

  Klausimas buvo apie tai, kur įvestus paso duomenis galima peržiūrėti, kai nesi tikras ar nepadarei klaidos.
  Bilietas pirktas prieš kelis mėnesius, o šie duomenys (pasas, jo numeris, galiojimo data, keleivio gimimo data) suvesti registracijos metu, pvz., vakar. Gal jie teisingi, bet yra abejonių ir norisi pasitikrinti, kad įsitikinti, jog nėra klaidos ir nebūtų problemų įlaipinimo metu. Ar dėl to reikia skambinti į Ryanair centrinę būstinę? Tik dėl pasitikslinimo? Gal klaidų net nėra. Bilietas pirktas internetu.

 14. Rasa sako:

  Sveiki,
  kur ir kaip interneto svetainėje galima pasitikrinti, ar teisingai suvesti duomenys apie keleivį ir paso numeris ir kt.
  Ar per „Manage booking? Konkrečiai tokios paslaugos ten nėra nurodyta. Jeigu per 24 vl. nemokamai galima patikslinti duomenis, tai kur ir kaip juos galima pamatyti, nes įlaipinimo kortelėje tik keleivio pavardė ir pilietybė.
  Ačiū.

 15. Rasa sako:

  Sveiki. Turime bilietus birželio 26 d. į Rodą ir liepos 3 d. atgal. Ar galima užsiregistruoti nemokant už vietas papildomai (pasirinkti, kad sistema paskirtų vietas) skrydžiui į priekį, o skrydžiui atgal registruotis vėliau.
  Sistemoje kol kas nepavyko to padaryti.

 16. Orneta sako:

  O tame dokumente turi būti parašyta lydinčio žmogaus vardas ir pavardė ?

 17. Aurelija sako:

  Skrisiu nestumo metu. Man bus 26-29 savaites. Ar uztenka tik uzpildytos daktaro tos ryanair formos ar ir papildomai reikia kazkokio laisko? Nes gyvenu airijoj ir jokios nesciosios korteles nesu gavusi

 18. Orneta sako:

  Sveiki, norejau pasitikslinti del keliones i Anglija su nepilnamete sese. Mes buvome pas notara, ir jie nerasytinai, bet spausdino laiska, kuriame rasoma, jog mama ten vardas pavarde sutinka, kad nepilnamete dukra vardas pavarde asmens kodas, isvyktu i bet kuria uzsienio valstybe, tame tarpe Didziaja Britanija, be lydincio asmens. Tai as nesuprantu vieno, jog kaip skaiciau jusu puslapyje, jog be lydincio asmens nepilnametis negali isvykti, tai nezinau kaip reikia perrkoreguoti, nes treciadieni mes jau isskrendame, ir ar tinka spausdintas lapas su uzrasais, ar reikia, jog pati mama ant lapo parasytu, ir duoti pasirasyti notarui, ir tiesiog padaryti kopija. Ir dar skaiciau, jog reikia nurodyti lydincio zmogaus varda, bei pavarde. Ir ar reikia isversti tai i Anglu kalba? Aciu labai, ir tikiuosi atrasysite rytoj, nes labai neramu.

  • Orneta, jei turite vieno iš tėvų sutikimą, patvirtintą notaro, problemų nebus. Nesvarbu, ar sutikimas spausdintas, ar parašytas ranka. Svarbu, kad būtų teisiškai patvirtintas. Sutikimas reikalingas tam, kad nepilnametis galėtų vykti į Šengeno zonai nepriklausančias šalis, jūsų atveju – į Angliją. Sutikimo versti į anglų kalbą nereikės.
   Kalbant, konkrečiai, apie aviakompaniją Ryanair, vaikų iki 16 metų į skrydžius vienų nepriima, todėl vaiko bilieto rezervacija privalo būti „surišta“ su kartu keliaujančiojo suaugusiojo rezervacija.

 19. Monika sako:

  Sveiki, pirkau iš karto bilietus pirmyn ir atgal, į paštą atėjo bilietas į priekį, o bilietas atgal ateis vėliau?

  • Monika, paprastai, bilietai ateina iš karto. Jei pinigai nuskaičiuoti, vadinasi, bilietai yra nupirkti. Savo užsakymą galite patikrinti per „Manage booking“.
   Jei kalbate apie įlaipinimo korteles („Boarding Pass“), tai įlaipinimo korteles gavote į pirmąjį skrydį, o į atgalinį skrydį gausite kiek vėliau, atėjus tinkamam terminui atlikti registraciją. Jei įlaipinimo kortelių negausite, tuomet kreipkitės į bilieto pardavėją.

 20. dalia sako:

  Sveiki. Skrydis is Madrido birzelio 29d., noreciau paklausti ar bus galima veztis registruota bagaza, t.y.gal jau nebus vel pratestas bagazo streikas

 21. skaidra sako:

  laba diena norejau paklausti jei mano vaikinas budamas anglijoje buvo pametes savo pasa ir ambasadoje ja paskelbe negaliojancia systemoje o poto vel pasa atrado ar Imanoma padaryti registracija I skrydi?

  • Skaidra, dėl paso galiojimo atnaujinimo turite kreipkitės į Lietuvos Respublikos ambasadą. Registraciją į skrydį atlikti galėsite, tačiau kelionės metu asmens dokumentas privalo būti galiojantis.

 22. Dominyka sako:

  Sveiki, ar galiu rankinėje vežtis nešiojamą kompiuterį, o rankinį bagažą atskirai?

 23. Marija sako:

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežtis dantų pastą, kurios kiekis 120g? Ir spec. miltelius dantų priežiūrai, kurių kiekis 100g? Pakuotės naujos, nepradarytos. Ačiū

  • Marija, dantų pastą rankiniame bagaže galima vežtis tuo atveju, jei pakuotė neviršija 100 ml. Specialius miltelius dantų priežiūrai originalioje pakuotėje vežtis galima.

 24. Ugnė sako:

  Sveiki, mes su mama nusipirkome bilietus pirmiau, o po mėnesio su mumis nusprendė skristi draugė, kuri taip pat nusipirko bilietą. Greit reiks atlikti check-in, mes su mama tikriausiai sėdėsime kartu, o mūsų draugė – atskirai. Kaip padaryti neperkant vietų, kad ji sėdėtų su mumis, galima pakeisti automatiškai priskirtas vietas? Ačiū.

  • Ugne, prieš registruojantis į skrydį reikia nuspręsti, ar norite sėdėti pasirinktose vietose, ar tiks tokios, kokias paskirs automatiškai ir nemokamai. Pasirinkti norimas sėdimas vietas galima tik už papildomą mokestį.

 25. Sandra sako:

  Sveiki. Noriu paklausti ar vaikui (5 metu) galima skristi is Lietuvos I Airija su Id kortele ? Ar butinas pasas? Lauksiu atsakymo. Dekui

 26. Marina sako:

  Sveiki, as noreciau pakeisti isvykimo is Paryziaus i Vilnius data ir laika. Kok kas check-ino nepadariau. perskaiciau, kad skambinant i centra tai kainuoja daugiau. kur as galiu padaryti tai internete? prikau bileta per ryainair puslapi.

 27. Gintautas sako:

  Sveiki, ar galiu veztis masinine kedute kaip rankini bagaza per ryanair? vaikui bus 2m.5men kai skrisime. aciu

 28. Monika sako:

  Sveiki, jei mano kompiuteris didesnis už mažos moteriškos rankinės išmatavimus, kaip galėčiau vežtis savo nešiojamą kompiuterį?

 29. Justina sako:

  Laba diena,

  Esu nėščia ir dėl sunkių komplikacijų negaliu skristi, pirkdama bilietus nežinojau, kad laukiuosi. Ar yra galimybė atsiimti pinigus už bilietus? Jei taip, kokių dokumentų reikia? Ar užtenka paprastos gydytojo pažymos apie sveikatos būklę? Ar turi būti išvesta ir patvirtintas pažymos originalumas? O gal yra speciali ryanair forma tokiems atvejams? Bilietai pirkti tiesiogiai iš ryanair.com svetainės.

 30. Jelena sako:

  Laba diena. Vaikai 16,5 metų ir 11,5 metų į Angliją keliauja su močiute. Atgal nori grįžti vieni. Ar gali vyresnis vaikas būti kaip lydintis asmuo jaunesniam ir ar tokiu atveju reikia notaro patvirtinto įgaliojimo? Ačiū.

  • Jelena, taip, 16 m. keleivis gali būti lydintis asmuo jaunesniajam keleiviui Ryanair skrydžio metu. Vaikų, kurie yra Lietuvos Respublikos piliečiai, grįžimui į Lietuvos Respubliką reikia tik asmens tapatybės dokumento (paso arba asmens tapatybės kortelės), papildomų sutikimų pateikti nereikia. Tėvų sutikimas bus reikalingas tik išvykstant į Angliją.

 31. Arnas sako:

  Bet ar kainuos 70eur ar bus nemokamai? ir prieš kiek laiko reikia būti kad užsiregistroti?

  Ačiū už atsakymus.

 32. Arnas sako:

  Laba diena, pirkausi sau bilietą pirmyn atgal į Lietuvą ir nusprendžiau kartu pasiimti krikšto dukrą jei yra 9m, prisiskambinome is 10 karto i ryanair ir kaip supratome jog pririšo bilietą jos prie mano p.s. iškart i email atėjo laiškas nurodyta kada išskrendame ir nurodytos vietos mano ir dukros kad šale sėdim, bet darant check in mano bilietas pasidarė ko puikiausiai o jos bilietas kaip ir seniau nepasidaro nes nėra 16m, tai ka mums dabar daryti? Nes galvojau jog kai savo chekinsiu bilietą ir jos iškart nusičekins, bet jos kaip ir seniau. O kur buvo atsiuntė iškart po kalbėjimo tai ten ne bilietai o papraščiausiai laikai kada išvykstame ir vietos atsiunte atskirai jos ir mano laika.

 33. Keleivis sako:

  Gavome pranešimą, kad skrydžiams į/iš Madrido nebus priimamas registruojamas bagažas, vietoje to suteikia papildomą rankinį bagažą. Į registruojamą bagažą ketinome dėti teniso raketes, jos ten puikiai telpa, tačiau į rankinį bagažą teniso raketės netelpa. Kaip nusigabenti teniso raketes? Prašome nesiųsti į Ryanair centrinę būstinę, o tiesiog atsakykite.

 34. Gintaras sako:

  Sveiki,
  norėčiau paklausti dėl mažesniojo rankinio bagažo. Yra nurodyta, jog jo matmenys neturi viršyti 35x20x20. Ar šie reikalavimai yra labai griežti? Mano rankinė yra tiksliai pritaikyta kompiuteriui ir yra apie 45x32x8 matmenų. Ar galėsiu šią tašę pasimti kaip mažesnį rankinį bagažą į saloną?

 35. Arturas sako:

  O jeigu as ispilstysiu alu i 100 ml buteliukus,ar mane praleis pro oro uosto patikra?

  • Artūrai, skysčius patartina vežtis originaliose talpose, sudėtose į vieną bendrą ne didesnį kaip 1 l talpos sandariai užsegamą permatomą maišelį. Vadinasi, bendras skysčių tūris negali viršyti 1 l. Paprasčiausia būtų alaus įsigyti oro uoste :)

 36. Arturas sako:

  Sveiki,turiu 1.1 litro talpos alaus bonke kuria noreciau nusivezti i Anglija,kaip as tai galeciau padaryti? nepilstant i 100 ml bonkutes ir turint tikrankini bagaza.

  • Artūrai, visi skysčiai rankiniame bagaže turi būti ne didesnėse nei 100 ml talpose. Todėl alaus vežtis negalėsite, nebent tuščią alaus butelį. Gėrimų galite įsigyti „Duty Free“ parduotuvėse praėjus saugumo patikrą.

 37. Vycka sako:

  taip, vakar uzsibookinau, nusipirkau vieta, parsisiunciau bilieta isikeliau i flesha, kai ji atidarai yra tas kur skenuoti, o kai atprintini, nera nei virsui nei apacioje.

 38. Vycka sako:

  sveiki norejau paklausti kame problema, uzsibookinau bilieta, ir atsiprintinau, bet ant bilieto kai atsiprintinau, nera to kur skenuoja, nei virsui nei apacioj, o paciame biliete kompiuteryje jis yra, tik kai atsiprintinti bandai jo neatprintina

 39. Sigita sako:

  Sveiki,

  ar galima rankiniame bagaže vežtis šiaurietiško ėjimo lazdas (sudedamos, trijų sekcijų)?
  Dėkoju už atsakymą.

 40. Evaldas sako:

  Sveiki pirkau bilietus pirmyn ir atgal sau ir dukrytei bet jos pasas bus naujas su senu pasu buvo padarytas cekinas o su nauju pasu neldzia pakeisti jos duomenų ar mus praleis grįžti atgal į uk.ačiū

  • Evaldai, biliete ir registracijoje į skrydį nurodyta keleivio pavardė ir duomenys turi sutapti su galiojančiame asmens dokumente, su kuriuo keleivis skrenda, nurodytais duomenimis. Paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę, kad pakoreguotų jūsų registracijos duomenis. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 41. gintare sako:

  sweiki dar jus sutrukdysiu nepasaket kas ta Q raide ant bileto? sone aukstai desinej puseje .

 42. lina sako:

  Jai galite duokite numeri nes i viena skambinu gal jau 2 valandas ir niekas neatsiliepe o skrydis yra rytoj. jie neziuri i savo darba isvisa.

  • Lina, skambinant į centrinę Ryanair būstinę iš Lietuvos: +44 871 2460000 arba +44 871 2460003 (skambučio kaina 10 pensų už minutę. Skambučiai iš mobiliųjų telefonų ar kitų tinklų gali kainuoti daugiau.

 43. lina sako:

  Ar gali skristi jei uzsibukinau ne ta pilietybe? Ar butina ja pakeisti?

  • Lina, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę, kad pakoreguotų jūsų registracijos duomenis. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 44. Paulius sako:

  Sveiki. Ar galima vestis elektrine plauku skutimo masinele rankiniame bagaze?

 45. Sigita sako:

  Jai nusiperki bilieta ir nustatei ne savo saly o i kita ar bus galima skristi?

  • Sigita, skrydžio maršruto keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio už papildomą mokestį. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu per „Manage booking“, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

 46. Inga sako:

  Laba diena,

  Ar teisingai supratau, kad 4 ir 7 metų vaikai gali kartu vežtis automobilines kėdutes, tačiau, jeigu jos neatitinka reikalavimų (nėra atitinkamo lipduko, 5 saugos diržų ar pan.), bus gabenamos kartu su registruotu bagažu, tačiau vistiek nemokamai?

  • Inga, jeigu automobilinė kėdutė neatitinka keliamų reikalavimų, jų neštis į lėktuvo saloną negalėsite. Automobilines kėdutes reikės priduoti į bagažo skyrių. Konkretus amžius, iki kada galima vežtis kūdikio/vaiko įrangą, nėra nurodytas. Jei vaikai automobilinėmis kėdutėmis naudojasi, tuomet galėsite gabenti nemokamai.

 47. Kristina sako:

  …noriu pasitikslinti:
  „Aviakompanija Ryanair vaikų iki 16 metų į skrydį vienų nepriima. Todėl vaiko rezervacija turi būti „pririšta“ prie kartu keliaujančio suaugusio asmens. Tėvų sutikime kartu keliaujančiojo asmens įvardinti nereikia“
  Kaip reikia „pririšti“ prie kartu keliaujančio? užtenka kartu, vienu rezervacijos numeriu pirkti bilietus? Ar kaip?

  • Kristina, jei bilietai pirkti vienu metu, o vaiko ir suaugusiojo rezervacijos numeris yra tas pats (keleiviai nurodyti vienoje rezervacijoje), viskas tvarkoje, to pakanka.

 48. Kristina sako:

  Laba diena,

  Vaikui 15 metų rezervavome bilietus su dar dviem draugais pilnamečiais vyksta į Angliją. Notarė pasiūlė patvirtinti tėvų sutikimą, kad vaikas galėtų keliauti iki aštuoniolikos metų be palydos. Ar Jūsų aviakompanijai tiks toks raštas? Ar būtinai tėvų sutikime patvirtintame notaro turi būti nurodytas lydintysis asmuo?

  Ačiū už atsakymą

  • Kristina, tėvų sutikimas reikalingas tam, kad nepilnametis galėtų keliauti į Angliją, ne Šengeno zoną. Nesvarbu, ar keliautų vienas, ar su lydinčiu asmeniu.
   Aviakompanija Ryanair vaikų iki 16 metų į skrydį vienų nepriima. Todėl vaiko rezervacija turi būti „pririšta“ prie kartu keliaujančio suaugusio asmens. Tėvų sutikime kartu keliaujančiojo asmens įvardinti nereikia.

 49. gintare sako:

  sweiki norejau paklausti skrendam su vaikuciu birzelio 11 diena . mum vartai uzsidaro 21.50 , norejau paklausti kaip oriantuotis oro uoste atvaziavus ieskoti vartu? nr, ar pagal raide ? kas cia yra ES/EEZ ? KITA Q o kas cia yra FR2645? musu vietos ira skirtingos su vaiku mano 11A VAIKO 11B TAI.mes negalima sedeti kartu jam yra beveik 3 metukai. paaiskinkit man truputi su vaiku truputi manau sunku suisaudyti esu skridus o daba ne viena.

  • Gintare, praėjus saugumo patikrą švieslentėse pagal jūsų kryptį matysite, link kurių vartų turite eiti. Jei jūsų vartai užsidaro 21:50 val., prie vartų turėsite būti anksčiau.
   ES/EEZ – Europos Sąjunga/Europos ekonominė zona. FR2645 – jūsų skrydžio numeris. Šių duomenų jums neprireiks. Jei jūsų vietos yra 11A ir 11B, vadinasi, sėdėsite kartu su vaiku. Šios vietos yra šalia viena kitos.

 50. Kristina sako:

  Labas vakaras. Skrendu rytoj su ryanair iš Anglijos į Lietuvą. Mano ir vaiko rankinis bagažas bus vaiko tik maža kuprinė. Ar galima gabentis maista lėktuve vaiko tyreles, sultys? O sau atsigerti limonado nedidelį buteliuka ir sumuštinių pirktinių? Ar jie turi būti sudėti i maišelį specialų? Ačiū.

  • Kristina, rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Tyrelės, sultys ir visi kiti skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 mililitrų, induose. Visi rankiniame bagaže gabenami skysčiai turi būti sudėti į ne didesnį kaip 1 litro talpos sandariai užsegamą permatomą maišelį. Sumuštinius rankiniame bagaže gabenti galima, dėti į specialų maišelį nereikia. Beje, gėrimų galėsite nusipirkti „Duty Free“ parduotuvėse praėjus saugumo patikrą.

 51. Edita sako:

  Sveiki,
  nebeturiu galimybes atsidaryti ryanair siusto laisko su rezervacijos numeriu. Kur galeciau uzsakyti ta pati laiska atsisiusti pakartotinai? Aciu.

  • Edita, jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, bandykite atsisiųsti iš naujo bilieto užsakymo patvirtinimą per „Manage booking“ pasirinkę opciją, nereikalaujančią rezervacijos numerio. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 52. Dovilė sako:

  Laba diena,norėčiau paklausti ar kils problemų, jei mano rankinės išmatavimai viršija nustatytus, tačiau rankinė yra minkšta ir užklanksčius kampus į dėžę tilptų?

 53. aušra sako:

  Laba diena, norėčiau paklausti ar kraujo spaudimo aparatą galima vežtis rankiniame bagaže? Išanksto dėkoju už atsakymą.

 54. Dovydas sako:

  Laba diena, klausimas dėl rankinio bagažo. Noriu paklausti ar rankinį krepši galima pasukinėti ir apversti kaip nori,pav. Mano krepšys esant gulščias iš ilgio viršija 5 cm. Ir iš pločio tiek pat, bet jei aš jį pastatau jis puikiai atitiktu reikalavimą, tai noriu to ir paklausti ar galima ji pastatyti. Dėkui.

  • Dovydai, aviakompanijos Ryanair rankinio bagažo išmatavimai negali viršyti 55x40x20 cm. Tikrinant bagažą patikros dėžėje, atitinkančioje Ryanair rankinio bagažo išmatavimus, bagažą galėsite ir paversti, ir paspausti. Jei bagažas tilps, problemų nebus.

 55. kristina sako:

  sveiki jei nusipirkom bilieta is airijos ir sugalvojom vaika veztis ,nupirkom jam bilieta bet atskirai,ar butina prijungti vaika prie musu skrendant is airijos i lietuva.?aciu

  • Kristina, jei bilietus pirkote ryanair.com svetainėje, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio rezervacijos. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 56. Rasa sako:

  Laba diena,skrydzio metu Shannon-Kaunas,pirkau loterijos bilietu,kuriuose nutrinus apsaugini sluoksni-ties 1MILLION radau „yes“,su uzsienio kalba bendrauju blogai,ka tokiu atveju patarsit man daryt.Dekoju is anksto.

 57. erika sako:

  Sveiki, norejau paklausti, ar is Rigos i Dublina ir (is Dublino i Riga )gali skristi vienas 16metu paauglys(Lietuvos Pilietis).Ar reikalingas mamos sutikimas ,kad gali skristi be palydos? Ir jai reikalingas kokia kalba ?Aciu. ERIKA

  • Erika, 16-metis gali skristi vienas su Ryanair be palydos.
   Vaiko, kuris yra Lietuvos Respublikos pilietis, grįžimui į Lietuvos Respubliką reikia tik asmens tapatybės dokumento (paso arba asmens tapatybės kortelės), papildomų sutikimų ar kitų dokumentų pateikti nereikia, nesvarbu, su kuo jis grįžta.

 58. Laura sako:

  Laba diena, paaugliui nupirktas suaugusiojo bilietas (skrenda su mama). Sistema neleidžia spausdintis bilieto. Paskambinus vienu iš telefonų pasakė, kad bilietą nemokamai atspausdins skrydžio registracijos metu. Reisas labai anksti ar nekils problemų? Gal galima dieną prieš atvykti ir atsispausdinti bilietą? Jei taip, pas ką kreiptis? Ačiū :)

  • Laura, svarbiausia, kad vaiko rezervacija būtų „pririšta“ prie kartu keliaujančio suaugusiojo rezervacijos. Tai padaryti galima susisiekus su tiesioginiu bilieto pardavėju. Vaiko registraciją galėsite atlikti oro uoste nemokamai. Dėl ankstyvo reiso problemų kilti neturėtų. Kad būtų ramu, galite nuvykti dieną prieš. Turėtumėte kreiptis į aviakompanijos Ryanair kasas.

