Ryanair dažniausiai užduodami klausimai 6 461BAGAŽAS

Ar į Ryanair bilieto kainą įskaičiuotas bagažas?

Į aviakompanijos Ryanair aviabilieto kainą įskaičiuotas rankinis bagažas (1 bagažo vienetas iki 10 kg), kurį nešatės su savimi į lėktuvo saloną. Galima nemokamai į lėktuvą įsinešti ir antrą bagažą – mažą moterišką rankinę – bei oro uoste įsigytas prekes. Antroji rankinė negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų. Antrąjį bagažo vienetą reikės pasidėti lentynose virš sėdimųjų vietų arba po kėde.

Koks yra Ryanair rankinio bagažo svoris vienam keleiviui?

Rankinis bagažas – 1 bagažo vienetas iki 10 kg ir maža moteriška rankinė. Rankinio bagažo išmatavimai negali viršyti 55 x 40 x 20 cm. Antrasis bagažas negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų. Mažajai bagažui svorio apribojimai netaikomi. Atkreipkite dėmesį į bagažo taisykles.

Ar rankinio bagažo dydis turi atitikti visus nurodytus matmenis? Ar ratukai skaičiuojami į bendrus bagažo išmatavimus? Kas bus, jei rankinis bagažas bus didesnis?

Prieš lipant į Ryanair lėktuvą rankinį bagažą reikia įdėti į specialią dėžę, kuri atitinka Ryanair rankinio bagažo dydžio reikalavimus. Jei jūsų bagažas tilps, problemų nebus. Jei netilps, reikės priduoti į registruoto bagažo skyrių už papildomą 50 EUR mokestį. Bagažo kainos >

Koks yra Ryanair registruojamo bagažo svoris vienam keleiviui?

Aviakompanijos Ryanair registruojamas bagažas gali būti iki 15 kg arba iki 20 kg (išmatavimai 81 x 119 x 119 cm). Vienas keleivis gali gabenti iki 3 registruoto Ryanair bagažo vienetų.
Keleiviai, esantys vienoje rezervacijoje ir kartu užsiregistravę į Ryanair skrydį, gali dalintis registruoto bagažo apribojimais. Pvz., 2 keleiviai, esantys vienoje rezervacijoje, įsigiję du registruotus bagažus po 15 kg, gali pasidalinti svoriu. Vienas keleivis gali turėti registruotą bagažą, kuris sveria 17 kg, o kitas – 13 kg.

Ar reikia užregistruoti Ryanair bagažą?

Jei keliaujate tik su Ryanair rankiniu bagažu, jo registruoti nereikia. Rankinį bagažą keleiviai nešasi su savimi į lėktuvo saloną.
Jei keliaujate ir su registruotu Ryanair bagažu, jį reikės užregistruoti bagažo skyriuje oro uoste prieš praeinant saugumo patikrą. Ryanair bagažo skyrius atidaromas likus 2 val. iki skrydžio ir užsidaro likus 40 min. iki numatyto skrydžio.

Ar galiu užsisakyti registruoto bagažo gabenimą po to, kai jau nusipirkau bilietą arba jau užsiregistravau į skrydį? Kaip?

Galite užsisakyti registruoto bagažo gabenimą po to, kai jau nusipirkote bilietą arba jau užsiregistravote į skrydį, tik paslaugos kaina bus jau didesnė nei perkant bilietą. Užsakyti paslaugą internetu galima ne vėliau kaip 2 val. iki numatyto skrydžio. Paslaugos kaina priklauso nuo skrydžio datos bei krypties. Nepamirškite iš naujo atsispausdinti įlaipinimo kortelės, kad joje matytųsi įrašas apie registruoto bagažo gabenimo užsakymą. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, tai galite padaryti per „Manage booking“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, dėl registruoto bagažo gabenimo užsakymo kreipkitės į sistemos administratorių.

Ar tikrai į Ryanair lėktuvo saloną priima tik 90 rankinio bagažo vienetų?

Į lėktuvo saloną priimama ne daugiau kaip 90 rankinio bagažo vienetų. Darbuotojai vietoje įvertina situaciją dėl talpumo ir priima sprendimus vardan keleivių saugumo, kuriuos bagažus perkelti į bagažo skyrių. Tai papildomai nekainuoja. Tokiais atvejais patartina iš bagažo išimti vertingiausius daiktus (kompiuteris, fotoaparatas ir pan.).

Ar galiu užsakyti jungiamuosius skrydžius su aviakompanija Ryanair? Ar perkelia registruotą bagažą į kitą skrydį?

Pigių skrydžių aviakompanijos, taip pat ir Ryanair, nevykdo jungiamųjų skrydžių, todėl negali perkelti keliautojų ar jų bagažo į kitus skrydžius (tos pačios ar kitų aviakompanijų). Todėl neprisiima atsakomybės už tarpinius skrydžius, kuriuos keleiviai gali praleisti. Į kiekvieną skrydį reikia registruotis atskirai, t.y. kiekviename skrydyje turite turėti atskirą įlaipinimo kortelę. Jei keliaujate su registruotu bagažu, perkant bilietus kiekvienam skrydžiui atskirai reikia bagažą užregistruoti už atitinkamą mokestį. Atvykus į oro uostą bagažą reikia atiduoti į bagažo skyrių, o nusileidus bagažą atsiimti ir vėl registruoti į kitą skrydį. Raginame palikti pakankamai laiko nuo suplanuoto pirmojo skrydžio pabaigos iki kito skrydžio pradžios. Ryanair bagažo registracija baigiama likus 40 min. iki skrydžio.

BAGAŽO TURINYS

Kaip gabenti skysčius Ryanair rankiniame bagaže?

Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskirose, ne didesnėse nei 100 mililitrų, talpose. Šias talpas turite įdėti į vieną permatomą ir užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro talpos krepšelį; vienas krepšelis – vienam keleiviui (tokius maišelius galite nusipirkti įvairiose parduotuvėse ar oro uostuose (pvz., Kauno oro uoste) arba gauti nemokamai (pvz., Vilniaus oro uoste). Tūrio apribojimai netaikomi vaistams, būtiniems skrydžio metu ir kūdikių maistui, būtiniems skrydžio metu.

Ar galiu vežtis vaistus ar maisto papildus rankiniame ar registruotame bagaže?

Išsamią informaciją apie vaistų ar maisto papildų gabenimą rankiniame ar registruotame bagaže rasite Zigzag.lt tinklaraštyje.

Ar galiu neštis fotoaparatą, nešiojamąjį kompiuterį į Ryanair lėktuvo saloną?

Jūsų fotoaparatas, nešiojamasis kompiuteris turi būti įdėti į jūsų rankinį bagažą. Rankinis bagažas – 1 bagažo vienetas iki 10 kg (bagažo išmatavimai negali viršyti 55 x 40 x 20 cm) ir maža moteriška rankinė (negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų). Tad jei jūsų fotoaparatas, kompiuteris neviršija šių dydžio apribojimų, galite juos neštis tiesiog vietoj mažosios rankinės. Antrajam bagažui svorio apribojimai netaikomi.
Saugumo patikros metu kompiuterį ir kitus technikos prietaisus reikia iš bagažo ištraukti ir pateikti atskirai.
Į registruotą bagažą fotoaparato, kompiuterio nedėkite, nes jie gali būti apgadinti arba bagažas gali vėluoti, dingti.

Noriu vežtis kartu su savimi muzikos instrumentą. Kaip užsisakyti šią paslaugą perkant lėktuvo bilietą?

Jei norite į lėktuvo saloną neštis nedidelius muzikos instrumentus, pavyzdžiui, gitarą, smuiką ar altą, perkant bilietą turite užsakyti instrumentui papildomą vietą už papildomą mokestį. Registruotas arba rankinis bagažas papildomai instrumento vietai nepriklauso.
Norėdami tokiam bagažo vienetui užsakyti papildomą sėdimą vietą, pavardės laukelyje įrašykite žodžius ITEM SEAT, o vardo laukelyje įrašykite žodį EXTRA. Tada rezervacijoje ir internetinėje įlaipinimo kortelėje bus nurodyta EXTRA ITEM SEAT. Internetinės registracijos metu būtina įvesti lydinčio keleivio kelionės dokumento išsamią informaciją.
Jei instrumentas atitinka rankinio bagažo dydžio ir svorio išmatavimus, galite neštis jį į saloną nemokamai, tačiau daugiau rankinio bagažo su savimi turėti negalite. Arba kitas variantas – atiduoti instrumentą į registruoto bagažo skyrių.

Ar galiu Ryanair skrydžio metu kartu vežtis gyvūną?

Aviakompanija Ryanair į skrydžius gyvūnų nepriima. Daugiau apie keliavimą su gyvūnais skaitykite Zigzag.lt tinklaraštyje straipsnyje „Keliavimas su savo augintiniais“.

Kiek cigarečių, alkoholio galima vežtis į Angliją, Airiją, Vokietiją, Norvegiją?

Didžiosios Britanijos valstybių (Anglijos, Škotijos, Velso, Šiaurės Airijos) bei Europos Sąjungos šalių nustatytas orientacinis leidžiamas tabako gaminių kiekis negali būti didesnis kaip:
– 800 cigarečių (4 blokai)*;
– 400 cigarilių;
– 200 cigarų;
– 1 kg tabako.
Alkoholinių gėrimų vienas asmuo gali įvežti ne daugiau kaip:
– 10 l stipriųjų alkoholinių gėrimų (ne stipresnių nei 70%);
– 20 l spirituoto vyno (pvz., portveino arba chereso);
– 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
– 110 l alaus.
* Į Austriją, Airiją, Daniją, Italiją, Kroatiją, Slovėniją, Švediją ir Vokietiją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais.
Į Norvegiją asmuo nuo 18 metų gali vežtis iki 200 vnt. cigarečių (1 blokas) arba 250 g kitų tabako gaminių. 18 – 20 m. asmenys gali vežtis ne stipresnių nei 22% alkoholinių gėrimų. Vyresni asmenys gali vežtis:
– 1 l spiritinio gėrimo (22% – 60%);
– 1,5 l vyno (2,5 % – 22 %);
– 2 l (6×0,33 l) alaus.
Alkoholinių gėrimų kombinacijos priklauso nuo to, ar vežami tabako gaminiai (silpnesnius gėrimus keisti į spiritinius negalima):
– 200 vnt. cigarečių atitinka 1,5 l vyno arba 1,5 l alaus;
– 1,5 l vyno atitinka 1,5 l alaus;
– 1 l spiritinių gėrimų atitinka 1,5 l vyno arba 1,5 l alaus.
Galimos kombinacijos:
– 1 l spiritinio gėrimo + 3 l vyno + 2 l alaus (nevežant tabako gaminių);
– 4,5 l vyno + 2 l alaus (nevežant tabako gaminių);
– 6,5 l alaus (nevežant tabako gaminių);
– 1 l spiritinio gėrimo + 1,5 l vyno + 2 l alaus + 200 vnt. cigarečių arba 250 g. tabako (vežant tabako gaminius);
– 3 l vyno + 2 l alaus + 200 vnt. cigarečių arba 250 g. tabako (vežant tabako gaminius);
– 5 l alaus + 200 vnt. cigarečių arba 250 g. tabako (vežant tabako gaminius).
Svarbiausia galiojanti taisyklė – šie daiktai turi būti skirti asmeniniam vartojimui, t.y. keleivis jų neketina perparduoti. Jei šių prekių vežatės daugiau, jums gali tekti įrodyti, kad jos skirtos tik asmeniniam vartojimui paprašant įsigijimo dokumentų, teiraujantis viešnagės laikotarpio, leistino kiekio viršijimo priežasčių. Nesugebėjus įrodyti, alkoholis ir/ar tabako gaminiai (pvz., cigaretės) bus konfiskuojami.
Į Lietuvą ar kitas ES šalis galima įsivežti iki 200 vnt. (vykstant oro transportu) arba iki 40 vnt. (vykstant sausumos ir jūros transportu) cigarečių iš ne ES šalių (pvz., iš Rusijos, Baltarusijos su rusiškomis banderolėmis). Kiek galima vežtis Lietuvoje prikauptų cigarečių su rusiškomis banderolėmis į atitinkamą ES šalį, reikėtų tikslintis čia >
Cigaretes galite vežtis tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže.
Pabrėžiame, kad nuo 2015.05.01 asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

Ar galima vežtis elektronines cigaretes?

Elektronines cigaretes vežtis galite, tačiau tik rankiniame bagaže. Papildomus cigarečių skysčius gabenkite pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles.
Elektroninėmis cigaretėmis skrydžio metu naudotis draudžiama.

 

VAIKAI

Ar Ryanair taiko nuolaidas vaikams?

Vaikams nuo 2 metų aviakompanija Ryanair nuolaidų netaiko. Kūdikiams iki 2 metų taikoma fiksuota bilieto kaina.

Ar Ryanair taiko nuolaidas šeimai?

Aviakompanija Ryanair siūlo 50% nuolaidą registruoto bagažo (15 kg) gabenimui, vietos rezervacijai, pirmenybinio įlaipinimo paslaugai ir jaunesnių nei 16 metų vaikų draudimui, jeigu į tą patį užsakymą įtrauktas vaiką lydintis suaugęs keleivis, įsigijęs atitinkamas paslaugas už pilną kainą.
50% nuolaida registruoto bagažo (15 kg) gabenimui, vietos rezervacijai, pirmenybinio įlaipinimo paslaugai ir draudimui taikoma ne daugiau kaip 2 vaikams, kai 1 iš lydinčių suaugusių asmenų yra įtrauktas į tą patį užsakymą ir perka atitinkamas paslaugas už pilną kainą, ir ne daugiau kaip 4 vaikams, kai 2 iš lydinčių suaugusių asmenų yra įtraukti į tą patį užsakymą ir perka atitinkamas paslaugas už pilną kainą.
Papildomos nuolaidos šeimoms siūlomos tada, kai suaugę ir vaikai yra įtraukti į tą patį užsakymą.
Keleiviai, kurie per vienerius kalendorinius metus yra skridę du kartus (pirmyn ir atgal) ir naudojosi Ryanair siūlomomis papildomomis nuolaidomis šeimai, gali kreiptis į bilieto pardavėją dėl „Family Extra“ paslaugos ir 20% nuolaidos trečiajam skrydžiui su vaikais. Jei prašymas bus patvirtintas, nuolaidos kodas bus išsiųstas pirkėjui ir galios 4 savaites nuo jo išdavimo dienos.
Šios nuolaidos taikomos tik užsakymo metu.

Ar gali nepilnamečiai vaikai skristi vieni su Ryanair avialinijomis?

Aviakompanija Ryanair nepriima į skrydį vaikų iki 16 metų be suaugusiųjų palydos. Jei ir nupirksite nepilnamečiui bilietą kaip suaugusiajam, vaiko nepavyks užregistruoti į skrydį ir gauti įlaipinimo kortelę, jei kartu su juo neskris suaugęs asmuo. Ryanair palydos paslaugų neteikia.

Kokių dokumentų reikia, jei keliauja vaikas?

Visų pirma reikalingas galiojantis asmens dokumentas – pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jei asmens dokumentas negalioja, dingęs, grįžti į savo šalį gali su Asmens grįžimo pažymėjimu. Gimimo liudijimas kertant sieną negalioja.
Ryanair ir pasienio tarnybos turi skirtingus reglamentavimus.
Aviakompanija Ryanair nepriima į skrydį vaikų iki 16 metų be suaugusiųjų palydos. Vyresni vaikai juos gali lydėti. Ryanair aviakompanijai reikia pateikti tik galiojančius asmens dokumentus ir atspausdintas įlaipinimo korteles.
Pasienio tarnybai reikia pateikti papildomus dokumentus, jei vaikas iki 18 metų be tėvų keliauja į valstybes, nepriklausančias Šengeno zonai. Daugiau informacijos ČIA >

Turiu Ryanair lėktuvo bilietą ir vėliau nutariau, kad kartu skris ir vaikas. Kaip jam nupirkti bilietą?

Sistema neleis vaikui iki 16 metų nupirkti bilieto į Ryanair skrydį be suaugusiojo. Tokiu atveju nupirkite nepilnamečiui bilietą kaip suaugusiajam ir iškart paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę arba užpildykite šią Ryanair formą (reikia pasirinkti „Comlpaint“ ir būtina nurodyti abiejų rezervacijų numerius bei vaiko asmens dokumento duomenis). Tokiu atveju registracija į Ryanair skrydį bus atliekama oro uoste nemokamai. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, susisiekite su administratoriumi, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio keleivio rezervacijos.

Ar galiu keliauti su kūdikiu?

Aviakompanija Ryanair kūdikių iki 7 dienų amžiaus į skrydį nepriima.
Kūdikiai (nuo 8 dienų iki 23 mėnesių imtinai) privalo būti lydimi suaugusiojo asmens nuo 16 metų (vienas suaugęs lydi vieną kūdikį). Perkant bilietą reikia nurodyti, jog skrendama su kūdikiu. Kūdikis turi sėdėti ant suaugusiojo kelių (kūdikio saugos diržu pasirūpins personalas). Kūdikiui skirtu iki 5 kg bagažu rūpinasi lydintis asmuo ir bagažui galioja visos lėktuvo vidaus bendrosios taisyklės. Kūdikiui registruoto bagažo gabenimo paslauga nepriklauso.
Kūdikio bilieto kaina yra fiksuota.
Jei kūdikiui sukanka dveji metai iki atgalinio skrydžio, jam taikoma pilna, kaip ir suaugusio keleivio, bilieto kaina, mokesčiai, taisyklės ir kt.
Yra galimybės pervystyti kūdikį ar pašildyti maistą lėktuve.

Ar kūdikiui skiriama atskira vieta?

Kūdikiui atskira vieta nepriklauso, jis turi sėdėti suaugusiam keleiviui (nuo 16 metų) ant kelių (kūdikio saugos diržu pasirūpins personalas).
Tačiau yra papildomų sąlygų, kuomet kūdikiui gali būti užsakyta atskira vieta už papildomą mokestį.
1. Papildoma vieta (Extra Seat) gali būti skirta kūdikiams nuo 8 dienų iki 23 mėnesių amžiaus. Kūdikiai turi sėdėti ant suaugusiojo kelių (nuo 16 metų), kai lėktuvas kyla, leidžiasi ir visais atvejais, kai privaloma prisisegti saugos diržus. Kūdikis gali būti perkeltas į jam skirtą papildomą vietą tik tada, kai bus leista atsisegti saugos diržus. Užsakius papildomą vietą kūdikiui lėktuve, rankinio ar registruoto bagažo gabenimo paslauga kūdikiui vis tiek nepriklauso. Jeigu užsakėte atskirą papildomą vietą kūdikiui, turite apie tai pranešti klientus aptarnaujančiajam personalui, kad atliktų rezervaciją ir priskirtų sėdimą vietą.
2. Kūdikiai nuo vienerių metų amžiaus lėktuve gali sėdėti atskiroje kėdėje naudojantis Amsafe CARE saugumo diržais. Tokiu atveju vaiko svoris yra ribojamas – nuo 10 kg iki 20 kg. Norint užsisakyti šią paslaugą, reikia susisiekti su klientus aptarnaujančiu personalu. Jei užsakėte vietą kūdikiui (12 – 23 mėnesių kūdikis naudosis Amsafe CARE saugumo diržais), nemokamai priklausys 10 kg rankinis bagažas, maža rankinė ir galimybė užsisakyti registruojamą bagažą už papildomą mokestį.
Jeigu užsisakėte atskirą vietą kūdikiui, kuris naudosis Amsafe CARE saugumo diržais, turite apie tai pranešti klientus aptarnaujančiajam personalui http://www.ryanair.com/ie/questions/contacting-customer-service/ , kad atliktų rezervaciją keleiviams ir priskirtų sėdimą vietą. Šiam užsakymui bus taikomos internetinės svetainės nuolaidos.
Jeigu Amsafe CARE saugumo diržais naudosis vaikas vyresnis nei 2 metų amžiaus, keleivių rezervacija gali būti atliekama internetu, tačiau turėsite susisiekti su klientus aptarnaujančiu personalu, kad įtrauktų informaciją dėl saugos diržų ir priskirtų tinkamą vietą.
3. Kūdikiai gali sėdėti automobilinėje kėdutėje, jei jai yra užsakyta atskira vieta ir ji atitinka reikalavimus.
Automobilinę kėdutę, skirtą sėdėti kūdikiui/vaikui lėktuvo salone, į saloną neštis galima tuomet, jei yra patvirtinta, jog ji gali būti naudojama lėktuve (European car seat – kėdutė turi turėti CE lipduką su užrašu „Certified for use on aircraft“; U.S. car seat – kėdutė turi turėti FAA lipduką su užrašu „Certified for use on aircraft“), turi 5 saugos diržus, telpa 42,5 cm plotyje tarp sėdimos vietos rankenų.
Keleiviams, kurie užsakė atskirą sėdimą vietą kūdikiui ir jis naudosis automobiline kėdute, kuri atitinka keliamus reikalavimus, priklausys 10 kg rankinio bagažo, mažos rankinės gabenimo paslauga nemokamai ir galimybė užsisakyti registruoto bagažo gabenimo paslaugą už papildomą mokestį.
Jeigu užsakėte atskirą papildomą vietą kūdikiui (nuo 8 dienų iki 23 mėnesių amžiaus), kuris naudosis automobiline kėdute, atitinkančia keliamus reikalavimus, turite apie tai pranešti klientus aptarnaujančiajam personalui, kad atliktų rezervaciją keleiviams ir priskirtų sėdimą vietą.
Jeigu automobiline kėdute lėktuve naudosis vaikas, vyresnis nei 2 metų amžiaus, keleivių rezervacija gali būti atliekama internetu, tačiau turėsite susisiekti su klientus aptarnaujančiu personalu, kad įtrauktų informaciją dėl automobilinės kėdutės ir priskirtų tinkamą vietą.

Koks bagažas priklauso kūdikiui, vaikui, skrendant su Ryanair avialinijomis? Ar galima vežtis vaiko vežimėlį?

Kūdikiams iki 2 metų (iki 24 mėnesių) priklauso 5 kg bagažas. Vaikui nuo 2 metų (nuo 24 mėnesių) priklauso tiek nemokamas rankinis bagažas bei papildoma maža rankinė, tiek registruoto bagažo gabenimas už papildomą mokestį.
Kuomet keliauja kūdikis/vaikas, nemokamai galima vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį (pushchair) ir automobilinę kėdutę (car seat), kelioninę lovelę (travelcot) arba automobilio sėdynę (booster seat). Nemokamą įrangą galima gabenti vaikams iki 11 metų.
Kūdikio/vaiko įranga turi būti užregistruojama oro uoste prie bagažo skyriaus. Registracija baigiama likus 40 min. iki skrydžio. Užregistravus vežimėliu galima naudotis iki laipinimo į lėktuvą. Skrydžio metu juo pasirūpins aptarnaujantis personalas. Išlipus iš lėktuvo vežimėlį atgausite ir galėsite toliau juo naudotis.
Atminkite, kad kūdikių/vaikų vežimėliai registruojami su kitu bagažu ir gabenami nemokamai, jei biliete nurodyta, kad lėktuvu keliauja kūdikis/vaikas. Jei kūdikis/vaikas nekeliauja, šie daiktai gabenami tik kaip specialusis bagažas už papildomą mokestį.
Papildoma kūdikio/vaiko įranga registruojama kaip jūsų registruotas bagažas. Kūdikio/vaiko įranga iki 20 kg registruojama ir kainuoja 10 EUR/GBP užsakant gabenimą iš anksto, 20 EUR/GBP užsakant oro uoste prieš skrydį už 1 vienetą skrydžiui į vieną pusę. Jei kūdikio/vaiko įranga viršija 20 kg, teks mokėti papildomai už kiekvieną viršijamą kilogramą. Registruojamą kūdikio/vaiko įrangą gerai ir saugiai supakuokite.
Kūdikio maistui ir gėrimams, reikalingiems skrydžio metu, ribojimai nėra taikomi.

Ar galima neštis automobilinę kėdutę į lėktuvo saloną?

