Ryanair dažniausiai užduodami klausimai 4 442

TurinysBAGAŽAS

Ar į Ryanair bilieto kainą įskaičiuotas bagažas?

Į aviakompanijos Ryanair aviabilieto kainą įskaičiuotas rankinis bagažas (1 bagažo vienetas iki 10 kg), kurį nešatės su savimi į lėktuvo saloną.
Nuo 2013 m. gruodžio 1 d. galima nemokamai į lėktuvą įsinešti ir antrą bagažą – mažą moterišką rankinę – bei oro uoste įsigytas prekes. Antroji rankinė negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų. Antrąjį bagažo vienetą reikės pasidėti lentynose virš sėdimųjų vietų arba po kėde.

Koks yra Ryanair rankinio bagažo svoris vienam keleiviui?

Rankinis bagažas – 1 bagažo vienetas iki 10 kg ir maža moteriška rankinė. Rankinio bagažo išmatavimai negali viršyti 55 x 40 x 20 cm. Antroji rankinė negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų. Mažajai rankinei svorio apribojimai netaikomi. Atkreipkite dėmesį į bagažo taisykles.

Ar rankinio bagažo dydis turi atitikti visus nurodytus matmenis? Ar ratukai skaičiuojami į bendrus bagažo išmatavimus? Kas bus, jei rankinis bagažas bus didesnis?

Prieš lipant į Ryanair lėktuvą rankinį bagažą reikia įdėti į specialią dėžę, kuri atitinka Ryanair rankinio bagažo dydžio reikalavimus. Jei jūsų bagažas tilps, problemų nebus. Jei netilps, reikės priduoti į registruoto bagažo skyrių už atitinkamą mokestį, kuris priklauso nuo skrydžio krypties bei datos. Bagažo kainos >

Koks yra Ryanair registruojamo bagažo svoris vienam keleiviui?

Aviakompanijos Ryanair registruojamas bagažas – 1 bagažo vienetas iki 15 kg arba iki 20 kg (išmatavimai 81 x 119 x 119 cm) arba 2 bagažo vienetai iki 15 kg ir iki 20 kg arba iki 15 kg ir iki 15 kg (išmatavimai 81 x 119 x 119 cm).

Ar galiu užsisakyti registruoto bagažo gabenimą po to, kai jau nusipirkau bilietą arba jau užsiregistravau į skrydį? Kaip?

Galite užsisakyti registruoto bagažo gabenimą po to, kai jau nusipirkote bilietą arba jau užsiregistravote į skrydį, tik paslaugos kaina bus jau didesnė nei perkant bilietą. Paslaugos kaina priklauso nuo skrydžio datos bei krypties. Nepamirškite iš naujo atsispausdinti įlaipinimo kupono, kad jame matytųsi įrašas apie registruoto bagažo gabenimo užsakymą. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, tai galite padaryti per „Manage booking“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

Ar tikrai į Ryanair lėktuvo saloną priima tik 90 rankinio bagažo vienetų?

Į lėktuvo saloną priimama ne daugiau kaip 90 rankinio bagažo vienetų. Darbuotojai vietoje įvertina situaciją dėl talpumo ir priima sprendimus vardan keleivių saugumo, kuriuos bagažus perkelti į bagažo skyrių. Tai papildomai nekainuoja.

Ar galiu užsakyti jungiamuosius skrydžius su aviakompanija Ryanair? Ar perkelia registruotą bagažą į kitą skrydį?

Pigių skrydžių aviakompanijos, taip pat ir Ryanair, nevykdo jungiamųjų skrydžių, todėl negali perkelti keliautojų ar jų bagažo į kitus skrydžius (tos pačios ar kitų aviakompanijų). Todėl neprisiima atsakomybės už tarpinius skrydžius, kuriuos keleiviai gali praleisti. Į kiekvieną skrydį reikia registruotis atskirai, t.y. kiekviename skrydyje turite turėti atskirą įlaipinimo kortelę. Jei keliaujate su registruotu bagažu, perkant bilietus kiekvienam skrydžiui atskirai reikia bagažą užregistruoti už atitinkamą mokestį. Atvykus į oro uostą bagažą reikia atiduoti į bagažo skyrių, o nusileidus bagažą atsiimti ir vėl registruoti į kitą skrydį. Raginame palikti pakankamai laiko nuo suplanuoto pirmojo skrydžio pabaigos iki kito skrydžio pradžios. 

BAGAŽO TURINYS

Kaip gabenti skysčius Ryanair rankiniame bagaže?

Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 mililitrų, induose. Šiuos indelius turite įdėti į vieną permatomą ir užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro talpos krepšelį; vienas krepšelis – vienam keleiviui (tokius maišelius galite nusipirkti oro uostuose (pvz., Kauno oro uoste) arba gauti nemokamai (pvz., Vilniaus oro uoste). Tūrio apribojimai netaikomi vaistams ir kūdikių maistui.

Ar galiu vežtis vaistus ar maisto papildus rankiniame ar registruotame bagaže?

Išsamią informaciją apie vaistų ar maisto papildų gabenimą rankiniame ar registruotame bagaže rasite Zigzag.lt tinklaraštyje.

Ar galiu neštis fotoaparatą, nešiojamąjį kompiuterį į Ryanair lėktuvo saloną?

Jūsų fotoaparatas, nešiojamasis kompiuteris turi būti įdėti į jūsų rankinį bagažą. Rankinis bagažas – 1 bagažo vienetas iki 10 kg (bagažo išmatavimai negali viršyti 55 x 40 x 20 cm) ir maža moteriška rankinė (negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų). Tad jei jūsų fotoaparatas, kompiuteris neviršija šių dydžio apribojimų, galite juos neštis tiesiog vietoj mažosios rankinės.
Saugumo patikros metu kompiuterį reikia iš bagažo ištraukti ir pateikti atskirai.
Į registruotą bagažą fotoaparato, kompiuterio nedėkite, nes jie gali būti apgadinti arba bagažas gali vėluoti, dingti.

Noriu vežtis kartu su savimi muzikos instrumentą. Kaip užsisakyti šią paslaugą perkant lėktuvo bilietą?

Jei norite neštis mažesnius muzikos instrumentus, pavyzdžiui, gitarą, smuiką ar altą, kurie viršija Ryanair nustatytus rankinio bagažo matmenis, į lėktuvo saloną, perkant bilietą turite užsakyti instrumentui papildomą vietą už papildomą mokestį. Registruotas arba rankinis bagažas papildomai instrumento vietai nepriklauso.
Norėdami tokiam bagažo vienetui užsakyti papildomą sėdimą vietą, pavardės laukelyje įrašykite žodžius ITEM SEAT, o vardo laukelyje įrašykite žodį EXTRA. Tada rezervacijoje ir internetinėje įlaipinimo kortelėje bus nurodyta EXTRA ITEM SEAT. Internetinės registracijos metu būtina įvesti lydinčio keleivio kelionės dokumento išsamią informaciją.
Jei instrumentas atitinka rankinio bagažo dydžio ir svorio išmatavimus, galite neštis jį į saloną nemokamai, tačiau daugiau rankinio bagažo su savimi turėti negalite. Arba kitas variantas – atiduoti instrumentą į registruoto bagažo skyrių.

Ar galiu Ryanair skrydžio metu kartu vežtis gyvūną?

Aviakompanija Ryanair į skrydžius gyvūnų nepriima. Daugiau apie keliavimą su gyvūnais skaitykite Zigzag.lt tinklaraštyje straipsnyje „Keliavimas su savo augintiniais“.

Kiek cigarečių, alkoholio galima vežtis į Angliją, Airiją, Vokietiją, Norvegiją?

Didžiosios Britanijos valstybių (Anglijos, Škotijos, Velso, Šiaurės Airijos) bei Europos Sąjungos šalių nustatytas orientacinis leidžiamas tabako gaminių kiekis negali būti didesnis kaip 800 cigarečių (4 blokai), 400 cigarilių, 200 cigarų, 1 kg tabako. Alkoholio vienas asmuo gali įvežti ne daugiau kaip 10 l stipriųjų alkoholinių gėrimų (ne stipresnių nei 70%), 20 l spirituoto vyno (pvz., portveino arba chereso), 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno), 110 l alaus.
Nuo 2014.01.01 į Airiją ir Vokietiją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais.
Į Norvegiją asmuo nuo 18 metų gali vežtis iki 200 vnt. cigarečių (1 blokas) arba 250  g kitų tabako gaminių. 18 – 20 m. asmenys gali vežtis ne stipresnių nei 22% alkoholinių gėrimų. Vyresni asmenys gali vežtis: 1 l spiritinio gėrimo (22% – 60%), 1,5 l vyno (2,5 % – 22 %), 2 l (6×0,33 l) alaus. Alkoholinių gėrimų kombinacijos priklauso nuo to, ar vežami tabako gaminiai. 200 vnt. cigarečių atitinka 1,5 l vyno arba 1,5 l alaus. 1,5 l vyno atitinka 1,5 l alaus. 1 l spiritinių gėrimų atitinka 1,5 l vyno arba alaus. Silpnesnius gėrimus keisti į spiritinius negalima. Galimos kombinacijos: 1 l spiritinio gėrimo + 3 l vyno + 2 l alaus; 4,5 l vyno + 2 l alaus; 6,5 l alaus (nevežant tabako gaminių), 1 l spiritinio gėrimo + 1,5 l vyno + 2 l alaus + 200 vnt. cigarečių arba 250 g. tabako; 3 l vyno + 2 l alaus + 200 vnt. cigarečių arba 250 g. tabako; 5 l alaus + 200 vnt. cigarečių arba 250 g. tabako (vežant cigaretes).
Svarbiausia galiojanti taisyklė – šie daiktai turi būti skirti asmeniniam vartojimui, t.y. keleivis jų neketina perparduoti. Jei šių prekių vežatės daugiau, jums gali tekti įrodyti, kad jos skirtos tik asmeniniam vartojimui paprašant įsigijimo dokumentų, teiraujantis viešnagės laikotarpio, leistino kiekio viršijimo priežasčių. Nesugebėjus įrodyti, alkoholis ir/ar tabako gaminiai (pvz., cigaretės) bus konfiskuojami.
Į Lietuvą ar kitas ES šalis galima įsivežti iki 200 vnt. (vykstant oro transportu) arba iki 40 vnt. (vykstant sausumos ir jūros transportu) cigarečių iš ne ES šalių (pvz., iš Rusijos, Baltarusijos su rusiškomis banderolėmis). Kiek galima vežtis Lietuvoje prikauptų cigarečių su rusiškomis banderolėmis į atitinkamą ES šalį, reikėtų tikslintis čia >
Cigaretes galite vežtis tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže.

 

VAIKAI

Ar Ryanair taiko nuolaidas vaikams?

Vaikams nuo 2 metų aviakompanija Ryanair nuolaidų netaiko. Kūdikiams iki 2 metų taikoma fiksuota bilieto kaina.

Ar Ryanair taiko nuolaidas šeimai?

Nuo 2014.06.17 aviakompanija „Ryanair“ siūlo 50% nuolaidą registruoto bagažo gabenimui, vietos rezervacijai, pirmenybinio įlaipinimo paslaugai ir jaunesnių nei 16 metų vaikų draudimui, jeigu į tą patį užsakymą įtrauktas vaiką lydintis suaugęs keleivis, įsigiję atitinkamas paslaugas už pilną kainą.
Papildomos nuolaidos šeimai siūlomos tada, jei skrydžio bilietai užsakyti ne anksčiau kaip 2014.06.17.
50% nuolaida registruoto bagažo gabenimui, vietos rezervacijai, pirmenybinio įlaipinimo paslaugai ir draudimui taikoma ne daugiau kaip 2 vaikams, kai 1 iš lydinčių suaugusių asmenų yra įtrauktas į tą patį užsakymą ir perka atitinkamas paslaugas už pilną kainą, ir ne daugiau kaip 4 vaikams, kai 2 iš lydinčių suaugusių asmenų yra įtraukti į tą patį užsakymą ir perka atitinkamas paslaugas už pilną kainą.
Papildomos nuolaidos šeimoms siūlomos tada, kai suaugę ir vaikai yra įtraukti į tą patį užsakymą.
Keleiviai, kurie per vienerius kalendorinius metus yra skridę du kartus (pirmyn ir atgal) ir naudojosi „Ryanair siūlomomis papildomomis nuolaidomis šeimai, gali kreiptis į bilieto pardavėją dėl „Family Extra“ paslaugos ir 20% nuolaidos trečiajam skrydžiui su vaikais. Jei prašymas bus patvirtintas, nuolaidos kodas bus išsiųstas pirkėjui ir galios 4 savaites nuo jo išdavimo dienos.

Ar gali nepilnamečiai vaikai skristi vieni su Ryanair avialinijomis?

Aviakompanija Ryanair nepriima į skrydį vaikų iki 16 metų be suaugusiųjų palydos. Jei ir nupirksite nepilnamečiui bilietą kaip suaugusiajam, vaiko nepavyks užregistruoti į skrydį ir gauti įlaipinimo kortelę, jei kartu su juo neskris suaugęs asmuo. Ryanair palydos paslaugų neteikia.

Kokių dokumentų reikia, jei keliauja vaikas?

Visų pirma reikalingas galiojantis asmens dokumentas – pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jei asmens dokumentas negalioja, dingęs, grįžti į savo šalį gali su Asmens grįžimo pažymėjimu. Gimimo liudijimas kertant sieną negalioja.
Ryanair ir pasienio tarnybos turi skirtingus reglamentavimus.
Aviakompanija Ryanair nepriima į skrydį vaikų iki 16 metų be suaugusiųjų palydos. Vyresni vaikai juos gali lydėti. Ryanair aviakompanijai reikia pateikti tik galiojančius asmens dokumentus ir atspausdintas įlaipinimo korteles.
Pasienio tarnybai reikia pateikti papildomus dokumentus, jei vaikas iki 18 metų be tėvų keliauja į valstybes, nepriklausančias Šengeno zonai. Daugiau informacijos ČIA >

Turiu Ryanair lėktuvo bilietą ir vėliau nutariau, kad kartu skris ir vaikas. Kaip jam nupirkti bilietą?

Sistema neleis vaikui iki 16 metų nupirkti bilieto į Ryanair skrydį be suaugusiojo. Tokiu atveju nupirkite nepilnamečiui bilietą kaip suaugusiajam ir iškart paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio keleivio rezervacijos.

Ar galiu keliauti su kūdikiu?

Aviakompanija „Ryanair“ kūdikių iki 7 dienų amžiaus į skrydį nepriima.
Kūdikiai (nuo 8 dienų iki 23 mėnesių imtinai) privalo būti lydimi suaugusiojo asmens nuo 16 metų (vienas suaugęs lydi vieną kūdikį). Perkant bilietą reikia nurodyti, jog skrendama su kūdikiu. Kūdikis turi sėdėti ant suaugusiojo kelių (kūdikio saugos diržu pasirūpins personalas). Kūdikiui skirtu iki 5 kg bagažu rūpinasi lydintis asmuo ir bagažui galioja visos lėktuvo vidaus bendrosios taisyklės. Kūdikiui registruoto bagažo gabenimo paslauga nepriklauso.
Kūdikio bilieto kaina yra fiksuota.
Jei kūdikiui sukanka dveji metai iki atgalinio skrydžio, jam taikoma pilna, kaip ir suaugusio keleivio, bilieto kaina, mokesčiai, taisyklės ir kt.
Yra galimybės pervystyti kūdikį ar pašildyti maistą lėktuve.

Ar kūdikiui skiriama atskira vieta?

Kūdikiui atskira vieta nepriklauso, jis turi sėdėti suaugusiam keleiviui (nuo 16 metų) ant kelių (kūdikio saugos diržu pasirūpins personalas).
Tačiau yra papildomų sąlygų, kuomet kūdikiui gali būti užsakyta atskira vieta už papildomą mokestį.
1. Papildoma vieta (Extra Seat) gali būti skirta kūdikiams nuo 8 dienų iki 23 mėnesių amžiaus. Kūdikiai turi sėdėti ant suaugusiojo kelių (nuo 16 metų), kai lėktuvas kyla, leidžiasi ir visais atvejais, kai privaloma prisisegti saugos diržus. Kūdikis gali būti perkeltas į jam skirtą papildomą vietą tik tada, kai bus leista atsisegti saugos diržus. Užsakius papildomą vietą kūdikiui lėktuve, rankinio ar registruoto bagažo gabenimo paslauga kūdikiui vis tiek nepriklauso. Jeigu užsakėte atskirą papildomą vietą kūdikiui, turite apie tai pranešti klientus aptarnaujančiajam personalui, kad atliktų rezervaciją ir priskirtų sėdimą vietą.
2. Kūdikiai nuo vienerių metų amžiaus lėktuve gali sėdėti atskiroje kėdėje naudojantis Amsafe CARE saugumo diržais. Tokiu atveju vaiko svoris yra ribojamas – nuo 10 kg iki 20 kg. Norint užsisakyti šią paslaugą, reikia susisiekti su klientus aptarnaujančiu personalu. Jei užsakėte vietą kūdikiui (12 – 23 mėnesių kūdikis naudosis Amsafe CARE saugumo diržais), nemokamai priklausys 10 kg rankinis bagažas, maža rankinė ir galimybė užsisakyti registruojamą bagažą už papildomą mokestį.
Jeigu užsisakėte atskirą vietą kūdikiui, kuris naudosis Amsafe CARE saugumo diržais, turite apie tai pranešti klientus aptarnaujančiajam personalui http://www.ryanair.com/ie/questions/contacting-customer-service/ , kad atliktų rezervaciją keleiviams ir priskirtų sėdimą vietą. Šiam užsakymui bus taikomos internetinės svetainės nuolaidos.
Jeigu Amsafe CARE saugumo diržais naudosis vaikas vyresnis nei 2 metų amžiaus, keleivių rezervacija gali būti atliekama internetu, tačiau turėsite susisiekti su klientus aptarnaujančiu personalu, kad įtrauktų informaciją dėl saugos diržų ir priskirtų tinkamą vietą.
3. Kūdikiai gali sėdėti automobilinėje kėdutėje, jei jai yra užsakyta atskira vieta ir ji atitinka reikalavimus.
Automobilinę kėdutę, skirtą sėdėti kūdikiui/vaikui lėktuvo salone, į saloną neštis galima tuomet, jei yra patvirtinta, jog ji gali būti naudojama lėktuve (European car seat – kėdutė turi turėti CE lipduką su užrašu „Certified for use on aircraft“; U.S. car seat – kėdutė turi turėti FAA lipduką su užrašu „Certified for use on aircraft“), turi 5 saugos diržus, telpa 42,5 cm plotyje tarp sėdimos vietos rankenų.
Keleiviams, kurie užsakė atskirą sėdimą vietą kūdikiui ir jis naudosis automobiline kėdute, kuri atitinka keliamus reikalavimus, priklausys 10 kg rankinio bagažo, mažos rankinės gabenimo paslauga nemokamai ir galimybė užsisakyti registruoto bagažo gabenimo paslaugą už papildomą mokestį.
Jeigu užsakėte atskirą papildomą vietą kūdikiui (nuo 8 dienų iki 23 mėnesių amžiaus), kuris naudosis automobiline kėdute, atitinkančia keliamus reikalavimus, turite apie tai pranešti klientus aptarnaujančiajam personalui, kad atliktų rezervaciją keleiviams ir priskirtų sėdimą vietą.
Jeigu automobiline kėdute lėktuve naudosis vaikas, vyresnis nei 2 metų amžiaus, keleivių rezervacija gali būti atliekama internetu, tačiau turėsite susisiekti su klientus aptarnaujančiu personalu, kad įtrauktų informaciją dėl automobilinės kėdutės ir priskirtų tinkamą vietą.

Koks bagažas priklauso kūdikiui, vaikui, skrendant su Ryanair avialinijomis? Ar galima vežtis vaiko vežimėlį?

Kūdikiams iki 2 metų (iki 24 mėnesių) priklauso 5 kg bagažas. Vaikui nuo 2 metų (nuo 24 mėnesių) priklauso tiek rankinio ir papildomos mažos rankinės, tiek registruoto bagažo gabenimas.
Kuomet keliauja kūdikis/vaikas, nemokamai galima vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį (pushchair) ir automobilinę kėdutę (car seat), kelioninę lovelę (travelcot) arba automobilio sėdynę (booster seat).
Kūdikio/vaiko įranga turi būti užregistruojama oro uoste prie bagažo skyriaus. Registracija baigiama likus 40 min. iki skrydžio. Užregistravus vežimėliu galima naudotis iki laipinimo į lėktuvą. Skrydžio metu juo pasirūpins aptarnaujantis personalas. Išlipus iš lėktuvo vežimėlį atgausite ir galėsite toliau juo naudotis.
Atminkite, kad kūdikių/vaikų vežimėliai registruojami su kitu bagažu ir gabenami nemokamai, jei biliete nurodyta, kad lėktuvu keliauja kūdikis/vaikas. Jei kūdikis/vaikas nekeliauja, šie daiktai gabenami tik kaip specialusis bagažas už papildomą mokestį.
Papildoma kūdikio/vaiko įranga registruojama kaip jūsų registruotas bagažas. Kūdikio/vaiko įranga iki 20 kg registruojama ir kainuoja 10 EUR/GBP užsakant gabenimą iš anksto, 20 EUR/GBP užsakant oro uoste prieš skrydį už 1 vienetą skrydžiui į vieną pusę. Jei kūdikio/vaiko įranga viršija 20 kg, teks mokėti papildomai už kiekvieną viršijamą kilogramą. Registruojamą kūdikio/vaiko įrangą gerai ir saugiai supakuokite.
Kūdikio maistui ir gėrimams, reikalingiems skrydžio metu, ribojimai nėra taikomi.

Ar galima neštis automobilinę kėdutę į lėktuvo saloną?

Automobilinę kėdutę, skirtą sėdėti kūdikiui/vaikui lėktuvo salone, į saloną neštis galima tuomet, jei yra patvirtinta, jog ji gali būti naudojama lėktuve (European car seat – kėdutė turi turėti CE lipduką su užrašu „Certified for use on aircraft“; U.S. car seat – kėdutė turi turėti FAA lipduką su užrašu „Certified for use on aircraft“), turi 5 saugos diržus, telpa 42,5 cm plotyje tarp sėdimos vietos rankenų.
Keleiviams, kurie užsisakė atskirą sėdimą vietą kūdikiui ir naudosis automobiline kėdute, kuri atitinka keliamus reikalavimus, priklausys 10 kg rankinio bagažo, mažos rankinės gabenimo paslauga nemokamai ir galimybė užsisakyti registruoto bagažo gabenimo paslaugą.
Jeigu užsakėte atskirą papildomą vietą kūdikiui (nuo 8 dienų iki 23 mėnesių amžiaus), kuris naudosis automobiline kėdute, atitinkančia keliamus reikalavimus, turite apie tai pranešti klientus aptarnaujančiajam personalui, kad atliktų rezervaciją keleiviams ir priskirtų sėdimą vietą.
Jeigu automobiline kėdute lėktuve naudosis vaikas, vyresnis nei 2 metų amžiaus, keleivių rezervacija gali būti atliekama internetu, tačiau turėsite susisiekti su klientus aptarnaujančiu personalu, kad įtrauktų informaciją dėl automobilinės kėdutės ir priskirtų tinkamą vietą.

Ar reikia tėvų sutikimo, jei vaikas iki 18 metų keliauja vienas, su lydinčiu asmeniu ar su vienu iš tėvų?

Jeigu vaiko iki 18 metų kelionės tikslas yra Šengeno valstybė, tai taikomas Šengeno susitarimas ir nesvarbu, ar vaikas vyktų su tėvais, ar su vienu iš tėvų, ar su lydinčiu asmeniui ar net vienas, vieno iš tėvų sutikimo nereikia turėti ir valstybės sienos apsaugos pareigūnas jo nereikalaus. Tokiu atveju vykti pas notarą ir patvirtinti vaiko išvykimo į užsienio valstybę nereikia.
Šiuo metu visos Šengeno nuostatos galioja Austrijoje, Belgijoje, Danijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Graikijoje, Liuksemburge, Nyderlanduose, Portugalijoje, Ispanijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Islandijoje, Čekijoje, Estijoje, Vengrijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Maltoje, Lenkijoje, Šveicarijoje, Slovakijoje ir Slovėnijoje.
Šengeno erdvės reikalavimai netaikomi tokioms ES valstybėms kaip Didžioji Britanija, Airija, Bulgarija, Kipras, Rumunija. Vadinasi, jei vaikas vyksta į šias šalis, jo tėvams ar globėjams jau prieš kelionę reikės kreiptis į notarą.
Papildomi dokumentai (lietuvių ar anglų kalba) turi būti pateikti atsižvelgiant į tai, su kuo vaikas vyksta į kitas, ne Šengeno, užsienio valstybes:
-  Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę su vienu iš tėvų, pasienio kontrolės punkto pareigūnams reikia pateikti tik vaiko asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Antrojo iš vaiko tėvų rašytinio sutikimo pateikti nereikia. Tuo atveju, kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo vaikas išvyksta į užsienio valstybę, pavarde, Lietuvos Respublikos pasienio kontrolės punkto pareigūnų reikalavimu pateikiamas vaiko gimimo liudijimas.
-  Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę su lydinčiu asmeniu, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.
-  Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę vienas, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų vienas, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.
-  Kai vaikas vyksta į užsienio valstybę su organizuota vaikų grupe į ekskursiją, turistinę kelionę ar kitas organizuotas keliones (su sporto, mokslo, meno ar kitais kolektyvais), kartu su asmens tapatybę patvirtinančiais dokumentais pasienio kontrolės punkto pareigūnų reikalavimu turi būti pateiktas kelionės organizatoriaus parašu ir antspaudu patvirtintas raštas, kuriame turi būti nurodytas išvykstančių vaikų ir juos lydinčių asmenų vardinis sąrašas, ir šio rašto kopija. Už šio sąrašo sudarymą atsakingas kelionės organizatorius. Vaiko duomenys į sąrašą gali būti įtraukiami tik gavus bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinį sutikimą. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno. Tėvų, globėjų (rūpintojų) sutikimus turi saugoti kelionės organizatorius.
Vaiko, kuriam yra nustatyta globa (rūpyba), globėjas (rūpintojas), vaikų globos (rūpybos) institucijos vadovas ar jo įgaliotas atstovas, likus ne mažiau kaip 3 dienoms iki numatyto vaiko laikino išvykimo į užsienio valstybę, privalo raštu informuoti savivaldybės vaiko teisių apsaugos tarnybą (skyrių) apie numatomą laikiną vaiko išvykimą į užsienio valstybę, nurodydamas kelionės tikslą, trukmę ir šalį, į kurią vykstama.
Vaiko, kuris yra Lietuvos Respublikos pilietis, grįžimui į Lietuvos Respubliką reikia tik asmens tapatybės dokumento (paso arba asmens tapatybės kortelės), papildomų sutikimų ar kitų dokumentų pateikti nereikia, nesvarbu, su kuo jis grįžta.

 

REGISTRACIJA Į SKRYDĮ

Kaip registruotis į skrydį su asmens grįžimo pažymėjimu?

Registruojantis į skrydį pažymėkite varnelę, kad registruojatės skrydžiui į vieną pusę, jei turite bilietą skrydžiams į abi puses. Pasirinkite dokumento tipą „Pasas“. Asmens grįžimo pažymėjimas turi savo kodą, kurį sudaro 2 raidės ir 6 skaitmenys, tad šį kodą ir turite vesti į langelį, skirtą dokumento numeriui. Toliau suveskite visus duomenis, kurių jūsų prašo. Jei nepakanka dokumento galiojimo laiko ir neleidžia registruotis, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę.

Padariau klaidą registruojantis į skrydį (pasirinkau neteisingą pilietybę, įvedžiau ne tą numerį ir pan.). Ką daryti?

Paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų registracijos duomenis. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

Kaip paskirstomos sėdimos vietos Ryanair skrydyje? Ar sėdėsime kartu, jei nerezervuojame vietų už papildomą mokestį?