 59. Gražina sako:

  Jei žmogus pirko bilietą skrydžiui į abi puses(Oslas-Ryga-Oslas), atsitiko bėda ir teko parskristi anksčiau numatyto laiko su kita kompanija(Oslas-Ryga). Ar nekils bėdų skrendant atgal(Ryga-Oslas) jei neskridau su nupirktu bilietu į priekį (Oslas-Ryga)?

 60. Vaida sako:

  Sveiki, pirkom bilietus internetu ir norim užsiregistruoti į skrydį. Tačiau priregistruoti duoda tik du suaugusius, neduoda priregistruoti 2001 metais gimusio vaiko… Rašo, kad bilietas pirktas suaugusiam, o 2001 metais gimęs – yra vaikas. Nors kai pirkom bilietus, rašė, kad suaugęs yra +12 metų asmuo… Ką daryti? Ačiū už atsakymą

 61. Birute sako:

  Sveiki, skrendu is dublino su 2 men kudikiu..Ar galiu imti kartu kudikiui vezima(kuri sudaro ratai ir lopsis nusiima atskirai), nes daug kas sako man kad neskraidins tokio vezimo nes tai jau yra kaip du daiktai, taip pat dar norim imti ir auto kedute kudikiui..Noriu pkalausti ar galiu veztis kudikiui ta vezima ir auto kedute? dar ar galiu turetu rankiniam bagaze kudikiui inda su misineliu ir atskirai mazam termose silto vandens..Dekui..

  • Birute, nemokamai gabenamų vežimėlių modeliai nedetalizuojami. Keliais vienetais įvertins jūsų vežimėlį oro uoste, pasakyti negalime. Jei vežimėlis bus traktuojamas kaip vienas vienetas, automobilinę kėdutę galėsite gabenti nemokamai. Jeigu vežimėlį įvertins kaip 2 įrangos vienetus, tuomet automobilinę kėdutę teks priduoti už nustatytą vaiko įrangos (iki 20 kg) gabenimo mokestį.
   Kūdikių maistui, reikalingam skrydžių metu, apribojimai netaikomi.

 62. acor sako:

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaze gabenti saslyka majonezo marinate? Ar nepalaikys to kaip skyscio?

 63. Rita sako:

  Sveiki,

  pirkau lėktuvo bilietus ir registruojant keleivius vardo skiltyje įrašiau pavardę, o pavardės-vardą? Ar reikia šiuo atveju pakeisti ar galima palikti taip kaip yra?

  Ačiū

  • Rita, susisiekite su savo bilieto pardavėju, kad pataisytų keleivių duomenis. Jei bilietus pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietus pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 64. Ieva sako:

  Ka daryti, jei skrendam 3 asmenu seima, taciau biliete raso, kad kudikis skrenda su tevu, o ne su mama. Man reikia, kad vaikas skristu su mama. Ar gali kilti problemu, jei vaikas bus su manimi ir be tevo? Turesiu vaiko gimimo liudijima, jei jis gelbes…

 65. Stano sako:

  Sveiki, pirkau bilieta kitam asmeniui – jo vardu ir pavarde. jam atvykstant i oro uosta, tereikia tureti su savimi asmens tapatybes kortele arba pasa ir atsispauzdinti check in’a ? bilieto kaip suprantu nereikia spauzdinti. Nuskanuojate check-ina’a? ir viskas patvirtinta. bilieta vistiek rodo,pas jus kompiuteriuose,kad zmogus pirko. ar nupirko jo vardu, jam bilieta. Na, jeigu galite atrasykite i mano elektronini pasta,lauksiu dekui. Pagarbiai klientas.

 66. Jurate sako:

  sveiki,
  Sunus 16 metu skrenda is UK i LT pasikeisti paso. Ar reikalingas jam tevu sutikimas skrydziui. Ar galiu pirkti bilietus i abi puses iskart, nes griztant jis tures kita pasa.
  Aciu

  • Jūrate, vaiko, kuris yra Lietuvos Respublikos pilietis, grįžimui į Lietuvos Respubliką reikia tik asmens tapatybės dokumento. Bilietus į abi puses galima pirkti iš karto, tačiau registruojantis į atgalinį skrydį reikės suvesti naujo asmens dokumento duomenis.

 67. aiste sako:

  Sveiki.Skrendu į uk su dar 2 metų neturinčiu vaiku.Ar vaiko rankiniam bagažui yra taikomi kokie išmatavimų apribojimai? planuojam vežtis nedidelį lagaminą nesveriantį 5kg.Ar galima?

  • Aiste, kūdikio bagažui išmatavimų apribojimai nenurodomi, svarbiausia neviršyti 5 kg.

  • elena sako:

   Sveiki,liepos men. zadu skristi is Gatwick oro uosto i Kauna, kadangi lektuvas nusileis jau velai[nakti] , ar imanoma uzsisakyti taxi dar esant lektuve? jei taip, tai kiek tokia paslauga kainuotu? Dekui.

   • Elena, Ryanair lėktuvuose tokia paslauga neteikiama. Nusileidus lėktuvui, jau galėsite naudotis savo telefonu. Kol visi keleiviai bus išlaipinti, gali užtrukti šiek tiek laiko, tad taksi galėsite išsikviesti savarankiškai.

 68. Dina sako:

  Laba diena
  norejau paklausti, ta tevu sutikima patvirtinta notaro reikia versti i anglu kalba ar uztenka lietuviskai parasyto? Skrenda mergaite Kaunas-Dublinas, kuriai astuoniolika bus tik po keturiu menesiu.Pirma kart skrenda viena, nenoriu kad paskui turetu kur problemu…
  Aciu

 69. Brigita sako:

  Sveiki, man 16 metų. Skrisiu viena iš LT į UK. Ar man reikia tėvų leidimo? Jei reikia, tai kokia forma viskas turėtų būti surašyta?

  • Brigita, kuomet nepilnametis keliauja į Angliją, ne Šengeno valstybę, vienas, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turės būti pateikiamas bent vieno iš tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų vienas, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.

 70. Monika sako:

  Laba diena, norėjau paklausti skrendant su persėdimu pvz: Ryga – Glasgow su persėdimu Dubline kaip butu su mano registruotu bagažu? Ar aš pati turėčiau pasirupinti jo perkėlimu iš vieno lėktuvo į kitą, ar tai bus atlikta be mano įsikišimo? Kaip vyksta registruoto bagažo perkėlimas?

  Ačiu

 71. Rima sako:

  Nurodyta, kad užsisakant registruoto bagažo gabenimo paslaugą per „Manage booking“ taikomi didesni mokesčiai. Aš bilietą turiu iš Vilnius į Beauvais š. m. birželio mėn. ir norėčiau užsisakyti 15 kg registruotą bagažą, kokie būtų mokesčiai?

 72. Inga sako:

  Laba diena, norėjau paprašyti jūsų elektroninio pašto, kad galėčiau pakeisti užsakymą.

 73. Svetlana sako:

  sveiki,noriu uzsiregistruoti skrydziui tik i viena puse,skaiciau jusu atsakymus kad reikia pazymeti varnele,bet iejus daryti checkin man ismeta abu bilietus ir pirmyn ir atgal,nors lt busim 2 menesius,o dukros pasas galioja iki06.18 o musu skrydis 05.29,neleidzia man registruotis,nes dokumentas nebegalios,ka daryti siuo atveju( pasa Lietuvoje pasikeisim)

 74. svetlana sako:

  sveiki,mano bilietai pirkti 05.29-07.24,dukros pasas galioja iki 06.18 ,negaliu padaryti check -in nes neleidzia,kaip man padaryti check -in,dekui

 75. Nimera sako:

  Laba Diena,

  Butu labai malonu suzinoti, ir kad kas nors padetu, kadangi prisiskambinti paskutiniu laiku yra labai sunku, o reikiamos informacijos apie tai niekur nerandu, nei vienam tinklalapije…
  1)Ar gali 1 grupes invalidas-nebilys skristi su Ryanair ir buti vaikui lydinciu asmeniu su vieno is tevu sutikimu…
  2)Kokiu dar dokumentu gali prireikti skrendant I UK apart pasu ir sutikimo?
  3) Taip pat: jei asmuo 1 grupes invalidas skrenda tam tikram laikotarpiui, kuriam butinas atitinkamas kiekis receptiniu vaistu, ar galima ta kieki pasiimti, (suprantu kad reikia gydytojo pazymos siems vaistams)
  4) Kur vaistus geriau laikyti: rankiniame ar priduodamajame bagaze (jei ju nereikia skrydzio metu), ar gydytojo pazymoje turi buti nurodytas vezamu vaistu kiekis? Ar gydytojo pazyma reikia isversti?

  Buciau labai dekinga, uz greita atsakyma, jau noretume pirktis bilietus…

  Labai dekoju…

  Geros Dienos

  • Nimera,
   1. nėra griežtų reikalavimų lydinčiam asmeniui. Svarbiausia, kad vaiko lydintis asmuo būtų nuo 16 metų;
   2. kuomet nepilnametis vaikas vyksta į Angliją (ne Šengeno zonoje) vienas ar su lydinčiu asmeniu, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų vienas arba su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno. Papildomų dokumentų turėti nereikia;
   3. receptinius vaistus vežtis galima, tik turėkite gydytojo pažymą;
   4. jei vaistai yra labai svarbūs, saugiausia gabenti juos rankiniame bagaže šalia savęs, tačiau galite gabenti ir registruotame bagaže. Gydytojo pažymoje turi būti nurodytas reikalingų gabenamų vaistų kiekis. Pažymos versti nereikia.

 76. Diana sako:

  Laba diena, iš Kauno į Dubliną skris dvi seserys. Vienai 13 metų ir 6 mėn., kitai 16 metų ir 11 mėn. Yra mamos duotas sutikimas skristi be lydinčio asmens, surašytas lietuvių kalba ir patvirtintas notariškai Lietuvos ambasadoje Dubline. Ar reikia vyresniąjai seseriai parašyti sutikimą, kad ji būtų lydinčiuoju asmeniu jaunesniąjai seseriai? Ar užtenka anksčiau minėto motinos sutikimo.

  Pagarbiai, Diana.

  • Diana, jei jaunesnioji sesuo turi mamos sutikimą, kad gali keliauti viena, be lydinčio asmens, to sutikimo pakanka.
   Tik būtinai pirkite bilietus abiems mergaitėms kartu, nes keleiviai iki 16 metų negali keliauti vieni, todėl bilieto vienai nepilnametei iki 16 metų negalėsite nupirkti.

 77. Auksė sako:

  Sveiki,

  norėčiau paklausti, ar galima vežtis kvepalus iki 100 ml stikliniame buteliuke, kuriame jie dažniausiai ir būna supilstyti? Buteliuką be dėžutės reiktų dėti į maišiuką su skysčiais? (Rankiniame bagaže)

  Ačiū už atsakymą.

  • Aukse, kvepalus buteliuke iki 100 ml galite vežtis rankiniame bagaže. Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 mililitrų, induose. Visi rankiniame bagaže gabenami skysčiai turi būti sudėti į ne didesnį kaip 1 litro talpos sandariai užsegamą permatomą maišelį. Vienas maišelis – vienam keleiviui.

 78. Roma sako:

  Laba diena, suklydau vedant kūdikio pavardę. Turėjo būti xxxxnis, o parašiau xxxxns (praleidau i raidę). Ar gali kilti problemų? Jei gali kilti problemų ką reikėtų daryti. Bilietus pirkau internetu.

 79. Dangira sako:

  Skambinau į centrinę būstinę, vyresniajam 17 metų vaikui klaidą ištaisė, o jaunesniajam 8 metų sakė, kad galėsim užregistruoti oro uoste. Noriu paklausti, ar tai papildomai kainuos, vaikas yra pririštas prie mūsų rezervacijos. Ir prieš kiek laiko iki skrydžio tai reiktų padaryti?

  • Dangira, jei vaiko užsakymą jau „pririšote“ prie suaugusiojo bilieto, registracija į skrydį oro uoste papildomai nekainuos. Pasistenkite atvykti kuo anksčiau, nes gali būti eilės, tad nerizikuokite.

 80. Dangira sako:

  Laba diena.
  Kai pirkau bilietus, tikriausiai suklydau įvedant savo vaikų datas arba blogai pasirinkau amžiaus grupes. Išskrendam 05.26d. Ką mums daryti? Vienas vaikas 8 metų amžiaus, o kitas 17m amžiaus. Rezervacijos numeris FF1N3Y

 81. Raimonda sako:

  Laba diena vaikas susilauze koja ir vaiksto su ramentais, ar bus galima ramentus tureti su savimi ar reikia kazka specialiai registruoti.

 82. Artūras sako:

  Sveiki norėjau paklausti, skrendant su vaiku 10 metų, į Škotiją vienam iš tėvų ar reikalingi kokie papildomi dokumentai, apart asmens dokumentų (paso, asmens tapatybės kortelės).

  • Artūrai, jei vaikas vyksta į Škotiją su vienu iš tėvų, pasienio kontrolės punkto pareigūnams reikia pateikti tik vaiko asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Antrojo iš vaiko tėvų rašytinio sutikimo pateikti nereikia. Tuo atveju, kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo vaikas išvyksta į užsienio valstybę, pavarde, Lietuvos Respublikos pasienio kontrolės punkto pareigūnų reikalavimu pateikiamas vaiko gimimo liudijimas.

 83. Rasa sako:

  Laba diena,

  esu neščia ir planuoju skrydį į Norvegiją, kai neštumas bus jau 27sav ar reikia turėti jau kokį dokumentą apie neštumą? ar užtenka tos atsispausdintos formos kurią esate patalpine, kad gydytojas užpildytų ar reikia kažkokios dar ar 27 sav nieko dar nereikia ir nebus keblumų ar tai tikrai dar tik 27sav, nes kiek suprantu pažymos reikia nuo 28sav. ačiū

 84. Jelena sako:

  Sveiki,
  vyras dabar yra Ispanijoje.
  Prašo jam padėti pakeisti bilieto Santjaga-Madrid išvykimo datą,
  jis nekalba angliškai.Ar galima tai padaryti ir kokia kaina?
  Pagarbiai,

 85. Nerija sako:

  Laba diena, nupirkau atskirą bilietą nepilnametei dukrai į Didžiąją Britaniją pirmyn ir atgal, aš pati skrisiu kartu pirmyn, o ji parskris kai bus 16 metų, kaip pririšti jos bilietą prie savęs skrendant į priekį, nes sistema neleidžia dukros registruoti.

  • Nerija, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie jūsų rezervacijos.

 86. Paulius sako:

  Sveiki! Pagal mokėjimo duomenis matau, kad (Skrydžio Nr. FR7195) yra 1-asis įregistruotas krepšys (15 kg). Pagal mokėjimą, matau, kad sumokėjau 20EUR. Noriu pasitikslinti, ar tai registruotą bagažą aš turiu ir skrydžiui atgal?

 87. Sandra sako:

  Sveiki,

  Norėčiau jūsų paklausti kiek galiu talpinti kvepalų buteliukų, jeigu vieno buteliuko talpa 50ml?

  Ir dar norėčiau paklausti ar man reikia kokio nors medicininio išrašo, kad turiu kelyje sraigtą po oeracijos?

  • Sandra, visi skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml talpos induose ir sudėti į vieną bendrą ne didesnį kaip 1 l talpos sandariai užsegamą permatomą maišelį. Vadinasi, bendras skysčių tūris negali viršyti 1 l.
   Gydytojo pažymos dėl kūne esančių nedidelių skeveldrų ar plokštelių nereikia. Tačiau gydytojo pažymos reikia, jeigu keleivis kūne turi didelę metalinę dalį ar implantą, pvz., galūnės protezą ar dirbtinį klubo sąnarį. Rekomenduojama turėti tokią pažymą anglų kalba.

 88. Jurgita sako:

  Laba diena,
  Ketiname pirkti lėktuvo bilietus vaikų ir jaunimo grupei, grupėje bus ir vaikų iki 16 metų, ir vyresnių. Vaikai skrenda be tėvų. Ar tokiu atveju reikalinga reikalinga suaugusiojo palyda?

  • Jurgita, kadangi aviakompanija Ryanair nepriima į skrydį vaikų iki 16 metų be suaugusiųjų palydos, todėl vaikų rezervacijoje turi būti ir suaugusių asmenų (lydintis asmuo gali būti nuo 16 metų).

 89. Inga Kazlauskiene sako:

  laba diena,
  noriu moketi is savo saskaitos uz kita asmeni bet man neleidzia,kaip galeciau tai padaryti?
  aciu

 90. Justina sako:

  Laba diena,
  jau įsiregistravau į skrydį, tačiau nesu tikra, ar teisingai suvedžiau ATK duomenis. Kur galėčiau pasitikrinti suvestus duomenis. Prisijungus prie Managebooking niekaip nepavyksta rasti suvestų ATK duomenų.

 91. Sandra sako:

  sveiki, ar galima rankiniame bagaze veztis profesionalias kirpimo zirkles, kuriu asmenu ilgis ne ilgesnis nei 6 cm du vienetus, aciu uz atsakyma, jau klausiuau viena karta, bet nerandu atsakymo

 92. Evelina sako:

  Skaičiau pateiktas nuorodas dėl bilieto datos keitimo, tačiau noriu užsitikrinti, ar suprantu gerai.
  Jei mano atgalinis bilietas į Lietuvą būtų tarkime liepos mėn., ar galėčiau skrydį nukelti, tarkime į rugpjūčio mėn. pabaigą, sumokėjus (kaip aš suprantu) 40 eurų? Žinoma, kaip jūs ir sakėte, jei rugpjūtį būtų vietų lėktuvuose ir tai turėčiau padaryti likus nemažiau nei 4 val. iki mano atgalinio skrydžio numatyto liepos mėn.?

  • Evelina, skrydžio datos keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir gali skirtis priklausomai nuo skrydžio laiko pagal sezoniškumą. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas.
   Skrydžio datos keitimą (jei yra laisvų vietų) galite atlikti ne vėliau kaip likus 4 val. iki numatyto skrydžio. Keitimą galima padaryti internetu per „Manage booking“ arba per Ryanair skambučių centrą. Jei bilietus pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.
   Pakeisti skrydžio datą patartina anksčiau, kol dar tikrai yra laisvų vietų.

 93. Evelina sako:

  Laba diena, norėjau pasiteirauti ar internetu įsigijus bilietus pirmyn ir atgal, būtų galima keisti bilieto atgal datą ją nukeliant į vėlesnę datą?
  Ačiū.

  • Evelina, skrydžio datos keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.
   Daugiau informacijos galite rasite „Ryanair bilieto keitimas“ įraše.

 94. Vaida sako:

  Sveiki, pries keleta menesiu pirkom bilietus visai seimai internetu. Tada mano dukrai dar buvo 15 ir pirkau jai bilieta kaip vaikui (nuo 12 iki 15m).Dabar kada reikia daryti check-ina nepraleidzia sistema, nes pries pora savaiciu jai suejo 16m.neatitinka bilietas, nes ji jau kaip suaugus. Ka daryti tokiu atveju? Ar rasyti checkine data metais anksciau (su klaida) ar ka? Niekur nerandu tokios info.

 95. Monika sako:

  Laba diena, norejau pasiteirauti ar galiu kompiuteri su deklu ir dar rankine pasiimti I lektuvo vidu, jeigu jie abu nevirsija 10kg?

  • Monika, į lėktuvo saloną galima pasiimti 2 rankinio bagažo vienetus: rankinį bagažą iki 10 kg (55 x 40 x 20 cm) ir antrą mažą rankinę (35 x 20 x 20 cm), kuriai svorio apribojimai netaikomi. Nešiojamasis kompiuteris turi būti įdėtas į jūsų rankinį bagažą arba gali būti gabenamas vietoj mažosios rankinės, jei jis neviršija nustatytų išmatavimų.

 96. Marina sako:

  Sveiki. Neissaugojom rezervacijos numerio, uz 6 dienu turime skristi, ka mums daryti.
  Aciu

  • Marina, jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, atsisiųskite bilietus iš naujo per „Manage booking“. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 97. Piotr Ingelevic sako:

  Sveiki,noriu paklausti ka man daryti.Pirkau sau bileta is vilniaus aeroosto i Dublina liepos 5 diena pries pora menesiu,bet pries savaite sugalvojau nupirkti ir savo sunui kuriam yra 10 metu ir man nedave pirkti i ta pati reisa kaip vaikui,taciau as jam nupirkau tada kaip suagusiam,dabar turiu du biletus kaip suage asmenis ,bet as girdejau kad pries skridi mano vaikui nedos atsispaudinti bileto kadangi suvesti domenis rodis kad jis nepilnametis,mes skrysim i Dublina to paciu reisu ka man daryti susiklosciusiai situacijoi ,is anksto aciu Piotr ir atleiskit uz klaidas:)

  • Piotr, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie jūsų rezervacijos.

 98. vytas sako:

  kiek kainuotu bagazas jei daikto matmenys 100x8x8cm svoris 1kg

  • Vytai, priklauso nuo to, koks tai daiktas. Ar tai muzikos instrumentas, ar sporto įranga, ar kt. Galima užsisakyti registruoto bagažo gabenimo paslaugą nuo 15 EUR. Plačiau apie bagažą skaitykite skyrelyje „Bagažas“.

   • Rita sako:

    Sveiki, aš užsirezervavau bilietus su lietuviškom raidėm, gavau į gmailą skrydžio patvirtinimą ir patvirtinime raidės neiškraipytos , ir norėjau paklaust ar registruojantis skrydžiui reiktų su lietuviškom raidėm ar be lietuviškų raidžių? Dėkoju už atsakymą

    • Rita, jei raidės neišsikraipė, tuomet viskas gerai. Registruojantis į skrydį Ryanair svetainėje vardo ir pavardės suvedinėti nebereikės, juos rodys automatiškai tokius, kokie buvo suvesti bilieto pirkimo metu. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, atėjus laikui būsite užregistruota į skrydį ir gausite įlaipinimo korteles.

   • Diana sako:

    Sveiki, aš noriu jūsų paklausti, Man yra 16 metų aš skrisius į Angliją birželio 13 dieną, ir aš turiu sutikimą padaryta mamos kad keliauju be jokio lydinčio asmens, bet tuo pačiu sumanimi keliauja dar dvi mergaitės kurios yra jaunesnės , bet tai pat jos turi sutikimus kad jas išleidžia į Angliją, ar nieko nekils kad aš būsiu lydinčioji jų???

   • Diana sako:

    Ar 16 metų asmuo gali būti lydėtojas, jai jis skrenda su ryanair.?

 99. Marina sako:

  Laba diena, norėčiau paklausti ar tiks skrendant iš Vokietijos į Lietuvą sutikimas, kad išleidžiu penkiolikmetį vaiką su lydinčiu asmeniu anglų kalba?
  Ačiū

  • Marina, jei vaikas Lietuvos Respublikos pilietis, grįžimui į Lietuvą sutikimo nereikia, pakanka asmens tapatybę patvirtinančio dokumento.