Automobilinę kėdutę, skirtą sėdėti kūdikiui/vaikui lėktuvo salone, į saloną neštis galima tuomet, jei yra patvirtinta, jog ji gali būti naudojama lėktuve (European car seat – kėdutė turi turėti CE lipduką su užrašu „Certified for use on aircraft“; U.S. car seat – kėdutė turi turėti FAA lipduką su užrašu „Certified for use on aircraft“), turi 5 saugos diržus, telpa 42,5 cm plotyje tarp sėdimos vietos rankenų.
Keleiviams, kurie užsisakė atskirą sėdimą vietą kūdikiui ir naudosis automobiline kėdute, kuri atitinka keliamus reikalavimus, priklausys 10 kg rankinio bagažo, mažos rankinės gabenimo paslauga nemokamai ir galimybė užsisakyti registruoto bagažo gabenimo paslaugą.
Jeigu užsakėte atskirą papildomą vietą kūdikiui (nuo 8 dienų iki 23 mėnesių amžiaus), kuris naudosis automobiline kėdute, atitinkančia keliamus reikalavimus, turite apie tai pranešti klientus aptarnaujančiajam personalui, kad atliktų rezervaciją keleiviams ir priskirtų sėdimą vietą.
Jeigu automobiline kėdute lėktuve naudosis vaikas, vyresnis nei 2 metų amžiaus, keleivių rezervacija gali būti atliekama internetu, tačiau turėsite susisiekti su klientus aptarnaujančiu personalu, kad įtrauktų informaciją dėl automobilinės kėdutės ir priskirtų tinkamą vietą.

Ar reikia tėvų sutikimo, jei vaikas iki 18 metų keliauja vienas, su lydinčiu asmeniu ar su vienu iš tėvų?

Keliaujant Šengeno zonoje:
Jeigu vaiko iki 18 metų kelionės tikslas yra Šengeno valstybė, tai taikomas Šengeno susitarimas ir nesvarbu, ar vaikas vyktų su tėvais, ar su vienu iš tėvų, ar su lydinčiu asmeniui ar net vienas, vieno iš tėvų sutikimo nereikia turėti ir valstybės sienos apsaugos pareigūnas jo nereikalaus. Tokiu atveju vykti pas notarą ir patvirtinti vaiko išvykimo į užsienio valstybę nereikia.
Šengeno zonai priklauso 26 valstybės: Austrija, Belgija, Čekija, Danija, Estija, Graikija, Islandija, Ispanija, Italija, Latvija, Lenkija, Lichtenšteinas, Lietuva, Liuksemburgas, Malta, Nyderlandai, Norvegija,Portugalija, Prancūzija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Šveicarija, Vengrija, Vokietija.
Keliaujant ne Šengeno zonoje ir ne Europos Sąjungos ribose:
Šengeno erdvės reikalavimai netaikomi ES valstybėms: Airija, Bulgarija, Didžioji Britanija, Kipras, Kroatija, Rumunija. Vadinasi, jei vaikas vyksta į šias šalis, jo tėvams ar globėjams jau prieš kelionę reikės kreiptis į notarą.
Papildomi dokumentai (lietuvių ar anglų kalba) turi būti pateikti atsižvelgiant į tai, su kuo vaikas vyksta į kitas, ne Šengeno, užsienio valstybes:
–  Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę su vienu iš tėvų, pasienio kontrolės punkto pareigūnams reikia pateikti tik vaiko asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Antrojo iš vaiko tėvų rašytinio sutikimo pateikti nereikia. Tuo atveju, kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo vaikas išvyksta į užsienio valstybę, pavarde, Lietuvos Respublikos pasienio kontrolės punkto pareigūnų reikalavimu pateikiamas vaiko gimimo liudijimas.
–  Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę su lydinčiu asmeniu, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.
–  Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę vienas, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų vienas, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.
–  Kai vaikas vyksta į užsienio valstybę su organizuota vaikų grupe į ekskursiją, turistinę kelionę ar kitas organizuotas keliones (su sporto, mokslo, meno ar kitais kolektyvais), kartu su asmens tapatybę patvirtinančiais dokumentais pasienio kontrolės punkto pareigūnų reikalavimu turi būti pateiktas kelionės organizatoriaus parašu ir antspaudu patvirtintas raštas, kuriame turi būti nurodytas išvykstančių vaikų ir juos lydinčių asmenų vardinis sąrašas, ir šio rašto kopija. Už šio sąrašo sudarymą atsakingas kelionės organizatorius. Vaiko duomenys į sąrašą gali būti įtraukiami tik gavus bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinį sutikimą. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno. Tėvų, globėjų (rūpintojų) sutikimus turi saugoti kelionės organizatorius.
Vaiko, kuriam yra nustatyta globa (rūpyba), globėjas (rūpintojas), vaikų globos (rūpybos) institucijos vadovas ar jo įgaliotas atstovas, likus ne mažiau kaip 3 dienoms iki numatyto vaiko laikino išvykimo į užsienio valstybę, privalo raštu informuoti savivaldybės vaiko teisių apsaugos tarnybą (skyrių) apie numatomą laikiną vaiko išvykimą į užsienio valstybę, nurodydamas kelionės tikslą, trukmę ir šalį, į kurią vykstama.
Vaiko, kuris yra Lietuvos Respublikos pilietis, grįžimui į Lietuvos Respubliką reikia tik asmens tapatybės dokumento (paso arba asmens tapatybės kortelės), papildomų sutikimų ar kitų dokumentų pateikti nereikia, nesvarbu, su kuo jis grįžta.

 

REGISTRACIJA Į SKRYDĮ

Kaip registruotis į skrydį su asmens grįžimo pažymėjimu?

Registruojantis į skrydį pažymėkite varnelę, kad registruojatės skrydžiui į vieną pusę, jei turite bilietą skrydžiams į abi puses. Pasirinkite dokumento tipą „Pasas“. Asmens grįžimo pažymėjimas turi savo kodą, kurį sudaro 2 raidės ir 6 skaitmenys, tad šį kodą ir turite vesti į langelį, skirtą dokumento numeriui. Toliau suveskite visus duomenis, kurių jūsų prašo. Jei nepakanka dokumento galiojimo laiko ir neleidžia registruotis, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę.

Padariau klaidą registruojantis į skrydį (pasirinkau neteisingą pilietybę, įvedžiau ne tą numerį ir pan.). Ką daryti?

Paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų registracijos duomenis. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

Kaip paskirstomos sėdimos vietos Ryanair skrydyje? Ar sėdėsime kartu, jei nerezervuojame vietų už papildomą mokestį?

Prieš registruojantis į skrydį reikia nuspręsti, ar norite sėdėti pasirinktose vietose, ar tiks tokios, kokias paskirs. Pasirinkti norimas vietas už papildomą mokestį galite bilieto pirkimo metu arba dar iki registracijos į skrydį. Atliekant registraciją vietos parenkamos automatiškai ir nemokamai. Jei bilietai pirkti vienu metu, didelė tikimybė, kad sėdėsite šalia, tačiau jei vietų šalia nepakanka, jos gali būti išskirstytos. Daugiau informacijos >

 

BILIETAI. BILIETŲ PIRKIMAS, KEITIMAS, KOREGAVIMAS

Ką daryti, jei pamečiau įlaipinimo kortelę („Boarding Pass“)?

Jei keleivis yra užsiregistravęs į skrydį, tačiau pametė įlaipinimo kortelę, nereikia nerimauti. Įlaipinimo kortelę galima perspausdinti iki 2 val. prieš skrydį. Likus mažiau nei 2 val. iki skrydžio, įlaipinimo kortelės perspausdinti nebegalima. Tokiu atveju, įlaipinimo kortelę teiks atsispausdinti oro uoste. Paslauga kainuoja 15 EUR. Likus mažiau nei 40 min. iki skrydžio įlaipinimo kortelės oro uoste atsispausdinti nebegalima.

Ar galima keisti skrydžio datą, laiką, maršrutą, pavardę ir vardą? Kiek tai kainuoja?

Skrydžio datos, maršruto keitimai galimi (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio. Keleivio vardo, pavardės keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 2 val. iki skrydžio.* Už keitimus mokamas aviakompanijos nustatytas mokestis.
*Jei keleivis jau užsiregistravo į skrydį internetu ir vėliau nori atlikti datos, maršruto ar vardo keitimus, reikia susisiekti su rezervacijų centru likus ne mažiau kaip dienai iki skrydžio ir atšaukti registraciją. Atšaukus registraciją, bilieto keitimai galimi įprasta tvarka – internetu per „Tvarkyti užsakymą“ arba per sistemos, kurioje pirktas bilietas, administratorių.
Ryanair suteikia galimybę per parą (24 val.) ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko. Tokiu atveju mokamas tik kainų skirtumas.
Daugiau informacijos apie Ryanair bilieto keitimus >
Dėl keitimų susisiekite su mūsų konsultantais tel. 8 37 407140, 8 600 26763 arba el.paštu uzsakymai@ryanair-skrydziai.lt.

Ką daryti, jei perkant Ryanair  lėktuvo bilietą varde ar pavardėje padaryta klaida, neįrašytas antras vardas ar pavardė?

Keleivio vardas ir pavardė turi būti nurodyti taip kaip nurodyta asmens dokumente, su kuriuo registruojamasi į skrydį.
Vardo ar pavardės pirmosios 3 raidės privalo būti teisingos. Jei suklydote ir vieną iš pirmųjų raidžių parašėte neteisingai, reikės atlikti keleivio vardo ar pavardės keitimą už atitinkamą mokestį (jei dar neatlikta registracija į skrydį). Jei smulkią klaidą padarėte kitose raidėse, nieko baisaus.
Jei asmens dokumente nurodyti du vardai ar pavardės, visi jie turi būti nurodyti ir biliete taip, kaip asmens dokumente, su kuriuo keleivis registruosis į skrydį.
Ryanair suteikia galimybę per parą (24 val.) ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko.
Kad būtų ramiau laukti skrydžio, galite paskambinti į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų vardą ar pavardę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

Ar perkant bilietus vardus ir pavardes reikia rašyti su lietuviškais raidžių simboliais?

Perkant bilietą vardą ir pavardę reikia rašyti lotyniškomis raidėmis (be lietuviškų simbolių su taškais, nosinėmis ar varnelėmis, pvz., ė, į, š ir pan.).
Jei vis dėlto įrašėte vardą ir pavardę su lietuviškomis raidėmis, pasitikrinkite, ar atsiųstame patvirtinime keleivių vardai ir pavardės nėra iškraipyti. Jei raidės yra iškraipytos ir neperskaitomos, iškart paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui dėl pakoregavimo.

Ką daryti, jei nusipirkau lėktuvo bilietus su viena pavarde, o dar iki skrydžio ji pasikeitė (ištekėjau arba susigrąžinau mergautinę)? Ką daryti, jei į vieną skrydį registravausi su senesniais dokumentais, o prieš skrydį atgal jie pasikeitė ir negaliu pakoreguoti registracijos duomenų?

Jei jūsų asmens dokumentai dar nepakeisti ir liko su senąja pavarde ir kitais duomenimis, registruokitės į skrydį pagal turimus galiojančius dokumentus. Jei dokumentus jau pasikeitėte ir juose įrašyta naujoji pavardė ar nauji asmens dokumento duomenys (galiojimo laikas, numeris ir kt.), dėl pakoregavimo kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.
Biliete ir registracijoje į skrydį nurodyta keleivio pavardė ir duomenys turi sutapti su galiojančiame asmens dokumente, su kuriuo keleivis skrenda, nurodytais duomenimis.
Pasak Ryanair, jei užsisakėte skrydį ir įrašyta mergautinė pavardė, bet pasas arba asmens tapatybės kortelė jau su naująja pavarde arba atvirkščiai, Ryanair geranoriškai atliks keleivio pavardės keitimą.

Ar galima keisti skrydį, jei registracija jau padaryta?

Jei keleivis jau užsiregistravo į skrydį internetu ir vėliau nori atlikti datos, maršruto ar vardo keitimus, reikia susisiekti su rezervacijų centru likus ne mažiau kaip dienai iki skrydžio ir atšaukti registraciją. Atšaukus registraciją, bilieto keitimai galimi iki 4 val. prieš skrydį įprasta tvarka – internetu per „Tvarkyti užsakymą“ arba per sistemos, kurioje pirktas bilietas, administratorių.

Nusipirkau Ryanair lėktuvo bilietą ir negaliu skristi. Ar galiu susigrąžinti pinigus?

Aviakompanijos Ryanair bilietai yra negrąžinami, išskyrus atvejus dėl keleivio ar jo šeimos narių mirties. Jei negalite skristi, galima keisti bilieto datą arba keleivio vardą ir pavardę už papildomą mokestį. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, bilieto datą ar keleivio vardą ir pavardę galite pakeisti per „Tvarkyti užsakymą“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

Ar galima gauti sąskaitą-faktūrą už Ryanair aviabilietus?

Sąskaitą-faktūrą už Ryanair bilietus galite gauti tik tuo atveju, jei bilietus perkate per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą. Norėdami gauti sąskaitą-faktūrą už aviabilietus, dar prieš perkant bilietus susiekite su mūsų konsultantais  tel. 8 37 407140, 8 600 26763 arba el.paštu uzsakymai@ryanair-skrydziai.lt. PVM sąskaitos faktūros išrašomos ne vėliau kaip iki kito mėnesio 15 dienos po pirkimo.

Pirkau bilietą, pinigai iš sąskaitos nuskaičiuoti, bet bilieto į el.paštą negavau. Ką daryti?

Jei pinigai nuo sąskaitos nuskaičiuoti, vadinasi, bilietas yra nupirktas.
Kuomet negaunate laukiamo laiško, visuomet pasitikrinkite savo el.pašto dėžutės SPAM / Šlamštas aplanką. Jei ir čia laiško su bilieto pirkimo patvirtinimu nerandate, gali būti, kad vesdami duomenis padarėte klaidą įrašydami kontaktinį el.pašto adresą. Tokiu atveju, jei pirkote bilietą per Ryanair svetainę, bandykite pakoreguoti el.pašto adresą per „Manage booking“ arba kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei pirkote bilietą per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

Kas yra „Leisure Plus“ paslauga?

Įsigijus šią paslaugą Ryanair keleiviams priklauso:
– skrydis (kaina įeina į paslaugos mokestį);
– išankstinė registracija į skrydį (30 dienų iki skrydžio);
– 20 kg registruoto bagažo gabenimo paslauga;
– pasirinkta sėdima vieta;
– pirmenybinis įlaipinimas.
Šios paslaugos yra nemokamos tik tuo atveju, jei yra užsakomos bilietų pirkimo metu.
Jei norite įsigyti šią paslaugą, kreipkitės į bilietų rezervavimo sistemos, kurioje perkate bilietus, administratorių. Jei bilietus pirkote ryanair.com ir reikalinga papildoma informacija, skambinkite tel. nr. +443301006996.

Kas yra „Business Plus“ paslauga?

Įsigijus šią paslaugą Ryanair keleiviams priklausys:
– skrydis (kaina įeina į paslaugos mokestį);
– nemokama registracija oro uoste;
– 20 kg registruoto bagažo gabenimo paslauga;
– greitoji patikra oro uoste*;
– Premium klasės sėdima vieta (priklausomai nuo laisvų vietų);
– pirmenybinis įlaipinimas;
– +/- 2 dienų galimybė keisti bilietus.
Šios paslaugos yra nemokamos tik tuo atveju, jei yra užsakomos bilietų pirkimo metu.
* Greitoji patikra vykdoma 25 Europos oro uostuose: Dublino, Belfast (BFS), Londono (LGW, STN, LTN), Birmingamo, Rytų Midlandso, Liverpulio, Mančesterio, Glazgo, Edinburgo, Barselonos (BCN), Malagos, Romos (CIA, FCO), Milano (BGY), Briuselio (CRL, BRU), Atėnų, Budapešto, Stokholmo (NYO), Frankfurto (HHN), Kelno, Hamburgo, Štutgarto, Varšuvos (WMI), Faro, Lisabonos, Porto, Belfast International, Memingenas (Vakarinis Miunchenas) ir Eindhoveno.
Jei norite įsigyti šią paslaugą, kreipkitės į bilietų rezervavimo sistemos, kurioje perkate bilietus, administratorių. Jei bilietus pirkote ryanair.com ir reikalinga papildoma informacija, skambinkite tel. nr. +443301006996.

KITI KLAUSIMAI APIE RYANAIR SKRYDŽIUS

Koks Ryanair telefono numeris, kontaktai?

Perkant ryanair.com: skambinant iš Lietuvos: +448712460000/+448712460002 (nauji užsakymai, bendros užklausos, kelionės dokumentai) arba +443301007838 (keitimai po bilietų užsakymo) (skambučio kaina £0.13 už minutę). Skambučiai iš mobiliųjų telefonų ar kitų tinklų gali kainuoti daugiau. Skambučių centro darbo laikas (Didžiosios Britanijos laiku): nuo pirmadienio iki penktadienio 6:00 – 19:00 val., šeštadieniais 09:00 – 18:00 val., sekmadieniais 10.00 – 18.00. Arba turite galimybę kontaktuoti per LiveChat.
Perkant bilietų rezervavimo sistemoje: jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, visais klausimais kreipkitės į sistemos administratorių. Kontaktus galima rasti puslapyje, kuriame pirkote arba el.paštu gautame bilietų patvirtinime.

Kada atvykti į oro uostą?

Į oro uostą patartina atvykti gerokai anksčiau (~2 val. iki skrydžio). Jei keliaujate su registruotu bagažu, jį turėsite užregistruoti bagažo skyriuje. Ryanair bagažo skyrius atidaromas likus 2 val. iki skrydžio ir uždaromas likus 40 min. iki skrydžio. Prie įlaipinimo vartų turėtumėte būti ne vėliau kaip 30 min. iki skrydžio, kadangi vartai uždaromi likus 20 min. iki skrydžio. (! Vartų uždarymo laiką galite pasitikrinti ant įlaipinimo kortelės. Kartais vartai uždaromi ir anksčiau !) Pasilikite pakankamai laiko, kadangi gali būti ilgos eilės tiek prie bagažo skyriaus, tiek saugumo patikroje.

Kaip galiu sumokėti saugumo mokestį Rygos oro uoste?

Nuo 2015.04.01 Ryanair keleiviams jau nereikia mokėti saugumo mokesčio Rygos oro uoste. Daugiau informacijos rasite Rygos oro uosto internetinėje svetainėje >

Ką daryti, jei mano asmens dokumento galiojimas greitai baigsis?

Svarbu, kad jūsų asmens dokumentas galiotų jūsų kelionės metu. Jei dokumento galiojimas baigiasi kelionės metu, kreipkitės į vietoje įsikūrusią Lietuvos Respublikos ambasadą arba konsulatą dėl asmens grįžimo pažymėjimo išdavimo.
Jei vykstant į jūsų pasirinktą šalį reikalinga viza, tuomet jūsų asmens dokumentas turi galioti mažiausiai 6 mėnesius po jūsų grįžimo.
Nuo 2015.03.02 Lietuvos Respublikos piliečiai, esantys užsienyje, gali pasikeisti ar gauti asmens tapatybės kortelę bei pasą Lietuvos Respublikos diplomatinėje atstovybėje ar konsulinėje įstaigoje.

Ar gali nėščia skristi su Ryanair? Iki kelinto mėnesio? Kokios pažymos reikalingos?

Dažniausiai nuspręsti, keliauti nėštumo metu, ar ne, turi pati nėščioji, atsižvelgdama į savo savijautą, poreikį ir galimybes.
Skrendant su Ryanair, nuo 28 nėštumo savaitės būtina gydytojo pažyma (anglų k., ne senesnė nei 14 d. iki skrydžio), kurioje nurodoma, jog nėštumas yra be komplikacijų, planuojamo gimdymo laikas ir patvirtinama, jog jums leidžiama skristi lėktuvu. Jei moteris, kurios nėštumas yra virš 28 savaičių, nepateikia reikiamos pažymos, Ryanair turi teisę atsisakyti keleivę skraidinti. Pateikus reikiamą pažymą, dvynukų, trynukų ar daugiau vaikų besilaukiančioms moterims leidžiama skristi iki 32 nėštumo savaitės, o besilaukiančioms vieno vaiko – iki 36 nėštumo savaitės. PAŽYMOS FORMA>

Ar praeisiu pro patikrą oro uoste, jei po operacijos ar kt. kūne turiu metalinių dalių? Ar reikia pažymos?

Gydytojo pažymos dėl kūne esančių nedidelių skeveldrų ar plokštelių nereikia. Tačiau gydytojo pažymos reikia, jeigu keleivis kūne turi didelę metalinę dalį ar implantą, pvz., galūnės protezą ar dirbtinį klubo sąnarį. Rekomenduojama turėti tokią pažymą anglų kalba.
Klausos aparatų saugumo patikros metu nebūtina išsiimti. Reikia tik informuoti oro uosto saugumo patikros darbuotoją. Tolimesnius veiksmus jis pasakys.

PASTABA. Jei turite klausimų, atsakymo paieškokite tarp aukščiau pateiktų.

6 461 thoughts on “Ryanair dažniausiai užduodami klausimai

1 3 4 5
 1. Jurga sako:

  Laba diena.
  Ar galima skristi su ramentais? Susilaužius koją, jie būtini vaikščiojimui.

 2. Mantas sako:

  Sveiki,
  Skrendam su 3 metų vaiku. Taisyklėse skaitėme,kad galima imti 2 vienetus vaiko įrangos, kurie neturi viršyti 20 kg. Tačiau turi būti nurodyta, kad keliauja vaikas. O kurioje vietoje tai yra nurodyta? Nes mūsų įlaipinimo kortelėje niekur nerandame, kad būtų parašyta, kad keliauja vaikas. Ar tokiu atveju mes galime imti tuos 2 vienetus įrangos ar ne?

  • Mantai, bet jūs įsigijote bilietą vaikui? Įlaipinimo kortelėje turi matytis ir vaiko vardas bei pavardė. Jei įrašas yra, viskas bus tvarkoje.

   • Mantas sako:

    Taip, ant bilieto yra vaiko vardas ir pavardė, tačiau niekur nėra parašyta apie jo amžių, pirkome bilietą agentūroje, ir mes sakėme kiek vaikui metų. Jei nebūna niekur parašyta apie vaiko amžių tada gerai, tą ir norėjome sužinoti. Ačiū

 3. Andzela sako:

  Labas vakaras,
  As panikoi nezinau ka daryti…uzsakiau bilieta draugui ir pastebejau jog padariau klaida varde. Dabar atradau informacija jog 24h tarpe pakeitimas nemokamas, skambinau bet jau nieks neatsiliepia, nedirba turbut. O rytoi jau bus praejusios 24h. Tai ka dabar teks moketi 110£ ?

  • Andžela, vardo ar pavardės pirmosios 3 raidės privalo būti teisingos. Jei smulkią klaidą padarėte kitose raidėse, didelių problemų kilti neturėtų.

   • ruta sako:

    Sweiki norejau paklausti kaip suprasti kad tegawau vienus bilietus i viena puse o atgal neaysiunte dar bilietu nors buwo uzsakyti i abi puses rodo kad uzsakymas viskas gerai rodo pirmyn ir atgal

    • Rūta, kuomet bus atlikta nemokama registracija į Ryanair skrydį (likus ne daugiau kaip 7 dienoms iki skrydžio), tuomet ir gausite įlaipinimo korteles. Taigi, skrydžio bilietai atsiunčiami likus kelioms dienoms iki skrydžio.

   • ausra sako:

    Sveiki,skridau su jusu kompanijos lektuvu i Anglija ir man konfiskavo 75ml.sampuna.Ar teisetai pasielge,jusu informacija skelbia ,kad galima veztis 100ml.

  • Vita sako:

   Laba diena,ar galima rankiniame bagaže vežtis smulkius aštrius daiktus pvz.manikiūro reikmenis: žirklutes,pincetą ir t.t?

  • giedrė sako:

   Labas vakaras,
   ar nedidelė kuprinė galima,kaip rankinis bagažas.
   Dėkoju

 4. Bikis sako:

  Sveiki gruodzio menesi planuojame keliauti su Ryanair Vilnius-Barcelona, po 3d. Barcelona-Tenerife, po 5d. Tenerife-Barcelona ir arba ta pacia diena arba kita diena Barcelona-Vilnius. Norejau paklausti ar i visus 4 skrydzius check in reikia daryti atskirai?

 5. Jonas sako:

  Laba diena,ketinu vežtis į airiją daugiau nei 10 mobiliuju draugams bei kelias plančetes ,ar įmanoma tai vežtis rankiniame bagaže? ar dėl to būtų problemų oro uoste ?

  Ačiū.

