Ryanair dažniausiai užduodami klausimai 5 859BAGAŽAS

Ar į Ryanair bilieto kainą įskaičiuotas bagažas?

Į aviakompanijos Ryanair aviabilieto kainą įskaičiuotas rankinis bagažas (1 bagažo vienetas iki 10 kg), kurį nešatės su savimi į lėktuvo saloną. Galima nemokamai į lėktuvą įsinešti ir antrą bagažą – mažą moterišką rankinę – bei oro uoste įsigytas prekes. Antroji rankinė negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų. Antrąjį bagažo vienetą reikės pasidėti lentynose virš sėdimųjų vietų arba po kėde.

Koks yra Ryanair rankinio bagažo svoris vienam keleiviui?

Rankinis bagažas – 1 bagažo vienetas iki 10 kg ir maža moteriška rankinė. Rankinio bagažo išmatavimai negali viršyti 55 x 40 x 20 cm. Antrasis bagažas negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų. Mažajai bagažui svorio apribojimai netaikomi. Atkreipkite dėmesį į bagažo taisykles.

Ar rankinio bagažo dydis turi atitikti visus nurodytus matmenis? Ar ratukai skaičiuojami į bendrus bagažo išmatavimus? Kas bus, jei rankinis bagažas bus didesnis?

Prieš lipant į Ryanair lėktuvą rankinį bagažą reikia įdėti į specialią dėžę, kuri atitinka Ryanair rankinio bagažo dydžio reikalavimus. Jei jūsų bagažas tilps, problemų nebus. Jei netilps, reikės priduoti į registruoto bagažo skyrių už papildomą 50 EUR mokestį. Bagažo kainos >

Koks yra Ryanair registruojamo bagažo svoris vienam keleiviui?

Aviakompanijos Ryanair registruojamas bagažas gali būti iki 15 kg arba iki 20 kg (išmatavimai 81 x 119 x 119 cm). Vienas keleivis gali gabenti iki 3 registruoto Ryanair bagažo vienetų.
Keleiviai, esantys vienoje rezervacijoje ir kartu užsiregistravę į Ryanair skrydį, gali dalintis registruoto bagažo apribojimais. Pvz., 2 keleiviai, esantys vienoje rezervacijoje, įsigiję du registruotus bagažus po 15 kg, gali pasidalinti svoriu. Vienas keleivis gali turėti registruotą bagažą, kuris sveria 17 kg, o kitas – 13 kg.

Ar reikia užregistruoti Ryanair bagažą?

Jei keliaujate tik su Ryanair rankiniu bagažu, jo registruoti nereikia. Rankinį bagažą keleiviai nešasi su savimi į lėktuvo saloną.
Jei keliaujate ir su registruotu Ryanair bagažu, jį reikės užregistruoti bagažo skyriuje oro uoste prieš praeinant saugumo patikrą. Ryanair bagažo skyrius atidaromas likus 2 val. iki skrydžio ir užsidaro likus 40 min. iki numatyto skrydžio.

Ar galiu užsisakyti registruoto bagažo gabenimą po to, kai jau nusipirkau bilietą arba jau užsiregistravau į skrydį? Kaip?

Galite užsisakyti registruoto bagažo gabenimą po to, kai jau nusipirkote bilietą arba jau užsiregistravote į skrydį, tik paslaugos kaina bus jau didesnė nei perkant bilietą. Užsakyti paslaugą internetu galima ne vėliau kaip 2 val. iki numatyto skrydžio. Paslaugos kaina priklauso nuo skrydžio datos bei krypties. Nepamirškite iš naujo atsispausdinti įlaipinimo kortelės, kad joje matytųsi įrašas apie registruoto bagažo gabenimo užsakymą. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, tai galite padaryti per „Manage booking“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, dėl registruoto bagažo gabenimo užsakymo kreipkitės į sistemos administratorių.

Ar tikrai į Ryanair lėktuvo saloną priima tik 90 rankinio bagažo vienetų?

Į lėktuvo saloną priimama ne daugiau kaip 90 rankinio bagažo vienetų. Darbuotojai vietoje įvertina situaciją dėl talpumo ir priima sprendimus vardan keleivių saugumo, kuriuos bagažus perkelti į bagažo skyrių. Tai papildomai nekainuoja. Tokiais atvejais patartina iš bagažo išimti vertingiausius daiktus (kompiuteris, fotoaparatas ir pan.).

Ar galiu užsakyti jungiamuosius skrydžius su aviakompanija Ryanair? Ar perkelia registruotą bagažą į kitą skrydį?

Pigių skrydžių aviakompanijos, taip pat ir Ryanair, nevykdo jungiamųjų skrydžių, todėl negali perkelti keliautojų ar jų bagažo į kitus skrydžius (tos pačios ar kitų aviakompanijų). Todėl neprisiima atsakomybės už tarpinius skrydžius, kuriuos keleiviai gali praleisti. Į kiekvieną skrydį reikia registruotis atskirai, t.y. kiekviename skrydyje turite turėti atskirą įlaipinimo kortelę. Jei keliaujate su registruotu bagažu, perkant bilietus kiekvienam skrydžiui atskirai reikia bagažą užregistruoti už atitinkamą mokestį. Atvykus į oro uostą bagažą reikia atiduoti į bagažo skyrių, o nusileidus bagažą atsiimti ir vėl registruoti į kitą skrydį. Raginame palikti pakankamai laiko nuo suplanuoto pirmojo skrydžio pabaigos iki kito skrydžio pradžios. Ryanair bagažo registracija baigiama likus 40 min. iki skrydžio.

BAGAŽO TURINYS

Kaip gabenti skysčius Ryanair rankiniame bagaže?

Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskirose, ne didesnėse nei 100 mililitrų, talpose. Šias talpas turite įdėti į vieną permatomą ir užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro talpos krepšelį; vienas krepšelis – vienam keleiviui (tokius maišelius galite nusipirkti įvairiose parduotuvėse ar oro uostuose (pvz., Kauno oro uoste) arba gauti nemokamai (pvz., Vilniaus oro uoste). Tūrio apribojimai netaikomi vaistams, būtiniems skrydžio metu ir kūdikių maistui, būtiniems skrydžio metu.

Ar galiu vežtis vaistus ar maisto papildus rankiniame ar registruotame bagaže?

Išsamią informaciją apie vaistų ar maisto papildų gabenimą rankiniame ar registruotame bagaže rasite Zigzag.lt tinklaraštyje.

Ar galiu neštis fotoaparatą, nešiojamąjį kompiuterį į Ryanair lėktuvo saloną?

Jūsų fotoaparatas, nešiojamasis kompiuteris turi būti įdėti į jūsų rankinį bagažą. Rankinis bagažas – 1 bagažo vienetas iki 10 kg (bagažo išmatavimai negali viršyti 55 x 40 x 20 cm) ir maža moteriška rankinė (negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų). Tad jei jūsų fotoaparatas, kompiuteris neviršija šių dydžio apribojimų, galite juos neštis tiesiog vietoj mažosios rankinės. Antrajam bagažui svorio apribojimai netaikomi.
Saugumo patikros metu kompiuterį ir kitus technikos prietaisus reikia iš bagažo ištraukti ir pateikti atskirai.
Į registruotą bagažą fotoaparato, kompiuterio nedėkite, nes jie gali būti apgadinti arba bagažas gali vėluoti, dingti.

Noriu vežtis kartu su savimi muzikos instrumentą. Kaip užsisakyti šią paslaugą perkant lėktuvo bilietą?

Jei norite į lėktuvo saloną neštis nedidelius muzikos instrumentus, pavyzdžiui, gitarą, smuiką ar altą, perkant bilietą turite užsakyti instrumentui papildomą vietą už papildomą mokestį. Registruotas arba rankinis bagažas papildomai instrumento vietai nepriklauso.
Norėdami tokiam bagažo vienetui užsakyti papildomą sėdimą vietą, pavardės laukelyje įrašykite žodžius ITEM SEAT, o vardo laukelyje įrašykite žodį EXTRA. Tada rezervacijoje ir internetinėje įlaipinimo kortelėje bus nurodyta EXTRA ITEM SEAT. Internetinės registracijos metu būtina įvesti lydinčio keleivio kelionės dokumento išsamią informaciją.
Jei instrumentas atitinka rankinio bagažo dydžio ir svorio išmatavimus, galite neštis jį į saloną nemokamai, tačiau daugiau rankinio bagažo su savimi turėti negalite. Arba kitas variantas – atiduoti instrumentą į registruoto bagažo skyrių.

Ar galiu Ryanair skrydžio metu kartu vežtis gyvūną?

Aviakompanija Ryanair į skrydžius gyvūnų nepriima. Daugiau apie keliavimą su gyvūnais skaitykite Zigzag.lt tinklaraštyje straipsnyje „Keliavimas su savo augintiniais“.

Kiek cigarečių, alkoholio galima vežtis į Angliją, Airiją, Vokietiją, Norvegiją?

Didžiosios Britanijos valstybių (Anglijos, Škotijos, Velso, Šiaurės Airijos) bei Europos Sąjungos šalių nustatytas orientacinis leidžiamas tabako gaminių kiekis negali būti didesnis kaip:
– 800 cigarečių (4 blokai)*;
– 400 cigarilių;
– 200 cigarų;
– 1 kg tabako.
Alkoholinių gėrimų vienas asmuo gali įvežti ne daugiau kaip:
– 10 l stipriųjų alkoholinių gėrimų (ne stipresnių nei 70%);
– 20 l spirituoto vyno (pvz., portveino arba chereso);
– 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
– 110 l alaus.
* Į Austriją, Airiją, Daniją, Italiją, Kroatiją, Slovėniją, Švediją ir Vokietiją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais.
Į Norvegiją asmuo nuo 18 metų gali vežtis iki 200 vnt. cigarečių (1 blokas) arba 250 g kitų tabako gaminių. 18 – 20 m. asmenys gali vežtis ne stipresnių nei 22% alkoholinių gėrimų. Vyresni asmenys gali vežtis:
– 1 l spiritinio gėrimo (22% – 60%);
– 1,5 l vyno (2,5 % – 22 %);
– 2 l (6×0,33 l) alaus.
Alkoholinių gėrimų kombinacijos priklauso nuo to, ar vežami tabako gaminiai (silpnesnius gėrimus keisti į spiritinius negalima):
– 200 vnt. cigarečių atitinka 1,5 l vyno arba 1,5 l alaus;
– 1,5 l vyno atitinka 1,5 l alaus;
– 1 l spiritinių gėrimų atitinka 1,5 l vyno arba 1,5 l alaus.
Galimos kombinacijos:
– 1 l spiritinio gėrimo + 3 l vyno + 2 l alaus (nevežant tabako gaminių);
– 4,5 l vyno + 2 l alaus (nevežant tabako gaminių);
– 6,5 l alaus (nevežant tabako gaminių);
– 1 l spiritinio gėrimo + 1,5 l vyno + 2 l alaus + 200 vnt. cigarečių arba 250 g. tabako (vežant tabako gaminius);
– 3 l vyno + 2 l alaus + 200 vnt. cigarečių arba 250 g. tabako (vežant tabako gaminius);
– 5 l alaus + 200 vnt. cigarečių arba 250 g. tabako (vežant tabako gaminius).
Svarbiausia galiojanti taisyklė – šie daiktai turi būti skirti asmeniniam vartojimui, t.y. keleivis jų neketina perparduoti. Jei šių prekių vežatės daugiau, jums gali tekti įrodyti, kad jos skirtos tik asmeniniam vartojimui paprašant įsigijimo dokumentų, teiraujantis viešnagės laikotarpio, leistino kiekio viršijimo priežasčių. Nesugebėjus įrodyti, alkoholis ir/ar tabako gaminiai (pvz., cigaretės) bus konfiskuojami.
Į Lietuvą ar kitas ES šalis galima įsivežti iki 200 vnt. (vykstant oro transportu) arba iki 40 vnt. (vykstant sausumos ir jūros transportu) cigarečių iš ne ES šalių (pvz., iš Rusijos, Baltarusijos su rusiškomis banderolėmis). Kiek galima vežtis Lietuvoje prikauptų cigarečių su rusiškomis banderolėmis į atitinkamą ES šalį, reikėtų tikslintis čia >
Cigaretes galite vežtis tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže.
Pabrėžiame, kad nuo 2015.05.01 asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

Ar galima vežtis elektronines cigaretes?

Elektronines cigaretes vežtis galite, tačiau tik rankiniame bagaže. Papildomus cigarečių skysčius gabenkite pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles.
Elektroninėmis cigaretėmis skrydžio metu naudotis draudžiama.

 

VAIKAI

Ar Ryanair taiko nuolaidas vaikams?

Vaikams nuo 2 metų aviakompanija Ryanair nuolaidų netaiko. Kūdikiams iki 2 metų taikoma fiksuota bilieto kaina.

Ar Ryanair taiko nuolaidas šeimai?

Aviakompanija Ryanair siūlo 50% nuolaidą registruoto bagažo gabenimui, vietos rezervacijai, pirmenybinio įlaipinimo paslaugai ir jaunesnių nei 16 metų vaikų draudimui, jeigu į tą patį užsakymą įtrauktas vaiką lydintis suaugęs keleivis, įsigijęs atitinkamas paslaugas už pilną kainą.
50% nuolaida registruoto bagažo gabenimui, vietos rezervacijai, pirmenybinio įlaipinimo paslaugai ir draudimui taikoma ne daugiau kaip 2 vaikams, kai 1 iš lydinčių suaugusių asmenų yra įtrauktas į tą patį užsakymą ir perka atitinkamas paslaugas už pilną kainą, ir ne daugiau kaip 4 vaikams, kai 2 iš lydinčių suaugusių asmenų yra įtraukti į tą patį užsakymą ir perka atitinkamas paslaugas už pilną kainą.
Papildomos nuolaidos šeimoms siūlomos tada, kai suaugę ir vaikai yra įtraukti į tą patį užsakymą.
Keleiviai, kurie per vienerius kalendorinius metus yra skridę du kartus (pirmyn ir atgal) ir naudojosi Ryanair siūlomomis papildomomis nuolaidomis šeimai, gali kreiptis į bilieto pardavėją dėl „Family Extra“ paslaugos ir 20% nuolaidos trečiajam skrydžiui su vaikais. Jei prašymas bus patvirtintas, nuolaidos kodas bus išsiųstas pirkėjui ir galios 4 savaites nuo jo išdavimo dienos.
Šios nuolaidos taikomos tik užsakymo metu.

Ar gali nepilnamečiai vaikai skristi vieni su Ryanair avialinijomis?

Aviakompanija Ryanair nepriima į skrydį vaikų iki 16 metų be suaugusiųjų palydos. Jei ir nupirksite nepilnamečiui bilietą kaip suaugusiajam, vaiko nepavyks užregistruoti į skrydį ir gauti įlaipinimo kortelę, jei kartu su juo neskris suaugęs asmuo. Ryanair palydos paslaugų neteikia.

Kokių dokumentų reikia, jei keliauja vaikas?

Visų pirma reikalingas galiojantis asmens dokumentas – pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jei asmens dokumentas negalioja, dingęs, grįžti į savo šalį gali su Asmens grįžimo pažymėjimu. Gimimo liudijimas kertant sieną negalioja.
Ryanair ir pasienio tarnybos turi skirtingus reglamentavimus.
Aviakompanija Ryanair nepriima į skrydį vaikų iki 16 metų be suaugusiųjų palydos. Vyresni vaikai juos gali lydėti. Ryanair aviakompanijai reikia pateikti tik galiojančius asmens dokumentus ir atspausdintas įlaipinimo korteles.
Pasienio tarnybai reikia pateikti papildomus dokumentus, jei vaikas iki 18 metų be tėvų keliauja į valstybes, nepriklausančias Šengeno zonai. Daugiau informacijos ČIA >

Turiu Ryanair lėktuvo bilietą ir vėliau nutariau, kad kartu skris ir vaikas. Kaip jam nupirkti bilietą?