   • Marina sako:

    Jeigu grįžimui į Lietuvą 15-čiui vaikui nereikia tėvų sutikimo, kad vaikas skris su lydinčiu asmeniu, ar įleis Ryanair vaiką į lėktuvą. Jeigu neįleis ar tiks sutikimas anglų kalba? Ačiū

    • Marina, kalbant, konkrečiai, apie aviakompaniją Ryanair, vaikui lydinčio asmens reikia todėl, kad Ryanair vaikų iki 16 metų į skrydžius vienų nepriima. Todėl vaiko bilieto rezervacija privalo būti „surišta“ su kartu keliaujančiojo suaugusiojo rezervacija. Sutikimo reikėtų tuo atveju, jei vaikas keliautų į šalį, nepriklausančią Šengeno zonai.

     • Mantas sako:

      Laba diena, norėčiau paklausti o jeigu keturiolikmetis Lietuvos pilietis skrenda iš Anglijos į Ispanija su lydinčiu asmeniu Ryanair aviakompanija tėvų sutikimas reikalingas ir jeigu reikalingas ar būtina versti jį į anglų kalbą?

     • Mantai, jeigu vaiko iki 18 metų kelionės tikslas yra Ispanija, Šengeno valstybė, tai taikomas Šengeno susitarimas ir nesvarbu, ar vaikas vyktų su lydinčiu asmeniui ar net vienas, vieno iš tėvų sutikimo nereikia turėti.

 100. Jurgita sako:

  Laba diena, Ar galima 5 metų vaikui vežtis automobilinę kėdutę?

  • Jurgita, pagal Ryanair taisykles, keliaujant su kūdikiu/vaiku nemokamai galima vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį ir automobilinę kėdutę, kelioninę lovelę arba automobilio sėdynę. Konkretus amžius, iki kada galima vežtis šią įrangą, nėra nurodytas. Jei automobiline kėdute 5 metų vaikas naudojasi, tuomet mokėti nereikės.

 101. Gintare sako:

  Noriu paklausti, jei užsiregistruosiu į skrydį sena tapatybės kortele (mergautine pavarde) nors bilietai pirkti jau nauja pavarde ar dėl to kils problemų? Pavardės nesutaps. O jei pateikčiau ir santuokos liudijimą? Ar vi sdėl to geriau registruotis jau pasikeitus dokumentus?

  • Gintare, biliete ir registracijoje į skrydį nurodyta keleivio pavardė ir duomenys turi sutapti su galiojančiame asmens dokumente, su kuriuo keleivis skrenda, nurodytais duomenimis. Jei prieš kelionę jau turėsite naują dokumentą, su juo ir turėsite registruotis į skrydį.

 102. Gintare sako:

  Laba diena,
  Pirkome du bilietus tuo pačiu pirkimu. Ar registraciją reikia atlikti abiems kartu tuo pat metu, kad gautume vietas šalia? O jei užregistruosime vieną keleivį prieš mėnesį, o kitą tik pora dienų prieš skrydį ar gausime vietas šalia?

  • Gintare, išankstinė registracija internetu – (nuo 30 iki 8 dienų prieš skrydį) galima keleiviams, kurie pasirenka sėdimas vietas už papildomą mokestį. O bendroji registracija internetu – keleiviams, kurie nenori papildomai mokėti už pasirinktų sėdimų vietų rezervaciją, gali registruotis internetu ne anksčiau kaip likus 7 dienoms iki skrydžio. Jiems bus paskirtos sėdimos vietos automatiškai ir nemokamai.
   Taigi, registruojantis į skrydį skirtingu metu, maža tikimybė, kad keleiviai sėdės šalia.

 103. domas sako:

  sveiki noreciau paklausti kodel jus save vadinate PIGIU SKRYDZIU BENDROVE jei vasaros sezonuo nuo pat nauju metu bilietai is uk i lietuva nepigiau nei 180 svaru…tai pagal jus pigu????????????????????????

 104. Inga sako:

  Sveiki, Ar galima rankiniame bagaze veztis garbanojimo znyples ir depiliatoriu? :) Dekui

 105. Monika sako:

  Sveiki. Klausimas dėl homeopatinių vaistų gabenimosi rankiniame bagaže. Turiu porą mažų plastmasinių indukų su homeopatiniais žirneliais. Ar gali kilti dėl to problemų, ar juos reiktų dėti į plastikinį maišelį?

 106. Evelina sako:

  Laba diena,

  norėčiau pasiteirauti ar gali penkiolikametis Lietuvos pilietis skristi vienas iš Londono per Vokietija į Lietuvą jūsų oro linija?

  Ačiū už atsakymą

  • Evelina, aviakompanija Ryanair nepriima į skrydį vaikų iki 16 metų be suaugusiųjų palydos. Tokiu atveju arba reikia rasti lydintį asmenį, arba rinktis skrydį su kita aviakompanija, kuri teikia palydos paslaugas ar 15 metų vaikams leidžia skristi vieniems. Parašykite el.paštu uzsakymai@ryanair-skrydziai.lt ir jums padės išsirinkti tinkamą aviakompaniją.

 107. INDRE sako:

  Labas,
  Keliauju su kudikiu 1,6men vešimės vežimėlį.Ar vaikui priklauso dar kos rankinis bagazas kur galeciau sudeti jo reikmenis?

 108. erika sako:

  sveiki, galima skristi I Airija su asmens tapatybes kortele ar butinas pasas?

 109. Keleive sako:

  Sveiki, ar galiu rankiniame bagaže vežtis kosmetinio spirito?
  Ačiū.

 110. rita sako:

  ar galima vestis dziovintu grybu

 111. Ingrida sako:

  Sveiki, pirkau bilietus iš Londono Stansted į Kauną, kartu su bilietais nusipirkau vietą ir automobilio stovejimo aikštelėje „Mid stay“ (pinigai už parkingą buvo nuskaičiuoti). Gavau bilietų rezervacijos patvirtinimą, bet apie automobilio parkingą nieko nerašo. Ar turim gauti patvirtinimą atskirai apie automobilio stovėjimą?

 112. lina sako:

  Sveiki norejau paklausti kur galima kreiptis del bilietu dienos pakeitimo.uzsisakem ne ta gryzimo tada.aciu

  • Lina, skrydžio datos keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio. Keitimą galima padaryti internetu per „Manage booking“ arba per Ryanair skambučių centrą. Skrydžio datos keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas.
   Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.
   Primename, kad aviakompanija leidžia nemokamai pakoreguoti klaidas per 24 valandas nuo bilieto pirkimo.

 113. Kamilija sako:

  Sveiki. Nupirkau sesei ir jos draugui bilietus (16m) i anglija. bet taip gavos,kad vienas is ju negali skristi, bet bilietai dar tik uzbukinti. ar galima atsisakyt bilieto? ar grazins pinigus ?

 114. Mena sako:

  ir ant mūsų pasostės rašoma tik apie standartą ECE 44/04. Žodžių apie naudojimą lėktuve nėra. Tai tikriausiai neleistumėt kaip kėdutės nemokamai neštis?

 115. Mena sako:

  Sveiki. Ar automobilio pasostę jūs traktuojate kaip automobilinę kėdutę, nes D.U.K parašyta tik apie kėdutę su diržais. Ir nelabai suprantu ar ir ji turi būti su tais lipdukais ir ar bus nemokami ji vežama?

  • Mena, automobilinė sėdynė nėra traktuojama kaip automobilinė kėdutė. Kuomet keliauja kūdikis/vaikas, nemokamai galima vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį ir automobilinę kėdutę, kelioninę lovelę arba automobilio sėdynę. Vadinasi, automobilio sėdynę galite gabenti nemokamai. Vaiko įrangą reikia užregistruoti oro uoste prie bagažo skyriaus.

 116. Agne Imparato sako:

  Laba diena,
  susidūrėme su problema, perkant bilietus trim vaikams neteisingai nurodėme amžiaus grupę (turėjo būti 2-14, o nurodyta 14-16). Dabar negalime atlikti Jiems registracijos internetu. Mus informavo kad įlaipinimo pasus galėsime atsispausdinti nemokamai oro uoste, ar tai tiesa? Ir nepradins mūsų iš anksto pirktos vietos vaikams, nes mudu su vyru sėkmingai užsiregistravom į skrydį.

  Pagarbiai

  • Agne, taip, vaikų registraciją į skrydį galėsite atlikti oro uoste nemokamai. Tik vaikai turi būti „pririšti“ prie kartu keliaujančio suaugusiojo rezervacijos. Tai padaryti galite susisiekus su savo bilieto pardavėju.
   Jei išsipirkote vietas iš anksto, dėl jų problemų kilti neturėtų.

 117. Valerij sako:

  Laba diena. Bilietus nusipirkome 2014-12men. Kazkodel neleidzia nusipirkti papildomai bagazo per EL. bankininkiste. Kur problema ir pas ka kreiptis tokiu atvieju?

 118. Audronė sako:

  sveiki, noriu paklausti, ar skrendant į Norvegiją galiu rankiniame bagaže vežti elektrinį prietaisą – elektrinę trintuvę?
  ačiū

 119. Monika sako:

  Sveiki,

  Ar kūdikiui 5 kg krepšyje leidžiama vežtis tą patį skysčių kiekį, koks yra nustatytas rankiniam bagažui (atskirus, ne daugiau kaip 100 ml buteliukus, sudėtus į vieną permatomą ir užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 l. talpos maišelį)?
  Kūdikių maisteliui žinau jog apribojimai netaikomi, domina kaip yra su kūdikių kosmetikos ir higienos skysčiais.

  • Monika, kūdikių bagažui taikomos tos pačios skysčių apribojimo taisyklės. O kūdikių maistui, reikalingam skrydžio metu, kaip jau žinote, apribojimai nėra taikomi ;)

 120. Gedas sako:

  Sveiki,

  Esame nusipirkę 3 bilietus.
  Skrisime 2 suaugę ir 1 vaikas.
  Vaikui 4 metai.
  Noriu paklausti ar į skrydžio kainą vaikui įskaičiuota automobilinės kėdutės vežimasis?
  Jei neįskaičiuota, koks taikomas mokestis?
  Jei įskaičiuota ar galės vaikas vežtis rankinį 10kg bagažą ?

  • Gedai, kuomet keliauja kūdikis/vaikas, aviakompanija Ryanair nemokamai leidžia vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį ir automobilinę kėdutę, kelioninę lovelę arba automobilio sėdynę. Konkretus amžius, iki kada galima vežtis kūdikio/vaiko įrangą, nėra nurodytas. Jei vaikas automobiline kėdute naudojasi, tuomet galėsite gabenti nemokamai.
   4 metų vaikui priklauso tokia pati rankinio bagažo gabenimo paslauga, kaip ir suaugusiajam.

 121. Giedrė sako:

  Sveiki,

  Ar galima rankiniame bagaže vežtis kelioninį nediduką lygintuvą?

 122. Aukse sako:

  Sveiki,
  ar gali nescioji skristi lektuvu su vaiku iki 2 metu ir laikyti ji ant keliu? Ar reikia pirkti vaikui atskira vieta?bus 27-28 savaite,vaikui 22 menesiai

  • Aukse, taisyklėse nenurodyta, jog nėščia moteris negali skristi su kūdikiu. Viskas priklausys nuo jūsų savijautos.
   Keliaujant su aviakompanija Ryanair, kūdikiai (nuo 8 dienų iki 23 mėnesių imtinai) turi sėdėti ant suaugusiojo kelių. Galima išsipirkti ir atskirą sėdimą vietą kūdikiui. Daugiau informacijos rasite prie „Dažniausiai užduodamų klausimų“.
   Primename, kad skrendant su Ryanair, nuo 28 nėštumo savaitės būtina gydytojo pažyma.

 123. Keleive sako:

  sveiki,
  noriu paklausti ar galima vežtis akių makiažo valiklį, kuris yra 125ml talpos, skysto pavidalo?
  ar kremai (veidui,rankoms) priklauso prie skysčių?
  ačiū

  • Makiažo valiklis bus priskiriamas prie skysčių, kremai taip pat. Tad visi skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml talpos induose ir sudėti į vieną bendrą ne didesnį kaip 1 l talpos sandariai užsegamą permatomą maišelį.

 124. Gabija sako:

  Sveiki,
  prie rankinio bagazo vieneto kuriam leidziamas 10kg svoris, leidziama maza rankine bus taip pat sveriama? koks leidziamas jos svoris?

 125. Simona sako:

  Sveiki. Vakar nusipirkau pigius bilietus į Romą ir atgal birželio mėnesį. Kolkas registracija nepriduota. Ar būtų įmanoma atšaukti savo bilieto užsakymą ir susigrąžinti pinigus? Ar bent jį perleisti kitiems žmonėms, pakeitus vardą su pavarde? Sužinojau, jog skristi negalėsiu..

 126. andriana sako:

  sveiki norejau paklaustio ar butina atsispausdinti bilieta ar tiesiog galima ji tureti telefone svarbiausia butu barkodas? nors ir turiu registruota bagaza? ar nebutina?

  • Andriana, visais atvejais įlaipinimo korteles reikia atsispausdinti, nebent atsisiuntėte aviakompanijos Ryanair mobiliąją programėlę per kurią galima registraciją atlikti mobiliuoju telefonu ir įlaipinimo kortelių spausdinti nereikės. Tačiau ne visuose oro uostuose veikia ši sistema (neveikia Agadir, Essaouira, Fez, Nador , Oujda, Marrakesh, Rabat, Tangier, Zaragoza, Alghero, Rome Ciampino, Kefalonia, Volos oro uostuose).

 127. Vitalija sako:

  Labas vakaras,
  Norėjau paklausti ar galiu rankiniame bagaže vežtis metaline žvakide (iš aliumo)? Ji yra skirta trim žvakėm, nėra aštrių ir smailių kraštų. Ar galima turėti veido kremą ir kūnui aliejuką? Ačiū už atsakymą.

  • Vitalija, žvakidę rankiniame bagaže vežtis galite. Veido kremas ir aliejukas turi būti gabenami pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles. Visi skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml talpos induose ir sudėti į vieną bendrą ne didesnį kaip 1 l talpos sandariai užsegamą permatomą maišelį.

 128. Juste sako:

  sveiki, skrendu su rankiniu bagazu, ar galima vezti rukytu mesos gaminiu bei sveriamo maisto(pvz saldainiu ,sausainiu)?

 129. Romena sako:

  Sveiki,mes is UK i Kauna skrisime birzelio menesi su 3 metuku mergaite ir norejau paklausti ar reikia uzsirezervuoti vaikiska kedute lektuve ar tiesiog gales sedeti kaip suauges zmogus? Ar jai priklauso nemokamas vezimukas?Aciu.

  • Romena, vaikams nuo 2 metų skiriamos atskiros vietos. Jei norite, galite neštis savo automobilinę kėdutę, jei ji atitinka keliamus reikalavimus. Daugiau informacijos apie automobilinę kėdutę rasite prie „Dažniausiai užduodamų klausimų“.
   Taip pat lėktuve galima naudotis ir Amsafe Care saugumo diržais. Jeigu šiais saugumo diržais naudosis vaikas vyresnis nei 2 metų amžiaus, keleivių rezervacija gali būti atliekama internetu, tačiau turėsite susisiekti su klientus aptarnaujančiu personalu, kad įtrauktų informaciją dėl saugos diržų ir priskirtų tinkamą vietą.
   Konkretus amžius, iki kada galima vežtis kūdikio/vaiko įrangą, nėra nurodytas. Jei vaikas vežimėliu naudojasi, tuomet galėsite gabenti nemokamai.

 130. Deimante sako:

  Sveiki, rankiniame bagaze turesiu buteliuku, po 100 ml, kuriuose bus supiltas sampunas, balzamas. Tie buteliukai permatomi, be jokiu etikeciu, nes tokio tipo su origanaliomis etiketemis neradau, ar kils problemu del ju?Gali neleisti imti?

  Ir ar galima veztis kvepalas, 30 ml originalioje pakuoteje?
  Ir ar galima veztis ranku krema, kuris jau yra atidarytas (30 ml)?

  • Deimante, skysčius rekomenduojama vežtis originaliose pakuotėse (iki 100 ml), nes kitaip gali tekti įrodinėti, koks tai turinys. Priklauso nuo patikros darbuotojų.
   Kvepalus, pradarytą kremą rankiniame bagaže galite vežtis, jei pakuotės neviršija 100 ml. Visi skysčiai turi būti sudėti į ne didesnį kaip 1 l talpos sandariai uždaromą, permatomą maišelį.

 131. migle sako:

  Ar automobilinę kėdutę (pasostę) 6 metų vaikui reikia registruoti atskirai ar galima įsinešti į lėktuvo saloną kartu su rankiniu bagažu, nepripliusujant prie rankinio bagažo svorio?

 132. Sandra sako:

  Sveiki. Noriu rankiniame bagaže vežtis termopuodelį, kurio tūris apie 250ml, puodelis yra metalinis. Ar galiu jį vežtis?

 133. Edvardas sako:

  Sveiki. Noriu vežtis dulkių siurblį, bet viena jo dalis netelpa į standartinį lagaminą. Tai yra 73 cm ilgio, 5cm storio tuščiaviduris vamzdis. Kaip elgtis? Ar viską supakuot į mokamą bagažą? Jei tai akumuliatorinis dulkių siurblys ar galima jį iš viso priduoti į bagažą?

 134. Laba diena,
  Vaikui 17m. Jis nori vienas skristi į Angliją.Kokių dokumentų reikia? Ar reikalingas tėvų sutikimas? Kur rasti sutikimo pvz? Ar seniūnė gali patvirtinti

  • Virginija, jei vaikas vyksta į Angliją vienas, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų vienas, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.

 135. Nijole sako:

  Laba diena,

  Birzelio menesi skrendu i Italija kartu su anukele, kuriai 5metukai.
  Kokiu dokumentu reikia anukei, skrendant su mociute?
  Aciu

  • Nijole, jeigu vaiko iki 18 metų kelionės tikslas yra Italija, Šengeno valstybė, tai taikomas Šengeno susitarimas ir nesvarbu, ar vaikas vyktų su tėvais, ar su vienu iš tėvų, ar su lydinčiu asmeniui ar net vienas, vieno iš tėvų sutikimo nereikia turėti ir valstybės sienos apsaugos pareigūnas jo nereikalaus. Tokiu atveju vykti pas notarą ir patvirtinti vaiko išvykimo į užsienio valstybę nereikia.

 136. Roberta sako:

  Sveiki rasoma kad skysciu galima iki 100ml, turiu kvepalu kuri buteliukai 100ml tai ar galima juos veztis?

 137. Ramunas sako:

  Paskambinę i Ryanair nepilnametį vaiką su atskiru rezervacijos numeriu,pririšome prie suaugusių registracijos.Sakė.kad registraciją į lėktuvą padarys nemokamai aerouoste prieš skrydį.Ar mes tikrai viską teisingai supratome ir prieš kiek laiko iki skrydžio mes turime kreiptis į ryanair atstovybę aerouoste.

 138. Eugenija sako:

  Sveiki, gegužės 2 -ąją skrendu į Londoną. Šiandien užsiregistravau į skrydį, tačiau dar negavau el. paštu skrydžio dokumentų (Boarding pass). Per kiek laiko jie atsiunčiami. Ačiū.

  • Eugenija sako:

   papildymas-kur spam’as žiūrėjau ir tebežiūriu. Taip pat skridau pernai spalį, ir skrydžio dokumentus man atsiuntė iš karto po registracijos. Bilietus pirkau iš to paties pardavėjo, nes duomenys išsisaugojo.

  • Eugenija, įlaipinimo kortelės (Boarding Pass) paprastai išsiunčiamos likus kelioms dienoms iki skrydžio. Jei norite juos gauti anksčiau, susisiekite su savo bilieto pardavėju.

 139. Andrius sako:

  Ar įsigijusiems bilietus iki balandžio 1 d., vis dar reiks Rygoje mokėti saugumo mokestį, jei skrydis tik gegužę? Ar nuo balandžio 1 d. mokėti šio mokesčio nebereikia niekam, nepriklausomai nuo to, kada bilietas buvo pirktas?

 140. Petras sako:

  Sveiki. Rezervavau bilietus internetu, skris keleivis, kuris dar turi nepilnus 16 metų, rezervacijos sistema internetu neleidžia įvesti jo gimimo datos-leidžia tik iki 1999 metų balandžio mėn. Kaip išspręsti šią problemą? Reikia kreiptis į jūsų aptarnavimo centrą oro uoste?

  • Petrai, aviakompanija Ryanair nepriima į skrydį vaikų iki 16 metų be suaugusiųjų palydos. Jei ir nupirksite nepilnamečiui bilietą kaip suaugusiajam, vaiko nepavyks užregistruoti į skrydį ir gauti įlaipinimo kortelę, jei kartu su juo neskris suaugęs asmuo. Paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio keleivio rezervacijos.

 141. Kristina sako:

  Vyras yra po sirdies kraujagysliu suntavimo,krutinkaulis dabar yra suristas viela,ar gali skristi del to metalo.Aciu.

  • Gydytojo pažymos dėl kūne esančių nedidelių plokštelių nereikia. Tačiau gydytojo pažymos reikia, jeigu keleivis kūne turi didelę metalinę dalį ar implantą, pvz., galūnės protezą ar dirbtinį klubo sąnarį. Rekomenduojama turėti tokią pažymą anglų kalba.

 142. Rasa sako:

  Sveiki,

  Ar skrendant į Norvegiją užtenka asmens tapatybės kortelės ar reikia skristi su pasu? ačiū

 143. Rasa sako:

  Laba diena,

  turiu bilietus skrydžiui į abi puses 04.30 išskridimas- 05.03 grįžimas, ar check in užtenka padaryti vieną kartą ar reikia jį padaryti ir prieš grįžimą? Skrydis yra iš Rygos turėsiu tik rankinį bagažą ar nuvykus i oro uostą reikia dar kažkur prisiregistruoti ar galiu iškarto eiti į patikrinimo postą? ačiū

 144. Augustina sako:

  Sveiki,

  Padariau klaida rasydama savo varda perkant bilieta (vietoj Augustina parasiau Auguste). Ar tai bus problema ilaipinimo i lektuva metu?