 6. Arminas sako:

  Sveiki. Ar 16m žmogus gali skristi iš Didžiosios Britanijos į Lietuvą vienas be jokių palydų ar tėvų sutikimų?

 7. Irena sako:

  Laba diena. Ketiname skristi į Norvegiją ir iškilo klausimas ar alkoholi mes galime nusipirkti Vilniaus duty free parduotuvėse, ar tik atskridę į Norvegiją Norvegijos oro uosto duty free parduotuvėse?

 8. Sandra sako:

  Laba diena,
  Norėjau pasiteirauti ar sūris, pvz gorgonzola būtų laikomas skysčiu gabenant rankiniame bagaže? O kitos rūšies sūris?
  Kitas maistas-pvz silkė?

  Ačiū už atsakymą

  • Sandra, gorgonzola sūris nėra priskiriamas skysčiams. Skysčiams labiau būtų priskiriamas tepamas sūrelis ir pan.
   Silkė greičiausiai bus skysčiuose, tad skenavimo aparatas užfiksuos skysčius ir gali tekti silkę palikti oro uoste.

 9. Ilona sako:

  Ar skrendant į Angliją galima rankiniame bagaže vežtis maisto produktų-pvz, kaimiškų kiaušinių ar keptą vištą? :)

  • Ilona, maisto produktus į Angliją vežtis galima. Tik skystos ar tirštos konsistencijos produktus reikia vežtis pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles.

   • ruta sako:

    Laba diena norejau paklausti turiu bilieta is anglijos i lietuva ten yra parasytas laikas kada reik iskristi ar reikia ziureti anglijos laiku ar lietuvos bilietas pirktas lietuwoij

 10. Domantė sako:

  Laba diena norejau paklausti man ant dantu uždeti breketai ar nekils problemu pereinant visus patikrinimus oro uoste?
  Ačiū

 11. Karolis sako:

  Sveiki,

  Rankiniame bagaže noriu skraidintis foto įrangą. Yra papildomų ličio jonų baterijų. Ar jas galiu turėti rankiniame bagaže? Ar reikia specialiai įpakuoti? Ar iš fotoaparato, kameros ar mobilaus telefono skrydžio metu reikia išimti baterijas ar jos gali likti prietaise?
  Ačiū.

 12. Neringa sako:

  Laba diena. Norėčiau sužinoti. Draugas turi sirdies stimuliatorių ar jis gali skristi kartu.? Ir turi dokumentą kad turi jį. Tačiau jis negali būti arti magnetų ir pan. Ačiū

 13. giedre sako:

  Ar i didziajame rankinio bagaze (10kg.) galima vestis sampuna, balzama, alieju, fena, kremus ir panasiai?

  • Giedre, šampūną, kremą ir panašios konsistencijos skystus produktus galima vežti tik pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles. Visi skysčiai turi būti iki 100 ml talpose ir turi būti sudėti į vieną bendrą sandariai užsegamą maišelį. Bendras skysčių tūris neturi viršyti 1 l.
   Plaukų džiovintuvą galima vežtis.

 14. Dovile sako:

  Sveiki,

  perku bilietus 1 suauges, 2 vaikai,i Milana, kodel vaiko lagaminui neduoda nuolaidos?
  Taip pat noreciau gauti papildoma 20% nuolaida seimai, pernai esam visa seima skride pirmyn ir atgal.

  Aciu Dovile

  • Dovile, nuolaida vaiko bagažui taikoma tuomet, kai suaugęs įsigyja tokią pat paslaugą pilna kaina.
   Keleiviai, kurie per vienerius kalendorinius metus yra skridę du kartus (pirmyn ir atgal) ir naudojosi Ryanair siūlomomis papildomomis nuolaidomis šeimai, gali kreiptis į bilieto pardavėją dėl „Family Extra“ paslaugos ir 20% nuolaidos trečiajam skrydžiui su vaikais.

 15. Justina sako:

  Laba diena , nupirkome bileta i helsinki , uzssakinejant buvo nurodyta , kad iskaiciuotas registruotas bagazas : kiekis 2 , 20 kg asmeniui , ar tai reiskia , kad galiu veztis 2 vnt po 20 kg , bendrai 40 kg ? Aciu .

 16. Olesia sako:

  Sveiki,noreciau suzinoti kiek galima vezti alkoholiniu gerimu ir cigareciu rankininiame bagaze?

  • Olesia, alkoholinių gėrimų rankiniame bagaže negalima vežtis dėl skysčių apribojimų. O leidžiamas cigarečių kiekis priklauso nuo šalies, į kurią keliaujate.

 17. giedre sako:

  ar vaikams registruotam bagazui galima gauti kazkokia nuolaida, jei bilietai jau yra nupirkti, o bagazas ne???

 18. giedre sako:

  Sveiki, pas jus yra akcija Family extra, mes turime nusipirke bilietus i Barselona dviems vaikams, norejau suzinoti kodel mums neduoda pasirinkti vaikams akcijiniu bagazu (registruotu) ar apskritai vaiku reg.bagazui yra taikomos nuolaidos?

 19. Tan sako:

  Sveiki. Sioje svetaineje izsisakinejau bilieta Ryanair-skrydziai.lt Padariau klaida uzsakinedama bilieta, nes nebuvo nurodyta tiksli kaina su mokesciais. Gavus laiska i el.pasta, kuriame nurodyta kita kaina, supratau, kad atskaiciavo dali, kuri buvo nurodyta, taciau kaip ir rasoma laiske, bilietas nerezervuotas, kaina gali keistis, rasoma, kad galiu atgauti sumoketus pinigus, jei tai netenkina. Kur galeciau kreiptis? Aciu.

 20. Loreta sako:

  Laba diena,
  esame keturiese pirkę bilietus Ryanair i Valensija. Iki išskrydimo yra likę dar 1,5 mėnesio. Ar butu galima vienam iš vykstančiųjų (konkrečiau man pačiai) keliomis dienomis paankstinti išskrydimą,t.y.pakeisti skrydžio į vieną pusę datą?
  Sugrįžimo data nesikeistų.
  Ačiū užatsakymą
  pagarbiai
  Loreta

 21. giedre sako:

  norejau suzinoti apie family extra akcija, keliaujant su dviem vaikais kiek akcijiniu registruoto bagazo vienetu galima pirkti kiekvienam vaikui? ar galima pirkti betkuri 20kg. arba 15kg. bagaza?

  • Giedre, nuolaida vaikų bagažui taikoma tuomet, kai bagažą užsisako ir kartu keliaujantis suaugęs asmuo. Jei paslaugą užsisako 1 asmuo, tuomet 2 vaikai gali įsigyti šią paslaugą su 50 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma 15 kg bagažams.
   *Akcija taikoma tik bilietų užsakymo metu.

 22. Dovile sako:

  Sveiki, girdejau kad turint bilioteni negalima skristi i kitas salis, ar cia tiesa? jei tiksliau mano vyras vokietijoi, isoperavo ir nori skristi i lietuva kolbiliotenis yra. ar galima?

 23. Lina sako:

  Laba diena,
  Pirkome 3 bilietus į Londoną (Stansted) ir atgal per sistemą:www.ryanair.com
  Depart: *Vilnius (VNO) *
  Date: *Fri 16 Sep 2016*
  Time: *22:50*
  Arrival: *London (Stansted) (STN) *
  Date: *Fri 16 Sep 2016*
  Time: *23:35*
  From London (Stansted) : *FR2244*

  1 žmogus guli ligoninėje ir nevyks į Londoną.
  Kiek domėjausi,turint pateisinamą priežastį,pinigai grąžinami?Kur galima kreiptis Lietuvoje ir kokius dokumentus reikia pristatyti?

 24. Rimas sako:

  Sveiki,turim bilietus į Barseloną ir atgal su rankiniu bagažu,atgal iš Barselonos planuojam turėti papildomai 20kg bagažo,ar galima Barselonos oro uoste sumokėti už papildomą bagažą ir kiek maždaug gali tai kainuoti?
  Ačiū.

 25. Neringa sako:

  Laba diena,

  žinau, kad į Daniją galima vežtis tik 15 pakelių cigarečių. Ar galima perėjus patikrą, Duty free nusipirkti dar papildomai? Ar jau nebe?

 26. dilija sako:

  laba diena,pries menesi nusipirkome bilietus.rezervavau mergautine pavarde,dabar istekejau ir per menesi turiu pasikeisti pavarde,ar keiciant biliete pavarde,reiks moketi 110eur?

 27. Ineta sako:

  Laba diena,

  Skrendame su vienerių metų vaiku į Dubliną, jam priklauso krepšys iki 5 kg. norėjau paklausti ar tam krepšiui yra kokie išmatavimo reikalavimai?

  Registruojantis į skrydį prašo pasirinkti dokumento tipą. Ar „Nasjonalt ID-kort fra EOS“yra asmens tapatybės kortelė?

  Skrendant į Dubliną kiek galima vežtis cigarečių?

 28. Ingrida sako:

  Sveiki, keliaujame su 9 mėn kūdikiu. Jūsų svetainėje pateikiama informacija, jog „Kūdikiams iki 2 metų (iki 24 mėnesių) priklauso 5 kg bagažas.“ Kokia forma galima vežtis „kūdikio bagažą“ – ar yra ribojami matmenys, reikia registruoti? Nes ryanair.com svetainėje pateikiama informacija, jog „Kūdikiams nesuteikiama galimybė vežtis registruotą ar rankinį bagažą.“ Ar keliaudami su kūdikiu galime nemokamai vežtis bagažo, neskaitant kūdikio vežimėlio?

 29. Tautvydas sako:

  Sveiki, ar nieko tokio jeigu biliete nurodžiau vieną ne tokią pavardės raidę? t.y. vietoj ‘č’ parašiau ‘c’. raidė nėra pradžioje pavardės.

 30. Stasys sako:

  Laba diena ! Norim paklausti ar galima su rankiniu bagazu veztis dovanu bronzines zvakides ? Jos telpa i rankini bagaza .

 31. Karolina sako:

  Sveiki, skaitėm informaciją, kad nuo 2016 09 01 užtenka tik tėvams rezervuotis sėdimas vietas o vaikas automatiškai bus priskirta sėdėti šalia. Šiandieną užsisakėme sėdimas vietas, bet vaikui vieta buvo paskirta toliau nuo mūsų. Kaip būtų galima šią problemą ištaisyti?

 32. Ausra sako:

  Laba diena,
  Ar bus 2016m. Gruodzio menesi vykdomi skrydziai is Gatwick i Kauna ir 2017m sausi atgal? Aciu.

 33. Oksana sako:

  Sveiki. Jeigu skrendu su vaiku ir pasiemu vezimuka, ar turiu ta vezimuka registruoti kaip registruota bagaza ar galiu tiesiog eiti i patikra (vezimuka atiduociau tik prie lektuvo)? Aciu.

 34. Ernesta sako:

  Sveiki, 111-112 eilės vietos 11D ir 11C šalia ar ne? Ačiū

 35. Karolina sako:

  Sveiki:) Ar labai grieztai ziuri i registruoto bagazo svori? Esu nusipirkusi 20kg, taciau mano sveria 20.4 (400g daugiau) galbut praleistu?

  • Karolina, negalime atsakyti už darbuotojus, kurie už tai atsakingi :) Žmogiškasis faktorius ne visuomet suveikia.

   • Eimantas sako:

    Sveiki, noriu i Lietuva is Anglijos parsivesti alkoholio, registruoto bagazo neturiu, tai jeigu mano nupirktas brendzio butelis yra 1l. talpos man reikia ji perpilt i 10 atskiru buteliuku kad persivest ar kaip? nes kiek skaiciau tai rankiniam bagaze ne daugiau kaip 100 ml talpos buteliukai su skysciais. Aciu.

  • Emilija sako:

   Kai pirkau bilietą, dar buvau su mergautine pavarde ir naudojau ID kortelės duomenis. Dabar esu ištekėjusi, su pasikeitusia pavarde, greitai gausiu naują pasą, o senoji ID kortelė bus nebegaliojanti. Čekinas dar nedarytas, ar galiu čekino metu koreguoti duomenis ar teks kreiptis Ryanair centrinę būstinę?

 36. Angelika sako:

  sveiki noriu paklausti jai as uzregistruoju vezimeli vaiko vieneriu metu ar galiu kartu prideti viena bagaza nemokamai,ar reik uz ji moketi
  ir ar yra kokia nuolaida bagazui.
  Ar turiu uzsakyti bagaza iki 15kg.kokia butu kaina?

 37. Vitalijus sako:

  Labas rytais, prieš pora diena susituokem. Paso kolkas nekeitem. Skrydis pirmadieni. Ar galima zmonai skristi su senu pasu?

 38. Aušra sako:

  Labas diena,

  ar galima vežtis maistą rankiniame bagaže skrendant į Norvegiją?

 39. Elena sako:

  Sveiki,

  Skrendame su kudikiu, jis sedes mums ant keliu, todel jam imsime tik 5 kg rankinio bagazo. Ar i vaiko rankini bagaza galime deti skysciu maiseli? Ar jis nepriklauso vaikui, kuris skrenda be sedimos vietos?

 40. Angelika sako:

  sveiki noreciau paklausti
  skrendu atostogu su vaiku vieneriu metu bet vaikas turi tevo pavarde ar reik kokio tevo sutikimo?
  ir noreciau dar paklausti del vaiko maisto kiek galima imti su savimi?ir ar galiu imti vaiko pieno misinuka miltelius visa dezute kuri yra 900g.

  • Jei keliaujate į šalį, kuri yra Šengeno zonoje, dėl pavardės skirtumo problemų nebus. Jei keliaujate į šalį, kuri nėra Šengeno zonoje, turėkite vaiko gimimo liudijimą, kuriame įrašyta, jog esate vaiko mama.
   Kūdikio maistui, reikalingam skrydžio metu, apribojimai netaikomi. Pieno miltelius gabenti galite. Tik patartina gabenti originalioje pakuotėje.

 41. Aušra sako:

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežtis kaljaną, tabaką ir angliukus?

 42. Viktorija sako:

  Ar galima rankiniame bagaže vežtis tiesinimo žnyples ir plaukų džiovintuvą?

 43. Rimas sako:

  Sveiki,prieš du mėnesius turim nusipirkę bilietus trims asmenims 16.10 01 datai,dėl šeimyninių aplinkybių nespėjam į šį skrydį,ar galima pakeisti kitai dienai pvz.savaitei vėliau ir kiek tai maždaug gali kainuoti papildomai nuo ko tai priklauso. Skrydis iš Vilniaus į Barseloną.

 44. Domantė sako:

  O kaip reikes pasirinkti vieta kur noreciau labaiu sedeti?

 45. Ina sako:

  Sveiki,
  bilietai apmokėti, patvirtinti. Skrydis 09-27 dieną, vadinasi 09-20 dieną turiu atlikti dar registraciją, kad gaučiau įlaipinimo čekius ar kaip jie teisingai vadinasi, kaip ir kur turiu atlikti registraciją?

  • Ina, jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, atėjus tinkamam laikui būsite užregistruoti į skrydį ir įlaipinimo korteles gausite el.paštu.
   Jei bilietus pirkote ryanair.com, registraciją į skrydį reikės atlikti savarankiškai.

   • Ina sako:

    Taip, bilietus pirkau ryanair.com, kaip ir rašiau anksčiau tai Skrydis 09-27 dieną, vadinasi 09-20 dieną turiu atlikti dar registraciją, kaip ir kur turiu tai padaryti? ir ar teisingai suprantu, kad tai turiu padaryti 09-20 dieną?

    • Ina, atlikti registraciją galėsite jau nuo rugsėjo 20 d. nemokamai per „Manage booking“ Ryanair tinklapyje. Po registracijos turėsite atsispausdinti įlaipinimo korteles.

 46. Domantė sako:

  Prieš kiek laiko turi buti parašyta tevu sutikimas su notaro patvirtinimas pries skrydi?

 47. rimante sako:

  Sveiki, ar galiu veztis medu (neskysta) rankiniame bagaze ?

 48. Domantė sako:

  Pagal kokia forma reike rasyti tevu sutikima ir notaro patvirtinima kad 16mete galetu skristi i Londona?

 49. Domantė sako:

  Kada geriausia užsisakyti bileta kitai vasarai ir kokiame tinklapyje?

 50. Domantė sako:

  Koki didžiausia bagaža galima isigyti papildomai? Ir ar galima deti į bagaža tokius dalykus kaip zaislines mašineles su elementais?

  • Domante, galima užsisakyti arba 15 kg, arba 20 kg Ryanair registruoto bagažo gabenimo paslaugą. Maksimalus Ryanair bagažo svoris gali būti 32 kg. Tačiau už viršsvorį reikia mokėti.
   Žaislus registruotame bagaže galėsite gabenti.

 51. Juste sako:

  Sveiki, kiek laiko turi galioti tapatybes kortele norint grizti i Lietuva? Dirbu Ispanijoje, bet turiu grizti i Lietuva prasitesti korteles, galiojimas baigsis sausi.

 52. Elena sako:

  Sveiki,
  Keliausime su vaiku, kartu vesimes vezima ir autokedute, iskilo klausimas,ar reikia kazkaip supakuoti autokedute? Juk ja atiduosime i registruota bagaza, baisu kad nesulauzytu kai kraus i lektuva.
  Aciu

 53. Gabriele sako:

  Sveiki,
  pirkau bilietus sau ir mamai, taciau netycia perkant mamos bilieta irasiau savo (mamos mergautine) pavarde, -yte vietoj -iene. Check-in dar nedarytas, ar nieko baisaus jei pavarde pries registruojant bilieta ir check-ine nesutaps?
  Dekui

  • Gabriele, darant check-in pavardė liks tokia, kokią įvedėte pirkimo metu. Kad būtų ramiau, galite susisiekti su savo bilieto pardavėju ir pakoreguos keleivio informaciją.

 54. Domantė sako:

  O moteriskoje rankineje galima tureti telefono pakroveja, ausinukus, nesiojama baterija telefonui krautis, kvepalus?

  • Galima, išskyrus kvepalus. Rankiniame bagaže visi skysčiai turi būti atskirose, ne didesnėse nei 100 ml, talpose. O visos talpos turi būti sudėtos į vieną permatomą, sandariai užsegamą plastikinį maišelį. Bendras skysčių tūris neturi viršyti 1 l.

 55. Domantė sako:

  Turiu klausima kitais metais plauoju viena vykti į Londona bet busiu 16 kokiu dokumetu reike norimt išvykti?

 56. Auryska sako:

  Laba,ar ryanair keliones draudime ieina gydymo islaidu padengimas kitoje eu salyja,nes kazkaip neaisku,amonems kilo daug abejoniu

 57. agneseee22 sako:

  Ka daryti jeigu uzsisakiau bilietus ir gryzes planuoju pasikeisti pasa?

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Tokiu atveju reikės kreiptis į tiesioginį bilietų pardavėją dėl informacijos koregavimo.

 58. Modestas sako:

  Sveiki, kokius dokumentus reiktu turėti, man 17 metu, ir planuoju skristi i Londona? Ar reikalingas notariškas sutikimas? Ir ar su savimi galiu turėti tabako gaminiu?

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   17 metų jau galite keliauti savarankiškai be notaro sutikimo, tabako gaminių turėti negalite.

 59. Gabrielė sako:

  Laba dieną, norėjau Jūsų paklausti ar skrendant lagamine galima vežtis plaukų garbanotuvą?

 60. Laura sako:

  Laba diena.
  Norėjau paklausti,ar skrendant į Norvegiją galima rankiniame bagaže vežti fermentinį sūrį,rūkytą šoninę ir maltą kavą

 61. Tadas sako:

  Skrydis buvo atidėtas daugiau nei 3 valandom ar man priklauso koke kompensacija?

 62. Ieva sako:

  Sveiki,
  Ar skrendant iš UK, galima į rankinį bagažą įsidėti skalbimo miltelius ar tai bus priskiriama prie skysčių?

 63. Tadas sako:

  Sveiki, 08.15 skrydis iš Kauno i Londono Lutono orouosta buvo atidėtas daugiau nei 3 valandom, dėl to patyriau labai daug nepatogumų, kur reikia kreiptis ar rasti kokę formą internete, dėl kompensacijos gavimo. Ačiū

 64. Tomas sako:

  Sveiki.
  Nusipirkau bilietus i Edinburga ir atgal i Kauna su Rynair. Uzsakymas patvirtintas, pinigai nuskaiciuoti. I Edinburga isodinimo bilietai atejo el.pastu pries 5 dienas iki skrydzio. Taciau negaunu isodinimo bilietu atgal i Kauna, nors skrydis jau po pusantros paros. Ka daryti? Rytoj Lietuvoje iseigine, Zoline, todel skambinti, matyt, rynair-skrydziai.lt neverta?

 65. Erikas sako:

  Sveiki, nuo kiek metų galima kartu su savimi turėti elektroninę cigaretę ir ją parsiskraidinti iš Londono į Lietuvą?

 66. Ramunas sako:

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežtis neatidarytus (neišpakuotus) Lietuvos kariuomenės sausus maisto davinius (SMD)? Jei galima, tai kiek vienetų? Klausimas kilo dėl to,- nes jame yra šlapių ingridientų. Ačiū

 67. Arturas sako:

  Sveiki, ar galiu salono bagaze veztis drona? Komplekte 3 atsargines baterijos. Viskas viename krepsyje, kuris nevirsyja nustatytu salono bagazo ismatavimu. Aciu

 68. Lina sako:

  Sveiki. Ar įlaipinimo kortelėje neturi matytis Asmens tapatybės kortelės nr., kurį įvedžiau darydama check in?

 69. Tadas sako:

  Ar galima rankinime bagaže turėti tabako bankę? Ji skardiniu dugnu.

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Gabenti galite, tačiau atkreipkite dėmesį į leistiną gabenti tabako kiekį priklausomai nuo šalies į kurią keliaujate. Taip pat tabakas turi būti orginalioje pakuotėje, kad nekiltų įtarimų.

 70. Inga sako:

  Sveiki, ar galima vežtis su savim el.cigaretę būnant 16 metų? Skrydis iš Londono į Lietuvą su Ryanair.

 71. zivilė sako:

  Laba diena,

  mano skrydis rugpjūčio 13 dieną, skrendu is Rygos į Stansedą. Bilietai nupirkti jau senokai, tai norėjau paklausti, kodėl negaliu padaryti check in ir atsispausdinti bilieto?

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Išankstinė registracija internetu Ryanair svetainėje prasideda nuo 30 dienų iki 2 valandų prieš skrydį, o bendroji nuo 7 dienų iki 2 valandų prieš skrydį, tačiau jei bilietus įsigijote http://www.ryanair-skrydziai.lt ir negavote jokios informacijos dėl skrydžio registracijos, tuomet susisiekite su mūsų konsultantais el.paštu : uzsakymai@ryanair-skrydziai.lt, arba telefonu 860026766.

 72. Edvinas sako:

  Laba diena ,ar galiu rankiniame bagaze veztis metalo detektoriu XP Deus.Minetas detektorius telpa i rankinio bagazo lagamina.Smailiu ir astriu galu nera.Turiu isigijimo dokumentus.

 73. Keleivis sako:

  Beje ar kompaktinius diskus reikia laikyti plastmasinese dezutese ar popierines idekluose? ar svarbiausia, kad nebutu palaidi?

 74. ke sako:

  Ar galima veztis keleta ploksteliu tableciu (planuoju hexoraleten) nuo gerkles skausmo? ir ar yra kokie reikalavimai kiek ploksteliutableciu galima pasiimti? tikiuos jiemz recepto nereikia? ir ar tabletes turi buti laikomos prie skysciu permatomome krepselyje?

 75. Guoda sako:

  Sveiki,check-in padariau per kompiuteri. Ryanair programele turiu telefone. Taisyklese rasoma,kad ilaipinimo korteles galioja tik tada kai check-in padaromas per mobiliaja aplikacija. Nors dariau check-in per kompiuteri, man ilaipinimo korteles mobilioji programa rodo ir leidzia atsisiusti. Tai jos bus galiojancios oro uoste? Ar reiktu kazkur ieskotis spausdintis ilaipinimo korteles?

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Guoda, dažniausiai užtenka turėti tik asmens dokumentą keliaujant su elektroniniu bilietu, tačiau ne visuose oro uostose patvirtina šį bilieto tipą. Dėl to rekomenduojame turėti ir atspausdintą bilieto variantą.

 76. Vadim sako:

  Sveiki kur pas jus daryt reikia check-in?