Sistema neleis vaikui iki 16 metų nupirkti bilieto į Ryanair skrydį be suaugusiojo. Tokiu atveju nupirkite nepilnamečiui bilietą kaip suaugusiajam ir iškart paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę arba užpildykite šią Ryanair formą (reikia pasirinkti „Comlpaint“ ir būtina nurodyti abiejų rezervacijų numerius bei vaiko asmens dokumento duomenis). Tokiu atveju registracija į Ryanair skrydį bus atliekama oro uoste nemokamai. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, susisiekite su administratoriumi, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio keleivio rezervacijos.

Ar galiu keliauti su kūdikiu?

Aviakompanija Ryanair kūdikių iki 7 dienų amžiaus į skrydį nepriima.
Kūdikiai (nuo 8 dienų iki 23 mėnesių imtinai) privalo būti lydimi suaugusiojo asmens nuo 16 metų (vienas suaugęs lydi vieną kūdikį). Perkant bilietą reikia nurodyti, jog skrendama su kūdikiu. Kūdikis turi sėdėti ant suaugusiojo kelių (kūdikio saugos diržu pasirūpins personalas). Kūdikiui skirtu iki 5 kg bagažu rūpinasi lydintis asmuo ir bagažui galioja visos lėktuvo vidaus bendrosios taisyklės. Kūdikiui registruoto bagažo gabenimo paslauga nepriklauso.
Kūdikio bilieto kaina yra fiksuota.
Jei kūdikiui sukanka dveji metai iki atgalinio skrydžio, jam taikoma pilna, kaip ir suaugusio keleivio, bilieto kaina, mokesčiai, taisyklės ir kt.
Yra galimybės pervystyti kūdikį ar pašildyti maistą lėktuve.

Ar kūdikiui skiriama atskira vieta?

Kūdikiui atskira vieta nepriklauso, jis turi sėdėti suaugusiam keleiviui (nuo 16 metų) ant kelių (kūdikio saugos diržu pasirūpins personalas).
Tačiau yra papildomų sąlygų, kuomet kūdikiui gali būti užsakyta atskira vieta už papildomą mokestį.
1. Papildoma vieta (Extra Seat) gali būti skirta kūdikiams nuo 8 dienų iki 23 mėnesių amžiaus. Kūdikiai turi sėdėti ant suaugusiojo kelių (nuo 16 metų), kai lėktuvas kyla, leidžiasi ir visais atvejais, kai privaloma prisisegti saugos diržus. Kūdikis gali būti perkeltas į jam skirtą papildomą vietą tik tada, kai bus leista atsisegti saugos diržus. Užsakius papildomą vietą kūdikiui lėktuve, rankinio ar registruoto bagažo gabenimo paslauga kūdikiui vis tiek nepriklauso. Jeigu užsakėte atskirą papildomą vietą kūdikiui, turite apie tai pranešti klientus aptarnaujančiajam personalui, kad atliktų rezervaciją ir priskirtų sėdimą vietą.
2. Kūdikiai nuo vienerių metų amžiaus lėktuve gali sėdėti atskiroje kėdėje naudojantis Amsafe CARE saugumo diržais. Tokiu atveju vaiko svoris yra ribojamas – nuo 10 kg iki 20 kg. Norint užsisakyti šią paslaugą, reikia susisiekti su klientus aptarnaujančiu personalu. Jei užsakėte vietą kūdikiui (12 – 23 mėnesių kūdikis naudosis Amsafe CARE saugumo diržais), nemokamai priklausys 10 kg rankinis bagažas, maža rankinė ir galimybė užsisakyti registruojamą bagažą už papildomą mokestį.
Jeigu užsisakėte atskirą vietą kūdikiui, kuris naudosis Amsafe CARE saugumo diržais, turite apie tai pranešti klientus aptarnaujančiajam personalui http://www.ryanair.com/ie/questions/contacting-customer-service/ , kad atliktų rezervaciją keleiviams ir priskirtų sėdimą vietą. Šiam užsakymui bus taikomos internetinės svetainės nuolaidos.
Jeigu Amsafe CARE saugumo diržais naudosis vaikas vyresnis nei 2 metų amžiaus, keleivių rezervacija gali būti atliekama internetu, tačiau turėsite susisiekti su klientus aptarnaujančiu personalu, kad įtrauktų informaciją dėl saugos diržų ir priskirtų tinkamą vietą.
3. Kūdikiai gali sėdėti automobilinėje kėdutėje, jei jai yra užsakyta atskira vieta ir ji atitinka reikalavimus.
Automobilinę kėdutę, skirtą sėdėti kūdikiui/vaikui lėktuvo salone, į saloną neštis galima tuomet, jei yra patvirtinta, jog ji gali būti naudojama lėktuve (European car seat – kėdutė turi turėti CE lipduką su užrašu „Certified for use on aircraft“; U.S. car seat – kėdutė turi turėti FAA lipduką su užrašu „Certified for use on aircraft“), turi 5 saugos diržus, telpa 42,5 cm plotyje tarp sėdimos vietos rankenų.
Keleiviams, kurie užsakė atskirą sėdimą vietą kūdikiui ir jis naudosis automobiline kėdute, kuri atitinka keliamus reikalavimus, priklausys 10 kg rankinio bagažo, mažos rankinės gabenimo paslauga nemokamai ir galimybė užsisakyti registruoto bagažo gabenimo paslaugą už papildomą mokestį.
Jeigu užsakėte atskirą papildomą vietą kūdikiui (nuo 8 dienų iki 23 mėnesių amžiaus), kuris naudosis automobiline kėdute, atitinkančia keliamus reikalavimus, turite apie tai pranešti klientus aptarnaujančiajam personalui, kad atliktų rezervaciją keleiviams ir priskirtų sėdimą vietą.
Jeigu automobiline kėdute lėktuve naudosis vaikas, vyresnis nei 2 metų amžiaus, keleivių rezervacija gali būti atliekama internetu, tačiau turėsite susisiekti su klientus aptarnaujančiu personalu, kad įtrauktų informaciją dėl automobilinės kėdutės ir priskirtų tinkamą vietą.

Koks bagažas priklauso kūdikiui, vaikui, skrendant su Ryanair avialinijomis? Ar galima vežtis vaiko vežimėlį?

Kūdikiams iki 2 metų (iki 24 mėnesių) priklauso 5 kg bagažas. Vaikui nuo 2 metų (nuo 24 mėnesių) priklauso tiek nemokamas rankinis bagažas bei papildoma maža rankinė, tiek registruoto bagažo gabenimas už papildomą mokestį.
Kuomet keliauja kūdikis/vaikas, nemokamai galima vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį (pushchair) ir automobilinę kėdutę (car seat), kelioninę lovelę (travelcot) arba automobilio sėdynę (booster seat). Nemokamą įrangą galima gabenti vaikams iki 12 metų.
Kūdikio/vaiko įranga turi būti užregistruojama oro uoste prie bagažo skyriaus. Registracija baigiama likus 40 min. iki skrydžio. Užregistravus vežimėliu galima naudotis iki laipinimo į lėktuvą. Skrydžio metu juo pasirūpins aptarnaujantis personalas. Išlipus iš lėktuvo vežimėlį atgausite ir galėsite toliau juo naudotis.
Atminkite, kad kūdikių/vaikų vežimėliai registruojami su kitu bagažu ir gabenami nemokamai, jei biliete nurodyta, kad lėktuvu keliauja kūdikis/vaikas. Jei kūdikis/vaikas nekeliauja, šie daiktai gabenami tik kaip specialusis bagažas už papildomą mokestį.
Papildoma kūdikio/vaiko įranga registruojama kaip jūsų registruotas bagažas. Kūdikio/vaiko įranga iki 20 kg registruojama ir kainuoja 10 EUR/GBP užsakant gabenimą iš anksto, 20 EUR/GBP užsakant oro uoste prieš skrydį už 1 vienetą skrydžiui į vieną pusę. Jei kūdikio/vaiko įranga viršija 20 kg, teks mokėti papildomai už kiekvieną viršijamą kilogramą. Registruojamą kūdikio/vaiko įrangą gerai ir saugiai supakuokite.
Kūdikio maistui ir gėrimams, reikalingiems skrydžio metu, ribojimai nėra taikomi.

Ar galima neštis automobilinę kėdutę į lėktuvo saloną?

Automobilinę kėdutę, skirtą sėdėti kūdikiui/vaikui lėktuvo salone, į saloną neštis galima tuomet, jei yra patvirtinta, jog ji gali būti naudojama lėktuve (European car seat – kėdutė turi turėti CE lipduką su užrašu „Certified for use on aircraft“; U.S. car seat – kėdutė turi turėti FAA lipduką su užrašu „Certified for use on aircraft“), turi 5 saugos diržus, telpa 42,5 cm plotyje tarp sėdimos vietos rankenų.
Keleiviams, kurie užsisakė atskirą sėdimą vietą kūdikiui ir naudosis automobiline kėdute, kuri atitinka keliamus reikalavimus, priklausys 10 kg rankinio bagažo, mažos rankinės gabenimo paslauga nemokamai ir galimybė užsisakyti registruoto bagažo gabenimo paslaugą.
Jeigu užsakėte atskirą papildomą vietą kūdikiui (nuo 8 dienų iki 23 mėnesių amžiaus), kuris naudosis automobiline kėdute, atitinkančia keliamus reikalavimus, turite apie tai pranešti klientus aptarnaujančiajam personalui, kad atliktų rezervaciją keleiviams ir priskirtų sėdimą vietą.
Jeigu automobiline kėdute lėktuve naudosis vaikas, vyresnis nei 2 metų amžiaus, keleivių rezervacija gali būti atliekama internetu, tačiau turėsite susisiekti su klientus aptarnaujančiu personalu, kad įtrauktų informaciją dėl automobilinės kėdutės ir priskirtų tinkamą vietą.

Ar reikia tėvų sutikimo, jei vaikas iki 18 metų keliauja vienas, su lydinčiu asmeniu ar su vienu iš tėvų?

Keliaujant Šengeno zonoje:
Jeigu vaiko iki 18 metų kelionės tikslas yra Šengeno valstybė, tai taikomas Šengeno susitarimas ir nesvarbu, ar vaikas vyktų su tėvais, ar su vienu iš tėvų, ar su lydinčiu asmeniui ar net vienas, vieno iš tėvų sutikimo nereikia turėti ir valstybės sienos apsaugos pareigūnas jo nereikalaus. Tokiu atveju vykti pas notarą ir patvirtinti vaiko išvykimo į užsienio valstybę nereikia.
Šengeno zonai priklauso 26 valstybės: Austrija, Belgija, Čekija, Danija, Estija, Graikija, Islandija, Ispanija, Italija, Latvija, Lenkija, Lichtenšteinas, Lietuva, Liuksemburgas, Malta, Nyderlandai, Norvegija,Portugalija, Prancūzija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Šveicarija, Vengrija, Vokietija.
Keliaujant ne Šengeno zonoje ir ne Europos Sąjungos ribose:
Šengeno erdvės reikalavimai netaikomi ES valstybėms: Airija, Bulgarija, Didžioji Britanija, Kipras, Kroatija, Rumunija. Vadinasi, jei vaikas vyksta į šias šalis, jo tėvams ar globėjams jau prieš kelionę reikės kreiptis į notarą.
Papildomi dokumentai (lietuvių ar anglų kalba) turi būti pateikti atsižvelgiant į tai, su kuo vaikas vyksta į kitas, ne Šengeno, užsienio valstybes:
–  Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę su vienu iš tėvų, pasienio kontrolės punkto pareigūnams reikia pateikti tik vaiko asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Antrojo iš vaiko tėvų rašytinio sutikimo pateikti nereikia. Tuo atveju, kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo vaikas išvyksta į užsienio valstybę, pavarde, Lietuvos Respublikos pasienio kontrolės punkto pareigūnų reikalavimu pateikiamas vaiko gimimo liudijimas.
–  Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę su lydinčiu asmeniu, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.
–  Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę vienas, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų vienas, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.
–  Kai vaikas vyksta į užsienio valstybę su organizuota vaikų grupe į ekskursiją, turistinę kelionę ar kitas organizuotas keliones (su sporto, mokslo, meno ar kitais kolektyvais), kartu su asmens tapatybę patvirtinančiais dokumentais pasienio kontrolės punkto pareigūnų reikalavimu turi būti pateiktas kelionės organizatoriaus parašu ir antspaudu patvirtintas raštas, kuriame turi būti nurodytas išvykstančių vaikų ir juos lydinčių asmenų vardinis sąrašas, ir šio rašto kopija. Už šio sąrašo sudarymą atsakingas kelionės organizatorius. Vaiko duomenys į sąrašą gali būti įtraukiami tik gavus bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinį sutikimą. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno. Tėvų, globėjų (rūpintojų) sutikimus turi saugoti kelionės organizatorius.
Vaiko, kuriam yra nustatyta globa (rūpyba), globėjas (rūpintojas), vaikų globos (rūpybos) institucijos vadovas ar jo įgaliotas atstovas, likus ne mažiau kaip 3 dienoms iki numatyto vaiko laikino išvykimo į užsienio valstybę, privalo raštu informuoti savivaldybės vaiko teisių apsaugos tarnybą (skyrių) apie numatomą laikiną vaiko išvykimą į užsienio valstybę, nurodydamas kelionės tikslą, trukmę ir šalį, į kurią vykstama.
Vaiko, kuris yra Lietuvos Respublikos pilietis, grįžimui į Lietuvos Respubliką reikia tik asmens tapatybės dokumento (paso arba asmens tapatybės kortelės), papildomų sutikimų ar kitų dokumentų pateikti nereikia, nesvarbu, su kuo jis grįžta.

 

REGISTRACIJA Į SKRYDĮ

Kaip registruotis į skrydį su asmens grįžimo pažymėjimu?

Registruojantis į skrydį pažymėkite varnelę, kad registruojatės skrydžiui į vieną pusę, jei turite bilietą skrydžiams į abi puses. Pasirinkite dokumento tipą „Pasas“. Asmens grįžimo pažymėjimas turi savo kodą, kurį sudaro 2 raidės ir 6 skaitmenys, tad šį kodą ir turite vesti į langelį, skirtą dokumento numeriui. Toliau suveskite visus duomenis, kurių jūsų prašo. Jei nepakanka dokumento galiojimo laiko ir neleidžia registruotis, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę.

Padariau klaidą registruojantis į skrydį (pasirinkau neteisingą pilietybę, įvedžiau ne tą numerį ir pan.). Ką daryti?

Paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų registracijos duomenis. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

Kaip paskirstomos sėdimos vietos Ryanair skrydyje? Ar sėdėsime kartu, jei nerezervuojame vietų už papildomą mokestį?

Prieš registruojantis į skrydį reikia nuspręsti, ar norite sėdėti pasirinktose vietose, ar tiks tokios, kokias paskirs. Pasirinkti norimas vietas už papildomą mokestį galite bilieto pirkimo metu arba dar iki registracijos į skrydį. Atliekant registraciją vietos parenkamos automatiškai ir nemokamai. Jei bilietai pirkti vienu metu, didelė tikimybė, kad sėdėsite šalia, tačiau jei vietų šalia nepakanka, jos gali būti išskirstytos. Daugiau informacijos >

 

BILIETAI. BILIETŲ PIRKIMAS, KEITIMAS, KOREGAVIMAS

Ką daryti, jei pamečiau įlaipinimo kortelę („Boarding Pass“)?

Jei keleivis yra užsiregistravęs į skrydį, tačiau pametė įlaipinimo kortelę, nereikia nerimauti. Įlaipinimo kortelę galima perspausdinti iki 2 val. prieš skrydį. Likus mažiau nei 2 val. iki skrydžio, įlaipinimo kortelės perspausdinti nebegalima. Tokiu atveju, įlaipinimo kortelę teiks atsispausdinti oro uoste. Paslauga kainuoja 15 EUR. Likus mažiau nei 40 min. iki skrydžio įlaipinimo kortelės oro uoste atsispausdinti nebegalima.

Ar galima keisti skrydžio datą, laiką, maršrutą, pavardę ir vardą? Kiek tai kainuoja?