 145. Indre sako:

  Laba diena,

  Kovo menesio pabaigoje registravomes bilietus i Balandzio 11d -25d skrydzius. Norejome isipirkti vietas. Viska atlikome pagal nurodymus. Gavus ilaipinimo korteles, pastebejome jog sedimu vietu nera isviso jokiu priskirta. (pinigu nenuskaiciavo uz isankstini vietu pasirinkima).
  Kai skrydome is Kauno. Bagazo priemimo skyriuje darbuotoja lb nustebo, jog mes turime ilaipinimo korteles be vietu. Tad ji mums paskyre vietas, likusias laisvas. Keliaujame su mazameciu vaiku. Buvome priversti paprasyti uzleisti kitu keleiviu vieta, kad vienas is tevu galetu sedeti su vaiku. Buvo itin nemalonu ir nepatogu.
  Skrydis atgal laukia Balandzio 25d. Ar galime kanors pakeisti? Pasirinkti vietas? Ar bent gauti jas isanksto, o ne oro uoste? (skrydis jau uzregistruotas. Ilaipinimo korteles jau turime be vietu) :(

  • Indre, pagal Ryanair taisykles, norint užsisakyti konkrečias sėdimas vietas, kuomet keleiviai jau yra užsiregistravę į skrydį, reikėtų atšaukti registraciją, rezervuoti vietas ir vėl registruotis į skrydį (jei yra likę laisvų vietų). Visa tai kainuoja papildomai. Tačiau vietos jums turėjo būti priskirtos, pabandykite susisiekti su savo bilieto pardavėju ir paaiškinti situaciją, galbūt pavyks ką padaryti anksčiau nei oro uoste.

   • Indre sako:

    Aciu :) Tiktu jau ir betkokios vietos :) Dabar ant korteliu tiesiog tuscia vietu zonoje :)
    Supratau, kad kazkokia klaida sistemos buvo. Kazkokiu stebuklingu budu mums korteles isdave. Bet be vietu :(
    aciu.

 146. Kristina sako:

  Sveiki. uzregistravau bilieta. kai atsispausdinau pastebejau kad visas yra lietuviskai isverstas.tikiuosi kad ji man priims.?

 147. Goda sako:

  skrimis pirma karta su mazu vaiku, is rygos , kur eiti atvykus y uoro uosta , ir kokia kalba as rygos oro uoste susisnekesiu su jeis ,

  • Goda, jei turėsite registruotą bagažą ar vaiko įrangą, reikės eiti juos užregistruoti į bagažo skyrių. Jei skrisite tik su rankiniu bagažu, galėsite eiti tiesiai į patikros punktą. Rygos oro uoste turėtų kalbėti anglų ar rusų kalba.

 148. Tomas sako:

  sveiki noreciau paklaust ar galiu skrist i Lietuva su sugadinta id kortele? nes man luzo per puse ir neturiu laiko pakeisti. nes bijau kad busiu neileistas i lektuva. aciu.

 149. AUDRONĖ sako:

  sveiki, noriu paklausti, ar skrendant su rankiniu bagažu galima jame vežti spiningą /Žvejybai. kokio jis turėtų būti dydžio jei galima vežt.ačiū už atsakymą.
  pagarbiai

 150. Jurga sako:

  Laba diena,
  Ar Kauno oro uosto bendrose patalpose yra pastatytos lagaminų dydžio tikrinimo dėžės? Norėtųsi pasitikrint, ar neviršijam išmatavimų prieš užsiregistruojant į skrydį.

 151. Aistė sako:

  Sveiki,
  vasario mėn. užsisakėme bilietus rugpjūčio mėnesiui iš Vilniaus į Milano Bergamo oro uostą ir atgal. Į el. paštą gavome laišką jog bilietai rezervuoti, skrydis patvirtintas ir skrydžio informaciją. Tačiau iki šiol nebuvo nuskaičiuoti pinigai už bilietus. Kada pinigai bus nuskaičiuoti? Ar kai užsiregistruosime į skrydį?

 152. Kamile sako:

  Sveiki, noriu užsisakyti bilietą birželio 25 dienai iš Alikantės į Kauną (į vieną pusę). Tačiau man prieš perkant rašo: Priėmimas Kaunas Kt, 25 Bir. 2015 21:00. Atidavimas Kaunas Pn, 26 Bir. 2015 21:00, nors skrydis tą pačią dieną, ar tai nesukels kokių problemų?

  • Kamile, tikriausiai perskaitėte informaciją apie automobilio nuomos rezervaciją. Jei nesinuomojate automobilio, šį žingsnį praleiskite.

   • erika sako:

    sveiki man iskilo toks klausimas mes kaip su seima skridom buvom paseme tik rankinius bagazus kadangi pas mus buvo puses metu sunus jam taip pat priklause penkiu kilu bagazas ir nemokamai gabenamas vezimas, mes skridom is vokietojos y lietuva jokiu klaidu ir nevirsyto svorio nebuvo bet kada atejom prie patikrinimo prie musu prisikabino kad atseit per dauk bagazo mes turime ir turejome susimoketi 30 euru papildomai o zu ka taip ir nesupratau, o kaip is viliaus skridome y vokietija atgal viskas buvo gerai niekas niekur neskabino tai nesuprantu ar vokietijoj dar buvo nezinoma kad mazyliui priklauso penkiu kilu bagazas kad mum teko zu jy moketi ar kaip?

    • Erika, Vokietijos oro uoste turėjo paaiškinti, už ką tenka mokėti. Tačiau pagal Ryanair taisykles, keliaujant su kūdikiu, jam priklauso 5 kg rankinis bagažas bei nemokamas sulankstomo vežimėlio gabenimas.

  • Ricardas sako:

   Laba diena, uz keletos dienu isskrendame su 3 metu vaiku. Skambinome i ryanair, sake galime veztis nemokamai auto kedute, nors internete raso, kad nemokamai tik iki 2-ju metu. O kaip is tiesu? Beje, jei ir veztumemes kedute, gal ja reikia kazkaip apvynioti ar ka?

   • Ričardai, konkretus amžius, iki kada galima vežtis kūdikio/vaiko įrangą, nėra nurodytas. Jei vaikas automobiline kėdute naudojasi, tuomet galite gabenti nemokamai. Kėdutę patartina gerai supakuoti, kad neapsigadintų.

 153. Darija sako:

  Sveiki. Ar į Angliją galima vežtis cigarečių blokus, jeigu esi nepilnametis?

 154. INDRE sako:

  Jeigu klientas nusipirko bilietą, bet jo pavardė pasikeitė, ar yra įmanomi keitimai? (atvyko į šalį su sena pavarde, o grįžti turi su nauja. Bilietai užregistruoti sena pavarde.)

   • laura sako:

    laba diena norejau pasiteirauti norejau daryti cekina 15 metu mergaitei ir jei neleido padryti duoda gimimo data metais vyresne ka reikia daryti su ja kartu skrenda dar viena mergaite kuri turi 16 metu kaip reikia viska padaryti kad ji galetu buti jos lydintis asmuo ir kaip atspausdinti bilieta

    • Laura, abi keleivės turi būti vienoje rezervacijoje. Paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui, kad mergaitės rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio lydinčio asmens rezervacijos.

 155. Goda sako:

  labas , ar rankiniam bagaze galiu tureti farso ?

 156. Lukas sako:

  Laba diena. Ryanair.com rezevavau bilietus, bet apmokejimas nebuvo nuskaiciuotas is mano saskaitos. Ar imanoma tuos bilietus atsaukti?

 157. Barbora sako:

  Sveiki,
  bandau apmoketi muzikos instrumento gabenima kortele (bandziau ir visa ir paypal) bet visa laika nuo vakar raso klaida.Ka daryti?Mano skrydis rytoj.

  • Barbora, pabandykite per kitą naršyklę. Jei nepavyksta ir bilietus pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 158. Olga sako:

  Sveiki,
  Uzsisakiau bilietus i abi puses. Atskridom i Lietuva. Pakeitem vaiko pasa. Dabar turim gristi atgal. Kaip pakeisti vaiko paso duomenis? Nes kai bandau daryti cheking,automatiskai raso spausdinti bilietus. Neduoda duomenis pakeisti

 159. Ieva sako:

  Laba diena, norejau paklausti ar 9men vaikui bilietas mokamas ar ne? nes buvau girdejus jog iki 2metu nemokamas. aciu

 160. Marcelė sako:

  Sveiki,
  turiu keletą klausimų dėl rankinio bagažo:
  1. Daugiausia neaiškumų ir abejonių kelia rankinio bagažo išmatavimai. Ar krepšys, kurio aukštis gerokai mažesnis nei 55cm, ilgis apie 46cm, plotis krepšio viršuje 20cm, apačioje išplatėja ir siekia 25cm tinka rankiniam bagažui? Galbūt galima į bagažo dydžio tikrinimo rėmus krepšį dėti paverstą?
  2. Ar galima vežtis antrą galimą rankinio bagažo vienetą – moterišką rankinę, jei aukštis taip pat šiek tiek didesnis?
  3. Ar galima vežtis vienkartinius skutimosi peiliukus, plaukų džiovintuvą?
  4. Blakstienų tušas vežamas originaliame indelyje?
  Ačiū.

  • Marcele, aviakompanijos Ryanair rankinio bagažo išmatavimai negali viršyti 55x40x20 cm. Prieš lipant į Ryanair lėktuvą rankinį bagažą reikia įdėti į specialią dėžę, kuri atitinka Ryanair rankinio bagažo dydžio reikalavimus. Jei jūsų bagažas tilps, problemų nebus. Jei netilps, reikės priduoti į registruoto bagažo skyrių už atitinkamą mokestį. Nesvarbu, kaip paverstas bagažas, svarbu, kad atitiktų keliamus reikalavimus. Tos pačios taisyklės taikomos ir mažajai rankinei. Rankinė turi atitikti 35x20x20 cm išmatavimus.
   Vienkartinius skutimosi peiliukus ir plaukų džiovintuvą rankiniame bagaže vežtis galima. Blakstienų tušas priskiriamas skysčių kategorijai ir turėtų būti gabenamas pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles.

 161. valentinas sako:

  sveiki , .norejau pasiteirauti esame su seima nusipirke bilietus ir norime juos atsaukti . skrydis liepos men , kaip susigrazinti pinigus ?

 162. Julija sako:

  Sveiki, ar galima nemokamai į lektuvą neštis vaikišką automobilinę kedutę be diržų – taip vadinamą paaukštinimą (boosteris) vaikams nuo 15 iki 36 kg (3-12 metų).

 163. Julija sako:

  Sveiki,ar galima į lektuvo saloną nemokamai neštis vaikišką automobilinę kedutę be diržų – taip vadinamą paaukštinimą (booster’is) vaikams nuo 15 iki 36 kg (3-12 metų).

 164. Veronika sako:

  Laba diena, ar skrendant i Gibraltarus uztenka asmens tapatybes korteles? Ar butinas tik pasas? Aciu.

 165. Lina sako:

  Laba diena
  Ar galma rankiniame bagaže vežtis tuščią termosą 1 ltr.? Ar skysčių turi būti pakuotė 100 ml ar pakuotė gali būti ir didesnė tik kiekis nedidesnis už 100 ml.(pvz. pusę buteliuko 200 ml šampūno)?

  • Lina, pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles, visi skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml talpos induose ir sudėti į vieną bendrą ne didesnį kaip 1 l talpos sandariai užsegamą permatomą maišelį. Bendras skysčių tūris negali viršyti 1 l.
   Tuščią 1 l termosą galima vežtis.

 166. Edita sako:

  Sveiki,
  ar galima vežtis rankiniame bagaže rankų darbo papuošalų su natūraliais akmenimis, gintarais?
  Ačiū už atsakymą.

 167. Iveta sako:

  Sveiki, norejau paklausti, jei mano sese (13 metu) nori atskristi pas mane i dublina, kokie reikalavima ir kokie dokumentai? jei ji turi lydinti zmogu is lietuvos su kuriu skris i dublina tai su tuo paciu asmeniu ji privales ir grizti? ar tai gali but bet koks kitas zmogus ir ar as galiu parasyti igaliojima cia airijoje? aciu uz atsakyma

  • Iveta, kadangi aviakompanija Ryanair nepriima į skrydį vaikų iki 16 metų be suaugusiųjų palydos, bet kokiu atveju, jūsų sesuo turės keliauti su lydinčiu asmeniu tiek į Dubliną, tiek į Lietuvą arba rinktis skrydį su kita aviakompanija, kuri teikia palydos paslaugas ar 13 metų vaikams leidžia skristi vieniems. Galite parašyti el.paštu uzsakymai@ryanair-skrydziai.lt ir padės jums išsirinkti tinkamą aviakompaniją. Grįžti į Lietuvą su tuo pačiu lydinčiu asmeniu nebūtina.
   Kuomet nepilnametis vaikas vyksta į Airiją (ne Šengeno zonoje) vienas ar su lydinčiu asmeniu, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų vienas arba su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.
   Nepilnamečio, kuris yra Lietuvos Respublikos pilietis, grįžimui į Lietuvos Respubliką reikės tik asmens tapatybės dokumento (paso arba asmens tapatybės kortelės), papildomų sutikimų ar kitų dokumentų pateikti nebereikės.

 168. Inga Kazlauskiene sako:

  Laba diena,
  Ar ir kur galima atsispausdinti bilieta Kauno orouoste? Koks mokestis?
  Ar visa para galima atsispausdinti bilieta?
  Aciu uz atsakyma

  • Inga, Kauno oro uoste įlaipinimo korteles („Boarding Pass“) atsispausdinti galima tik kasose už papildomą mokestį. Kasos dirba tvarkaraštinių skrydžių registracijos metu.

 169. Goda sako:

  skrendu į Londoną su rankiniu bagažu, cigareciu as galiu tureti 4 blokus , o mano sesuo 15metu ar gali ir tureti 4 blokus ? ir pirkti reikia pries ylipan tose parduotuvese ar galiu jau buti pries tai nusipirkusi is parduotuves?

  • Goda, keleivis savo bagaže gali vežtis daiktus savo reikmėms. Tačiau nepilnametis dėl cigarečių gali sulaukti papildomų klausimų. Tad priklausys nuo muitinės pareigūnų. Galite vežtis ir paprastoje parduotuvėje pirktas cigaretes.

   • Violeta sako:

    Labas vakaras.
    Skrendu 2015.04.15. IS Barselonos i Vilniu,
    ir siandiena norejau atspausdinti ilaipinimo kortele,
    ir nesuprantu,kodel neduoda?

    • Violeta, nemokama registracija į Ryanair skrydį galima ne anksčiau kaip likus 7 dienoms iki skrydžio. Pabandykite dar kartą šiandien. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, atėjus tinkamam terminui jūs būsite užregistruota į skrydį ir gausite įlaipinimo korteles („Boarding Pass“).

   • Diana sako:

    Laba diena, norėčiau paklausti ar galima 16 metų asmeniui būti lydinčiuoju trims žmonėms,kurie skrenda į tą pačią šalį ?

    • Diana, Ryanair keleiviai nuo 16 metų gali lydėti jaunesnius keleivius Ryanair skrydžiuose.

     • Diana sako:

      O su sutikimu kaip, ar tiems žmonėms reikia sutikimo kuriuos lydžiu, ?

     • Jeigu vaiko iki 18 metų kelionės tikslas yra Šengeno valstybė, tai taikomas Šengeno susitarimas ir tėvų sutikimo nereikia turėti. Kuomet vaikas vyksta į ne Šengeno valstybę su lydinčiu asmeniu, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turės būti pateikiamas bent vieno iš tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.

 170. Renata sako:

  Mes skrisime į gran kanariją su persėdimu Londone, ten visą naktį lauksime, ar galime rankiniame bagaže vežtis užkandžių, pvz. pačių suteptų sumuštinių?

  • Renata, užkandžius rankiniame bagaže turėti galite. Tik atkreipkite dėmesį, jog kai kurie maisto produktai gali būti priskiriami prie skysčių kategorijos ir produktus reikėtų vežtis pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles.

 171. Olga sako:

  Sveiki,
  mes isigijom bilietus i abi puses dviem savaitem. Skrydis 11 diena,o vaiko pasas galioja iki 13 dienos. Kaip tik skrendam keisti pasa. Mums neleidzia padaryti cheking, ka tokiu atveju daryti ir kaip padaryti teisingai cheking atgal su teisingais duomenimis ?
  Aciu

  • Olga, į pirmąjį skrydį registruokitės su turimais dokumentais. Kuomet pakeisite pasą, tuomet su naujais duomenimis galėsite registruotis į atgalinį skrydį. Biliete ir registracijoje į skrydį nurodyta keleivio pavardė ir duomenys turi sutapti su galiojančiame asmens dokumente, su kuriuo keleivis skrenda, nurodytais duomenimis.

 172. Karolis sako:

  Sveiki. Prikau biletus ir padariau klaida vesdamas elektornini pasta, ir dabar negaunu tu bilietu. Ka daryti? Kaip pakeisti elektononi pasta? Anglu kalbos nemoku negaliu paskambinti i pagrindine ju bustine.

  • Karoli, jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, bandykite pakoreguoti el.pašto adresą per „Manage booking“ arba kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei pirkote bilietą per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 173. zydrius sako:

  Sveiki, ar privaloma pirkt atskiras papildomas vietas jai vaikui luzus koja pries seses savaites?

  • Žydriau, priklauso nuo to, kaip ji sugipsuota. Jei koja sugipsuota žemiau kelio, turėtų pakakti vienos vietos. Jei sugipsuota visa koja ir reikia daugiau vietos, galite užsisakyti papildomą vietą kojai. Dėl papildomų vietų kreipkitės į savo bilieto pardavėją.

 174. Goda sako:

  ar galima y rankiny bagaza deti kavos paky ? desreliu , desros , surio ?

  • Goda, ES šalyse maistą vežtis tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže galima. Atkreipkite dėmesį, jog kai kurie maisto produktai gali būti priskiriami prie skysčių kategorijos ir produktus reikėtų vežtis pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles. Produktus vežkitės originaliose pakuotėse.

 175. Andrius sako:

  Sveiki,

  noriu paklausti, kokį kiekį/kiek blokų cigarečių galima gabentis skrendant į Maltą?

  • Andriau, Europos Sąjungos šalių nustatytas orientacinis leidžiamas tabako gaminių kiekis negali būti didesnis kaip 800 cigarečių (4 blokai), 400 cigarilių, 200 cigarų, 1 kg tabako.

 176. Vykinta sako:

  Sveiki,

  skrendu į Londoną su rankiniu bagažu, kiek galima vežtis cigarečių blokų?

 177. Va sako:

  Laba diena,

  Turėjau grįžti į tėvo laidotuves anksčiau, negu buvo užčekinti bilietai. Tokioje situacijoje Ryanair skelbia, kad kompensuoja už nebereikalingus bilietus. Tačiau deklaravimo sistema neveikia – nepriima informacijos, duoda vis kitą kodą įvesti. Paskambinus į Ryanair sako, kad gal netinka interneto naršyklė. Mozilla yra visuotinai naudojama naršyklė, ir bilietams pirkti ji tinka.

  Kitose avialinijose nesunkiai patikrina ar informacija pateko į sistemą ir jos statusą. Kur kreiptis, kad tai padarytų ryanair?

 178. Jolanta sako:

  Sveiki,norejau paklausti. Skrendu i Airija, ar galima rankiniame bagaze vezti gyfsidabrini termometra? Aciu.

 179. Airida sako:

  Ar tai reikškia, kad biliete nurodžius keliaujantį vaiką, vežimėlis registruojamas TIK oro uoste. Internetu nebereikia registruoti vaiko bagažo?

  • Airida, vežimėlio iš anksto internetu registruoti nereikia, tik oro uoste. Jei vežtumėtės daugiau kūdikio įrangos, nei priklauso nemokamai, tuomet reikėtų registruoti internetu ir mokėti papildomai.

 180. Airida sako:

  Sveiki,
  Keliaujant vaikui, priklauso nemokamas sulankstomo vežimėlio gabenimas. Jau esame užsiregistravę skrydžiui ir turime įsodinimo bilietus. Klausimas: ar turiu internetu užregistruoti šią nemokamą vežimėlio gabenimo paslaugą? Jeigu taip, tai kaip konkrečiai? Bandžiau užsisakyti paslaugą internetu, tačiau leidžia tai daryti tik kaip mokamą paslaugą.
  O gal nieko užsakinėti nereikia, tik priduoti vežimėlį oro uoste prie registruoto bagažo?
  Dėkui už atsakymą.

  • Airida, kūdikio/vaiko įranga turi būti užregistruojama oro uoste prie bagažo skyriaus. Registracija baigiama likus 40 min. iki skrydžio. Užregistravus vežimėliu galima naudotis iki laipinimo į lėktuvą. Skrydžio metu juo pasirūpins aptarnaujantis personalas. Išlipus iš lėktuvo vežimėlį atgausite ir galėsite toliau juo naudotis.
   Atminkite, kad kūdikių/vaikų vežimėliai registruojami su kitu bagažu ir gabenami nemokamai, jei biliete nurodyta, kad lėktuvu keliauja kūdikis/vaikas. Jei kūdikis/vaikas nekeliauja, šie daiktai gabenami tik kaip specialusis bagažas už papildomą mokestį.

 181. Goda sako:

  labas dar karta viskas tvarkoje , jau . ACIU JUMS.

 182. Agne Imparato sako:

  Laba diena, gegužės mėnesį turiu bilietus į Italiją (2015-05-07-2015-05-14d.). Mano ir sūnaus asmens tapatybės kortelės galioja iki 2015 m. birželio mėnesio. Ar nekils problemų su dokumentais, kadangi po grįžimo datos iki dokumento galiojimo pabaigos nebus likę 3 mėnesių.

  Dėkoju už atsakymą.
  Agnė

 183. Deividas sako:

  Ar i rankinio bagazo svori ieina maza tase? ar galima rankiniam bagaze vestis suri?

  • Deividai, rankinio bagažo svoris negali viršyti 10 kg. Antrosios mažos rankinės svoris nėra ribojamas, tik ji negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų.
   Europos Sąjungos ribose rankiniame bagaže sūrį galite vežtis, jei jis nėra minkštas, nes kitaip jis bus priskirtas skysčių kategorijai ir reikėtų laikytis skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklių. Ne ES šalys gali taikyti atskirus reikalavimus dėl maisto įvežimo.

   • Dovydas sako:

    Labadiena, skaičiau: „Jei ir nupirksite nepilnamečiui bilietą kaip suaugusiajam, vaiko nepavyks užregistruoti į skrydį ir gauti įlaipinimo kortele“, man 16 bet aš visgi nepilnametis, užsisakiau bilieta birželiui i UK kaip suaugusysis, nes kiti varijantai tesiog netiko, ar man tinka toks bilietas, pavyks gauti įlaipinimo kortelia ir skristi ?

    • Dovydai, nepilnamečiui, kuriam dar nėra 16 metų, užsiregistruoti į skrydį be suaugusiojo palydos nepavyks. Jei jums jau 16 metų, viskas tvarkoje, kadangi Ryanair keleiviai nuo 16 metų gali skristi vieni.