Prieš registruojantis į skrydį reikia nuspręsti, ar norite sėdėti pasirinktose vietose, ar tiks tokios, kokias paskirs. Pasirinkti norimas vietas už papildomą mokestį galite bilieto pirkimo metu arba dar iki registracijos į skrydį. Atliekant registraciją vietos parenkamos automatiškai ir nemokamai. Jei bilietai pirkti vienu metu, didelė tikimybė, kad sėdėsite šalia, tačiau jei vietų šalia nepakanka, jos gali būti išskirstytos. Daugiau informacijos >

 

BILIETŲ PIRKIMAS, KEITIMAS, KOREGAVIMAS

Ar galima keisti skrydžio datą, laiką, maršrutą, pavardę ir vardą? Kiek tai kainuoja?

Keitimai galimi, jei keleivis dar neužsiregistravo į skrydį. Už keitimus mokamas aviakompanijos nustatytas mokestis.
Nuo 2013 m. lapkričio 1 d. perkantiems bilietą suteikiama galimybė per parą ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko.
Daugiau informacijos apie Ryanair bilieto keitimus >
Dėl keitimų susisiekite su mūsų konsultantais tel. 8 37 407140, 8 600 26763 arba el.paštu uzsakymai@ryanair-skrydziai.lt.

Ką daryti, jei perkant Ryanair  lėktuvo bilietą varde ar pavardėje padaryta klaida, neįrašytas antras vardas ar pavardė?

Keleivio vardas ir pavardė turi būti nurodyti taip kaip nurodyta asmens dokumente, su kuriuo registruojamasi į skrydį.
Vardo ar pavardės pirmosios 3 raidės privalo būti teisingos. Jei suklydote ir vieną iš pirmųjų raidžių parašėte neteisingai, reikės atlikti keleivio vardo ar pavardės keitimą už atitinkamą mokestį (jei dar neatlikta registracija į skrydį). Jei smulkią klaidą padarėte kitose raidėse, nieko baisaus.
Jei asmens dokumente nurodyti du vardai ar pavardės, visi jie turi būti nurodyti ir biliete taip, kaip asmens dokumente, su kuriuo keleivis registruosis į skrydį.
Nuo 2013 m. lapkričio 1 d. perkantiems bilietą suteikiama galimybė per parą ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko.
Kad būtų ramiau laukti skrydžio, galite paskambinti į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų vardą ar pavardę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

Ar perkant bilietus vardus ir pavardes reikia rašyti su lietuviškais raidžių simboliais?

Perkant bilietą vardą ir pavardę reikia rašyti lotyniškomis raidėmis (be lietuviškų simbolių su taškais, nosinėmis ar varnelėmis, pvz., ė, į, š ir pan.).
Jei vis dėlto įrašėte vardą ir pavardę su lietuviškomis raidėmis, pasitikrinkite, ar atsiųstame patvirtinime keleivių vardai ir pavardės nėra iškraipyti. Jei raidės yra iškraipytos ir neperskaitomos, iškart paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui dėl pakoregavimo.

Ką daryti, jei nusipirkau lėktuvo bilietus su viena pavarde, o dar iki skrydžio ji pasikeitė (ištekėjau arba susigrąžinau mergautinę)? Ką daryti, jei į vieną skrydį registravausi su senesniais dokumentais, o prieš skrydį atgal jie pasikeitė ir negaliu pakoreguoti registracijos duomenų?

Jei jūsų asmens dokumentai dar nepakeisti ir liko su senąja pavarde ir kitais duomenimis, registruokitės į skrydį pagal turimus galiojančius dokumentus. Jei dokumentus jau pasikeitėte ir juose įrašyta naujoji pavardė ar nauji asmens dokumento duomenys (galiojimo laikas, numeris ir kt.), dėl pakoregavimo kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių. Biliete ir registracijoje į skrydį nurodyta keleivio pavardė ir duomenys turi sutapti su galiojančiame asmens dokumente, su kuriuo keleivis skrenda, nurodytais duomenimis.

Ar galima keisti skrydį, jei registracija jau padaryta?

Užsiregistravus į skrydį keisti skrydžio datos, vardo, pavardės bei maršruto negalima.

Nusipirkau Ryanair lėktuvo bilietą ir negaliu skristi. Ar galiu susigrąžinti pinigus?

Aviakompanijos Ryanair bilietai yra negrąžinami, išskyrus atvejus dėl keleivio ar jo šeimos narių mirties. Jei negalite skristi, galima keisti bilieto datą arba keleivio vardą ir pavardę už papildomą mokestį. Keitimai galimi, jei keleivis dar neužsiregistravo į skrydį. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, bilieto datą ar keleivio vardą ir pavardę galite pakeisti per „Manage booking“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

Ar galima gauti sąskaitą-faktūrą už Ryanair aviabilietus?

Sąskaitą-faktūrą už Ryanair bilietus galite gauti tik tuo atveju, jei bilietus perkate per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą. Norėdami gauti sąskaitą-faktūrą už aviabilietus, dar prieš perkant bilietus susiekite su mūsų konsultantais  tel. 8 37 407140, 8 600 26763 arba el.paštu uzsakymai@ryanair-skrydziai.lt.

Pirkau bilietą, pinigai iš sąskaitos nuskaičiuoti, bet bilieto į el.paštą negavau. Ką daryti?

Jei pinigai nuo sąskaitos nuskaičiuoti, vadinasi, bilietas yra nupirktas.
Kuomet negaunate laukiamo laiško, visuomet pasitikrinkite savo el.pašto dėžutės SPAM / Šlamštas aplanką. Jei ir čia laiško su bilieto pirkimo patvirtinimu nerandate, gali būti, kad vesdami duomenis padarėte klaidą įrašydami kontaktinį el.pašto adresą. Tokiu atveju, jei pirkote bilietą per Ryanair svetainę, bandykite pakoreguoti el.pašto adresą per „Manage booking“ arba kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei pirkote bilietą per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 

KITI KLAUSIMAI APIE RYANAIR SKRYDŽIUS

Koks Ryanair telefono numeris?

Skambinant iš Lietuvos: +448712460000 (skambučio kaina 10 pensų už minutę. Skambučiai iš mobiliųjų telefonų ar kitų tinklų gali kainuoti daugiau. Skambučių centro darbo laikas (Didžiosios Britanijos laiku): nuo pirmadienio iki penktadienio 9:00 – 18:00 val., šeštadieniais 10:00 – 17:00 val., sekmadieniais 11.00 – 17.00.
Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, visais klausimais kreipkitės į sistemos administratorių.

Kaip galiu sumokėti saugumo mokestį Rygos oro uoste?

Ryanair keleiviai, išvykstantys iš Rygos oro uosto, saugumo mokestį Rygos oro uoste gali sumokėti tiek kioskeliuose, tiek mobiliuoju telefonu per specialią programėlę, tiek internetu, atsiskaitant kreditine kortele. Už vaikus iki 2 metų mokėti nereikia. Daugiau informacijos rasite Rygos oro uosto internetinėje svetainėje >

Ką daryti, jei mano asmens dokumento galiojimas greitai baigsis?

Svarbu, kad jūsų asmens dokumentas galiotų jūsų kelionės metu. Jei dokumento galiojimas baigiasi kelionės metu, kreipkitės į vietoje įsikūrusią Lietuvos Respublikos ambasadą arba konsulatą dėl asmens grįžimo pažymėjimo išdavimo.
Jei vykstant į jūsų pasirinktą šalį reikalinga viza, tuomet jūsų asmens dokumentas turi galioti mažiausiai 6 mėnesius po jūsų grįžimo.
Nuo 2015.03.02 Lietuvos Respublikos piliečiai, esantys užsienyje, gali pasikeisti ar gauti asmens tapatybės kortelę bei pasą Lietuvos Respublikos diplomatinėje atstovybėje ar konsulinėje įstaigoje.

Ar gali nėščia skristi su Ryanair? Iki kelinto mėnesio? Kokios pažymos reikalingos?

Dažniausiai nuspręsti, keliauti nėštumo metu, ar ne, turi pati nėščioji, atsižvelgdama į savo savijautą, poreikį ir galimybes.
Skrendant su Ryanair, nuo 28 nėštumo savaitės būtina gydytojo pažyma (anglų k., ne senesnė nei 14 d. iki skrydžio), kurioje nurodoma, jog nėštumas yra be komplikacijų, planuojamo gimdymo laikas ir patvirtinama, jog jums leidžiama skristi lėktuvu. Jei moteris, kurios nėštumas yra virš 28 savaičių, nepateikia reikiamos pažymos, Ryanair turi teisę atsisakyti keleivę skraidinti. Pateikus reikiamą pažymą, dvynukų, trynukų ar daugiau vaikų besilaukiančioms moterims leidžiama skristi iki 32 nėštumo savaitės, o besilaukiančioms vieno vaiko – iki 36 nėštumo savaitės. PAŽYMOS FORMA>

Ar praeisiu pro patikrą oro uoste, jei po operacijos ar kt. kūne turiu metalinių dalių? Ar reikia pažymos?

Gydytojo pažymos dėl kūne esančių nedidelių skeveldrų ar plokštelių nereikia. Tačiau gydytojo pažymos reikia, jeigu keleivis kūne turi didelę metalinę dalį ar implantą, pvz., galūnės protezą ar dirbtinį klubo sąnarį. Rekomenduojama turėti tokią pažymą anglų kalba.
Klausos aparatų saugumo patikros metu nebūtina išsiimti. Reikia tik informuoti oro uosto saugumo patikros darbuotoją. Tolimesnius veiksmus jis pasakys.

PASTABA. Jei turite klausimų, atsakymo paieškokite tarp aukščiau pateiktų.

4 442 thoughts on “Ryanair dažniausiai užduodami klausimai

 1. Kamile sako:

  Sveiki, noriu užsisakyti bilietą birželio 25 dienai iš Alikantės į Kauną (į vieną pusę). Tačiau man prieš perkant rašo: Priėmimas Kaunas Kt, 25 Bir. 2015 21:00. Atidavimas Kaunas Pn, 26 Bir. 2015 21:00, nors skrydis tą pačią dieną, ar tai nesukels kokių problemų?

 2. Darija sako:

  Sveiki. Ar į Angliją galima vežtis cigarečių blokus, jeigu esi nepilnametis?

 3. INDRE sako:

  Jeigu klientas nusipirko bilietą, bet jo pavardė pasikeitė, ar yra įmanomi keitimai? (atvyko į šalį su sena pavarde, o grįžti turi su nauja. Bilietai užregistruoti sena pavarde.)

   • laura sako:

    laba diena norejau pasiteirauti norejau daryti cekina 15 metu mergaitei ir jei neleido padryti duoda gimimo data metais vyresne ka reikia daryti su ja kartu skrenda dar viena mergaite kuri turi 16 metu kaip reikia viska padaryti kad ji galetu buti jos lydintis asmuo ir kaip atspausdinti bilieta

    • Laura, abi keleivės turi būti vienoje rezervacijoje. Paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui, kad mergaitės rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio lydinčio asmens rezervacijos.

 4. Goda sako:

  labas , ar rankiniam bagaze galiu tureti farso ?

 5. Lukas sako:

  Laba diena. Ryanair.com rezevavau bilietus, bet apmokejimas nebuvo nuskaiciuotas is mano saskaitos. Ar imanoma tuos bilietus atsaukti?

 6. Barbora sako:

  Sveiki,
  bandau apmoketi muzikos instrumento gabenima kortele (bandziau ir visa ir paypal) bet visa laika nuo vakar raso klaida.Ka daryti?Mano skrydis rytoj.

  • Barbora, pabandykite per kitą naršyklę. Jei nepavyksta ir bilietus pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 7. Olga sako:

  Sveiki,
  Uzsisakiau bilietus i abi puses. Atskridom i Lietuva. Pakeitem vaiko pasa. Dabar turim gristi atgal. Kaip pakeisti vaiko paso duomenis? Nes kai bandau daryti cheking,automatiskai raso spausdinti bilietus. Neduoda duomenis pakeisti

 8. Ieva sako:

  Laba diena, norejau paklausti ar 9men vaikui bilietas mokamas ar ne? nes buvau girdejus jog iki 2metu nemokamas. aciu

 9. Marcelė sako:

  Sveiki,
  turiu keletą klausimų dėl rankinio bagažo:
  1. Daugiausia neaiškumų ir abejonių kelia rankinio bagažo išmatavimai. Ar krepšys, kurio aukštis gerokai mažesnis nei 55cm, ilgis apie 46cm, plotis krepšio viršuje 20cm, apačioje išplatėja ir siekia 25cm tinka rankiniam bagažui? Galbūt galima į bagažo dydžio tikrinimo rėmus krepšį dėti paverstą?
  2. Ar galima vežtis antrą galimą rankinio bagažo vienetą – moterišką rankinę, jei aukštis taip pat šiek tiek didesnis?
  3. Ar galima vežtis vienkartinius skutimosi peiliukus, plaukų džiovintuvą?
  4. Blakstienų tušas vežamas originaliame indelyje?
  Ačiū.

  • Marcele, aviakompanijos Ryanair rankinio bagažo išmatavimai negali viršyti 55x40x20 cm. Prieš lipant į Ryanair lėktuvą rankinį bagažą reikia įdėti į specialią dėžę, kuri atitinka Ryanair rankinio bagažo dydžio reikalavimus. Jei jūsų bagažas tilps, problemų nebus. Jei netilps, reikės priduoti į registruoto bagažo skyrių už atitinkamą mokestį. Nesvarbu, kaip paverstas bagažas, svarbu, kad atitiktų keliamus reikalavimus. Tos pačios taisyklės taikomos ir mažajai rankinei. Rankinė turi atitikti 35x20x20 cm išmatavimus.
   Vienkartinius skutimosi peiliukus ir plaukų džiovintuvą rankiniame bagaže vežtis galima. Blakstienų tušas priskiriamas skysčių kategorijai ir turėtų būti gabenamas pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles.

 10. valentinas sako:

  sveiki , .norejau pasiteirauti esame su seima nusipirke bilietus ir norime juos atsaukti . skrydis liepos men , kaip susigrazinti pinigus ?

 11. Julija sako:

  Sveiki, ar galima nemokamai į lektuvą neštis vaikišką automobilinę kedutę be diržų – taip vadinamą paaukštinimą (boosteris) vaikams nuo 15 iki 36 kg (3-12 metų).

 12. Julija sako:

  Sveiki,ar galima į lektuvo saloną nemokamai neštis vaikišką automobilinę kedutę be diržų – taip vadinamą paaukštinimą (booster’is) vaikams nuo 15 iki 36 kg (3-12 metų).

 13. Veronika sako:

  Laba diena, ar skrendant i Gibraltarus uztenka asmens tapatybes korteles? Ar butinas tik pasas? Aciu.

 14. Lina sako:

  Laba diena
  Ar galma rankiniame bagaže vežtis tuščią termosą 1 ltr.? Ar skysčių turi būti pakuotė 100 ml ar pakuotė gali būti ir didesnė tik kiekis nedidesnis už 100 ml.(pvz. pusę buteliuko 200 ml šampūno)?

  • Lina, pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles, visi skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml talpos induose ir sudėti į vieną bendrą ne didesnį kaip 1 l talpos sandariai užsegamą permatomą maišelį. Bendras skysčių tūris negali viršyti 1 l.
   Tuščią 1 l termosą galima vežtis.

 15. Edita sako:

  Sveiki,
  ar galima vežtis rankiniame bagaže rankų darbo papuošalų su natūraliais akmenimis, gintarais?
  Ačiū už atsakymą.

 16. Iveta sako:

  Sveiki, norejau paklausti, jei mano sese (13 metu) nori atskristi pas mane i dublina, kokie reikalavima ir kokie dokumentai? jei ji turi lydinti zmogu is lietuvos su kuriu skris i dublina tai su tuo paciu asmeniu ji privales ir grizti? ar tai gali but bet koks kitas zmogus ir ar as galiu parasyti igaliojima cia airijoje? aciu uz atsakyma

  • Iveta, kadangi aviakompanija Ryanair nepriima į skrydį vaikų iki 16 metų be suaugusiųjų palydos, bet kokiu atveju, jūsų sesuo turės keliauti su lydinčiu asmeniu tiek į Dubliną, tiek į Lietuvą arba rinktis skrydį su kita aviakompanija, kuri teikia palydos paslaugas ar 13 metų vaikams leidžia skristi vieniems. Galite parašyti el.paštu uzsakymai@ryanair-skrydziai.lt ir padės jums išsirinkti tinkamą aviakompaniją. Grįžti į Lietuvą su tuo pačiu lydinčiu asmeniu nebūtina.
   Kuomet nepilnametis vaikas vyksta į Airiją (ne Šengeno zonoje) vienas ar su lydinčiu asmeniu, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų vienas arba su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.
   Nepilnamečio, kuris yra Lietuvos Respublikos pilietis, grįžimui į Lietuvos Respubliką reikės tik asmens tapatybės dokumento (paso arba asmens tapatybės kortelės), papildomų sutikimų ar kitų dokumentų pateikti nebereikės.

 17. Inga Kazlauskiene sako:

  Laba diena,
  Ar ir kur galima atsispausdinti bilieta Kauno orouoste? Koks mokestis?
  Ar visa para galima atsispausdinti bilieta?
  Aciu uz atsakyma

  • Inga, Kauno oro uoste įlaipinimo korteles („Boarding Pass“) atsispausdinti galima tik kasose už papildomą mokestį. Kasos dirba tvarkaraštinių skrydžių registracijos metu.

 18. Goda sako:

  skrendu į Londoną su rankiniu bagažu, cigareciu as galiu tureti 4 blokus , o mano sesuo 15metu ar gali ir tureti 4 blokus ? ir pirkti reikia pries ylipan tose parduotuvese ar galiu jau buti pries tai nusipirkusi is parduotuves?

  • Goda, keleivis savo bagaže gali vežtis daiktus savo reikmėms. Tačiau nepilnametis dėl cigarečių gali sulaukti papildomų klausimų. Tad priklausys nuo muitinės pareigūnų. Galite vežtis ir paprastoje parduotuvėje pirktas cigaretes.

   • Violeta sako:

    Labas vakaras.
    Skrendu 2015.04.15. IS Barselonos i Vilniu,
    ir siandiena norejau atspausdinti ilaipinimo kortele,
    ir nesuprantu,kodel neduoda?

    • Violeta, nemokama registracija į Ryanair skrydį galima ne anksčiau kaip likus 7 dienoms iki skrydžio. Pabandykite dar kartą šiandien. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, atėjus tinkamam terminui jūs būsite užregistruota į skrydį ir gausite įlaipinimo korteles („Boarding Pass“).

   • Diana sako:

    Laba diena, norėčiau paklausti ar galima 16 metų asmeniui būti lydinčiuoju trims žmonėms,kurie skrenda į tą pačią šalį ?

    • Diana, Ryanair keleiviai nuo 16 metų gali lydėti jaunesnius keleivius Ryanair skrydžiuose.

     • Diana sako:

      O su sutikimu kaip, ar tiems žmonėms reikia sutikimo kuriuos lydžiu, ?

     • Jeigu vaiko iki 18 metų kelionės tikslas yra Šengeno valstybė, tai taikomas Šengeno susitarimas ir tėvų sutikimo nereikia turėti. Kuomet vaikas vyksta į ne Šengeno valstybę su lydinčiu asmeniu, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turės būti pateikiamas bent vieno iš tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.

 19. Renata sako:

  Mes skrisime į gran kanariją su persėdimu Londone, ten visą naktį lauksime, ar galime rankiniame bagaže vežtis užkandžių, pvz. pačių suteptų sumuštinių?

  • Renata, užkandžius rankiniame bagaže turėti galite. Tik atkreipkite dėmesį, jog kai kurie maisto produktai gali būti priskiriami prie skysčių kategorijos ir produktus reikėtų vežtis pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles.

 20. Olga sako:

  Sveiki,
  mes isigijom bilietus i abi puses dviem savaitem. Skrydis 11 diena,o vaiko pasas galioja iki 13 dienos. Kaip tik skrendam keisti pasa. Mums neleidzia padaryti cheking, ka tokiu atveju daryti ir kaip padaryti teisingai cheking atgal su teisingais duomenimis ?
  Aciu

  • Olga, į pirmąjį skrydį registruokitės su turimais dokumentais. Kuomet pakeisite pasą, tuomet su naujais duomenimis galėsite registruotis į atgalinį skrydį. Biliete ir registracijoje į skrydį nurodyta keleivio pavardė ir duomenys turi sutapti su galiojančiame asmens dokumente, su kuriuo keleivis skrenda, nurodytais duomenimis.

 21. Karolis sako:

  Sveiki. Prikau biletus ir padariau klaida vesdamas elektornini pasta, ir dabar negaunu tu bilietu. Ka daryti? Kaip pakeisti elektononi pasta? Anglu kalbos nemoku negaliu paskambinti i pagrindine ju bustine.

  • Karoli, jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, bandykite pakoreguoti el.pašto adresą per „Manage booking“ arba kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei pirkote bilietą per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 22. zydrius sako:

  Sveiki, ar privaloma pirkt atskiras papildomas vietas jai vaikui luzus koja pries seses savaites?

  • Žydriau, priklauso nuo to, kaip ji sugipsuota. Jei koja sugipsuota žemiau kelio, turėtų pakakti vienos vietos. Jei sugipsuota visa koja ir reikia daugiau vietos, galite užsisakyti papildomą vietą kojai. Dėl papildomų vietų kreipkitės į savo bilieto pardavėją.

 23. Goda sako:

  ar galima y rankiny bagaza deti kavos paky ? desreliu , desros , surio ?

  • Goda, ES šalyse maistą vežtis tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže galima. Atkreipkite dėmesį, jog kai kurie maisto produktai gali būti priskiriami prie skysčių kategorijos ir produktus reikėtų vežtis pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles. Produktus vežkitės originaliose pakuotėse.

 24. Andrius sako:

  Sveiki,

  noriu paklausti, kokį kiekį/kiek blokų cigarečių galima gabentis skrendant į Maltą?

  • Andriau, Europos Sąjungos šalių nustatytas orientacinis leidžiamas tabako gaminių kiekis negali būti didesnis kaip 800 cigarečių (4 blokai), 400 cigarilių, 200 cigarų, 1 kg tabako.

 25. Vykinta sako:

  Sveiki,

  skrendu į Londoną su rankiniu bagažu, kiek galima vežtis cigarečių blokų?

 26. Va sako:

  Laba diena,

  Turėjau grįžti į tėvo laidotuves anksčiau, negu buvo užčekinti bilietai. Tokioje situacijoje Ryanair skelbia, kad kompensuoja už nebereikalingus bilietus. Tačiau deklaravimo sistema neveikia – nepriima informacijos, duoda vis kitą kodą įvesti. Paskambinus į Ryanair sako, kad gal netinka interneto naršyklė. Mozilla yra visuotinai naudojama naršyklė, ir bilietams pirkti ji tinka.

  Kitose avialinijose nesunkiai patikrina ar informacija pateko į sistemą ir jos statusą. Kur kreiptis, kad tai padarytų ryanair?

 27. Jolanta sako:

  Sveiki,norejau paklausti. Skrendu i Airija, ar galima rankiniame bagaze vezti gyfsidabrini termometra? Aciu.

 28. Airida sako:

  Ar tai reikškia, kad biliete nurodžius keliaujantį vaiką, vežimėlis registruojamas TIK oro uoste. Internetu nebereikia registruoti vaiko bagažo?

  • Airida, vežimėlio iš anksto internetu registruoti nereikia, tik oro uoste. Jei vežtumėtės daugiau kūdikio įrangos, nei priklauso nemokamai, tuomet reikėtų registruoti internetu ir mokėti papildomai.

 29. Airida sako:

  Sveiki,
  Keliaujant vaikui, priklauso nemokamas sulankstomo vežimėlio gabenimas. Jau esame užsiregistravę skrydžiui ir turime įsodinimo bilietus. Klausimas: ar turiu internetu užregistruoti šią nemokamą vežimėlio gabenimo paslaugą? Jeigu taip, tai kaip konkrečiai? Bandžiau užsisakyti paslaugą internetu, tačiau leidžia tai daryti tik kaip mokamą paslaugą.
  O gal nieko užsakinėti nereikia, tik priduoti vežimėlį oro uoste prie registruoto bagažo?
  Dėkui už atsakymą.

  • Airida, kūdikio/vaiko įranga turi būti užregistruojama oro uoste prie bagažo skyriaus. Registracija baigiama likus 40 min. iki skrydžio. Užregistravus vežimėliu galima naudotis iki laipinimo į lėktuvą. Skrydžio metu juo pasirūpins aptarnaujantis personalas. Išlipus iš lėktuvo vežimėlį atgausite ir galėsite toliau juo naudotis.
   Atminkite, kad kūdikių/vaikų vežimėliai registruojami su kitu bagažu ir gabenami nemokamai, jei biliete nurodyta, kad lėktuvu keliauja kūdikis/vaikas. Jei kūdikis/vaikas nekeliauja, šie daiktai gabenami tik kaip specialusis bagažas už papildomą mokestį.

 30. Goda sako:

  labas dar karta viskas tvarkoje , jau . ACIU JUMS.

 31. Agne Imparato sako:

  Laba diena, gegužės mėnesį turiu bilietus į Italiją (2015-05-07-2015-05-14d.). Mano ir sūnaus asmens tapatybės kortelės galioja iki 2015 m. birželio mėnesio. Ar nekils problemų su dokumentais, kadangi po grįžimo datos iki dokumento galiojimo pabaigos nebus likę 3 mėnesių.

  Dėkoju už atsakymą.
  Agnė

 32. sandra sako:

  Sveiki. Gavau is ryanair el.laiska, kad reikia uzregistruoti skrydi, bet as negaliu to padaryti, nes bilietas yra 5 metu vaiko ir priristas prie suaugusiojo skrydzio. Tai dabar nezinau ka daryti. Laukti iki skrydzio ir viska atlikti oro uoste ar kaip? Ir kaip suprantu, veliausiai galima ji uzregistruoti pries 2 val ir tik oro uoste…

 33. ANTANAS sako:

  Sveiki,turiu bilietą Kaunas-Birmingham 2015-04-04. Ar yra galimybė jį gražinti atgal arba kur galėtų būti paskelbta apie bilieto pardavimą? Ačiū už atsakymą.

  • Antanai, aviakompanijos Ryanair bilietai yra negrąžinami, išskyrus atvejus dėl keleivio ar jo šeimos narių mirties. Jei negalite skristi, galima keisti bilieto datą arba keleivio vardą ir pavardę už papildomą mokestį. Keitimai galimi, jei keleivis dar neužsiregistravo į skrydį.

 34. Goda sako:

  uzsakiau bilietus pavedima padariau , atsiunte y el pasta kad uzsakymas padarytas , pavedima gavo. po kiek laiko paziuriu y pasta raso , kad lauke pavedimo .nesuprantu , rasiau jies atgal pasakiau kokiu vardu pavedima padariau ir nieko daugiau nebeparase tai db nebeszinau ka daryti. ? pasitikrinau nuo saskaitos pinigai nuskaiciuoti.kur dar galiu kreiptis.

 35. Goda sako:

  sveiki , aptamil pakuotes turi buti pradaryta ar nauje ? ar nesvarbu ?,visa pakuote 800g tai tiek ir galeciau tureti ? ar maziau.o ar kudikiui iki 2metu, galiu tureti rankiny bagaza iki 5kg. o sau 10kg?

  • Goda, pagal taisykles, kūdikių maistui, reikalingam skrydžių metų, apribojimai netaikomi. Pakuotė gali būti ir pradaryta, tačiau originali.
   Keliaujant su kūdikiu (iki 2 metų) jam priklauso 5 kg rankinio bagažo gabenimas. Kūdikio bagažui išmatavimų apribojimai nenurodomi.
   Suaugusiajam priklauso tiek rankinio bagažo (iki 10 kg), tiek papildomos mažos rankinės gabenimas nemokamai. Antroji rankinė neturi viršyti 35x20x20 cm išmatavimų.

 36. Virginja sako:

  Laba diena,
  Skrendu kartu su dukra, bet bilietus spausdinau atskirai ir gavosi taip, kad ant vieno bilieto užrašyta PRIORITY Q, o ant kito OTHER Q. Kodėl?
  2 klausimas. Skiriasi sėdėjimo vietos, ar galėsiu su dukra sėdėti kartu ar būtina sėdėti paskirtose vietose?