Skrydžio datos, maršruto keitimai galimi (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio. Keleivio vardo, pavardės keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 2 val. iki skrydžio.* Už keitimus mokamas aviakompanijos nustatytas mokestis.
*Jei keleivis jau užsiregistravo į skrydį internetu ir vėliau nori atlikti datos, maršruto ar vardo keitimus, reikia susisiekti su rezervacijų centru likus ne mažiau kaip dienai iki skrydžio ir atšaukti registraciją. Atšaukus registraciją, bilieto keitimai galimi įprasta tvarka – internetu per „Tvarkyti užsakymą“ arba per sistemos, kurioje pirktas bilietas, administratorių.
Ryanair suteikia galimybę per parą (24 val.) ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko.
Daugiau informacijos apie Ryanair bilieto keitimus >
Dėl keitimų susisiekite su mūsų konsultantais tel. 8 37 407140, 8 600 26763 arba el.paštu uzsakymai@ryanair-skrydziai.lt.

Ką daryti, jei perkant Ryanair  lėktuvo bilietą varde ar pavardėje padaryta klaida, neįrašytas antras vardas ar pavardė?

Keleivio vardas ir pavardė turi būti nurodyti taip kaip nurodyta asmens dokumente, su kuriuo registruojamasi į skrydį.
Vardo ar pavardės pirmosios 3 raidės privalo būti teisingos. Jei suklydote ir vieną iš pirmųjų raidžių parašėte neteisingai, reikės atlikti keleivio vardo ar pavardės keitimą už atitinkamą mokestį (jei dar neatlikta registracija į skrydį). Jei smulkią klaidą padarėte kitose raidėse, nieko baisaus.
Jei asmens dokumente nurodyti du vardai ar pavardės, visi jie turi būti nurodyti ir biliete taip, kaip asmens dokumente, su kuriuo keleivis registruosis į skrydį.
Ryanair suteikia galimybę per parą (24 val.) ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko.
Kad būtų ramiau laukti skrydžio, galite paskambinti į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų vardą ar pavardę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

Ar perkant bilietus vardus ir pavardes reikia rašyti su lietuviškais raidžių simboliais?

Perkant bilietą vardą ir pavardę reikia rašyti lotyniškomis raidėmis (be lietuviškų simbolių su taškais, nosinėmis ar varnelėmis, pvz., ė, į, š ir pan.).
Jei vis dėlto įrašėte vardą ir pavardę su lietuviškomis raidėmis, pasitikrinkite, ar atsiųstame patvirtinime keleivių vardai ir pavardės nėra iškraipyti. Jei raidės yra iškraipytos ir neperskaitomos, iškart paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui dėl pakoregavimo.

Ką daryti, jei nusipirkau lėktuvo bilietus su viena pavarde, o dar iki skrydžio ji pasikeitė (ištekėjau arba susigrąžinau mergautinę)? Ką daryti, jei į vieną skrydį registravausi su senesniais dokumentais, o prieš skrydį atgal jie pasikeitė ir negaliu pakoreguoti registracijos duomenų?

Jei jūsų asmens dokumentai dar nepakeisti ir liko su senąja pavarde ir kitais duomenimis, registruokitės į skrydį pagal turimus galiojančius dokumentus. Jei dokumentus jau pasikeitėte ir juose įrašyta naujoji pavardė ar nauji asmens dokumento duomenys (galiojimo laikas, numeris ir kt.), dėl pakoregavimo kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.
Biliete ir registracijoje į skrydį nurodyta keleivio pavardė ir duomenys turi sutapti su galiojančiame asmens dokumente, su kuriuo keleivis skrenda, nurodytais duomenimis.
Pasak Ryanair, jei užsisakėte skrydį ir įrašyta mergautinė pavardė, bet pasas arba asmens tapatybės kortelė jau su naująja pavarde arba atvirkščiai, Ryanair geranoriškai atliks keleivio pavardės keitimą.

Ar galima keisti skrydį, jei registracija jau padaryta?

Jei keleivis jau užsiregistravo į skrydį internetu ir vėliau nori atlikti datos, maršruto ar vardo keitimus, reikia susisiekti su rezervacijų centru likus ne mažiau kaip dienai iki skrydžio ir atšaukti registraciją. Atšaukus registraciją, bilieto keitimai galimi iki 4 val. prieš skrydį įprasta tvarka – internetu per „Tvarkyti užsakymą“ arba per sistemos, kurioje pirktas bilietas, administratorių.

Nusipirkau Ryanair lėktuvo bilietą ir negaliu skristi. Ar galiu susigrąžinti pinigus?

Aviakompanijos Ryanair bilietai yra negrąžinami, išskyrus atvejus dėl keleivio ar jo šeimos narių mirties. Jei negalite skristi, galima keisti bilieto datą arba keleivio vardą ir pavardę už papildomą mokestį. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, bilieto datą ar keleivio vardą ir pavardę galite pakeisti per „Tvarkyti užsakymą“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

Ar galima gauti sąskaitą-faktūrą už Ryanair aviabilietus?

Sąskaitą-faktūrą už Ryanair bilietus galite gauti tik tuo atveju, jei bilietus perkate per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą. Norėdami gauti sąskaitą-faktūrą už aviabilietus, dar prieš perkant bilietus susiekite su mūsų konsultantais  tel. 8 37 407140, 8 600 26763 arba el.paštu uzsakymai@ryanair-skrydziai.lt. PVM sąskaitos faktūros išrašomos ne vėliau kaip iki kito mėnesio 15 dienos po pirkimo.

Pirkau bilietą, pinigai iš sąskaitos nuskaičiuoti, bet bilieto į el.paštą negavau. Ką daryti?

Jei pinigai nuo sąskaitos nuskaičiuoti, vadinasi, bilietas yra nupirktas.
Kuomet negaunate laukiamo laiško, visuomet pasitikrinkite savo el.pašto dėžutės SPAM / Šlamštas aplanką. Jei ir čia laiško su bilieto pirkimo patvirtinimu nerandate, gali būti, kad vesdami duomenis padarėte klaidą įrašydami kontaktinį el.pašto adresą. Tokiu atveju, jei pirkote bilietą per Ryanair svetainę, bandykite pakoreguoti el.pašto adresą per „Manage booking“ arba kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei pirkote bilietą per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

Kas yra „Business Plus“ paslauga?

Įsigijus šią paslaugą Ryanair keleiviams priklausys: 20 kg registruoto bagažo gabenimo paslauga, nemokama registracija oro uoste, Premium klasės sėdima vieta (priklausomai nuo laisvų vietų), pirmenybinis įlaipinimas, greitesnė patikra oro uoste*, didesnis lankstumas bilietų keitimui.
Šios paslaugos yra nemokamos tik tuo atveju, jei yra užsakomos bilietų pirkimo metu. „Business Plus“ paslaugos kaina – nuo 59,99 EUR.
* Greitoji patikra vykdoma 25 Europos oro uostuose: Dublino, Belfast (BFS), Londono (LGW, STN, LTN), Birmingamo, Rytų Midlandso, Liverpulio, Mančesterio, Glazgo, Edinburgo, Barselonos (BCN), Malagos, Romos (CIA, FCO), Milano (BGY), Briuselio (CRL, BRU), Atėnų, Budapešto, Stokholmo (NYO), Frankfurto (HHN), Kelno, Hamburgo, Štutgarto, Varšuvos (WMI), Faro, Lisabonos, Porto, Belfast International, Memingenas (Vakarinis Miunchenas) ir Eindhoveno.
Jei norite įsigyti šią paslaugą, kreipkitės į bilietų rezervavimo sistemos, kurioje perkate bilietus, administratorių.

KITI KLAUSIMAI APIE RYANAIR SKRYDŽIUS

Koks Ryanair telefono numeris, kontaktai?

Skambinant iš Lietuvos: +448712460000/+448712460002 (nauji užsakymai, bendros užklausos, kelionės dokumentai) arba +443301007838 (keitimai po bilietų užsakymo) (skambučio kaina £0.13 už minutę). Skambučiai iš mobiliųjų telefonų ar kitų tinklų gali kainuoti daugiau. Skambučių centro darbo laikas (Didžiosios Britanijos laiku): nuo pirmadienio iki penktadienio 6:00 – 19:00 val., šeštadieniais 09:00 – 18:00 val., sekmadieniais 10.00 – 18.00. Arba turite galimybę kontaktuoti per LiveChat.
Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, visais klausimais kreipkitės į sistemos administratorių.

Kada atvykti į oro uostą?

Į oro uostą patartina atvykti gerokai anksčiau. Jei keliaujate su registruotu bagažu, jį turėsite užregistruoti bagažo skyriuje. Ryanair bagažo skyrius atidaromas likus 2 val. iki skrydžio ir uždaromas likus 40 min. iki skrydžio. Prie įlaipinimo vartų turėtumėte būti ne vėliau kaip 30 min. iki skrydžio, kadangi vartai uždaromi likus 20 min. iki skrydžio. Pasilikite pakankamai laiko, kadangi gali būti ilgos eilės tiek prie bagažo skyriaus, tiek saugumo patikroje.

Kaip galiu sumokėti saugumo mokestį Rygos oro uoste?

Nuo 2015.04.01 Ryanair keleiviams jau nereikia mokėti saugumo mokesčio Rygos oro uoste. Daugiau informacijos rasite Rygos oro uosto internetinėje svetainėje >

Ką daryti, jei mano asmens dokumento galiojimas greitai baigsis?

Svarbu, kad jūsų asmens dokumentas galiotų jūsų kelionės metu. Jei dokumento galiojimas baigiasi kelionės metu, kreipkitės į vietoje įsikūrusią Lietuvos Respublikos ambasadą arba konsulatą dėl asmens grįžimo pažymėjimo išdavimo.
Jei vykstant į jūsų pasirinktą šalį reikalinga viza, tuomet jūsų asmens dokumentas turi galioti mažiausiai 6 mėnesius po jūsų grįžimo.
Nuo 2015.03.02 Lietuvos Respublikos piliečiai, esantys užsienyje, gali pasikeisti ar gauti asmens tapatybės kortelę bei pasą Lietuvos Respublikos diplomatinėje atstovybėje ar konsulinėje įstaigoje.

Ar gali nėščia skristi su Ryanair? Iki kelinto mėnesio? Kokios pažymos reikalingos?

Dažniausiai nuspręsti, keliauti nėštumo metu, ar ne, turi pati nėščioji, atsižvelgdama į savo savijautą, poreikį ir galimybes.
Skrendant su Ryanair, nuo 28 nėštumo savaitės būtina gydytojo pažyma (anglų k., ne senesnė nei 14 d. iki skrydžio), kurioje nurodoma, jog nėštumas yra be komplikacijų, planuojamo gimdymo laikas ir patvirtinama, jog jums leidžiama skristi lėktuvu. Jei moteris, kurios nėštumas yra virš 28 savaičių, nepateikia reikiamos pažymos, Ryanair turi teisę atsisakyti keleivę skraidinti. Pateikus reikiamą pažymą, dvynukų, trynukų ar daugiau vaikų besilaukiančioms moterims leidžiama skristi iki 32 nėštumo savaitės, o besilaukiančioms vieno vaiko – iki 36 nėštumo savaitės. PAŽYMOS FORMA>

Ar praeisiu pro patikrą oro uoste, jei po operacijos ar kt. kūne turiu metalinių dalių? Ar reikia pažymos?

Gydytojo pažymos dėl kūne esančių nedidelių skeveldrų ar plokštelių nereikia. Tačiau gydytojo pažymos reikia, jeigu keleivis kūne turi didelę metalinę dalį ar implantą, pvz., galūnės protezą ar dirbtinį klubo sąnarį. Rekomenduojama turėti tokią pažymą anglų kalba.
Klausos aparatų saugumo patikros metu nebūtina išsiimti. Reikia tik informuoti oro uosto saugumo patikros darbuotoją. Tolimesnius veiksmus jis pasakys.

PASTABA. Jei turite klausimų, atsakymo paieškokite tarp aukščiau pateiktų.

5 859 thoughts on “Ryanair dažniausiai užduodami klausimai

1 3 4 5
 1. eika sako:

  sveiki iskilo keblumu gal jus galit pasakyt uzsakinejom bilietus is vokietijos ir dabar atsviete ir ziuriu kad uzrasyta kad ne kudikis keliauja o mazas vaikas kleinekind.. Nors vaikui nera dar dvieju ir paga viska turetu but rasoma baby ar as kazka maisau ar nebus jokiu keblumu… Beja vaikui kaip skrisim bus 1.m11men tai kaio ce yra? Tikiuosi supratot ko as klausiu… Geros dienos

 2. Kestas sako:

  Ar Raynair lėktuvai skraido iš abiejų terminalų Gatwick oro uoste?

 3. Tadas sako:

  Sveiki, skrendu iš Dublino į London Gatwick oro uostą ir iš jo į Kauno oro uostą.Tarp skrydžių tarpas 2.10 minučiu, ar spėsiu? (Tik rankinis bagažas), ir ar skrydžiai iš to pačio terminalo vyksta? Nes girdėjau, kad Gatwick yra du terminalai

 4. Tadas sako:

  Sveiki, skrendu iš Dublino į London Gatwick oro uostą ir iš jo į Kauno oro uostą.Tarp skrydžių tarpas 2.10 minučiu, ar spėsiu? (Tik rankinis bagažas), ir ar skrydžiai iš to pačio terminalo vyksta? Nes girdėjau, kad Gatwick yra du terminalai, Ačiū.

 5. agne sako:

  Ar galiu rankiniam bagaze tureti elektrine barzdaskute ar depiliatoriu elektrini?

 6. almonte sako:

  siandien t,y,geg.3d,dariau cekyna skrydziui i Majorka.nes siandien iskrendam,o grisim geg,10d,kodel i viena puse gavom nemokamas vietas.o kitu niekaip nedave,kol nesusimokejom,nors iki grizimo.t,y geg,10 d,like 7 d,..gal kas paikeite yra?aciu

  • Nemokama registracija į skrydį galima likus ne daugiau kaip 7 dienoms iki skrydžio. Priklausomai, kaip sistema skaičiuoja, gali būti, kad buvo užfiksuotos likusios 8 dienos iki skrydžio.

 7. Henrikas sako:

  Laba diena, norėčiau sužinoti ar nepilnametis (17 metų) gali turėti cigarečių rankiniame bagaže (vežti lauktuvių)?

  • Henrikai, pasak įstatymų, nuo 2015.05.01 už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos. Tačiau, ar kils problemų, priklausys nuo patikros darbuotojų.

 8. Vaida sako:

  Sveiki, ar butinas tevu sutikimas,patvirtintas notaro, 17m vaikui skristi is Anglijos i Lietuva?

 9. Dovile sako:

  Laba diena, ar galima is anglijos i lietuva rankiniame bagaze skraidinti stiklines taures?

 10. Angela sako:

  laba norejau paklausti kodel negaliu vaiko uzregistruoti su vienkartines keliones lapu grizimo?bilietus esu nusipirkus i abi puses kur tureciau uzeiti ir pazimeti kad man leistu uzregistruoti aciu.

 11. Kristina sako:

  Labas vakaras. Su manimi skris 2 metų vaikas vežimo mes neturėsime o vietoje jo galima vaikui paimti paspirtuka? Jis bus išardytas ir sudėtas į dėžę. Ar už jį jau reikia atskirai mokėti? Ačiū.

  • Kristina, pasak Ryanair taisyklių, nemokamai galima gabenti sudedamą vežimėlį ir automobilinę kėdutę, kelioninę lovelę arba automobilio sėdynę. Kaip darbuotojai įvertins paspirtuko gabenimą, atsakyti negalime.

 12. Ingrida sako:

  Laba diena, noriu paklausti del chekino. Visada atlikdavau ivedus korteles duomenis. Bet su kuria kortele pirkau bilietus, bankas uzblokavo ir isdave nauja, ten del banko klaidos man ja uzblokavo. Bilietai pirkti is daug anksciau, ir uz savaites reiks daryti chekina. Turiu as nauja kortele, bet su ja nebvo pirkti bilietai. Kaip elgtis atliekant chekina? aciu uz atsakyma

 13. Ginte sako:

  Sveiki, uzsisakiau pries pora dienu bilieta ir iki siol is ryanair negaunu jokio laisko i el.pasta, bandziau dabar prisiregristruoti ryanair puslapyje su savo el.pastu ir skrydzio numerio, nea buvau ji nusirasiusi, bet raso kad kazkas yra neteisinga. Gal galetumet padeti issiaiskinti kodel taip yra?

