Kontaktai 776

Pagalba klientams, įsigijusiems bilietus šioje svetainėje, teikiama šiais kontaktais:

Elektroniniu paštu: [email protected]

 

Svetainę ir užsakymus administruoja:

„Aviaexperts“
45B West Wilmot st. 202, Richmond Hill
Kanada

776 thoughts on “Kontaktai

 1. Vilija parašė:

  Sveiki,
  Ryanair svetainėje rašoma, kad naujojo rankinio bagažo išmatavimai nuo lapkričio 1d.pasikeitė ( padidėjo), bet atsispausdinus bilietą ( išskrendu 13d. į Madridą),rašomi seni rankinio bagažo išmatavimai. Kokie iš tikrųjų?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jie tikrai pasikeitė, prieš lapkričio 1d. buvo: 35x20x20cm o po lapkričio 1d. 40x20x25cm (tai yra nemokamas rankinis bagažas kuris priklauso kiekvienam keleiviui).

 2. parašė:

  Sveiki, norėjau paklausti kaip su rynair’o nauja bagažo tvarka. Bileitus pirkau dar balandžio mėn., skrydis lapkritį, kokį bagažą nemokamai galiu pasiimti.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jeigu pirkote iki Rugsėjo 1d. tada aviakompanija Jums prideda nemokamai 10kg lagaminėlį, tačiau pasitikrinkite ar tai registruotas ar rankinis bagažas. Tai galite padaryti savo paskyroje prisijungę per ryanair.com svetainę arba susisiekę su savo bilietų pardavėju.

 3. Olesya parašė:

  Laba diena,
  Sveiki, nusipirkau bilietus į Londana ir atgal (skrydis 2018-11-21). Bilietų dar negavau, kaip juos gauti, kur užsiregistruoti ir panašiai
  dar papildomai norėčiau užsisakyti vieto ir bagažą į abi puses. Uzsakymo nr. WFS7FZ6
  Parasykite savo telefona

 4. Ged parašė:

  Sveiki, skrendant i viena puse neperkame jokio bagazo,taciau griztant jo reikes (ne i salona), ar galima ji pirkti aerouoste atgaliniam bilietui? Ar yra tokia kainodara?
  Aciu

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Taip galite įsigyti ir oro uoste, tačiau kaina bus daug didesnė nei perkant iš anksto. Todėl patariame paslaugas įsigyti prieš skrydį.

 5. nefertite parašė:

  Sveiki o kodel negalima veztis 15kg kaip buvo anksciau kodel nemete 5 kg nes nu pastoviai poto stresas buna kai nori kazka artimiesies nuvezti nes per pasta kai siunti ploji 20 eur uz siuntima i Anglija uz siuntiny.15kg butu buve paprasciau lagamina veztis

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Teirautis turėtumėte šiuo klausimu aviakompanijos.

 6. Jūratė parašė:

  Sveiki,
  Ar bus problemų, jeigu bagažo išmatavimai 40x25x20?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jeigu sutalpinsite į bagažo matuoklę, problemų kilti neturėtų.

 7. Akvile parašė:

  Sveiki šį ryanair skrendam į Gran canaria ir norim pirkti 20kg bagažą bet man pasakė kad bagažo negali perkelti nes mes skrendam per stansted ir norėjau sužinot ar tikrai negalima perkelti nes nemanau kad spėsime turime 1:50 min persedima ir skrendam su dviem mazameciais dekui

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Nėra tokios paslaugos, bagažą turėsite pasiimti atvykę į stansedą ir vėl jį užregistruoti tolimesniam skrydžiui.

 8. lix parašė:

  Sveiki, ar nera tiesioginiu skrydziu is vilniaus i graikija atenus artimais menesiais?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Vykdo Wizzair aviakompanija nuo 2019m balandžio mėnesio.

 9. Ramunė parašė:

  Laba diena,
  dėl pasikeitusio tvarkos nuo lapkričio 1 d. Jei pirkau bilietus rugsėjo 29 d. ar reikės papildomai mokėt už 10kg rankinį bagažą? jei taip, ar yra galimybė dabar sumokėti, jei skrydis tik gruodį?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jeigu norėsite gabenti 10kg bagažą tada Jums reikės išsipirkti arba Priority paslaugą arba galite rinktis ir 10kg registruotą bagažą. Dėl papildomų paslaugų Jums reikia kreiptis į savo bilietų pardavėją arba jeigu bilietai buvo pirkti ryanair.com svetainėje tada galite prisijungi prie savo užsakymo ir paslaugas išsipirkti ten.

 10. Rūta parašė:

  Sveiki,

  Mes turime rezervaciją skrydžiui spalio 31 – lapkričio 5 d. Kaip užregistruoti papildomą bagažo vienetą iki 10kg (55x40x20cm)? Perkant bilietą buvo nurodyta, kad tai bus galima padaryti vėliau. Mes nerandame, kaip prisijungti prie savo paskyros.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Tai visų pirmą Jums reikia kreiptis į savo bilietų pardavėją arba jeigu bilietai buvo pirkti ryanair.com svetainėje tada galite prisijungi prie savo užsakymo ir paslaugas išsipirkti ten. Spaudžiate prisijungti ir užsakymai.