  • Neringa sako:

   Laba diena,
   Jei užsakinėjote per ryanair-skrydžiai.lt, tai Jums į elektroninį paštą turėjo ateiti visa informacija, check – in duomenis taip pat turėjote pateikti atsiųstame laiške „registracija į skrydį“, po šios registracijos turėjote gauti bilietus 7 dienos iki skrydžio, jei kilo neaiškumų galite kreiptis į mūsų konsultantus el.paštu: uzsakymai@ryanair-skrydziai.lt arba tel: 860026766

 77. Eglė sako:

  Laba diena,

  Jūsų svetainėje pirkau kelionės bilietus ir skrisiu su RYANAIR, norėjau paklausti keletos klausimų. Turiu žirkles smailais galais, kurių ašmenų ilgis yra 10 cm, ar galiu jas vežtis registruotame bagaže ar yra didelė tikimybė, kad jas atims, nes jos turi būti iki 6cm ilgio? Ar galiu vežtis daugiau nei 100 ml talpos skysčius registruotame bagaže ar net ir jame jie turi būti iki 100 ml? Atsiprašau, jei jau yra tokie klausimai. Bet atsakymų reikia labai greitai. Pagarbiai, Eglė. Ačiū.

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Skysčiams registruotame bagaže pakavimo apribojimai nėra taikomi. Apribojimai skysčių pakavimui taikomi tik rankiniam bagažui.
   Žirkles registruotame bagaže gabenti galite.

 78. Kel sako:

  Turiu du klausimus:

  1. Kiek rankiniu bagazo vienetu (ismatavimai 55x40x20) galima veztis vienam keleiviui neturint jokio registruoto bagazo.
  2. Ar galiu veztis du sampuno buteliukus po 120 ml, ar vis delto geriau, kad ju turis butu ne daugiau kaip po 100 ml?

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   1. Skrendanr Ryanair aviakompanija, į bilieto kainą įskaičiuoti 2 rankinio bagažo vienetai: iki 10 kg (išmatavimai 55x40x20cm) ir mažasis rankinis bagažas 35x20x20cm, be svorio apribojimų.
   2. Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 mililitrų, induose ir visa tai turi sudaryti ne daugiau nei 1 litrą užsegamame permatomame krepšelyje. Vienas krepšelis – vienam keleiviui.

 79. Iveta sako:

  16-metės sutikimas gali būti parašytas laisva forma su seniūno patvirtinimu, ar turi būti parašytas pagal kažkokią formą?

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Kokia forma turi būti parašytas sutikimas, turėtų patikslinti pats seniūnas. Arba kreipkitės į pasienio tarnybą ir suteiks daugiau informacijos.

 80. Rima sako:

  Sveiki,
  uzregistravau skrydi visai seimai i Graikija, bet vienas seimos narys nebegali skristi. Ar yra kazkokios proceduros atsaukti skrydi? Ar nera numatyta baudu?
  Aciu.

  • Neringa sako:

   Sveiki, tokiu atveju galite pranešti portalui iš kurio įsigijote bilietus apie keleivio nedalyvavimą skrydyje, baudos šiuo atveju nėra numatytos.

 81. Viktorija sako:

  Laba diena, ar galima rankiniame bagaze vestis koju prieziurai skirta metaline pemza ?

 82. Renataqqq sako:

  Ar galiu 4 blokus cigareciu vestis rankiniam bagaze

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Priklauso nuo to, kur keliaujate. Į ES šalis galima gabent ne daugiau nei 800 vnt. cigarečių*.
   * Į Austriją, Airiją, Daniją, Italiją, Kroatiją, Slovėniją, Švediją ir Vokietiją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio.

 83. Aušra sako:

  Sveiki, esu nėščia, gimdymas už 2 mėnesių. Planuojama kelionė 2017m. pradžioje. Skrydžio bilietus noriu įsigyti jau dabar. Tačiau registruojantis reikia nurodyti vaiko vardą, pavardę, gimimo datą. Ar galime su vyru nusipirkti bilietus jau dabar, o būsimam vaikeliui dapirkti jam gimus?

 84. Greta sako:

  Sveiki. Skrendu iš Romos Čiampino į Vilniaus oro uostą. Turiu registruotą bagažą. Visada naudoju mobilią programėlę, bilieto nespausdinu. Dabar kai turiu registruotą bagaža, įdomu, ar niekas nesikeičia ir užtenka įlaipinimo kortelę turėti savo mobiliajame telefone? Ačiū

 85. norejome suzinoti ar galima rankiniame bagaze veztis elektronini kraujo spaudimo aparata ,skrendant Raynair i Edinburga

 86. RENATA1 sako:

  > sveiki, as noriu paklausti, as esu nusipirkus biletus savo seimai, bet
  > vyras persigalvojio ir nebeskris o vaiko biletas yra ant tevo bileto ar
  galiu skristi su vaiku ir su atspauzdintu tevo ir vaiko biletu?

 87. RENATA sako:

  sveiki,

  as noriu paklausti, as esu nusipirkus biletus savo seimai, bet vyras persigalvojio ir nebeskris o vaiko biletas yra ant tevo bileto ar galiu skristi su vaiku ir su atspauzdintu tevo ir vaiko biletu?

 88. keliautojas sako:

  Skaiciau, kad skysciai turi buti „ne didesnėse nei 100 mililitrų, talpose. Šias talpas turite įdėti į vieną permatomą ir užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro, krepšelį“.

  Tad kyla klausimas o kiek maksimum skysciu buteliuku po 100 ml galima veztis kartu? jei iki 1 litro tai iseitu 10 buteliuku po 100 ml?
  ir ar galima butu tuos skyscius laikyti ne viename, bet dviejuose krepseliuose/maiseliuose?

  • Maksimalus gabenamas skysčių kiekis yra 1 l. Jei visi buteliukai po 100 ml., galite turėti 10 buteliukų. Skysčių talpa gali būti ir mažesnė.
   Taisyklėse nurodyta, jog skysčiai turi būti sudėti į vieną maišelį.

 89. keliautojas sako:

  Sveiki, ar galima veztis zirkles, veidrodi, kompaktinius diskus (kaip diskai turi buti supakuoti)? jei taip, ar yra kokie ismatavimai/reikalavimai jiems?

 90. Minvydas sako:

  Laba diena, klausykit aš negaunu skrydžio užsakymo patvirtinimo duomenų,ką turėčiau daryti šiuo atveju? nes jau gan ilgą laiką nepareina jokia žinutė. O skrydis už keletos savaičių.
  Ačiū.

  • Minvydai, paprastai skrydžio patvirtinimas į el.paštą ateina iš karto. Jei laiškų negaunate, patikrinti savo el.pašto dėžutės SPAM / Šlamštas aplanką. Galbūt laiškas nukeliavo ten.
   Jei bilietus pirkote ryanair.com, savo užsakymą galite patikrinti per „Tvarkyti kelionę“. Galbūt blogai įvedėte el.pašto adresą. Jei nepavyksta, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę ir suteiks daugiau informacijos.
   Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

 91. Laurynas sako:

  Sveiki,
  Norejau suzinoti ar rankineme bagaze galima vestis suvenyrines torto sakutes kuriu ilgis 15cm.
  Isanksto dekoju uz atsakyma.

 92. lina sako:

  laba diena. Rasoma, kad lektuvo salone neglima tureti ziebtuvelio. ar galeciau veztis supakuotus dezutese kaip suvenyrus? ar patikros metu juos teks plikti bet kokiu atveju? aciu

 93. Augustė sako:

  Sveiki, norėjau pasiteirauti, ar galiu vežtis kosmetinėje micelinį vandenį, kurio talpa yra 125ml, bet pačio produkto jau likę mažiau nei 100ml (rankiniame bagaže)? Ačiū iš anksto.Skrendu iš Dublino į Uk

 94. Egle sako:

  Sveiki. Noriu pakeisti skrydžio data. Bet šiuo metu esantys bilietai kur kas brangesni nei tas kuri isigyjau. Ar reikės primokėti dar, ar tik ta pakeitimui reikiama suma ?

  • Egle, reikės primokėti ir skirtumą.
   Jei keitimą norite atlikti dar nepraėjus 24 val. nuo pirmojo užsakymo, tuomet turėsite susimokėti tik skrydžių kainų skirtumą.

 95. Daiva sako:

  Sveiki, ar galima vežti šviežius baravykus 1 kg. rankiniame bagaže skrendant į UK?

  • Daiva, grybus į Angliją vežtis galite.

   • Monika sako:

    Sveiki,

    gavau laiska is Ryanair, kad nuo 10.14 bus remontuojama Ciampino oro uostas, skrydziai atsaukiami. Siulo grazinti pinigus arba pasikeisti skrydi.

    Mes skrendame 10.15 Ciampino – Vilnius. Ar yra galimybe, kad pakeistu skrydi ta pacia diena i ryanair skrydi su persedimu Fiumicino – Briuselis – Vilnius? Ar turi buti tik tiesioginiai?

    Aciu uz atsakyma.

 96. Andrzej sako:

  Sveiki. Mano dukra yra gimusi 2000 11 12 ir sistema neleidžia užregistruoti, bet parašius 2000 07 12 sistema priėmė. Ar nekils paskui oro uoste problemų dėl gimimo duomenų? Ačiū.

  • Na, registruojantis į skrydį asmens duomenys turi sutapti su keleivio duomenimis asmens dokumente. Susisiekite su savo bilieto pardavėju, kad pakoreguotų informaciją.

 97. Virginija sako:

  Laba diena,
  kokį kiekį cigarečių ir kokį kiekį stiprių alkoholinių gėrimų rankiniame bagaže vienas suaugęs asmuo gali įsivežti, skrendant į Norvegiją? Ačiū

 98. Simona sako:

  Sveiki.
  Skrendu su 6 mėm. kūdikiu. Ar jam priklauso 5 kg bagažas jo reikmenims, kurį galima imti į lėktuvą? Ar turiu dėti kartu į savo lagaminą ar galiu sudėti į atskirą kuprinę?

 99. Džiuginta sako:

  Sveiki, ar galime rankiniame bagaže vežti 50 ml. nagų lako valiklio? Sudėtyje yra acetono

 100. Aušra sako:

  Sveiki. Norėjau paklausti jei skrenda du asmenys ir ima tik vieną registruotą bagažą ar tame bagaže galima gabenti du blokus cigarečių ir atitinkamai leidžiamą alkoholio kiekį paskaičiavus dviem? Skrydis į Norvegiją. Taip pat ar užtenka tapatybės kortelės ar būtinas pasas?
  Ačiū už atsakymą

  • Paprastai, bagažas priskiriamas vienam asmeniui. Tačiau, kaip įvertintų muitinės darbuotojai, pasakyti negalime.
   Keliaujant į Norvegiją pakanka asmens tapatybės kortelės.

 101. Daiva sako:

  Sveiki,
  sakykite ar rankiniame bagaze galime vestis siuvinejimo/siuvimo masinele jeigu telpa i ismatavimus? Skrydis is Skotijos i Lietuva. Ar nebus taikomi papildomi mokesciai?

 102. Paulina sako:

  Padariau check in, ir gavau įlaipinimo korteles. Tos kortelės ir yra bilietai? Ką reikia turėti atvykus į oro uostą? Užtenka tapatybės kortelės ir įlaipinimo kortelės?

 103. Diana sako:

  Tai Airija ir Anglija nėra šengeno zonoje tai reiškia galima skristi ir be tėvų sutikimo?

 104. Kamile sako:

  Laba diena , norėčiau paklausti dėl daiktų. Ar galima vežtis kartu su savimi rankiniame bagaže , selfie stick ar Powerbank pakroviklį ,taip pat ir muzikos kalonėlę? Ar kelis lūpų balzamus?

 105. Diana sako:

  Sveiki, norėčiau paklausti jeigu man 16 metų esu dabar Airijoj, bet noriu skristi iš Airijos oro uosto į Anglijos oro uosta ar reikia turėti tėvų sutikimą,??

 106. Jurgita sako:

  Laba diena,

  Pirkau bilietą iš http://www.lektuvu-bilietai.lt svetainės Bolonija-Kaunas-Bolonija. Gavau laišką su registraciją į skrydį, kur reikia užpildyti duomenis, tame tarpe ir „dokumento išdavimo šalis“. Skrenda 1 suaugęs keleivis ir 1kūdikis (11 mėn.).Suaugusio keleivio pase (Lietuvos Respublikos pasas)nurodyta pasą išdavė „AMBASADA ROMOJE(118)“, o kūdikio pase (Lietuvos Respublikos pasas) nurodyta pasą išdavė „VILNIUS (05)“.Kaip teisingai reikia nurodyti registruojantis į skrydį „Dokumento išdavimo šalis“?
  Ačiū už atsakymą!

 107. Vytė sako:

  Sveiki,
  sakykite ar galima į rankinį bagažą imti pincetą, dildę, skutimosi peiliukus?
  Taip pat ar galima vežtis selfie stick, lazdelę selfiams?
  Ačiū.

 108. Gabija sako:

  Sveiki ar galima 15m paaugliui skristi su 16metu asmeniu?

 109. Jurgita sako:

  Sveiki. Norėčiau paklausti, ar reikia tėvų sutikimo skrendant į Kosos salą, Graikijoje, 17 metų dukrai su lydinčiu pilnamečiu asmeniu? Ačiū už atsakymą.

 110. Deimantė sako:

  Laba diena,

  Norėjau paklausti, ar už keleivio (vardas,pavarde-kitas žmogus) pakeitimą dar neregistruotame skrydyje reikia mokėti?

  Ačiū

 111. Gediminas sako:

  Ar galima registruotame bagaže vežti kariuomenės sausus davinius, kuriuose yra cheminis vandeniu aktyvuojamas šildymo elementas? Detaliau: https://en.wikipedia.org/wiki/Flameless_ration_heater

 112. marius sako:

  sveiki,ar galima rankiniame bagaze veztis 2kg lasiniu ir 3kg rukytos desros?

 113. Paulina sako:

  Laba diena, kaip atsispausdinti bilietus??

  • Paulina, jei registruositės į Ryanair skrydį savarankiškai per ryanair.com, įlaipinimo kortelė nebus atsiunčiama, ją reikės atsispausdinti iš karto arba išsisaugoti, o vėliau atsispausdinti.
   Jei bilietus pirkote bilietų rezervavimo sistemoje, atėjus tinkamam laikui įlaipinimo kortelė bus atsiųsta jūsų el.paštu ir tuomet galėsite atsispausdinti.

 114. Vilma sako:

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežtis purškiamą dezodorantą?

 115. Joana sako:

  Sveiki. Man 17 metų. Rugpjūčio pradžioje skrisiu į Kopenhagą viena. Ar reikia tėvų sutikimo, patvirtinto notaro? Ačiū.

 116. Anele sako:

  Laba diena, o vezantis makiaza skyta ir ne, tai skysta i deti i plastikini maiseli, o kita makiaza galima tiesiog i kosmetine?

 117. Dana sako:

  Ar galima rankiniame bagaze vezti kilograma varskės?

 118. Laurita sako:

  laba diena norejau paklausti , ar galima tureti Epiliatoriu rankiniame pagaže ?

 119. ernesta sako:

  Kokiu nr skambinti norint pakeisti skrydzio data,kad butu galima kalbeti lietuviu kalba.bilietus pirkom wizzair .com

 120. Sandra sako:

  Sveiki,
  Noriu paklausti kaip padaryti check in, jei vaiko bilietas pirktas atskirai? Su ryanair bustine susisiekiau ir skrydi “pririso“.

 121. Simas sako:

  Sveiki, norėčiau paklausti ar yra taikomi papildomi apribojimai rankinio bagažo turiniui skrendant į Belgijos Charleroi oro uosta?

 122. Marius sako:

  Sveiki,
  norime registruotis skrydžiui (checkin) ryanair.com svetainėje. Pirmame žingsnyje (Su kokiu asmens tapatybės dokumentu keliaus Vardenis Pavardenis?) pasirenkant dokumento tipą, rodomi pasirinkimai yra:
  Nasjonalt ID-kort fra EØS
  Pasas
  Passport Card

  Kurį variantą pasirinkti, jei noriu registruotis su asmens tapatybės kortele? Ir kodėl šie pasirinkimai neišversti į lietuvių kalbą?

 123. Ernesta sako:

  Sveiki, norėjau paklausti ar gali dviejų žmonių bilietai(skaitmeniniai) būti viename telefone? Ar tai nesukels jokių nesklandumų oro uoste? Ar būtinai turi būti kiekvieno asmens bilietas skirtinguose telefonuose?

 124. Ona sako:

  Sveiki.Skrendu su vaikais i Anglija bus ir kudikis,kai purkau bilietus nepagalvojau del vezimelio.Tai dabar nežinau kaip,ar bus galima susimoket skrendant registraturoj ar kur nežinau,ar reik kazkur pranešt iš anksto kax busiu su vežimeliu? Ačiū

 125. Viktorija sako:

  Sveiki, sakykit ar galima rankiniame bagaže vežti automobilio detalę (stabilizatoriaus traukę)?

 126. Dana sako:

  Gal galite parasyti aiškiau ar galima tuo paciu kartu ( viename krepšyje)vezti cigaretes ir tabaką (leistinu kiekiu)i Angliją? Ar galima vezti tik cigaretes arba tik tabaką? Skaiciau leistinu vezti tabako gaminiu vezimo normas, bet taip ir nesupratau.

 127. Marius sako:

  Sveiki,
  užsakiau 3 asmenims skrydį į Madridą rugpjūčio mėnesio pradžioje. Įvedžiau pavardes su lietuviškomis raidėmis (ž, č, ė). Sunerimome, kadangi esame girdėję, kad žmonėms kyla problemų užsienyje registruojant bagažą skrydžiui atgal į Lietuvą. Skrydžiui dar neužsiregistravome. Ar registruojantis į skrydį lietuviškos raidės bus automatiškai konvertuojamos į lotyniškas? Jeigu ne, ką patartumėte daryti? Ar su bagažo registracija užsienyje gali kilti problemų?

 128. Eglė sako:

  Sveiki, pirkau bilietus sau ir savo dviem vaikam, bet nesu tikra ar viska teisingai surasiau. Perkant skiltyje pavarde, buvo nurodyta irasyti „pirmąją pavardę“, as ir irasiau pirmaja pavarde (turiu dviguba pase). Ar teisingai padariau? Ir ar pries skrydi registruojantis internetu vel turiu irasyti tik viena savo pavarde? Taip pat vardus ir pavardes irasiau su lietuviskais simboliais „ė“, taciau dukros varde nepadėjau „paukščiuko“ ant „š“, vietoj Aušrinė irasiau Ausrinė. Ar tai nebus klaida? Ir velgi, pries skrydi registruojantis ir ivedant duomenis kai reikes rasyti teisingai?
  Jeigu padariau klaidas, tai dar turiu galimybe istaisyti per 24 val., tik nerandu, kokiu telefonu skambinti? Aciū

 129. Justina sako:

  Sveiki, skrendu su persėdimu, jam turėsiu 2 h. Turiu registruotą bagažą, abu skrydžiai su Ryanair. Ar reikės pasiimti registruotą bagažą ir iš naujo priregistruoti, ar jis bus perkeltas automatiškai?

 130. justinas sako:

  Ar galiu vezti medaus?dekoju

 131. jolanta sako:

  laba diena:)ar gali mano sunus 16 metu atskristi pas mane i anglija vienas:)turedamas pasa ir mano nuotariskai patvirtinta dokumenta:)

 132. Paulina sako:

  Sveiki. Kazkas buvo uzdaves klausima ar galima nepilnameciui veztis cigaretes su savim, ir atsakymas buvo kad ne bet ar del to bus problemu priklausys nio patikros darbuotoju. Tai kaip supratau vis del to imanoma pervet bet priklauso ar darbuotojas kazka pasakys del cogareciu. Tai dabar klausimas, jei pavyzdziui vis del to nepraleistu nepilnamecio asmens su cigaretemis tai ar butu imanoma jas grazint kam nors oto uoste? Aciu

 133. Greta sako:

  Sveiki, mano rankinuko ismatavimai 32X27X13 ar galiu su tokiu skristi i Airija?

 134. Vilius sako:

  Sveki, ar galima sesiolikmeciui veztis cigaretes rankiniame bagaze?

  • Nuo 2015.05.01 asmenims iki 18 metų turėti tabako gaminių yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą gali būti skiriamos baudos. Ar kils problemų, jei nepilnametis gabens cigaretes ar elektroninę cigaretę, priklausys nuo patikros darbuotojų.

 135. Agnė V. sako:

  Laba diena, norėjau pasiteirauti ką daryti tokiu atveju jei užregistruodama bilietą padaryta klaida pirmame varde vietoje JUSTINA įrašyta JUSTĖ

 136. Viktorija sako:

  Kai pirkau bilieta savo sesiai pirkau adul todel kad buvo adul ir
  Under 11
  Dabar ziuriu yra +16 ir 0-15 Mano sesei
  15 ir negaliu ivesti seses gimino Datos rodo kad negerai kaip man Dabar padaryti check in ar reikes naujo bilieto or galiu pakeist?aciu

 137. Indre sako:

  Laba diena.kiek cigareciu ir tabako galima veztis rankiniame bagaze?i Airija

 138. Gintare sako:

  Pirkau iškarto bilietus į abu galus tad neleidžia daryti cekino parašiau jiems dėl naujo rezervacijos numerį sako po 2 val gausite bet jau 3 val praėjo nieko negavau vėl parašiau ir vėl ta pati sako

 139. vika sako:

  sveiki,planuojam skrisiti liepos menesi i uk,ar reikes paso ar uztenka ir asmens tapatybes korteles?Ar nekils jokiu rupesciu?Ar galioja viskas kas galiojo iki 23d?

 140. Gintare sako:

  Sveiki turiu skrydį rytoj bet man neleidžia daryti vaikui cekino nors jo galiojimo laikas bigesi 2016 07 25 ką tokių atveju daryti?

 141. Sveta sako:

  Ar galiu i rankini bagaza paimti gabaliuka (300 g) surio?

 142. Jolanta sako:

  Sveiki, ruošiamės skristi į Londoną su dviem vaikais. Vienam 3 metai, kitam metukai. Ar reikia pirkti 1 metų vaikui bilietą?
  Ačiū.

 143. Egle sako:

  Sveiki. Mes skrendame su persedimu, reiks laukti 9val. norejau pasiteirauti ar galesime iseiti i miesta? Skrendame tik su rankiniu bagazu.
  Aciu

 144. Gabrielė sako:

  Sveiki. Skrendu į Angliją ir žinau, kad būtinas vieno iš tėvų rašytinis sutikimas. Turiu jį, tačiau neturiu sutikimo kopijos. Būtina ją turėti, o gal praleis ir be jos?

 145. almonte sako:

  noreciau paklaust ,ar kietas medus priskiriamas prie skysciu?esu girdejusi,kad jau leidzia veztis medu.aciu

 146. Sandra sako:

  Labas vakaras isstojo Jungtine Karalyste is ES kaip dabar bus su skrydziais ir pasais ar reiks kokiu vizu grysti atgal is lietuvos i anglija

 147. Tadas sako:

  Sveiki, Anglija išstoja iš Europos sąjungos, o aš suplanaves skrydžius iš Dublino į Londoną liepos mėnesį ir iš Kauno į Londoną rugpjūčio mėnesį, ar nieks nesikeičia? Ačiū

 148. Miglė sako:

  Sveiki, ar galima RANKINIAME BAGAŽE vežtis leistiną kiekį cigarečių?

 149. Giedre sako:

  Sveiki.Esu baigusi kirpejos specialybe.Ir sy sestadieny is Ispanijos skrisiu i Lietuva.Ar galiu veztis savo kirpimo zirkles ir plauku tiesintuva kurie man yra butini?

 150. Rasa sako:

  Laba diena,

  Gruodzio 10d. parskrisiu is Gran Canarijos I Londono Stansedo oro uosta (16.30h.). Is to pacio oro uosto 17.40h skrydis I Palanga. Ar spesiu? Jeigu lektuvas vieluosis ir as nespesiu isesti skrydziui I Palanga kaip toliau elgtis? Kur kreiptis? Ar galesiu pasikeisti bilietus I sekanti skrydi?

  • Rasa, kadangi šie Ryanair skrydžiai yra nepriklausomi vienas nuo kito, Ryanair neatsako už skrydį, kurį galite praleisti. Jei lėktuvas nevėluos ir viską spėsite laiku pereiti (saugumo patikrą iš naujo, įlaipinimo procesą), tuomet viskas bus tvarkoje. Tačiau turėsite gerokai paskubėti.