  • Virginija, vienam bilietui yra priskirta pirmenybinio įlaipinimo paslauga, kitam ne. Ši paslauga galima tuomet, jei yra užsakyta konkreti sėdėjimo vieta. Vadinasi, vieną konkrečią vietą esate užsisakę. Jei kita konkreti vieta nebuvo užsakyta, po registracijos į skrydį, sėdėjimo vieta buvo priskirta automatiškai. Visi keleiviai sėdi bilietuose nurodytose vietose. Jei kyla klausimų, kreipkitės į savo bilieto pardavėją.

 37. Dovile sako:

  Sveiki, norejau pasiteirauti ar galima vaikui nepilnameciui ideti cigareciu kad veztis i anglija , tevu naudojimui?

 38. Goda sako:

  ar galima y rankiny bagaza detis misineli skirta kudikiui , ,,aptamils,,?

 39. robertas sako:

  sveiki.ar reikes papildomai moketi uz registracija internetu,ar viskas iskaiciuota i bilieto kaina.dekoju

  • Robertai, bendroji registracija yra nemokama. Jei reikalinga išankstinė registracija internetu ir konkrečios sėdimos vietos, tuomet reikia mokėti papildomai. Jei bilietus įsigijote ryanair.com svetainėje, registruotis į skrydį ir vietas rezervuotis galite perkant bilietus arba vėliau per „Manage booking“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

 40. robertas sako:

  sveiki.ar atsisiuntes ryanair mobiliaja programele galiu padaryti savo irenginyje visu astuoniu keleiviu registracija ir atsisiusti ilaipinimo korteles i irengini.nes pirkome astuonius bilietus o ilaipinimo korteles turi buti atskiros kiekvienam keleiviui.dekoju uz atsakyma.

 41. Evelina sako:

  Sveiki, nupirkau tėvams ir dviems broliams bilietus. Vienam broliui 15metų kitam 17 ir sumaišiau juos 17 metų broliui nupirktas kaip 15 metų. Ir negaliu padaryt dabar rezervacijos jiems, skambinausi numeriu kurį davė kauno oro uostas. Sakė anksčiau prieš skrydį nuvažiuot ir sutvarkys ir bus nemokamai. Tad klausimas ar tikrai bus sutvarkyta ir be papildomo mokesčio? Ačiū

 42. sandra sako:

  ar reikia igaliojimo bent vieno is tevu, jei vaikas skrenda su dede?

  • Sandra, jeigu vaiko iki 18 metų kelionės tikslas yra Šengeno valstybė, tai taikomas Šengeno susitarimas ir tėvų sutikimo nereikia turėti. Kuomet vaikas vyksta į ne Šengeno valstybę su lydinčiu asmeniu, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turės būti pateikiamas bent vieno iš tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.

 43. sandra sako:

  sveiki. jei vaiko bilietas (jam 5 metai) pirktas atskirai, ar reikia ji uzregistruoti i skrydi paciai, ar viska padarys oro uoste? nes suaugusio zmogaus bilieta jau uzregistravau. ir ar tures vaikas sedet atskirai, jei skirtingi rezervacijos nr.?

  • Sandra, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio keleivio rezervacijos. Tuomet vaiko registraciją į skrydį galėsite atlikti oro uoste. Atliekant registraciją vietos parenkamos automatiškai ir nemokamai. Jei bilietai pirkti atskirai, nemaža tikimybė, kad sėdimos vietos bus atskirai.

 44. Kristina sako:

  Laba diena, nusipirkau 20kg registruojama bagaza, bet lagaminas keliais kilogramais virsija svori. Ar galima papildomai nusipirkus 15 kg veztis ta pati 1 lagamina, o ne 2 vienetus. Aciu.

 45. Dalia sako:

  Labas vakaras,skrisiu Ryanair lėktuvu iš Rygos į Oslą.Norėčiau paklausti ar galėčiau rankiniame bagaže vežtis 2 vnt.kondensuoto pieno skardinėje taroje(397gr.viena skardinė)? Ar galima vežtis rankiniame bagaže naminės mišrainės(pvz: mišrainė su burokėliais ir pupelėmis)? Labai dėkoju už atsakymą.

  • Dalia, kondensuoto pieno rankiniame bagaže vežtis negalėsite. Skystos ir tirštos konsistencijos produktus reikia supakuoti pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles. Visi skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml talpos induose ir sudėti į vieną bendrą ne didesnį kaip 1 l talpos sandariai užsegamą permatomą maišelį. Jei mišrainėje nėra skystos ar tirštos konsistencijos, galite vežtis.

 46. robertas sako:

  sveiki.pirkau astuonis bilietus iskarto,ar registruojantis i skrydi internetu reikia kiakvienam keleiviui atskiros ilaipinimo korteles ar tik vienos visiens keleiviams.dekoju uz atsakyma.

 47. rita sako:

  sveiki,katik nupirkau bilietus Kunas Dublinas ir atgal gavau RESERVATION NUMBER bet patvirtinimo i emaila jokio negaunu ,kaip isitikinti kd bilieti tikrai nupirkti?aciu

 48. Justina sako:

  Sveiki,mes su vaiku 11 menesiu skrisim pas teti i Londona atostogu,norejau paklausti ar as galiu veztis sunu be tecio leidimo,as vaikui pasa padariau.

  • Justina, jei vaikas vyksta į Angliją su vienu iš tėvų, pasienio kontrolės punkto pareigūnams reikia pateikti tik vaiko asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Antrojo iš vaiko tėvų rašytinio sutikimo pateikti nereikia.

 49. sandra sako:

  sveiki. situacija tokia-mano brolis nusipirko bilieta is airijos i kauna, nusprendziau kartu issiusti savo penkiameti sunu, paskambinau i ryanair centrine bustine, ten viskas sutvarkyta, su notaru taip pat viskas sutvarkyta del igaliojimo. dabar noreciau suzinoti kaip atspausdint bilieta mano sunui, nes ji reikes atspausdint oro uoste, jei gerai supratau. ar reikes moketi ta 70 euru mokesti? lauksiu atsakymo, aciu

 50. Asta sako:

  Laba diena, norėčiau paklausti ar rankiniame bagaže galima vežtis plaukų džiovintuvą.

 51. tomas sako:

  sveiki,
  norėjau pasiteirauti, ar biliete nurodytas išvykimo ir atvykimo laikas yra atitinkamų šalių vietos laikas,t.y. šalies iš kurios išvykstama ir šalies į kurią atvykstama? tarkime iš vilniaus skrendama į berlyną. Išvykimo laikas 7:00, atvykimo laikas 9:00. Ar tai reiškia, kad berlyne būsiu 9:00 vietos laiku? Ačiū

 52. Daiva sako:

  Skrisiu su anūke į Tenerifę, atskiri skrydžiai Vilnius-Bilundas ir Bilundas-Tenerifė. Ar reikalingas tėvų sutikimas, ar nebus Bilunde problemų su pasienio tarnyba?

  • Daiva, Bilunde problemų nebus, kadangi Danija yra Šengeno zonoje, tai taikomas Šengeno susitarimas ir nesvarbu, ar vaikas vyktų su tėvais, ar su vienu iš tėvų, ar su lydinčiu asmeniu ar net vienas, vieno iš tėvų sutikimo nereikia turėti ir valstybės sienos apsaugos pareigūnas jo nereikalaus.

 53. tomas sako:

  Sveiki, kaip užsisakyti antra registruotą bagažą, nes duoda galimybę tik vienam.

  • Tomai, jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, registruoto bagažo gabenimo paslaugą galite užsisakyti per „Manage booking“. Jei nepavyksta, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 54. Viktorija sako:

  Sveiki, norėjau paklausti skrendant iš Lietuvos į Norevgija galima vežtis 1 l spiritinio gėrimo + 1,5 l vyno + 2 l alaus + 200 vnt. cigarečių arba 250 g. tabako, tai norėčiau sužinoti ar vyną galima keisti 1,5 l likeriu (iki 22%)arba 1,5 l šampanu?

  • Viktorija, keliaujant į Norvegiją, vietoj 1,5 l vyno galima vežtis kitą 1,5 l alkoholinį gėrimą (iki 22%).

  • Brone sako:

   sveiki,aš el.pašte radau bilietus ir atsispausdinau į abi puses. Skrisiu į Paryžių 2015.04.08-12d.d. Sakykit prašau,ar dar reikia papildomai ragistruotis

   • Brone, jei atspausdinti bilietai yra įlaipinimo kortelės („Boarding Pass“), kurias gavote užsiregistravus į skrydį, tuomet nieko daugiau daryti nereikia.
    Tačiau jeigu į skrydį neužsiregistravote, vadinasi, atsispausdinote ne įlaipinimo korteles. Daugiau informacijos apie registraciją galite rasti „Registracija į Ryanair skrydį“ skiltyje.
    Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, atėjus tinkamam terminui jūs būsite užregistruota į skrydį ir gausite įlaipinimo korteles („Boarding Pass“), kurias ir turėsite atsispausdinti.

 55. Kornelija sako:

  Laba diena,
  norėjau paklausti nešioju prisegamus plaukus kurie prisisega metaliniais segtukais http://www.belosa.lt/prisegami-plaukai/4-belosa-prisegami-plaukai.html pridedu nuorodą kad daugmaž įsivaizduotumėt kas tai yra. Ar nepraeisiu pro metalo detektorius oro uoste?

 56. Darijus sako:

  Sveiki

  Užsakymo metu netiksliai suvedžiau vardą: vietoje „Jurgita“ įrašiau „Jurga“.
  Radau informaciją, kad per 24 valandas smulkias klaidas galima taisyti.
  Paspaudus nuoroda nukreipiama į angliško turinio puslapį.
  Ten suradau el. paštą: customerqueries@ryanair.com
  Parašiau apie problemą lietuviškai.
  Gavau automatinį bendro pobūdžio laišką.
  Ar vardas bus pakeistas?
  Ar suvedant įlaipinimo duomenis galėsiu pakoreguot?
  Ar dėl tokios klaidos ES vidiniame skrydyje nekils problemų?

 57. Diana sako:

  Laba diena, pirkau sūnui, gimusiam 1999.09.08 bilietą. skris 03.26 į Londoną. Perkant nenurodžiau, kad jis paauglys. Registruojantis, neduoda įvesti gimimo datos ir užregistruoti skrydžiui. Skrenda su seneliu. Patarėte kreiptis i Ryanair atstovybė. Kokiu telefonu kreiptis. Ar yra Vilniuje, nes skrenda iš Vilniaus.

 58. Diana sako:

  Laba diena, pirkau sūnui, gimusiam 1999.09.08 bilietą. skris 03.26 į Londoną. Perkant nenurodžiau, kad jis paauglys. Registruojantis, neduoda įvesti gimimo datos ir užregistruoti skrydžiui. Skrenda su seneliu. Ką daryti.
  Ir ar reikia išversti įgaliojimą į anglų kalbą.

  • Diana, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirksite bilietą, administratoriui, kad sūnaus rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio keleivio rezervacijos. Sutikimo versti į anglų kalbą nereikia.

 59. Jolanta sako:

  Sveiki,
  Kudikiui iki 2 metu priklauso 5 kg bagazas, kaip suprantu jis nesamas kartu su rankiniu bagazu?? Ar kudikio bagazo parametrai nesvarbus?? Ar jame gali buti daugiau daiktu, negu vien keliones metu prireiksiancio maisto???

  • Jolanta, kūdikiams iki 2 metų priklauso 5 kg bagažas, kurį nešatės su savimi į lėktuvo saloną. Bagažui išmatavimai nenurodomi. Jame galima gabenti ir kitus daiktus, ne vien kūdikio maistą. Svarbiausia neviršyti bagažo svorio apribojimų.

 60. Birutė sako:

  Sveiki, norejau paklausti ar galima vietoj mažos rankinės turėti kuprinė šalia savęs kai eini pro kontrole nu ir skydžio metu. (Ryanair) ačiu už atsakymą.

 61. Joana sako:

  Sveiki,norėjau paklausti,norint vežtis cigarečių bloką turiu jas pirkti būtinai oro uoste,ar tiesiog galiu nusipirkti parduotuvėje prieš važiuojant į oro uostą?

 62. Nezinomas sako:

  Laba diena, iskilo klausimas del papildomo bagazo kuri galima nusipirkti t.y. 15 arba 20 kg, ar jis yra svieciamas ar ne? dekui.

 63. Inga sako:

  Sveiki,
  ar galima rankiniame bagaže turėti manikiūro rinkinį – žnypliukes, manikiūrines žirklutes?

  Ačiū

 64. Aušrinė sako:

  Ar yra numatyti išmatavimai ir svoris sulankstomam vežimėliui, kurį nemokamai galima imti kai skrenda vaikas iki 2 metų.

 65. Rasa sako:

  Sveiki noriu paklausti ivyko klaida vykstame i lietuva is oslo ryge ir nusipirkome tris suaugusio bilietus, ka daryti dabar neleidzia uzregistruoti vaiko jam 13 metu?

  • Rasa, jei nepilnamečiui nupirkote bilietą kaip suaugusiajam, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio keleivio rezervacijos.

 66. Daiva sako:

  Sveiki, ar galima vežti verbą?Ačiū

 67. Lina sako:

  Laba diena, noriu pasidomėti, ar užtenka užregistruoti skydį mobile programa ir ilaipinimo bilietus turėti telefone?

  • Lina, jeigu atsisiuntėte aviakompanijos Ryanair mobiliąją programėlę, galite registraciją atlikti mobiliuoju telefonu ir įlaipinimo kortelių spausdinti nereikės. Tačiau ne visuose oro uostuose veikia ši sistema (neveikia Agadir, Essaouira, Fez, Nador , Oujda, Marrakesh, Rabat, Tangier, Zaragoza, Alghero, Rome Ciampino, Kefalonia, Volos oro uostuose).

 68. Jolanta sako:

  Sveiki,
  Kudikiui iki 2 metu priklauso 5 kg bagazas, kaip suprantu jis nesamas kartu su rankiniu bagazu?? Ar kudikio bagazo parametrai nesvarbus?? Ar jame gali buti daugiau daiktu, negu vien keliones metu prireiksiancio maisto???

  • Jolanta, kūdikiams iki 2 metų priklauso 5 kg bagažas, kurį nešatės su savimi į lėktuvo saloną. Bagažui išmatavimai nenurodomi. Jame galima gabenti ir kitus daiktus, ne vien kūdikio maistą. Svarbiausia neviršyti bagažo svorio apribojimų.

 69. Ingrida sako:

  Laba diena,

  Noriu skristi i Lietuva per Latvija is JK su 9 menesiu anuku, kurio gyvenamoji vieta yra JK. Ar yra reikalingas tevu sutikimas, patvirtintas notaro, o gal uztenka sutikimo be notaro patvirtinimo?

  Aciu

  • Ingrida, vaiko, kuris yra Lietuvos Respublikos pilietis, grįžimui į Lietuvos Respubliką reikia tik asmens tapatybės dokumento. Kadangi keliaujate per Latviją, Šengeno zoną, jokių papildomų dokumentų taip pat nereikia. Jeigu vaiko deklaruota gyvenamoji vieta yra Anglijoje, tuomet, grįžtant atgal, pasienio pareigūnams reikės pateikti originalų dokumentą, įrodantį, kad vaikas yra registruotas Anglijoje arba išregistruotas iš Lietuvos. Tuomet tėvų sutikimo nereikės.

 70. Indrė sako:

  Laba diena, man yra 16 metų ir norėčiau paklausti ar aš galiu skristi į Angliją tiktais su tėvų sutikimu, bet be jokio lydinčio asmens(viena)?

 71. Lina sako:

  Sveiki,

  Ruosiuosi skrydziui ir susiduriau su viena problemele. Maciau, kad i lektuva rankiniame bagaze galima isinesti 1lintro buteli skysciu. As noriu pasiimti vandens. Mano butelys yra lintrinis, taciau kai idedu ji i uzspaudziama maisiuka, jis telpa visas iki kamstelio, o kamstelis nebetelpa i maisiuka. ar toki buteli galiu veztis ar jau nebe? Gal galima ideti buteli i maisiuka, o ant virsaus uzmauti dar viena maisiuka. Chmm o gal pas mane ne litrinis maisiukas..

  • Lina, pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles, visi skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml talpos induose ir sudėti į vieną bendrą ne didesnį kaip 1 l talpos sandariai užsegamą permatomą maišelį. Vadinasi, bendras skysčių tūris negali viršyti 1 l. Vandens galite įsigyti DutyFree parduotuvėse praėjus saugumo patikrą.

  • Gerda sako:

   Laba diena,

   situacija skrydis turejo buti Vilnius -MIlanas-Atenai. Del streiko Italijoje mergina istrigo Milano oro uoste. Jei buvo pasiulytas bilietas tik sekmadienio nakti i Atenus,jos atgalinis bilietas i Lietuva pirmadieni(nelabai koks pasiulimas sakyciau) pasiule taip pat bilieta i Lietuva rytojui ,jinai ji ir pasirinko,bet kadangi pasirinko bilieta i Lietuva atgal dabar jie aiskina kad jei niekas nepriklauso nei maisto davinys,netgi chek in nepadaro o siulo susimmoketi mokesti t.y. 60 euru kadangi neturi bording pass. Gal galite pakomentuoti tokia situacija.

   • Gerda, priklausomai nuo aviakompanijos ir susiklosčiusios situacijos, aviakompanija gali nemokamai pasiūlyti maitinimą, gėrimus, viešbutį, transportą ar ryšio paslaugas. Reikėtų kreiptis tiesiogiai į pačią aviakompaniją, kadangi kiekviena aviakompanija turi savo taisykles. Jei mergina keliavo su Ryanair, taisykles galite rasti internete.

 72. dovilė sako:

  laba diena,

  ar įmanoma iš Ryanair gauti visus pirktus bilietus (vieno asmens) per vienerius metus? kur reikėtų kreiptis?
  taip atsitiko kad prireikė, o ne visi bilietai išsaugoti.

 73. Auksė sako:

  Sveiki, pirkome bilietą balandžio 14dienai Ryga-Oslo(Ryge), bet negavome jokio patvirtinimo į elektroninį paštą. Kur kreiptis?

 74. Gytis sako:

  Sveiki,
  Iskilo problema buvo pavogta pinigine su ID kortele ir nuvykes i Lietuvos ambasada Londone gavau Asmens Grizimo Dokumenta ,bet problema tame, kad nezinau kaip pildyti Check IN RyanAir nes mano dokumento galiojimas iki Kovo 30 dienos , o dokumento pasibaigimo data leidzia rinktis anksciausiai tik kaip balandzio 1. Ir keistas bilieto isdestymas pirkau seniai skrydi pirmyn ir atgal ir neleidzia registruoti tik skrydzio i prieki reikia abu.

  Aciu

  • Gyti, registruojantis į skrydį pažymėkite varnele, kad registruojatės skrydžiui į vieną pusę, jei turite bilietą skrydžiams į abi puses. Pasirinkite dokumento tipą „Pasas“. Asmens grįžimo pažymėjimas turi savo kodą, kurį sudaro 2 raidės ir 6 skaitmenys, tad šį kodą ir turite vesti į langelį, skirtą dokumento numeriui. Toliau suveskite visus duomenis, kurių jūsų prašo. Jei nepakanka dokumento galiojimo laiko ir neleidžia registruotis, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę.

 75. robertas sako:

  sveiki.ar yra papildomi keleivio mokesciai skrendant is didziosios britanijos i lietuva ar kitas es salis,ar viskas ieina i bilieto kaina.nes skaiciau apie kazkoki jk keleivio mokesti ir nesupratau ar tuos 13 svaru reikia moketi papildomai ar viskas yra bilieto kainoje.dekoju uz atsakyma.

 76. svajunas sako:

  Sveiki, moreciau pasitikslinti del bendzininio zebtuvelio isinesimo i salona
  Jus rasete kad galima isinesti bet jis turi buti neuzpildyta. O ji man tikrins? (Jei uzsidega neleis isinesti, jei ne tai galesiu isinesti?) ar teisingai supratau? Aciu uz atsakyma.

  • Svajūnai, pagal rašytines taisykles, žiebtuvėlių vežtis negalima. Patikra priklausys ir nuo darbuotojų, tačiau žiebtuvėlius gana dažnai praleidžia. Rekomenduotume gabentis juos neužpildytus, nes degius skysčius, tokius, kaip benzinas, įsinešti į lėktuvą draudžiama.

 77. Eglė sako:

  Laba diena,

  Noriu paklausti ar galima lėktuvu gabenti porą kilogramų faršo užklijuotame plastikiniame maišelyje ar kieto maisto stiklainiuose? Taip pat pora kilogramų makaronų pradarytoje, bet užklijuotoje pakuotėje ir sūrio orginaliose pakuotėse?

  Dėkoju už atsakymus.

  • Egle, ES šalyse maistą vežtis galima. Tad dėl jūsų išvardytų produktų problemų kilti neturėtų. Atkreipkite dėmesį, jog kai kurie maisto produktai gali būti priskiriami prie skysčių kategorijos ir produktus reikėtų vežtis pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles.

 78. Kristina sako:

  Turiu klausima.

  Pirkdama bilieta dukrai, vietoj jos pavardes , irasiau savo, nes laukeliuose buvo islike seni mano pirkimo duomenys, sitos klaidos nepastebejau iki pat siandien, pries registracija skrydziui atgal , is Lietuvos i Bremena.

  Skrendant i prieki ,„Ryanair“ skrydis Nr. 7602
  Iš BRE į VNO 03-01 06:40, nebuvo jokiu problemu, nors pavarde pase ir ant bilieto galunes skyresi.

  Ar gryztant isVilniaus i Bremena, gali kilti nesklandumu del klaidos ?

  Iš VNO į BRE 03-15 10:00

  • Kristina, svarbu, kad vardo ar pavardės pirmosios 3 raidės privalo būti teisingos. Jūsų klaida tikriausiai nebuvo traktuojama kaip labai didelė. Kad būtų ramiau laukti skrydžio, galite susisiekti tiesiogiai su savo bilieto bardavėju ir klaidelę pataisys.

   • Kristina sako:

    Aciu uz atsakyma.

    Bilieta pirkau Ryanair puslapyje.
    Bandziau susirasineti online su puslapio administracija, bet ju darbas beviltiskai neprofesionalus, atsakymai netikslus.

    Man svarbu zinoti ar yra kazkokios taisykles del pavardes biliete? Jusu atsakyme parasyta , kad svarbu jog sutaptu pirmos 3 raides. Nes kiek teko susidurti su klaidom pavardeje, tik Lietuvos orouostuose buvo daug papildomo streso.

    Aciu.

    • Kristina, pagal taisykles, biliete ir registracijoje į skrydį nurodyta keleivio pavardė ir duomenys turi sutapti su galiojančiame asmens dokumente, su kuriuo keleivis skrenda, nurodytais duomenimis. Pirmos 3 raidės privalo būti teisingos. Viena smulki klaidelė raidėse didelės reikšmės neturėtų. Tačiau jūsų atveju skriasi visa pavardės galūnė. Kad nebūtų problemų, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir pataisys klaidą.

 79. Laima sako:

  Sveiki

  Noriu paklausti ar galima rankiniame bagaze veztis elektrini dantu sepeteli su specialiai jam skirta dezute, jei taip ar reikes ji isimti prie patikros. Aciu

 80. Daiva sako:

  Šeima- 2 vaikai (15 ir 16 m) bei 2 suaugę skrisim į Londoną. Kiek galime vežtis blokų cigarečių?
  Dar. Ar gali vaikai neštis į lėktuvo saloną ausinukus ir klausytis muzikos?

  • Daiva, skrendant į Angliją vienas asmuo gali su savimi vežtis 4 blokus cigarečių (800 vnt.). Dėl tabako gaminių gabenimo nepilnamečiai gali sulaukti papildomų klausimų.
   Ausinukus vežtis galima. Skrydžio metu telefonu naudotis galima tuo atveju, jei bus įjungtas skrydžio režimas, o lėktuvo kilimo ir leidimosi metu elektronikos prietaisai bus išjungti.

 81. Aurel sako:

  Laba diena, noreciau suzinoti, jai bagaza uzsisakeme ne bilietu pirkimo metu, tai turi ateiti kazkoks kitas laiskas skirtas bagazui, ar viskas bus jau nurodyta uzsiregistravus, ilaipinimo korteleje? Aciu!

 82. robertas sako:

  sveiki.nerodo skrydziu is briuselio sarlerua i vilniu 2015-06-30 ir toliau,ar isparduota ar kazkas keisis.dekoju

 83. Ovidijus sako:

  Laba diena,

  turiu keletą klausimų. Ketinu pirkti lagaminą kelionei, kurio matmenys yra 56x40x20. Dėl to vieno centimetro nieko nesakys oro uoste?

  Kitas klausimas, ketiname pirkti 2 bilietus, tačiau nerezervuojame specialios vietos, kyla klausimas, ar nusipirkus abu bilietus tuo pačiu metu ir tuo pačiu metu padarius check-in mes sėdėsime kartu?

  Ačiū už atsakymus.

  Pagarbiai,
  Ovidijus

  • Ovidijau, prieš lipant į Ryanair lėktuvą rankinį bagažą reikia įdėti į specialią dėžę, kuri atitinka Ryanair rankinio bagažo dydžio reikalavimus. Jei jūsų bagažas paspaudus tilps, problemų nebus.
   Atliekant registraciją vietos parenkamos automatiškai. Jei bilietai pirkti vienu metu, didelė tikimybė, kad sėdėsite šalia, tačiau jei vietų šalia nepakanka, jos gali būti išskirstytos. Pasirinkti norimas vietas už papildomą mokestį galite bilieto pirkimo metu arba dar iki registracijos į skrydį.

   • erika sako:

    laba diena kiek kainuoja pakeitimas bilieto datos? noriu pakeisti data ir noriu suzinoti kiek kainuoja ar brangu?

    • Erika, skrydžio datos keitimo mokestis yra nuo 30 EUR ir skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui. Mokestis gali skirtis priklausomai nuo skrydžio laiko pagal sezoniškumą.

 84. Evelina sako:

  Laba diena,

  Sia vasara ketinu grizti trumpam i Lietuva ir noreciau pasikeisti pasa ir ID kortele, kadangi neseniai istekejau ir pasikeite pavarde. Kadangi tiek i Lietuva tiek atgal i UK bilietai yra uzregistruoti mano mergautine pavarde, ka tureciau daryti grizdama is Lietuvos? Pase bus vyro pavarde, o bilietas mergautine.
  Dekui!

 85. Saulius Sukys sako:

  Laba diena
  Užsisakant bilietus pasirinkome ir draudimą. Bilietus užregistravome ir atsispaudinome. Tačiau visai neaišku kaip draudimą atsispausdinti.Prie užduodamų klausimų apie tai nurodoma svetainės adresas su prierašu atlikti veiksmus, kurie ten bus nurodyti. Deja, toje svetainėje sigrįsžtama prie tų pačių klausimų tik angliškai ir taip ratu.
  Ačiū

  Saulius

 86. Akvilė sako:

  Laba diena, ar galima skrendant į UK rankiniame bagaže turėti epiliatorių?

 87. Renaldas sako:

  Laba diena, norejau paklausti, pries kiek laiko i e-mail turi ateiti ilaipinimo kortele?
  Aciu

  • Renaldai, jei bilietą pirkote ir užsiregistravote į skrydį svetainėje ryanair.com, įlaipinimo kortelės neatsiunčiamos. Jas reikia atsispausdinti iš karto arba išsisaugoti. Įlaipinimo korteles galite rasti per „Manage Booking“.
   Jei bilietą pirkote ryanair-skrydziai.lt bilietų rezervavimo sistemoje, įlaipinimo kortelės atsiunčiamos likus 2-6 dienoms iki skrydžio, atlikus nemokamą registraciją (likus ne mažiau kaip 7 dienoms).

 88. dagas sako:

  Labai reiketu info skrendant is tenerifes pietinio oro uosto. Ar siame oro uoste uztenka ilaipinimo korteliu uzsisakytu per rysnair skirta ismaniems telefonams programele. Ar reiketu tureti atsispausdinta popierini varianta?