 184. sandra sako:

  Sveiki. Gavau is ryanair el.laiska, kad reikia uzregistruoti skrydi, bet as negaliu to padaryti, nes bilietas yra 5 metu vaiko ir priristas prie suaugusiojo skrydzio. Tai dabar nezinau ka daryti. Laukti iki skrydzio ir viska atlikti oro uoste ar kaip? Ir kaip suprantu, veliausiai galima ji uzregistruoti pries 2 val ir tik oro uoste…

 185. ANTANAS sako:

  Sveiki,turiu bilietą Kaunas-Birmingham 2015-04-04. Ar yra galimybė jį gražinti atgal arba kur galėtų būti paskelbta apie bilieto pardavimą? Ačiū už atsakymą.

  • Antanai, aviakompanijos Ryanair bilietai yra negrąžinami, išskyrus atvejus dėl keleivio ar jo šeimos narių mirties. Jei negalite skristi, galima keisti bilieto datą arba keleivio vardą ir pavardę už papildomą mokestį. Keitimai galimi, jei keleivis dar neužsiregistravo į skrydį.

 186. Goda sako:

  uzsakiau bilietus pavedima padariau , atsiunte y el pasta kad uzsakymas padarytas , pavedima gavo. po kiek laiko paziuriu y pasta raso , kad lauke pavedimo .nesuprantu , rasiau jies atgal pasakiau kokiu vardu pavedima padariau ir nieko daugiau nebeparase tai db nebeszinau ka daryti. ? pasitikrinau nuo saskaitos pinigai nuskaiciuoti.kur dar galiu kreiptis.

 187. Vilma, kadangi į Ispaniją keliaujate su persėdimu, reikia remtis Norvegijos muitinės pateiktais reikalavimais. Galima vežtis iki 200 vnt. cigarečių (1 blokas) ir iki 10 kg mėsos.

 188. Goda sako:

  sveiki , aptamil pakuotes turi buti pradaryta ar nauje ? ar nesvarbu ?,visa pakuote 800g tai tiek ir galeciau tureti ? ar maziau.o ar kudikiui iki 2metu, galiu tureti rankiny bagaza iki 5kg. o sau 10kg?

  • Goda, pagal taisykles, kūdikių maistui, reikalingam skrydžių metu, apribojimai netaikomi. Pakuotė gali būti ir pradaryta, tačiau originali.
   Keliaujant su kūdikiu (iki 2 metų) jam priklauso 5 kg rankinio bagažo gabenimas. Kūdikio bagažui išmatavimų apribojimai nenurodomi.
   Suaugusiajam priklauso tiek rankinio bagažo (iki 10 kg), tiek papildomos mažos rankinės gabenimas nemokamai. Antroji rankinė neturi viršyti 35x20x20 cm išmatavimų.

 189. Virginja sako:

  Laba diena,
  Skrendu kartu su dukra, bet bilietus spausdinau atskirai ir gavosi taip, kad ant vieno bilieto užrašyta PRIORITY Q, o ant kito OTHER Q. Kodėl?
  2 klausimas. Skiriasi sėdėjimo vietos, ar galėsiu su dukra sėdėti kartu ar būtina sėdėti paskirtose vietose?

  • Virginija, vienam bilietui yra priskirta pirmenybinio įlaipinimo paslauga, kitam ne. Ši paslauga galima tuomet, jei yra užsakyta konkreti sėdėjimo vieta. Vadinasi, vieną konkrečią vietą esate užsisakę. Jei kita konkreti vieta nebuvo užsakyta, po registracijos į skrydį, sėdėjimo vieta buvo priskirta automatiškai. Visi keleiviai sėdi bilietuose nurodytose vietose. Jei kyla klausimų, kreipkitės į savo bilieto pardavėją.

 190. Dovile sako:

  Sveiki, norejau pasiteirauti ar galima vaikui nepilnameciui ideti cigareciu kad veztis i anglija , tevu naudojimui?

 191. Goda sako:

  ar galima y rankiny bagaza detis misineli skirta kudikiui , ,,aptamils,,?

 192. robertas sako:

  sveiki.ar reikes papildomai moketi uz registracija internetu,ar viskas iskaiciuota i bilieto kaina.dekoju

  • Robertai, bendroji registracija yra nemokama. Jei reikalinga išankstinė registracija internetu ir konkrečios sėdimos vietos, tuomet reikia mokėti papildomai. Jei bilietus įsigijote ryanair.com svetainėje, registruotis į skrydį ir vietas rezervuotis galite perkant bilietus arba vėliau per „Manage booking“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

 193. robertas sako:

  sveiki.ar atsisiuntes ryanair mobiliaja programele galiu padaryti savo irenginyje visu astuoniu keleiviu registracija ir atsisiusti ilaipinimo korteles i irengini.nes pirkome astuonius bilietus o ilaipinimo korteles turi buti atskiros kiekvienam keleiviui.dekoju uz atsakyma.

 194. Evelina sako:

  Sveiki, nupirkau tėvams ir dviems broliams bilietus. Vienam broliui 15metų kitam 17 ir sumaišiau juos 17 metų broliui nupirktas kaip 15 metų. Ir negaliu padaryt dabar rezervacijos jiems, skambinausi numeriu kurį davė kauno oro uostas. Sakė anksčiau prieš skrydį nuvažiuot ir sutvarkys ir bus nemokamai. Tad klausimas ar tikrai bus sutvarkyta ir be papildomo mokesčio? Ačiū

 195. sandra sako:

  ar reikia igaliojimo bent vieno is tevu, jei vaikas skrenda su dede?

  • Sandra, jeigu vaiko iki 18 metų kelionės tikslas yra Šengeno valstybė, tai taikomas Šengeno susitarimas ir tėvų sutikimo nereikia turėti. Kuomet vaikas vyksta į ne Šengeno valstybę su lydinčiu asmeniu, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turės būti pateikiamas bent vieno iš tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.

 196. sandra sako:

  sveiki. jei vaiko bilietas (jam 5 metai) pirktas atskirai, ar reikia ji uzregistruoti i skrydi paciai, ar viska padarys oro uoste? nes suaugusio zmogaus bilieta jau uzregistravau. ir ar tures vaikas sedet atskirai, jei skirtingi rezervacijos nr.?

  • Sandra, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio keleivio rezervacijos. Tuomet vaiko registraciją į skrydį galėsite atlikti oro uoste. Atliekant registraciją vietos parenkamos automatiškai ir nemokamai. Jei bilietai pirkti atskirai, nemaža tikimybė, kad sėdimos vietos bus atskirai.

 197. Kristina sako:

  Laba diena, nusipirkau 20kg registruojama bagaza, bet lagaminas keliais kilogramais virsija svori. Ar galima papildomai nusipirkus 15 kg veztis ta pati 1 lagamina, o ne 2 vienetus. Aciu.

 198. Dalia sako:

  Labas vakaras,skrisiu Ryanair lėktuvu iš Rygos į Oslą.Norėčiau paklausti ar galėčiau rankiniame bagaže vežtis 2 vnt.kondensuoto pieno skardinėje taroje(397gr.viena skardinė)? Ar galima vežtis rankiniame bagaže naminės mišrainės(pvz: mišrainė su burokėliais ir pupelėmis)? Labai dėkoju už atsakymą.

  • Dalia, kondensuoto pieno rankiniame bagaže vežtis negalėsite. Skystos ir tirštos konsistencijos produktus reikia supakuoti pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles. Visi skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml talpos induose ir sudėti į vieną bendrą ne didesnį kaip 1 l talpos sandariai užsegamą permatomą maišelį. Jei mišrainėje nėra skystos ar tirštos konsistencijos, galite vežtis.

 199. robertas sako:

  sveiki.pirkau astuonis bilietus iskarto,ar registruojantis i skrydi internetu reikia kiakvienam keleiviui atskiros ilaipinimo korteles ar tik vienos visiens keleiviams.dekoju uz atsakyma.

 200. rita sako:

  sveiki,katik nupirkau bilietus Kunas Dublinas ir atgal gavau RESERVATION NUMBER bet patvirtinimo i emaila jokio negaunu ,kaip isitikinti kd bilieti tikrai nupirkti?aciu

 201. Justina sako:

  Sveiki,mes su vaiku 11 menesiu skrisim pas teti i Londona atostogu,norejau paklausti ar as galiu veztis sunu be tecio leidimo,as vaikui pasa padariau.

  • Justina, jei vaikas vyksta į Angliją su vienu iš tėvų, pasienio kontrolės punkto pareigūnams reikia pateikti tik vaiko asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Antrojo iš vaiko tėvų rašytinio sutikimo pateikti nereikia.

 202. sandra sako:

  sveiki. situacija tokia-mano brolis nusipirko bilieta is airijos i kauna, nusprendziau kartu issiusti savo penkiameti sunu, paskambinau i ryanair centrine bustine, ten viskas sutvarkyta, su notaru taip pat viskas sutvarkyta del igaliojimo. dabar noreciau suzinoti kaip atspausdint bilieta mano sunui, nes ji reikes atspausdint oro uoste, jei gerai supratau. ar reikes moketi ta 70 euru mokesti? lauksiu atsakymo, aciu

 203. Asta sako:

  Laba diena, norėčiau paklausti ar rankiniame bagaže galima vežtis plaukų džiovintuvą.

 204. tomas sako:

  sveiki,
  norėjau pasiteirauti, ar biliete nurodytas išvykimo ir atvykimo laikas yra atitinkamų šalių vietos laikas,t.y. šalies iš kurios išvykstama ir šalies į kurią atvykstama? tarkime iš vilniaus skrendama į berlyną. Išvykimo laikas 7:00, atvykimo laikas 9:00. Ar tai reiškia, kad berlyne būsiu 9:00 vietos laiku? Ačiū

 205. Daiva sako:

  Skrisiu su anūke į Tenerifę, atskiri skrydžiai Vilnius-Bilundas ir Bilundas-Tenerifė. Ar reikalingas tėvų sutikimas, ar nebus Bilunde problemų su pasienio tarnyba?

  • Daiva, Bilunde problemų nebus, kadangi Danija yra Šengeno zonoje, tai taikomas Šengeno susitarimas ir nesvarbu, ar vaikas vyktų su tėvais, ar su vienu iš tėvų, ar su lydinčiu asmeniu ar net vienas, vieno iš tėvų sutikimo nereikia turėti ir valstybės sienos apsaugos pareigūnas jo nereikalaus.

 206. tomas sako:

  Sveiki, kaip užsisakyti antra registruotą bagažą, nes duoda galimybę tik vienam.

  • Tomai, jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, registruoto bagažo gabenimo paslaugą galite užsisakyti per „Manage booking“. Jei nepavyksta, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 207. Viktorija sako:

  Sveiki, norėjau paklausti skrendant iš Lietuvos į Norevgija galima vežtis 1 l spiritinio gėrimo + 1,5 l vyno + 2 l alaus + 200 vnt. cigarečių arba 250 g. tabako, tai norėčiau sužinoti ar vyną galima keisti 1,5 l likeriu (iki 22%)arba 1,5 l šampanu?

  • Viktorija, keliaujant į Norvegiją, vietoj 1,5 l vyno galima vežtis kitą 1,5 l alkoholinį gėrimą (iki 22%).

  • Brone sako:

   sveiki,aš el.pašte radau bilietus ir atsispausdinau į abi puses. Skrisiu į Paryžių 2015.04.08-12d.d. Sakykit prašau,ar dar reikia papildomai ragistruotis

   • Brone, jei atspausdinti bilietai yra įlaipinimo kortelės („Boarding Pass“), kurias gavote užsiregistravus į skrydį, tuomet nieko daugiau daryti nereikia.
    Tačiau jeigu į skrydį neužsiregistravote, vadinasi, atsispausdinote ne įlaipinimo korteles. Daugiau informacijos apie registraciją galite rasti „Registracija į Ryanair skrydį“ skiltyje.
    Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, atėjus tinkamam terminui jūs būsite užregistruota į skrydį ir gausite įlaipinimo korteles („Boarding Pass“), kurias ir turėsite atsispausdinti.

 208. Kornelija sako:

  Laba diena,
  norėjau paklausti nešioju prisegamus plaukus kurie prisisega metaliniais segtukais http://www.belosa.lt/prisegami-plaukai/4-belosa-prisegami-plaukai.html pridedu nuorodą kad daugmaž įsivaizduotumėt kas tai yra. Ar nepraeisiu pro metalo detektorius oro uoste?

 209. Darijus sako:

  Sveiki

  Užsakymo metu netiksliai suvedžiau vardą: vietoje „Jurgita“ įrašiau „Jurga“.
  Radau informaciją, kad per 24 valandas smulkias klaidas galima taisyti.
  Paspaudus nuoroda nukreipiama į angliško turinio puslapį.
  Ten suradau el. paštą: customerqueries@ryanair.com
  Parašiau apie problemą lietuviškai.
  Gavau automatinį bendro pobūdžio laišką.
  Ar vardas bus pakeistas?
  Ar suvedant įlaipinimo duomenis galėsiu pakoreguot?
  Ar dėl tokios klaidos ES vidiniame skrydyje nekils problemų?

 210. Diana sako:

  Laba diena, pirkau sūnui, gimusiam 1999.09.08 bilietą. skris 03.26 į Londoną. Perkant nenurodžiau, kad jis paauglys. Registruojantis, neduoda įvesti gimimo datos ir užregistruoti skrydžiui. Skrenda su seneliu. Patarėte kreiptis i Ryanair atstovybė. Kokiu telefonu kreiptis. Ar yra Vilniuje, nes skrenda iš Vilniaus.

 211. Diana sako:

  Laba diena, pirkau sūnui, gimusiam 1999.09.08 bilietą. skris 03.26 į Londoną. Perkant nenurodžiau, kad jis paauglys. Registruojantis, neduoda įvesti gimimo datos ir užregistruoti skrydžiui. Skrenda su seneliu. Ką daryti.
  Ir ar reikia išversti įgaliojimą į anglų kalbą.

  • Diana, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirksite bilietą, administratoriui, kad sūnaus rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio keleivio rezervacijos. Sutikimo versti į anglų kalbą nereikia.

 212. Jolanta sako:

  Sveiki,
  Kudikiui iki 2 metu priklauso 5 kg bagazas, kaip suprantu jis nesamas kartu su rankiniu bagazu?? Ar kudikio bagazo parametrai nesvarbus?? Ar jame gali buti daugiau daiktu, negu vien keliones metu prireiksiancio maisto???

  • Jolanta, kūdikiams iki 2 metų priklauso 5 kg bagažas, kurį nešatės su savimi į lėktuvo saloną. Bagažui išmatavimai nenurodomi. Jame galima gabenti ir kitus daiktus, ne vien kūdikio maistą. Svarbiausia neviršyti bagažo svorio apribojimų.

 213. Birutė sako:

  Sveiki, norejau paklausti ar galima vietoj mažos rankinės turėti kuprinė šalia savęs kai eini pro kontrole nu ir skydžio metu. (Ryanair) ačiu už atsakymą.

 214. Joana sako:

  Sveiki,norėjau paklausti,norint vežtis cigarečių bloką turiu jas pirkti būtinai oro uoste,ar tiesiog galiu nusipirkti parduotuvėje prieš važiuojant į oro uostą?

 215. Nezinomas sako:

  Laba diena, iskilo klausimas del papildomo bagazo kuri galima nusipirkti t.y. 15 arba 20 kg, ar jis yra svieciamas ar ne? dekui.

 216. Inga sako:

  Sveiki,
  ar galima rankiniame bagaže turėti manikiūro rinkinį – žnypliukes, manikiūrines žirklutes?

  Ačiū

 217. Aušrinė sako:

  Ar yra numatyti išmatavimai ir svoris sulankstomam vežimėliui, kurį nemokamai galima imti kai skrenda vaikas iki 2 metų.

 218. Rasa sako:

  Sveiki noriu paklausti ivyko klaida vykstame i lietuva is oslo ryge ir nusipirkome tris suaugusio bilietus, ka daryti dabar neleidzia uzregistruoti vaiko jam 13 metu?

  • Rasa, jei nepilnamečiui nupirkote bilietą kaip suaugusiajam, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio keleivio rezervacijos.

 219. Daiva sako:

  Sveiki, ar galima vežti verbą?Ačiū

 220. Lina sako:

  Laba diena, noriu pasidomėti, ar užtenka užregistruoti skydį mobile programa ir ilaipinimo bilietus turėti telefone?

  • Lina, jeigu atsisiuntėte aviakompanijos Ryanair mobiliąją programėlę, galite registraciją atlikti mobiliuoju telefonu ir įlaipinimo kortelių spausdinti nereikės. Tačiau ne visuose oro uostuose veikia ši sistema (neveikia Agadir, Essaouira, Fez, Nador , Oujda, Marrakesh, Rabat, Tangier, Zaragoza, Alghero, Rome Ciampino, Kefalonia, Volos oro uostuose).

 221. Jolanta sako:

  Sveiki,
  Kudikiui iki 2 metu priklauso 5 kg bagazas, kaip suprantu jis nesamas kartu su rankiniu bagazu?? Ar kudikio bagazo parametrai nesvarbus?? Ar jame gali buti daugiau daiktu, negu vien keliones metu prireiksiancio maisto???

  • Jolanta, kūdikiams iki 2 metų priklauso 5 kg bagažas, kurį nešatės su savimi į lėktuvo saloną. Bagažui išmatavimai nenurodomi. Jame galima gabenti ir kitus daiktus, ne vien kūdikio maistą. Svarbiausia neviršyti bagažo svorio apribojimų.

 222. Ingrida sako:

  Laba diena,

  Noriu skristi i Lietuva per Latvija is JK su 9 menesiu anuku, kurio gyvenamoji vieta yra JK. Ar yra reikalingas tevu sutikimas, patvirtintas notaro, o gal uztenka sutikimo be notaro patvirtinimo?

  Aciu

  • Ingrida, vaiko, kuris yra Lietuvos Respublikos pilietis, grįžimui į Lietuvos Respubliką reikia tik asmens tapatybės dokumento. Kadangi keliaujate per Latviją, Šengeno zoną, jokių papildomų dokumentų taip pat nereikia. Jeigu vaiko deklaruota gyvenamoji vieta yra Anglijoje, tuomet, grįžtant atgal, pasienio pareigūnams reikės pateikti originalų dokumentą, įrodantį, kad vaikas yra registruotas Anglijoje arba išregistruotas iš Lietuvos. Tuomet tėvų sutikimo nereikės.

 223. Indrė sako:

  Laba diena, man yra 16 metų ir norėčiau paklausti ar aš galiu skristi į Angliją tiktais su tėvų sutikimu, bet be jokio lydinčio asmens(viena)?

 224. Lina sako:

  Sveiki,

  Ruosiuosi skrydziui ir susiduriau su viena problemele. Maciau, kad i lektuva rankiniame bagaze galima isinesti 1lintro buteli skysciu. As noriu pasiimti vandens. Mano butelys yra lintrinis, taciau kai idedu ji i uzspaudziama maisiuka, jis telpa visas iki kamstelio, o kamstelis nebetelpa i maisiuka. ar toki buteli galiu veztis ar jau nebe? Gal galima ideti buteli i maisiuka, o ant virsaus uzmauti dar viena maisiuka. Chmm o gal pas mane ne litrinis maisiukas..

  • Lina, pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles, visi skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml talpos induose ir sudėti į vieną bendrą ne didesnį kaip 1 l talpos sandariai užsegamą permatomą maišelį. Vadinasi, bendras skysčių tūris negali viršyti 1 l. Vandens galite įsigyti DutyFree parduotuvėse praėjus saugumo patikrą.

  • Gerda sako:

   Laba diena,

   situacija skrydis turejo buti Vilnius -MIlanas-Atenai. Del streiko Italijoje mergina istrigo Milano oro uoste. Jei buvo pasiulytas bilietas tik sekmadienio nakti i Atenus,jos atgalinis bilietas i Lietuva pirmadieni(nelabai koks pasiulimas sakyciau) pasiule taip pat bilieta i Lietuva rytojui ,jinai ji ir pasirinko,bet kadangi pasirinko bilieta i Lietuva atgal dabar jie aiskina kad jei niekas nepriklauso nei maisto davinys,netgi chek in nepadaro o siulo susimmoketi mokesti t.y. 60 euru kadangi neturi bording pass. Gal galite pakomentuoti tokia situacija.

   • Gerda, priklausomai nuo aviakompanijos ir susiklosčiusios situacijos, aviakompanija gali nemokamai pasiūlyti maitinimą, gėrimus, viešbutį, transportą ar ryšio paslaugas. Reikėtų kreiptis tiesiogiai į pačią aviakompaniją, kadangi kiekviena aviakompanija turi savo taisykles. Jei mergina keliavo su Ryanair, taisykles galite rasti internete.

 225. dovilė sako:

  laba diena,

  ar įmanoma iš Ryanair gauti visus pirktus bilietus (vieno asmens) per vienerius metus? kur reikėtų kreiptis?
  taip atsitiko kad prireikė, o ne visi bilietai išsaugoti.

 226. Auksė sako:

  Sveiki, pirkome bilietą balandžio 14dienai Ryga-Oslo(Ryge), bet negavome jokio patvirtinimo į elektroninį paštą. Kur kreiptis?

 227. Gytis sako:

  Sveiki,
  Iskilo problema buvo pavogta pinigine su ID kortele ir nuvykes i Lietuvos ambasada Londone gavau Asmens Grizimo Dokumenta ,bet problema tame, kad nezinau kaip pildyti Check IN RyanAir nes mano dokumento galiojimas iki Kovo 30 dienos , o dokumento pasibaigimo data leidzia rinktis anksciausiai tik kaip balandzio 1. Ir keistas bilieto isdestymas pirkau seniai skrydi pirmyn ir atgal ir neleidzia registruoti tik skrydzio i prieki reikia abu.

  Aciu

  • Gyti, registruojantis į skrydį pažymėkite varnele, kad registruojatės skrydžiui į vieną pusę, jei turite bilietą skrydžiams į abi puses. Pasirinkite dokumento tipą „Pasas“. Asmens grįžimo pažymėjimas turi savo kodą, kurį sudaro 2 raidės ir 6 skaitmenys, tad šį kodą ir turite vesti į langelį, skirtą dokumento numeriui. Toliau suveskite visus duomenis, kurių jūsų prašo. Jei nepakanka dokumento galiojimo laiko ir neleidžia registruotis, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę.

 228. robertas sako:

  sveiki.ar yra papildomi keleivio mokesciai skrendant is didziosios britanijos i lietuva ar kitas es salis,ar viskas ieina i bilieto kaina.nes skaiciau apie kazkoki jk keleivio mokesti ir nesupratau ar tuos 13 svaru reikia moketi papildomai ar viskas yra bilieto kainoje.dekoju uz atsakyma.