 14. Viktorija sako:

  Laba diena.koks bagazas priklauso inflant perkant bilieta?ir koks under 2?is
  Vilniaus I anglija noriu keliauti viena su savo vaikais 5 men it 2 metai ir dar noriu kad keliautu Mano 15 mete sesuo ar galiu viena keliauti su 3 nepilnamietems?ar reikia sesiai tevu sutikimas ?aciu

  • Viktorija, keliaujant su vaikais Ryanair nemokamai leidžia vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį ir automobilinę kėdutę, kelioninę lovelę arba automobilio sėdynę. Vaikams nuo 2 metų priklauso toks pats rankinis bagažas, kaip ir suaugusiems – 10 kg bagažas (55x40x20 cm) ir mažas krepšys/rankinė (35x20x20 cm). Vaikams iki 2 metų priklauso 5 kg rankinis bagažas (iki 55x40x20 cm).
   Galite keliauti su 3 vaikais, tačiau jūsų sesei bus reikalingas vieno iš tėvų sutikimas, patvirtintas notaro.

 15. agne sako:

  Sveiki,ar kudikiui yra ribotas skysciu kiekis? Ar pereisiu su pilnu termosu vandens kiekis 2litrai?

 16. Dovile sako:

  Laba diena ar galima is lietuvos i anglija gabenti zuvu taukus kapsulemis?

 17. Jolanta sako:

  Laba diena, norėčiau Jūsų paklausti ar galima rankiniame bagaže gabenti mezgimo virbalus,vąšelį, jeigu taip, ar yra kokie nors konkretūs reikalavimai (pvz. ilgis, bukumas, medžiaga iš kurios jie pagaminti)? ačiū

 18. Daiva sako:

  Laba diena,
  Sakykite kas yra teisus sioje situacijoje. Pries kelias savaites skridau is Londono i Vilniu su 9 men kudikiu ir man atsistojus oro uoste prie laipinimo i lektuva i eiles gala su vezimu didziuma zmoniu mus praleido ir sako eikite i prieki. Na as ir nuejau, kadangi zmones mus praleido. Bet gavosi taip kad oro uosto darbuotoja mane ir kita seima su dviem kudikiais grieztai atsisake praleisti ir liepe eiti i eiles gala. Zodziu ilipome paskutiniai i lektuva, nors visi zmones sake eikite su mazais vaikais ir bande praleisti. Zmones su kuriais bendravau islipus is lektuvo buvo pakraupe darbuotojos tokiu elgesiu. Sakykite ar gali elgtis taip darbuotoja varinedama zmones su kudikiais ir nepraleisti i lektuva, nors visi keleiviai geranoriskai mus bande praleisti ir buvo begalo supratingi ir paslaugus.
  Aciu uz atsakyma

  • Daiva, nemalonu dėl susiklosčiusios situacijos, tačiau atsakyti už darbuotojų elgesį negalime. Šiaip, pasak taisyklių, pirmenybinį įlaipinimą reikia įsigyti už papildomą mokestį. Jei turite nusiskundimų, užpildykite šią formą.

 19. Justina sako:

  Sveiki , rasiau jau bet atsakymo taip ir negavau , ar galiu skrendant ryanair suvynioti i pleve persvieciama vezimeli kad jo nepazeistu ?

 20. Keleivis sako:

  Sveiki, ar yra kokie reikalavimai dėl maisto, alkoholinių gėrimų kurie būtų rankiniame bagaže?

  • Jei keliaujate po ES šalis, maistui apribojimų nėra. Svarbu, kad viskas tilptų ir neviršytų rankinio bagažo leidžiamo svorio. Jei maistas tirštos ar skystos konsistencijos, turėsite vežtis pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles. T.y. visi skysčiai turi būti iki 100 ml talpose. Bendras skysčių kiekis neturi viršyti 1 l. Viskas turi būti sudėti į peršviečiamą sandariai užsegamą maišelį.
   Alkoholinių gėrimų rankiniame bagaže gabenti negalėsite dėl skysčių apribojimų. Jų galite įsigyti Duty Free parduotuvėse praėjus saugumo patikrą.

 21. Jevgenija sako:

  bilietus pirkome per internetine svetaine ryanair.com ir mano pavarde irase neteisingai. dabar nezinau kaip istaisyti.

 22. Jevgenija sako:

  o kaip as galiu susisiekti su sistemos administratoriumi?

 23. Jevgenija sako:

  Laba diena,
  ar galima istaisyti Varda, Paverde nuo bilieto pirkimo praejus 24val.bilietas pirktas internetu.Kaip tai padaryti?

  • Jevgenija, Ryanair suteikia galimybę per parą (24 val.) ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko. Paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų vardą ar pavardę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 24. Ieva sako:

  Sveiki.pasidariau skrydžio registraciją telefonu ir iš karto neatsispauzdinau boarding paso. Ar užtenka tel.programėlėje esančio boarding paso?

  • Jei turite programėlę, užtenka įlaipinimo korteles turėti joje. Tačiau mobiliosios Ryanair programėlės neveikia Agadir, Essaouira, Fez, Nador, Oujda, Marrakesh, Rabat, Tangier, Zaragoza, Alghero, Kefalonia, Volos oro uostuose.

 25. Donata sako:

  Laba diena,

  Esu užsisakius bagažą, bet bagažo ilgis gali būti apie du metrus. Ar priims tokį bagažą į lėktuvą. Patikslinimas, tai būtų pripučia burlentė su buria jai.
  Dėkui už atsakymą.

 26. Eva sako:

  Sveiki,norejau pasidometi, esam su vyru nupirke du bilietus busines plus i UK, abudu turime po lagamina x20kg, jei as nupirksiu papildomai +15kg 1 bagaza uz 25eur, ar galiu tiesiog ta svori isdalinti per du bagazus, mano ir vyro, tai butu po lagamina 25 ir 30tarkim. Ar galima taip daryt? kad netempti mums dar trecia lagamina..

  • Eva, taip, jei įsigysite papildomą registruoto bagažo gabenimo paslaugą, turimą svorį galėsite paskirstyti. Svarbiausia, kad registruotas bagažas neviršytų 32 kg.

 27. Sigita sako:

  Laba diena,

  Darydama chekiną, nepastebėjau, ar pažymėjau, kad skrisiu ne su ID kortele, o su pasu. Ar galiu kažkokiu būdu patikrinti, ką pasirinkau ir, jei padariau klaidą, pakeisti pasirinkimą?

 28. Živilė sako:

  Sveiki, birželį planuoju su Ryanair skristi iš Chanios į Atėnus po to iš Atėnų į Varšuvą. Ar 1,35 val. užtektų persėdimams? (busime tik su rankiniu bagažu)

  • Živile, priklausys nuo oro uosto užimtumo, ar bus daug keleivių, ar bus ilgos eilės patikros zonoje. Taip pat svarbu, kad lėktuvai laikytųsi skrydžio grafikų ir nevėluotų. Tačiau šis laiko tarpas pakankamai ilgas, tad turėtumėte spėti.

 29. Karolina sako:

  Labadiena,

  atskridom is anglijos su laikinu grizimo pazymejimu, pasidarem id, taciau negaliu issaugoti nauju duomenu grizimo bilietui..ka daryt?

 30. Anna sako:

  Ar kudikiui iki dvieju metu reikia irgi paso arba tapatybes korteles ar galiu kudiki skraidintis su gimimo liudijimu?

 31. Eva sako:

  Ar ilaipinimo korteles ir skaitosi kaip bilietai? nes pirkau internetu, uzsiregistravome internetu, ir ten reikia atsispausdinti ilaipinimo korteles, ar to pakanka oro uose pateikti? ar dar kaska is emailo ieskoti?

 32. Justina sako:

  Sveiki, ar galima skrendant su ryanair kompanija kudikio vezimeli apvynioto visa plevele kad ji apsaugoti? Nes jau buvo problemu su ankstesniu skrydziu . Ar leidzia jie ?

 33. Vita sako:

  Sveiki, uzsiregistravau skrydziui, skrendame su mazais vaikais. Sistema jiems vietas parinko, kitam lektuvo gale. Vaikai 4 ir 5 metu. Cia normalu? Ka galeume pakeist?

  • Vita, kokios jūsų vietos? Žiūrėkite vietas, kur parašyta, pvz., 10A, 10F, 15B, 17C ir kt. Žmonės dažnai painioja vietas su įlaipinimo į lėktuvą eilėmis (pvz., eilė 20, eilė 30 ir kt.)
   Jei vis gi vietos netinka, galite atšaukti registraciją į Ryanair skrydį ir pasirinkti sėdimas vietas už papildomą mokestį (jei yra laisvų vietų).

 34. Egis sako:

  Sveiki, norime nupirkti bilietus vaikams 16 ir 10 metų amžiaus.Ar vyresniajam reikia pirkti suaugusio bilietą?

 35. Idilija sako:

  Sveiki,
  Įsigijau bilietą Vilnius-London Luton- Vilnius rugpjūčio 18 dienai. Vienur rodoma, jog registracija pradedama liepos 18d., kitur rašoma, jog įsiregistruoti turėčiau 11 rugpjūčio. Kaip tai suprasti? Ar aš turėsiu vykti į Vilnių registracijai rugpjūčio 18 d. ar iškart atvykusi į Vilnių rugpjūčio 18-ąją galėsiu įsiregistruoti ir skristi nurodytu maršrutu? Dėkoju už atsakymą.

  • Idilija, registracija į Ryanair skrydį vykdoma internetu. Registracija galima likus 30 d. iki skrydžio tiems keleiviams, kurie nori rezervuoti konkrečias sėdimas vietas už papildomą mokestį. Jei papildomai mokėti nenorite ir tiks tokios vietos, kokias paskirs automatiškai, į Ryanair skrydį nemokamai registruotis galėsite likus ne daugiau kaip 7 dienoms iki skrydžio. Po registracijos turėsite atsispausdinti įlaipinimo korteles. Daugiau apie tai > Registracija į Ryanair skrydį.

 36. Viktorija sako:

  sveiki,ruošiuosi vykti pas sužadėtinį į Daniją ir norėjau paklausti kiek cigarečių galima vežti? Ir kur geriau jas laikyti,registruotame bagaže ar rankiniam? Ačiū :)

  • Viktorija, cigaretes galite laikyti ir rankiniame, ir registruotame bagaže. Į Daniją atvykstantys Lietuvos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio.

 37. linas sako:

  laba,norejau paklaust ar gali skristi 16metu vaikas jusu kompanijos lektuvu i jungtine karalyste,kokiu reik dokumentu ar nekils problemu isvykstant atgal y lietuva

  • Linai, 16 metų asmuo su Ryanair jau gali keliauti vienas. Keliaujant į Angliją, ne Šengeno zoną, bus reikalingas vieno iš tėvų rašytinis sutikimas, patvirtintas notaro. Ir, žinoma, būtina turėti arba asmens tapatybės kortelę, arba pasą. Keliaujant atgal į Lietuvą problemų nebus.

 38. Dangyras sako:

  Kokie yra dydzio reikalavimai vaiko iki 2 m bagazui, kurio svoris iki 5 kg?

 39. Neringa sako:

  Laba diena. Man 16 metų ir skrendu su lydinčiu asmeniu į Angliją, neseniai gavau sutikimą iš notaro, ar sutikimas turi būti tiek lietuvių kalba tiek anglų kalba ar užteks tik lietuviško sutikimo?

 40. Jurgita sako:

  Registruojantis gavome vietas 10D (eile 53), 10E (eile 54), 10F (eile 55)Ar tai vietos salia? Nes pagal rasta lektuvo susodinimo plana atrodo kaip salia ir pagal ji apskritai neradau 53-55 eiles http://www.ryanair-skrydziai.lt/skrydziai/registracija-i-ryanair-skrydi/, bet jei skiriasi eile tai reikstu kad ne vienas prie kito. Kaip yra is tikruju?

 41. Erika1 sako:

  Laba diena,skrendame i Anglija,su vyru ir vaikais,vienam 4metai,kitam 10men,ar vyresneliui taip pat priklauso 10kg rankinis bagazas,o mazajam 5kg tase?

 42. Vytenis sako:

  Sveiki, gal galite konkrečiai parašyti, kiek brangiau kainuos registruotas 20kg bagažas, užsisakant bagažą ne iš karto, bet vėliau internetu likus iki skrydžio 1 savaitei? Data 2016/09/09 Vilnius-Madridas ir 2016/09/25 Madridas-Vilnius.

  • Vytautai, registruoto bagažo gabenimo paslaugos užsakymas po bilietų pirkimo kainuos apie 5 EUR daugiau. Vadinasi, į abi puses kainuos apie 10 EUR brangiau. Bagažo gabenimo mokesčius galite pasitikrinti čia >.
   Konkrečią sumą jums gali pasakyti jūsų bilieto pardavėjas.

 43. Ieva sako:

  Sveiki, ar galima prie nemokamo ( iki 10kg ) rankinio bagažo kartu imti ir moterišką mažą rankinę? ir ar galima rankiniame bagaže veštis tušą bei pudrą?

  • Ieva, keliaujant su Ryanair galima turėti 2 rankinio bagažo vienetus. Mažasis Ryanair bagažas neturi viršyti 35x20x20 cm išmatavimų.
   Akių tušas, skysta pudra bus priskiriami prie skysčių, tad gabenkite kartu su visais skysčiais bendrame maišelyje (skysčiai iki 100 ml, max. 1 l).

 44. Toma sako:

  Sveiki, su vaiku skrendame is Londono i Tenerife. Vaikas turi tevo pavarde. Ar reikalingi papildomi dokumentai?

  • Toma, pasak įstatymų, jei vaikas keliauja į šalį, kuri nėra Šengeno zonoje, reikia turėti vieno iš tėvų rašytinį sutikimą, patvirtintą notaro. Kadangi vaikas keliauja su vienu iš tėvų, bet pavardės skiriasi, gali prireikti vaiko gimimo liudijimo. Čia kalbama apie kelionę atgal į Angliją. Tenerifė yra Šengeno zonoje, tad problemų neturi kilti.

 45. angela sako:

  sveiki noreciau paklausti ar yra kokia nuolaida registruotam bagazui jai mes su draugu ir dukryte kuriai 9men keliaujam.ir kokios kainos butu registruotam bagazui?aciu

 46. Monika sako:

  Sveiki, uzsakiau bilietus 2suaugusiem ir vaikui 2 metu, bet vietoj vaiko netycia paspaudziau paaugliui, ir registruojant skrydi duoda gimimo data pasirinkti tik iki 2004, o vikas gimes 2013. kaip galeciau istaisyti sia klaida?

 47. Alma sako:

  Ar ribojamas saldainiu kiekis rankiniame bagaze is Anglijos i Lietuva?

 48. Jurga Slancisuskiene sako:

  Beje pamirsau pamineti , kad skrydziai bus i uk ir atgal. Aviu

 49. Jurga Slancisuskiene sako:

  Sveiki. Po 2 savaitciu atskrenda mano sesuo su 2.5 metuku dukryte. Noretu pasiimti su savim ir automobiline kedute ir galbut vezimeli(dar tiksliai pati nezino)Bilietai jau nupirkti ir juos perkant niekur nebuvo pazymeta apie siuos vaikiskus reikmenis. Taigi klausymas butu toks:kokia tolesne eiga? Ar reikia kur nors registruoti kedute ir vezimeli internetu ir uz juos apmoketi ar atvykus i oro uosta kedute priduoti i bagazo skyriu, vezimeli turetis su savimi iki ilaipinimo ir tai nieko nekainuos papildomai? Ir ar tai galioja skrendant pirmyn ir atgal? Ir koks bagazas priklausytu mazajai keleiviai? Labai busiu dekinga uz issamu atsakyma.