  • Jeigu atsisiuntėte aviakompanijos Ryanair mobiliąją programėlę, galite registraciją atlikti mobiliuoju telefonu ir įlaipinimo kortelių spausdinti nereikės. Tačiau ne visuose oro uostuose veikia ši sistema (neveikia Agadir, Essaouira, Fez, Nador , Oujda, Marrakesh, Rabat, Tangier, Zaragoza, Alghero, Rome Ciampino, Kefalonia, Volos oro uostuose).

 89. Renaldas sako:

  Labas vakaras, noreciau paklausti kaip atsispauzdinti ilaipinimo kortele?
  Labai aciu :)

  • Ranaldai, jei bilietą pirkote ir užsiregistravote į skrydį svetainėje ryanair.com, įlaipinimo kortelės neatsiunčiamos. Jas reikia atsispausdinti iš karto arba išsisaugoti. Įlaipinimo korteles galite rasti per „Manage Booking“.
   Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, susisiekite su savo bilieto pardavėju ir gausite įlaipinimo korteles.

 90. Daiva sako:

  Skrisim į Angliją 2 suaugę ir 2 vaikai (15 ir 16 m.), ar galim kiekvienas vežtis po 4 blokus cigarečių?
  Ar gali vaikai vežtis(neštis) ausinukus, (kurie jungiasi prie telefonų) į lėktuvą ir klausytis muzikos?

  • Daiva, skrendant į Angliją vienas asmuo gali su savimi vežtis 4 blokus cigarečių (800 vnt.). Nepilnamečiai gali sulaukti papildomų klausimų.
   Ausinukus vežtis galima. Skrydžio metu telefonu naudotis galima tuo atveju, jei bus įjungtas skrydžio režimas, o lėktuvo kilimo ir leidimosi metu elektronikos prietaisai bus išjungti.

 91. dovile sako:

  laba diena,

  ar galima i lektuva isinesti tuscia termopuodeli?

 92. Irina sako:

  ar galima gauti bilieto kopija arba registracijos nr., pirkto bilieto 2013 m. salio mėn.

 93. Marius sako:

  Sveiki. Ar galiu prie rankinio bagažo vežtis vyrišką portfelį, kuris neviršija nustatyto dydžio ar galima tik moteriška rankinė?

 94. Daiva sako:

  Sveiki,
  nusipirkom bilietus visa šeima į Londoną,abu vaikai(15 ir 16 metų) turi negalią (lengvą). Ar turim kokią teisę į bilietų ar bagažo lengvatą? Jei taip kokią ir ar galima atgauti dalį sumokėtų pinigų? Kur kreiptis?

  • Daiva, keleiviams su negalia nuolaidos netaikomos. Plačiau apie nuolaidas taikomas šeimoms, galite rasti prie „Dažniausiai užduodamų klausimų“. Nuolaidomis reikia pasinaudoti iš karto perkant bilietus. Jei turite klausimų, kreipkitės tiesiogiai į savo bilieto pardavėją. Jei bilietus pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 95. rita sako:

  Sveiki, pries kiek laiko i e-maila turi ateiti registracijos laiskas ir kaip atlikti registracija.
  Aciu

  • Rita, nusipirkus bilietus, patvirtinimas paprastai ateina iškart el.paštu. Daugiau informacijos apie registraciją galite rasti „Registracija į Ryanair skrydį“ skiltyje.
   Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, atėjus tinkamam terminui jūs būsite užregistruota į skrydį ir gausite įlaipinimo korteles („Boarding Pass“), kurias turėsite atsispausdinti.

 96. Karolis sako:

  Sveiki,

  Turiu klausimą – Ar galima skristi man vienam į Londoną, jeigu man yra šiuo metu 17 metų. Ar reikia kokio nors raštinio tėvų sutikimo?

  • Karoli, keliaujant į Angliją, ne Šengeno zonoje, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš tėvų rašytinis sutikimas, kad vaikas (iki 18 metų) vyktų vienas ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.

 97. Renata sako:

  Labas vakaras,ar rankiniame bagaze galima veztis saldyta zuvi.Aciu

 98. ema sako:

  sveiki,nusipirkau ryanair bilieta sau,ir dukrytei,kuriai yra 3 metukai,taipogi pirkau 15 kg bagaza mergaites vardu, kiek teko skaityti bei girdeti,kad vaikui bagazas kainuoja tik puse kainos?
  taigi noreciau gauti informacijos.nes uz bagaza sumokejau pilna kaina.

  • Ema, kreipkitės tiesiogiai į savo bilieto pardavėją. Jei bilietus pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 99. Dagas sako:

  Sveiki, jei į rankinį bagažą įsidėsiu smailias nagų (manikiūro) žirklutes kurių ašmenų ilgis 2,5 cm čia jau bus pažeidimas ir manęs nepraleis?
  Ir kas liečia skysčius, į skaidrų litro talpos maišelį yra ribojamas buteliukų skaičius ar galima dėti 100 ml ar mažesnius buteliukus kiek nori jei tik telpa?

  • Svarbiausia, kad žirklučių ašmenų ilgis neviršytų 6 cm. Skysčiai turi būti ne didesniuose nei 100 ml induose ir neviršyti 1 l bendro tūrio. Skysčiai turi būti sudėti į sandariai užsegamą permatomą krepšelį.

 100. Deimante sako:

  sveiki,
  ketinu veztis paspirtuka su savimi i oro uosta. Paspirtuko sulenkto aukstis yra 72 cm, plotis 33, svoris 6,5 kg. Kokiu budu verciau uzsakyti ar papildoma sedyne bagazui „item extra“ ar uzsakyti registruojama bagaza? ar buna rankinis bagazas su priemoka?

  • Deimante, į rankinį bagažą jūsų paspirtukas netilps. Geriausias variantas – užsakyti registruoto bagažo gabenimą. Papildoma sėdynė kainuos tiek, kiek dar vienas bilietas asmeniui.

 101. Dalija sako:

  Laba diena, noreciau paklausti, mano vardas Dalija, bet anukas pirkdamas padare klaida vietoj Dalijos, parase Dalia. Ar iskils problemu oro uoste?

 102. Stasys sako:

  Labas rytas, noriu paklausti jaigu zmonos vardas Dalija, o pirkdami paraseme Dalia, J raide praleidome. Ar oro uoste iskils problemu?

 103. kristina sako:

  sveiki noreciau paklausti pirkau bilieta is airijos ir sugalvojom kad skris vaikas ..jam nupirkau kaip suaugusiam.. ar is airijos butina ji priregistruot prie saves/?

  • Kristina, Ryanair nepriima į skrydį vaikų iki 16 metų be suaugusiųjų palydos. Jei nupirkote nepilnamečiui bilietą kaip suaugusiajam, turite paskambinti į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio keleivio rezervacijos.

 104. Aleksandras sako:

  Sveiki, atlikau registracija internetu ir bandau dasipirkti bagaza. Neduoda sumoketi nei viena kortele ir per paypal. Raso kad ivyko neaiski klaida ir taip jau dvi dienas, o skrydis uz 12 val. Ka daryt? Jeigu kreiptis i biletu pardaveja, tai kaip suzinot kas jis toks? ;)
  Aciu.

 105. Aurele sako:

  Laba diena,
  Kokia vardo keitimo kaina?
  Aciu

 106. Mantas sako:

  Sveiki,

  norejau paklausti ar galima po check in pasitikrinti ar teisingai suvedei keliaujanciu asmenu duomenis?

  • Mantai, patikrinti registracijos duomenis galite nebent susisiekus tiesiogiai su savo bilieto pardavėju. Jei bus klaidų, bilieto pardavėjas pakoreguos jūsų registracijos duomenis.

 107. Agnes sako:

  Laba diena,

  bookindama bilieta pazymejau jog noriu ir registruojamo bagazo, sumokejau extra 20 svaru, bet priregistravus bilieta (check-in dariau siandiena, skrydis ryt) jame nera nieko pamineta apie bagaza.
  Ka daryti?

  • Savo užsakymą galite patikrinti per „Manage Booking“. Pabandykite perspausdinti įlaipinimo korteles. Jei nesimatys užsakyto registruoto bagažo gabenimo, kreipkitės tiesiogiai į savo bilieto pardavėją.

 108. Mija sako:

  Ar būtina rankinę kišti į matavimo rėmus tiesiai, gal galima ją apvertus ar šonu.

 109. Irina sako:

  Labas vakaras. Kovo 20 kartu su 14 m. dukra skrendam i Londono Stanstedo orouosta. Bilietus pirkau ryanair.com iskart ir jai ir sau, rezervacijos numeris vienas. Bet neprisimenu, kaip nupirkau jai bilieta, kaip paauglei ar suaugusiai. Ar man duos padaryti jai check in kaip paauglei? Dar norejau paklausti, jei as nusipirksiu bilieta jusu svetaineje atgal tik sau, o paskui sugalvosiu nupirkti ir 14 m. dukrai, man uzteks jums tik pranesti, kad priristumet jos rezervacija prie mano?

  • Irina, registraciją į skrydį turi leisti atlikti be problemų. Jei kils neaiškumų, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę.
   Jei sugalvosite vėliau nupirkti bilietą ir vaikui, tokiu atveju nupirkite nepilnamečiui bilietą kaip suaugusiajam ir iškart paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio keleivio rezervacijos.

 110. Raidas sako:

  Sveiki,
  iskilo dar vienas klausimas, darydami uzsakyma nepridejome bagazo, o dabar kaip paspaudziame prideti bagaza ismeta pasirinkti parinkty: norint uzsisakyti bagaza pazymeti „1.Pridėti krepšių / sporto / muzikos / vaikų įrangos / pervežimą iš / į oro uostą / oro uosto automobilių stovėjimo aikštelę
  2.Pridėti paskirtą vietą
  3.Peržiūrėti maršrutą / persiųsti patvirtinimo laišką / atnaujinti el. pašto adresą
  4.Keisti skrydžius
  5.Pridėti „Business Plus“ paketą
  6.Pridėti oro uosto specialiąją pagalbą
  7.Vardo keitimas
  8.Pridėti kelionės draudimą
  9.Registracija internetu
  10.Spausdinti įlaipinimo taloną iš naujo
  Peržiūrėti užsakymų istoriją
  11.Pakeisti / atšaukti automobilio nuomą
  12.Pirkti „Samsonite“ salono krepšį
  13Tvarkyti mano viešbučio užsakymą

  Tai kuria paskirti pasirinkti, nes tokio kad bagazas nera, kuri pasirinkti????
  Is anksto aciu ;)

 111. Renata sako:

  labas vakaras,ar galima su pasibaigusiu paso galiojimu skisti is Airijos i Lietuva…aciu

  • Renata, jei pasas ar asmens tapatybės kortelė prarandami, tampa netinkami naudoti ar pasibaigia jų galiojimo laikas, piliečiui, laikinai esančiam užsienio valstybėje, Lietuvos Respublikos diplomatinė atstovybė arba konsulinė įstaiga gali išduoti dokumentą, leidžiantį grįžti į Lietuvos Respubliką – Asmens grįžimo pažymėjimą – jeigu pilietis neturi kito galiojančio kelionės dokumento.

 112. Lina sako:

  Sveiki, patikslinkite ar sulankstomas vezimas bus gabenamas nemokamai, jei jis susilankto, taciau yra 2 dalis (sedimoji – „sportine“ ir remas su ratais) ? Ar tai bus fiksuojami kaip 2 atskiri daiktai?

  Vaikui iki 2 metu priklauso 5 kg bagazas, jis nemokamas? Kokie turi buti krepsio ismatavimai?

  Aciu

  • Lina, kūdikiams iki 2 metų (iki 24 mėnesių) priklauso 5 kg bagažas. Bagažui išmatavimai nenurodomi. Sunku pasakyti, kaip jūsų vežimėlį įvertins atsakingi darbuotojai. Jei vežimėlis kompaktiškai susideda, galima supakuoti kartu abi dalis ir yra lengvai transportuojamas, galite vežtis. Jei kiltų problemų ir darbuotojai traktuotų, jog tai dvi dalys, mokėti nereikėtų visvien, kadangi nemokamai galima vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus.

 113. Barbara sako:

  Sveiki,
  kurioje paskyroje tureciau prideti extra seat per manage booking?ar cia add services ar change flight ar kazkas kito?Ir ar kaina butu tokia pati kaip ir paprastas bilietas?
  Aciu

 114. Barbara sako:

  Sveiki, nusipirkau bilieta is Londono i Vilniu vienam keleiviui.Pamirsau prideti item extra seat (keleivis nori vezti muzikos instrumenta – alta).Ar galiu ji prideti dabar?Jei taip tai kaip man tai padaryti?
  Aciu

 115. Andrius sako:

  Sveiki, norejau griztant i is Vokietijos i Lietuva uzsisakyti registruota bagaza. Ryanair puslapyje uzsisakiau 20 kg bagaza, darau apmokejima, taciau ant bilieto jokiu atzymu del registruoto bagazo nera. Rodo, kad pinigai numinusuoti, o rezultato nera.

  • Andriau, regis, kad bagažo gabenimo paslaugą užsakėte. Savo užsakymą galite patikrinti per „Manage Booking“. Kai perspausdinsite įlaipinimo kuponą, tuomet jame matysis, kad užsakytas registruoto bagažo gabenimas.

 116. MINDAUGAS sako:

  laba diena,ar galiu keisti sedejimo vieta jei jau padaryta registracija ir paskirta nemokama sedejimo vieta,noreciau nusipirkti kita vieta?aciu

 117. Ieva sako:

  Sveiki,

  Norėjau paklausti, ar skrendant į Londoną, galima rankiniame bagaže vežtis cigarečių? Jei taip, koks kiekis leistinas? Dėkui už informaciją.

  • Ieva, Didžiosios Britanijos nustatytas orientacinis leidžiamas tabako gaminių kiekis negali būti didesnis kaip 800 cigarečių (4 blokai). Cigaretes galima vežtis rankiniame bagaže.

 118. Beata sako:

  Ar galima vaikams nešti į lėktuvą savo žaislus, pliušinius?
  Ar vaikai gali turėti savo kuprinytei gėrimą?

  • Beata, žaislai turi tilpti rankiniame bagaže ir neviršyti nustatytų bagažo apribojimų. Koks bagažas priklauso vaikui, galite rasti prie „Dažniausiai užduodamų klausimų“.
   Vaikų gėrimai turėtų būti gabenami pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles. Apribojimai netaikomi tik kūdikių maistui. Arba gėrimų galite įsigyti Duty Free parduotuvėse praėjus saugumo patikrą.

 119. Viktorija sako:

  Laba diena. Noriu paklausti.
  Skaitau ir vis tik nelabai suprantu.
  Mano lagamino matmenys 48x69x30. + noriu su savimi pasiimti rankinę.
  Ar reikia mokėti už bagažą ?

  • Viktorija, aviakompanijos Ryanair rankinio bagažo išmatavimai negali viršyti 55x40x20 cm. Prieš lipant į Ryanair lėktuvą rankinį bagažą reikia įdėti į specialią dėžę, kuri atitinka Ryanair rankinio bagažo dydžio reikalavimus. Jei jūsų bagažas tilps, problemų nebus. Jei netilps, reikės priduoti į registruoto bagažo skyrių už atitinkamą mokestį, kuris priklauso nuo skrydžio krypties bei datos.

 120. Vytautas sako:

  Sveiki kur butu galima rast ryanair lektuvo sedimu vietu plana ?

 121. Audra sako:

  Laba diena,
  ar galima rankiniame bagaže gabenti 200 ml talpos kremą-kaukę plaukams.
  Ačiū

  • Audra, kaukės plaukams rankiniame bagaže vežtis negalėsite, kadangi kaukė bus priskiriama prie skysčių kategorijos. Skysčiai turi būti ne didesniuose nei 100 ml induose ir neviršyti 1 l bendro tūrio.

 122. Milda sako:

  Labukas. Vis raso, kad isi skysciai turi buti supakuoti po 100 ml daugiausiai. O ar galima TUSCIA tara veztis kurios talpa 125 ml rankiniame?

 123. Jūratė sako:

  Sveiki,
  noriu paklausti ar paauglys pavadintas vaiku neturės problemų dėl skrydžio. DĖKOJU.

 124. Indrė sako:

  Laba diena,
  noriu paklausti apie keliavimą su kūdikiu iki 2 metų amžiaus:
  1. perkant bilietus internetu ir pažymėjus, kad skrendama su kūdikiu iki 2 metų amžiaus, kai kūdikis keliaus ant tėvų kelių, o ne savo atskiroje vietoje, kūdikiui priklauso 5 kg. rankinis bagažas ar ne?
  Šitas bagažas privalo būti supakuotas atskirai, ar kartu su tėvų rankiniu bagažu? Jei būtų pakuojama kartu su tėvų rankiniu bagažu, tai kokie būtų rankinio bagažo leistini matmenys ir svoris?;
  2. keliaujant su kūdikiu iki 2 metų amžiaus, kai jis keliaus ant tėvų kelių nemokamai galima skraidintis sulankstomą vežimėlį ir automobilinę kėdutę ar tik vežimėlį? Skraidinantis automobilinę kėdutę, bet jos nenaudojant skrydžio metu – ją reikia priduoti į bagažo skyrių ar neštis į lėktuvą kaip rankinį bagažą? taip pat, kokie yra automobilinės kėdutės įpakavimo reikalavimai?
  Dėkoju

 125. romas sako:

  labadiena.noriu suzinot egu pirkau tabaka miesto parduotuvej o ne duty free ar galima vezti ir kiek skrendu i briuseli.aciu.

  • Romai, Europos Sąjungos šalių nustatytas orientacinis leidžiamas tabako gaminių kiekis negali būti didesnis kaip 800 cigarečių (4 blokai), 400 cigarilių, 200 cigarų, 1 kg tabako. Tabako gaminiai neprivalo būti pirkti „Duty Free“ parduotuvėse.

 126. Gediminas sako:

  Laba diena, darant online check-in netyčia vietoj Lietuvos pilietybės buvo pasirinkta Lichtenšteino, ar kils problemų oro uoste? Gal įmanoma ištaisyt šią klaidą? Ir kiek tai kainuotu jei įmanoma?

 127. agne sako:

  laba diena,norejau paklausti ar galima skrendant i norvegija rakiniame bagaze gabenti zalios mesos?ar ji gali buti susaldyta ir kaip supakuota?

  • Agne, į Norvegiją be muito galima vežtis iki 10 kg mėsos produktų. Mėsą galima vežtis rankiniame bagaže ir ji gali būti šaldyta, geriausia laikyti vakuuminėse pakuotėse.

 128. Marija sako:

  Sveiki, norėjau paklausti, ar rankiniame bagaže, galima vežtis 1 bloką cigarečių. Skrendama į Vokietiją. Dėkoju

  • Marija, 1 bloką cigarečių rankiniame bagaže vežtis galite. Europos Sąjungos šalių nustatytas orientacinis leidžiamas tabako gaminių kiekis negali būti didesnis kaip 800 cigarečių (4 blokai), 400 cigarilių, 200 cigarų, 1 kg tabako.

 129. Keleivis sako:

  Laba diena!
  Skrendant į Angliją vienas asmuo gali su savimi vežtis 4 blokus cigarečių (800 vnt.). Ar galima leistiną kiekį nusipirkti Duty free zonoje ir jų nepakuoti į rankinį bagažą (skrendama tik su rankiniu)? Ta prasme, ar galiu nusipirkti Duty free ir neštis maiše į lėktuvo saloną 4 blokus cigarečių?
  Ačiū už atsakymą.

  • Taip, į Angliją galima vežtis iki 800 vnt. cigarečių, kurias galėsite nusipirkti „Duty Free“ parduotuvėse. Keliaujant su aviakompanija Ryanair, nuo 2013.12.01 į lėktuvo saloną galima neštis „Duty Free“ parduotuvėse įsigytas prekes atskirai. Jas reikės pasidėti po kėde.

 130. Deimante sako:

  mes pirkom bilietus pirmyn ir atgal su ryanair..birzelio 10d.dar vaikui nebus 2m,tik 16d,sueis 2m. ir pirkom i prieky atskira vieta vaikui,nes neleido taip pasirinkt.. kai darysim registracija ar bus kokiu problemu?

 131. Deimante sako:

  laba diena,jei skrisdami su vaiku kuriam dar nera 2m i prieky su ryanair,tai vezimas nemokamai,o atgal skrisim ir jau bus 2m ar vezimas bus jau mokamas?

 132. Mirude sako:

  Registracijos metu nekorektiskai atsakytas saugos klausimas :-( ir veliau prisijungiant kelis kartus ivedus neteisinga spaltazodi uzblokuota paskyra. Priminimas slaptazodzio nepadeda, nes nezinau atsakymo i saugos klausima. Kaip prisijungti, nes esam nusipirke bilietus skrydziui.

 133. ona sako:

  sveiki,
  ar skysčiai pvz.:kvepalai, dantų pasta, lešių tirpalas ir kiti skysčiams priskiriami daiktai turi būti originaliose dėžutėse? Ar tai neprivaloma? Ačiū

 134. Inga sako:

  Laba diena, Skrendame su tik rankiniu bagazu. Ar bagazas gali buti autobusinis lagaminas su ratukais?

  • Inga, taip, bagažas gali būti ir autobusinis lagaminas. Prieš lipant į Ryanair lėktuvą rankinį bagažą reikės įdėti į specialią dėžę, kuri atitinka Ryanair rankinio bagažo dydžio reikalavimus. Jei jūsų bagažas su ratukais tilps, problemų nebus.

 135. Ji sako:

  Laba diena,
  Skrendame tik su rankiniu bagazu. Ar rankinis bagazas gali buti autobusinis lagaminas? Ismatavimai nevirsija 50x40x20cm.

 136. Renata sako:

  Labas rytas,norejau paklausti,ar galiu rankiniame bagaze veztis bulviu tarkavimo masina ir mesmale?Aciu

  • Renata, jei bulvių tarkavimo mašina ir mėsmalė telpa į rankinį bagažą ir neviršija aviakompanijos nustatytų rankinio bagažo dydžio bei svorio apribojimų, galite vežtis. Tik peiliukų ašmenų ilgis neturi viršyti 6 cm ir turi būti gerai apsaugoti skrydžio metu.

 137. Inga sako:

  Laba diena,
  Nusipirkau bilietus su RYANAIR VNO-BVA 2015-02-15 – 2015-02-23 ir BVA -RBA (Marokas) 2015-02-15- 2015-02-22. Man niekaip neišeina užregistruoti atgalinių skrydžių įlaipinimo kortelių, nes pagal jų sistemą jas galėsiu atsispausdinti ne anksčiau nei 02-15 ir 02-16. Nejaugi tik tada galėsiu užregistruot atgalines įlaipinimo korteles? Ar aš privalau jas atsispausdinti ar užtektų telefone išsaugoti ir po to parodyti?

  • Inga, nemokama registracija į kiekvieną Ryanair skrydį atskirai galima ne anksčiau kaip likus 7 dienoms iki skrydžio. Jei jūsų atgalinis skrydis yra vėliau, vadinasi, teks atsispausdinti įlaipinimo korteles kelionės metu.
   Keleiviams, kurie pasirenka sėdimas vietas už papildomą mokestį, galima ir išankstinė registracija internetu (nuo 30 iki 8 dienų prieš skrydį).
   Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, atėjus tinkamam terminui jūs būsite užregistruota į kiekvieną skrydį ir gausite įlaipinimo korteles („Boarding Pass“) atskirai.
   Įlaipinimo korteles reikia atsispausdinti, nebent atsisiuntėte aviakompanijos Ryanair mobiliąją programėlę per kurią galima registraciją atlikti mobiliuoju telefonu ir įlaipinimo kortelių spausdinti nereikės. Tačiau ne visuose oro uostuose veikia ši sistema (neveikia Agadir, Essaouira, Fez, Nador , Oujda, Marrakesh, Rabat, Tangier, Zaragoza, Alghero, Rome Ciampino, Kefalonia, Volos oro uostuose).

   • Diana sako:

    Sveiki noriu paklausti ar nieko blogo nėra jai lėktuvo bilietas atsispaudino ant vieno lapo iš dviejų pusių vienas išvykimo iš Kauno ,o kita pusė grįžimo bilietas nekils problemų su tai, ?

 138. Asta sako:

  Laba diena,
  Pirkdama bilietus padariau klaidą pavardėje (2 raidė u, o turi buti a), o vardas teisingas. 24 val. laike neistaisiau, nes tiesiog neuzkliuvo. Ar reikia daryti pavardės keitima? Ačiū!

 139. Karolina sako:

  Sveiki, atsispausdinau bilietus, bet parasytas kaip supratau neteisingas laikas atvykimo ‘Vartai uzdaromi 16:45′ ir ‘Atvykimo laikas 17:15′ nors 17:15 lektuvas turetu tik pakilti. Ar nebus jokiu problemu? Dekoju

 140. Ieva sako:

  Sveiki, norejau paklausti, per klaida, perkant bilieta ir viska pildant, buvo pasirinktas ne tas kreipinys, skris mergina, o i gmail atejo MR, ar galima bus skristi? Ar butina kazkaip pakeisti? Jei taip, kaip, ir kiek tai kainuoja?

 141. Kristina sako:

  Sveiki, norejau paklausti jeigu mano vyras uzsakinejo man su vaiku bilietus ir vaiko vardo viena raide netaisiklingai uzrase ar praleis mumis?

 142. Renata sako:

  Laba vakara,noreciau paklausti nuo keliu metu gali vaikai skraidyti vieni,mano dukrai 17 metu,ar gali jau viena skristi i Airija?Aciu…

  • Renata, Ryanair keleiviai nuo 16 metų gali skristi vieni. Jei nepilnametis vaikas vyksta į Airiją (ne Šengeno zonoje) vienas, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų vienas, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.

 143. Migle sako:

  Sveikiki. Noriu uzsisakyti biletus is vilniaus i stansteda kovo 19d. Kartu noriu pasiimti savo 3metu sunu. Biletus sakysiuosi tuo paciuo metu sau ir vaikui, ar reikes papildomai skambintis i ryanair bustine kad susietu mano ir vaiko biletus?

 144. Asta sako:

  Laba diena,

  Yra tokia situacija: sese nupirko 3 bilietus,ji sau savo sunui ir mano dukrai jei 4men. kita diena as nusipirkau, skrisim kartu tik bilietai pirkti skirtingom dienom.Tai sesei reikia tureti notaro sutikima del mano dukrytes ar nesvarbu nes ir as skrisiu?

 145. Agnė sako:

  Sveiki, skrisdami iš Vilniaus, turime vežtis vieną ampulę vaistų su švirkštu. Turime receptą(kompensuojamų vaistų knygelėj), vaistai originalioje pakuotėje.Bėda ta, kad jie nuolat turi būti ne aukštesnėje nei +8 laipsniai temperatūroje – ar būtų galimybė skrydžio metu (apie 3 val., skrydis- į Barseloną)juos pasidėti į lėktuvo šaldytuvą?Kur reikėtų kreiptis tokiu klausimu?

  • Agne, aviakompanija Ryanair leidžia į lėktuvo vidų įsinešti antrą mažą rankinę (35x20x20 cm), kuri galėtų būti šaltkrepšis vaistams. Kadangi vaistai yra skysti, jie turėtų būti laikomi prie visų skysčių. Praėjus patikrą vaistus galėtumėte įsidėti atgal. Turėtumėte kreiptis tiesiogiai į centrinę Ryanair būstinę, jie galėtų patikslinti, ar Ryanair lėktuvuose yra šaldytuvai ir ar būtų galimybė skrydžio metu vaistus palaikyti šaldytuve.

 146. Silvija sako:

  Ir del vaiko paklausti kovo menesy kai skrisime vaikuj bus 8 men automobiline kedute privalo buti lektuvo salone ? ar galesiu vaikuj padaryti misinuka? ar galesiu lektuve isinesti jau padaryta vaiko arbata? ir kaip del vaiko maniezo daryti kai eisim i registratura jau ten registraturoje paims manieza ir vaiko vezymeli? ir dar klausymas butu automobiline kedute pas jus turi kokius reikalavymus ar nesvarbu kokia ji?