 151. Laura sako:

  Laba diena. Ar galima rankiniame bagaze veztis suvenyrinius supakuotus ziebtuvelius is UK?

 152. Edvinas sako:

  Ar gali papildomas bagazas buti ne lagaminu, o deze? jei taip, tai ar yra kokie reikalavimai? kaip turi buti supakuota ar panasiai?

  • Edvinai, priklauso nuo to, kokia tai dėžė. Lagaminai nėra ant rankų nešiojami, tad, jei dėžė „minkštoka“, gali ją pažeisti. Registruotas bagažas neturėtų viršyti 81x119x119 cm dydžio išmatavimų ir 30 kg svorio.

 153. Edvinas sako:

  Sveiki, kiek kainuotu uzsisakyti papildoma 20kg bagaza oro uoste? isskrendu birzelio 24 is Kauno i Gatwick

  • Edvinai, bagažo kaina priklauso nuo skrydžio trukmės. Jei skrydis iki 3 val., kainuos apie 45 EUR, jei skrydis virš 3 val., kainuos apie 60 EUR (kainos nurodytos mokant oro uoste).

 154. Karolina sako:

  Ar vaikiškas automobilines kėdutes (booster) galima gabenti be papildomo mokesčio? Ačiū.

  • Karolina, taip. Kuomet keliauja kūdikis/vaikas, nemokamai galima vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį (pushchair) ir automobilinę kėdutę (car seat), kelioninę lovelę (travelcot) arba automobilio sėdynę (booster seat).
   Įranga turi būti užregistruojama oro uoste prie bagažo skyriaus. Registracija baigiama likus 40 min. iki skrydžio.

 155. Rasa sako:

  Ar nebus problemu del lektuvo bilietu? Bilietus pirksiu ir apmokesiu banko kortele( kuri siai dienai yra galiojanti visa liepos men.), o tu paciu bilietu checkina’a darysiu (lapkricio men) jau su atnaujinta banko kortele (kadangi bus pasibaiges galiojimas).

 156. Klausimas sako:

  Sveiki
  O jūsų nurodytos kainos, kainų išklotinėje pateiktame Ryanair kvite, yra nurodytos su PVM ar PVM netaikoma skrydžiams? Jei taikomas PVM, koks PVM tarifas yra nurodomas?
  Dėkui už atsakymą

 157. Dzesika sako:

  Bet jis skaiciuojasi i svory? ar kompiuteri galima veztis atskirai ir dar + 10kg atskirai.

  • Juk pasakėme :) Jei kompiuteris bus bagaže, svoris sumuosis. Jei gabensite atskirai vietoj mažojo Ryanair bagažo (neturi viršyti 35x20x20 cm išmatavimų), tuomet svoris nesisumuos.

 158. Dzesika sako:

  Laba diena, ar kompiuteris skaiciuojasi i visa svori rankinio pagazo? i tuos 10kg. Skrendu su persedimu, Vilniu-Pazyzius-Malaga.

 159. Rasa sako:

  Ar draudimas padengs nuostolius jeigu vieluojant lektuvui atskristi as nespesiu I kita skrydi? kaip tokiu atveju elgtis?

 160. Rasa sako:

  Kokiu budu butu galima gauti Ryanair nuolaidu koda?

 161. Kristina sako:

  Sveiki.
  Skrendu į svečius ir noriu nuvežti tradicinį lietuvišką šakotį iki 1 kg .Patarkite ,kaip saugiai jį nuskraidinti. Ačiū

  • Kristina, jeigu nupirktas šakotis telpa į rankinį bagažą, neviršijant dydžio (55x40x20 cm) ir svorio apribojimų (iki 10 kg), tuomet galėsite vežtis jame. Jei jis nėra itin didelis, galima vežtis ir vietoj papildomo antrojo bagažo – mažos rankinės (išmatavimai 35x20x20 cm). Taip pat šakotį galima įsigyti Duty Free parduotuvėse (pvz., Vilniaus oro uoste), tuomet šakotį į lėktuvą galėsite neštis tiesiog atskirai.

 162. Violeta sako:

  Sveiki,
  kas turėtų būti parašyta bilieto viršuje? Mano biliete parašyta mano šalis, ID numeris, o trečiame punkte rašo tik I, ką reiškia I? Beje biliete ID parašytas 2 skaičiai, brūkšnelis, 4 skaičiai. Ar dar kokie asmeniniai duomenys turi atsispindėti?
  Ačiū

 163. Žiogas sako:

  Sveiki,
  Keliausiu su vaikų. Bilieto užsakymo metu neįrašiau vaiko antrojo vardo. Ka daryt?

 164. Donata sako:

  Laba diena,
  Kiek vaikų gali skristi su vienu suaugusiu? Skrendu viena su trimis vaikais, vienas iš jų kūdikis.
  Ačiū.

  • Donata, vaikų skaičius vienam suaugusiajam nėra apibrėžiamas. Svarbu, kad suaugęs keleivis galėtų pasirūpinti visais lydimais nepilnamečiais. Jei vyresni du vaikai geba patys savimi pasirūpinti (nueiti, atsisėsti ir kt.), galite keliauti ir su 3 vaikais.

 165. Janina sako:

  Sveiki. Bilietas I Birmingema pirktas internetu, Dokumentas Lithuania ID du skaitmenys toliau bruksnys ( nors mano ID du skaitmenys) toliau vel 4 skaitmenys . Ar teisingai sistema uzrase duomenis

 166. Ernesta sako:

  Sveiki. Ar gali 15 metų vaikas be palydos, su tėvų raštiškų sutikimu, skristi vienas į Londoną?

 167. Augustė sako:

  Sveiki, kilo klausimas. Esu 17 metų. Dabar esu Airijoje ir noriu skristi į Londoną, tačiau turiu tik lietuvišką įgaliojimą, kad galiu skrist viena į visas Europos šalis. Ar įmanoma su lietuvišku įgaliojimu skrist iš Dublino į Londoną, ar neprisikabins Dubline ar Londone migracijos tarnyba? Ačiū iš anksto :)

 168. Elektikas sako:

  Sveiki, kodel rasote kad galima veztis i anglija tik 4 blokus cigareciu? Anglija yra europos sajungoje ir cia galioja laisvas rinkos judejimas ir aprbojimai negali but taikomi

 169. Eva sako:

  Sveiki, noriu uzsakyti bilietus stanstedas- vilnius vasario menesiui 2 moterims, 2 vaikams ir kudikiui. dabar laukiuosi, taigi ar galiu pirma uzsakineti suaugusiems ir vaikams bilietus, o tik pagimdziusi nupirkti bilieta kudikiui ir ji priristi prie musu skrydzio? ar bilieto kaina kudikiui tikrai fiksuota ir ar nekils problemu? Dekoju

 170. Elze sako:

  Laba diena,keliauju su rankiniu bagazu,lagaminas ismatavimus atitinka,bet issikise ratukai apie 5cm,ar nekils problemu? Aciu.

 171. Emilis sako:

  Labas vakaras, sakykite kaip yra su skutimosi peiliukais. Ar juos galima vežti rankiniame bagaže? (pvz supakuotus) Dėkui

 172. Viktoras sako:

  Laba diena, ar norint suzinoti rezervacijos numeri, bilieta pirkus ryanair.com, visada reikia skambinti tiesiogiai tenais? kitu variantu nera? apmokejimas padarytas tik negautas el laiskas su rezervacijos numeriu. po pirkimo pc ekrane ji rode taciau nebuvo nusirasytas, nes visada ateidavo el laiskas. tiksi karta neatejo

 173. Ruta sako:

  Sveiki, ryt skrendu i Liverpooli, norejau pasitikslinti ar veinam keleiviui i salona leidziama nestis 2 renkinio bagazo vienetus t.y.: viena maza lagamina ir viena maza rankinuka, ar tik viena vieneta- maza lagamina. Aciu

 174. Marija sako:

  Sveiki,
  sakykite, o kaip yra su biriais akių šešėliais, lūpdažiu ar šepetėliais kosmetikai. Ar juos galima paprastai vežtis rankiniame bagaže?
  Taip pat jeigu bonkutė yra graduota 120 ml, tačiau į ją supili 100ml ar niekas neprisikabins oro uoste?
  Ačiū

  • Marija, birius akių šešėlius, lūpdažius, šepetėlius galite gabenti paprastai.
   Jei gabenate skysčius, skysčių talpa negali viršyti 100 ml, nepaisant to, kiek joje pačių skysčių yra.

 175. Lukrecija sako:

  Laba diena,paaiskinkite kaip su skysciais? Zmogui priklauso tik 100ml skyscio? Ta prasme kremas tarkim 30ml,akiu tusas 10ml,ir dar kas nors 10ml?

  • Lukrecija, vienas asmuo gali vežtis iki 1 l skysčių. Visi skysčiai turi būti ne didesnėse nei 100 ml talpose. Viskas turi būti sudėta į peršviečiamą sandariai užsegamą maišelį.

 176. Vilija sako:

  Laba diena, sakykite prašau, ar galima vežtis gėlių puokštę?
  Ar galimas rankinis bagažas, jei pats krepšys 55 cm, o su ratukai iki 58 cm.
  Ačiū už atsakymą.

 177. Rasa sako:

  Laba diena.

  Noreciau pirkti bietietus Gruodzio 6 d. Gran Canaria-Stansedas ir Stansedas – Vilnius. Tarp persedimo yra 2 h. (registruoto bagazo neturesiu). Ar spesiu persesti I kita lektuva?

  • Rasa, 2 val. yra ne taip jau mažai. Tačiau garantuoti, kad spėsite negalime. Viskas priklauso nuo daugelio dalykų. Priklauso nuo oro uosto užimtumo tuo metu, kiek bus žmonių eilėse, nuo oro sąlygų ir kt. Jei lėktuvas vėluos, persėdimui liks laiko šiek tiek mažiau.

 178. Marija sako:

  Sveiki,
  Jūsų svetainėje rašomi bagažo matmenys 55 cm x 40 cm x 20 cm. Mano lagamino matmenys atitinka, tačiau yra rankena ir ratukai, kurie yra dar plius 5 cm. Ką daryti ir kaip žinoti ar neteks papildomai mokėti?
  Ačiū

 179. Neda sako:

  Sveiki, ar reikalingas tevu sutikimas verstas anglu kalba skrendant is lietuvos i anglija? Aciu uz atsakyma.

 180. Paulius sako:

  Sveiki, man 18 metų, ar galėsiu skristi ir vežtis el.cigarete ryanair lėktuve? Ar apsauginiai neprisikabins prie to?

  • Pauliau, elektroninę cigaretę vežtis galite. Papildomus cigarečių skysčius gabenkite pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles.
   Elektroninėmis cigaretėmis skrydžio metu naudotis draudžiama.

 181. Ramunė sako:

  Sveiki,
  Ar skystus daiktus sudėtus į plastikinį maišelį galima vežtis moteriškoje rankinėja, o ne rankiniame bagaže?

 182. Laima sako:

  Skrendama pirma karta. Skrydis 11.15h is Kauno,kelinta turime buti oro uoste?

  • Laima, oro uoste turėtumėte būti maždaug 2 val. prieš skrydį. Jau geriau anksčiau nei vėliau. Ryanair įlaipinimo vartai uždaromi likus 20-30 min iki skrydžio. Prieš tai dar turite praeiti saugumo patikrą, kurioje gali būti eilės. Jei keliaujate su registruotu bagažu, taip pat gali būti eilės ir prie bagažo skyriaus. Tad pasiplanuokite savo laiką tinkamai.

 183. Raimondas sako:

  Kokios kompensacijos buvo taikomos atkeltam skrydžiui iš Dublino į kauną 06.05d į 06.06d. ?

 184. Rodrygas sako:

  vakar uzsisakiau bilieta internetu uzsakymas patvirtintas piinigai nuskaiciuoti bet bilieto el paste nera, kada jus ji atsiusite, nes skrydis tai rytoj…

 185. Aurimas sako:

  Sveiki,
  Norime pateikti pretenziją kompensacijai gauti dėl skrydžio atidėjimo. Nurodykite tinkamą el. paštą, kur siųsti užpildytą formą ir adresą, kur siųsti registruotą laišką. Ačiū.

 186. Giedre sako:

  Sveiki.Pirkome bilietus is Lietuvos skristi i Ispanija 21 diena,bet jai del tam tikru priezasciu neiseina ir turime skristi 23 diena.Ar taip galima ir ar kaina bilietu keisis ar isliks tapati kuria esame uzsisake?

 187. Akvile sako:

  sveiki, jei turiu uzregistruota lagamina, ar galiu tureti kartu ir rankini lagamina iki 10 kg????

  • Akvile, žinoma. Jei esate užsisakiusi Ryanair registruoto bagažo gabenimo paslaugą, rankinį bagažą galite turėti vis vien. Ryanair rankinis bagažas neturi viršyti 55x40x20 cm išmatavimų ir 10 kg svorio, o mažoji Ryanair rankinė/bagažas neturi viršyti 35x20x20 cm išmatavimų.

 188. Jolanta sako:

  Sveiki, jeigu skrendu su registruotu bagazu i Angli, kiek blogu cigareciu galiu vezti registruotame bagaze, tik 4?

 189. Agnieska sako:

  Sveiki dar karteli.
  Jeigu Airijos pasienio tarnyba nereikalauja vaiko tevu sutikimo patvirtinto notaro skristi su lydinciu asmeniu,ar lietuvos pasienio tarnyba reikalaus?
  (Vaikas Airijos pilietis)
  Aciu uz atsakyma

 190. Edita sako:

  Sveiki.
  Norejau paklausti, ar 2 metu vaikui reikia moket uz vezimuka papildoma mokesti?
  Zinai, kad vezimuka galima tureti iki lektuvo, o ar galima ji pasiimti tik nusileidus, ar tik bagazo skyriuj pasiimt galima?

 191. Agniedka sako:

  Sveiki.Noriu pasitikslinti.
  Skrisime is Airijos i Lietuva su giminaiciu vaiku pas kuri airiskas pasas.
  Ar man kaip lydinciam asmeniui reikalingas vaiko tevu ir notaro patvirtintas sutikimas?
  Dekui labai uz atsakyma

  • Tėvų sutikimas yra reikalingas LR piliečiams, nepilnamečiams vaikams, kurie keliauja iš Lietuvos į šalį, kuri nėra Šengeno zonoje. Sutikimas reikalingas tik Lietuvos pasienio tarnybai. Kitose šalyse reikalavimai yra kitokie. Tačiau tikslesnės informacijos galite pasiteirauti Airijos pasienio tarnyboje.

 192. Kristina sako:

  SVEIKI
  Skrendu savaitei į Italija
  Ar būtina vežti su savimi kompensuojamų vaistų pasą , kad įrodyčiau jog būtent tie vaistai man būtini.?Yra tokių kuriems receptų neišsaugojau.

  Į mažą bonkutę sudėčiau tik 4rūšių po 8 tablėtęs [ skrendu tik 8 dienoms]. Ar toks kiekis ir “įpakavimas“ kels problemų net ir tada jei patalpinsiu į lagaminą bagažui ?Ačiū

 193. Eglė sako:

  Laba diena, ar galima į rankinį bagažą dėti fasuotų pipirų ir priskonių? jei taip, tai kokį kiekį ? AČIŪ už atsakymą :)

  • Egle. konkretus kiekis nėra nurodytas. Jei keliaujate ES ribose, galite gabenti tiek, kad neviršytumėte bagažo svorio :) Tik prieskonius gabenkite originalioje pakuotėje.

 194. Dovile sako:

  Laba diena, ar galima rankiniame bagaze veztis milteliu pagrindu maisto papildus?

 195. Jolanta sako:

  Sveiki,

  Pirkau bilietus skrydziui is Belgijos i Lietuva per Ryanair.com.
  Keliaus mama su dviem vaikais(vaikams 10 menesiu ir 15 metu).Klausimas:
  -ar yra taikoma nuolaida bagazui ir kur kreiptis
  -ar galima neštis i lėktuva kudikiui priklausancius daiktus,tokius kaip buteliuka ,maistelį
  -ar priklauso kudikiui koks tai badazas nemokamai (rankinis ir kiek kilogramų).

  Pagarbiai,
  Jolanta

  • Jolanta,
   – „Family Extra“ nuolaidos taikomos vaikų registruoto bagažo gabenimui, pirmenybinio įlaipinimo paslaugai ir draudimui, jei suaugęs asmuo įsigyja atitinkamą paslaugą už pilną kainą.
   – Kūdikio maistui, reikalingam skrydžio metu, apribojimai netaikomi. Lėktuve bus galima pašildyti maistą ar vandenį.
   – Kūdikiui priklauso 5 kg Ryanair rankinis bagažas (ne didesnis nei 55x40x20 cm).

 196. Edita sako:

  Sveiki,
  skaitant informacija apie Bergamo (Italija) oro uosta informacijos saltiniuose vis skirtingai yra pavadinams sis oro uostas, tai norejau pastikslinti ar sie pavadinimai apibudina ta pati Bergamo oro uosta (BGY): 1. Bergamo Orio al Serio Airport, 2. Caravaggio Orio al Serio oro uostas
  aciu

 197. rasa sako:

  Sveiki. Is Airijos noriu parsivesti atostogoms dukterecia 15 metu . mama jai turi padariusi sutikima su vertimu i anglu kalba, kad gali keliauti viena po ES salis iki 18 m., ar nereikes papildomo sutikimo, kad keliauja su teta ir oro linijomis, o ne automobiliu ?

  • Rasa, nepilnametei pakanka sutikimo, kad gali keliauti viena. Jei keliausite lėktuvu kartu, viskas tvarkoje. Tik primename, kad Ryanair keleiviai vieni keliauti gali tik nuo 16 metų.

 198. Lina sako:

  Laba diena, man 17 metu, skrendant is anglijos i lietuva ar reikalingas tevus sutikimas esu lietuvos piliete?

 199. Laima sako:

  Darant chek in, kudikio gimimo metai buvo automatiskai padaryti 2016 11 men nors as to nedariau ir keisti nebuvo galima o gime istikruju 2014 11 men. Kaip cia suprasti, ar nekils problemu?

  • Laima, susisiekite su savo bilieto pardavėju, kad pakoreguotų informaciją.

  • kristina sako:

   Laba diena.
   Turiu bilietus i Londona ir atgal. Noreciau pasikiesti skrydzio i prieki data. taciau keiciantis per savo rezervacija gaunasi brangiau, nei pirkti naujus bilietus i prieki. Ar tokiu atveju galiota mano atgalinis bilietas, jei nenaudociau bilietu i prieki? Ty pirkciau naujus i prieki, o atgal naudociau, kuriuos pirkau anksciau. Ar jie per sistema matytu kad as neiskridau i prieki ir anuliuotu atgalinius bilietus?
   Aciu

 200. Laima sako:

  Sveiki. Kokie yra kudikio 5kg bagazo ismatavimai? Ar tiktu kuprine ilgis 38 cm.x31 x14?

 201. Ginte sako:

  Sveika, ar rankineme bagaze galima vestis elektrine trintuve su jos peiliukais?

 202. Arūnas sako:

  Laba diena iškilo klausimas jei aš turu rankinį bagaža lagamina ir priedo kuprine kaip antra mažesnio dydžio bagaža mane praleis pro patikra ar kaip?

  • Arūnai, Ryanair rankinis bagažas neturi viršyti 55x40x20 cm išmatavimų ir 10 kg svorio, o mažoji Ryanair rankinė/bagažas neturi viršyti 35x20x20 cm išmatavimų. Jei jūsų bagažai atitinka šiuos apribojimus, tuomet viskas tvarkoje.

 203. Goda sako:

  Sveiki. Norėjau paklausti ar nekils problemų jei antras rankinis bagažas (rankinė) yra 3cm. aukštesnis? Visi kiti išmatavimai atitinka. Taip pat ar skystą makiažo pagrindą reikia vežtis permatomame 100ml talpos buteliuke ar jeigu talpa yra 100ml ar mažiau galima vežti originalioje pakuotėje? Ačiū.

 204. darius sako:

  uzsakydamas bileta vietoj vaiko paspaudziau suauges ir dabar negaliu uzregistruoti bileto nes metus gimimo meta tik iki2000 ka daryti dekiu isanksto

 205. Egle sako:

  Sveiki, noreciau pasiteirauti, sesuo is Lietuvos i Airija atskrenda su notaro patvirtinimu, jai 16 metu, planuojam kelione is Airijos i Anglija, ar reikia papildomo notaro patvirtinimo skrendant is Airijos i Didziaja Britanija?

 206. Birute sako:

  Pamesta tapatybės kortelė Londone . Londone Lietuvos ambasadoj išdavė laikiną dokumentą grįžimui.Kaip suprantu pildomas dokumentas registracijai kaip pasas. O kurią šslį įrašyt regostruojantis skrydžiui žymoje po paso nr. kuri šalis išdavė.
  Dokumente rašo Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystėje.
  Ačiū

 207. Greta sako:

  Sveiki. Noriu paklausti, ar galima gabenti medaus plastikinį indelį, kuris yra kietas.
  Skrydžio nr: ZUI4SX

  Ačiū

 208. Gema sako:

  Kodėl nėra lietuviškos atstovybės skambučiams ? ne visi žmonės moka užsienio kalbas, ypač vyresnio amžiaus, tai jei kalbos nemoku, dabar jau nenuskrisiu..

  • Jei bilietus pirkote ryanair.com ir turite keblumų ar norite sužinoti išsamesnę skrydžio informaciją, reikia kreiptis į Ryanair būstinę, kuri neaptarnauja lietuvių kalba. O jei bilietus pirkote bilietų rezervavimo sistemoje, pvz., šioje http://www.ryanair-skrydziai.lt ar panašioje, visais klausimais galima kreiptis į tų sistemų administratorius, kurie gali padėti visais, su skrydžiu, susijusiais klausimais.

 209. Anzela sako:

  Sveiki. Ar guminukai laikomi skysciu?

 210. Ema sako:

  Kodėl nėra normalių kontaktų ryanair??? Nukreipia į kažkokius puslapius nesamoningus
  Duokit normalų numerį, gi skrydis čia pat, o pinigų iš banko nenuskaito..

 211. Gema sako:

  Laba diena, labai reikia pagalbos. Užsisakiau bilietą, netyčia išjungiau puslapį, kuriame rodė mano rezervacijos numerį. Nieko negavau į gmailą, pinigai banke yra rezervuoti, bet dar nenuskaičiuoti tris dienas.. Ar mano užsakymą anuliavo? Bandau per manage trip susiėškoti skrydį (naudojuosi trečiu būdu, kur nereikia rezervacijos numerio) suvedu viska, spaudžiu toliau ir nieko neparodo.
  Ar mano skrydis atšauktas?

 212. Gerda sako:

  Laba diena,keliausiu su dukra,kuriai yra 20men.skaiciau,kad jai priklauso iki 5kg bagazas.Tai gali buti paprasta kelionine tase?as busiu su rankiniu bagazu ir asmenine rankine.Visa tai galima nemokamai isinesti?aciu

  • Gerda, į aviakompanijos Ryanair aviabilieto kainą įskaičiuotas rankinis bagažas (1 bagažo vienetas iki 10 kg), kurį nešatės su savimi į lėktuvo saloną. Galima nemokamai į lėktuvą įsinešti ir antrą bagažą – mažą moterišką rankinę – bei oro uoste įsigytas prekes. Antroji rankinė negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų. Antrąjį bagažo vienetą reikės pasidėti lentynose virš sėdimųjų vietų arba po kėde. (visa tai priklauso Jums)
   Jūsų vaikui priklauso – kūdikiams iki 2 metų (iki 24 mėnesių) priklauso 5 kg bagažas. Tai turėtų būti nedidelė tašelė vaikui.

 213. Toma sako:

  Sveiki,ar 4 metu vaikui LR pilieciui,vykstant su mociute reikalingas tevu sutikimas.?kelione is UK i LT

  • Toma, Jūsų vaikui kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.

 214. Vilius sako:

  Laba diena,
  Nusipirkau skrydzio bilieta ryanair programele telefonu ir uzbaiges procedura isjungiau, nors ten buvo rodomas rezervacijos numeris. Elektroninio laisko negavau, todel nezinau kaip suzinoti savo skrydzio numeri. Pinigai nuskaiciuoti, viskas gerai. Situacija: tikriausiai busiu padares klaida ivesdamas savo elektronini pasta ir del to negaves patvirtinimo. Kaip ji suzinoti?