 229. svajunas sako:

  Sveiki, moreciau pasitikslinti del bendzininio zebtuvelio isinesimo i salona
  Jus rasete kad galima isinesti bet jis turi buti neuzpildyta. O ji man tikrins? (Jei uzsidega neleis isinesti, jei ne tai galesiu isinesti?) ar teisingai supratau? Aciu uz atsakyma.

  • Svajūnai, pagal rašytines taisykles, žiebtuvėlių vežtis negalima. Patikra priklausys ir nuo darbuotojų, tačiau žiebtuvėlius gana dažnai praleidžia. Rekomenduotume gabentis juos neužpildytus, nes degius skysčius, tokius, kaip benzinas, įsinešti į lėktuvą draudžiama.

 230. Eglė sako:

  Laba diena,

  Noriu paklausti ar galima lėktuvu gabenti porą kilogramų faršo užklijuotame plastikiniame maišelyje ar kieto maisto stiklainiuose? Taip pat pora kilogramų makaronų pradarytoje, bet užklijuotoje pakuotėje ir sūrio orginaliose pakuotėse?

  Dėkoju už atsakymus.

  • Egle, ES šalyse maistą vežtis galima. Tad dėl jūsų išvardytų produktų problemų kilti neturėtų. Atkreipkite dėmesį, jog kai kurie maisto produktai gali būti priskiriami prie skysčių kategorijos ir produktus reikėtų vežtis pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles.

 231. Kristina sako:

  Turiu klausima.

  Pirkdama bilieta dukrai, vietoj jos pavardes , irasiau savo, nes laukeliuose buvo islike seni mano pirkimo duomenys, sitos klaidos nepastebejau iki pat siandien, pries registracija skrydziui atgal , is Lietuvos i Bremena.

  Skrendant i prieki ,„Ryanair“ skrydis Nr. 7602
  Iš BRE į VNO 03-01 06:40, nebuvo jokiu problemu, nors pavarde pase ir ant bilieto galunes skyresi.

  Ar gryztant isVilniaus i Bremena, gali kilti nesklandumu del klaidos ?

  Iš VNO į BRE 03-15 10:00

  • Kristina, svarbu, kad vardo ar pavardės pirmosios 3 raidės privalo būti teisingos. Jūsų klaida tikriausiai nebuvo traktuojama kaip labai didelė. Kad būtų ramiau laukti skrydžio, galite susisiekti tiesiogiai su savo bilieto bardavėju ir klaidelę pataisys.

   • Kristina sako:

    Aciu uz atsakyma.

    Bilieta pirkau Ryanair puslapyje.
    Bandziau susirasineti online su puslapio administracija, bet ju darbas beviltiskai neprofesionalus, atsakymai netikslus.

    Man svarbu zinoti ar yra kazkokios taisykles del pavardes biliete? Jusu atsakyme parasyta , kad svarbu jog sutaptu pirmos 3 raides. Nes kiek teko susidurti su klaidom pavardeje, tik Lietuvos orouostuose buvo daug papildomo streso.

    Aciu.

    • Kristina, pagal taisykles, biliete ir registracijoje į skrydį nurodyta keleivio pavardė ir duomenys turi sutapti su galiojančiame asmens dokumente, su kuriuo keleivis skrenda, nurodytais duomenimis. Pirmos 3 raidės privalo būti teisingos. Viena smulki klaidelė raidėse didelės reikšmės neturėtų. Tačiau jūsų atveju skriasi visa pavardės galūnė. Kad nebūtų problemų, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir pataisys klaidą.

 232. Laima sako:

  Sveiki

  Noriu paklausti ar galima rankiniame bagaze veztis elektrini dantu sepeteli su specialiai jam skirta dezute, jei taip ar reikes ji isimti prie patikros. Aciu

 233. Daiva sako:

  Šeima- 2 vaikai (15 ir 16 m) bei 2 suaugę skrisim į Londoną. Kiek galime vežtis blokų cigarečių?
  Dar. Ar gali vaikai neštis į lėktuvo saloną ausinukus ir klausytis muzikos?

  • Daiva, skrendant į Angliją vienas asmuo gali su savimi vežtis 4 blokus cigarečių (800 vnt.). Dėl tabako gaminių gabenimo nepilnamečiai gali sulaukti papildomų klausimų.
   Ausinukus vežtis galima. Skrydžio metu telefonu naudotis galima tuo atveju, jei bus įjungtas skrydžio režimas, o lėktuvo kilimo ir leidimosi metu elektronikos prietaisai bus išjungti.

 234. Aurel sako:

  Laba diena, noreciau suzinoti, jai bagaza uzsisakeme ne bilietu pirkimo metu, tai turi ateiti kazkoks kitas laiskas skirtas bagazui, ar viskas bus jau nurodyta uzsiregistravus, ilaipinimo korteleje? Aciu!

 235. robertas sako:

  sveiki.nerodo skrydziu is briuselio sarlerua i vilniu 2015-06-30 ir toliau,ar isparduota ar kazkas keisis.dekoju

 236. Ovidijus sako:

  Laba diena,

  turiu keletą klausimų. Ketinu pirkti lagaminą kelionei, kurio matmenys yra 56x40x20. Dėl to vieno centimetro nieko nesakys oro uoste?

  Kitas klausimas, ketiname pirkti 2 bilietus, tačiau nerezervuojame specialios vietos, kyla klausimas, ar nusipirkus abu bilietus tuo pačiu metu ir tuo pačiu metu padarius check-in mes sėdėsime kartu?

  Ačiū už atsakymus.

  Pagarbiai,
  Ovidijus

  • Ovidijau, prieš lipant į Ryanair lėktuvą rankinį bagažą reikia įdėti į specialią dėžę, kuri atitinka Ryanair rankinio bagažo dydžio reikalavimus. Jei jūsų bagažas paspaudus tilps, problemų nebus.
   Atliekant registraciją vietos parenkamos automatiškai. Jei bilietai pirkti vienu metu, didelė tikimybė, kad sėdėsite šalia, tačiau jei vietų šalia nepakanka, jos gali būti išskirstytos. Pasirinkti norimas vietas už papildomą mokestį galite bilieto pirkimo metu arba dar iki registracijos į skrydį.

   • erika sako:

    laba diena kiek kainuoja pakeitimas bilieto datos? noriu pakeisti data ir noriu suzinoti kiek kainuoja ar brangu?

    • Erika, skrydžio datos keitimo mokestis yra nuo 30 EUR ir skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui. Mokestis gali skirtis priklausomai nuo skrydžio laiko pagal sezoniškumą.

 237. Evelina sako:

  Laba diena,

  Sia vasara ketinu grizti trumpam i Lietuva ir noreciau pasikeisti pasa ir ID kortele, kadangi neseniai istekejau ir pasikeite pavarde. Kadangi tiek i Lietuva tiek atgal i UK bilietai yra uzregistruoti mano mergautine pavarde, ka tureciau daryti grizdama is Lietuvos? Pase bus vyro pavarde, o bilietas mergautine.
  Dekui!

 238. Saulius Sukys sako:

  Laba diena
  Užsisakant bilietus pasirinkome ir draudimą. Bilietus užregistravome ir atsispaudinome. Tačiau visai neaišku kaip draudimą atsispausdinti.Prie užduodamų klausimų apie tai nurodoma svetainės adresas su prierašu atlikti veiksmus, kurie ten bus nurodyti. Deja, toje svetainėje sigrįsžtama prie tų pačių klausimų tik angliškai ir taip ratu.
  Ačiū

  Saulius

 239. Akvilė sako:

  Laba diena, ar galima skrendant į UK rankiniame bagaže turėti epiliatorių?

 240. Renaldas sako:

  Laba diena, norejau paklausti, pries kiek laiko i e-mail turi ateiti ilaipinimo kortele?
  Aciu

  • Renaldai, jei bilietą pirkote ir užsiregistravote į skrydį svetainėje ryanair.com, įlaipinimo kortelės neatsiunčiamos. Jas reikia atsispausdinti iš karto arba išsisaugoti. Įlaipinimo korteles galite rasti per „Manage Booking“.
   Jei bilietą pirkote ryanair-skrydziai.lt bilietų rezervavimo sistemoje, įlaipinimo kortelės atsiunčiamos likus 2-6 dienoms iki skrydžio, atlikus nemokamą registraciją (likus ne mažiau kaip 7 dienoms).

 241. dagas sako:

  Labai reiketu info skrendant is tenerifes pietinio oro uosto. Ar siame oro uoste uztenka ilaipinimo korteliu uzsisakytu per rysnair skirta ismaniems telefonams programele. Ar reiketu tureti atsispausdinta popierini varianta?

  • Jeigu atsisiuntėte aviakompanijos Ryanair mobiliąją programėlę, galite registraciją atlikti mobiliuoju telefonu ir įlaipinimo kortelių spausdinti nereikės. Tačiau ne visuose oro uostuose veikia ši sistema (neveikia Agadir, Essaouira, Fez, Nador , Oujda, Marrakesh, Rabat, Tangier, Zaragoza, Alghero, Rome Ciampino, Kefalonia, Volos oro uostuose).

 242. Renaldas sako:

  Labas vakaras, noreciau paklausti kaip atsispauzdinti ilaipinimo kortele?
  Labai aciu :)

  • Ranaldai, jei bilietą pirkote ir užsiregistravote į skrydį svetainėje ryanair.com, įlaipinimo kortelės neatsiunčiamos. Jas reikia atsispausdinti iš karto arba išsisaugoti. Įlaipinimo korteles galite rasti per „Manage Booking“.
   Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, susisiekite su savo bilieto pardavėju ir gausite įlaipinimo korteles.

 243. Daiva sako:

  Skrisim į Angliją 2 suaugę ir 2 vaikai (15 ir 16 m.), ar galim kiekvienas vežtis po 4 blokus cigarečių?
  Ar gali vaikai vežtis(neštis) ausinukus, (kurie jungiasi prie telefonų) į lėktuvą ir klausytis muzikos?

  • Daiva, skrendant į Angliją vienas asmuo gali su savimi vežtis 4 blokus cigarečių (800 vnt.). Nepilnamečiai gali sulaukti papildomų klausimų.
   Ausinukus vežtis galima. Skrydžio metu telefonu naudotis galima tuo atveju, jei bus įjungtas skrydžio režimas, o lėktuvo kilimo ir leidimosi metu elektronikos prietaisai bus išjungti.

 244. dovile sako:

  laba diena,

  ar galima i lektuva isinesti tuscia termopuodeli?

 245. Irina sako:

  ar galima gauti bilieto kopija arba registracijos nr., pirkto bilieto 2013 m. salio mėn.

 246. Marius sako:

  Sveiki. Ar galiu prie rankinio bagažo vežtis vyrišką portfelį, kuris neviršija nustatyto dydžio ar galima tik moteriška rankinė?

 247. Daiva sako:

  Sveiki,
  nusipirkom bilietus visa šeima į Londoną,abu vaikai(15 ir 16 metų) turi negalią (lengvą). Ar turim kokią teisę į bilietų ar bagažo lengvatą? Jei taip kokią ir ar galima atgauti dalį sumokėtų pinigų? Kur kreiptis?

  • Daiva, keleiviams su negalia nuolaidos netaikomos. Plačiau apie nuolaidas taikomas šeimoms, galite rasti prie „Dažniausiai užduodamų klausimų“. Nuolaidomis reikia pasinaudoti iš karto perkant bilietus. Jei turite klausimų, kreipkitės tiesiogiai į savo bilieto pardavėją. Jei bilietus pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 248. rita sako:

  Sveiki, pries kiek laiko i e-maila turi ateiti registracijos laiskas ir kaip atlikti registracija.
  Aciu

  • Rita, nusipirkus bilietus, patvirtinimas paprastai ateina iškart el.paštu. Daugiau informacijos apie registraciją galite rasti „Registracija į Ryanair skrydį“ skiltyje.
   Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, atėjus tinkamam terminui jūs būsite užregistruota į skrydį ir gausite įlaipinimo korteles („Boarding Pass“), kurias turėsite atsispausdinti.

 249. Karolis sako:

  Sveiki,

  Turiu klausimą – Ar galima skristi man vienam į Londoną, jeigu man yra šiuo metu 17 metų. Ar reikia kokio nors raštinio tėvų sutikimo?

  • Karoli, keliaujant į Angliją, ne Šengeno zonoje, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš tėvų rašytinis sutikimas, kad vaikas (iki 18 metų) vyktų vienas ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.

 250. Renata sako:

  Labas vakaras,ar rankiniame bagaze galima veztis saldyta zuvi.Aciu

 251. ema sako:

  sveiki,nusipirkau ryanair bilieta sau,ir dukrytei,kuriai yra 3 metukai,taipogi pirkau 15 kg bagaza mergaites vardu, kiek teko skaityti bei girdeti,kad vaikui bagazas kainuoja tik puse kainos?
  taigi noreciau gauti informacijos.nes uz bagaza sumokejau pilna kaina.

  • Ema, kreipkitės tiesiogiai į savo bilieto pardavėją. Jei bilietus pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 252. Dagas sako:

  Sveiki, jei į rankinį bagažą įsidėsiu smailias nagų (manikiūro) žirklutes kurių ašmenų ilgis 2,5 cm čia jau bus pažeidimas ir manęs nepraleis?
  Ir kas liečia skysčius, į skaidrų litro talpos maišelį yra ribojamas buteliukų skaičius ar galima dėti 100 ml ar mažesnius buteliukus kiek nori jei tik telpa?

  • Svarbiausia, kad žirklučių ašmenų ilgis neviršytų 6 cm. Skysčiai turi būti ne didesniuose nei 100 ml induose ir neviršyti 1 l bendro tūrio. Skysčiai turi būti sudėti į sandariai užsegamą permatomą krepšelį.

 253. Deimante sako:

  sveiki,
  ketinu veztis paspirtuka su savimi i oro uosta. Paspirtuko sulenkto aukstis yra 72 cm, plotis 33, svoris 6,5 kg. Kokiu budu verciau uzsakyti ar papildoma sedyne bagazui „item extra“ ar uzsakyti registruojama bagaza? ar buna rankinis bagazas su priemoka?

  • Deimante, į rankinį bagažą jūsų paspirtukas netilps. Geriausias variantas – užsakyti registruoto bagažo gabenimą. Papildoma sėdynė kainuos tiek, kiek dar vienas bilietas asmeniui.

 254. Dalija sako:

  Laba diena, noreciau paklausti, mano vardas Dalija, bet anukas pirkdamas padare klaida vietoj Dalijos, parase Dalia. Ar iskils problemu oro uoste?

 255. Stasys sako:

  Labas rytas, noriu paklausti jaigu zmonos vardas Dalija, o pirkdami paraseme Dalia, J raide praleidome. Ar oro uoste iskils problemu?

 256. kristina sako:

  sveiki noreciau paklausti pirkau bilieta is airijos ir sugalvojom kad skris vaikas ..jam nupirkau kaip suaugusiam.. ar is airijos butina ji priregistruot prie saves/?

  • Kristina, Ryanair nepriima į skrydį vaikų iki 16 metų be suaugusiųjų palydos. Jei nupirkote nepilnamečiui bilietą kaip suaugusiajam, turite paskambinti į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio keleivio rezervacijos.

 257. Aleksandras sako:

  Sveiki, atlikau registracija internetu ir bandau dasipirkti bagaza. Neduoda sumoketi nei viena kortele ir per paypal. Raso kad ivyko neaiski klaida ir taip jau dvi dienas, o skrydis uz 12 val. Ka daryt? Jeigu kreiptis i biletu pardaveja, tai kaip suzinot kas jis toks? ;)
  Aciu.

 258. Aurele sako:

  Laba diena,
  Kokia vardo keitimo kaina?
  Aciu

 259. Mantas sako:

  Sveiki,

  norejau paklausti ar galima po check in pasitikrinti ar teisingai suvedei keliaujanciu asmenu duomenis?

  • Mantai, patikrinti registracijos duomenis galite nebent susisiekus tiesiogiai su savo bilieto pardavėju. Jei bus klaidų, bilieto pardavėjas pakoreguos jūsų registracijos duomenis.

 260. Agnes sako:

  Laba diena,

  bookindama bilieta pazymejau jog noriu ir registruojamo bagazo, sumokejau extra 20 svaru, bet priregistravus bilieta (check-in dariau siandiena, skrydis ryt) jame nera nieko pamineta apie bagaza.
  Ka daryti?

  • Savo užsakymą galite patikrinti per „Manage Booking“. Pabandykite perspausdinti įlaipinimo korteles. Jei nesimatys užsakyto registruoto bagažo gabenimo, kreipkitės tiesiogiai į savo bilieto pardavėją.

 261. Mija sako:

  Ar būtina rankinę kišti į matavimo rėmus tiesiai, gal galima ją apvertus ar šonu.

 262. Irina sako:

  Labas vakaras. Kovo 20 kartu su 14 m. dukra skrendam i Londono Stanstedo orouosta. Bilietus pirkau ryanair.com iskart ir jai ir sau, rezervacijos numeris vienas. Bet neprisimenu, kaip nupirkau jai bilieta, kaip paauglei ar suaugusiai. Ar man duos padaryti jai check in kaip paauglei? Dar norejau paklausti, jei as nusipirksiu bilieta jusu svetaineje atgal tik sau, o paskui sugalvosiu nupirkti ir 14 m. dukrai, man uzteks jums tik pranesti, kad priristumet jos rezervacija prie mano?

  • Irina, registraciją į skrydį turi leisti atlikti be problemų. Jei kils neaiškumų, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę.
   Jei sugalvosite vėliau nupirkti bilietą ir vaikui, tokiu atveju nupirkite nepilnamečiui bilietą kaip suaugusiajam ir iškart paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio keleivio rezervacijos.

 263. Raidas sako:

  Sveiki,
  iskilo dar vienas klausimas, darydami uzsakyma nepridejome bagazo, o dabar kaip paspaudziame prideti bagaza ismeta pasirinkti parinkty: norint uzsisakyti bagaza pazymeti „1.Pridėti krepšių / sporto / muzikos / vaikų įrangos / pervežimą iš / į oro uostą / oro uosto automobilių stovėjimo aikštelę
  2.Pridėti paskirtą vietą
  3.Peržiūrėti maršrutą / persiųsti patvirtinimo laišką / atnaujinti el. pašto adresą
  4.Keisti skrydžius
  5.Pridėti „Business Plus“ paketą
  6.Pridėti oro uosto specialiąją pagalbą
  7.Vardo keitimas
  8.Pridėti kelionės draudimą
  9.Registracija internetu
  10.Spausdinti įlaipinimo taloną iš naujo
  Peržiūrėti užsakymų istoriją
  11.Pakeisti / atšaukti automobilio nuomą
  12.Pirkti „Samsonite“ salono krepšį
  13Tvarkyti mano viešbučio užsakymą

  Tai kuria paskirti pasirinkti, nes tokio kad bagazas nera, kuri pasirinkti????
  Is anksto aciu ;)

 264. Renata sako:

  labas vakaras,ar galima su pasibaigusiu paso galiojimu skisti is Airijos i Lietuva…aciu

  • Renata, jei pasas ar asmens tapatybės kortelė prarandami, tampa netinkami naudoti ar pasibaigia jų galiojimo laikas, piliečiui, laikinai esančiam užsienio valstybėje, Lietuvos Respublikos diplomatinė atstovybė arba konsulinė įstaiga gali išduoti dokumentą, leidžiantį grįžti į Lietuvos Respubliką – Asmens grįžimo pažymėjimą – jeigu pilietis neturi kito galiojančio kelionės dokumento.

 265. Lina sako:

  Sveiki, patikslinkite ar sulankstomas vezimas bus gabenamas nemokamai, jei jis susilankto, taciau yra 2 dalis (sedimoji – „sportine“ ir remas su ratais) ? Ar tai bus fiksuojami kaip 2 atskiri daiktai?

  Vaikui iki 2 metu priklauso 5 kg bagazas, jis nemokamas? Kokie turi buti krepsio ismatavimai?

  Aciu

  • Lina, kūdikiams iki 2 metų (iki 24 mėnesių) priklauso 5 kg bagažas. Bagažui išmatavimai nenurodomi. Sunku pasakyti, kaip jūsų vežimėlį įvertins atsakingi darbuotojai. Jei vežimėlis kompaktiškai susideda, galima supakuoti kartu abi dalis ir yra lengvai transportuojamas, galite vežtis. Jei kiltų problemų ir darbuotojai traktuotų, jog tai dvi dalys, mokėti nereikėtų visvien, kadangi nemokamai galima vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus.

 266. Barbara sako:

  Sveiki,
  kurioje paskyroje tureciau prideti extra seat per manage booking?ar cia add services ar change flight ar kazkas kito?Ir ar kaina butu tokia pati kaip ir paprastas bilietas?
  Aciu

 267. Barbara sako:

  Sveiki, nusipirkau bilieta is Londono i Vilniu vienam keleiviui.Pamirsau prideti item extra seat (keleivis nori vezti muzikos instrumenta – alta).Ar galiu ji prideti dabar?Jei taip tai kaip man tai padaryti?
  Aciu

 268. Andrius sako:

  Sveiki, norejau griztant i is Vokietijos i Lietuva uzsisakyti registruota bagaza. Ryanair puslapyje uzsisakiau 20 kg bagaza, darau apmokejima, taciau ant bilieto jokiu atzymu del registruoto bagazo nera. Rodo, kad pinigai numinusuoti, o rezultato nera.

  • Andriau, regis, kad bagažo gabenimo paslaugą užsakėte. Savo užsakymą galite patikrinti per „Manage Booking“. Kai perspausdinsite įlaipinimo kuponą, tuomet jame matysis, kad užsakytas registruoto bagažo gabenimas.

 269. MINDAUGAS sako:

  laba diena,ar galiu keisti sedejimo vieta jei jau padaryta registracija ir paskirta nemokama sedejimo vieta,noreciau nusipirkti kita vieta?aciu

 270. Ieva sako:

  Sveiki,

  Norėjau paklausti, ar skrendant į Londoną, galima rankiniame bagaže vežtis cigarečių? Jei taip, koks kiekis leistinas? Dėkui už informaciją.

  • Ieva, Didžiosios Britanijos nustatytas orientacinis leidžiamas tabako gaminių kiekis negali būti didesnis kaip 800 cigarečių (4 blokai). Cigaretes galima vežtis rankiniame bagaže.

 271. Beata sako:

  Ar galima vaikams nešti į lėktuvą savo žaislus, pliušinius?
  Ar vaikai gali turėti savo kuprinytei gėrimą?

  • Beata, žaislai turi tilpti rankiniame bagaže ir neviršyti nustatytų bagažo apribojimų. Koks bagažas priklauso vaikui, galite rasti prie „Dažniausiai užduodamų klausimų“.
   Vaikų gėrimai turėtų būti gabenami pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles. Apribojimai netaikomi tik kūdikių maistui. Arba gėrimų galite įsigyti Duty Free parduotuvėse praėjus saugumo patikrą.