 147. Silvija sako:

  Laba diena,
  Kovo menesy skrendame i ispanija ir noriu veztis manikiuro priemones tai yra akrilas gelis zirklutes ir visos kitos priemones nagams tas priemones nedesiu i rankini bagaza tik noriu paklausti ar veztis galiu nes ten ir skysciai bus atitinkami atlikti nagu priauginimam..?

  • Silvija, pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles, visi skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml talpos indeliuose ir sudėti į vieną bendrą ne didesnį kaip 1 l talpos sandariai užsegamą permatomą maišelį. Jeigu priemonės turi aštrių/smailių detalių, jų neštis į lėktuvo saloną negalima. Taip pat dildės ar nagų žirklučių ašmenys neturėtų viršyti 6 cm. ilgio. Registruotame bagaže šias manikiūro priemones galima vežtis be problemų.

 148. Liepa Žukauskaitė sako:

  Laba diena,
  Tai galima pasiimti skysčius kurie būtų 100ml indelyje, bet kiek tokiu galima pasiimti?
  Tipo 10 po 100ml tai 1 litrą?????

  • Liepa, svarbiausia, kad skysčiai būtų ne didesniuose nei 100 ml induose ir neviršytų 1 l bendro tūrio. Viskas turi būti sudėta į vieną ne didesnį kaip 1 l talpos sandariai užsegamą permatomą maišelį.

 149. Edgaras sako:

  Turiu klausima ar galima skrendant i prancuzija ryanair linijomis is vilniaus veztis elektrine barzdaskute?Ir kuriame bagaze.Beto kaip su maistu ar mesos produktu rukytu galima vestis ?Ir kuriam bagaze?

  • Edgarai, ES šalyse maistą vežtis tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže galima. Atkreipkite dėmesį, jog kai kurie maisto produktai gali būti priskiriami prie skysčių kategorijos ir produktus reikėtų vežtis pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles. Barzdaskutę galite vežtis bet kuriame bagaže.

 150. Ruta sako:

  Sveiki, ar galima užsakyti Ryanair interneto svetainėje bilietą pirmyn iš Vilniaus į Madridą, o atgal du skrydžius – iš Madrido į Londoną ir po kelių dienų iš Londono į Vilnių. Kaip tai padaryti?

 151. Laurynas sako:

  Sveiki,
  norėčiau paklausti, kiek alkoholinių gėrimų galima vežtis registruotame bagaže iš Lietuvos į Airiją? Ar jie gali būti stiklinėje taroje. Iš anksto ačiū už informaciją.

  • Laurynai, alkoholio vienas asmuo į Airiją gali įvežti ne daugiau kaip 10 l stipriųjų alkoholinių gėrimų (ne stipresnių nei 70%), 20 l spirituoto vyno (pvz., portveino arba chereso), 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno), 110 l alaus. Alkoholiniai gėrimai gali būti stiklinėje taroje, tačiau gerai supakuokite, kad nesudužtų.

 152. Evelina sako:

  Sveiki, ar registruotame bagaže galima vežtis skysčius (šampūnai josjonai ir pan), kurių talpa didesnė nei 100ml, ir ar juos taip pat reikia sudėti į 1l talpos maišelius?

  • Evelina, registruotame bagaže skysčių gabenimas nėra apribotas (išskyrus alkoholio kiekius, kurie priklauso nuo šalies) ir į sandariai užsegamus maišelius dėti nebūtina.

 153. Monika sako:

  Laba diena , pirkau bilietus iš Vilniaus į Romą ir nenusipirkau bagažo pamaniau įsigysiu vėliau tačiau dabar noriu įsigyti ir esu gavusi iš Ryanair laišką kad negaliu to padaryt dėl valiutos keitimosi, kur galiu kreiptis dėl papildomo bagažo jeigu neina to padaryt internetu?

  • Monika, jei bilietus pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 154. Markas sako:

  Sveiki, skrendu is Lietuvos i Anglija, norėčiau paklausti ar galima rankiniame bagaze tureti vaistu.? Jei taip, tai ar jie butinai turi buti originaliose dezutese ar galima vezti juos palaidai? ( pvz lapeli tableciu be jokios dezutes ) ačiū už atsakyma :) )

 155. Inga sako:

  Sveiki,
  Planuoju skrydį į UK su savo 10 mėn. sūnumi, vyras kartu neskris. Ar reikalingas jo raštiškas sutikimas patvirtintas notaro?

  • Inga, jei vaikas vyksta į užsienio valstybę su vienu iš tėvų, pasienio kontrolės punkto pareigūnams reikia pateikti tik vaiko asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Papildomų dokumentų pateikti nereikia.

 156. simona sako:

  sveiki norejau paklausti kiek cigaru bloku galiu tureti su savimi iki patikros. skrendu is rygos i anglija east midlands. aciu

  • Simona, leidžiamas tabako gaminių kiekis keliaujant į Angliją negali būti didesnis kaip 800 cigarečių (4 blokai), 400 cigarilių, 200 cigarų, 1 kg tabako.

   • Diana sako:

    Sveiki,noriu paklausti dėl bagažo ar gal lagaminas būti autobusinis lagaminas, jai jo matmenys 50 ir 40 ? Ir nereikės už jį mokėti?

    • Diana, į aviakompanijos Ryanair aviabilieto kainą įskaičiuotas rankinis bagažas (iki 10 kg), kurio išmatavimai negali viršyti 55x40x20 cm. Jei jūsų bagažas atitinka šiuos reikalavimus, problemų nebus ir mokėti nereikės.

 157. Andrius sako:

  Sveiki. Jei vietoj korteles, kaip asmens dokumenta irasiau pasa, ar turetu del to kilti problemu?

  • Andriau, jei bilietus pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų duomenis. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 158. Rasa sako:

  Laba diena,
  2015 01 28 turiu skrydžio bilietą į Prancūziją, tačiau mano paso galiojimas baigiasi 2015 03 21. Ar tai nesukels papildomų problemų, ar turėčiau suskubti pasikeisti pasą?
  Dėkui už atsakymą!

  • Rasa, svarbiausia, kad pasas galiotų jūsų visos kelionės metu.

   • Viktorija sako:

    Laba diena,
    ar rankiniame bagaže, skrendant su ryanair galima vežtis: dešros, sausainiu, guminukų, batono ir pan.? ar nekils problemų? Beje, kur įsigyti maišelį skysčiams? Vilniaus oro uoste bus? Ar tinkamas bet kokio dydžio permatomas su užtrauktuku? Ar mėginėlius, supokuotus po 5 ml irgi dėti į maišelį?

    • Viktorija, jei keliaujate ES ribose, maistą rankiniame bagaže vežtis galite. Ne didesnius nei 100 ml talpos indelius turite sudėti į vieną permatomą ir užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro talpos krepšelį. Šį maišelį galite įsigyti ir oro uoste. Mėginėliai taip pat turi būti supakuoti kartu su visais skysčiais.

 159. Monika sako:

  sveiki,skrendu is london stansted i rygos oro uosta su 5men kudikiu ir jo laikinu grizimo dokumentu.ar nekils rygoje problemu,kad dokumentas lietuviskas ir nera vertimo i anglu kalba? ir ar isvis nekils jokiu problemu? irodymo kad tesiu kelione lietuvoje neturiu.i lietuva grisiu automobiliu,ir tokiu,kaip autobuso bilietai,irodymui,neturesiu.

  • Monika, kūdikio asmens grįžimo pažymėjimo versti į anglų kalbą nereikia. Jei neturėsite jokių įrodymų, kad vyksite į Lietuvą, tiesiog paaiškinsite, kad kelionę į Lietuvą tęsite automobiliu ir problemų kilti neturėtų.

 160. aaaaaa sako:

  Ar galima skrendant į maišelį skirtą skysčiams įdėti gelinių lakų? ir papuošalus ar reikia į pakuoti ir kur juos dėti?

 161. Nerijus sako:

  Sveiki, skrendam is Stanstedo i Vilniu, uzsiregistravom stanstede stovejimo aikstele kad butu masina kur laikyti, taciau jokio bilieto i e-pasta negavau, norejau paklausti ar atsius man koki dokumenta patvirtinanti kad as turiu uzsirezervaves vieta ar man tiesiog vaziuoti i ta aikstele ir ten viskas bus automatiskai, nes as suvedziau automobilio numerius pries registruodamas bilietus ar mokedamas. Dekui uz atsakymus

 162. agne sako:

  Ar gali kudikio bagazo ismatavimai buti tokie pat kaip suaugusiojo rankinis bagazas?

 163. agne sako:

  Laba vakara, noriu pasiteirauti kokie bagazo ismatavimai priklauso kuikiui iki 2 metu? Randu informacija tik, lad 5 kg, o ismatavimu niekur neraso.
  Aciu

 164. Erdvile sako:

  Laba diena.Ar galima rankiniame bagaze vezti varskes surelius,pirktus parduotuveje.Aciu uz atsakyma.

 165. Aistė sako:

  Laba diena,
  ar rankiniame bagaže galima vežtis maisto produktus, t.y. sūris, arbata, šakotis, medus (viskas tvarkingai supakuota namų sąlygomis lauktuvėms)? Ačiū!

  • Aiste, priklausomai nuo šalies į kurią keliaujate. Jei keliaujate ES ribose, maistą vežtis galima. Tačiau skystos ir tirštos konsistencijos produktus turite supakuoti pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles. Taip pat laikykitės rankinio bagažo dydžio ir svorio apribojimų.

 166. Raimonda sako:

  Sveiki, ar skrendant su ryanair galima vestis zaislus,kurie groja, na kitaip sakant yra su batareikom :) Dekoju

 167. Sarune sako:

  Laba diena,
  Esu Lietuvos piliete, noriu keliauti su savo kudikiu, kuris turi Ispanijos pilietybe ( nespejau sutvarkyti Lietuvos pilietybes dokumentu) is Barselonos i Vilniu. Musu pavardes yra skirtingos. Sakykite, prasau, ar galesiu keliauti su vaiko Ispaniska asmens tapatybes kortele? Taip pat turiu Ispaniska gimimo liudija, kur parasyta, kad esu jo mama.
  Del apsaugos dirzo kudikiui, reikia is anksto susisieti su Ryanair, ar fakturacijos metu tai yra daroma?

  Aciu

 168. Gleb sako:

  Laba diena!
  Sausio 28 diena 15:50 mes atskrendame is Tenerife i Londono Stanstedo aerouosta. Ir turime isskristi is to pacio aerouosto ta pacia diena 17:15 i Vilniaus aerouosta. Tai reiskia kad tarp skrydziu turesime 1 val. 25 min. Registruoto bagazo neturesime. Kaip mums suspeti? Ar butina mums kirsti JK siena (UK border), iseiti i miesta? Nes pastebejome kad tai uztrunka apie 1 val. Ar nera Stanstedo aerouoste supaprastintos proceduros patekimo (persedimo) i kita skrydi?

  • Priklausys nuo jūsų skrydžio laiko ir oro uosto apkrovimo jūsų persėdimo į kitą lėktuvą metu. Jums teks iš naujo pereiti patikras oro uoste. Ar bus ilgos eilės prie saugumo patikros, priklausys nuo keleivių skaičiaus. Jei bus prastos oro sąlygos ar techniniai gedimai, pirmasis skrydis gali vėluoti. Skrendant su aviakompanija „Ryanair“, prie vartų turėtumėte būti ne vėliau kaip 30 min. iki skrydžio, kadangi vartai užsidaro likus 20 min. iki skrydžio. Atskridus į oro uostą, turėsite pereiti JK sieną, kadangi Anglija yra ne Šengeno zonoje. Tuomet reikės patekti prie saugumo patikros punktų ir pereiti patikrą iš naujo. Teks pasiskubinti ir turėtumėte suspėti.

 169. Evelina sako:

  Sveiki, pirkau bilietą per ryanair.com puslapį ir jis buvo nustatytas lietuvių kalba. Įrašant savo vardą ir pavardę reikėjo rinktis ponia, panelė ar ponas, kadangi buvo visos trys P raidės, pasirinkau pačią pirmą ir anglų kalba rezervacijoje parašyta Mr. ar tai labai blogai, ar nėra jokio skirtumo?

 170. Vilma sako:

  Sveiki. Ar galima bagažą, kuris buvo registruotas vienu bilietu perkelti į kitą?

 171. Akvile sako:

  Labas vakaras,norejau paklausti. Skrendu is rygos i uk ir jei as skrendu i lietuva tik viena karta per metus ar galiu veztis daugiau cigareciu jei pati rukau? nes skaiciau kad per metus galima veztis 16bloku

 172. Laura sako:

  Sveiki. Perkant is karto du bilietus ivyko klaida ir abu bilietai buvo nupirkti mano vardu. Bandau pakeisti pavarde, bet niekaip nepavyksta, bandant moketi kortele ar Paypal paspaudus mokejimo uzbaigima, sistema ismeta kad ivyko klaida siuo mokejimo budu ir praso bandyti dar karta veliau. puse dienos bandau pakeisti pavarde, skrysdis is Kauno I londona sekmadieni 18d. Bandau susisiekti su raynier telefonu niekas neatsako. Nejau niekas prie tel nebudi jusu informacijos centre? Vardo pakeitimo mokesti man vis dar rodo litais.

  • Laura, jums reikėtų susisiekti tiesiogiai su savo bilieto pardavėju. Jei bilietą pirkote ryanair.com puslapyje, skambinant iš Lietuvos: +448712460000 (skambučio kaina 10 pensų už minutę. Skambučiai iš mobiliųjų telefonų ar kitų tinklų gali kainuoti daugiau. Skambučių centro darbo laikas (Didžiosios Britanijos laiku): nuo pirmadienio iki penktadienio 9:00 – 18:00 val., šeštadieniais 10:00 – 17:00 val., sekmadieniais 11.00 – 17.00.
   Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, visais klausimais kreipkitės į sistemos administratorių.

 173. ruta sako:

  ar galima skrendant urna kartu tureti su savim?ir kokiu dokumentu reikia?

  • Rūta, pagal aviakompanijos taisykles urną galima gabenti kaip papildomą rankinio bagažo vienetą (ji negali viršyti standartinių rankinio bagažo išmatavimų) nemokamai, jei keleivis turi mirties liudijimo ir kremavimo liudijimo kopijas. Urna privalo būti supakuota taip, kad nebūtų trikdomi kiti keleiviai, t.y. jie nematytų, kas yra viduje.

 174. Agne sako:

  Laba diena,
  spausdinausi įlaipinimo bilietą, tačiau jame nesutampa nurodytas atvykimo laikas. Skrendu 2015-01-21 į Liverpulį iš Vilniaus. Peržiūrint skrydžio informaciją rodo gera atvykimo laiką. 13.05, o kada atspausdinu atvykimo laikas yra 11.55. Ar tai nieko tokio?

 175. Raimundas sako:

  Laba diena.
  Siuo metu kelis menesius gyvenam Tenerifeje. Kovo 16 dienai nupirkom bilietus skrydziui is Tenerifes I Lietuva per Londona. Skrenda mano 3 vaikai ( 23, 15, 2 metu) bei suaugusios dukters draugas. Ar neiskils jokiu problemu skrendant nepilnameciams su pilnamete seserimi? Ar gal but reikia kokiu sutikimu, igaliojimu ir pan.
  Aciu

  • Raimundai, vaiko, kuris yra Lietuvos Respublikos pilietis, grįžimui į Lietuvos Respubliką reikia tik asmens tapatybės dokumento (paso arba asmens tapatybės kortelės), papildomų sutikimų ar kitų dokumentų pateikti nereikia, nesvarbu, su kuo jis grįžta. Tačiau skrendant į iš Tenerifės į Londoną pasienio pareigūnai gali paprašyti tėvų sutikimo. Nes jei vaikas vyksta į užsienio valstybę su lydinčiu asmeniu, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.

 176. Gintautas sako:

  Sveiki! Negaliu užsiregistruoti skrydžiui, nes negaliu nupirkti vietą atgaliniam skrydžiui. Problema ta, kad bilietai buvo pirkti litais, ir vieta atgaliniam skrydžiui nurodyta litais, bet privalo būti eurais. Kiek anksčiau gavau e-mail iš Ryanair, pacituosiu: Important Information regarding your Ryanair booking NKSMMW
  Inbox
  x
  Ryanair Customer Services

  Jan 6 (6 days ago)

  to me
  Ryanair
  Dear Customer,

  Thank you for making a booking with Ryanair.

  As you are aware as of the 1st January 2015 Lithuanian litas have been replaced by the euro. If you intend on adding a service to your booking or making a change to your booking please be aware that as a consequence of this change unfortunately you will be unable to make these changes online and will have to contact our reservations team for assistance.

  If you need any assistance with changes to your booking you may chat (in English) with an agent , click here or you may call us , click here for our contact numbers.

  Kind regards

  Customer Service

  Ryanair Holdings plc (Company No. 249885) / Ryanair Ltd. (Company No. 104547).
  Registered in the Republic of Ireland. With registered address Airside Business Park, Swords, Co. Dublin, Ireland.

 177. Tomas sako:

  Ar rankiniame bagaže galima vežtis 4 blokus cigarečių ir 0,7l stipriųjų gėrimų? Skrydis į Angliją. Ačiū

  • Tomai, keliaujant į Angliją galima vežtis ne daugiau kaip 800 cigarečių (4 blokus). Rankiniame bagaže alkoholinių gėrimų vežtis nepavyks, nes galioja skysčių gabenimo apribojimai. Gėrimus galite vežtis registruotame bagaže arba įsigijus „Duty Free“ parduotuvėse praėjus saugumo patikrą. Nuo 2013.12.01 į lėktuvo saloną galima neštis „Duty Free“ parduotuvėse įsigytas prekes atskirai. Jas reikės pasidėti po kėde.

 178. Laima sako:

  Laba diena
  ar skrendant į Angliją galima vežti 4 blokus cigarečių bei 0,5 kg tabako

  Ačiū

 179. Dalia sako:

  Laba diena, turiu bilietus suaugusiam žmogui ir keturių metų vaikui, ta pačia data, tuo pat metu.Bilietai buvo pirkti atskirai. Perkant vaiką nurodžiau kaip suaugusį, tačiau dabar reikia pakeisti, kad tai yra vaikas ir nurodyti su kuriuo suaugusiu jis skris. Kaip tai padaryti?

  • Dalia, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę arba pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio keleivio rezervacijos.

 180. Svetlana sako:

  Ar galima nešti į lektuva kompiuteri ne lagamine o mažoj rankinei?

 181. Renata sako:

  SVEIKI noreciau jusu paklausti ar galima vesti rankiniam bagaze torta ,aciu

  • Renata, jei torto sudėtinės dalys nėra skystos ar tirštos konsistencijos, telpa į aviakompanijos numatytus rankinio bagažo dydžio ir svorio apribojimus, tuomet galima tortą vežtis rankiniame bagaže. Aviakompanija Ryanair leidžia pasiimti antrą mažą rankinę į lėktuvo vidų, tad jei tortas atitiktų tos rankinės išmatavimus (35 x 20 x 20 cm), būtų galima vežtis vietoj jos.

 182. Inga sako:

  Sveiki, kovo menesi zadame vykti is Anglijos i Lietuva savaitei. Savaites, kai busime Lietuvoje metu mano tapatybes korteles, kuria naudosiu skrendant, galiojimas baigsis. Lietuvoje darysiu nauja kortele. Ar nekils problemu isvykstant is Anglijos del to, kad korteles galiojimas toks trumpas. Ir jei pasikeistu tam tikri dokumento duomenys, kaip korteles numeris ar kt, ar tai nesukels problemu vykstant atgal i Anglija? Dekui

  • Inga, svarbiausia, kad asmens tapatybės kortelė galiotų jūsų kelionės į Lietuvą metu. Kuomet pasikeisite tapatybės kortelę, tuomet su naujais duomenimis turėsite registruotis į atgalinį skrydį. Biliete ir registracijoje į skrydį nurodyta keleivio pavardė ir duomenys turi sutapti su galiojančiame asmens dokumente, su kuriuo keleivis skrenda, nurodytais duomenimis.

 183. Lina sako:

  Labas vakaras, vasara planuoju skristi į UK su lydinčiu asmenimi, man 16 metų. Ar reikės man tėvu sutikimo ir ar reikia eiti pas notarus dokumento,kad neiškiltu problemų?

  • Lina, jei vaikas (iki 18 metų) vyksta į užsienio valstybę (šiuo atveju į Angliją) su lydinčiu asmeniu, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.

   • Lina sako:

    O dar dėl bagažo tai galima su savimi į lėktuvą rankini bagažą ir registruojamą bagažą turėti tik,kad atitiktu visus išmatavimus?

    • Lina, į aviakompanijos Ryanair aviabilieto kainą įskaičiuotas rankinis bagažas (iki 10 kg, 55 x 40 x 20 cm), kurį nešatės su savimi į lėktuvo saloną. Taip pat galima nemokamai į lėktuvą įsinešti ir antrą bagažą – mažą moterišką rankinę. Antroji rankinė negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų.
     Jei esate užsisakiusi registruoto bagažo gabenimo paslaugą, bagažą reikės užregistruoti oro uoste bagažo skyriuje, jo į lėktuvo saloną neštis negalima.

 184. milda sako:

  laba diena ar rankiniam bagazuj galima vestis masinos nr ?

 185. rasa sako:

  sveiki, gerokai is anksto pirkau bilietus birzelio23d 10.05h. dabar noreciau nupirkti dar viena bilieta birzelio23d, bet rodo 06.50h. ar cia visai kitas skrydis, nes 10.05h jau pilnas, ar pakeistas to pacio skrydzio laikas?

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Rasa, dėl tikslesnės skrydžio informacijos susisiekite su savo bilieto pardavėju.

 186. Lina sako:

  Ar padarius Check in, reikia bilieta atsispausdinti, ar uztenka oro uoste tik asmens dokumento, kuris nurodytas darant Check in ir skrydzio rezervacijos numerio?

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Lina, keliaujant su aviakompanija Ryanair, oro uoste būtina turėti atspausdintą įlaipinimo kortelę.

 187. Oksana sako:

  sveiki, noriu paklaust ar is Edinburgh galiu i Lietuva skrist be igaliojimo? man 16.

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Oksana, vaiko (iki 18 metų), kuris yra Lietuvos Respublikos pilietis, grįžimui į Lietuvos Respubliką reikia tik asmens tapatybės dokumento (paso arba asmens tapatybės kortelės), papildomų sutikimų ar kitų dokumentų pateikti nereikia.

 188. renata sako:

  labas, noriu paklausti kaip galiu rasti savo bilieta internete, nezinau rezervacijos numerio, aciu

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Renata, jei pirkote bilietą per ryanair.com, savo rezervacijos numerį galite sužinoti per „Manage booking“ pasirinkę trečią opciją, kuri nereikalauja užsakymo numerio. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 189. feja sako:

  Labas vakaras :)

  Nusipirkau bilietus i norvegija 23-26 dienomis , uzsiregistravusi i skrydi gausiu iskrat abu pirmin-atgal ilaipinimo talonus ar atskirai? nes nuo skrydziu 2 dienu tarpas yra. labai idomu,.
  2. i oro uosta atvykus taip pat reikia registruotis ar ne?
  ACIU ;)

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Jei bilietus įsigijote ryanair.com svetainėje, turėsite atlikti registraciją į skrydį per „Manage booking“. Įlaipinimo kortelės („Boarding Pass“) nebus atsiunčiamos – jas reikės atsispausdinti iš karto arba išsisaugoti. Nemokama registracija atliekama internetu ne anksčiau kaip likus 7 dienoms iki skrydžio ir ne vėliau kaip likus 2 valandoms iki skrydžio.
   Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, atėjus tinkamam terminui jūs būsite užregistruota į kiekvieną skrydį ir gausite įlaipinimo korteles („Boarding Pass“), kurias turėsite atsispausdinti. Įlaipinimo korteles į abu skrydžius gausite atskirai.
   Papildomai registruotis į skrydį oro uoste nereikia.

 190. Vaidotas sako:

  Keliaujame keturiese: 2 suaugę, kūdikis (iki 24mėn), vaikas (6 m). Ar teisingai suprantu, kad galime imti 4 įrangos vienetus vaikams (po du vaikui ir kūdikiui)?
  Pvz. : dvi auto kėdutės ir du vėžimėliai?

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Vaidotai, pagal Ryanair taisykles, keliaujant su kūdikiu/vaiku nemokamai galima vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį ir automobilinę kėdutę, kelioninę lovelę arba automobilio sėdynę. Konkretus amžius, iki kada galima vežtis šią įrangą, nėra nurodytas. Jei įranga, kurią norite pasiimti, 6 metų vaikas naudojasi, tuomet mokėti nereikės.

 191. Oksana sako:

  sveiki,man 16 metu, pavasarį žadu skristi iš Edinburgh į Kauną, įgaliojimo dar neturiu bet grįžtant į Edinburgh jau turėsiu. Bet ar skrendant i Kauną manęs neprašys jo ? Galiu skristi i Lietuva ?
  Ačiū.

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Oksana, vaiko, kuris yra Lietuvos Respublikos pilietis, grįžimui į Lietuvos Respubliką reikia tik asmens tapatybės dokumento (paso arba asmens tapatybės kortelės), papildomų sutikimų ar kitų dokumentų pateikti nereikia.

  • Diana sako:

   Laba diena noriu paklausti ar 16 metų galima būti lydinčiuoju kitam žmogui jai jam 14 metų, ir skristi į Angliją.

 192. Audtius sako:

  Labas,pirkau bilietus pirmyn,atgal i Tenerife,pirmyn bilietus gavau,atgal ne.Tai ir atgal galioja 6-2d. taisykle? Kur etsispauzdint?

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Įlaipinimo kortelės atsiunčiamos likus 2-6 dienoms iki skrydžio, atlikus nemokamą registraciją (likus ne mažiau kaip 7 dienoms). Keleiviai už papildomą mokestį gali pasirinkti sėdimas vietas tuomet, kai atliekama išankstinė registracija internetu (nuo 30 dienų iki 2 valandų prieš skrydį), tuomet įlaipinimo kortelės atsiunčiamos anksčiau. Atsispausdinti turėsite savarankiškai. Jei pageidaujate įlaipinimo korteles gauti prieš kelionę, susisiekite su savo bilieto pardavėju.

 193. Evelina sako:

  Sveiki, ar būtina už papildomą mokestį rezervuoti vietas lėktuve, jeigu noriu, kad 12 metų mergaitė ir ją lydintis suaugęs brolis sėdėtų šalia esančiose vietose? Ačiū.

 194. Sandra sako:

  Labas vakaras, ar galima rankiniame bagaze veztis kuno sviesta 200ml?
  Ir liko 3 dienos iki isskridimo i Kauna ir Lutono, bet bilietu neatsiuncia,ar dar atsius? ar jau skambinti? Pirkau bilieta pirmyn ir atgal

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Sandra, kūno kremo rankiniame bagaže vežtis negalėsite, kadangi pakuotės tūris viršija leistiną skysčių kiekį.
   Jei bilietą pirkote ir užsiregistravote į skrydį svetainėje ryanair.com, įlaipinimo kortelės neatsiunčiamos. Jas reikia atsispausdinti iš karto arba išsisaugoti. Įlaipinimo korteles galite rasti per „Manage Booking“.
   Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, susisiekite su savo bilieto pardavėju ir gausite įlaipinimo korteles.

 195. Monika sako:

  Laba diena, jei sukeiciau varda ir pavarde vietomis, ta prasme ivedziau vietoj Andrius Petrauskas, Petrauskas Andrius. Ar bus problemu oro uoste? Ar gales zmogus skristi? Ar butina apkeisti?

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Monika, kad nekiltų problemų ir būtų ramiau laukti skrydžio, susisiekite su aviakompanija Ryanair ir pakoreguos keleivio duomenis.

 196. haris sako:

  Sveiki,
  Noriu paklausti ar galima nusipirkti registruotą bagažą pačiame oro uoste prieš skridį?

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Hari, galite užsisakyti registruoto bagažo gabenimą oro uoste, tačiau paslaugos kaina bus didesnė.

 197. klaustukas sako:

  Sveiki,kiek cigareciu galima veztis i Airija? Anksciau rase,kad 1 su puse bloko, dabar randu, kad tik 1 bloka. Tai norejau paklausti koks tikslus skaicius?