  • Jurga, kuomet keliauja kūdikis/vaikas, nemokamai galima vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį ir automobilinę kėdutę, kelioninę lovelę arba automobilio sėdynę. Šią įrangą reikia užregistruoti oro uoste likus ne mažiau kaip 40 minučių iki numatyto skrydžio. Po registracijos vežimėliu dar galima naudotis iki laipinimo į lėktuvą. Skrydžio metu kūdikio įranga pasirūpins aptarnaujantis personalas. Išlipus iš lėktuvo vežimėliu galėsite naudotis toliau. Arba galite viską priduoti į bagažo skyrių.
   Vaikams nuo 2 metų priklauso tokia pati rankinio bagažo gabenimo paslauga, kaip ir suaugusiems. Vienas asmuo gali turėti 2 Ryanair rakinio bagažo vienetus – 10 kg rankinį bagažą (55x40x20 cm) ir mažą rankinę, kuri neturėtų viršyti 35x20x20 cm išmatavimų.

 50. Sandra sako:

  Laba diena. Norėjau paklausti skrendant su kudikiu ar yra taikomi ribojimai vežimėliui ar kedutei? Nes vežimėlis yra du viename. rėmas ir sėdima dalis yra atskiros dalys ar nebus skaičiuojama kaip du daiktai? Ačiū

 51. Renis sako:

  Sveiki, Ar 18 metų asmuo gali vežtis rankiniame bagaže 4 blokus cigarečių į Angliją?

 52. angela sako:

  Sveiki, skrisiu su kudikiu is Birmingham, tai isviso galiu pasiimti tris tases? Rankinis bagazas,mazas rankinukas ir vaikui 5kg tasyte?ar kartu skaitisys tase kuri yra speceliai vezimeliams?ar cia gausys jau kaip 4 tases ir reiks papildomai moketi? Ar skysciai ribojami? Ir ar galesiu pasiimti vandens kad vaikui padaryti misinuka?Aciu

  • Taip, galite pasiimti tris bagažus, kurie turi atitikti keliamus dydžio bei svorio reikalavimus. Specialų krepšį, kuris yra kartu su vežimėliu, gali laikyti kaip 4-tąjį bagažą. Šį krepšį galite pasiimti į lėktuvo saloną kaip 5 kg bagažą, skirtą kūdikiui.
   Kūdikių skysčiams, reikalingiems skrydžio metu, apribojimai netaikomi. Beje, Ryanair lėktuvuose vandenį galima pašildyti.

 53. Danute sako:

  Sveiki,
  Jaunesniam nei 16 metų amžiaus keleiviui bilietas internetu turi būti užsakytas kaip suaugusiajam, o atlikus užsakymą, reikia pranešti kambučių centrui šią informaciją:

  • abu skrydžio užsakymo numerius, kad galėtume susieti šiuos duomenis abiejuose užsakymuose;

  • vaiko paso / kelionės dokumentų duomenis.

  Šią info sužinojau,ti kai norėjau registruti skrydį ir neleido pasirinkti vaiko gimimo datos {15m). Kur kreiptis? Nerandu kontaktų, kad būtų galima sutvarkyti. Ar tai bus mokama? Pirmas skrydis -padėkit. Bilietus pirkom tiesiogiai per Ryanair. Ačiū

 54. lina sako:

  Sveiki, norejau paklausti kiek bloku cigareciu galima veztis rankiniame bagaze skrendant i alikante ?(Ispanija)

 55. Jovita sako:

  Sveiki,
  ar galima i rankini bagaza isinesti tuscia termosiuka? Jeigu taip- kokio talpos gali jis buti?
  Taip pat ar galima isinesti „nesiojama“ plastmasini daugartini kavos puodeli -taip pat tuscia.Jeigu taip- kokio talpos gali jis buti?
  Ypac reikalingi daiktai nuskridus i keliones vieta.
  dekoju uz skubu atsakyma

  • Jovita, jei termosas tuščias, rankiniame bagaže jį vežtis galite, talpa nenurodoma, svarbiausiai, kad būtų tuščias. „Nešiojamą“ plastmasinį daugkartinį kavos puodelį taip pat galite įsinešti tuščią. Talpa taip pat nėra svarbi, svarbiausiai, kad būtų tuščias.

 56. jurgita sako:

  Sveiki,vasarai noriu isleisti dukra 16metu su sunumi 9metai i lietuva. Ar dukra gali buti lydintis asmuo broliui ir ar jie gali skristi vieni ar reikia kokiu papildomu sutikimu.

  • Jurgita, aviakompanija Ryanair nepriima į skrydį vaikų iki 16 metų be suaugusiųjų palydos. Vyresni vaikai juos gali lydėti. Tad jeigu Jūsų vaikui yra 16 metų, tai gali keliauti savarankiškai ir lydėti Jūsų 9 m. sūnų. Ryanair aviakompanijai reikia pateikti tik galiojančius asmens dokumentus ir atspausdintas įlaipinimo korteles. Jei vyksta vaikai į Lietuvą, tuomet papildomų dokumentų nereikia. O kai grįžinės atgal, tai pasienio tarnybai reikės pateikti papildomus dokumentus, jei vaikas iki 18 metų be tėvų keliauja į valstybes, nepriklausančias Šengeno zonai (pvz. Anglija, Airija, Bulgarija ir kt.). Daugiau informacijos skaitykite čia, kokių dokumentų reikės grįžimui >.

 57. Gintas sako:

  Kiek cigareciu galima veztis i anglija savo naudojimui

 58. Darius sako:

  Registruojantis į skrydį sumaišiau tapatybės kortelės duomenis(korteles nr. gimimo data, galiojimo laikus) savo su žmonos, kur galiu ištaisyti klaidą?

 59. Evaldas sako:

  Sveiki, nusipirkome bilietus šeimai keturiems asmenims su konkrečiomis vietomis lėktuve. Ar galima skrydžio metu keistis vietomis tarp šeimos narių ir sėstis į kito šeimos nario vietą, ar būtina sėsti tik į tą vietą, kuri nurodyta biliete?

 60. Ritma sako:

  Sveiki,mama grįžta iš Anglijos į Lietuva ir nori rankiniame bagaže parsivežti kelis užsiaugintus pomidorų daigelius, jie butų be indelių, tiesiog su trupučiu žemių ant šaknų ir suvynioti drėgnai į medžiagos gabalėlį ir į maišelį.
  Ačiū už atsakymą.

  • Ritma, keliaudami ES galite vežtis augalus ir jų dalis. Tačiau daugumoje ES šalių nustatytos griežtos taisyklės nykstančių rūšių ar jų šalutinių produktų gaminių vežimui. Norint vežtis kai kurių rūšių gyvūnus ar augalus gali reikėti leidimo. Daugiau informacijos galite rasti Europos Sąjungos tinklapyje.
   Tačiau dėl pomidorų daigelių kilti problemų neturėtų.

 61. Rita sako:

  Sveiki, ar rankiniame bagaže galima gabenti tuną aliejuje, kuris yra skardinėse. Ar tai bus kaip skystis?
  Ačiū

  • Rita, tunas bus priskiriamas prie skysčių, todėl gali tekti išmesti. Gabenant skysčius rankiniame bagaže, visi skysčiai turi būti atskirose, ne didesnėse nei 100 ml, talpose. Šias talpas turite sudėti į vieną permatomą, sandariai užsegamą plastikinį maišelį. Bendras skysčių tūris negali viršyti 1 l.

 62. gintare sako:

  Rezervacijos numeris bus el bankininkystja prisijungus? Mokėjimo paskirti?

 63. Gite sako:

  Iš Airijos skrisiu į Norvegiją, ar rankiniame bagaže galiu turėti dantų pastą , kremą, maisto produkų ir kiek vyno galiu. Ačiū

  • Gite, kosmetiką, dantų pastą rankiniame bagaže galite vežtis, tik kreminės priemonės, tušas, lūpdažiai, dantų pasta ir pan. turi būti supakuoti pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles. Maisto produktus taip pat galite vežtis, tačiau tai priklauso nuo produktų. Vyno rankiniame bagaže negalite vežtis, nebent pirksite jį oro uoste Duty free parduotuvėje. Tuomet vyno galėsite vežtis – 1,5 l vyno (2,5 % – 22 %).

 64. gintare sako:

  Sveiki perkant bilietą parašiau neteisinga elpasta man reik rezervacijos numerio vaido miliausko skrydis Oslo rygge – Vilnius balandžio 15 atgal balandžio 18 kaip man ji suzinot

 65. Sigita sako:

  Sveiki, man yra tokia situacija, kad grizau i Lietuva ir turiu jau atgalini bileta i UK, taciau pries griztant i UK susituoksiu ir pasikeis pavarde, kiek zinau keiciant ID kortele, senaja atiduoda, tik ismusa skylute, ar tokiu atveju reiketu issiversti santuokos liudijima?

  • Sigita, jei jūsų asmens dokumentai dar nepakeisti ir liko su senąja pavarde ir kitais duomenimis, registruokitės į skrydį pagal turimus galiojančius dokumentus. Jei dokumentus jau pasikeitėte ir juose įrašyta naujoji pavardė ar nauji asmens dokumento duomenys (galiojimo laikas, numeris ir kt.), dėl pakoregavimo kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.
   Biliete ir registracijoje į skrydį nurodyta keleivio pavardė ir duomenys turi sutapti su galiojančiame asmens dokumente, su kuriuo keleivis skrenda, nurodytais duomenimis.
   Pasak Ryanair, jei užsisakėte skrydį ir įrašyta mergautinė pavardė, bet pasas arba asmens tapatybės kortelė jau su naująja pavarde arba atvirkščiai, Ryanair geranoriškai atliks keleivio pavardės keitimą.

 66. Jūratė sako:

  Sveiki,skrydžiui jau užsiregistravę internetu, tačiau gavau laiška,jog atsauktas.Ar tiesa? skrydis PTEL4U.Jei taip,ką daryti,nes turime ir atgalinius bilietus,viešbutis užsakytas.

 67. Kristina. sako:

  Laba diena.

  Skrydžio bilietus įsigijau prieš pusę metų. Gavau juos elektroniniu paštu.
  Prieš mėnesį pasikeitė mano skrydžio laikas, su pakeitimais sutikau, tačiau naujų bilietų negavau. Klausimas: ar man reikia kreiptis į pagrindinę Ryanair būstinę, ar atvykus į oro uostą ir priduodant bagažą užtenka tik check-in`o?

  Su Pagarba.

 68. Miglė sako:

  Sveiki. Skrendu su iš Faro su persėdimu Londono Stansted’o oro uoste. Ar galiu vežtis Faro oro uoste „duty free“ pirktus skysčius, ar Londone apsauga praleis?

  • Migle, kadangi Ryanair nevykdo jungiamųjų skrydžių, persėdimo metu reikės pereiti saugumo patikrą iš naujo. Todėl alkoholinių gėrimų rankiniame bagaže turėti negalėsite. Alkoholinių gėrimų galite įsigyti „Duty Free“ parduotuvėse persėdimo metu.

 69. Zana sako:

  Laba diena,

  registruoju online Rusijos pilieti (turinti Rusijos pasa ir nuolatini leidima gyventi Lietuvoje) skrydziui i Prancuzija. Nurodau jo (Rusijos) paso duomenis, o oro uoste reikes rodyti leidima gyventi ? Nes kiek zinau, tokiu atveju vizos jam skrendant i Prancuzija nereikia. O kito dokumento tipo, isskyrus pasa, uzregistruoti nera pasirinkimo…

 70. Romena sako:

  Sveiki. Mociute nori skristi su anuke i Lietuva ir parskristi is jos atgal i Anglija. Ar reikia parasyti tevu leidimo ir patvirtinti notariskai? Mergaite deklaruota Anglijoje. Aciu

  • Romena, jei vaikai keliauja Šengeno zonoje, papildomų dokumentų turėti nereikia.
   Keliaujant ne Šengeno zonoje:
   – jei nepilnamečiai keliauja vieni ar su lydinčiu asmeniu, tuomet reikės vieno iš tėvų sutikimo, patvirtinto notaro.
   – jei deklaruota gyvenamoji vieta yra UK, reikės turėti tai patvirtinantį dokumentą, tuomet sutikimo turėti nereikės.

 71. Martynas sako:

  Sveiki, kiek grinuju pinigu galima veztis lektuvu is UK i Lietuva?

  • Martynai, kiekvienas asmuo, keliaujantis Europos Sąjungos ribose, privalo raštu deklaruoti gabenamą grynųjų pinigų sumą, viršijančią 10 000 EUR (arba ją atitinkančią sumą kita valiuta). Jei grynieji pinigai gabenami ne eurais, jų suma nustatoma konvertuojant kitą valiutą pagal oficialų Lietuvos banko nustatytą tos dienos (kada gabenami grynieji pinigai) euro ir kitos valiutos kursą.

 72. Andrius sako:

  Sveiki,

  turime problema del vaiko bilieto. Kadangi nusprendeme tik veliau pasiimti vaika i kelione, jam nupirkom atskira bilieta kaip suaugusiam asmeniui. Dabar negalime padaryti check-in. Kreipemes i ryanair bustine. Paaiskino, kad bilieta galesime atsispausdinti pries pat skrydi. Musu skrydis yra ankstyva ryta, todel oro uoste turime buti labai anksti, nes check-in yra daromi dvi valandos iki skrydzio. Gal yra kitas budas kaip vaikui atspausdinri bilieta dar iki keliones pradzios ?

 73. Laura sako:

  Sveiki, ar galima į rankinį bagažą dėtis sugedusį telefoną, nes jis sugedo kelionės metu. O gal galima jį dėti į registruotą bagažą?

 74. SVETLANA sako:

  SVEIKI ,NOREJAU PASITEIRAUTI PASO GALIOJIMAS IKI BIRZELIO 20 ,PLANUOJAME SKRISTI I ISPANIJA 17-23 DIENOMIS AR NEKILS PROBLEMU ,DEKUI

  • Svetlana, keliaujant po ES šalis (šiuo atveju Ispaniją), svarbiausia, kad pasas galiotų kelionės metu. Jūsų atveju kelionės metu jau bus pasibaigęs paso galiojimo terminas. Tad reikėtų, kad turėtumėte naują pasą, kuris galiotų visą kelionės laikotarpį.

 75. Inga sako:

  Laba diena, ruošiuosi skrydžiui ir noriu paklausti ar galiu į rankinį bagažą įsidėti mažą ,,Listerino“ (burnos skalavimosi skysčio) buteliuką. Ačiū už atsakymą.

  • Galite vežtis, jeigu buteliuko tūris yra ne didesnis nei 100 ml. Buteliukas turi būti sudėtas į vieną permatomą, sandariai užsegamą plastikinį maišelį. Bendras rankiniame bagaže gabenamų skysčių tūris neturi viršyti 1 l.

 76. kristina sako:

  bet as pirkau internetu

 77. kristina sako:

  sveiki noriu paklausti pirkau bilietus is dublino i kauna ir atgal sau ir vyrui,bet vyras nebeskrenda ir ant jo bilieto nupirktas bagazas.,ar as galesiu bagaza priduoti be jo ar ne? aciu

 78. Lina sako:

  Sveiki. Noriu pasiteirauti, kokį kiekį alkoholio galima vežti registruotame bagaže skrendant Ryanair oro linijomis? Tai būtų dovana svečiams. Skrydis Madridas-Vilnius.

  • Alkoholinių gėrimų vienas asmuo į Lietuvą gali įvežti ne daugiau kaip:
   – 10 l stipriųjų alkoholinių gėrimų (ne stipresnių nei 70%);
   – 20 l spirituoto vyno (pvz., portveino arba chereso);
   – 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
   – 110 l alaus.

 79. Lina sako:

  Laba diena. Įsigijome Ryanair svetainėje skrydžio bilietus medaus mėnesiui. Skrydžio metu turėsiu naują pasą ir mano pavardė skirsis nuo dabartinės.Kaip supratau, kai jau turėsiu naują pasą, turėčiau kreiptis į Ryanair centrinę būstinę, kad pakoreguotų pavardę. Ar tai kainuos papildomai?