 215. Martynas sako:

  Ar galiu pasiimti i lektuva lagamina (kaip rankini bagaza) ir kuprine su nesiojamu kompiuteriu(pasideti ant keliu)?

  • Martynai, antrasis Ryanair rankinis bagažas neturi viršyti 35x20x20 cm išmatavimų. Jei kompiuteris atitinka šiuos išmatavimus, galite vežtis. Jei ne, viską turėsite sutalpinti didžiajame Ryanair rankiniame bagaže (55x40x20 cm).

 216. Svetlana sako:

  Dar norejau pasiteirauti ,sake jie issieme rastiska tevu sutikima kelionei i kita sali savo seniunijone ,ar tinka toks dokumentas ar reikia butent is notari issimti leidima ,dekui

  • Pasak LR įstatymų – „Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.“

 217. Svetlana sako:

  Sveiki ,pas mane i Airija atskrenda 17 metu kriksto dukra ,ar jai reikia notarisko tevu sutikimo ir ar gi ji keliauti viena ? Dekui

 218. Ineta sako:

  Laba diena,

  Su šeima skrendame į Airiją. Su mumis skrenda 13 mėn. kūdikis. Norime vežtis kartu automobilinę kėdutę ir vežimėlį. Ryanair informacijoje rašoma, kad šią įrangą galima vežtis nemokamai. Tačiau perkant bilietą yra skiltis „kūdikių reikmenys“. Tenai pažymėjus, kad vežamės vaikišką įrangą prašoma mokėti 20 eur. Galbūt ten nereikia nieko žymėti?

  Ačiū už atsakymą.

 219. Zivile sako:

  Laba diena, prasau patikslinkte ar gali15 metu sunu i Anglija lydeti 16 metu draugas ? Dekui

  • Živile, 16 metų asmuo gali būti lydintysis 15 metų asmeniui Ryanair skrydžio metu. Tačiau, bet kuriuo atveju, keliaujant į Angliją abiems nepilnamečiams bus reikalingas vieno iš tėvų sutikimas, patvirtintas notaro.

 220. Inga sako:

  Laba diena, skrendant is ispanijos i anglija ar tinka tevu sutikimas, kuris yra verstas anglu kalba ar reikia ispanisko vertimo? Aciu uz atsakyma.

 221. Loreta sako:

  Sveiki, norėčiau paklausti, ar skysta pudra yra laikoma kaip skystis, ar ne?

 222. Toma sako:

  Norėjau paklausti, kur man kreiptis, jei pirkau ryanair bilietus, pinigus nuskaiciavo, raso zigzag travel, el.laisko dar negavau, kad viskas gerai, padarius apmokejima, langas isijunge ir viskas dingo, taip ir nesupratau. dabar nei rezervacijos nr, nieko nezinau.

 223. Vaida sako:

  Sveiki,uzsisakiau bilieta sausio menesi vasaros atostogom liepos 28 stanstedas-vilnius ir nesuprantu ar mano skrydzio jau nebebus? Ir niekur nerandu savo kodo, nors uz viska buvo sumoketa ir pinigai nuskaiciuoti. Kur man radti savo bilietus?

 224. Karolina sako:

  Sveiki,
  jei skrydis 05.31 dieną 18:45 val., tai anksčiau registruoti galėsiu tik 24 d. 18:45 val.?

 225. Karolina sako:

  Sveiki,
  jei skrydžiui galima registruoti prieš 7 dienas. t.y. jei skrydis 05.31 tai anksčiausiai galėsiu registuroti 05.24 ar 05.25? Ačiū.

 226. Dalia sako:

  Sveiki! Mano draugė pirko mums bilietus į Kopenhagą internetu. Skrydis 2016 05 28 iš Kauno, o bilietai pirkti kovo mėnesį. Šiandien norėjome užsiregistruoti ir pastebėjome, kad per klaidą vietoje mano pavardės įrašyta ne mano, o jos pačios pavardė. Jos pačios duomenys teisingi. Norint pakeisti prašo mokėti 110 eurų… Parašius elektroninį laišką siūlo skambinti jiems tiesiogiai, bet kontaktų puslapio niekaip neatidaro, taip pat siūlo galimybę bendrauti online su jų agentu, bet paspaudus ant nuorodos vis rodo, kad visi agentai užimti… Tiesiog nežinome ką daryti toliau… Ar apskritai yra galimybė nesumokėjus mokesčio tą pavardę pakeisti į teisingą? Nes aišku, kad 24 val nuo bilieto pirkimo jau seniai praėjo… Ačiū.

 227. Ala sako:

  Laba diena.
  Skrendu gegužės 31 d. į Frankfurtą (Hahn).
  Noriu vežti lauktuviu iki 3 litrų stiprių alkoholinių gėrimų registruotame bagaže. Ar nepasikeitė taisyklės ir galėsiu pasiimti tiek alkoholio (stiprumas iki 43 laipsnių)? .
  Ar galiu papildomai prie rankinio bagažo vežtis Duty Free nupirktą butelį stipraus alkoholio?
  Ačiū

 228. Alvilė sako:

  Sveiki, norėjau paklausti ar galima vežtis tokį rankinį bagažą, kurio matmenys 58x41x25?
  Ačiū

  • Ryanair rankinis bagažas neturi viršyti 55x40x20 cm. Ryanair rankinio bagažo patikros dėžė yra šiek tiek didesnė nei numatyti rankinio bagažo išmatavimai (55x40x20 cm). Jei paspaudus jūsų rankinis bagažas tilps, tuomet problemų nebus. Tačiau turėkite omenyje, jei lagaminui netilpus į rėmus, reikės susimokėti papildomą mokestį.

 229. Inga sako:

  Sveiki man 17 metu ir norejau paklausti ar galima skristi is londono i ispanija be tevu sutikimo, skrisciau su seserimi kuriai 20 metu?

  • Inga, tėvų sutikimas keliaujant Šengeno zonoje nereikalaujamas (Ispanija yra Šengeno zonoje). Tačiau, jei planuosite grįžti atgal į Angliją (kuri nėra Šengeno zonoje), gali būti reikalaujamas vieno iš tėvų rašytinis sutikimas.

 230. Gabrielė sako:

  Ir ar gali kilti bėdų jeigu mano vardas biliete parašytas su lietuviškomis raidėmis?

 231. Gabrielė sako:

  Sveiki noriu užduoti keletą klausimų. Ar kils problemų jei mano bagažo matmenys viršija (56×37.5x21cm)? Ar galima vežtis selfie stick (asmenukės lazdą)? Ar galima vežtis vaistus (tarkim nuo galvos skausmo, pykinimo)? Ar galima vežtis pleistrus?

 232. ieva sako:

  Sveiki, ar galima pasiimta antra krepsi (ta maza moteriska rankine) didesne,bet ji bus nepilna ir laisvai galima perlenkti per puse ir tada tikrai atitiks reikiamus matmenis.

 233. Inesa sako:

  Sveiki, ar galima veztis rankiniame bagaze obuoliu suri ir varskes suri termopakuoteje?kurioje buna ir skyscio truputeli.

  • Inesa, obuolių sūrį, varškę rankiniame bagaže gabenti galite. Tačiau, jei yra šiek tiek skysčio, negalima garantuoti, kaip sureaguos skysčių skenavimo aparatas. Jei užfiksuos skysčius, gali tekti produktus palikti oro uoste.

 234. Irma sako:

  Sveiki,
  ar yra pagalba susiorientuoti oro uoste pagyvenusiems zmonems, turintiems neigalumo pazymejima? Bilietai nupirkti, zmones nekalba angliskai. Skrenda is anglijos. Aciu.

  • Irma sako:

   aciu…:(

  • Irma, asmenys, kuriems reikalinga pagalba iki įlaipinimo vartų ir pan., gali užsisakyti palydos paslaugą. Jei bilietus pirkote ryanair.com, tai galite padaryt prisijungus per „Tvarkyti kelionę“ paskyrą. Jei bilietus pirkote kurioje nors bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės tiesiogiai į bilieto pardavėją.

 235. Karolina sako:

  Laba diena, norėčiau pasiklausti, ar galima iš anksto internetu pasidarius check-in tik su rankiniu bagažu ir atvykus į Kauno oro uostą prie to skrydžio check-in darbuotojų, paprašyti, kad rankinį bagažą iki 10 kg paimtų į lėktuvą, kad nereikėtų nešti į kabiną (žinau, kad tai Ryanair’as daro nemokamai). Ar įmanomas toks variantas? Dėkoju

 236. Oksana sako:

  Sveiki, ar galima vietoj antro mažo bagažo vežtis pirktą ne dyti free nedidelį šakotį ? Ačiū.

 237. Jolanta sako:

  Laba diena,17metu dukrai parasiau sutikima su notaro patvirtinimu,kad galetu viena skristi ir parskristi is Didziosios Britanijos.Ar reikia tureti notaro patvirtinta vertima anglu kalba?

 238. Dovile sako:

  Sveiki, man draugas nupirko 15kg bagažą. Bet i viena taše netelpa sudeti visus 15kg. Ar galiu dėti per dvi tases? Viena atiduočiau i bagazo skyriu kita i lektuva pasimciau. Aciu uz atsakyma, šeštadienį jau skrydis tai butu malonu jei greiciau atsakytumet.

  • Dovile, Jums priklauso 15 kg. registruoto bagažo ir rankinis bagažas – 1 bagažo vienetas iki 10 kg ir maža moteriška rankinė. Rankinio bagažo išmatavimai negali viršyti 55 x 40 x 20 cm. Antrasis bagažas negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų. Tai turite su savo bagažu viską sutalpinti į šiuos kilogramus ir išmatavimus :)

   • Viktorija sako:

    Ar galiu rankiniame bagaže turėti batelius smailiais kulniukais? Ir ar dekoratyvinę kosmetiką (akių šešėlius, akių kontūro pieštukus) reikia dėti į tą patį maišelį skirtą skystoms higienos priemonėms? Ačiū.

    • Viktorija, batelius rankiniame bagaže gabenti galima. Skystą kosmetiką (akių tušas, lūpų blizgesys, skystas pieštukas, skysta pudra ir pan.) reikia gabenti bendrame skysčių maišelyje.

 239. Greta sako:

  Sakykit jeigu kudikiui 3men. Uzsakyti biletai jau.
  Vezimas ir automobiline kedute nemokamai? Ar reik moketi?Ir atskirai dar pirkti bagaza?

  • Greta, kuomet keliauja kūdikis/vaikas, nemokamai galima vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį (pushchair) ir automobilinę kėdutę (car seat), kelioninę lovelę (travelcot) arba automobilio sėdynę (booster seat).
   Įranga turi būti užregistruojama oro uoste prie bagažo skyriaus. Registracija baigiama likus 40 min. iki skrydžio.

 240. anju sako:

  Sveiki, norėjau paklausti ar i rankini bagaža galima isideti bent 1 bloka cigarečių (200 cigarečių)?

 241. Erika sako:

  Sveiki, ar mazos rankines matmenys gali buti 24×23×12?

 242. Kamile sako:

  Sveiki norečiau paklausti ar nekils problemu vežantis rankiniame bagaže power bank baterija?

 243. Mantas sako:

  Ar galima bet kokia elektronine cigarete veztis rankiniame bagaze?

 244. Renata sako:

  Sveiki ar gali skristi i norvegija 12m ir 16 metu vaikai.ar gali tik nuo 18m lydet.ir ar reikalingas notaro patvirtinimas viena is tevu

 245. Gabriele sako:

  Sveiki norėčiau pasitikslinti dėl elektroninės cigaretės skysčių, ar galima veštis baze 100ml ir aroma,ar reikia veštis jau sumaišyta pirkta skystį?

  • Gabriele, konkrečių reikalavimų elektroninių cigarečių skysčiams nėra. Svarbu, kad skysčiai neviršytų 100 ml talpos ir būtų sudėti kartu su visais skysčiais bendrame maišelyje.

 246. Saulius sako:

  Laba diena,
  kodėl mokesčių skiltyje neminima, kad kūdikiui/vaikui galima vežtis nemokamai 2 įrangos vienetus, o tik vieną vežimėlį?:
  „Kūdikio / vaiko įranga (automobilinė sėdynė / pagalbinė sėdynė / kelioninė lovelė)
  Mokestis taikomas vienam vienetui / skrydžiui į vieną pusę; maksimalus vieneto svoris – 20 kg (1 vaikiškas vežimėlis vienam vaikui vežamas nemokamai). 10 Eur internetu ir 20 Eur oro uoste“

  https://www.ryanair.com/lt/lt/svarbu-zinoti/pagalbos-centras/Mokesciai

  Ačiū už atsakymus, pergyvenu, kad oro uoste apmokestins už auto kėdutę.

  • Sauliau, keliaujant su kūdikiu Ryanair leidžia nemokamai gabenti 2 įrangos vienetus – sudedamą vežimėlį ir automobilinę kėdutę, kelioninę lovelę arba automobilio sėdynę.

 247. Erika sako:

  Sveiki, ar einat per patikra kur tikrina, ar reikia parodyti plastikinį maišelį skysciams ar galima palikti rankiniam bagaze?
  Ir antras klausimas ka galima isideti i antra mot. Rankine? Tik pinigine ir telegona? Ar galima ir plauku sagtukus įsidėti?

 248. Karolina sako:

  Sveiki, turiu telefone ryanair puslapį ir išsisaugojusi bilietą jame, ar man vistiek reikia atsispausdinti bilietą? Nes telefone man išsaugojo su dideliu barkodu, tai nežinau ar tinka

 249. Erika sako:

  Persedimo laikas Birmingame 1 val. 45 min. Ar per si laika spesime atsiimti registruota bagaza ir uzsiregistruoti kitam skrydziui? Bilieta perkame Ryanair aviakompanijoje.

  • Erika, priklauso nuo daugelio dalykų. Priklauso nuo oro uosto užimtumo tuo metu, nuo oro sąlygų ir kt. Jei lėktuvas vėluos, persėdimui liks laiko šiek tiek mažiau. Turint registruotą bagažą, jį reikės pasiimti ir vėl priduoti į bagažo skyrių iš naujo. Registracija baigiama likus 40 min. iki skrydžio. Taip pat ir saugumo patikrą reikės pereiti iš naujo.
   Prie įlaipinimo vartų turite būti ne vėliau kaip 30 min. iki skrydžio (vartai užsidaro likus 20 min. iki skrydžio), tad pabandykite paskaičiuoti, ar laikas, kuris lieka tarp skrydžių, jums bus pakankamas.

 250. Jolanta sako:

  Laba diena, ar galima rankiniame bagaže gabenti nicorete coolmint gleivinės purškalą (nereceptinį preparatą) 13 mlltr talpos

 251. Lina sako:

  Laba diena . Aš pirkau sau ir sūnui bilietą į Lietuvą . Ir dabar žiūriu kad ant bilieto mano sunui yra parašyta tu kartus vardas…. Liam Liam ir tada pavardė? Nesuprantu kodėl. Ar nieko tokio dėl to? Ar galesiu skristi ?

 252. Egidijus sako:

  Laba diena, norėjau pasiteirauti ką daryti, ar kur kreiptis toliau, susidarius mano situacijai.
  Turėjome skristi i Kretą poilsinę kelionę per kelionių agentūrą UAB MEGANORA ( pasirink sparnus). Viską susimokėjome iš anksto. Susidarius netikėtoms aplinkybėms dėl mano ligos (esu neįgalus judantis neįgaliojo vežimėliu, stuburo trauma). Sutartį nutraukėme gavome, atsakymą kad pinigai bus grąžinti, agentūra grąžino kolkas tik už viešbutį dalį pinigų, dėl skrydžio bilietų, jau antras mėnuo neatgauname pinigų. Skambiname , rašome į agentūrą, mums atsakė, kad iš ryanair gavome patvirtintą atsakymą, kad artimiausiu 5-7d. laikotarpiu bus grąžinti pinigai. Bet tai jau tęsesi antras mėnuo?
  Ar galėčiau sužinoti, kodėl taip ilgai reikia laukti?
  P.S.pasak Ryanair taisyklių, jeigu keleivis nebegali keliauti dėl ligos ar sunkesnės sveikatos būklės, įvertinus situaciją, pinigai gali būti grąžinami. Užpildykite paraišką dėl pinigų grąžinimo. Turėsite prisegti įrašą (gydytojo), kuris įrodo, jog keleivis negali skristi. Tuomet pareiškimas bus svarstomas. Viską šitą susitvarkėme ir pridavėme.
  Svarstymas įvyko, nutartis pasirašyta grąžinti už skrydį pinigus, bet patiems organizatoriams kyla klausimų kodėl taip ilgai užtruko? Vis primena, gauna atsakymą, kad atsiprašome, tikrai pervesime ir kas kart per 5-7d.
  Nesuprantu ar čia organizatoriai, ar Jūsų kompanijoje vyksta jau antras mėnuo tokie nesusipratimai.

  Pagarbiai,
  Egidijus Jagminas

 253. Sigis sako:

  Sveiki. Ar galiu vežti su rankiniu bagažu Led lemputės. Ačiū

 254. aiste sako:

  Kiek cigareciu galima skrendant is vokietijos i anglija su lietuviskom banderolem skraidinti?
  Aciu

 255. gytis sako:

  norejau paklausti kaip padaryti kad du bilietai butu susegti jai jie pirkti atskiromis datomis

 256. Ugnė sako:

  Sveiki, jeigu nusipikau bilietą ryanair svetainėje, ar registracija yra įskaičiuota? Skrendu pirmą kartą, todėl nerimauju dėl registracijos oro uoste, ar ji mokama? kiek laiko ankščiau reikia atvažiuoti? Taip pad, dar jeigu galite, patarkite, ar nebus problemų pasiemus kvepalus stikliniame buteliuke?(50ml)

 257. Justina sako:

  Laba diena. Esu jau nupirkusi bilietus visai seima i lietuva ir is jos. Taciau susikloste aplibkybes taip , kad dukra neturincia dvieju metuku teks palikti Lietuvoje su mociute. Norejau paklausti ar nekils problemu oro uostuose kadangi ji kaip ir yra priskirta prie mano bilieto. Dekui uz atsakyma.

 258. Violeta sako:

  Laba diena,
  noriu nusipirkti du bilietus business plus, 1 bilieto kaina 68,99. Pasirinkus lėktuvo vietas, viska užspildžius pasikeičia kaina ir 1 bilietas kainuoja jau nebe 68,99 o virš 90. Kodėl pasikeičia kaina?
  Štai pasirinkus vieną bilietą business plus, kurio kaina 68,99 rašo:
  Šeš 25-oji bir 07:15 – 12:05 FR 1204 1 x Suaugęs kaina 120,03 €
  1 x Nemokama įlaipinimo pirmenybė 0,00 €
  1 x 1-asis įregistruotas lagaminas 0,00 €
  1 x Fast Track 0,00 €
  Nuolaidos bilietams -26,98 €
  Sėdimos vietos
  1 x Priskirtos vietos 0,00 €
  Mokėjimo mokestis 1,86 €
  SMS mokestis 0,00 €

 259. Brigita sako:

  Sveiki, keliausiu i Anglija, man 17metu, ar butinas dokumentas pasirasytas notaro?

  • Brigita, nepilnamečiai, keliaujantys į Angliją, kuri nėra Šengeno zonoje, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi pateikti bent vieno iš tėvų rašytinį sutikimą, kad vaikas (iki 18 metų) vyktų vienas ar su lydinčiu asmeniu ir šio sutikimo kopiją. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.

 260. gytis sako:

  sveki norejau paklausti nupirkom dukrai bilieta (14m) y UK ar gali ja lydeti 17m pusesere ?

  • Gyti, taip, 17 metų keleivė gali būti lydinčioji 14 metų keleivei Ryanair skrydžio metu. Tereikia vienu metu pirkti Ryanair lėktuvo bilietus (keleivės turi būti vienoje rezervacijoje).
   Nepaisant to, kad galėtų keliauti vienos į Angliją, ne Šengeno zoną, abiems nepilnametėms bus reikalingas ir tėvų sutikimas, patvirtintas notaro.

 261. Ieva sako:

  Sveiki, norejau paklausti ar yra didesniu vietu paslauga? Stambiems zmonems? O jei nera ka daryti stambiam zmogui, kuris nori skristi is kauno i dublina:) Aciu.

  • Ryanair sėdynės išmatavimai tokie:
   Sėdynės plotis tarp sėdynių porankių yra 43 cm;
   Sėdynės gylis – 58 cm;
   Sėdynės aukštis – 69 cm.
   Jei manote, kad ši vieta kiek ankštoka, yra galimybė užsisakyti papildomą sėdimą vietą patogesnei kelionei. Tokiu atveju, kitai sėdimai vietai vardo laukelyje įrašykite žodį EXTRA , o pavardės laukelyje įrašykite žodžius COMFORT SEAT. Tada rezervacijoje ir internetinėje įlaipinimo kortelėje bus nurodyta EXTRA COMFORT SEAT (papildoma sėdima vieta). Tuomet internetinės registracijos metu reikės įvesti tuos pačius keleivio kelionės dokumento duomenis.

 262. Inga sako:

  Sveiki. Skrendame iš Anglijos į Lietuvą. Norėčiau pasiteirauti ar galiu rankiniame bagaže gabentis pradarytą baltymų kokteilių miltelių pakuotę? Ar pakuotė turi būti nauja ir nepradaryta? Taip pat norėčiau pasiteirauti dėl skysčių. Jei visi skysčiai yra 50 ml talpose, tai taip gaunasi, kad viename skysčių maišelyje galiu turėti 20 vnt? Ir t.t. Svarbu, kad bendras kiekis neviršytų 1 litro ir buteliukų talpa nebūtų didesnė nei 100ml? Ačiū :)

  • Inga, patartina visus produktus gabenti originaliose nepradarytose pakuotėse tam, kad nekiltų įtarimo, jei darbuotojai sugalvotų patikrinti.
   O dėl skysčių supratote teisingai.

 263. darius sako:

  laba diena dar karta registravau bileta ir pavarde parasiau du kartus pvz jonas jonaitis jonaitis ar reiks keisti

 264. Ugnė sako:

  Sveiki, pirkau bilietus iš Kauno į Londoną ir iš Londono į Vilnių. Dėl netikėtų nesusipratimų, man tenka keisti skrydžių datas. Bilietus pirkau svetainėje ,,Skrendu.lt,, Ar įmanoma pakeisti skrydžių datas? Ar reikia pirkti naujus bilietus? Bilietai ryanair

 265. virginija sako:

  Sveiki, norėjau paklausti ar rankiniame bagaže galima vežtis kelioninį lygintuvą?
  Ir ar gerai supratau ,kad vaikams virs dviejų metu vežimas taip pat priklauso? Skrendam atostogų ,su vienu kūdikiu iki dviejų metu ir kitas vaikas dviejų su puse metu,ar gali būti prie vežimo prijungti ratukai vyresniam vaikui stovėti arba geriau naudoti dviguba vežimą? Ačiū

  • Virginija, kelioninį lygintuvą rankiniame bagaže vežtis galima.
   Kūdikių/vaikų įranga nemokamai gabenama tol, kol ja vaikai naudojasi. Vežimėlių modeliai nėra detalizuojami, tad, kuris variantas geresnis, atsakyti negalime.

 266. Edita sako:

  Sveiki. Kovo 2 d. pirkau vaikams bilietus skrydžiui gegužės 22d. iš Kauno į Londoną Liutoną, bet iki šiol neatėjo į elektroninį paštą joks pranešimas, o pinigėlius nuo banko sąskaitos nuskaičiavo. Neįsivaizduoju, kur kreiptis, kad išsiaiškinti, kur galima rasti tuos bilietus. Angliškai nė vienas nekalbame. Gal yra galimybė lietuviškai išsiaiškinti?

 267. Monika sako:

  Sveiki, laukiuosi 27 savaites. Greit skrisiu is Milano i Vilniu. Ar turite pazymos forma anglu kalba, kuria galetu uzpildyti mano gydytoja, kad nekiltu nesklandumu del ilaipinimo i lektuva?