 272. Viktorija sako:

  Laba diena. Noriu paklausti.
  Skaitau ir vis tik nelabai suprantu.
  Mano lagamino matmenys 48x69x30. + noriu su savimi pasiimti rankinę.
  Ar reikia mokėti už bagažą ?

  • Viktorija, aviakompanijos Ryanair rankinio bagažo išmatavimai negali viršyti 55x40x20 cm. Prieš lipant į Ryanair lėktuvą rankinį bagažą reikia įdėti į specialią dėžę, kuri atitinka Ryanair rankinio bagažo dydžio reikalavimus. Jei jūsų bagažas tilps, problemų nebus. Jei netilps, reikės priduoti į registruoto bagažo skyrių už atitinkamą mokestį, kuris priklauso nuo skrydžio krypties bei datos.

 273. Vytautas sako:

  Sveiki kur butu galima rast ryanair lektuvo sedimu vietu plana ?

 274. Audra sako:

  Laba diena,
  ar galima rankiniame bagaže gabenti 200 ml talpos kremą-kaukę plaukams.
  Ačiū

  • Audra, kaukės plaukams rankiniame bagaže vežtis negalėsite, kadangi kaukė bus priskiriama prie skysčių kategorijos. Skysčiai turi būti ne didesniuose nei 100 ml induose ir neviršyti 1 l bendro tūrio.

 275. Milda sako:

  Labukas. Vis raso, kad isi skysciai turi buti supakuoti po 100 ml daugiausiai. O ar galima TUSCIA tara veztis kurios talpa 125 ml rankiniame?

 276. Jūratė sako:

  Sveiki,
  noriu paklausti ar paauglys pavadintas vaiku neturės problemų dėl skrydžio. DĖKOJU.

 277. Indrė sako:

  Laba diena,
  noriu paklausti apie keliavimą su kūdikiu iki 2 metų amžiaus:
  1. perkant bilietus internetu ir pažymėjus, kad skrendama su kūdikiu iki 2 metų amžiaus, kai kūdikis keliaus ant tėvų kelių, o ne savo atskiroje vietoje, kūdikiui priklauso 5 kg. rankinis bagažas ar ne?
  Šitas bagažas privalo būti supakuotas atskirai, ar kartu su tėvų rankiniu bagažu? Jei būtų pakuojama kartu su tėvų rankiniu bagažu, tai kokie būtų rankinio bagažo leistini matmenys ir svoris?;
  2. keliaujant su kūdikiu iki 2 metų amžiaus, kai jis keliaus ant tėvų kelių nemokamai galima skraidintis sulankstomą vežimėlį ir automobilinę kėdutę ar tik vežimėlį? Skraidinantis automobilinę kėdutę, bet jos nenaudojant skrydžio metu – ją reikia priduoti į bagažo skyrių ar neštis į lėktuvą kaip rankinį bagažą? taip pat, kokie yra automobilinės kėdutės įpakavimo reikalavimai?
  Dėkoju

 278. romas sako:

  labadiena.noriu suzinot egu pirkau tabaka miesto parduotuvej o ne duty free ar galima vezti ir kiek skrendu i briuseli.aciu.

  • Romai, Europos Sąjungos šalių nustatytas orientacinis leidžiamas tabako gaminių kiekis negali būti didesnis kaip 800 cigarečių (4 blokai), 400 cigarilių, 200 cigarų, 1 kg tabako. Tabako gaminiai neprivalo būti pirkti „Duty Free“ parduotuvėse.

 279. Gediminas sako:

  Laba diena, darant online check-in netyčia vietoj Lietuvos pilietybės buvo pasirinkta Lichtenšteino, ar kils problemų oro uoste? Gal įmanoma ištaisyt šią klaidą? Ir kiek tai kainuotu jei įmanoma?

 280. agne sako:

  laba diena,norejau paklausti ar galima skrendant i norvegija rakiniame bagaze gabenti zalios mesos?ar ji gali buti susaldyta ir kaip supakuota?

  • Agne, į Norvegiją be muito galima vežtis iki 10 kg mėsos produktų. Mėsą galima vežtis rankiniame bagaže ir ji gali būti šaldyta, geriausia laikyti vakuuminėse pakuotėse.

 281. Marija sako:

  Sveiki, norėjau paklausti, ar rankiniame bagaže, galima vežtis 1 bloką cigarečių. Skrendama į Vokietiją. Dėkoju

  • Marija, 1 bloką cigarečių rankiniame bagaže vežtis galite. Europos Sąjungos šalių nustatytas orientacinis leidžiamas tabako gaminių kiekis negali būti didesnis kaip 800 cigarečių (4 blokai), 400 cigarilių, 200 cigarų, 1 kg tabako.

 282. Keleivis sako:

  Laba diena!
  Skrendant į Angliją vienas asmuo gali su savimi vežtis 4 blokus cigarečių (800 vnt.). Ar galima leistiną kiekį nusipirkti Duty free zonoje ir jų nepakuoti į rankinį bagažą (skrendama tik su rankiniu)? Ta prasme, ar galiu nusipirkti Duty free ir neštis maiše į lėktuvo saloną 4 blokus cigarečių?
  Ačiū už atsakymą.

  • Taip, į Angliją galima vežtis iki 800 vnt. cigarečių, kurias galėsite nusipirkti „Duty Free“ parduotuvėse. Keliaujant su aviakompanija Ryanair, nuo 2013.12.01 į lėktuvo saloną galima neštis „Duty Free“ parduotuvėse įsigytas prekes atskirai. Jas reikės pasidėti po kėde.

 283. Deimante sako:

  mes pirkom bilietus pirmyn ir atgal su ryanair..birzelio 10d.dar vaikui nebus 2m,tik 16d,sueis 2m. ir pirkom i prieky atskira vieta vaikui,nes neleido taip pasirinkt.. kai darysim registracija ar bus kokiu problemu?

 284. Deimante sako:

  laba diena,jei skrisdami su vaiku kuriam dar nera 2m i prieky su ryanair,tai vezimas nemokamai,o atgal skrisim ir jau bus 2m ar vezimas bus jau mokamas?

 285. Mirude sako:

  Registracijos metu nekorektiskai atsakytas saugos klausimas :-( ir veliau prisijungiant kelis kartus ivedus neteisinga spaltazodi uzblokuota paskyra. Priminimas slaptazodzio nepadeda, nes nezinau atsakymo i saugos klausima. Kaip prisijungti, nes esam nusipirke bilietus skrydziui.

 286. ona sako:

  sveiki,
  ar skysčiai pvz.:kvepalai, dantų pasta, lešių tirpalas ir kiti skysčiams priskiriami daiktai turi būti originaliose dėžutėse? Ar tai neprivaloma? Ačiū

 287. Inga sako:

  Laba diena, Skrendame su tik rankiniu bagazu. Ar bagazas gali buti autobusinis lagaminas su ratukais?

  • Inga, taip, bagažas gali būti ir autobusinis lagaminas. Prieš lipant į Ryanair lėktuvą rankinį bagažą reikės įdėti į specialią dėžę, kuri atitinka Ryanair rankinio bagažo dydžio reikalavimus. Jei jūsų bagažas su ratukais tilps, problemų nebus.

 288. Ji sako:

  Laba diena,
  Skrendame tik su rankiniu bagazu. Ar rankinis bagazas gali buti autobusinis lagaminas? Ismatavimai nevirsija 50x40x20cm.

 289. Renata sako:

  Labas rytas,norejau paklausti,ar galiu rankiniame bagaze veztis bulviu tarkavimo masina ir mesmale?Aciu

  • Renata, jei bulvių tarkavimo mašina ir mėsmalė telpa į rankinį bagažą ir neviršija aviakompanijos nustatytų rankinio bagažo dydžio bei svorio apribojimų, galite vežtis. Tik peiliukų ašmenų ilgis neturi viršyti 6 cm ir turi būti gerai apsaugoti skrydžio metu.

 290. Inga sako:

  Laba diena,
  Nusipirkau bilietus su RYANAIR VNO-BVA 2015-02-15 – 2015-02-23 ir BVA -RBA (Marokas) 2015-02-15- 2015-02-22. Man niekaip neišeina užregistruoti atgalinių skrydžių įlaipinimo kortelių, nes pagal jų sistemą jas galėsiu atsispausdinti ne anksčiau nei 02-15 ir 02-16. Nejaugi tik tada galėsiu užregistruot atgalines įlaipinimo korteles? Ar aš privalau jas atsispausdinti ar užtektų telefone išsaugoti ir po to parodyti?

  • Inga, nemokama registracija į kiekvieną Ryanair skrydį atskirai galima ne anksčiau kaip likus 7 dienoms iki skrydžio. Jei jūsų atgalinis skrydis yra vėliau, vadinasi, teks atsispausdinti įlaipinimo korteles kelionės metu.
   Keleiviams, kurie pasirenka sėdimas vietas už papildomą mokestį, galima ir išankstinė registracija internetu (nuo 30 iki 8 dienų prieš skrydį).
   Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, atėjus tinkamam terminui jūs būsite užregistruota į kiekvieną skrydį ir gausite įlaipinimo korteles („Boarding Pass“) atskirai.
   Įlaipinimo korteles reikia atsispausdinti, nebent atsisiuntėte aviakompanijos Ryanair mobiliąją programėlę per kurią galima registraciją atlikti mobiliuoju telefonu ir įlaipinimo kortelių spausdinti nereikės. Tačiau ne visuose oro uostuose veikia ši sistema (neveikia Agadir, Essaouira, Fez, Nador , Oujda, Marrakesh, Rabat, Tangier, Zaragoza, Alghero, Rome Ciampino, Kefalonia, Volos oro uostuose).

   • Diana sako:

    Sveiki noriu paklausti ar nieko blogo nėra jai lėktuvo bilietas atsispaudino ant vieno lapo iš dviejų pusių vienas išvykimo iš Kauno ,o kita pusė grįžimo bilietas nekils problemų su tai, ?

 291. Asta sako:

  Laba diena,
  Pirkdama bilietus padariau klaidą pavardėje (2 raidė u, o turi buti a), o vardas teisingas. 24 val. laike neistaisiau, nes tiesiog neuzkliuvo. Ar reikia daryti pavardės keitima? Ačiū!

 292. Karolina sako:

  Sveiki, atsispausdinau bilietus, bet parasytas kaip supratau neteisingas laikas atvykimo ‘Vartai uzdaromi 16:45′ ir ‘Atvykimo laikas 17:15′ nors 17:15 lektuvas turetu tik pakilti. Ar nebus jokiu problemu? Dekoju

 293. Ieva sako:

  Sveiki, norejau paklausti, per klaida, perkant bilieta ir viska pildant, buvo pasirinktas ne tas kreipinys, skris mergina, o i gmail atejo MR, ar galima bus skristi? Ar butina kazkaip pakeisti? Jei taip, kaip, ir kiek tai kainuoja?

 294. Kristina sako:

  Sveiki, norejau paklausti jeigu mano vyras uzsakinejo man su vaiku bilietus ir vaiko vardo viena raide netaisiklingai uzrase ar praleis mumis?

 295. Renata sako:

  Laba vakara,noreciau paklausti nuo keliu metu gali vaikai skraidyti vieni,mano dukrai 17 metu,ar gali jau viena skristi i Airija?Aciu…

  • Renata, Ryanair keleiviai nuo 16 metų gali skristi vieni. Jei nepilnametis vaikas vyksta į Airiją (ne Šengeno zonoje) vienas, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų vienas, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.

 296. Migle sako:

  Sveikiki. Noriu uzsisakyti biletus is vilniaus i stansteda kovo 19d. Kartu noriu pasiimti savo 3metu sunu. Biletus sakysiuosi tuo paciuo metu sau ir vaikui, ar reikes papildomai skambintis i ryanair bustine kad susietu mano ir vaiko biletus?

 297. Asta sako:

  Laba diena,

  Yra tokia situacija: sese nupirko 3 bilietus,ji sau savo sunui ir mano dukrai jei 4men. kita diena as nusipirkau, skrisim kartu tik bilietai pirkti skirtingom dienom.Tai sesei reikia tureti notaro sutikima del mano dukrytes ar nesvarbu nes ir as skrisiu?

 298. Agnė sako:

  Sveiki, skrisdami iš Vilniaus, turime vežtis vieną ampulę vaistų su švirkštu. Turime receptą(kompensuojamų vaistų knygelėj), vaistai originalioje pakuotėje.Bėda ta, kad jie nuolat turi būti ne aukštesnėje nei +8 laipsniai temperatūroje – ar būtų galimybė skrydžio metu (apie 3 val., skrydis- į Barseloną)juos pasidėti į lėktuvo šaldytuvą?Kur reikėtų kreiptis tokiu klausimu?

  • Agne, aviakompanija Ryanair leidžia į lėktuvo vidų įsinešti antrą mažą rankinę (35x20x20 cm), kuri galėtų būti šaltkrepšis vaistams. Kadangi vaistai yra skysti, jie turėtų būti laikomi prie visų skysčių. Praėjus patikrą vaistus galėtumėte įsidėti atgal. Turėtumėte kreiptis tiesiogiai į centrinę Ryanair būstinę, jie galėtų patikslinti, ar Ryanair lėktuvuose yra šaldytuvai ir ar būtų galimybė skrydžio metu vaistus palaikyti šaldytuve.

 299. Silvija sako:

  Ir del vaiko paklausti kovo menesy kai skrisime vaikuj bus 8 men automobiline kedute privalo buti lektuvo salone ? ar galesiu vaikuj padaryti misinuka? ar galesiu lektuve isinesti jau padaryta vaiko arbata? ir kaip del vaiko maniezo daryti kai eisim i registratura jau ten registraturoje paims manieza ir vaiko vezymeli? ir dar klausymas butu automobiline kedute pas jus turi kokius reikalavymus ar nesvarbu kokia ji?

 300. Silvija sako:

  Laba diena,
  Kovo menesy skrendame i ispanija ir noriu veztis manikiuro priemones tai yra akrilas gelis zirklutes ir visos kitos priemones nagams tas priemones nedesiu i rankini bagaza tik noriu paklausti ar veztis galiu nes ten ir skysciai bus atitinkami atlikti nagu priauginimam..?

  • Silvija, pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles, visi skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml talpos indeliuose ir sudėti į vieną bendrą ne didesnį kaip 1 l talpos sandariai užsegamą permatomą maišelį. Jeigu priemonės turi aštrių/smailių detalių, jų neštis į lėktuvo saloną negalima. Taip pat dildės ar nagų žirklučių ašmenys neturėtų viršyti 6 cm. ilgio. Registruotame bagaže šias manikiūro priemones galima vežtis be problemų.

 301. Liepa Žukauskaitė sako:

  Laba diena,
  Tai galima pasiimti skysčius kurie būtų 100ml indelyje, bet kiek tokiu galima pasiimti?
  Tipo 10 po 100ml tai 1 litrą?????

  • Liepa, svarbiausia, kad skysčiai būtų ne didesniuose nei 100 ml induose ir neviršytų 1 l bendro tūrio. Viskas turi būti sudėta į vieną ne didesnį kaip 1 l talpos sandariai užsegamą permatomą maišelį.

 302. Edgaras sako:

  Turiu klausima ar galima skrendant i prancuzija ryanair linijomis is vilniaus veztis elektrine barzdaskute?Ir kuriame bagaze.Beto kaip su maistu ar mesos produktu rukytu galima vestis ?Ir kuriam bagaze?

  • Edgarai, ES šalyse maistą vežtis tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže galima. Atkreipkite dėmesį, jog kai kurie maisto produktai gali būti priskiriami prie skysčių kategorijos ir produktus reikėtų vežtis pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles. Barzdaskutę galite vežtis bet kuriame bagaže.

 303. Ruta sako:

  Sveiki, ar galima užsakyti Ryanair interneto svetainėje bilietą pirmyn iš Vilniaus į Madridą, o atgal du skrydžius – iš Madrido į Londoną ir po kelių dienų iš Londono į Vilnių. Kaip tai padaryti?

 304. Laurynas sako:

  Sveiki,
  norėčiau paklausti, kiek alkoholinių gėrimų galima vežtis registruotame bagaže iš Lietuvos į Airiją? Ar jie gali būti stiklinėje taroje. Iš anksto ačiū už informaciją.

  • Laurynai, alkoholio vienas asmuo į Airiją gali įvežti ne daugiau kaip 10 l stipriųjų alkoholinių gėrimų (ne stipresnių nei 70%), 20 l spirituoto vyno (pvz., portveino arba chereso), 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno), 110 l alaus. Alkoholiniai gėrimai gali būti stiklinėje taroje, tačiau gerai supakuokite, kad nesudužtų.

 305. Evelina sako:

  Sveiki, ar registruotame bagaže galima vežtis skysčius (šampūnai josjonai ir pan), kurių talpa didesnė nei 100ml, ir ar juos taip pat reikia sudėti į 1l talpos maišelius?

  • Evelina, registruotame bagaže skysčių gabenimas nėra apribotas (išskyrus alkoholio kiekius, kurie priklauso nuo šalies) ir į sandariai užsegamus maišelius dėti nebūtina.

 306. Monika sako:

  Laba diena , pirkau bilietus iš Vilniaus į Romą ir nenusipirkau bagažo pamaniau įsigysiu vėliau tačiau dabar noriu įsigyti ir esu gavusi iš Ryanair laišką kad negaliu to padaryt dėl valiutos keitimosi, kur galiu kreiptis dėl papildomo bagažo jeigu neina to padaryt internetu?

  • Monika, jei bilietus pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 307. Markas sako:

  Sveiki, skrendu is Lietuvos i Anglija, norėčiau paklausti ar galima rankiniame bagaze tureti vaistu.? Jei taip, tai ar jie butinai turi buti originaliose dezutese ar galima vezti juos palaidai? ( pvz lapeli tableciu be jokios dezutes ) ačiū už atsakyma :) )

 308. Inga sako:

  Sveiki,
  Planuoju skrydį į UK su savo 10 mėn. sūnumi, vyras kartu neskris. Ar reikalingas jo raštiškas sutikimas patvirtintas notaro?

  • Inga, jei vaikas vyksta į užsienio valstybę su vienu iš tėvų, pasienio kontrolės punkto pareigūnams reikia pateikti tik vaiko asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Papildomų dokumentų pateikti nereikia.

 309. simona sako:

  sveiki norejau paklausti kiek cigaru bloku galiu tureti su savimi iki patikros. skrendu is rygos i anglija east midlands. aciu

  • Simona, leidžiamas tabako gaminių kiekis keliaujant į Angliją negali būti didesnis kaip 800 cigarečių (4 blokai), 400 cigarilių, 200 cigarų, 1 kg tabako.

   • Diana sako:

    Sveiki,noriu paklausti dėl bagažo ar gal lagaminas būti autobusinis lagaminas, jai jo matmenys 50 ir 40 ? Ir nereikės už jį mokėti?

    • Diana, į aviakompanijos Ryanair aviabilieto kainą įskaičiuotas rankinis bagažas (iki 10 kg), kurio išmatavimai negali viršyti 55x40x20 cm. Jei jūsų bagažas atitinka šiuos reikalavimus, problemų nebus ir mokėti nereikės.

 310. Andrius sako:

  Sveiki. Jei vietoj korteles, kaip asmens dokumenta irasiau pasa, ar turetu del to kilti problemu?

  • Andriau, jei bilietus pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų duomenis. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 311. Rasa sako:

  Laba diena,
  2015 01 28 turiu skrydžio bilietą į Prancūziją, tačiau mano paso galiojimas baigiasi 2015 03 21. Ar tai nesukels papildomų problemų, ar turėčiau suskubti pasikeisti pasą?
  Dėkui už atsakymą!

  • Rasa, svarbiausia, kad pasas galiotų jūsų visos kelionės metu.

   • Viktorija sako:

    Laba diena,
    ar rankiniame bagaže, skrendant su ryanair galima vežtis: dešros, sausainiu, guminukų, batono ir pan.? ar nekils problemų? Beje, kur įsigyti maišelį skysčiams? Vilniaus oro uoste bus? Ar tinkamas bet kokio dydžio permatomas su užtrauktuku? Ar mėginėlius, supokuotus po 5 ml irgi dėti į maišelį?

    • Viktorija, jei keliaujate ES ribose, maistą rankiniame bagaže vežtis galite. Ne didesnius nei 100 ml talpos indelius turite sudėti į vieną permatomą ir užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro talpos krepšelį. Šį maišelį galite įsigyti ir oro uoste. Mėginėliai taip pat turi būti supakuoti kartu su visais skysčiais.

 312. Monika sako:

  sveiki,skrendu is london stansted i rygos oro uosta su 5men kudikiu ir jo laikinu grizimo dokumentu.ar nekils rygoje problemu,kad dokumentas lietuviskas ir nera vertimo i anglu kalba? ir ar isvis nekils jokiu problemu? irodymo kad tesiu kelione lietuvoje neturiu.i lietuva grisiu automobiliu,ir tokiu,kaip autobuso bilietai,irodymui,neturesiu.

  • Monika, kūdikio asmens grįžimo pažymėjimo versti į anglų kalbą nereikia. Jei neturėsite jokių įrodymų, kad vyksite į Lietuvą, tiesiog paaiškinsite, kad kelionę į Lietuvą tęsite automobiliu ir problemų kilti neturėtų.

 313. aaaaaa sako:

  Ar galima skrendant į maišelį skirtą skysčiams įdėti gelinių lakų? ir papuošalus ar reikia į pakuoti ir kur juos dėti?

 314. Nerijus sako:

  Sveiki, skrendam is Stanstedo i Vilniu, uzsiregistravom stanstede stovejimo aikstele kad butu masina kur laikyti, taciau jokio bilieto i e-pasta negavau, norejau paklausti ar atsius man koki dokumenta patvirtinanti kad as turiu uzsirezervaves vieta ar man tiesiog vaziuoti i ta aikstele ir ten viskas bus automatiskai, nes as suvedziau automobilio numerius pries registruodamas bilietus ar mokedamas. Dekui uz atsakymus

 315. agne sako:

  Ar gali kudikio bagazo ismatavimai buti tokie pat kaip suaugusiojo rankinis bagazas?

 316. agne sako:

  Laba vakara, noriu pasiteirauti kokie bagazo ismatavimai priklauso kuikiui iki 2 metu? Randu informacija tik, lad 5 kg, o ismatavimu niekur neraso.
  Aciu

 317. Erdvile sako:

  Laba diena.Ar galima rankiniame bagaze vezti varskes surelius,pirktus parduotuveje.Aciu uz atsakyma.