 11. Rasa parašė:

  Sveiki,noreciau suzinoti ar bus vykdomas skrydis marsrutu Vilnius-Bremenas 2019m vasara.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Tai paaiškės greitu metu.

 12. Jūratė Svičiulienė parašė:

  Sveiki, spalio 12, 20:40, turėjęs išskristi lėktuvas iš Vilniaus į Madridą, vėlavo daugiau nei valandą. Praradau automobilio rezervaciją. Kadangi už automobilį mokėjau kreditine kortele, tai norėčiau susigrąžinti už automobilį nepanaudotas lėšas. Kur gauti lėktuvo vėlavimą patvirtinantį dokumentą? Bilietus pirkau kelionių agentūroje.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Teiraukitės savo bilietų pardavėjo arba kreipkitės į aviakompaniją.

 13. Marijus parašė:

  Sveiki, ar galima gabenti akumuliatorini gręžtuva su dviem ličio jonų pakraunamom baterijoms kurių talpa kiekvienos 5ah(ampervalandos),naudojama įtampa 24,4v

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Lėktuve leidžiama vežtis ne daugiau kaip dvi ličio jonų baterijas, ir jos turi būti atskirai apsaugotos, siekiant išvengti trumpojo jungimo.

   Baterijų gnybtai turi būti arba atitraukti, arba supakuoti taip, kad būtų išvengta sąlyčio su metaliniais daiktais, įskaitant kitų baterijų gnybtus.

   Svarbu, kad baterijas galima gabenti tik rankiniame bagaže. Gręžtuvą gabenant probmelų kilti neturėtų, svarbu kad jis būti gerai supakuotas.

 14. Alma parašė:

  Sveiki noriu paklausti ar galima gabenti žvejibiniias zirkles supakuota kaip dovana lagamine, kuris nera ispirktas kad butu galima nestys i salona tas lagaminas butu bagaze. Tai galima gabenti cia dovana ?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Žirkles galima paimti, jei jų ašmenų ilgis neviršys 6 cm.

 15. Justė parašė:

  Sveiki, užsisakiau skrydį tik su nemokamu rankiniu bagažu, bet man reikia dar vieno 10kg bagažo. Kaip jį užsisakyti? Niekur nerandu jokios nuorodos/mygtuko

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jums reikėtų kreiptis tiesiogiai į aviakompaniją arba į savo bilietų pardavėją.

 16. Gintare parašė:

  Sveiki, rezervuojant kelionę ir atliekant apmokėjimą nepaspaudžiau ‘išsiregistruoti’, kad kelionės pakitimai būtų patvirtinti. Ar mano rezervacija patvirtinta? Kai vėl bandau pirkti kelionę neleidžia atlikti apmokėjimo, nes rašo, jog aptikta rezervacija su tokiais duomenimis, bet į el. paštą negavau jokio patvirtinimo.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Susisiekite su savo bilietų pardavėju arba aviakompanija.

 17. Akvile parašė:

  Sveiki sausio mėnesį skrendam į Gran canaria ir turime stansted persedima norime imti 20kg bagažą bet per persedima turim 1:50min laiką ar įmanoma kad lagaminą tiesiog perkeltų į kitą lėktuvą nes skrendam su vaikais ir manau nespetume paimti ir vėl priregistruoti lagaminą

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Deja, galimybės nėra. Jūs turėsite atsiimti registruotą bagažą ir jį priduoti.

 18. Ernesta parašė:

  Laba diena, noriu pasiteirauti Jūsu. Pirkau bilietus į Londoną, sekančią dieną Rynair svetainėje prisijungus prie savo asmeninės paskyros nusipirkau Priority visiems keleiviams, tačiau, mano paskyroje nerodo, kad šią paslaugą nusipirkau, kaip būtų galima sužinoti, ar tikrai įsigijau Priority? Man įsijungus asmeninę paskyrą man vėl siūlo pirkti Priority?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Paskyroje galite matyti ar prie keleivių yra prirašyta priority paslauga ar ne, jeigu Jums nuskaičiavo mokėjimą už paslaugą bet jos nesuteikė, tada Jums reikėtų kreiptis į aviakompaniją iš kurios buvo įsigyti bilietai.

 19. Alma parašė:

  Sveiki noriu paklausti ar galima gabenti J & D, daugiafunkcinis, lengvas, nerūdijančio plieno, žvejybos pleišto kablio valiklis, su saugos diržo segtuku, supakuota kaip dovana lagamine, kuris nera ispirktas kad butu galima nestys i salona tas lagaminas butu bagaze. Tai galima gabenti cia dovana ?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jums reikėtų kreiptis į muitinę, ten galėsite pasiteirauti apie variklio gabenimą.

 20. Kornelija parašė:

  Sveiki, man iškilo klausimas, nes čia rašo, kad į turint pirmenybę į lėktuvo saloną galima neštis du krepšius-didįjį, bei mažajį, kurio matmenys turi buti 35x20x20cm. Ar galima neštis į saloną kuprinyte, kuri atitiktų, kaip mažajį krepši, bet jos plotis viršytų? (34x28x13cm)?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jeigu kuprinėlė tilps į bagažo matuoklę, problemų nekils.

Komentuoti nebegalima.

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?