 198. ernesta sako:

  Sveiki kaip pildyti check in, kai turiu laikina isduota pasa, nes senas buvo pamestas, isduotas gryzimo lapelis,is uk i LT. darant check in leidzia pasirinkti tik pasa arba id kortele. sistema neleidzia pasiringti 2014/12/29,o iki tos dienos galioja tas gryzimo lapelis.

 199. Dalia sako:

  Sveiki,
  nusipirkau 2 bilietus į Airiją gruodžio 26 dieną, užpildžiau duomenis registracijai į skrydį, bet negaunu įlaipinimo talonų. ką daryti?
  Taip pat noriu nusipirkti papildomą registruotą bagažą iš Airijos į Lietuvą internetu,tačiau suvedus duomenis rašo klaidą ir negaliu nusipirkti.

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Dalia, jei bilietą pirkote ir užsiregistravote į skrydį svetainėje ryanair.com, įlaipinimo kortelės neatsiunčiamos. Jas reikia atsispausdinti iš karto arba išsisaugoti. Įlaipinimo korteles galite rasti per „Manage Booking“.
   Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, susisiekite su savo bilieto pardavėju ir gausite įlaipinimo korteles.
   Kaip užsisakyti papildomo registruoto bagažo gabenimo paslaugą, rasite prie „Dažniausiai užduodamų klausimų“.

   • Sandra sako:

    Labas vakaras, ar galima rankiniame bagaze veztis kuno sviesta 200ml?
    Ir liko 3 dienos iki isskridimo i Kauna ir Lutono, bet bilietu neatsiuncia,ar dar atsius?ar jaus kambinti? Pirkau bilieta pirmyn ir atgal

 200. Ruta O. sako:

  Laba vakara, norejau pasiklausti jusu tiesiogiai, nes neradau jokio panasaus atsakymo i mano klausima…
  o mano klausimas toks: ar gali 17 metu paauglys skrist vienas?
  o gal jis gali su savimi kartu paimti 11 metu sesute? ar imanomas toks variantas?
  labai prasau kuo skubiau atsakyti, nes bilietai nupirkti jau, taciau skrendantis suauges asmuo su jais daugiau skrist nebegali… o skrydis jau ryt…

  pagarb. Ruta O.

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Rūta, Ryanair keleiviai nuo 16 metų gali skristi be palydos ir gali lydėti jaunesnį keleivį Ryanair skrydžiuose. Tokiu atveju, bilietai turėtų būti perkami kartu. Taip pat nepilnamečiams gali reikėti tėvų sutikimo, kad vaikai vyktų vieni. Ar reikalingas tėvų sutikimas, priklauso nuo šalies, į kurią nepilnamečiai keliauja.

   • Ruta O. sako:

    o jeigu skrenda i Airija? Tuomet reikia tevu sutikimo?

    Aciu!

    • ryanair-skrydziai.lt sako:

     Rūta, taip, kuomet nepilnametis keliauja į Airiją (ne Šengeno zonoje), tėvų sutikimas yra būtinas. Nebent vaikų deklaruota gyvenamoji vieta yra Airijoje, tuomet pasienio pareigūnams pakaks pateikti originalų dokumentą, įrodantį, kad jie yra registruoti Airijoje arba išregistruoti iš Lietuvos. Tokiu atveju tėvų sutikimo nereikės.

 201. Saulius sako:

  2015 m. sausio 4 d. is Varsuvos Modlino oro uosto isskrendu I Tenerife. Vaziuosiu is Vilniaus automobiliu. Prasom pasakyti kurioje automobiliu stovejimo aiksteleje patogiausia palikti automobili Modlino oro uose. Maciau, kad ju yra keletas. Kuria paratumet, kad butu patogiau. Dekui. Lauksiu atsakymo

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Sauliau, Modlino oro uoste yra trumpalaikė (iki 5 dienų) ir ilgalaikė (nuo 5 dienų) automobilių stovėjimo aikštelės. Priklausomai nuo jūsų kelionės trukmės, vienoje jų galėsite palikti savo automobilį. Daugiau informacijos galite rasti oro uosto tinklapyje.

 202. Lexi sako:

  Laba diena situacija tokia uzsakiau bilieta draugui senokai jai gal pries menesi ir tik dabar pastebejau kad pavardeje yra klaida ar galima tai pakeisti check in dar nepadareme.

 203. Vitalija sako:

  sveiki norejau paklausti sendien usakinejau bilietus sau ir savo draugui ir pamirsau pazymeti jog skris kudikis,kaip man dabar dasakyti mazylei bilieta? aciu

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Vitalija, jei bilietus pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 204. Rasa sako:

  Sveiki,

  mane domina, kiek tabako (cigaretėms) galima vežtis skrendant į Airiją? Žinau, kad reikia jį vežtis nepraardytais pakeliais, o dažniausiai jie būna supakuoti po 40 g.

  Dėkoju.

 205. Ineta sako:

  Laba diena, pirkau bilietus i anglija is lietuvos, atvykstanciam zmogui atostogu metu bus pasibaigus tapatybes kortele ir skrendant atgal bus 3 dienos kaip pasibaigus, ar nebus blogai?ar kortele dar galioja menesi po pasibaigimo?

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Ineta, asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas privalo galioti kiekvieno skrydžio metu. Jei dokumento galiojimas baigsis kelionės metu, kreipkitės į vietoje įsikūrusią Lietuvos Respublikos ambasadą arba konsulatą dėl asmens grįžimo pažymėjimo išdavimo. Arba dokumentą reikėtų pasikeisti dar prieš išvykimą į Angliją.

 206. Irma sako:

  Perkant bilieta nusipirkome 15KG registruoto bagazo. Ar galima pasikeisti I 20kg primokejus skirtuma?

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Irma, primokėjus bagažo svoris nekeičiamas. Esant poreikiui, galima įsigyti antrojo registruoto bagažo gabenimo paslaugą.

 207. Ramunė sako:

  Sveiki. Ar galima į Didžiąją Britaniją rankiniame bagaže vežti lašinius ir dešras?

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Ramune, keliaujant į Angliją savo reikmėms galima pasiimti ir lašinių, ir dešros. Svarbiausia neviršyti rankinio bagažo dydžio ir svorio apribojimų.

 208. kristina sako:

  vesiuosi plansete ar ji galma ideti i rankini bagaza ir eiti per patikra ar isimti reikia is bagazo, lasiukai i nosi taipat turi buti maisiuke su visais skisceis,

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Kristina, planšetinį kompiuterį rankiniame bagaže vežtis galima. Lašiukai į nosį turi būti gabenami kartu su kitais skysčiais pagal jų gabenimo rankiniame bagaže taisykles.

 209. kristina sako:

  sveiki. norejau paklausti . skrisiu su rayner rankineme bagaze vesiuos tepala nuo skausmo ji reikia sudeti i maisiuka prie visu skisciu ir padeti bagaze ar reikia isimti ir eiti per patikra su juo.

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Kristina, kadangi tepalas yra tirštos konsistencijos, supakuokite kartu su kitais skysčiais pagal jų gabenimo rankiniame bagaže taisykles.

 210. Jolanta sako:

  Sveiki,sakykit ar kudikio 5kg bagaza butina sutalpinti pas save i 10kg bagaza ir viso butu 15 kg,ar galimas atskiras krepsys?aciu

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Jolanta, keliaujant su kūdikiu (iki 2 metų) jam priklauso atskiras 5 kg rankinio bagažo gabenimas. Kūdikio 5 kg bagažui išmatavimų apribojimai nenurodomi.

 211. Renata sako:

  Laba diena,
  norėčiau sužinoti ar skrendant iš Lt į UK galima rankiniame bagaže vežtis alkoholinius gėrimus,pirktus ne „Duty free“? Jei galima,tai:
  1) kaip jie turi būti supakuoti?
  2) jei galima,tai kokį kiekį galiu įsidėti,pvz.kiek butelių leistina brendžio 0,7l talpos + putojančio vyno 0,7l + alaus skardinėje talpoje po 0,5l?
  O jeigu galima TIK pirktus „Duty Free“,tai taip pat įdomu žinoti,kokios įpakavimo sąlygos ir mišrus alkoholio kiekis?

  Labai ačiū už išsamų atsakymą ;)
  Sėkmės jums.

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Renata, rankiniame bagaže alkoholinių gėrimų vežtis nepavyks, nes galioja skysčių gabenimo apribojimai. Gėrimus galite vežtis registruotame bagaže arba įsigijus „Duty Free“ parduotuvėse praėjus saugumo patikrą. Nuo 2013.12.01 į lėktuvo saloną galima neštis „Duty Free“ parduotuvėse įsigytas prekes atskirai. Jas reikės pasidėti po kėde. Kiek alkoholinių gėrimų galima vežtis į Angliją rasite prie „Dažniausiai užduodamų klausimų“.

 212. Jevgenija sako:

  Sveiki,

  kartu skrenda 1 m ir 3 men vaikas ir 5 metų vaikas. Jūsų svetainėjė perskaičiau, jog vaikui iki 2 metų amžiaus nemokamai galima gabenti vežimą bei automobilinę kedutę, o 5 metų vaikui automobilinė kedutė gabenti jau kainuoja ar ne?

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Jevgenija, pagal Ryanair taisykles, keliaujant su kūdikiu/vaiku nemokamai galima vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį ir automobilinę kėdutę, kelioninę lovelę arba automobilio sėdynę. Konkretus amžius, iki kada galima vežtis šią įrangą, nėra nurodytas. Jei automobiline kėdute, kurią norite pasiimti, 5 metų vaikas naudojasi, tuomet mokėti nereikės. Kitu atveju teks susimokėti nustatytą mokestį kaip už papildomą kūdikio/vaiko įrangą (iki 20 kg). Detalesnę informaciją rasite prie „Dažniausiai užduodamų klausimų“.

   • Jevgenija sako:

    Jei teisingai supratau, 2 vnt papildomos irangos priklauso kiekvienam vaikui (siuo atveju 1 vaikui: vezimas bei kedute, 2 vaikui tik kedute). Ar gali buti vezime dirzais pritvirtintas vokelis, jis ir liktu jame skrydzio metu.

    • ryanair-skrydziai.lt sako:

     Jevgenija, abiems vaikams vienodai priklauso po 2 papildomos įrangos vienetus. Jūsų atveju ir vežimėlis, ir automobilinė kėdutė. Dėl vežimėlyje pritvirtino vokelio problemų kilti neturėtų.

 213. Agne sako:

  Sveiki, skrisiu pirmą kartą, kūne turiu nemažai auskarų… juos išsiverti gan sudėtinga. Ar būtina išsiverti, o gal praeisiu patikrą su jais?

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Agne, einant per patikrą patartina neturėti metalinių papuošalų (auskarų, žiedų, apyrankių, laikrodžių ir kt.). Kaip sureaguos metalo detektorius kiekviename oro uoste, pasakyti negalime.

 214. Anatolijus sako:

  Turiu nusipirkęs bilietą Vilnius – Milanas (Bergamo) – Vilnius, skrydis
  2871 ir 2872, 2015-02-17 ir 2015-02-24. Po bilietų pirkimo keitėsi (paankstino 1 valanda) išskridimo laikas. Apie tai man Ryanair pranešė atsiųsdami elaišką. Ar aš turiu dabar atlikti kokius nors veiksmus?
  Ačiū.

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Anatolijau, atidžiai perskaitykite, kas rašoma laiške.

   • edita sako:

    sveiki planuojame skristi is bremeno i riga su jusu kompanija ,keliauja du suauge ir du vaikai 1,6 metu ir 6men kudikis .norejome paklausti ar galime iduoti dvi automobilines kedutes ir ar reikia ipakuoti ar pranesti kad turesime dvi automobilines kedutes?planuojame skristi tik su rankiniu bagazu.aciu

 215. Jonas sako:

  Labas,
  Taip ir nematau atsakymo į mano klausymą apie akumuliatorinį tiesinį šlifuoklį. Tai toks juvelyrų, skulptorių naudojamas prietaisas, tinkamas ir gręžti. Ar galima vežti rankiniame bagaže?

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Jonai, deja, bet akumuliatorinio tiesinio šlifuoklio rankiniame bagaže gabenti negalima.

 216. ruta sako:

  laba diena,noriu paklaust ar galima rankiniam bagaze veztis maisto? skrydis kaunas dublinas?

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Rūta, ES šalyse maistą vežtis tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže galima. Atkreipkite dėmesį, jog kai kurie maisto produktai gali būti priskiriami prie skysčių kategorijos ir produktus reikėtų vežtis pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles.

 217. Gabija sako:

  Dar norėjau paklausti ar rankiniame bagaže galime vežtis medicininius švirkštus, supakuotus be vaistų? Ar yra ribojama kiek vienetų galima gabenti?

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Gabija, švirkštus rankiniame bagaže vežtis galima, jei adatos ne ilgesnės nei 6 cm. Apribojimai švirkštams nėra nurodyti.

 218. Gabija sako:

  Sveiki, skrendame su 4 mėnesių kūdikiu į Angliją. Nelabai suprantu ar galime mažylei pasiimti automobilinę kėdutę, ar ją reiktų kažkur registruoti, ar ji bus nemokamai registruojama?

 219. Gabrielė sako:

  Laba diena, man vis dar neaišku.Esu 17 metų, poryt skrisiu viena į Birminghamą, Jungtinę Karalystę. Ar man reikia tėvų sutikimo? Dėkoju už atsakymą.

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Gabriele, vysktant į Jungtinę Karalystę vieno iš tėvų sutikimo jums reikės. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.

   • erika sako:

    laba diena iskilo vienas keblus klausimas, mes uzsisakemebilietus ir dabar Kaip tie bilietai yra tik del rezirvavimo vietos neaisku, mes ziurejo ir seip butu mokama bet buvo parasyta kad gruodzio 14d bus nemokama rezervacija vietu koke tikimybe kad kartu sedetume suvyru ir vaiku ar geriau pirkti vietas ar ir bus tikimybe kad nemokamai ta diena bus paskirtos vietos sale vienas kito?

 220. Agne sako:

  Sveiki, skrendu su ryanair kompanija i lietuva, ar galima rankiniame bagaze vezti dvieju tipu Kaledines girliandas? Viena paprasta su lemputemis, kita sudaro 8 varvekliai po 30cm.

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Agne, problemų dėl kalėdinių lempučių girliandų rankiniame bagaže kilti neturėtų.

 221. Regina sako:

  Sveiki! Planuojame kelione. Tad noriu paklausti. Dukra serga cukriniu diabetu. Kokius dokumentus reikia pasiimti, kad kilus klausimams/ nesklandumams patikros metu, dėl insulino? Ir antras klausimas. Vyras yra po širdies operacijos, pakeistas vožtuvas į dirbtiną. Tad, ar reikia kokių tai dokumentų, nes vartoja vaistus. Niekad dar nesam skridę(su vyru) tai nežinome.
  Ačiū!

 222. Simona sako:

  Sveiki. Pirkdama bilietą užregistravau keleivio pirmą vardą Laima, nors pase nurodytas yra Laimute. Ar būtinas vardo keitimas? Ar keleivis turės problemų išskrendant iš Lietuvos?

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Simona, atsakymą rasite prie „Dažniausiai užduodamų klausimų„.

   • Simona sako:

    Žinoma, kad prieš užduodama klausimą perskaičiau pateiktą informaciją, tačiau situacija nėra iki galo aiški, nes nors vardo pirmos keturios raidės sutampa, bet trikdo tai, kad visa galūnė skiriasi. Taigi ar tai traktuojama kaip smulki klaida dėl kurios reikėtų nesijaudinti. Labai tikiuosi sulaukti konkretesnio atsakymo.

    • ryanair-skrydziai.lt sako:

     Simona, jūsų klaida nėra traktuojama kaip labai didelė, tokių klaidelių pasitaiko gana dažnai. Tačiau geriausia būtų, kad pasiskambintumėte į centrinę Ryanair būstinę ir jie pakoreguos vardą. Jeigu bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių ir padės išspręsti šią problemą.

 223. Justina sako:

  Laba diena
  Zadu skristi su kudikiu, iskilo toks klausimas. Ar galeciau bagazo pridavimo vietoje atiduoti ir vezimeli(kad nereiketu vienai tysioti visko nes skrendu viena) o kudiki isideti i nesykle ir taip eiti i lektuva?
  Beje ar skrendant is Lietuvos reikia kazkokiu dokumentu (apart paso) kudikiui jei pavarde yra tecio o ne motinos?
  Aciu uz atsakymus

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Justina, kūdikio/vaiko įranga turi būti užregistruojama oro uoste prie bagažo skyriaus. Registracija baigiama likus 40 min. iki skrydžio. Jei norėsite, galėsite vežimėlį atiduoti į bagažo skyrių ir toliau keliauti su nešykle.
   Jei vaiko ir mamos pavardės skiriasi, reikia turėti su savimi gimimo liudijimą.

 224. Nepilnametis sako:

  Sveiki, ar 16 metu paaugliai gali keliauti i Italija be tevu sutikimo?

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Jeigu vaiko iki 18 metų kelionės tikslas yra Šengeno valstybė (šiuo atveju Italija), tai taikomas Šengeno susitarimas ir nesvarbu, ar vaikas vyktų su lydinčiu asmeniu ar vienas, vieno iš tėvų sutikimo nereikia turėti.

 225. Vytautas sako:

  Sveiki,
  Noriu paklausti ar galima rankiniame bagaže vežtis fotoaparato teleskopinį laikikli-rankena.

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Vytautai, jeigu fotoaparato laikiklis telpa rankiniame bagaže, jį vežtis galite.

 226. Rasa sako:

  Sveiki,norejau paklausti skrendant su dviem vaikais(19men,ir 6metai)koks bagazas jiems galimas?ar 6metu priklauso rankinis bagazas?jai priklauso ar galima uz vaika nesti ar jis tik pats gali?

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Rasa, kūdikiams iki 2 metų (iki 24 mėnesių) priklauso 5 kg bagažas. Šiam bagažui išmatavimai nėra nustatyti. Vaikui nuo 2 metų (nuo 24 mėnesių) priklauso tiek rankinio ir papildomos mažos rankinės, tiek registruoto bagažo gabenimas. Žinoma, bagažą galima nešti už vaiką.

 227. Guoda sako:

  Labas vakaras, ar galiu rankiniame bagaze veztis plauku tiesintuva???

 228. gretaeta sako:

  Sveiki!
  Norėjau paklausti ar įmanoma spėti persėsti per 1,5h (toks laiko tarpas tarp skrydžių) su registruotu bagažu Milano Bergamo oro uoste? Bilietus nusipirkome senokai ir sužinojome, kad Raynair pavėlino skrydį, tad persėdimui liko tik 1,5h. Ar geriau pirkti papildomą bilietą vėlesniam laikui?
  Iš anksto dėkoju.

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Greta, priklauso nuo jūsų skrydžio laiko ir oro uosto apkrovimo jūsų persėdimo į kitą lėktuvą metu. Jums teks iš naujo pereiti patikras oro uoste. Ar bus ilgos eilės prie saugumo patikros, priklausys nuo keleivių skaičiaus. Jei bus prastos oro sąlygos ar techniniai gedimai, pirmasis skrydis gali vėluoti. Prie vartų turėtumėte būti ne vėliau kaip 30 min. iki skrydžio, kadangi vartai užsidaro likus 20 min. iki skrydžio. Rizikos faktorių visada yra. Tačiau sėkmės atveju turėtumėte spėti :)

 229. laima sako:

  Dar karta laba diena pamiršau paklausti ar rankiniam bagaže galima veštis nuo širdies lašiukus .

  Pagarbiai

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Laima, širdies lašus rankiniame bagaže vežtis galite. Tik supakuokite kartu su kitais skysčiais.

 230. renata sako:

  labas, as nusipirkau bilieta is ryanair skrydziui i lietuva ir man neveikia el pastas kaip as galiu internete atrasti savo skrydzio informacija

  • Renata, jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, savo užsakymą galite peržiūrėti per „Manage booking“. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

  • Rita sako:

   Sveiki, o prieš kiek laiko ir kaip reikia atlikti rezervacija?
   Ačiū :)

   • Rita, daugiau informacijos apie registraciją galite rasti „Registracija į Ryanair skrydį“ skiltyje.
    Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, atėjus tinkamam terminui jūs būsite užregistruota į skrydį ir gausite įlaipinimo korteles („Boarding Pass“), kurias turėsite atsispausdinti.

 231. Egle sako:

  Sveiki,norejau pasiklausti ar galima rankiniame bagaze veztis nereceptinius milteliu pavidalo vaistus nuo persalimo?maisto ruosiniu,taip pat milteliu pavidale?varskes surio vakuume?dekui uz atsakymus.

 232. Aurelija sako:

  Sveiki, norejau pasidometi ar imanoma isinesti i lektuva paveiksla 90x60cm. Ar jau reiketu registruoti kaip papildoma bagaza? Kiek tai kainuotu ir ar yra garantija, kad saugiai keliautu jis (nepradurtu jo, nesugadintu)… Dekui

 233. Birutė sako:

  Laba diena,
  Į skrydį registravausi sekmadienį ir dar negavau įlaipinimo talonų… Skrydis penktadienį..

 234. klaustukas sako:

  ar po 2014.10.23 is Vilniaus i Korka dar bus kada vykdomi skrydziai? ar artimiausiu laikotaroiu ne?

  • Bent jau iki 2015 m. kovo pabaigos tiesioginiai Ryanair skrydžiai tarp Vilniaus ir Korko nenumatyti.

   • erika sako:

    laba diena niekur nerandu jusu bustines numerio man reike is vokietijos paskambinti gal galit pasaykti koks tainumeris? dekoju.

    • Erika, skambinant iš Vokietijos: 0900 116 0500 (skambučio kaina 62c už minutę). Skambučiai iš mobiliųjų telefonų ar kitų tinklų gali kainuoti daugiau. Skambučių centro darbo laikas (Vokietijos laiku): nuo pirmadienio iki penktadienio 9:00 – 18:00 val., šeštadieniais 10:00 – 17:00 val., sekmadieniais 11.00 – 17.00.

 235. Sonata sako:

  Laba diena. Ar galima į lėktuvą neštis mėsos gaminius? Ar nėra taikomi apribojimai? Skrendame du suaugę ir du vaikai, ar galima neštis rankiniame bagaže 4 blokus cigarečių? Ačiū

 236. Gintare sako:

  Sveiki
  ar reikia tureti (man17m) tevu sutikimo angliška varianta? skrendant Į Airija

 237. Marius sako:

  Sveiki pirkome is jusu bilietus Kaunas – Maljorka – Kaunas , spalio 14-18d. Gavome bilietus i prieki taciau bilietu atgal dar kol kas ne, nors jusu svetaineje raso jog bilietus atsiuncia ir uzregistruoja likus 6dienom iki skrydzio.
  Aciu

 238. gintare sako:

  Ar galima rankiniame bagaze veztis zirklutes bukais galais skirtas kudikio nagams kirpti?

   • erika sako:

    laba diena norejau paklausti mano maziukui bus sesi menesei Kai skrisime y lietuva na ir jam priklauso 5kg bagazas o kokie ismatavimai to bagazo turi buti? ir dar pas jus parasyta kad negali virsyti 20 kg vaiko yranga tai vezimukas ir Pan mes imsimies vezimuka tai turiu pasisverti kad ir bagazas kartu su vezimuku nevirsytu 20kg ar kaip ce yra?

 239. Ignas sako:

  labas, as niekaip nerandu kur ten reik nueit ir pranešti tiesiogiai centrinei Ryanair būstinei apie tai kad busiu lektuve su ramentais…

 240. Dana sako:

  labas ,ar reikalinga pazyma i lektuva jei yra protezuotas kelias ir kokia pazymos forma

  • Dana, gydytojo pažymos dėl kūne esančių nedidelių skeveldrų ar plokštelių nereikia. Tačiau gydytojo pažymos reikia, jeigu keleivis kūne turi didelę metalinę dalį ar implantą, pvz., galūnės protezą ar dirbtinį klubo sąnarį. Rekomenduojama turėti tokią pažymą anglų kalba.

 241. Ignas sako:

  As internete pirkau bilieta is Ryanair tai kam man pranest, del to kad busiu su ramentais?aciu

 242. Ignas sako:

  Sveiki, tai jeigu as skrendu su Ryanair,tai kam ir kaip pranest, kad as lektuve busiu su ramentais?Aciu

 243. Ignas sako:

  Ar I lektuva galima eit su ramentais? nebus kokiu problem?

 244. Robertas sako:

  Sveiki, skrendame keturiese su vaikais (2 ir 4 metų).
  Ar galime pasiimti vaikų automobilines kėdutes (2vnt.), jei vėžimėlio neimsime, o vaikams pirkti du atskiri bilietai?
  Ar už tokį „bagažą“ reikės papildomai mokėti?
  Ar kėdutes reikės registruoti ir pasiimti į saloną kaip bagažą, ar jas reikės palikti prieš įlipant į lėktuvą? Bilietai buvo pirkti birželio pradžioje, dar iki naujos tvarkos.

  Ačiū, laukiu atsakymo.

  • Robertai, taisyklės galioja tokios, kokios yra skrydžio dieną. Nesvarbu, kad bilietus pirkote prieš įsigaliojant naujai tvarkai. Kuomet keliauja kūdikis/vaikas, nemokamai galima vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį ir automobilinę kėdutę, kelioninę lovelę arba automobilio sėdynę. Vaiko įranga turi būti užregistruojama oro uoste prie bagažo skyriaus. Registracija baigiama likus 40 min. iki skrydžio.

 245. Juste sako:

  Laba diena,

  Nusipirkau per Ryanair skrydžio bilietus, biliete įrašiau pavardę su lietuviškom raidėm su Ė galune, ar nebus kaidos?? nereikės taisyti???

  Dėkui už atsakymą

 246. Jūratė sako:

  Laba,
  noriu pasiteirauti ar nebus problemų jei agentūra užsakinėdama bilietą blogai įrašė vieną pavardės raidę – antrą raidę įrašė ne „a“ o „e“?

 247. gretaeta sako:

  Sveiki! Norėjau sužinoti, ar leidžiama vežtis rankiniame bagaže tokį skustuvą(be peiliuku) http://www.vyras24.lt/image/cache/data/Edwin%20Jagger/DE8911bl_t-600×600.jpg ? Skrendama į Briuselį, Porto, Barseloną Raynair oro linijomis.

 248. Tomas sako:

  Laba diena,
  Mano dukroms 16 ir 14 metų.Ar gali jos kartu skristi iš Anglijos į Lietuvą ir iš Lietuvos į Angliją be
  suaugusiųjų palydos.Planuojame keliauti su Ryanair

  • Tomai, 16 m. keleivis gali būti lydintis asmuo jaunesniajam Ryanair skrydžio metu.
   Vaiko, kuris yra Lietuvos Respublikos pilietis, grįžimui į Lietuvos Respubliką reikia tik asmens tapatybės dokumento (paso arba asmens tapatybės kortelės), papildomų sutikimų ar kitų dokumentų pateikti nereikia, nesvarbu, su kuo jis grįžta.
   Jei vaikas vyksta iš Lietuvos į Angliją su lydinčiu asmeniu arba vienas, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų su jį lydinčiu asmeniu arba vienas, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.

 249. Ernesta sako:

  Sveiki sakykit ar galima rankinem bagaze gabentis nagu lakus? skrendant su rynair, ar jie bus priskirti prie skyscio?

 250. Andrius sako:

  Sveiki, taisyklėse parašyta, jog viršijus 4 blokus cigarečių reikės paaiškinti, kodėl. Jei skrendu studijuoti ir ilgai būsiu Anglijoje, ar tai tinkama priežastis pasiimti daugiau cigarečių? Jei taip, kiek galėčiau pasiimti?

 251. Olesia sako:

  Sveiki,

  Kaip uzsakyti bilietu vaikui ( 1 metu), kad jam butu priskirta atskira siedima vieta? Kokie reikalavimai? Ar Ryanair duoda spec sedines?

  • Olesia, Ryanair atskirų sėdynių kūdikiams neduoda, reikia turėti savo ir kad atitiktų Ryanair reikalavimus. Dėl vietos kūdikiui ir viso bendro užsakymo reiktų skambinti į centrinę Ryanair būstinę arba kreiptis į pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos administratorių.