 318. Aistė sako:

  Laba diena,
  ar rankiniame bagaže galima vežtis maisto produktus, t.y. sūris, arbata, šakotis, medus (viskas tvarkingai supakuota namų sąlygomis lauktuvėms)? Ačiū!

  • Aiste, priklausomai nuo šalies į kurią keliaujate. Jei keliaujate ES ribose, maistą vežtis galima. Tačiau skystos ir tirštos konsistencijos produktus turite supakuoti pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles. Taip pat laikykitės rankinio bagažo dydžio ir svorio apribojimų.

 319. Raimonda sako:

  Sveiki, ar skrendant su ryanair galima vestis zaislus,kurie groja, na kitaip sakant yra su batareikom :) Dekoju

 320. Sarune sako:

  Laba diena,
  Esu Lietuvos piliete, noriu keliauti su savo kudikiu, kuris turi Ispanijos pilietybe ( nespejau sutvarkyti Lietuvos pilietybes dokumentu) is Barselonos i Vilniu. Musu pavardes yra skirtingos. Sakykite, prasau, ar galesiu keliauti su vaiko Ispaniska asmens tapatybes kortele? Taip pat turiu Ispaniska gimimo liudija, kur parasyta, kad esu jo mama.
  Del apsaugos dirzo kudikiui, reikia is anksto susisieti su Ryanair, ar fakturacijos metu tai yra daroma?

  Aciu

 321. Gleb sako:

  Laba diena!
  Sausio 28 diena 15:50 mes atskrendame is Tenerife i Londono Stanstedo aerouosta. Ir turime isskristi is to pacio aerouosto ta pacia diena 17:15 i Vilniaus aerouosta. Tai reiskia kad tarp skrydziu turesime 1 val. 25 min. Registruoto bagazo neturesime. Kaip mums suspeti? Ar butina mums kirsti JK siena (UK border), iseiti i miesta? Nes pastebejome kad tai uztrunka apie 1 val. Ar nera Stanstedo aerouoste supaprastintos proceduros patekimo (persedimo) i kita skrydi?

  • Priklausys nuo jūsų skrydžio laiko ir oro uosto apkrovimo jūsų persėdimo į kitą lėktuvą metu. Jums teks iš naujo pereiti patikras oro uoste. Ar bus ilgos eilės prie saugumo patikros, priklausys nuo keleivių skaičiaus. Jei bus prastos oro sąlygos ar techniniai gedimai, pirmasis skrydis gali vėluoti. Skrendant su aviakompanija „Ryanair“, prie vartų turėtumėte būti ne vėliau kaip 30 min. iki skrydžio, kadangi vartai užsidaro likus 20 min. iki skrydžio. Atskridus į oro uostą, turėsite pereiti JK sieną, kadangi Anglija yra ne Šengeno zonoje. Tuomet reikės patekti prie saugumo patikros punktų ir pereiti patikrą iš naujo. Teks pasiskubinti ir turėtumėte suspėti.

 322. Evelina sako:

  Sveiki, pirkau bilietą per ryanair.com puslapį ir jis buvo nustatytas lietuvių kalba. Įrašant savo vardą ir pavardę reikėjo rinktis ponia, panelė ar ponas, kadangi buvo visos trys P raidės, pasirinkau pačią pirmą ir anglų kalba rezervacijoje parašyta Mr. ar tai labai blogai, ar nėra jokio skirtumo?

 323. Vilma sako:

  Sveiki. Ar galima bagažą, kuris buvo registruotas vienu bilietu perkelti į kitą?

 324. Akvile sako:

  Labas vakaras,norejau paklausti. Skrendu is rygos i uk ir jei as skrendu i lietuva tik viena karta per metus ar galiu veztis daugiau cigareciu jei pati rukau? nes skaiciau kad per metus galima veztis 16bloku

 325. Laura sako:

  Sveiki. Perkant is karto du bilietus ivyko klaida ir abu bilietai buvo nupirkti mano vardu. Bandau pakeisti pavarde, bet niekaip nepavyksta, bandant moketi kortele ar Paypal paspaudus mokejimo uzbaigima, sistema ismeta kad ivyko klaida siuo mokejimo budu ir praso bandyti dar karta veliau. puse dienos bandau pakeisti pavarde, skrysdis is Kauno I londona sekmadieni 18d. Bandau susisiekti su raynier telefonu niekas neatsako. Nejau niekas prie tel nebudi jusu informacijos centre? Vardo pakeitimo mokesti man vis dar rodo litais.

  • Laura, jums reikėtų susisiekti tiesiogiai su savo bilieto pardavėju. Jei bilietą pirkote ryanair.com puslapyje, skambinant iš Lietuvos: +448712460000 (skambučio kaina 10 pensų už minutę. Skambučiai iš mobiliųjų telefonų ar kitų tinklų gali kainuoti daugiau. Skambučių centro darbo laikas (Didžiosios Britanijos laiku): nuo pirmadienio iki penktadienio 9:00 – 18:00 val., šeštadieniais 10:00 – 17:00 val., sekmadieniais 11.00 – 17.00.
   Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, visais klausimais kreipkitės į sistemos administratorių.

 326. ruta sako:

  ar galima skrendant urna kartu tureti su savim?ir kokiu dokumentu reikia?

  • Rūta, pagal aviakompanijos taisykles urną galima gabenti kaip papildomą rankinio bagažo vienetą (ji negali viršyti standartinių rankinio bagažo išmatavimų) nemokamai, jei keleivis turi mirties liudijimo ir kremavimo liudijimo kopijas. Urna privalo būti supakuota taip, kad nebūtų trikdomi kiti keleiviai, t.y. jie nematytų, kas yra viduje.

 327. Agne sako:

  Laba diena,
  spausdinausi įlaipinimo bilietą, tačiau jame nesutampa nurodytas atvykimo laikas. Skrendu 2015-01-21 į Liverpulį iš Vilniaus. Peržiūrint skrydžio informaciją rodo gera atvykimo laiką. 13.05, o kada atspausdinu atvykimo laikas yra 11.55. Ar tai nieko tokio?

 328. Raimundas sako:

  Laba diena.
  Siuo metu kelis menesius gyvenam Tenerifeje. Kovo 16 dienai nupirkom bilietus skrydziui is Tenerifes I Lietuva per Londona. Skrenda mano 3 vaikai ( 23, 15, 2 metu) bei suaugusios dukters draugas. Ar neiskils jokiu problemu skrendant nepilnameciams su pilnamete seserimi? Ar gal but reikia kokiu sutikimu, igaliojimu ir pan.
  Aciu

  • Raimundai, vaiko, kuris yra Lietuvos Respublikos pilietis, grįžimui į Lietuvos Respubliką reikia tik asmens tapatybės dokumento (paso arba asmens tapatybės kortelės), papildomų sutikimų ar kitų dokumentų pateikti nereikia, nesvarbu, su kuo jis grįžta. Tačiau skrendant į iš Tenerifės į Londoną pasienio pareigūnai gali paprašyti tėvų sutikimo. Nes jei vaikas vyksta į užsienio valstybę su lydinčiu asmeniu, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.

 329. Gintautas sako:

  Sveiki! Negaliu užsiregistruoti skrydžiui, nes negaliu nupirkti vietą atgaliniam skrydžiui. Problema ta, kad bilietai buvo pirkti litais, ir vieta atgaliniam skrydžiui nurodyta litais, bet privalo būti eurais. Kiek anksčiau gavau e-mail iš Ryanair, pacituosiu: Important Information regarding your Ryanair booking NKSMMW
  Inbox
  x
  Ryanair Customer Services

  Jan 6 (6 days ago)

  to me
  Ryanair
  Dear Customer,

  Thank you for making a booking with Ryanair.

  As you are aware as of the 1st January 2015 Lithuanian litas have been replaced by the euro. If you intend on adding a service to your booking or making a change to your booking please be aware that as a consequence of this change unfortunately you will be unable to make these changes online and will have to contact our reservations team for assistance.

  If you need any assistance with changes to your booking you may chat (in English) with an agent , click here or you may call us , click here for our contact numbers.

  Kind regards

  Customer Service

  Ryanair Holdings plc (Company No. 249885) / Ryanair Ltd. (Company No. 104547).
  Registered in the Republic of Ireland. With registered address Airside Business Park, Swords, Co. Dublin, Ireland.

 330. Tomas sako:

  Ar rankiniame bagaže galima vežtis 4 blokus cigarečių ir 0,7l stipriųjų gėrimų? Skrydis į Angliją. Ačiū

  • Tomai, keliaujant į Angliją galima vežtis ne daugiau kaip 800 cigarečių (4 blokus). Rankiniame bagaže alkoholinių gėrimų vežtis nepavyks, nes galioja skysčių gabenimo apribojimai. Gėrimus galite vežtis registruotame bagaže arba įsigijus „Duty Free“ parduotuvėse praėjus saugumo patikrą. Nuo 2013.12.01 į lėktuvo saloną galima neštis „Duty Free“ parduotuvėse įsigytas prekes atskirai. Jas reikės pasidėti po kėde.

 331. Laima sako:

  Laba diena
  ar skrendant į Angliją galima vežti 4 blokus cigarečių bei 0,5 kg tabako

  Ačiū

 332. Dalia sako:

  Laba diena, turiu bilietus suaugusiam žmogui ir keturių metų vaikui, ta pačia data, tuo pat metu.Bilietai buvo pirkti atskirai. Perkant vaiką nurodžiau kaip suaugusį, tačiau dabar reikia pakeisti, kad tai yra vaikas ir nurodyti su kuriuo suaugusiu jis skris. Kaip tai padaryti?

  • Dalia, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę arba pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio keleivio rezervacijos.

 333. Svetlana sako:

  Ar galima nešti į lektuva kompiuteri ne lagamine o mažoj rankinei?

 334. Renata sako:

  SVEIKI noreciau jusu paklausti ar galima vesti rankiniam bagaze torta ,aciu

  • Renata, jei torto sudėtinės dalys nėra skystos ar tirštos konsistencijos, telpa į aviakompanijos numatytus rankinio bagažo dydžio ir svorio apribojimus, tuomet galima tortą vežtis rankiniame bagaže. Aviakompanija Ryanair leidžia pasiimti antrą mažą rankinę į lėktuvo vidų, tad jei tortas atitiktų tos rankinės išmatavimus (35 x 20 x 20 cm), būtų galima vežtis vietoj jos.

 335. Inga sako:

  Sveiki, kovo menesi zadame vykti is Anglijos i Lietuva savaitei. Savaites, kai busime Lietuvoje metu mano tapatybes korteles, kuria naudosiu skrendant, galiojimas baigsis. Lietuvoje darysiu nauja kortele. Ar nekils problemu isvykstant is Anglijos del to, kad korteles galiojimas toks trumpas. Ir jei pasikeistu tam tikri dokumento duomenys, kaip korteles numeris ar kt, ar tai nesukels problemu vykstant atgal i Anglija? Dekui

  • Inga, svarbiausia, kad asmens tapatybės kortelė galiotų jūsų kelionės į Lietuvą metu. Kuomet pasikeisite tapatybės kortelę, tuomet su naujais duomenimis turėsite registruotis į atgalinį skrydį. Biliete ir registracijoje į skrydį nurodyta keleivio pavardė ir duomenys turi sutapti su galiojančiame asmens dokumente, su kuriuo keleivis skrenda, nurodytais duomenimis.

 336. Lina sako:

  Labas vakaras, vasara planuoju skristi į UK su lydinčiu asmenimi, man 16 metų. Ar reikės man tėvu sutikimo ir ar reikia eiti pas notarus dokumento,kad neiškiltu problemų?

  • Lina, jei vaikas (iki 18 metų) vyksta į užsienio valstybę (šiuo atveju į Angliją) su lydinčiu asmeniu, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.

   • Lina sako:

    O dar dėl bagažo tai galima su savimi į lėktuvą rankini bagažą ir registruojamą bagažą turėti tik,kad atitiktu visus išmatavimus?

    • Lina, į aviakompanijos Ryanair aviabilieto kainą įskaičiuotas rankinis bagažas (iki 10 kg, 55 x 40 x 20 cm), kurį nešatės su savimi į lėktuvo saloną. Taip pat galima nemokamai į lėktuvą įsinešti ir antrą bagažą – mažą moterišką rankinę. Antroji rankinė negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų.
     Jei esate užsisakiusi registruoto bagažo gabenimo paslaugą, bagažą reikės užregistruoti oro uoste bagažo skyriuje, jo į lėktuvo saloną neštis negalima.

 337. milda sako:

  laba diena ar rankiniam bagazuj galima vestis masinos nr ?

 338. rasa sako:

  sveiki, gerokai is anksto pirkau bilietus birzelio23d 10.05h. dabar noreciau nupirkti dar viena bilieta birzelio23d, bet rodo 06.50h. ar cia visai kitas skrydis, nes 10.05h jau pilnas, ar pakeistas to pacio skrydzio laikas?

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Rasa, dėl tikslesnės skrydžio informacijos susisiekite su savo bilieto pardavėju.

 339. Lina sako:

  Ar padarius Check in, reikia bilieta atsispausdinti, ar uztenka oro uoste tik asmens dokumento, kuris nurodytas darant Check in ir skrydzio rezervacijos numerio?

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Lina, keliaujant su aviakompanija Ryanair, oro uoste būtina turėti atspausdintą įlaipinimo kortelę.

 340. Oksana sako:

  sveiki, noriu paklaust ar is Edinburgh galiu i Lietuva skrist be igaliojimo? man 16.

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Oksana, vaiko (iki 18 metų), kuris yra Lietuvos Respublikos pilietis, grįžimui į Lietuvos Respubliką reikia tik asmens tapatybės dokumento (paso arba asmens tapatybės kortelės), papildomų sutikimų ar kitų dokumentų pateikti nereikia.

 341. renata sako:

  labas, noriu paklausti kaip galiu rasti savo bilieta internete, nezinau rezervacijos numerio, aciu

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Renata, jei pirkote bilietą per ryanair.com, savo rezervacijos numerį galite sužinoti per „Manage booking“ pasirinkę trečią opciją, kuri nereikalauja užsakymo numerio. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 342. feja sako:

  Labas vakaras :)

  Nusipirkau bilietus i norvegija 23-26 dienomis , uzsiregistravusi i skrydi gausiu iskrat abu pirmin-atgal ilaipinimo talonus ar atskirai? nes nuo skrydziu 2 dienu tarpas yra. labai idomu,.
  2. i oro uosta atvykus taip pat reikia registruotis ar ne?
  ACIU ;)

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Jei bilietus įsigijote ryanair.com svetainėje, turėsite atlikti registraciją į skrydį per „Manage booking“. Įlaipinimo kortelės („Boarding Pass“) nebus atsiunčiamos – jas reikės atsispausdinti iš karto arba išsisaugoti. Nemokama registracija atliekama internetu ne anksčiau kaip likus 7 dienoms iki skrydžio ir ne vėliau kaip likus 2 valandoms iki skrydžio.
   Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, atėjus tinkamam terminui jūs būsite užregistruota į kiekvieną skrydį ir gausite įlaipinimo korteles („Boarding Pass“), kurias turėsite atsispausdinti. Įlaipinimo korteles į abu skrydžius gausite atskirai.
   Papildomai registruotis į skrydį oro uoste nereikia.

 343. Vaidotas sako:

  Keliaujame keturiese: 2 suaugę, kūdikis (iki 24mėn), vaikas (6 m). Ar teisingai suprantu, kad galime imti 4 įrangos vienetus vaikams (po du vaikui ir kūdikiui)?
  Pvz. : dvi auto kėdutės ir du vėžimėliai?

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Vaidotai, pagal Ryanair taisykles, keliaujant su kūdikiu/vaiku nemokamai galima vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį ir automobilinę kėdutę, kelioninę lovelę arba automobilio sėdynę. Konkretus amžius, iki kada galima vežtis šią įrangą, nėra nurodytas. Jei įranga, kurią norite pasiimti, 6 metų vaikas naudojasi, tuomet mokėti nereikės.

 344. Oksana sako:

  sveiki,man 16 metu, pavasarį žadu skristi iš Edinburgh į Kauną, įgaliojimo dar neturiu bet grįžtant į Edinburgh jau turėsiu. Bet ar skrendant i Kauną manęs neprašys jo ? Galiu skristi i Lietuva ?
  Ačiū.

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Oksana, vaiko, kuris yra Lietuvos Respublikos pilietis, grįžimui į Lietuvos Respubliką reikia tik asmens tapatybės dokumento (paso arba asmens tapatybės kortelės), papildomų sutikimų ar kitų dokumentų pateikti nereikia.

  • Diana sako:

   Laba diena noriu paklausti ar 16 metų galima būti lydinčiuoju kitam žmogui jai jam 14 metų, ir skristi į Angliją.

 345. Audtius sako:

  Labas,pirkau bilietus pirmyn,atgal i Tenerife,pirmyn bilietus gavau,atgal ne.Tai ir atgal galioja 6-2d. taisykle? Kur etsispauzdint?

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Įlaipinimo kortelės atsiunčiamos likus 2-6 dienoms iki skrydžio, atlikus nemokamą registraciją (likus ne mažiau kaip 7 dienoms). Keleiviai už papildomą mokestį gali pasirinkti sėdimas vietas tuomet, kai atliekama išankstinė registracija internetu (nuo 30 dienų iki 2 valandų prieš skrydį), tuomet įlaipinimo kortelės atsiunčiamos anksčiau. Atsispausdinti turėsite savarankiškai. Jei pageidaujate įlaipinimo korteles gauti prieš kelionę, susisiekite su savo bilieto pardavėju.

 346. Evelina sako:

  Sveiki, ar būtina už papildomą mokestį rezervuoti vietas lėktuve, jeigu noriu, kad 12 metų mergaitė ir ją lydintis suaugęs brolis sėdėtų šalia esančiose vietose? Ačiū.

 347. Sandra sako:

  Labas vakaras, ar galima rankiniame bagaze veztis kuno sviesta 200ml?
  Ir liko 3 dienos iki isskridimo i Kauna ir Lutono, bet bilietu neatsiuncia,ar dar atsius? ar jau skambinti? Pirkau bilieta pirmyn ir atgal

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Sandra, kūno kremo rankiniame bagaže vežtis negalėsite, kadangi pakuotės tūris viršija leistiną skysčių kiekį.
   Jei bilietą pirkote ir užsiregistravote į skrydį svetainėje ryanair.com, įlaipinimo kortelės neatsiunčiamos. Jas reikia atsispausdinti iš karto arba išsisaugoti. Įlaipinimo korteles galite rasti per „Manage Booking“.
   Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, susisiekite su savo bilieto pardavėju ir gausite įlaipinimo korteles.

 348. Monika sako:

  Laba diena, jei sukeiciau varda ir pavarde vietomis, ta prasme ivedziau vietoj Andrius Petrauskas, Petrauskas Andrius. Ar bus problemu oro uoste? Ar gales zmogus skristi? Ar butina apkeisti?

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Monika, kad nekiltų problemų ir būtų ramiau laukti skrydžio, susisiekite su aviakompanija Ryanair ir pakoreguos keleivio duomenis.

 349. haris sako:

  Sveiki,
  Noriu paklausti ar galima nusipirkti registruotą bagažą pačiame oro uoste prieš skridį?

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Hari, galite užsisakyti registruoto bagažo gabenimą oro uoste, tačiau paslaugos kaina bus didesnė.

 350. klaustukas sako:

  Sveiki,kiek cigareciu galima veztis i Airija? Anksciau rase,kad 1 su puse bloko, dabar randu, kad tik 1 bloka. Tai norejau paklausti koks tikslus skaicius?

 351. ernesta sako:

  Sveiki kaip pildyti check in, kai turiu laikina isduota pasa, nes senas buvo pamestas, isduotas gryzimo lapelis,is uk i LT. darant check in leidzia pasirinkti tik pasa arba id kortele. sistema neleidzia pasiringti 2014/12/29,o iki tos dienos galioja tas gryzimo lapelis.

 352. Dalia sako:

  Sveiki,
  nusipirkau 2 bilietus į Airiją gruodžio 26 dieną, užpildžiau duomenis registracijai į skrydį, bet negaunu įlaipinimo talonų. ką daryti?
  Taip pat noriu nusipirkti papildomą registruotą bagažą iš Airijos į Lietuvą internetu,tačiau suvedus duomenis rašo klaidą ir negaliu nusipirkti.

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Dalia, jei bilietą pirkote ir užsiregistravote į skrydį svetainėje ryanair.com, įlaipinimo kortelės neatsiunčiamos. Jas reikia atsispausdinti iš karto arba išsisaugoti. Įlaipinimo korteles galite rasti per „Manage Booking“.
   Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, susisiekite su savo bilieto pardavėju ir gausite įlaipinimo korteles.
   Kaip užsisakyti papildomo registruoto bagažo gabenimo paslaugą, rasite prie „Dažniausiai užduodamų klausimų“.

   • Sandra sako:

    Labas vakaras, ar galima rankiniame bagaze veztis kuno sviesta 200ml?
    Ir liko 3 dienos iki isskridimo i Kauna ir Lutono, bet bilietu neatsiuncia,ar dar atsius?ar jaus kambinti? Pirkau bilieta pirmyn ir atgal

 353. Ruta O. sako:

  Laba vakara, norejau pasiklausti jusu tiesiogiai, nes neradau jokio panasaus atsakymo i mano klausima…
  o mano klausimas toks: ar gali 17 metu paauglys skrist vienas?
  o gal jis gali su savimi kartu paimti 11 metu sesute? ar imanomas toks variantas?
  labai prasau kuo skubiau atsakyti, nes bilietai nupirkti jau, taciau skrendantis suauges asmuo su jais daugiau skrist nebegali… o skrydis jau ryt…

  pagarb. Ruta O.

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Rūta, Ryanair keleiviai nuo 16 metų gali skristi be palydos ir gali lydėti jaunesnį keleivį Ryanair skrydžiuose. Tokiu atveju, bilietai turėtų būti perkami kartu. Taip pat nepilnamečiams gali reikėti tėvų sutikimo, kad vaikai vyktų vieni. Ar reikalingas tėvų sutikimas, priklauso nuo šalies, į kurią nepilnamečiai keliauja.

   • Ruta O. sako:

    o jeigu skrenda i Airija? Tuomet reikia tevu sutikimo?

    Aciu!

    • ryanair-skrydziai.lt sako:

     Rūta, taip, kuomet nepilnametis keliauja į Airiją (ne Šengeno zonoje), tėvų sutikimas yra būtinas. Nebent vaikų deklaruota gyvenamoji vieta yra Airijoje, tuomet pasienio pareigūnams pakaks pateikti originalų dokumentą, įrodantį, kad jie yra registruoti Airijoje arba išregistruoti iš Lietuvos. Tokiu atveju tėvų sutikimo nereikės.