  • Monika, skrendant su Ryanair, nuo 28 nėštumo savaitės būtina gydytojo pažyma (anglų k., ne senesnė nei 14 d. iki skrydžio), kurioje nurodoma, jog nėštumas yra be komplikacijų, planuojamo gimdymo laikas ir patvirtinama, jog jums leidžiama skristi lėktuvu. Jei moteris, kurios nėštumas yra virš 28 savaičių, nepateikia reikiamos pažymos, Ryanair turi teisę atsisakyti keleivę skraidinti. PAŽYMOS FORMA>

 268. darius sako:

  laba diena uzsakinejau ir du kartus pavarde irasiau

 269. Gintare sako:

  Sveiki.vakar nusipirkau bilieta is londono i vilniu.rezervacijos patvirtinimo laisko negavau.pinigus nuskaiciavo.niekaip negaliu prisijungti nes registracijos patvirtinimo kodo neuzsirasiau o naudojant tik el.pasto neranda ar nereguoja.gal blogai ivedziau el.pasta, kas labai abejotina.ka turiu daryti niekaip negaliu rasti savo rezervacijos numerio ir neturiu bilieto.aciu

 270. Rima sako:

  Noriu paklausti, registruodama keleivius sumaišiau Mrs. ir Mr.(vyrui Mrs. o moteriai Mr.) prie pavardžių.Įlaipinimo kortelėse tai neatsispindi.Ar reikia kažkur skambinti ar rašyti kad pataisytų?

 271. Ola sako:

  Sveiki. Pirkom bilietus iš Paryžiaus Buvė į Vilnių, įlaipinimo kortelės lietuvių kalba, taip ir turi būti? Neturi būti anglų kalba? Pirkom per ryanair.com iš Lietuvos.

 272. Modesta sako:

  Kaip reikia pakeisti skrydzio data ir kiek man tai kainuotu?

 273. Rima sako:

  vykstame į Italiją su vaiku 8m.planuojame ten nuomoti automobili, kur privaloma automobiline kedute(paaukstinimas).Ar priklauso ja veztis lektuvu nemokamai ir kur deti-i lektuvo salona ar su registruotu bagazu ar is viso nepriklauso?

  • Kuomet keliauja kūdikis/vaikas, nemokamai galima vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį (pushchair) ir automobilinę kėdutę (car seat), kelioninę lovelę (travelcot) arba automobilio sėdynę (booster seat). Nemokamą įrangą galima gabenti vaikams iki 12 metų.
   Įranga turi būti užregistruojama oro uoste prie bagažo skyriaus. Registracija baigiama likus 40 min. iki skrydžio.

 274. Marius sako:

  Sveiki, jeigu i Angliją vežuosi 4 blokus cigarečių ar galiu kišenėje papildomai turėti praimtą pakelį?

 275. Jurgita sako:

  Sveiki.Ar gali vaikai 16 m. Ir 14 m.skristi vieni is Anglijos I Lietuva? Ar reikalingas tevu sutikimas? 16 m. butu, kaip lydintis 14 m .sesei.

 276. ingrida sako:

  turiu nusipirkus ryanar 1 bilieta suaugusiam bet dabar nori 13m vaikas kartu su manim skristi kaip man nupirkti nepilnameciui vaikui bilieta,ar man vel per nauja pirkti sau ir vaikui

 277. eika sako:

  sveiki iskilo keblumu gal jus galit pasakyt uzsakinejom bilietus is vokietijos ir dabar atsviete ir ziuriu kad uzrasyta kad ne kudikis keliauja o mazas vaikas kleinekind.. Nors vaikui nera dar dvieju ir paga viska turetu but rasoma baby ar as kazka maisau ar nebus jokiu keblumu… Beja vaikui kaip skrisim bus 1.m11men tai kaio ce yra? Tikiuosi supratot ko as klausiu… Geros dienos

 278. Kestas sako:

  Ar Raynair lėktuvai skraido iš abiejų terminalų Gatwick oro uoste?

 279. Tadas sako:

  Sveiki, skrendu iš Dublino į London Gatwick oro uostą ir iš jo į Kauno oro uostą.Tarp skrydžių tarpas 2.10 minučiu, ar spėsiu? (Tik rankinis bagažas), ir ar skrydžiai iš to pačio terminalo vyksta? Nes girdėjau, kad Gatwick yra du terminalai

 280. Tadas sako:

  Sveiki, skrendu iš Dublino į London Gatwick oro uostą ir iš jo į Kauno oro uostą.Tarp skrydžių tarpas 2.10 minučiu, ar spėsiu? (Tik rankinis bagažas), ir ar skrydžiai iš to pačio terminalo vyksta? Nes girdėjau, kad Gatwick yra du terminalai, Ačiū.

 281. agne sako:

  Ar galiu rankiniam bagaze tureti elektrine barzdaskute ar depiliatoriu elektrini?

 282. almonte sako:

  siandien t,y,geg.3d,dariau cekyna skrydziui i Majorka.nes siandien iskrendam,o grisim geg,10d,kodel i viena puse gavom nemokamas vietas.o kitu niekaip nedave,kol nesusimokejom,nors iki grizimo.t,y geg,10 d,like 7 d,..gal kas paikeite yra?aciu

  • Nemokama registracija į skrydį galima likus ne daugiau kaip 7 dienoms iki skrydžio. Priklausomai, kaip sistema skaičiuoja, gali būti, kad buvo užfiksuotos likusios 8 dienos iki skrydžio.

 283. Henrikas sako:

  Laba diena, norėčiau sužinoti ar nepilnametis (17 metų) gali turėti cigarečių rankiniame bagaže (vežti lauktuvių)?

  • Henrikai, pasak įstatymų, nuo 2015.05.01 už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos. Tačiau, ar kils problemų, priklausys nuo patikros darbuotojų.

 284. Vaida sako:

  Sveiki, ar butinas tevu sutikimas,patvirtintas notaro, 17m vaikui skristi is Anglijos i Lietuva?

 285. Dovile sako:

  Laba diena, ar galima is anglijos i lietuva rankiniame bagaze skraidinti stiklines taures?

 286. Angela sako:

  laba norejau paklausti kodel negaliu vaiko uzregistruoti su vienkartines keliones lapu grizimo?bilietus esu nusipirkus i abi puses kur tureciau uzeiti ir pazimeti kad man leistu uzregistruoti aciu.

 287. Kristina sako:

  Labas vakaras. Su manimi skris 2 metų vaikas vežimo mes neturėsime o vietoje jo galima vaikui paimti paspirtuka? Jis bus išardytas ir sudėtas į dėžę. Ar už jį jau reikia atskirai mokėti? Ačiū.

  • Kristina, pasak Ryanair taisyklių, nemokamai galima gabenti sudedamą vežimėlį ir automobilinę kėdutę, kelioninę lovelę arba automobilio sėdynę. Kaip darbuotojai įvertins paspirtuko gabenimą, atsakyti negalime.

 288. Ingrida sako:

  Laba diena, noriu paklausti del chekino. Visada atlikdavau ivedus korteles duomenis. Bet su kuria kortele pirkau bilietus, bankas uzblokavo ir isdave nauja, ten del banko klaidos man ja uzblokavo. Bilietai pirkti is daug anksciau, ir uz savaites reiks daryti chekina. Turiu as nauja kortele, bet su ja nebvo pirkti bilietai. Kaip elgtis atliekant chekina? aciu uz atsakyma

 289. Ginte sako:

  Sveiki, uzsisakiau pries pora dienu bilieta ir iki siol is ryanair negaunu jokio laisko i el.pasta, bandziau dabar prisiregristruoti ryanair puslapyje su savo el.pastu ir skrydzio numerio, nea buvau ji nusirasiusi, bet raso kad kazkas yra neteisinga. Gal galetumet padeti issiaiskinti kodel taip yra?

 290. Viktorija sako:

  Laba diena.koks bagazas priklauso inflant perkant bilieta?ir koks under 2?is
  Vilniaus I anglija noriu keliauti viena su savo vaikais 5 men it 2 metai ir dar noriu kad keliautu Mano 15 mete sesuo ar galiu viena keliauti su 3 nepilnamietems?ar reikia sesiai tevu sutikimas ?aciu

  • Viktorija, keliaujant su vaikais Ryanair nemokamai leidžia vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį ir automobilinę kėdutę, kelioninę lovelę arba automobilio sėdynę. Vaikams nuo 2 metų priklauso toks pats rankinis bagažas, kaip ir suaugusiems – 10 kg bagažas (55x40x20 cm) ir mažas krepšys/rankinė (35x20x20 cm). Vaikams iki 2 metų priklauso 5 kg rankinis bagažas (iki 55x40x20 cm).
   Galite keliauti su 3 vaikais, tačiau jūsų sesei bus reikalingas vieno iš tėvų sutikimas, patvirtintas notaro.

 291. agne sako:

  Sveiki,ar kudikiui yra ribotas skysciu kiekis? Ar pereisiu su pilnu termosu vandens kiekis 2litrai?

 292. Dovile sako:

  Laba diena ar galima is lietuvos i anglija gabenti zuvu taukus kapsulemis?

 293. Jolanta sako:

  Laba diena, norėčiau Jūsų paklausti ar galima rankiniame bagaže gabenti mezgimo virbalus,vąšelį, jeigu taip, ar yra kokie nors konkretūs reikalavimai (pvz. ilgis, bukumas, medžiaga iš kurios jie pagaminti)? ačiū

 294. Daiva sako:

  Laba diena,
  Sakykite kas yra teisus sioje situacijoje. Pries kelias savaites skridau is Londono i Vilniu su 9 men kudikiu ir man atsistojus oro uoste prie laipinimo i lektuva i eiles gala su vezimu didziuma zmoniu mus praleido ir sako eikite i prieki. Na as ir nuejau, kadangi zmones mus praleido. Bet gavosi taip kad oro uosto darbuotoja mane ir kita seima su dviem kudikiais grieztai atsisake praleisti ir liepe eiti i eiles gala. Zodziu ilipome paskutiniai i lektuva, nors visi zmones sake eikite su mazais vaikais ir bande praleisti. Zmones su kuriais bendravau islipus is lektuvo buvo pakraupe darbuotojos tokiu elgesiu. Sakykite ar gali elgtis taip darbuotoja varinedama zmones su kudikiais ir nepraleisti i lektuva, nors visi keleiviai geranoriskai mus bande praleisti ir buvo begalo supratingi ir paslaugus.
  Aciu uz atsakyma

  • Daiva, nemalonu dėl susiklosčiusios situacijos, tačiau atsakyti už darbuotojų elgesį negalime. Šiaip, pasak taisyklių, pirmenybinį įlaipinimą reikia įsigyti už papildomą mokestį. Jei turite nusiskundimų, užpildykite šią formą.

 295. Justina sako:

  Sveiki , rasiau jau bet atsakymo taip ir negavau , ar galiu skrendant ryanair suvynioti i pleve persvieciama vezimeli kad jo nepazeistu ?

 296. Keleivis sako:

  Sveiki, ar yra kokie reikalavimai dėl maisto, alkoholinių gėrimų kurie būtų rankiniame bagaže?

  • Jei keliaujate po ES šalis, maistui apribojimų nėra. Svarbu, kad viskas tilptų ir neviršytų rankinio bagažo leidžiamo svorio. Jei maistas tirštos ar skystos konsistencijos, turėsite vežtis pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles. T.y. visi skysčiai turi būti iki 100 ml talpose. Bendras skysčių kiekis neturi viršyti 1 l. Viskas turi būti sudėti į peršviečiamą sandariai užsegamą maišelį.
   Alkoholinių gėrimų rankiniame bagaže gabenti negalėsite dėl skysčių apribojimų. Jų galite įsigyti Duty Free parduotuvėse praėjus saugumo patikrą.

 297. Jevgenija sako:

  bilietus pirkome per internetine svetaine ryanair.com ir mano pavarde irase neteisingai. dabar nezinau kaip istaisyti.

 298. Jevgenija sako:

  o kaip as galiu susisiekti su sistemos administratoriumi?

 299. Jevgenija sako:

  Laba diena,
  ar galima istaisyti Varda, Paverde nuo bilieto pirkimo praejus 24val.bilietas pirktas internetu.Kaip tai padaryti?

  • Jevgenija, Ryanair suteikia galimybę per parą (24 val.) ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko. Paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų vardą ar pavardę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 300. Ieva sako:

  Sveiki.pasidariau skrydžio registraciją telefonu ir iš karto neatsispauzdinau boarding paso. Ar užtenka tel.programėlėje esančio boarding paso?

  • Jei turite programėlę, užtenka įlaipinimo korteles turėti joje. Tačiau mobiliosios Ryanair programėlės neveikia Agadir, Essaouira, Fez, Nador, Oujda, Marrakesh, Rabat, Tangier, Zaragoza, Alghero, Kefalonia, Volos oro uostuose.

 301. Donata sako:

  Laba diena,

  Esu užsisakius bagažą, bet bagažo ilgis gali būti apie du metrus. Ar priims tokį bagažą į lėktuvą. Patikslinimas, tai būtų pripučia burlentė su buria jai.
  Dėkui už atsakymą.

 302. Eva sako:

  Sveiki,norejau pasidometi, esam su vyru nupirke du bilietus busines plus i UK, abudu turime po lagamina x20kg, jei as nupirksiu papildomai +15kg 1 bagaza uz 25eur, ar galiu tiesiog ta svori isdalinti per du bagazus, mano ir vyro, tai butu po lagamina 25 ir 30tarkim. Ar galima taip daryt? kad netempti mums dar trecia lagamina..

  • Eva, taip, jei įsigysite papildomą registruoto bagažo gabenimo paslaugą, turimą svorį galėsite paskirstyti. Svarbiausia, kad registruotas bagažas neviršytų 32 kg.

 303. Sigita sako:

  Laba diena,

  Darydama chekiną, nepastebėjau, ar pažymėjau, kad skrisiu ne su ID kortele, o su pasu. Ar galiu kažkokiu būdu patikrinti, ką pasirinkau ir, jei padariau klaidą, pakeisti pasirinkimą?

 304. Živilė sako:

  Sveiki, birželį planuoju su Ryanair skristi iš Chanios į Atėnus po to iš Atėnų į Varšuvą. Ar 1,35 val. užtektų persėdimams? (busime tik su rankiniu bagažu)

  • Živile, priklausys nuo oro uosto užimtumo, ar bus daug keleivių, ar bus ilgos eilės patikros zonoje. Taip pat svarbu, kad lėktuvai laikytųsi skrydžio grafikų ir nevėluotų. Tačiau šis laiko tarpas pakankamai ilgas, tad turėtumėte spėti.

 305. Karolina sako:

  Labadiena,

  atskridom is anglijos su laikinu grizimo pazymejimu, pasidarem id, taciau negaliu issaugoti nauju duomenu grizimo bilietui..ka daryt?

 306. Anna sako:

  Ar kudikiui iki dvieju metu reikia irgi paso arba tapatybes korteles ar galiu kudiki skraidintis su gimimo liudijimu?

 307. Eva sako:

  Ar ilaipinimo korteles ir skaitosi kaip bilietai? nes pirkau internetu, uzsiregistravome internetu, ir ten reikia atsispausdinti ilaipinimo korteles, ar to pakanka oro uose pateikti? ar dar kaska is emailo ieskoti?

 308. Justina sako:

  Sveiki, ar galima skrendant su ryanair kompanija kudikio vezimeli apvynioto visa plevele kad ji apsaugoti? Nes jau buvo problemu su ankstesniu skrydziu . Ar leidzia jie ?

 309. Vita sako:

  Sveiki, uzsiregistravau skrydziui, skrendame su mazais vaikais. Sistema jiems vietas parinko, kitam lektuvo gale. Vaikai 4 ir 5 metu. Cia normalu? Ka galeume pakeist?

  • Vita, kokios jūsų vietos? Žiūrėkite vietas, kur parašyta, pvz., 10A, 10F, 15B, 17C ir kt. Žmonės dažnai painioja vietas su įlaipinimo į lėktuvą eilėmis (pvz., eilė 20, eilė 30 ir kt.)
   Jei vis gi vietos netinka, galite atšaukti registraciją į Ryanair skrydį ir pasirinkti sėdimas vietas už papildomą mokestį (jei yra laisvų vietų).

 310. Egis sako:

  Sveiki, norime nupirkti bilietus vaikams 16 ir 10 metų amžiaus.Ar vyresniajam reikia pirkti suaugusio bilietą?

 311. Idilija sako:

  Sveiki,
  Įsigijau bilietą Vilnius-London Luton- Vilnius rugpjūčio 18 dienai. Vienur rodoma, jog registracija pradedama liepos 18d., kitur rašoma, jog įsiregistruoti turėčiau 11 rugpjūčio. Kaip tai suprasti? Ar aš turėsiu vykti į Vilnių registracijai rugpjūčio 18 d. ar iškart atvykusi į Vilnių rugpjūčio 18-ąją galėsiu įsiregistruoti ir skristi nurodytu maršrutu? Dėkoju už atsakymą.

  • Idilija, registracija į Ryanair skrydį vykdoma internetu. Registracija galima likus 30 d. iki skrydžio tiems keleiviams, kurie nori rezervuoti konkrečias sėdimas vietas už papildomą mokestį. Jei papildomai mokėti nenorite ir tiks tokios vietos, kokias paskirs automatiškai, į Ryanair skrydį nemokamai registruotis galėsite likus ne daugiau kaip 7 dienoms iki skrydžio. Po registracijos turėsite atsispausdinti įlaipinimo korteles. Daugiau apie tai > Registracija į Ryanair skrydį.

 312. Viktorija sako:

  sveiki,ruošiuosi vykti pas sužadėtinį į Daniją ir norėjau paklausti kiek cigarečių galima vežti? Ir kur geriau jas laikyti,registruotame bagaže ar rankiniam? Ačiū :)

  • Viktorija, cigaretes galite laikyti ir rankiniame, ir registruotame bagaže. Į Daniją atvykstantys Lietuvos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio.

 313. linas sako:

  laba,norejau paklaust ar gali skristi 16metu vaikas jusu kompanijos lektuvu i jungtine karalyste,kokiu reik dokumentu ar nekils problemu isvykstant atgal y lietuva

  • Linai, 16 metų asmuo su Ryanair jau gali keliauti vienas. Keliaujant į Angliją, ne Šengeno zoną, bus reikalingas vieno iš tėvų rašytinis sutikimas, patvirtintas notaro. Ir, žinoma, būtina turėti arba asmens tapatybės kortelę, arba pasą. Keliaujant atgal į Lietuvą problemų nebus.

 314. Dangyras sako:

  Kokie yra dydzio reikalavimai vaiko iki 2 m bagazui, kurio svoris iki 5 kg?

 315. Neringa sako:

  Laba diena. Man 16 metų ir skrendu su lydinčiu asmeniu į Angliją, neseniai gavau sutikimą iš notaro, ar sutikimas turi būti tiek lietuvių kalba tiek anglų kalba ar užteks tik lietuviško sutikimo?

 316. Jurgita sako:

  Registruojantis gavome vietas 10D (eile 53), 10E (eile 54), 10F (eile 55)Ar tai vietos salia? Nes pagal rasta lektuvo susodinimo plana atrodo kaip salia ir pagal ji apskritai neradau 53-55 eiles http://www.ryanair-skrydziai.lt/skrydziai/registracija-i-ryanair-skrydi/, bet jei skiriasi eile tai reikstu kad ne vienas prie kito. Kaip yra is tikruju?

 317. Erika1 sako:

  Laba diena,skrendame i Anglija,su vyru ir vaikais,vienam 4metai,kitam 10men,ar vyresneliui taip pat priklauso 10kg rankinis bagazas,o mazajam 5kg tase?

 318. Vytenis sako:

  Sveiki, gal galite konkrečiai parašyti, kiek brangiau kainuos registruotas 20kg bagažas, užsisakant bagažą ne iš karto, bet vėliau internetu likus iki skrydžio 1 savaitei? Data 2016/09/09 Vilnius-Madridas ir 2016/09/25 Madridas-Vilnius.

  • Vytautai, registruoto bagažo gabenimo paslaugos užsakymas po bilietų pirkimo kainuos apie 5 EUR daugiau. Vadinasi, į abi puses kainuos apie 10 EUR brangiau. Bagažo gabenimo mokesčius galite pasitikrinti čia >.
   Konkrečią sumą jums gali pasakyti jūsų bilieto pardavėjas.

 319. Ieva sako:

  Sveiki, ar galima prie nemokamo ( iki 10kg ) rankinio bagažo kartu imti ir moterišką mažą rankinę? ir ar galima rankiniame bagaže veštis tušą bei pudrą?

  • Ieva, keliaujant su Ryanair galima turėti 2 rankinio bagažo vienetus. Mažasis Ryanair bagažas neturi viršyti 35x20x20 cm išmatavimų.
   Akių tušas, skysta pudra bus priskiriami prie skysčių, tad gabenkite kartu su visais skysčiais bendrame maišelyje (skysčiai iki 100 ml, max. 1 l).

 320. Toma sako:

  Sveiki, su vaiku skrendame is Londono i Tenerife. Vaikas turi tevo pavarde. Ar reikalingi papildomi dokumentai?

  • Toma, pasak įstatymų, jei vaikas keliauja į šalį, kuri nėra Šengeno zonoje, reikia turėti vieno iš tėvų rašytinį sutikimą, patvirtintą notaro. Kadangi vaikas keliauja su vienu iš tėvų, bet pavardės skiriasi, gali prireikti vaiko gimimo liudijimo. Čia kalbama apie kelionę atgal į Angliją. Tenerifė yra Šengeno zonoje, tad problemų neturi kilti.

 321. angela sako:

  sveiki noreciau paklausti ar yra kokia nuolaida registruotam bagazui jai mes su draugu ir dukryte kuriai 9men keliaujam.ir kokios kainos butu registruotam bagazui?aciu

 322. Monika sako:

  Sveiki, uzsakiau bilietus 2suaugusiem ir vaikui 2 metu, bet vietoj vaiko netycia paspaudziau paaugliui, ir registruojant skrydi duoda gimimo data pasirinkti tik iki 2004, o vikas gimes 2013. kaip galeciau istaisyti sia klaida?

 323. Alma sako:

  Ar ribojamas saldainiu kiekis rankiniame bagaze is Anglijos i Lietuva?

 324. Jurga Slancisuskiene sako:

  Beje pamirsau pamineti , kad skrydziai bus i uk ir atgal. Aviu

 325. Jurga Slancisuskiene sako:

  Sveiki. Po 2 savaitciu atskrenda mano sesuo su 2.5 metuku dukryte. Noretu pasiimti su savim ir automobiline kedute ir galbut vezimeli(dar tiksliai pati nezino)Bilietai jau nupirkti ir juos perkant niekur nebuvo pazymeta apie siuos vaikiskus reikmenis. Taigi klausymas butu toks:kokia tolesne eiga? Ar reikia kur nors registruoti kedute ir vezimeli internetu ir uz juos apmoketi ar atvykus i oro uosta kedute priduoti i bagazo skyriu, vezimeli turetis su savimi iki ilaipinimo ir tai nieko nekainuos papildomai? Ir ar tai galioja skrendant pirmyn ir atgal? Ir koks bagazas priklausytu mazajai keleiviai? Labai busiu dekinga uz issamu atsakyma.

  • Jurga, kuomet keliauja kūdikis/vaikas, nemokamai galima vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį ir automobilinę kėdutę, kelioninę lovelę arba automobilio sėdynę. Šią įrangą reikia užregistruoti oro uoste likus ne mažiau kaip 40 minučių iki numatyto skrydžio. Po registracijos vežimėliu dar galima naudotis iki laipinimo į lėktuvą. Skrydžio metu kūdikio įranga pasirūpins aptarnaujantis personalas. Išlipus iš lėktuvo vežimėliu galėsite naudotis toliau. Arba galite viską priduoti į bagažo skyrių.
   Vaikams nuo 2 metų priklauso tokia pati rankinio bagažo gabenimo paslauga, kaip ir suaugusiems. Vienas asmuo gali turėti 2 Ryanair rakinio bagažo vienetus – 10 kg rankinį bagažą (55x40x20 cm) ir mažą rankinę, kuri neturėtų viršyti 35x20x20 cm išmatavimų.

 326. Sandra sako:

  Laba diena. Norėjau paklausti skrendant su kudikiu ar yra taikomi ribojimai vežimėliui ar kedutei? Nes vežimėlis yra du viename. rėmas ir sėdima dalis yra atskiros dalys ar nebus skaičiuojama kaip du daiktai? Ačiū

 327. Renis sako:

  Sveiki, Ar 18 metų asmuo gali vežtis rankiniame bagaže 4 blokus cigarečių į Angliją?