  • Lina, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos pavardę. Pasak Ryanair, jei užsisakėte skrydį ir įrašyta mergautinė pavardė, bet pasas arba asmens tapatybės kortelė jau su naująja pavarde arba atvirkščiai, Ryanair geranoriškai atliks keleivio pavardės keitimą.
   Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 80. Keliauju pirmą kartą sako:

  Sveiki, lėktuvu skrisiu pirmą kartą. Noriu paklausti kokios parikros vyksta prieš lipant į lėktuvą ir išlipus iš lėktuvo kitoje šalyje (turint tik rankinį bagažą). Kiek laiko prieš skrydį reikia atvykti į oro uostą ir kaip elgtis išlipus iš lėktuvo kitoje šalyje (kur eiti, kokios patikros ir kiek užtrunka) ?

  • Jei keliaujate tik su rankiniu bagažu, oro uoste pirmiausiai turėsite pereiti saugumo patikrą, kurioje jūsų bagažas bus skenuojamas, turėsite praeiti metalo detektorių. Tuomet po patikros švieslentėje matysite link kurių įlaipinimo vartų jums reikia eiti. Prie įlaipinimo vartų dar kartą patikrins jūsų asmens dokumentus, jei bus reikalaujama – patikrins, ar rankinis bagažas atitinka keliamus reikalavimus. Tuomet keleiviai bus leidžiami į lėktuvą. Kitoje šalyje oro uoste dairykitės nuorodų ir eikite link išėjimo. Priklausomai nuo šalies gali būti papildoma asmens dokumentų patikra.
   Prieš skrydį patartina atvykti kiek anksčiau. Įlaipinimo vartai užsidaro likus 20 min. iki skrydžio. Vadinasi, iki tol dar turėsite spėti pereiti ir saugumo patikrą, dokumentų patikrą.

 81. Rokas sako:

  Laba diena, ar galima skraidintis cigaretes rankiniame bagaže (4 blokus) pirktus ne oro uoste. Skrendu į Londoną. Ačiū

 82. Martyna sako:

  Sveiki, ar galiu neštis su savimi i lektuvą gitarą ir kuprinę?

  • Martyna, nemokamai į lėktuvo saloną galima įsinešti du Ryanair rankinio bagažo vienetus – bagažą iki 10 kg (55x40x20 cm) ir antrą mažą rankinę (35x20x20 cm). Norint gabenti gitarą reikės užsisakyti muzikos instrumento gabenimo paslaugą.

 83. kristina sako:

  sveiki koks yra tel.numeris is airijos i rayanaira kad prijungciau vaika prie savo bilieto? aciu

 84. Vilma sako:

  sveiki,skrysiu su vaiku i Lietuva pirmyn ,nebus jam 2 metuku,o gryztant bus sueje 2 metai jam,kaip pirkti bilieta?

 85. Elena sako:

  Laba diena. Noriu atšaukti vieno bilieto rezervaciją. Kovo 22 d. rezervavau 1 bilietą bilietą spalio 24- 28 d. Kaunas- Londonas Getvikas- Kaunas.
  Gavau rezervacijos Nr.JKSRUF. Po dviejų dienų dar pinigai nebuvo nuskaičiuoti. Kadangi anksčiau to nebūdavo- nuskaičiuodavo iškart, ėmiau ieškoti, kaip sumokėti. Suvedžiau dar kartą viską. Gavau antrą rezervacijos patvirtinimą Nr.QRT6FN. Vėl pinigai rezervuoti. Antrą kartą nusipirkau bilietus. Noriu, kad panaikintumėte antrą rezervaciją. Kaip tai padaryti?
  Elena

 86. Jolanta sako:

  SVEIKI. Skrisim i tenerfie su 2 metu vaiku. Norėjau paklausti ar vežimėlį galime skraidantis nemokamai? Aciu

  • Jolanta, kuomet keliauja kūdikis/vaikas su aviakompanija Ryanair, nemokamai galima vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį ir automobilinę kėdutę, kelioninę lovelę arba automobilio sėdynę.

 87. LORETA sako:

  AR IVYKS SKRYDIS IS TANGIER I BRIUSELI CRARLEROIS KAIP NUMATYTA KOVO 24D 8.40
  IR SKRYDIS IS BRIUSELIO CRARLEROIS I VILNIU

  • Loreta, skrydžiai tarp Tangier ir Briuselio (Charleroi) bei tarp Vilniaus ir Briuselio (Charleroi) yra vykdomi. Jei skrydžiai bus atšaukiami, Ryanair klientus informuos.

 88. Aidas sako:

  Laba diena, norejau paklausti, skrendu su vaiku I canaru sala is londono , gryzimas adgal birzelio 2d o vaiko pasas galioja iki birzelio 10 , ar nebus problemu spausdinti skrydzio biletus. Aciu

 89. Gediminas sako:

  Sveiki9, noriu nusipirkti bilieta rytojui, bet aju galiu tai padaryti tik oruoste arba paskambines tam tikru numeriu. Niekas neatsiliepia tuo numeriu. Kokie adr galimi budai?

 90. Idre sako:

  Sveiki 26d skrendu su dukra i UK, as esu issiskyrus ir musu pavardes skiriasi. Ar as teisingai supratau,kad reikes vaiko gim liud.? O skirybu liud, ar reikes? Aciu uz ats :)

 91. viktorija sako:

  sveiki ar galima rankiniame bagaze veztis skustukus ?

 92. Samanta sako:

  Sveiki, ar galima skristi į Angliją 15 metų vaikui ir dviems 16? Ar jos gali būi atsakingos už 15? Ir ar reikia tėvų sutikimo?

  • Samanta, visiems nepilnamečiams tėvų sutikimas bus reikalingas, kadangi keliauja į Angliją, ne Šengeno zoną. Ryanair skrydyje 16 metų asmuo gali būti lydintysis jaunesniems keleiviams.

 93. Joana sako:

  Ar galima rankiniam bagaze gabenti paveiksla nedideli be poremio. Jis tecio tapytas amzina atilsi. Mazdaug A4 formato gal ciut didesnis . Ar neatims.Tai paskutinis jo darbas ir labai svarbus. Noriu kad brolis ji turetu kaip atminima. Kokiu gali kilti problemu ?

 94. Kastytis sako:

  Ar galima rankiniame bagaže vežtis nedidelę vandens šildymo spiralę?

 95. As sako:

  Ant ilaipinimo kort.visada buvo rasoma apie registruota bagaza taip: BAG1 PAX CARRYING 1 CHECKED IN BAG (15 KG).
  Sikart uzrasas tik toks: 20 KG BAG.
  Ar cia viskas gerai?

 96. Jūratė sako:

  Sveiki,pirkau bilietus vienu pirkimu 2 suaugę,paauglys ir 2 vaikai.Neurodžiau,kad noriu šalia.Kaip tai būtų galima padaryti?

 97. As sako:

  sveiki.mes uzsisakem registruota bagaza paaugliui su 50 proc.nuolaida.patys registruoto bagazo neturim.Norejom paklaust ar mums irgi butina uzsisakyti registruota bagaza kad butu pritaikoma ta nuolaida?

 98. Viktoras sako:

  Laba diena,
  Ar galima rankijiame bagaze veztis automobilio abs bloka?
  Dekui

 99. Lina sako:

  Sveiki turiu toki klausimeli,jei issiperki masinai aikstele oro uoste menesiui,ar galima ja pasiimti jei gryzti keletai dienu ir paskui vel nuvarai ja pastatyti,ar reikia vel moketi isnaujo?(cia apie nuosava masina kalbu) Aciu

 100. Lina sako:

  Labas vakaras. Norejau pasiteirauti, ar yra ismatavimai bagazo 5kg skrendant su infant iki 2 metu? Is anksto ačiū :)

 101. Laura sako:

  Labas vakaras o kokie ismatavimai verslo klases sedynes?

 102. Birutė sako:

  Sveiki. Skrisime į Frankfurtą. Norime nuvežti dovanų ant drobės padarytą nuotraukų koliažą, kurio išmatavimai yra 80×60 (svoris 1-2kg). Ar galima tai padaryti?

  • Birute, jis netilps rankiniame bagaže, o gabenti kaip registruotą bagažą gali būti pavojinga, kad susigadins.
   Siūlytume užsisakyti papildomą sėdimą vietą ir paveikslą gabenti lėktuvo salone.

 103. Laura sako:

  Laba diena kreipiuosi su tokiu klausimu,kokio svorio zmogus gali tilpti i ryanair ekonomines klases sedima vieta?Ar zmogus sveriantis 150kg tilptu ar reikia pirkti verslo klases bilieta?

  • Ryanair sėdynės išmatavimai tokie:
   Sėdynės plotis tarp sėdynių porankių yra 43 cm;
   Sėdynės gylis – 58 cm;
   Sėdynės aukštis – 69 cm.
   Jei manote, kad ši vieta kiek ankštoka, yra galimybė užsisakyti papildomą sėdimą vietą patogesnei kelionei. Tokiu atveju, kitai sėdimai vietai vardo laukelyje įrašykite žodį EXTRA , o pavardės laukelyje įrašykite žodžius COMFORT SEAT. Tada rezervacijoje ir internetinėje įlaipinimo kortelėje bus nurodyta EXTRA COMFORT SEAT (papildoma sėdima vieta). Tuomet internetinės registracijos metu reikės įvesti tuos pačius keleivio kelionės dokumento duomenis.

 104. Viktorija sako:

  Jai mano rankinuko dydis siek tiek didesnis nei parasytas 36x34x11 o turi buti 35x20x20 galesiu nestis i lektuva ja?

  • Ryanair antrasis rankinis bagažas neturi viršyti 35x20x20 cm. Tačiau, jei jūsų rankinė šiek tiek susispaudžia ir tuomet atitinka mažosios rankinės išmatavimus, problemų nebus.

 105. Viktorija sako:

  Kiek galiu deti cigareciu bloku i rankini bagaza ? nekonfiskuos jai bus tik 2 blokai ? muitines mokecio nereiks moket?

 106. Ieva sako:

  Laba diena, iš keturių balandžio mėnesiui pirkusių bilietus keleivių vienas mirė, o kitas sužeistas ir gydomas ligoninėje. Norėtume susigrąžinti pinigus už šiuos du keleivius. Kokių dokumentų reikia ir kur juos siųsti? Ar reikės už tai mokėti? Ačiū!

 107. Simona sako:

  Sveiki, ant mano Boarding pass pacioje apacioje yra mazomis raidemis parasyta 15KG BAG . Ar tai reiskia,kad mano pagazas yra uzregistruotas ir nekils jokiu problemu ji priduodant,nes pirma karta ji vezuosi.
  Ir jeigu antras vardas pase yra Richárd,bet parasiau Richard be bruksnelio ar nekils bedu ?
  Aciu uz atsakyma.

  • Simona, jei ant įlaipinimo kortelės matosi įrašas apie užsakytą 15 kg registruoto bagažo gabenimo paslaugą, problemų nebus.
   Taip pat nebus bėdų ir dėl neįrašyto brūkšnelio pavardėje.

 108. Ernesta sako:

  Sveiki,
  Perkant bilietus internetu, paauglys buvo pazymetas kaip suauges, todel dabar negalime jo uzregistruoti skrydziui, ka turetume daryti?

  • Ernesta,
   jei kartu keliauja suaugęs asmuo, tačiau vaikui bilietą nupirkote kaip suaugusiajam, susisiekite su savo tiesioginiu savo bilieto pardavėju, kad pakoreguotų vaiko duomenis.
   Jei kartu keliauja suaugęs asmuo, tačiau vaikui bilietą pirkote atskirai ir kaip suaugusiajam, susisiekite su savo tiesioginiu savo bilieto pardavėju, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančiojo suaugusiojo rezervacijos. Tuomet bus galima atlikti registraciją į skrydį.
   Jei vaikas keliauja vienas, atminkite, kad Ryanair nepriima į skrydį vaikų, jaunesnių nei 16 metų, be suaugusiojo palydos. Todėl jums ir neleidžia jo užregistruoti į skrydį.

 109. Viktorija sako:

  ir ar praeisiu bristolio oro uoste su alkocholiu?

 110. Viktorija sako:

  o kur galesiu pirkti alkocholi kai praeisiu saugumo patikra ? ir ar galesiu nestis ji su savimi ? ir kur deti rankini bagaza imti su savim i lektuva?

  • Viktorija, alkoholinių gėrimų galima įsigyti „Duty Free“ parduotuvėse praėjus saugumo patikros zoną. Tuomet kartu su rankiniu bagažu viską galėsite neštis į lėktuvą.

 111. Irena sako:

  Labas, man bilietas buvo užsakytas iš anksto, bet dabar su manimi skris anūkas. Jis prie manęs priskirtas, bet registraciją ir bilietą reikia daryti Rygos oro uoste. Į ką reikia kreiptis? Ačiū.

 112. Viktorija sako:

  Skrendu i anglija su rankiniu bagazu,skrendu pirma karta, kur reiks eiti,ka daryti kai ateisiu i oro uosta ?

  • Viktorija, jei keliaujate tik su rankiniu bagažu, galėsite eiti tiesiai į saugumo patikros zoną. Turėsite išimti skysčius iš bagažo, elektronikos prietaisus ir pateikti atskirai. Tiesiog sekite nurodymus, ką reikės daryti.
   Praėjus saugumo patikrą švieslentėje matysite savo skrydį ir įlaipinimo vartus, ties kuriais reikės eiti. Ten jau vyks įlaipinimas.

 113. igoris sako:

  laba diena, atciko taip kad per skubejama perkant bileta pazimejau neteisiga sunaus gimimo diena jis gimes yra 18 o as pazimejau 19 chek in dar nepadariau nes noriu suzinot kaip tj galima istaisyt ar butent diena dideles reiksmes nesudaro ???

 114. Ritma sako:

  Esu rūkanti,noriu savo reikmėms gabentis cigaretes, bet nesupratau apie cigarečių muito mokestį? Galima imti į rankinį bagažą 4 blokus? O tik savo reikmėms 1,5 bloko be muito, tai už kitus 2,5 turėsiu muito mokestį mokėti?

  • Į kokią šalį keliaujate? Kiekviena šalis nurodo savo muitinės apribojimus. ES ribose galima gabenti iki 800 vnt. cigarečių. Išskyrus, į Austriją, Airiją, Daniją, Italiją, Kroatiją, Slovėniją, Švediją ir Vokietiją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio.

 115. Miglius sako:

  Kaip gauti sąskaitas faktūras (invoice) už pirktus internetu bilietus?

  • Jei bilietus įsigijote ryanair.com svetainėje, sąskaitos-faktūros už Ryanair bilietus negausite. Sąskaitą-faktūrą galite gauti tuo atveju, jei bilietus perkate per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą.
   Jūsų bilieto patvirtinimas ir yra įrodymas apie bilietų pirkimą.

 116. Mama sako:

  Laba diena. Norimo skrydzio kaina 17 eur. Kudikiui sistema skaiciuoja 60 eur. Kodel kaina ne tokia kaip man? T.y. 17 eur

 117. Kristina Žindžiuvienė sako:

  Laba diena,
  Pirkome bilietus visai šeimai skrydžiui iš Vilniaus į Frankfurtą FR1857 2016.03.22 ir iš Frankfurto į Vilnių FR1856 2016.03.31.
  Atliekant rezervacija nurodėme, kad skris du suaugę, vienas vaikas ir vienas pauglys. Pasirodo-suklydome, reikėjo nurodyti abu vaikus, nes sūnui(Kostas Žindžius) dar nesuėjo 12m. Dabar kai norime registruotis skrydžiui neleidžia pasirinkti jo gimimo datos, dėl to negalime atlikti registracijos. Ką daryti?
  Rezervacija
  DNM43D

 118. Petras sako:

  Sveiki.
  Pirkome Ryanair bilietus is Kauno i Dublina.
  Dabar atskirai norime issinuomoti automobili oro uoste per Ryanair internetini puslapi, bet po uzsakymo issiuntimo gauname el. laiska, kad ivyko problema ir kompanija negauna pinigu. Jokio paaiskinimo kodel neivyksta uzsakymas.
  Kortele yra kreditine Visa, pinigu joje yra plius yra kredito limitas.
  Gal yra papildomu reikalavimu kurie nepateikimi salygose?
  Kodel internetiniame puslapyje raso kad uzsakymas sekmingai ivykdytas, o i el. pasta ateina laiskas kad apmokejimas neivyko?