 252. IGnas sako:

  Laba diena, esu sisilauzes koja ir operacijos metu man kaulai sutvirtinti metalinem plokstelem ir varztais, ar mane ileis I lektuva, ar man reik turret kokius dokumentus, israsus is ligonines? pvz kaip nuotrauka luziuar israsa kas buvo kas padaryta?

  • Ignai, gydytojo pažymos dėl kūne esančių nedidelių skeveldrų ar plokštelių nereikia. Tačiau gydytojo pažymos reikia, jeigu keleivis kūne turi didelę metalinę dalį ar implantą, pvz., galūnės protezą ar dirbtinį klubo sąnarį. Rekomenduojama turėti tokią pažymą anglų kalba.

 253. gintare sako:

  laba diena pirkau bilietus iš happy fly, skrydis ryanair, tačiau negaunu vis bilietų nors skrydis rugsejo 9d. ka daryti?

 254. Gabija sako:

  Sveiki, ar gali 17 metu veztis cigareciu blokus giminem? Skris i londona

 255. Deivids sako:

  sveiki, kiek galima cigareciu bloku skraidinti is lietuvos i anglija??

 256. Izolda sako:

  kur galima pasitikrinti savo skryd=io duomenis, nes checkmy trip neduoda informacijos apieRyanair skrydi?
  Ar rytoj ryta galesiu atsispausdinti ir atgalini bilieta is Trapani rugsejo 12d. skrydziui?
  Aciu.

  • Izolda, pigių skrydžių bendrovių (Ryanair, Wizzair) informacijos svetainėje checkmytrip.com nerasite. Skrydžio informaciją jūs gavote el.paštu. Jei bus pasikeitimai, jus informuos nurodytais kontaktais sistemos administratorius.
   Jei pageidaujate gauti įlaipinimo kuponus anksčiau ar turėsite papildomų klausimų, parašykite el.paštu uzsakymai@ryanair-skrydziai.lt.

 257. urtyte sako:

  sveiki, uzsisakiau bilieta i lietuva pirmyn ir atgal. i prieki su vaiku atgal be, taciau dabar nusprendziau kad kartu skris ir vaikas, tokio atsakymo neradau, tad norejau paklaust jai dabar uzsakyciau kaip suaugusiai ar gryzus i lietuva galeciau paciam oro uoste pakeist duomenis jos, ar pasakyt kad prirasytu prie manes?

  • Nupirkite nepilnamečiui bilietą kaip suaugusiajam ir iškart paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio keleivio rezervacijos.

 258. Vita sako:

  Sveiki,
  Už mėnesio planuoju skristi į Angliją ir tik šiandien pastebėjau, kad už mėnesio baigiasi asmens tapatybės galiojimo laikas. Ar nekils problemų ir spėsiu laiku biliete pakeisti kortelės galiojimo laiką, kadangi ją gamins apie mėnesį laiko ir iki skrydžio liks tik kelios dienos?

 259. Vasilijus sako:

  Labas vakaras! Bilietas skrydžiui iš Frankfurto į Rygą ir atgal(10.09.- 22.09.) Užsakytas, mokama ir įregistruota per HappyFLY 2014/01/15 Kaip padaryti check-in, jei HappyFLY neatsako ir neturi atidaryti savo tinklalapį?

 260. Caboom sako:

  Tai taip įmanoma ? Bet kiti žmonės gal nelabai norės užleisti ? :)

 261. ernesta sako:

  Sveiki, norėjau pasitikrlinti. Taisyklėse rašo, kad kūdikiui priklauso 5 kg bagažas. Tačiau ant antspausdinto bilieto parašyta, kad kūdikiui nepriklauso jokie bagažai. Dėkui už atsakymą.

 262. Caboom sako:

  Sveiki, jeigu išrinko nemokamas vietas ir vaiko vieta toli nuo tėvų, o jam 5 metai, tai niekaip neišeis, kad vaikas sėdėtų bent arčiau prie vieno iš tėvų ? Ar, kaip išrinko nemokamas vietas, taip ir turės sėdėti ?

 263. Klaidas sako:

  Sveiki,
  esu kolekcionierius ir su savimi noreciau skraidintis benzinini ziebtuveli, kuris yra mano kolekcijos dalis. Tiesiog ji naudoju kasdien(ji planuoju tureti savo striukes kiseneje). Plius dar vienas naujas supakuotas taip pat benzininis ziebtuvelis bus rankiniame bagaze kaip suvenyras-dovana. Ar neturesiu problemu pereinant patikros punkta? Skrisiu is UK i LT ir atgal ta pacia kryptimi. Nesu teistas ar ieskomas asmuo. Aciu uz atsakyma.

  • Galite gabenti žiebtuvėlius rankiniame bagaže, jei jie neprimena šaunamojo ginklo, tačiau rekomenduotume gabentis juos neužpildytus, nes degius skysčius, tokius, kaip benzinas, įsinešti į lėktuvą draudžiama.

 264. Rita sako:

  Jūs rašote: „Jei dokumentus jau pasikeitėte ir juose įrašyta naujoji pavardė ar nauji asmens dokumento duomenys (galiojimo laikas, numeris ir kt.), dėl pakoregavimo kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę“.

  Kokie kontaktai centrinės būstinės ir klausimas – ar galima sutvarkyti šį reikalą lietuvių kalba?

  Dėkoju

  • Rita, skambinant iš Lietuvos: +448712460000 (skambučio kaina 10 pensų už minutę. Skambučiai iš mobiliųjų telefonų ar kitų tinklų gali kainuoti daugiau. Skambučių centro darbo laikas (Didžiosios Britanijos laiku): nuo pirmadienio iki penktadienio 9:00 – 18:00 val., šeštadieniais 10:00 – 17:00 val., sekmadieniais 11.00 – 17.00. Paslaugos teikiamos anglų kalba.
   Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, visais klausimais kreipkitės į sistemos administratorių. Su Lietuvoje veikiančiais bilietų rezervavimo sistemų administratoriais galite bendrauti lietuviškai.

 265. Jurga sako:

  Laba diena, ar galiu į neregistruotame bagaže vežtis adatą ir rūbų sagę kuri segasi žiogeliu? :) Ačiū už atsakymą.

 266. Beata sako:

  Laba diena, turiu klausimą dėl asmens tapatybės kortelės, kurią turėsiu su savimi kelionėje. Jeigu ji išduota 2005 m., tai yra jau po Lietuvos įstojimo į ES, bet ant jos nėra jokių ES žymejimų, taip kaip kortelėse išduotose 2009m. ir vėliau, tai ar tokiu atveju mano kortelė tinka kaip kelionės dokumentas, skrendant į kitą ES šalį? Iš anksto ačiū už atsakymą

  • Beata, jei jūsų asmens tapatybės kortelė yra galiojanti pagal nurodytą galiojimo laiką, galite su ja keliauti į visas šalis, kurios pripažįsta Lietuvos Respublikos išduotas asmens tapatybės korteles.

 267. adele sako:

  Labas vakaras, rytoj skrendu is lutono oro uosto su raynair. Noriu paklaust, ar galima nestis sketi rankose, kuris yra su ilga rankena?

  • Skėtis turi tilpti į bagažą. Atskirai jo neštis į Ryanair lėktuvo saloną negalima.

  • Linas sako:

   Laba diena užsakiau bilietus ryanair bet neberandu užskymo numerio ką daryti ?

   • ryanair-skrydziai.lt sako:

    Linai, jei pirkote bilietą per ryanair.com, savo rezervacijos numerį galite sužinoti per „Manage booking“ pasirinkę trečią opciją, kuri nereikalauja užsakymo numerio. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 268. Inga sako:

  Klausima turiu tokį, pirkausi per ryanier.com bilieta į Maltą ir nusipirkau su „insurance“. Ar kai registruosiuos internetu į skrydį, prieš tai nereikia kažko papildomai tvarkytis del to draudimo?

 269. Inga sako:

  sveiki,norejau suzinoti o kaip yra su gyvunu skraidinimu ir kokios kainos?

  • Inga, Ryanair gyvūnų neskraidina.

   • milana sako:

    kaip reikia atsispausdinti ta ilaipinimo kortele? ar ja kazkur isduoda? nieko nesuprantu, pirma karta skrendu net nezinau kaip tas bilietas turi atrodyt, ar teisingai atsispausdinau..

    • Milana, užsiregistravus į skrydį internetu ir likus kelioms dienoms iki skrydžio elektroniniu paštu atsiunčiamas įlaipinimo kuponas („Boarding Pass“). Jei jį atsispausdinote, tai viską gerai padarėte :)
     O jeigu bilietą pirkote ryanair.com, per „Manage Booking“ užsiregistruojate į skrydį ir atsispausdinate įlaipinimo kuponas („Boarding Pass“).

 270. Dovilė sako:

  norejau paklausti as vaziuoju su lagaminu 10 kg galiu lagamine veztis skutimosi peilikius uzdarame pakelyje su apsaugomis?ir ar galima veztis vaistus kuriems nereikia recepto pvz:ibumetin,mezym,validol,septolete,smecta,rennie?

 271. Lina sako:

  Laba diena, mano 16-metis sūnus, vasaros pradžioje, išvyko viešnagei pas gimines į Jungtinę Karalystę. Išvyko vienas, be lydinčiojo asmens, su reikiamais leidimais. Beviešėdamas ten, pametė asmens tapatybės kortelę. Dabar yra gavęs asmens grįžimo dokumentą. Turi grįžti namo rugpjūčio 27 dieną. Norim padaryti online check-in, bet mums rašo, kad dokumentas yra pridėtas (dokument aded)ir niekur neduoda pakeisti kelionės dokumento duomenų. Ką daryti tokiu atveju? Kaip pakeisti dokumento duomenis. Registracija į ten, buvo daryta skrydžiui birželio 9 dieną, į vieną pusę. Bilietai pirkti per avia.lt sistemą. Iš anksto dėkui už pagalbą.

  • Lina, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų registracijos duomenis. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 272. Jolanta sako:

  sveiki, jau buvau klaususi si klausima, bet gavau neitikslu atsakyma. Nupirkau bilietus Airijoje savo nepilnameciams vaikams parskristi is Lietuvos. Jau bilietus „pririsau“ paskambindama i tam tikra numeri prie kito zmogaus bilieto, kuris juos lydes. Taciau mikriukas nuo Akropolio iki Kauno oro uosto vaikus pristatys lygiai pries valanda ir 45 minutes. Klausimas – ar turesime tada moketi bauda 70 euru uz atspausdinta bilieta ne pries 2 valandas, o pries valanda ir 45min? nes jie nepilnameviau ir negaliu atlikti chekina pati namie bei atspausdinti ilaipinimo bilieta. Ar vis delto nereikes, nes padariau bilietu „pririsima“, aciu uz atsakyma

  • Jolanta, baudos mokėti nereikės, tačiau svarbu, kad pakaktų laiko visoms procedūroms atlikti: sutvarkyti jų registraciją, atspausdinti įlaipinimo kuponus, praeiti saugumo patikrą ir t.t. Kiek tai užtruks, priklauso nuo žmonių kiekio oro uoste tuo metu, kuomet atvyksite į oro uostą. Vartai uždaromi likus pusvalandžiui iki skrydžio.

 273. darius sako:

  Sveiki, pirkdamas lektuvo bilietus irasiau neteisimga kudikio gimimo data 2014-06-18 o istikruju gime 2014-07-14 dabar isicekinant neleidzia istaisyti datos. prasau patarti kaip elgtis tokiu atveju. aciu

  • Dariau, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų registracijos duomenis. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 274. LEILA sako:

  sveiki,grizimui turime laikina asmens gryzimo pazymejima,pildant registracija ten praso pazymeti dokumento tipa,koki reiketu pasirinkti id ar pasa?toliau praso dokumento nr, pazymejime tera be asmens kodo vieninteliai skaiciai ,dokumento pacioje,bet jie nera ivardinti kaip dokumento numeris?ka reiketu pazymeti toje skiltyje?

 275. giedre sako:

  pirkau bilietus i abi puses, ar atgaliniam skrydziui jau nebereikia pildyti ilaipinimo paso? bilieta gausiu tiesiai i elektronini pasta? skrydzius skiria 2 menesiai.

  • Giedre, registracija reikalinga į kiekvieną skrydį atskirai. Jei bilietus įsigijote ryanair.com svetainėje, registruokitės internetu pagal numatytus terminus. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje ir jūsų registracijos duomenys per tuos 2 mėnesius nesikeičia, nieko daryti nereikia – įlaipinimo kuponą gausite el.paštu likus kelioms dienoms iki skrydžio.

 276. Keleivė sako:

  Laba diena,
  Ar į rankinį bagažą skysčiams skirtą maišiuką galiu dėti dezodorantą, kūno kremą, šampūną.? visi šie daiktai neviršija 100ml.

 277. Evaldas sako:

  Laba diena,

  Per klaida darydamas chek-in pasirinkau ne ta tautybe, ar kils del to problemu?

  • Evaldai, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų registracijos duomenis. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 278. Keleivė sako:

  Ar galima į rankinį bagažą, dėtis depiliacijos kremą arba skutimosi peiliuką. O jeigu galima prie kur turėtų būti, prie skysčių ar paprastai įsidėti ir viskas. Ir norėjau paklausti kaip su kūno kremais, ar galima dėtis ?

  • Kreminės konsistencijos gaminiai rankiniame bagaže turi būti supakuoti kartu su skysčiais pagal atitinkamas taisykles. Skutimosi peiliuką su saugiu dangteliu galite vežtis.

 279. lina sako:

  sveiki.skrendame is east midlands i tenerife,ar galima rankineme bagaze isideti vaikiskus flomasterius?ir ar galima isideti i registruota bagaza peiliuka?aciu

 280. Raminta sako:

  labai aciu uz atsakyma. skrydzio metu planuojame su savimi skraidinti vezimeli su lopsiu ir masinine kedute. informacijoje skaiciau kad visa tai bus skraidinama nemokamai. noreciau pasiteirauti kur sia iranga reiktu palikti? ar galima vezimeli palikti prie ilipimo laipteliu i lektuva o kedute atiduoti bagazu skyriuje? keliaujame tik su rankiniu bagazu. aciu

  • Raminta, sulankstomi vežimėliai turi būti užregistruojami oro uoste prie bagažo skyriaus. Registracija baigiama likus 40 min. iki skrydžio. Užregistravus vežimėliu galima naudotis iki laipinimo į lėktuvą. Skrydžio metu juo pasirūpins aptarnaujantis personalas. Išlipus iš lėktuvo vežimėlį atgausite ir galėsite toliau juo naudotis.

 281. Raminta sako:

  sveiki, noreciau pasiteirauti ar galima skrendat su ryanair galima kudiki maitinti krutimi? ar tik is buteliuko? aciu

  • Raminta, avialinijos to nereglamentuoja. Viskas priklauso nuo šalia sėdinčių keleivių ir jų požiūrio. Bet tikrai nekils problemų, jei to nedarysite itin atvirai.

 282. Ernestas sako:

  Labadiena,
  Nusipirkau papildomai bagaza vaiko irangai (10€) ar priims iš manes vaikiska triratuka, kuris sveria 6kg, jei taip ar reikia ji supakuoti? Ačiū.

 283. Danute sako:

  Sveiki. Skrendame į Dubliną. Ar galima vežti varškės sūrį vakume ir rūkytą mėsą? Rankinis bagažas 10 ar 15 kg?

  • Danute, į Airiją galite vežtis tiek sūrį, tiek mėsą, jei produktuose nėra skysčių (tokiu atveju vežant produktus rankiniame bagaže galiotų skysčių ribojimo taisyklės).
   Ryanair rankinio bagažo svorio ribojimas yra iki 10 kg.

 284. Natalija sako:

  Sveiki,
  skrendu i Lietuva pasikeisti paso del pavardes keitimo po uzsienyje sudarytos santuokos. Bilietai i abi puses uzsakyti su mergautine pavarde.
  Ar gavus nauja pasa su pakeista pavarde reiketu skambinti i Ryanair bustine ir keisti varda? Ar pakaktu pateikti santuokos liudijima ir sena pasa su mergautine pavarde?

  Dekoju uz atsakyma.

   • erika sako:

    dekui zu atsakyma. turiu dar kelis klausimus, mes uzsisakem bilietus grodzio menesy ar kudikis jau bus priristas prie mano bilieto ar dar kazka reike su jom padaryti nelabai suprantu? ir del kontraceptiniu tableciu as ju turiu issirasius is gydytojo bet recepto nebeturiu ar galima juos vestis be recepto? labai aciu zu atsakymus.

    • Erika, patikslinkite klausimą dėl kūdikio. Nelabai aiški situacija.
     Kartu su receptiniais vaistais rankiniame bagaže turėkite receptą arba jo kopiją. Vaistų negalima vežtis daugiau, negu nurodyta recepte (arba jo kopijoje). Galioja tik jūsų vardu išrašytas receptas.

   • erika sako:

    kaip suprantu jai vaikui kartu pirktas bilietas tai jis jau skaitosi kad priristas prie manes suaugusiojo zmogaus? ir kiek as kudikio rankinio bagazo turi buti ismatavimai ar tai nesvarbu?

   • natali sako:

    …sveiki, noreciau paklaust, vaiko pasas baigiasi 2015-01-18d.,jei skrisciau is LONDONO i VILNIU 2015-01-16 AR nekiltu problemu del vaiko paso galiojimo? lr ar nereikia kazkokiu papildomu dolkumentu?…aciu

    • ryanair-skrydziai.lt sako:

     Svarbiausia, kad vaiko pasas galiotų jūsų kelionės, iš Anglijos į Lietuvą, metu. Papildomų dokumentų nereikia.

 285. Ernesta sako:

  As taip pat noriu paklausti del kontraceptiniu tableciu jei turiu recepta kiek pakuociu galiu ju vestis. nes keliaujam bent pusei metu.

  • Ernesta, turint recepto kopiją ar gydytojo pažymą galima įsivežti 6 – 9 to paties pavadinimo, farmacinės formos, stiprumo ir dozuočių kiekio originalias vaistinių preparatų pakuotes. Daugiau kaip 10 originalių to paties vaisto pakuočių ar daugiau kaip 10 skirtingų pavadinimų vaistinio preparato pakuočių galima įsivežti tik turint tai įrodančią gydytojo pažymą.

 286. Tautvis sako:

  Laba diena. Prieš porą valandų internetu pirkau du bilietus iš Kauno į Kaljarį ir atgal. Kol vykdžiau mokėjimą buvo viena suma. Ji nurodyta ir skrydžio patvirtinime, kuris buvo atsiųstas į mano el. paštą, tačiau nuo kortelės buvo nuskaičiuota kita suma. Skirtumas – 80 LTL. Aišku, ne mano naudai :) Kodėl taip atsitiko? Dėkoju už atsakymą…

 287. Paulina sako:

  Laba diena, turiu klausima. Man yra 15 metu, rugpjucio 12 diena is Airijos skrendu i lietuva su drauge, bet bilietus mes pirkom atskirai. Ar man reikia butinai prie jos kazkaip prisijungt (jei taip tai kaip) ar uztektu mamos sutikimo kad leidzia man vienai keliaut patvirtinto notaru

 288. indre sako:

  ar kudikiui priklausantis 5kg bagazas turi kokius ismatavimus ar nesvarbu kokie ismatavimai svarbu kad nevirsitu 5kg?aciu

 289. Jolanta sako:

  Sveiki, norejau paklausti kokiu numeriu skambinti kad „priristi“ vaiko bilieta prie suaugusio. Bilieta pirkau Airijoj per rayniar puslapi, aciu

  • Jolanta, skambinant iš Airijos į Ryanair: 1520 444 004 – Ryanair Reservations Phone Number – €0.15/min incl. VAT. Calls from mobiles and other networks may cost more. Our lines are open: Mon – Fri, 9:00 – 18:00 GMT, Sat, 10:00 – 17:00 GMT, Sun, 11:00 – 17:00 GMT.

 290. Jolanta sako:

  nupirkau bilietus dviem nepilnameciams vaikams, ruosiuos skambinti ir „priristi“ tuos bilietus prie lydincio suaugusio bilieto. klausimas: kaip man atlikti chekina ir isspausdinti bilieta, jei vaikai bus oro uoste valanda pries skrydi, ar nebus per velu, nes kiek zinau reikia tai atlikti neveliau kaip 2 valandas iki skrydzio. Aciu is anksto uz atsakyma

 291. irena sako:

  Laba diena,
  Ryanair svetainėje yra parašyta, kad žiemos sezonu lėktuvai skraidys ir į Korką. Kodėl negalima užsisakyti bilietų pvz. lapkričio mėn., o bilietai pardavinėjami tik iki spalio mėn. pabaigos. Kodėl aiškiai neinformuojami keleiviai? Tai ar bus skrydžiai į Korką žiemos laikotarpiu?

 292. Irena sako:

  Labas vakaras..užsakiau bilietus į Lietuvą ir atgal rugsėjo mėnesiui.RYANAIR už bilietus išskaičiavo du kartus iš mano sąskaitos,kur turiu kreiptis.P.S..nors užsakymo numeris atėjo vienas. Ačiū už atsakymą.

 293. Nerijus sako:

  Laba diena. turiu viena problema ir nezinau ka daryt. mano partnere yra nescia ir as nezinau, kokie dokumentai yra tinkami, kad mus praleistu i skrydi. As nuejau i poliklinika ir paprasiau, kad daktaras israsytu forma, bet tos formos data yra senesne nei 14d. o dar daviau daktarui uzpidyt ryanairo “ fit to fly“ forma, kuri yra maziau negu 14d dienu uzpildyta su visa reikiama informacija, tai dabar nezinau kuri forma yra reikalingiausia, nors ten visa ta pati informacija abiejuose laiskuose ir ar daktaro parasytos formos data nieko nepakeis, kad galetumem skrist ir gryzt? aciu

 294. Kristina sako:

  Laba diena,
  Norejau paklausti, yra galimi du rankiniai bagazai. Pirmas is ju turi sverti iki 10kg, o apie antro svori niekur nera parasyta. Tai vis del to koks butu antro rankinio bagazo svorio limitas?

 295. Marijus sako:

  Tiesiog pastaba – galbūt netgi pakoreguokite aprašymą, nes teko išleisti keletą svarų telefonu aiškinimuisi.
  Po svetainės pakeitimų, internetu užsiregistruoti su asmens grįžimo pažymėjimu nepavyks – jis galioja tik 14 dienų, o artimiausia data, kada Ryanair leidžia įvesti kaip galiojimo datą, yra vėlesnė.
  Reikia jiems skambinti ir užregistruoti kūdikį telefonu. Tuomet vykdyti „check-in“ tik „outbound“ skrydžiui, t.y. į Lietuvą.
  Po to, Lietuvoje pasigaminus pasą ar asmens tapatybės kortelę (jeigu grįžtate atgal), reikia vėl skambinti, kad jie pakoreguotų kūdikio duomenis sistemoje. Tik tuomet daryti „check-in“ procedūrą grįžimui iš Lietuvos.
  P.S. Vis dar nesu užtikrintas, kas yra AGP „išdavusioji šalis“ – Lietuva (nes ambasada skaitosi kaip ir tos šalies teritorija), ar ten kur ambasada yra (mano atveju Airija). Pasakiau Airiją.

 296. daiva sako:

  laba diena norejau paklausti, uzsakydama bilietus pamirsau irasyti sunaus antra varda, padariau chek in ir tik tada pamaciau kad pamirsau. o jau rytoj(t.y. pirmadieni liepos 28) isskrendam. ar del to gali kilti problemu, jei taip tai kur tada kreiptis.

 297. inga sako:

  Sveiki norejau pasiteirauti liepos 27 skrendame I Lietuva su vaiko laikinu gryzimo dokumentu bet mum neleidzia Ryanair (tiesiogiai pirkti bilietai)padaryt chec in nes ivedame laikino dokumento nr ir jo galiojima (jis galioja 14 d) mum neduoda o raso kad vieno dokumento laikas baigiasi taciau near taip kad butu galima pazimet kad tai laikinas dokumentas ?prasau padekit

 298. Juste sako:

  taip pat dar vienas klausimas. Visur rašo, kad leidžiama nemokamai į lėktuvą įsinešti ir antrą nešulį – mažą rankinę ar oro uoste įsigytas prekes – rankinė negali viršyti 35x20x20 cm išmatavimų. Jeigu vietoj rankinės nešuosi maišelį su 4 cigarečių blokais, įsigytais oro uoste, ar nepažeidžiu taisyklių? Ar ir tas maišelis negali viršyti nurodytų 35x20x20 cm išmatavimų?
  Ačiū

 299. Juste sako:

  Sveiki,
  praėjusi saugumo patikrą, norėčiau įsigyti 1 bloką cigarečių ir 1 alkoholio butelį lauktuvėms. kiek žinau, oro uoste įsigyti skysčiai (teisingai supakuoti) gali būti vežami kaip rankinis bagažas. Bet jeigu aš jau turiu rankinį bagažą (kuris neviršija išmatavimų ir svorio, bet butelis ten jau tikrai nebetilps)ir moterišką rankinę, tai, ar dar galiu papildomai neštis maišelį su buteliu, įsigytu oro uoste (jau išeina 3 vienetai)? ar galiu tą maišelį su buteliu įdėti į moterišką rankinę?
  Ačiū

 300. evelina sako:

  Per raynail puslapi.viska pildziau

 301. Monika sako:

  Laba diena, skrisiu į Salonikus per Romą. Ar galėsiu išeiti iš oro uosto Romoje ir pasivaikščioti mieste?

 302. ramute sako:

  Laba diena noriu issiaiskinti situacija kuria susidureme 22 liepos 2014 Londono oro uoste stansted. Turejo isskristi vaikas su pazistama,bet kai atejome uzregistruoti bilieta mums neleido.Nors pries tai pasiteiravome ar neturesime problemu.Atsake neturesite.Kadangi bilietai nupirkti i prieky ir atgal.Ar galeciau susigrazinti pinigus.As skaitau musu kaltes nera.Ir kodel suteikia klaidinga informacija? Aciu.

  • Ramute, gali būti daug priežasčių: baigėsi registracijos laikas, kitas lydintis asmuo nei kitame skrydyje ir kt. Bet kokiu atveju, pinigai už Ryanair bilietus yra negrąžinami.

 303. Diana sako:

  Laba diena, jei antroji rankinė viršija nurodytus (35x20x20 cm) išmatavimus, (išmatavimai yra ~38x29x18,tačiau rankinė yra minkštu pagrindu, ją galima paspausti, ar aerouosto darbuotojai praleis su rankine, tokiais išmatavimai, ar yra tikimybė, kad nepraleis?

  • Diana, jei ji nėra ženkliai didesnė ir galima paspausti, problemų neturėtų kilti.

   • erika sako:

    laba diena mes su vyru ir sunumi skrendame y lietuva is vokietijos, norejau paklausti poros klausimu. musu vezimas susilanksto bet lopsy mes turime nujimti ar toky vezima prijims mums y lektuva? ir norime vestis is vokietijos misinuku ar galima? neprisakins kad ten narkoties medzegos? dekui zu atsakyma

    • Erika, jei vežimėlis kompaktiškai susideda, galima supakuoti kartu abi dalis ir yra lengvai transportuojamas, galite vežtis. Pasitikslinti galima oro uoste.
     Mišinukai turėtų būti originaliose pakuotėse.

 304. Simona sako:

  Liepos pabaigoje skrisiu su kūdikiu ir noriu pasiimti tik 1 nemokamą kūdikio bagažo vienetą, t.y. automobilinę kėdutę. Vežimėlio neimsiu, kūdikį nešiuosi automobilinėje kėdutėje. Ar už tą kėdutę reikės mokėti papildomai, nes nebus pačio vežimo, t.y. ratų, prie kurių ta kėdutė tvirtinasi?

 305. Ruta sako:

  Nuo kelių savaičių, ar menesių galima skristi su kūdikiu? Ar reikalingas daktaro leidimas?

  • Rūta, kūdikis gali būti priimamas į Ryanair skrydį ne anksčiau kaip sulaukęs 8 savo gyvenimo dienos. Dėl kūdikio bei mamos sveikatos būklės bei pasirengimo skrydžiui būtinai pasitarkite su savo gydytoju.