 328. angela sako:

  Sveiki, skrisiu su kudikiu is Birmingham, tai isviso galiu pasiimti tris tases? Rankinis bagazas,mazas rankinukas ir vaikui 5kg tasyte?ar kartu skaitisys tase kuri yra speceliai vezimeliams?ar cia gausys jau kaip 4 tases ir reiks papildomai moketi? Ar skysciai ribojami? Ir ar galesiu pasiimti vandens kad vaikui padaryti misinuka?Aciu

  • Taip, galite pasiimti tris bagažus, kurie turi atitikti keliamus dydžio bei svorio reikalavimus. Specialų krepšį, kuris yra kartu su vežimėliu, gali laikyti kaip 4-tąjį bagažą. Šį krepšį galite pasiimti į lėktuvo saloną kaip 5 kg bagažą, skirtą kūdikiui.
   Kūdikių skysčiams, reikalingiems skrydžio metu, apribojimai netaikomi. Beje, Ryanair lėktuvuose vandenį galima pašildyti.

 329. Danute sako:

  Sveiki,
  Jaunesniam nei 16 metų amžiaus keleiviui bilietas internetu turi būti užsakytas kaip suaugusiajam, o atlikus užsakymą, reikia pranešti kambučių centrui šią informaciją:

  • abu skrydžio užsakymo numerius, kad galėtume susieti šiuos duomenis abiejuose užsakymuose;

  • vaiko paso / kelionės dokumentų duomenis.

  Šią info sužinojau,ti kai norėjau registruti skrydį ir neleido pasirinkti vaiko gimimo datos {15m). Kur kreiptis? Nerandu kontaktų, kad būtų galima sutvarkyti. Ar tai bus mokama? Pirmas skrydis -padėkit. Bilietus pirkom tiesiogiai per Ryanair. Ačiū

 330. lina sako:

  Sveiki, norejau paklausti kiek bloku cigareciu galima veztis rankiniame bagaze skrendant i alikante ?(Ispanija)

 331. Jovita sako:

  Sveiki,
  ar galima i rankini bagaza isinesti tuscia termosiuka? Jeigu taip- kokio talpos gali jis buti?
  Taip pat ar galima isinesti „nesiojama“ plastmasini daugartini kavos puodeli -taip pat tuscia.Jeigu taip- kokio talpos gali jis buti?
  Ypac reikalingi daiktai nuskridus i keliones vieta.
  dekoju uz skubu atsakyma

  • Jovita, jei termosas tuščias, rankiniame bagaže jį vežtis galite, talpa nenurodoma, svarbiausiai, kad būtų tuščias. „Nešiojamą“ plastmasinį daugkartinį kavos puodelį taip pat galite įsinešti tuščią. Talpa taip pat nėra svarbi, svarbiausiai, kad būtų tuščias.

 332. jurgita sako:

  Sveiki,vasarai noriu isleisti dukra 16metu su sunumi 9metai i lietuva. Ar dukra gali buti lydintis asmuo broliui ir ar jie gali skristi vieni ar reikia kokiu papildomu sutikimu.

  • Jurgita, aviakompanija Ryanair nepriima į skrydį vaikų iki 16 metų be suaugusiųjų palydos. Vyresni vaikai juos gali lydėti. Tad jeigu Jūsų vaikui yra 16 metų, tai gali keliauti savarankiškai ir lydėti Jūsų 9 m. sūnų. Ryanair aviakompanijai reikia pateikti tik galiojančius asmens dokumentus ir atspausdintas įlaipinimo korteles. Jei vyksta vaikai į Lietuvą, tuomet papildomų dokumentų nereikia. O kai grįžinės atgal, tai pasienio tarnybai reikės pateikti papildomus dokumentus, jei vaikas iki 18 metų be tėvų keliauja į valstybes, nepriklausančias Šengeno zonai (pvz. Anglija, Airija, Bulgarija ir kt.). Daugiau informacijos skaitykite čia, kokių dokumentų reikės grįžimui >.

 333. Gintas sako:

  Kiek cigareciu galima veztis i anglija savo naudojimui

 334. Darius sako:

  Registruojantis į skrydį sumaišiau tapatybės kortelės duomenis(korteles nr. gimimo data, galiojimo laikus) savo su žmonos, kur galiu ištaisyti klaidą?

 335. Evaldas sako:

  Sveiki, nusipirkome bilietus šeimai keturiems asmenims su konkrečiomis vietomis lėktuve. Ar galima skrydžio metu keistis vietomis tarp šeimos narių ir sėstis į kito šeimos nario vietą, ar būtina sėsti tik į tą vietą, kuri nurodyta biliete?

 336. Ritma sako:

  Sveiki,mama grįžta iš Anglijos į Lietuva ir nori rankiniame bagaže parsivežti kelis užsiaugintus pomidorų daigelius, jie butų be indelių, tiesiog su trupučiu žemių ant šaknų ir suvynioti drėgnai į medžiagos gabalėlį ir į maišelį.
  Ačiū už atsakymą.

  • Ritma, keliaudami ES galite vežtis augalus ir jų dalis. Tačiau daugumoje ES šalių nustatytos griežtos taisyklės nykstančių rūšių ar jų šalutinių produktų gaminių vežimui. Norint vežtis kai kurių rūšių gyvūnus ar augalus gali reikėti leidimo. Daugiau informacijos galite rasti Europos Sąjungos tinklapyje.
   Tačiau dėl pomidorų daigelių kilti problemų neturėtų.

 337. Rita sako:

  Sveiki, ar rankiniame bagaže galima gabenti tuną aliejuje, kuris yra skardinėse. Ar tai bus kaip skystis?
  Ačiū

  • Rita, tunas bus priskiriamas prie skysčių, todėl gali tekti išmesti. Gabenant skysčius rankiniame bagaže, visi skysčiai turi būti atskirose, ne didesnėse nei 100 ml, talpose. Šias talpas turite sudėti į vieną permatomą, sandariai užsegamą plastikinį maišelį. Bendras skysčių tūris negali viršyti 1 l.

 338. gintare sako:

  Rezervacijos numeris bus el bankininkystja prisijungus? Mokėjimo paskirti?

 339. Gite sako:

  Iš Airijos skrisiu į Norvegiją, ar rankiniame bagaže galiu turėti dantų pastą , kremą, maisto produkų ir kiek vyno galiu. Ačiū

  • Gite, kosmetiką, dantų pastą rankiniame bagaže galite vežtis, tik kreminės priemonės, tušas, lūpdažiai, dantų pasta ir pan. turi būti supakuoti pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles. Maisto produktus taip pat galite vežtis, tačiau tai priklauso nuo produktų. Vyno rankiniame bagaže negalite vežtis, nebent pirksite jį oro uoste Duty free parduotuvėje. Tuomet vyno galėsite vežtis – 1,5 l vyno (2,5 % – 22 %).

 340. gintare sako:

  Sveiki perkant bilietą parašiau neteisinga elpasta man reik rezervacijos numerio vaido miliausko skrydis Oslo rygge – Vilnius balandžio 15 atgal balandžio 18 kaip man ji suzinot

 341. Sigita sako:

  Sveiki, man yra tokia situacija, kad grizau i Lietuva ir turiu jau atgalini bileta i UK, taciau pries griztant i UK susituoksiu ir pasikeis pavarde, kiek zinau keiciant ID kortele, senaja atiduoda, tik ismusa skylute, ar tokiu atveju reiketu issiversti santuokos liudijima?

  • Sigita, jei jūsų asmens dokumentai dar nepakeisti ir liko su senąja pavarde ir kitais duomenimis, registruokitės į skrydį pagal turimus galiojančius dokumentus. Jei dokumentus jau pasikeitėte ir juose įrašyta naujoji pavardė ar nauji asmens dokumento duomenys (galiojimo laikas, numeris ir kt.), dėl pakoregavimo kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.
   Biliete ir registracijoje į skrydį nurodyta keleivio pavardė ir duomenys turi sutapti su galiojančiame asmens dokumente, su kuriuo keleivis skrenda, nurodytais duomenimis.
   Pasak Ryanair, jei užsisakėte skrydį ir įrašyta mergautinė pavardė, bet pasas arba asmens tapatybės kortelė jau su naująja pavarde arba atvirkščiai, Ryanair geranoriškai atliks keleivio pavardės keitimą.

 342. Jūratė sako:

  Sveiki,skrydžiui jau užsiregistravę internetu, tačiau gavau laiška,jog atsauktas.Ar tiesa? skrydis PTEL4U.Jei taip,ką daryti,nes turime ir atgalinius bilietus,viešbutis užsakytas.

 343. Kristina. sako:

  Laba diena.

  Skrydžio bilietus įsigijau prieš pusę metų. Gavau juos elektroniniu paštu.
  Prieš mėnesį pasikeitė mano skrydžio laikas, su pakeitimais sutikau, tačiau naujų bilietų negavau. Klausimas: ar man reikia kreiptis į pagrindinę Ryanair būstinę, ar atvykus į oro uostą ir priduodant bagažą užtenka tik check-in`o?

  Su Pagarba.

 344. Miglė sako:

  Sveiki. Skrendu su iš Faro su persėdimu Londono Stansted’o oro uoste. Ar galiu vežtis Faro oro uoste „duty free“ pirktus skysčius, ar Londone apsauga praleis?

  • Migle, kadangi Ryanair nevykdo jungiamųjų skrydžių, persėdimo metu reikės pereiti saugumo patikrą iš naujo. Todėl alkoholinių gėrimų rankiniame bagaže turėti negalėsite. Alkoholinių gėrimų galite įsigyti „Duty Free“ parduotuvėse persėdimo metu.

 345. Zana sako:

  Laba diena,

  registruoju online Rusijos pilieti (turinti Rusijos pasa ir nuolatini leidima gyventi Lietuvoje) skrydziui i Prancuzija. Nurodau jo (Rusijos) paso duomenis, o oro uoste reikes rodyti leidima gyventi ? Nes kiek zinau, tokiu atveju vizos jam skrendant i Prancuzija nereikia. O kito dokumento tipo, isskyrus pasa, uzregistruoti nera pasirinkimo…

 346. Romena sako:

  Sveiki. Mociute nori skristi su anuke i Lietuva ir parskristi is jos atgal i Anglija. Ar reikia parasyti tevu leidimo ir patvirtinti notariskai? Mergaite deklaruota Anglijoje. Aciu

  • Romena, jei vaikai keliauja Šengeno zonoje, papildomų dokumentų turėti nereikia.
   Keliaujant ne Šengeno zonoje:
   – jei nepilnamečiai keliauja vieni ar su lydinčiu asmeniu, tuomet reikės vieno iš tėvų sutikimo, patvirtinto notaro.
   – jei deklaruota gyvenamoji vieta yra UK, reikės turėti tai patvirtinantį dokumentą, tuomet sutikimo turėti nereikės.

 347. Martynas sako:

  Sveiki, kiek grinuju pinigu galima veztis lektuvu is UK i Lietuva?

  • Martynai, kiekvienas asmuo, keliaujantis Europos Sąjungos ribose, privalo raštu deklaruoti gabenamą grynųjų pinigų sumą, viršijančią 10 000 EUR (arba ją atitinkančią sumą kita valiuta). Jei grynieji pinigai gabenami ne eurais, jų suma nustatoma konvertuojant kitą valiutą pagal oficialų Lietuvos banko nustatytą tos dienos (kada gabenami grynieji pinigai) euro ir kitos valiutos kursą.

 348. Andrius sako:

  Sveiki,

  turime problema del vaiko bilieto. Kadangi nusprendeme tik veliau pasiimti vaika i kelione, jam nupirkom atskira bilieta kaip suaugusiam asmeniui. Dabar negalime padaryti check-in. Kreipemes i ryanair bustine. Paaiskino, kad bilieta galesime atsispausdinti pries pat skrydi. Musu skrydis yra ankstyva ryta, todel oro uoste turime buti labai anksti, nes check-in yra daromi dvi valandos iki skrydzio. Gal yra kitas budas kaip vaikui atspausdinri bilieta dar iki keliones pradzios ?

 349. Laura sako:

  Sveiki, ar galima į rankinį bagažą dėtis sugedusį telefoną, nes jis sugedo kelionės metu. O gal galima jį dėti į registruotą bagažą?

 350. SVETLANA sako:

  SVEIKI ,NOREJAU PASITEIRAUTI PASO GALIOJIMAS IKI BIRZELIO 20 ,PLANUOJAME SKRISTI I ISPANIJA 17-23 DIENOMIS AR NEKILS PROBLEMU ,DEKUI

  • Svetlana, keliaujant po ES šalis (šiuo atveju Ispaniją), svarbiausia, kad pasas galiotų kelionės metu. Jūsų atveju kelionės metu jau bus pasibaigęs paso galiojimo terminas. Tad reikėtų, kad turėtumėte naują pasą, kuris galiotų visą kelionės laikotarpį.

 351. Inga sako:

  Laba diena, ruošiuosi skrydžiui ir noriu paklausti ar galiu į rankinį bagažą įsidėti mažą ,,Listerino“ (burnos skalavimosi skysčio) buteliuką. Ačiū už atsakymą.

  • Galite vežtis, jeigu buteliuko tūris yra ne didesnis nei 100 ml. Buteliukas turi būti sudėtas į vieną permatomą, sandariai užsegamą plastikinį maišelį. Bendras rankiniame bagaže gabenamų skysčių tūris neturi viršyti 1 l.

 352. kristina sako:

  bet as pirkau internetu

 353. kristina sako:

  sveiki noriu paklausti pirkau bilietus is dublino i kauna ir atgal sau ir vyrui,bet vyras nebeskrenda ir ant jo bilieto nupirktas bagazas.,ar as galesiu bagaza priduoti be jo ar ne? aciu

 354. Lina sako:

  Sveiki. Noriu pasiteirauti, kokį kiekį alkoholio galima vežti registruotame bagaže skrendant Ryanair oro linijomis? Tai būtų dovana svečiams. Skrydis Madridas-Vilnius.

  • Alkoholinių gėrimų vienas asmuo į Lietuvą gali įvežti ne daugiau kaip:
   – 10 l stipriųjų alkoholinių gėrimų (ne stipresnių nei 70%);
   – 20 l spirituoto vyno (pvz., portveino arba chereso);
   – 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
   – 110 l alaus.

 355. Lina sako:

  Laba diena. Įsigijome Ryanair svetainėje skrydžio bilietus medaus mėnesiui. Skrydžio metu turėsiu naują pasą ir mano pavardė skirsis nuo dabartinės.Kaip supratau, kai jau turėsiu naują pasą, turėčiau kreiptis į Ryanair centrinę būstinę, kad pakoreguotų pavardę. Ar tai kainuos papildomai?

  • Lina, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos pavardę. Pasak Ryanair, jei užsisakėte skrydį ir įrašyta mergautinė pavardė, bet pasas arba asmens tapatybės kortelė jau su naująja pavarde arba atvirkščiai, Ryanair geranoriškai atliks keleivio pavardės keitimą.
   Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 356. Keliauju pirmą kartą sako:

  Sveiki, lėktuvu skrisiu pirmą kartą. Noriu paklausti kokios parikros vyksta prieš lipant į lėktuvą ir išlipus iš lėktuvo kitoje šalyje (turint tik rankinį bagažą). Kiek laiko prieš skrydį reikia atvykti į oro uostą ir kaip elgtis išlipus iš lėktuvo kitoje šalyje (kur eiti, kokios patikros ir kiek užtrunka) ?

  • Jei keliaujate tik su rankiniu bagažu, oro uoste pirmiausiai turėsite pereiti saugumo patikrą, kurioje jūsų bagažas bus skenuojamas, turėsite praeiti metalo detektorių. Tuomet po patikros švieslentėje matysite link kurių įlaipinimo vartų jums reikia eiti. Prie įlaipinimo vartų dar kartą patikrins jūsų asmens dokumentus, jei bus reikalaujama – patikrins, ar rankinis bagažas atitinka keliamus reikalavimus. Tuomet keleiviai bus leidžiami į lėktuvą. Kitoje šalyje oro uoste dairykitės nuorodų ir eikite link išėjimo. Priklausomai nuo šalies gali būti papildoma asmens dokumentų patikra.
   Prieš skrydį patartina atvykti kiek anksčiau. Įlaipinimo vartai užsidaro likus 20 min. iki skrydžio. Vadinasi, iki tol dar turėsite spėti pereiti ir saugumo patikrą, dokumentų patikrą.

 357. Rokas sako:

  Laba diena, ar galima skraidintis cigaretes rankiniame bagaže (4 blokus) pirktus ne oro uoste. Skrendu į Londoną. Ačiū

 358. Martyna sako:

  Sveiki, ar galiu neštis su savimi i lektuvą gitarą ir kuprinę?

  • Martyna, nemokamai į lėktuvo saloną galima įsinešti du Ryanair rankinio bagažo vienetus – bagažą iki 10 kg (55x40x20 cm) ir antrą mažą rankinę (35x20x20 cm). Norint gabenti gitarą reikės užsisakyti muzikos instrumento gabenimo paslaugą.

 359. kristina sako:

  sveiki koks yra tel.numeris is airijos i rayanaira kad prijungciau vaika prie savo bilieto? aciu

 360. Vilma sako:

  sveiki,skrysiu su vaiku i Lietuva pirmyn ,nebus jam 2 metuku,o gryztant bus sueje 2 metai jam,kaip pirkti bilieta?

 361. Elena sako:

  Laba diena. Noriu atšaukti vieno bilieto rezervaciją. Kovo 22 d. rezervavau 1 bilietą bilietą spalio 24- 28 d. Kaunas- Londonas Getvikas- Kaunas.
  Gavau rezervacijos Nr.JKSRUF. Po dviejų dienų dar pinigai nebuvo nuskaičiuoti. Kadangi anksčiau to nebūdavo- nuskaičiuodavo iškart, ėmiau ieškoti, kaip sumokėti. Suvedžiau dar kartą viską. Gavau antrą rezervacijos patvirtinimą Nr.QRT6FN. Vėl pinigai rezervuoti. Antrą kartą nusipirkau bilietus. Noriu, kad panaikintumėte antrą rezervaciją. Kaip tai padaryti?
  Elena

 362. Jolanta sako:

  SVEIKI. Skrisim i tenerfie su 2 metu vaiku. Norėjau paklausti ar vežimėlį galime skraidantis nemokamai? Aciu

  • Jolanta, kuomet keliauja kūdikis/vaikas su aviakompanija Ryanair, nemokamai galima vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį ir automobilinę kėdutę, kelioninę lovelę arba automobilio sėdynę.

 363. LORETA sako:

  AR IVYKS SKRYDIS IS TANGIER I BRIUSELI CRARLEROIS KAIP NUMATYTA KOVO 24D 8.40
  IR SKRYDIS IS BRIUSELIO CRARLEROIS I VILNIU

  • Loreta, skrydžiai tarp Tangier ir Briuselio (Charleroi) bei tarp Vilniaus ir Briuselio (Charleroi) yra vykdomi. Jei skrydžiai bus atšaukiami, Ryanair klientus informuos.

 364. Aidas sako:

  Laba diena, norejau paklausti, skrendu su vaiku I canaru sala is londono , gryzimas adgal birzelio 2d o vaiko pasas galioja iki birzelio 10 , ar nebus problemu spausdinti skrydzio biletus. Aciu

 365. Gediminas sako:

  Sveiki9, noriu nusipirkti bilieta rytojui, bet aju galiu tai padaryti tik oruoste arba paskambines tam tikru numeriu. Niekas neatsiliepia tuo numeriu. Kokie adr galimi budai?

 366. Idre sako:

  Sveiki 26d skrendu su dukra i UK, as esu issiskyrus ir musu pavardes skiriasi. Ar as teisingai supratau,kad reikes vaiko gim liud.? O skirybu liud, ar reikes? Aciu uz ats :)

 367. viktorija sako:

  sveiki ar galima rankiniame bagaze veztis skustukus ?

 368. Samanta sako:

  Sveiki, ar galima skristi į Angliją 15 metų vaikui ir dviems 16? Ar jos gali būi atsakingos už 15? Ir ar reikia tėvų sutikimo?

  • Samanta, visiems nepilnamečiams tėvų sutikimas bus reikalingas, kadangi keliauja į Angliją, ne Šengeno zoną. Ryanair skrydyje 16 metų asmuo gali būti lydintysis jaunesniems keleiviams.

 369. Joana sako:

  Ar galima rankiniam bagaze gabenti paveiksla nedideli be poremio. Jis tecio tapytas amzina atilsi. Mazdaug A4 formato gal ciut didesnis . Ar neatims.Tai paskutinis jo darbas ir labai svarbus. Noriu kad brolis ji turetu kaip atminima. Kokiu gali kilti problemu ?

 370. Kastytis sako:

  Ar galima rankiniame bagaže vežtis nedidelę vandens šildymo spiralę?

 371. As sako:

  Ant ilaipinimo kort.visada buvo rasoma apie registruota bagaza taip: BAG1 PAX CARRYING 1 CHECKED IN BAG (15 KG).
  Sikart uzrasas tik toks: 20 KG BAG.
  Ar cia viskas gerai?

 372. Jūratė sako:

  Sveiki,pirkau bilietus vienu pirkimu 2 suaugę,paauglys ir 2 vaikai.Neurodžiau,kad noriu šalia.Kaip tai būtų galima padaryti?

 373. As sako:

  sveiki.mes uzsisakem registruota bagaza paaugliui su 50 proc.nuolaida.patys registruoto bagazo neturim.Norejom paklaust ar mums irgi butina uzsisakyti registruota bagaza kad butu pritaikoma ta nuolaida?

 374. Viktoras sako:

  Laba diena,
  Ar galima rankijiame bagaze veztis automobilio abs bloka?
  Dekui

 375. Lina sako:

  Sveiki turiu toki klausimeli,jei issiperki masinai aikstele oro uoste menesiui,ar galima ja pasiimti jei gryzti keletai dienu ir paskui vel nuvarai ja pastatyti,ar reikia vel moketi isnaujo?(cia apie nuosava masina kalbu) Aciu

 376. Lina sako:

  Labas vakaras. Norejau pasiteirauti, ar yra ismatavimai bagazo 5kg skrendant su infant iki 2 metu? Is anksto ačiū :)

 377. Laura sako:

  Labas vakaras o kokie ismatavimai verslo klases sedynes?

 378. Birutė sako:

  Sveiki. Skrisime į Frankfurtą. Norime nuvežti dovanų ant drobės padarytą nuotraukų koliažą, kurio išmatavimai yra 80×60 (svoris 1-2kg). Ar galima tai padaryti?

  • Birute, jis netilps rankiniame bagaže, o gabenti kaip registruotą bagažą gali būti pavojinga, kad susigadins.
   Siūlytume užsisakyti papildomą sėdimą vietą ir paveikslą gabenti lėktuvo salone.

 379. Laura sako:

  Laba diena kreipiuosi su tokiu klausimu,kokio svorio zmogus gali tilpti i ryanair ekonomines klases sedima vieta?Ar zmogus sveriantis 150kg tilptu ar reikia pirkti verslo klases bilieta?

  • Ryanair sėdynės išmatavimai tokie:
   Sėdynės plotis tarp sėdynių porankių yra 43 cm;
   Sėdynės gylis – 58 cm;
   Sėdynės aukštis – 69 cm.
   Jei manote, kad ši vieta kiek ankštoka, yra galimybė užsisakyti papildomą sėdimą vietą patogesnei kelionei. Tokiu atveju, kitai sėdimai vietai vardo laukelyje įrašykite žodį EXTRA , o pavardės laukelyje įrašykite žodžius COMFORT SEAT. Tada rezervacijoje ir internetinėje įlaipinimo kortelėje bus nurodyta EXTRA COMFORT SEAT (papildoma sėdima vieta). Tuomet internetinės registracijos metu reikės įvesti tuos pačius keleivio kelionės dokumento duomenis.

 380. Viktorija sako:

  Jai mano rankinuko dydis siek tiek didesnis nei parasytas 36x34x11 o turi buti 35x20x20 galesiu nestis i lektuva ja?

  • Ryanair antrasis rankinis bagažas neturi viršyti 35x20x20 cm. Tačiau, jei jūsų rankinė šiek tiek susispaudžia ir tuomet atitinka mažosios rankinės išmatavimus, problemų nebus.

 381. Viktorija sako:

  Kiek galiu deti cigareciu bloku i rankini bagaza ? nekonfiskuos jai bus tik 2 blokai ? muitines mokecio nereiks moket?