 119. Ieva sako:

  Kiek cigareciu bloku galima veztis rankiniame bagaze i Anglija?

 120. Dovydas sako:

  Sveiki!! REikia pagalbos,padekite, Pasas baigiasi balandzio 12diena. O skrydis man balandzio 4 i anglija ir 8 atgal. Galesiu nuskryst ir grist su savo pasu?

 121. Keleivis sako:

  Sveiki, turiu du klausimus ir norėjau pasitikslinti. 1. Taisyklėse parašyta, kad vienas registruojamas bagažas gali būti iki 15 kg arba iki 20 kg ir jo išmatavimai negali viršyti 81 x 119 x 119 cm. Tai pvz:. lagamino išmatavimai yra 71 x 50 x 26 ar 77 x 50 x 23/5 tai tada tinka?
  2. Ar yra privaloma turėti viena registruojamą bagažą kartu su vienu rankiniu bagažu? ar tiesiog galima keliauti tik su vienu registruojamu bagažu arba tik su vienu rankiniu bagažu iki 10 kg, kurio išmatavimai negali viršyti 55 x 40 x 20 cm?

  • Į Ryanair bilieto kainą yra įskaičiuotas Ryanair rankinis bagažas (10 kg, 55x40x20 cm) bei papildomas antras bagažas – maža rankinė (35x20x20 cm), kuriuos nešatės su savimi š lėktuvo saloną.
   Jei norite pasiimti didesnį bagažą, jį turėsite priduoti į bagažo skyrių už papildomą mokestį. Šis bagažas ir yra – arba 15 kg, arba 20 kg. Ir jo išmatavimai neturi viršyti 81 x 119 x 119 cm. Išmatavimai gali būti ir mažesni.

 122. Gintare sako:

  Sveiki. norejau pasiteirauti pora dienu atgal pirkau bilietus is Londono i Vilniu.uzsakymo patvirtinima gavau , pinigus nuskaiciavo, bet negaunu dokumentu kur reikia pilditi issamia informacija apie keleivius paso duomenis ir taip toliau. Ka daryti? Aciu.

 123. Keleivė sako:

  DUK nurodyta:

  „Didžiosios Britanijos valstybių (Anglijos, Škotijos, Velso, Šiaurės Airijos) bei Europos Sąjungos šalių nustatytas orientacinis leidžiamas tabako gaminių kiekis negali būti didesnis kaip:
  – 800 cigarečių (4 blokai)*;
  – 400 cigarilių;
  – 200 cigarų;
  – 1 kg tabako.
  Alkoholinių gėrimų vienas asmuo gali įvežti ne daugiau kaip:
  – 10 l stipriųjų alkoholinių gėrimų (ne stipresnių nei 70%);
  – 20 l spirituoto vyno (pvz., portveino arba chereso);
  – 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
  – 110 l alaus.
  * Į Austriją, Airiją, Daniją, Italiją, Kroatiją, Slovėniją, Švediją ir Vokietiją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais.“

  Tačiau tai neatsakė į mano klausimą. Dar kartą prašau paaiškinti, kiek cigarečių galima gabentis skrendant į Airija rankiniame bagaže? Maksimalus kiekis iki 800 vnt. ciagerčių (4 blokai) ar 300 vnt. cigarečių (15 pakelių)?

  Dėkoju

  • Šalia žvaigždutės yra paminėta, kiek cigarečių galima gabenti į Airiją.
   „* Į Austriją, Airiją, Daniją, Italiją, Kroatiją, Slovėniją, Švediją ir Vokietiją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais.“
   Jei tiek telpa rankiniame bagaže, tiek ir galite gabenti.

 124. Keleivė sako:

  Laba diena,

  Norėčiau pasiteirauti, kiek vienetų/blokų cigarečių galima gabenti į Airiją (Dubliną) rankiniame bagaže?

  Dėkoju.

 125. liuda sako:

  Sveiki,kaip suprantu mažasis rankinis bagažas turi būti 35x20x20 ir jį reikia patalpinti arba po sėdyne, arba viršuje. Noriu paklausti, ar plonos medžiagos moteriška rankinė,arba plona nedidelė kuprinė, kuri yra didesnė už nurodytus matmenis, bet, nebūdama daug prikrauta, lengvai susilanksto ir tilptų po suolu arba viršuje, galėtų būti kaip antrasis rankinis bagažas? Dėkoju už atsakymą.

 126. Vida sako:

  Kadangi dukrai nera 18 metu,jai padarytas ir notaro patvirtintas leidimas vienai vykti.Leidimas padarytas pagal tuo metu turejusia tapatybes kortele.Siuo metu kortele nebegalioja,dabar ji turi pasa.Ar isleis ja vykti i Anglija su tokiu leidimu.18 metu jai kovo 10,o bilietai nupirkti kovo 9 dienai

 127. Ieva sako:

  Sveiki. Ar gali 14 metų vaikas būti lydimas 16 metų asmens, ar skaitosi, kad lydima suaugusio?

 128. Vaida sako:

  Sveiki, turiu bilietą pirmyn-atgal, tačiau keičiantis aplinkybėms galėsiu išnaudoti tik bilietą atgal (į priekį tenka skristi kitu maršrutu) ar tokiu atveju bilietas atgal tebegalioja ar anuliuojamas visas paketas? Ačiū.

 129. Dovile sako:

  Sveiki, ar i rankini bagaza galiu isidesiu plykytus sausainius su kremu? Kremas tirstas varskes. Aciu uz atsakyma

 130. Dovile sako:

  Sveiki. Ar rankiniam 10kg bagaze galiu veztis plauku tiesintuva ir ar jis butinai Turi buti dezuteje supakuotas?

 131. Rima sako:

  Laba diena,
  Noriu pasiteirauti,ar 16m vaikas gali vienas skristi i Airija,be suaugusiojo palydos ir ar reikia mamos sutikimo kad isleidzia vaika viena. Ar ryanair teikia palydos paslaugas. Ar uzteks ID korteles. Aciu

  • Rima, nuo 16 metų Ryanair keleiviai gali keliauti vieni. Lydintis asmuo nebūtinas.
   Kadangi Airija nėra Šengeno zonoje, kartu su asmens dokumentu reikės pateikti ir vieno iš tėvų rašytinį sutikimą, kad vaikas gali keliauti vienas. Sutikimas turi būti patvirtintas notaro.
   Keliaujant į Airiją pakanka turėti asmens tapatybės kortelę.

 132. Virginija sako:

  Po pėdos kauliuko operacijos yra nedidelis metalo sraigtelis sutvirtinimui.Dažniausiai užduodamuose klausimuose teigiama „Gydytojo pažymos dėl kūne esančių nedidelių skeveldrų ar plokštelių nereikia“.Vilniaus oro uosto informacijoje paskaičiau, kad Lietuvoje dėl to pažymos nereikalaujama. Domina, ar nekils problemų Oslo Rygge oro uoste,skrendant į Vilnių?

 133. Andrius sako:

  Sveiki, ar galima pasiimti su savimi kuprinę? jei taip, tai kokie reikalavimai/išmatavimai kuprinėms?

  • Andriau, keliaujant su Ryanair, į lėktuvo saloną galima pasiimti 2 rankinio bagažo vienetus – Ryanair rankinį bagažą iki 10 kg, kuris neviršija 55x40x20 cm išmatavimų ir mažą rankinę, kuri neviršija 35x20x20 cm išmatavimų. Mažajam bagažui svorio apribojimai nenurodyti.

 134. Rimantas sako:

  Registruojantis skrydžiui atsispausdinau Įlaipinimo kortelę (bilieto nebuvo). Ar reikalingas bilietas?
  Ar galima rankiniame bagaže vežtis vakiškas tyreles?

  • Rimantai, įlaipinimo kortelė ir yra lėktuvo bilietas. Jame turi matytis visi keleivio duomenys, skrydžio detalės, brūkšninis kodas.
   Tyrelės turi būti gabenamos pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles.
   Kūdikių (iki 2 metų) maistui, reikalingam skrydžio metu, apribojimai netaikomi.

 135. Joana sako:

  Sveiki. Kadangi arteja velykos ir skrisim i uk tai noriu paklaust ar galima margucius veztis ir koks tada kiekis butu ? 😊 kalba eina tik apie rankini bagaza 😊

 136. Sigita sako:

  kiek tiksliai cigareciu galima vestis i škotiją?

 137. arunas sako:

  Argalima i vokietija veztis 300 cigareciu ir kartu dar kilograma tabako

 138. arunaz sako:

  Ar galima i anglija iskart veztis 4 blokus cigareciu ir kart dar kilograma tabako?

 139. simona sako:

  Sveiki,bandžiau visą dieną pasidaryti check in,taciau ivedus skrydzio numeri ir el.pasta Rico,lad nano skrydzio negali rasti. Skrendu šeštadienį iš Stansted oro uosto į Faro.

 140. irmis sako:

  norejau paklausti,ar 3 men kudikui su mama suteikiama pirmenybe be eiles praeiti bilietu nuskanavima lipant i lektuva noreciau placiau.aciu

 141. Kristina sako:

  Situacija tokia….paso galiojimas iki s.m geguzes 12d.mums reikia is vok.skristi i lt.pasikeisti…ar galima skristi su senu pasu i lt.ir nauju atgal???aciu…
  Geros dienos!!!

 142. Jurgita sako:

  Skrendam iChania su 2 vaikais. 4 ir 6 metu. Ar galiu nemokamai paiimti dvi automobilines kedutes ( tik sedynes be atloso). Ar jas galiu priduoti i bagazo skyriu kartu su kitu registruotu bagazu?

 143. Jurgita sako:

  Susilauziau koja. Ar galiu pasiimti i lektuvo salona ramentus? Ar nereikes papildomai moketi?

 144. Jurgita sako:

  Sveiki, dukrai(15 metų) nupirktas bilietas Ryanair skrydžių kompanijoje Anglijoje, vėliau nei seneliams. Reikia sigiminiuoti bilietus. Anglijoje pranešta, jog nepilnametė skirs kartu su seneliai, kad bilietai pirkti atskirai. Skrydis iš Vilniaus į London Stansted pirmyn ir atgal. Paskambinau į Vilniaus oro uostą, kad „pririštų“ dukros bilietą prie skrendančio suaugusio žmogaus-pasakė, kad telefonu tokių paslaugų neteikia, reikia atvykti prieš skrydį ir biure sutvarkys. Tačiau radau informacijos, kad prieš 14 kalendorinių dienų reikėtų tai padaryti. Prašau Jūsų padėti, Ačiū

 145. liuda sako:

  Sveiki, noriu paklausti, ar rankiniame bagaže galiu vežtis skėtį, nedidelį plaukų džiovintuvą bei nedidelį arbatos virduliuką.Dėkoju už atsakymą.

 146. Milda sako:

  Ar būtinas tėvų sutikimas skrendant iš Lietuvos į Vokietiją? 16 ir 15 amžiaus vaikams?

 147. Zivile sako:

  Sveiki,ar galima rankiniame bagaže vežtis į Anglija dešros ,sūrio gaminius ? Ačiū

 148. Simona sako:

  Ar mėsos faršas gali skaitytis kaip skystis?

 149. Neda sako:

  Sveiki,
  Jei norime skristi kita diena ir internetu bilieto nusipirkt nebegalima,kiek laiko iki skrydzio galima isigyti oro uoste? Kokie papildomi mokesciai? Esam is klaipedos ar yra garantas kad nuvyke gausime 2 vietas i skrydi?

 150. Kristina sako:

  Laba diena!!!
  Besibaigiant paso galiojimo laikui, kiek dienu dar galima pirkti bilieta???
  Aciu!!!
  Grazios dienos!!!

 151. kristina sako:

  Laba diena…
  noriu paklausti,baigiantis paso galiojimui, kiek laiko iki pasibaigimo dienos galima pirkti bilieta?
  Aciu uz atsakyma!
  Geros dienos!

 152. Simona sako:

  Kaip galima išsipirkti registruotą bagažą, jei bilietas jau nupirktas?

  • Simona, jei bilietus pirkote ryanair.com, užsisakyti registruoto bagažo gabenimo paslaugą galite per „Tvarkyti kelionę“. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

 153. Lina sako:

  Sveiki norejau pasiteirauti ar is Kauno i Birminghama dar kada bus skrydziai?aciu

 154. Ernesta sako:

  Sveiki, greitai skrisime iš Dublino pirmą kartą su kūdikiu ir iškilo daug klausimų: norime imti vežimą su lopšiu ( rėmas ir lopšys) bei autokėdutę ar tiek yra leidžiama? Viską norėtume registruoti ir priduoti, o iki lėktuvo eiti su nešykle. Koks papildomas bagažas priklauso kūdikiui? Planuoju imti rankinį bagažą ir pirktis registruotą bagažą, ar galima būtų priduoti ir rankinį bagažą? Ačiū už atsakymą.

  • Kuomet keliauja kūdikis/vaikas, nemokamai galima vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį ir automobilinę kėdutę, kelioninę lovelę arba automobilio sėdynę. Nemokamai gabenamų vežimėlių modeliai nedetalizuojami. Keliais vienetais įvertins jūsų vežimėlį oro uoste, pasakyti negalime. Šią įrangą reikia užregistruoti oro uoste bagažo skyriuje likus ne mažiau kaip 40 minučių iki skrydžio. Nešykle naudotis galite. Papildomai kūdikiams iki 2 metų (iki 24 mėnesių) priklauso 5 kg bagažas.
   Rankinį bagažą reikia neštis kartu su savimi į lėktuvo saloną. Jei norite priduoti į bagažo skyrių, reikės susimokėti nustatytą mokestį.
   Jei kyla papildomų klausimų, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę.

 155. Evelina sako:

  Sveiki, pasidarius check-in negavau bilieto, tik elektronine jo forma i mobiliaja programele (su sqrt kodu). Ar Vilniaus oro uoste uztenka jo ar butina tureti spausdinta? Taciau nezinau kaip ji gauti jei jo neatsiunte

  • Evelina, prisijungus prie „Tvarkyti užsakymą“ rasite įlaipinimo korteles ir, jei norėsite, galėsite atsispausdinti. Jei turite Ryanair programėlę, o joje įlaipinimo korteles, Vilniaus oro uoste jos pakaks.

 156. Dovile sako:

  Sveiki. Iš Vokietijos į Lietuvą ir po to atgal iš Lietuvos į Vokietiją skrenda dvi paneles. Bilietus jau užsisakė. Man įdomu ar jos gali skristi be tėvų sutikimo? Vienai 17 kitai 15 metų. Ir ar turi būti suaugęs lydintis asmuo?

  • Jei bilietai pirkti vienu metu, t.y. abi keleivės yra vienoje rezervacijoje, lydinčio asmens nereikia. Nepilnametėms keliaujant į Vokietiją tėvų sutikimo turėti nereikia.

 157. Elzbieta sako:

  Sveiki. Kur galima butu placiau paskaityti apie skrydi su kudikiu. Ar misinuka galima imti ir kiek? Vandenuko termosa ar galima pasiimti?

  • Pasak Ryanair, kūdikio maistui ir gėrimams, reikalingiems skrydžio metu, ribojimai nėra taikomi.
   Papildomai yra galimybės pervystyti kūdikį ar pašildyti maistą lėktuve.

 158. Mari sako:

  Laba diena,
  Ar galima būtų rankiniame bagaže kartu vežtis tamboriną?
  Ačiū.

 159. Lina sako:

  Sveiki, ar su savimi i lektuva vienas asmuo gali nestis viena bagaza 55 cm x 40 cm x 20 cm ismatavimu ir kita papildoma maza 35 x 20 x 20 cm ismatavimu ? Ar niekas nepasikeite? Aciu

  • Lina, niekas nepasikeitė. Vienas asmuo gali turėti 2 rankinio bagažo vienetus – rankinį bagažą iki 10 kg (55x40x20 cm) ir antrą mažesnį bagažą (35x20x20 cm).