 306. keleive sako:

  norejau pasiteirauti ar darant cekina galiu nusipirkti bagazo draudima? aciu

 307. Caboom sako:

  Supratau… Bet visvien keistai skamba, nes tai yra rankinis bagažas ir jam yra lėktuve tam tikros vietos. :)

 308. Caboom sako:

  Sveiki. :) Ar tiesa, kad neleidžia į lėktuvą įsinešti rankinio bagažo ? Skaičiau kažkur straipsnį.

  • Į lėktuvo saloną priimama ne daugiau kaip 90 rankinio bagažo vienetų. Darbuotojai vietoje įvertina situaciją dėl talpumo ir priima sprendimus vardan keleivių saugumo, kuriuos bagažus perkelti į bagažo skyrių. Tai papildomai nekainuoja. Darbuotojai patys nuneša bagažus, kur reikia. Atsiimti juos reikės prie bagažo atidavimo takelio atvykus į oro uostą. Mažą rankinę galėsite turėti su savimi, skrydžio metu ją reikės pasidėti po kėde.

 309. Dalia sako:

  Bet aviacijos saugumas sakė, kad gali neįleisti trikojo, nes traktuoja kaip priemonę, kurią galima sužaloti žmogų. Nors trikojis sveria 1,8 kg ir yra aliuminis, ir yra galimybė nuimti trikojo galvą.
  Ačiū

  • Dalia, tokie daiktai atskirai neišskiriami draudžiamų vežti daiktų sąraše. Tad praleis ar nepraleis, visiškai priklausys nuo to, kaip daiktą bei jo pavojingumą įvertins saugumo patikros darbuotojai vietoje. Tačiau siūlau visgi vadovautis aviacijos saugumo rekomendacijomis.

 310. Agne sako:

  o kodel perkant ryanair bilietus internetu raso, kad suauges yra nuo +12 metu???

  • Nes daugelis aviakompanijų nustatę vaikų amžiaus apribojimus iki 12 metų. Tačiau pasirinkus tinkamą skrydį prie keleivių duomenų pateikiama informacija apie pasirinktos aviakompanijos vaikų amžiaus apribojimus.

 311. Agne sako:

  koks yra centrinės ryanair būstinės telefono numeris? reikia „pririšti“ vaiko rezervaciją prie kartu keliaujančio suaugusio keleivio registracijos….

 312. Liuda sako:

  dar karteli klausiu, kadangi as skambinau ir man sake kad as galiu pirkti, bet faktas dar tas kad ta pacia diena kartu su ja skrenda sese pilnamete, sese cekinti leidzia o jaunesnes gimusios 1998 m spalio menesi neleidzia

  • Liuda, atsakymas yra tas pats. Ryanair nepriima į skrydį vienų nepilnamečių iki 16 metų. Paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio keleivio rezervacijos.

 313. Agnė sako:

  Labas rytas, kaip užpildyti nėsčiosios formą, mano gydytojas nesupranta anglų kalbos, yra padarytas vertimas į lietuvių kalbą(vertimų biure). Kurioje formoje gydytojas turi pildyti ir dėti savo antspaudą, lietuviškoje ar angliškoje? Dėkoju už atsakymą.

 314. Dovile Arlikeviciute . sako:

  Laba diena,

  Norėčiau paklausti ar rankiniame bagaže galima vežtis sąsiuvinius su spirale, jei spiralė yra metalinė?
  Labai ačiū.

 315. Agne sako:

  Sveiki. Turiu klausimą. Liepos 18 d. skrendu (man 15 metų) į Vokietiją. Skrisiu su drauge, kuriai 22 metai. bilietai pirkti atskirai, kaip dviems suaugusiems.
  ar reikia tėvų sutikimo, sutikimo kurį patvirtintų notaras? iš anksto dėkoju už atsakymą.

  • Agne, jei ir nupirksite nepilnamečiui bilietą kaip suaugusiajam, vaiko nepavyks užregistruoti į skrydį ir gauti įlaipinimo kuponą. Paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio keleivio rezervacijos.
   Jeigu vaiko iki 18 metų kelionės tikslas yra Vokietija, Šengeno valstybė, tai taikomas Šengeno susitarimas ir nesvarbu, ar vaikas vyktų su tėvais, ar su vienu iš tėvų, ar su lydinčiu asmeniu ar net vienas, vieno iš tėvų sutikimo nereikia turėti ir valstybės sienos apsaugos pareigūnas jo nereikalaus. Tokiu atveju vykti pas notarą ir patvirtinti vaiko išvykimo į užsienio valstybę nereikia.

 316. Kamile sako:

  Laba diena, norejau paklausti, ar butu galima pakeisti skrydzio laika, is vakaro i ryta, ir parskridimo oro uosta, is Vilniaus i Kauna?

 317. Egle sako:

  labas vakaras,
  pirkome +15 kg registruotą bagažą, tačiau jo neprireiks
  ar galime susigrąžinti pinigus?

 318. Raimonda sako:

  ar dar pigs bilietai is kauno i birmingema?

  • Raimonda, didesnė tikimybė, kad bilietai brangs.

  • Keleivė sako:

   Laba diena,

   ar galima skrendant is Vilniaus i Bremena rankiniame bagaze vezti lasinius?
   Ir ar galima vezti sakoti kartu su rankiniu bagazu (maiselyje)?

   Dekoju uz atsakymus!

   Edita

   • ryanair-skrydziai.lt sako:

    Lašinius rankiniame bagaže vežtis galite. Skrendant su aviakompanija Ryanair, šakotį galima vežtis tuo atveju, jei dėžė su šakočiu atitinka rankinio bagažo svorio ir išmatavimų normas, tuomet šakočio dėžė bus laikoma kaip rankinio bagažo vienetas. O jeigu šakotis telpa į rankinį bagažą, neviršijant dydžio ir svorio apribojimų, tuomet galima vežtis ir jame. Dar galima vežtis vietoj papildomos mažos rankinės (išmatavimai 35x20x20 cm). Kitais atvejais teks užsisakyti papildomo, registruoto bagažo gabenimą už nustatytą mokestį.

 319. Rolana sako:

  Per http://www.ryanair-skrydziai.lt . Skrydis netiesioginis, registaricja pasidariau ryte, o dar „boarding pass“ negavau.

 320. x sako:

  ar pieštukinis dezodorantas yra laikomas skysčiu?

 321. Andrius sako:

  Skrendu i viena puse, registruotam bagazui kaina 195 lt, skrendu i Manchesteri…

  • Andriau, į Mančesterį tiesioginių reisų nėra, jūs tikriausiai skrendate su persėdimu, todėl bagažo registracija skaičiuojama atskiriems skrydžiams.
   Yra daug niuansų, todėl siūlome susisiekti tiesiogiai su pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos administratoriumi ir išsiaiškinti jūsų konkretų atvejį.

 322. Andrius sako:

  Laba diena, uzhsakant bilieta leidziama pasirinkti bagaza 15kg – 195lt, o bagazo kainyne vasaros sezono metu nurodyta 15kg – 25 euraj.. Galite pasakyti kokiomis kainomis vadovautis ir kaip tada uzsakyti bagaza is kainyno?

  Dekui

 323. Aistė sako:

  Kaip galima greitai susisiekti su administracija dėl „boarding pass“ atsiuntimo?

 324. Aistė sako:

  Ką daryti jei užsisakiau skrydžio bilietą liepos 10 dienai, boarding pass užpildytas internetu, pašte gavau pranešimą, jog viskas sėkmingai užpildyta, boarding pass į paštą atsiųs likus 2-6 dienoms likus iki skrydžio, nuo šiandien beliko 2 dienos, o bording pass vis dar nesulaukiau?

  • Aiste, kuomet negaunate laukiamo laiško, visuomet pasitikrinkite savo el.pašto dėžutės SPAM / Šlamštas aplanką. Jei ir čia laiško su bilieto pirkimo patvirtinimu nerandate ir jei pirkote bilietą per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 325. ignas sako:

  Laba diena,

  Ištryniau atsiųstus bilietus, jei žinau rezervacijos numerį ar jie reikalingi bus? kaip atsisiųsti tada iš naujo iš Ryanair.com pirkta.

 326. Akvilė sako:

  Laba diena,

  Pirkau bilietą, poto ištekėjau. Dokumentus pasikeisiu iki skrydžio. Gal žinot tvarką, kokius dokumentus nusiųsti ir panašiai, kad nereiktų mokėti 110 Eur? ar čia be išlygų? Aerouoste pranešė, kad reiktų nusiųsti seno naujo paso kopijas bei santuokos liudijimą, tačiau nei kur nei kaip, nenurodyta. Gal jūs kompetetingi atsakyti?

 327. Egle sako:

  Sveiki. Skrisiu su ilgu persedimu ir norejau paklausti, ar rankiniame bagaze galiu veztis vyno buteli kuris bus pirktas duty free? nes skrydis bus is Faro i Briuselio Charleroi ir norejau pasidometi, ar bus galima parsivezti Portveino buteli?

  • Egle, jūsų skrydžiai yra atskiri, vienas nuo kito nepriklausomi, turėsite praeiti patikrą iš naujo, todėl galioja bendrosios skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės.

 328. Sigita sako:

  Laba diena,
  Neseniai ištekėjau ir pasikeičiau pavardę. Skrendam kartu su nepilnamete dukra, kurios pavardė dabar kitokia nei mano. Ar reikia kokių papildomų domumetų, įrodančių kad esu jos mama ir lydintis asmuo? Ačiū, Sigita

  • Sigita, Šengeno zonoje keliaujant jokių papildomų dokumentų nereikia. Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę ne Šengeno zonoje su vienu iš tėvų, pasienio kontrolės punkto pareigūnams reikia pateikti tik vaiko asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Antrojo iš vaiko tėvų rašytinio sutikimo pateikti nereikia. Tuo atveju, kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo vaikas išvyksta į užsienio valstybę, pavarde, Lietuvos Respublikos pasienio kontrolės punkto pareigūnų reikalavimu pateikiamas vaiko gimimo liudijimas.

 329. Brigita sako:

  Man yra 15 metu. Nuvaziuosiu i Anglija su tevais. Jie grys anksciau, o as veliau ir lektuvu. Skrisiu viena. Ar man reikia notaro patvirtinto leidimo skristi be tevu is Anglijos i Lietuva? Dekui uz atsakyma.

 330. Viktorija sako:

  Sveiki,
  Nupirkau bilietus 1 suaugusiąjam ir 3 vaikams, visi skrydžiui registravosi online.
  Vėliau buvo nnupirktas bilietas dar vienam vaikui, į tą patį skrydį, tačiau online registruotis neleidžiama, nes jis nepilnametis. Jis skris kartu su kitais vaikais ir suagusiuoju, kaip galima jį užregistruoti?
  Ačiū.

 331. Gvidas sako:

  Laba diena, patvirtinau bilieta is Rydos i Dublina, taciau suklydau rasydamas pavarde, dar imanoma istaisyti ja?

 332. Edita sako:

  Pirkau bilietą į Ryanair skrydžius, bilietus įsigijau per internetinę svetainę http://www.ryanair-skrydziai.lt. Pinigai nuo sąskaitos buvo nuskaičiuoti tą pačią minutę. Gavau patvirtinimą apie įvykdytą apmokėjimą, tačiau negavau registracijos į skrydį patvirtinimo. Dėl patvirtinimo kreipiausiu elektriniu paštu, kuriuo man buvo atsiųsta informacija apie skrydžio užsakymą. Po paklausimo gavau atsakymą „Atsiprašome Jūsų, deja, aviakompanijos Ryanair netvirtina užsakymo už Jūsų pasirinktą kainą – 1863.48 Lt. Šiuo metu užsakymo kaina – 2138.48 Lt. Tokiu atveju galite pasirinkti: 1. Primokėti skirtumą – 275 Lt. 2.Galimas pilnas sumokėtų pinigų grąžinimas“. Ar gali aviakompanijos atsisakyti registruoti į skrydį ir reikalauti priemokos, kai yra nuskaityti piniga. Ar tai nėra vartotojų teisių pažeidimas. tuo labaiu, kad net prie D.U. apie bilietus yra aiškiai parašyta „Jei pinigai nuo sąskaitos nuskaičiuoti, vadinasi, bilietas yra nupirktas.“

  • Edita, jūs bilietą pirkote bilietų rezervacinėje sistemoje, iš kurios vėliau duomenys ir mokėjimai pereina į aviakompanijos sistemą. Kol duomenys ir mokėjimai perduodami, bilietų kaina gali pasikeisti.

   • Edita sako:

    Taip bilietą pirkau bilietų pardavėjo UAB „Zigzag Travel“ (ši bendrovė administruoja svetainę http://www.ryanair-skrydziai.lt )sistemoje. Tačiau apmokėjimą įvykdžiau kartu su užsakymu, jungiantis tiesiogiai iš bilietų pardavėjo svetainės. Kaip galima būtu įsitikinti, kad bilietų kaina kito ir priemoką sumokėjau teisėtai.

 333. Ramune sako:

  Kokia max suma pinigu galima pervesti i LT is UK skrydzio metu be jokiu deklaravimu ir kitokio popierizmo??

  • Ramune, kiekvienas asmuo, keliaujantis Europos Sąjungos ribose, pavyzdžiui, iš Lietuvos į Angliją, privalo raštu deklaruoti gabenamą grynųjų pinigų sumą, viršijančią 10 000 EUR (arba ją atitinkančią sumą kita valiuta). Jei grynieji pinigai gabenami ne eurais, jų suma nustatoma konvertuojant kitą valiutą pagal oficialų Lietuvos banko nustatytą tos dienos (kada gabenami grynieji pinigai) euro ir kitos valiutos kursą.

 334. Karolina sako:

  Sveiki, norejau paklausti ar galima vezti rankiniame bagaze playstation zaidima? Turbut jam galioja tokie patys reikalavimai kaip ir kompiuteriui? :) Aciu uz atsakyma

 335. Dalė Kudarauskienė sako:

  Sveiki,
  šiandien, tai yra liepos 5d. 11.55 val. Lietuvos laiku mano sūnus skrido Ryanair kompanijos lėktuvu į Londoną. Jis vežėsi leistiną normą,t. y. du blokus, cigarečių, prie jų buvo ir pirkimo kvitas. Cigaretės buvo įdėtos į registruojamą bagažą, tačiau vienas blokas dingo. Kaip taip galėjo atsitikti? Kaip po to galima pasitikėti kompanija? Kaip jaustis, kai kraustomi ir išiminėjami daiktai. Taip pat gali dingti bet kas ir nebus kaltų, ar ne? Negi niekas nėra atsakingas už daiktų apsaugą. Prašome atsakyti. Viskas kainuoja. Gal kompanija dabar grąžins padarytą nuostolį? 100 Lt taip pat pinigai Lietuvoje gyvenantiems ir dirbantiems.

  • Dale, bagažo tikrinimo, pergabenimo iki orlaivio paslaugas teikia oro uosto bendrovės. Pateikite pretenziją oro uostų, per kuriuos jūsų sūnus keliavo, įmonėms, aptarnaujančioms skrydžius.

 336. Ingrida sako:

  Sveiki. Katik nusipirkau bilietus į Londoną pirmyn ir atgal. Apmokėjus, man parodė, kad turiu užsiregistruoti iki rugpjūčio 28 dienos. (skrydis rugsėjo 1d.)Į emailą gavau nuorodą dėl registracijos. Aš ją iš karto užpildžiau. Tačiau, dabar skaitau jūsų tinklapyje ir matau, kad registraciją į skrydį turėjau atlikti ne ankščiau nei likus 7 dienom. Tai ir susipainiojau. Ar gerai, kad ta nuorodą atsiųstą užpildžiau ar ne? Juk check in dar reikės padaryti. Nuorodoje reikėjo užpildyti asmenine informaciją asmens kortelės numeric, galiojimą ir t.t.

  • Ingrida, jūs pateikėte savo duomenis registracijai. Daugiau nieko jums nereikia daryti. Kai ateis laikas, būsite užregistruota į skrydį ir gausite įlaipinimo kuponus į savo pašto dėžutę.

 337. Laura sako:

  Laba diena.
  Kovo mėnesį internetu pirkau tris bilietus iš Vilniaus į Barseloną ir atlgal rugpjūčio 17-31 d. Bilietus įsigijau per internetinę svetainę „Happyfly“. Elektroniniu paštu gavau patvirtinimą, kad skrydis apmokėtas ir reikia atlikti rezervaciją. Šiuo metu internetinė svetainė „Happyfly“ nebeveikia….
  Noreciau sužinoti ar viskas tvarkoje su mano užsakytu skrydžiu ir kaip galėsiu atlikti rezervaciją?

 338. Gabrielė sako:

  Sveiki,

  Kiek cigarečių galima vežtis į Norvegija?

 339. Raimonda sako:

  sveiki,planuoju vykti i anglija su 2 metu vaiku.kokios salygos?ar galima vezimeli pasimti nemokamai,ar skaiciuosis prie bagazo?kokios nuolaidos taikomos

  • Raimonda, jei vaikui yra sukakę 2 metai, jam priklauso toks bagažas, kaip ir suaugusiam keleiviui. Galimos nuolaidos: 50 % nuolaida vaikų vietų rezervacijai, 50 % nuolaida vaikų registruoto bagažo gabenimui, nuolaida pirmenybiniam įlaipinimui, 50 % nuolaida vaikų kelionių draudimui.

 340. Edita sako:

  Sveiki norejau paklausti ar yra didele problema jai savo pavardej praleidau viena raide ir jau uzsicekinau? reikia labai nerimauti ar nieko tokio?

 341. Viktorija sako:

  Sveiki,

  Nusipirkau 2 registruoto bagažo vienetus (15 ir 20 kg), tačiau teko girdėti, kad būna situacijų, kai neleidžia pasiimti dviejų lagaminų, o liepia visus daiktus susidėti į vieną, tik leidžiamas svoris didesnis.

  Noriu pasitikslinti, nusipirkusi 2 registruoto bagažo vienetus iš viso galiu turėti: 1 rankinį bagažą (10 kg)+ 1 lagaminą (iki 15 kg) + 1 lagaminą (iki 20 kg), ar tik 1 rankinį bagažą + 1 lagaminą (25 kg)?

  Ačiū už atsakymą.

  • Viktorija, kiekvienam keleiviui priklauso rankinio bagažo iki 10 kg gabenimas nemokamai. Už papildomą mokestį galima įsigyti max 2 vnt. registruoto bagažo gabenimo paslaugą. Galimas svoris 1 vnt. 20 kg ir 1 vnt. 15 kg arba 1 vnt. 15 kg ir 1 vnt. 15 kg.

 342. Modestas sako:

  Laba diena,

  norejau pasiteirauti ar Rayanair atsiuncia emaila del patvirtintos grazintinos sumos del atsaukto skrydzio. Pries 9 dienas uzpildziau pinigu grazinimo forma, taciau iki siol joks patvirtinimo emailas neatejo. Aciu.

 343. Lina sako:

  Laba diena, norejau paklausti jei nesciausi i rankini bagaza lagamina ismatavimu58x41x21 ar praleistu?ar lieptu priduoti i bagazo skyriu?

 344. Raminta sako:

  Sveiki, norėjau paklausti kaip žinoti, kad mano rankinis bagažas neviršys 10kg? (lagaminas atitinka Rayanair nustatytus išmatavimus)

  Ačiū

 345. Greta sako:

  ar galiu rankiniame bagaze isideti vitaminu dvi pakuotes, viena tubele tepaliuko nuo ikandimu, rukytu gaminiu, plauku tiesintuva bei dziovintuva?

  • Greta, vitaminus galite vežtis, tik laikykite juos originalioje pakuotėje. Tepaliuką įdėkite prie visų skysčių rankiniame bagaže pagal visas taisykles. Plaukų tiesintuvą bei džiovintuvą rankiniame bagaže galite vežtis. Mėsos gaminių ribojimai priklauso nuo šalies, į kurią skrendate. Tačiau ES ribose galite vežtis be jokių problemų.

 346. Caboom sako:

  Sveiki, sakantis bilietą vietoj ms, padarė mrs ar čia nieko tokio ? :)

 347. Liuda sako:

  sveiki, noriu paklausti. maciau reklama abiturientams, kad pateikus atestata gauna 50 proc nuolaida bilietams. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=818026348208706&set=gm.301494193354739&type=1&theater
  ir mes jau turim bilietus nusipirke. mum kompensuos ar ne? ir ko reikia, jei atestatus pateiks tik liepos 18 d/ o ji skrenda is londono 16 d. ir atgal 21 d. lauksiu atsakymo

 348. Egidija sako:

  Laba diena, ruosiamės skristi į Graikiją, tačiau vienas keleivis susilaužė koją.Teks kristi.Norėjau paklausti kaip bus su ramentais?Užsisakyti kaip papildomą bagažą ar ne?
  Ačiū

 349. karolina sako:

  sveiki vesiu 4 blokus cigareciu, ar galima dar du arba viena blokus nusipirkti duty free? vezant i anglija

 350. Agne sako:

  ar galiu pasiimti laptopa,kaip rankinuka prie rankinio bagazo? Ar jis bus sveriamas kartu su rankiniu bagazu? Aciu

 351. Erika sako:

  Laba diena. Siuo metu laukiuosi. Nors skrydzio metu nestumas vis dar nebus 28 savaiciu, taciau ramybes delei noreciau su savimi tureti daktaro patvirtinta pranesima del leidimo skristi. Ar tinka sis atspausdintas ir uzpildytas leidimas? http://www.ryanair.com/doc/conditions/FR-FITTOFLYLETTERS.pdf

  Dekui uz atsakyma.

 352. Lina sako:

  Sveiki, važiuoju su 16 metų seserim, esu laikina jos globėja, skrendame pas tėvus. Ar reikia pasiimti tai patvirtinantį dokumentą apie l. globą?

 353. Lina sako:

  Sveiki, ar skrendant į UK rankiniame bagaže galime vežtis 4 blokus cigarečių? Nes skrendame tik su rankiniu.

 354. Dalia sako:

  Laba diena,nors rezervacija nr ZLYIMG buvo panaikinta del kredito/debeto korteles,pinigai nuo sąsk nuskaičiuoti ir dar negrąžinti.Šiandien gavau į elektr. paštą priminimą apie registraciją skrydžiui.Norėdama išvengti papildomų mokesčių,susiduriau su nepatogumais ir nesu tikra ar man bus grąžinti pinigai.
  Ačiū už atsakymą.

  Pagarbiai Dalia Bakanavičienė

 355. Gabrielė sako:

  Laba diena. Ar Baltarusijos piliečiui, turinčiam daugkartinę metinę vizą į Lietuvos Respubliką yra papildomų reikalavimų skrendant su Jūsų oro linijomis iš Lietuvos į Italiją?

 356. Agne sako:

  Norejau paklausti kaip yra su nesiojamais kompiuteriais, ar jie skaiciuojami i bendra svori rankinio bagazo?

 357. Laima sako:

  Laba diena, norėjau paklausti ar galima rankiniame bagaže gabentis birius akių šešėlius ir muilo gabalėlį,ar nepriskirs jų konsistencijos kaip skysčių? Dėkoju už atsakymą:)

 358. Sonata sako:

  Laba diena, ar 16 metų paauglei, skrendant į angliją, būtinas tėvų sutikimas ?

 359. Aurelija sako:

  Labas vakaras,

  Pirkau du bilietus viena savo, kita sesers vardu. Savo bilieta uzregistravau ir atsispausdinau (i el. pasta gavau laiska su registracijos duomenimis ir t. t.). Bet neturiu jokiu duomenu apie kita bilieta ir negaliu jo uzregistruoti. Pagal turimus duomenis rodo tik viena keleivi. Siandien dar karta patikrinau savo saskaita visi pinigai nuskaiciuoti. Kaip uzregistruoti ir atsispausdinti kita bilieta? Aciu.

 360. keleivis sako:

  kokie minimalus ismatavimai ir svoris registruojamam bagazui? man uztenka ir rankinio bagazo, bet noriu veztis keleta irankiu (atsuktuva ir pan.) ar saugiai supakaves galeciau irankius atiduoti kaip registruojama baggaza? jei taip, ar man tektu uzsakineti ir moketi uz 15 kg. iregistruojamo bagazo? galbut galiu pirkti papipldomo bagazo paslauga orouoste(jis skaiciuojamas kilogramais)?

 361. saule sako:

  Ar tiesa jog Kauno oro uoste jau nebetikrina rankinio bagažo svorio ir išmatavimų?

 362. Agnė sako:

  Sveiki,

  vasarį mama nusipirko du bilietus per HAPPYFLY agentūrą su RYANAIR kompanija. situacija po pusės metų likus 2 savaitėm iki suplanuotos kelionės: ofisas uždarytas, telefonas neatsako, internete randi pranešimų apie bankrotą.gal įmanoma kaipnors ryanair vistiek padaryti check-in’ą (nes panašu,kad bilietus jie pirko, iškart po pinigų pavedimo atsiuntė kažkokius reservation number,kurie atrodo kaip tikri ryanair ir žiemą panašu, jog jų firmai problemų didelių nebuvo). man neleidžia nieko daryti su check-in, nes prašo jų pirkimo metu naudoto e-mail, kurio aš nežinau. esu tikra,jog tie bilietai yra, ar gali ryanair bendorvė kažkaip man suteikti informacijos apie juos? ir jeigu jie yra,kaip man pasidaryt check-in?

 363. Ričardas sako:

  Laba diena,

  Norėjau jūsų pasiteirauti. Užsakiau broliui (Mariui Nariūnui) bilietus iš Dublino į Vilnių liepos 5 d., o iš Vilniaus į Dubliną liepos 26 d., bet darant check-in negaliu jūsų atsispausdinti (reprint). Gal galite patarti, kaip aš galėčiau tai padaryti???
  Ačiū Jums labai.
  Pagarbiai,

 364. Vilius sako:

  Sveiki visi,

  Noriu nuraminti tuos, kurie pirkdami bilietus pamiršo įrašyti antrąjį keleivio vardą, ką tik grįžome iš kelionės, tai jokių problemų dėl neįrašyto antrojo vardo nekilo. Svarbiausia pirmasis keleivio vardas ir pavardė.

 365. Jurgis sako:

  Sveiki,
  Ar galima prie rankinio bagažo, vietoj „moteriškos rankinės“ pasiimti turistinį paklotėlį? Tiesa, paklotėlio išmatavimai yra truputį didesni, nei leistina antram rankiniam bagažui.

 366. Rūta sako:

  Sveiki!
  Ar Ryanair gali keisti skrydžio laiką iki pat paskutinės akimirkos? Ar yra kažkoks terminas kada jie jau nebegali daryti pakeitimų?
  Iš anksto dėkoju už atsakymą.

 367. Erikas sako:

  o reiktu su lidinciu asmeniu pas notara eiti r galiu susirasti bet koki zmogu turinti 16 metu ir pasakyt kad isai mane lidi?

 368. lina sako:

  sveiki,norejau paklaust jei skrydziui neusiregistruosiu internetu kokia kaina butu 2suaugusem ir dviem vaikam oro uoste uz bilietus ?pasmus tokia situacija vaikai skris su asmens gryzimo pazymejimais ,ir kad mum nereiktu kelis kart vaziuot y dublina ,ar mums ymanoma dublino oro uoste atsispausdinti bilietus?ar tektu moketi uz registracija ten?aciu uz atsakyma

  • Lina, jei jūs būsite užsiregistravę į skrydį ir reikės tik atspausdinti įlaipinimo kuponus, paslauga oro uoste kainuoja 15 EUR/asm. Jei reikės užregistruoti į skrydį ir atspausdinti įlaipinimo kuponus, paslauga oro uoste kainuoja 70 EUR/asm.

 369. Lukas sako:

  Sveiki, ar savo rankinį bagažą galiu dėti po sėdynę?

 370. Keleivis sako:

  Ar galima rankiniame bagaže turėti 125ml talpos indelį su skysčiu, tačiau skysčio tėra apie 50ml?

 371. Keleivis sako:

  Sveiki. Ar galima rankiniame bagaže turėti tuščią 125ml indelį?

 372. Ieva sako:

  ar galima vezti maza paukstuka be dokumnetu? Ar yra butini kazkoki dokumentai pauksciams ? Aciu