 160. Renata sako:

  Laba diena. Iš Airijos į Lietuvą skrisim dviese,aš ir sūnus,o atgal į Airiją kartu skris ir brolis 14 metų. Kaip užsakyti bilietus į priekį dviems,o atgal jau trims?

 161. Vilma sako:

  Sveiki,ar butina ilaipinimo kortele tureti atspausdinta,ar pakanka jos kompiuteryje.Tiesiog siuo metu nera galimybes atsispausdinti.
  Aciu.Pagarbiai,Vilma

  • Vilma, oro uoste reikia turėti atspausdintas įlaipinimo korteles. Kompiuteryje turėti nepakaks. Nebent, jei turite Ryanair programėlę išmaniajame telefone, kurioje yra jūsų įlaipinimo kortelės („Boarding Pass“), tuomet spausdinti nebus būtina.

 162. Jadvyga sako:

  Ar reikalingas tevu sutikimas patvirtintas norato skrendant 17 metu merginai i Airija?

 163. Vasara sako:

  Sveiki,

  Norejau paklausti, kiek vienetu ar bloku cigareciu galima veztis RANKINIAME (pabreziu rankiniame) bagaze skrendant i Jungtine Karalyste?

  Dekui labai

 164. Daiva sako:

  O kudikio tase turi kokius ismatavimus?

 165. Daiva sako:

  O kaip del vaiko zaislu? turi grojati mylimiausia zaisla, ji galiu paimti? kartu su savimi?

 166. Irma sako:

  Sveiki,ar pakanka pusantros val persedimui tarp ryanair skrydžių Milano Bergamo oro uoste skrendant su rankiniu bagažu?

 167. Aldona sako:

  Laba diena,
  noriu pasitikslinti ar rankiniame bagaže galima vežti sulankstomą lietsargį lenkta rankena.

  Pagarbiai,
  Aldona

 168. Daiva sako:

  Sveiki, skrisiu su kudikiu is Birmingham, tai isviso galiu pasiimti tris tases? Rankinis bagazas,mazas rankinukas ir vaikui5kg tasyte? Ar skysciai ribojami? Ir ar galiu veztis misinuka( milteliais)?

  • Daiva, taip, galėsite pasiimti 3 rankinius bagažus. Jums priklausantį 10 kg rankinį bagažą (55x40x20 cm), mažą rankinę (35x20x20 cm) bei kūdikiui priklausantį 5 kg bagažą.
   Visiems rankiniams bagažams taikomos tos pačios taisyklės dėl skysčių gabenimo. Tačiau kūdikių maistui, reikalingam Ryanair skrydžių metu, apribojimai netaikomi. O mišinuką milteliais gabenti galite. Gabenkite originalioje pakuotėje.

 169. Kristina sako:

  Sveiki skrendu i airija esu 26 savaiciu nestume. Ar reikia tureti kokia pazyma?

 170. Edita sako:

  Laba diena, mes pirkome bilietus i Roma vasario 25 dienai. Kartu nusipirkome ir autobuso bilietus. Bet kai atsispausdinome bilietus nebuvo autobuso bilieto? Kodel? Ka daryti?

 171. Rasa sako:

  Laba diena,

  Kur kreiptis, jeigu man skubiai reikalingas invoice už jau nusipirktą skrydžio bilietą (jo negavau)?

  Rasa

 172. Edita sako:

  Laba diena, vasario 25 isskrendame i Roma. Kai pirkome bilietus kartu uzsisakeme ir nusipirkome autobuso bilietus is ir o oro uosta. Bet kai atsispausdinome bilietus juose nera autobusu bilietu, kodel? Ka daryti?

 173. Martynas sako:

  Laba, ar registruotam bagaže yra apribojimas važiuojant į anglija alkoholiui?
  ar atgal važiuojant galima bus turėti šampunu, kremuku? ar nebus problemu? ar yra apribojimu?

  • Martynai, keliaujant į Angliją galima gabenti:
   • 10 litrų stipriųjų alkoholinių gėrimų (ne stipresnių nei 70%),
   • 20 litrų spirituoto vyno (pvz., portveino arba chereso),
   • 90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno),
   • 110 litrų alaus.
   Kremus šampūnus ir kitas priemones registruotame bagaže galima vežtis be problemų.

 174. Petras sako:

  Ar perkant lektuvo bilietą internetu būtina pateikti žmogaus tapatybę patvirtinanti dokumentą ar galima jį pateikti oro uoste?

  • Perkant bilietus reikia įrašyti tik vardą ir pavardę, tačiau atliekant registraciją į skrydį reikės suvesti ir asmens dokumento, su kuriuo keleivis keliaus, duomenis.

 175. Simona sako:

  Sveiki, noriu uzsiregistruoti skrydziui i Lietuva, kuris ivyks vasario 25 diena. Turiu asmens grizimo pazymejima, kuris galioja iki kovo 2dienos, taciau registruojantis skrydziui dokumento galiojimo laika leidzia pasirinkti tik nuo kovo 13 dienos. Ka daryti, kad teisingai uzsiregistruoti skrydziui?

 176. Martynas sako:

  Laba diena, tai skrendant i Anglija registruotam bagaže gali būti vežamas alus? vynas?

 177. Elegija sako:

  Laba diena,
  visa seima (2 suauge ir 3 nepilnameciai vaikai, tame tarpe ir kudikis)skrisime į Airiją kovo gale. Pirkdami bilietus, vietų nerezervavome, t.y. nemokejome papildomo mokescio. Norėjau pasiteirauti, ar mus susodins lektuve kartu, atsižvelgdami į nepilnamečius mažus vaikus?

 178. Edvi sako:

  Laba diena, norėjau paklausti, ar galima i registruota bagaža imtis pvz vyno buteli ar daugiau skysciu? Ar cia taip pat kaip su rankiniu bagazu, galima tik i maiseli ir iki 100ml? Dekui

  • Registruotame bagaže gabenamiems skysčiams apribojimai netaikomi. Apribojimai gali būti taikomi alkoholiniams gėrimams. Tačiau tai priklauso nuo konkrečios šalies, į kurią keliaujama.

 179. Justina sako:

  Sveiki. O kokia kaina už papildoma 1kg. svorio rankiniame bagaže? lagamino svoris yra 3kg. tai gaunasi daiktams lieka 7kg. ?

 180. Juste sako:

  Laba diena,turiu bilietus i londona,papildomo bagažo neužsakinėjau. O jaigu užsakysiu 15kg. registruota bagaza tai man priklausys 10kg+15kg taip?
  ir jaigu bagazas rankinis svers ne 10kg, o 12kg. reikesprimoketi ar kaip?

  • Juste, jei rankinis bagažas svers daugiau nei 10 kg, turėsite primokėti. Jei užsisakysite registruoto bagažo gabenimo paslaugą, rankinis bagažas jums vistiek priklausys. Vadinasi, rankinį bagažą nešitės į lėktuvo saloną, o 15 kg bagažą priduosite į bagažo skyrių.

 181. Aldona sako:

  Laba diena,
  skrendu su ryanair, žinau, kad ‘‘ Skysčiai turi būti atskirose, ne didesnėse nei 100 mililitrų, talpose. Šias talpas turite įdėti į vieną permatomą ir užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro, krepšelį; vienas krepšelis – vienam keleiviui (tokius maišelius galite nusipirkti oro uostuose).“
  Oro uostas toli,todėl važiuoti į oro uostą dėl vieno 1 litro krepšelio labai brangu,o vietinėse parduotuvėse pardavėjos (aš taip pat) nelabai įsivaizduoja,kokių išmatavimų turi būti tas užsegamas plastikinis, ne didesnis nei 1 litro, krepšelis.

  Dėkoju,
  Pagarbiai,
  Aldona

 182. Andrius sako:

  Sveiki,turiu klausima turesiu 10kg bagaza ir nuoriu dar su savimi pasimt dauk vietos neizimanti nesiojama kompjuteri kuris bus su tasike per peti ar turiu papildomai primoketi ar vizdelto reikia isiterpti i 10kg ?

 183. Andrius sako:

  turiu klausima,rankinis bagazas bus lagaminas iki 10kg. o jaigu nesiojamas kompjuteris dar bus su tasike per peti ar turiu damoket ar reikia viska iterpti i 10kg. ?

 184. ingrida sako:

  noreciau paklausti turiu nusipirkus raynar 2suaugusiems bilietus bet db vienas suauges neskrenda ar vietoj to zmogaus galeciau pakeisti varda pavarde tai butu 13 metu vaikas mano skrydis kovo 18d

 185. Gintarė sako:

  Sveiki. Skrisiu į UK. Vežuosi tik rankinį bagažą. Kiek cigarečių galiu vežtis? 800 vnt? Ar galiu vežti alkoholinius gėrimus? Kiek maisto produktų, tokių kaip: lašiniai, rūkyta vištiena, galiu vežti? Ar iš viso galiu? Ačiū :)

  • Gintare, į Angliją galima gabenti iki 800 vnt. cigarečių. Alkoholinių gėrimų rankiniame bagaže gabenti negalima dėl skysčių apribojimų. Gėrimų galite įsigyti oro uosto „Duty Free“ parduotuvėse praėjus saugumo patikrą.
   Maistą ES ribose gabenti galima. Apribojimai nenurodyti, svarbiausia, kad neviršytų bagažo dydžio ir svorio apribojimų.

 186. Janina sako:

  Sveiki,mano pazystama skris su dukra 15metu pas mane i uzsieni.Dukra turi patvirtinima notaro kad gali skristi su pazystama.Bet kaip dabar pries skrydi 7dienas reikes padaryti chek in jei bilietai pirkti is skirtingu el.pastu ir skirtingomis datomis?

  • Turėsite susisiekti su centrine Ryanair būstine, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančiojo suaugusiojo rezervacijos. Tuomet registracija į skrydį bus atliekama abejoms keleivėms.

 187. Akvilė sako:

  Jei po bagažo sugadinimo iškart nesikreipiau į oro uosto administraciją, ar galiu per kažkurį laiką grįžti su sugadintu bagažu ir gauti reikiamą Baggage Report File Reference?

 188. Akvilė sako:

  Kas yra Baggage Report File Reference, kurį reikia nurodyti kreipiantis dėl sugadinto bagažo? Ačiū.

  • Jei turėjote problemų dėl bagažo, kai nusileidote, oro uoste turėjote nueiti ir pranešti apie tai. Tuomet darbuotojai turėjo jums suteikti taip vadinamą „Baggage Report File Reference“.

 189. Andrius sako:

  Sveiki turiu rankos proteza ar reikia kokiu dokumentu skrisiu kovo 14. i airija is kauno oro usto ?

  • Rekomenduojama turėti medicinos įstaigos išduotą pažymą, tačiau Lietuvoje ji nėra privaloma. Jeigu arkinis metalo ieškiklis sukels pavojaus signalą, pasakykite aviacijos saugumo darbuotojui apie protezą ir nurodykite vietą, kurioje jis yra, o aviacijos saugumo darbuotojai jus patikrins.

 190. Dovile sako:

  Laba diena, nupirkau bilieta suaugusiam, pakeiciau i vaiko bilieta, tačiau skrendanciajam 15 metu ar tai tures keliaujant kazkokios itakos? Be to nupirkus bilieta buvo grazinta apie 13 svaru, kazkoks apd mokestis,kas tai?

  • Dovile, bilietas 15 metų vaikui turėtų būti skirtas paaugliui, kurių amžius nurodomas 12-15 metų.
   Nuo 2015.03.27 APD mokestis yra grąžinamas vaikams (2-11 metų), kuris buvo įskaičiuotas į bilieto kainą, kai išvykimas yra iš Jungtinės Karalystės oro uostų.
   Tikslesnės informacijos galite pasiteirauti savo tiesioginio bilieto pardavėjo.

 191. rita sako:

  sveiki ar galima rankiniame bagaze veztis 600 g negyvosios juros dumblo is izraelio? aciu

 192. Kornelija sako:

  Jei bilietų vietos yra prie tako ir per vidurį, o šalia lango bus tuščia. Ar bus galima persėsti arčiau lango?

 193. luna sako:

  noriu pirkti biletus, int.puslapyje kainą rodo anglijos svarais, o mano kreditinė kortelė eurais, tai kokiu kursu nuskaičiuos sumą nuo mano kortelės eurais ?

 194. Danutė Miškinienė sako:

  Sveiki, noriu išleisti anūkus 17 ir 14 metų pas jų tėvą į Didžiąją Britaniją, kokių reikia be pasų papildomų dokumentų, ar gali skristi vieni be suaugusių?

 195. Darja sako:

  Nes skaiciau internete kad,besilaukianciom 1 vaiko jusu aviakompanija su gyditojo pazyma leidzia skristi iki 36savaites,kai pasiskambinau pasake ,kad iki 31 savaites galiu skristi tik aplamai.Ir dabar nezinom ar galim skristi 32nestumo savaite ir ar verta pirkt bilietus.

 196. Jurga sako:

  Sveiki. Ar galima maisto produktus rankiniame bagaze gabenti suvyniotus I folija ( kad ilgiau is si laiku siluma)?

 197. vilma sako:

  sveiki.situacija tokia. mano tetis nori atskristi savaitei atostogu i uk.jis niekur nedirba, bet stovi darbo birzoj ir turi bilioteni, ar jis gali skristi siuo atveju. aciu

 198. Vilija sako:

  Laba diena,
  Ar galima rankiniame bagaže vežtis elektrines plaukų formavimo žnyples?

  Iš anksto dėkoju.

 199. lina sako:

  kiek galima vesti cigareciu (bloku) i Dublina?aciu

 200. Valdone sako:

  Sveiki,

  Jei isigijome bilietus seimai. 4 vnt, nurodem, kad bus 2 vaikai. Vienas vaikas 2 metuku amziaus. ar jam priklauso vezimelis ir galime ji gabentis nemokamai? papildomo bagazo neperkame, skrendame tik su rankiniu. dekui uz atsakyma ;)

  • Kuomet keliauja kūdikis/vaikas, nemokamai galima vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį ir automobilinę kėdutę, kelioninę lovelę arba automobilio sėdynę.

 201. Justina sako:

  Sveiki ar galiu veztis drele su rankiniu bagazu ar turiu pirkti specialu bagaza?

 202. Darja sako:

  Sveiki. Noriu skristi 31 nestumo savaites pabaigoje,su mazu vaiku.jei nestumas nera komplikuotas ir jeigu turesiu gyditojo patvirtita pazymos forma ar nebus problemu ilaipinime i lektuva?

 203. Albinas sako:

  Tai as pirkau bilieta Ryanair com.
  As niekur nerandu ryanair centrines bustine nr.gal galetumete atsiust kontaktini nr.aciu

 204. Albinas sako:

  Sveiki pirkau bilieta internetu Ryanair svetaineje is Palangos i London Stansted 02.04.2016
  Susiradau skdydi bandziau apmoket po apmokejimo negavau jokio el.laisko
  Likau nesuprates po to dar karta pirkau bilieta ta pacia data po apmokejimo gavau ei.laiska kad viskas gerai ir ten buvo paradyta
  Ryanair Duplicate Duplicate Bookings
  Pasitikrinau banko saskaita pamaciau kad ira du kartus sumoketa uz tapati bilieta .Ka man dabar daryt ir kur kreiptis?

1 3 4 5

Klauskite mūsų

  

  

  

Radote slaptą nuolaidos kodą!
Pirk bilietą ir gauk 5 EUR NUOLAIDĄ!
Nuolaidos kodą suveskite užsakymo metu. Kodas galioja iki 2015.06.30.
TAUPYK5E
SVEIKINAME!
Radote slaptą nuolaidos kodą!
Pirk bilietą ir gauk 5 EUR NUOLAIDĄ!
Nuolaidos kodą suveskite užsakymo metu. Kodas galioja iki 2015.08.31.
SKRENDU
SVEIKINAME!
IEŠKOTE PIGIŲ SKRYDŽIŲ BILIETŲ?
* Skrydžiai iš Vilniaus;
* Skrydžiai iš Kauno;
* Skrydžiai iš Palangos.