Kontaktai 776

Pagalba klientams, įsigijusiems bilietus šioje svetainėje, teikiama šiais kontaktais:

Elektroniniu paštu: [email protected]

Tel. +370 647 46546

 

Svetainę ir užsakymus administruoja:

„Aviaexperts“
45B West Wilmot st. 202, Richmond Hill
Kanada

 

 

 

 

776 thoughts on “Kontaktai

 1. ryanair-skrydziai.lt parašė:

  Sveiki,
  Jums reikėtų kreiptis į savo bilietų pardavėją.

 2. MECISLOVAS parašė:

  Lapkricio 23 d.Vayama.ie svetaineje pirkau du bilietus i abi puses Modlin- Tenerife South gruodzio 1-8 d.
  Pardavejas patvirtino gaves apmokejima, atsiunte e-bilietus.
  Toje svetaineje nemateme galimybes isigyti Priority & 2 bags, todel pameginau tai nusipirkti Ryanair puslapyje, kaip rekomendavo pardavejas.
  Ivedus pardavejo atsiusta koda N6RU2U ir savo el. pasto adresa, Ryanair atsako, kad neuzsakyti jokie bilietai.
  Kreipiausi el. laisku i Vayama.ie, bet kol kas negaunu atsakymo.

  Gal galetumete patikrinti, ar pardavejas peradave Ryanair informacija apie mano isigytus skrydzio bilietus.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Mes deja, negalime matyti kituose portaluose pirktų bilietų. Jums reikėtų kreiptis tiesiogiai į Ryanair aviakompaniją.

 3. ricardas parašė:

  Pas jus pirkti lėktuvo bilietai, kokia garantija kad jie registruoti ir aš išskrisiu

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Jeigu esate gavęs skrydžio patvirtinimą, esate suvedęs registracijos duomenis ir atėjus laikui gavęs dokumentus juos atsispausdinsite – tai turėtumėte tikrai išskristi.

 4. Solveiga parašė:

  Sveiki,
  Norėjau paklausti dėl bagažo, aš neesu pasirinkus įlaipinimo pirmenybės, ar yra galimybė registruotą bagažą užsisakyti oro uoste ir kiek jis kainuotų?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Registruotą bagažą galite įsigyti ir oro uoste, jo kaina prasideda nuo 50 EUR/asm.

 5. Klientė parašė:

  Sveiki. Turejome skristi vakar i londona, bet diena pries vyras susilauze koja. Tad su gipsuota koja isskristi nepavyko. Ar imanoma pateikus pazyma apie kojos luzi pakeisti skrydzio data? Ačiū

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Datos pakeisti tikriausiai jau jums nebeleis. Galite nebent pateikti užklausą dėl mokėjimo grąžinimo, bet žinant aviakompanijos Ryanair taisykles, tai dažniausiai dėl sveikatos sutrikimo mokėjimas nėra grąžinamas.

 6. Julija parašė:

  Sveiki, nusipirkau bilieta lapkricio 21 diena,gavau patvirtinima. Taciau banko saskaitoje pinigai yz bilieta yra rezervacijos rezime. Ar taip t.b.? Bankas sako, kad tai Ryanair turi nuskaiciuoti!

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Bankas vėliau turėtų nuskaičiuoti mokėjimą, bet prašome sekti informaciją rezervacinėje sistemoje ar bilietas tikrai yra patvirtintas.

 7. Samanta parašė:

  Sveiki, iki skrydzio dar liko daugiau kaip menuo bet nebegaliu skristi kaip atsaukti bilieta ir atgauti pinigus?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Atšaukti nieko nebegalima, pinigėlių pigių skrydžio aviakompanijos negrąžina, galite už papildomą mokestį nebent keisti skrydžio datą arba koreguoti keleivių duomenis.

 8. Kristina parašė:

  Sveiki,

  Negaliu užsisakyti skrydžių į Berlyną su akcija. Pasirinkau su Plus bagažu, pažymėjau vietas ir užėjusi į užsakymus matau tik išsaugotą kelionę, bet ne užsakymą. Į paštą laiško negavau. Ką darau ne taip?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Kažkuriuos veiksmus atliekate klaidingai. Susisiekite su asmenimis administruojančius portalą, kuriame atliekate rezervaciją.

  • Rita parašė:

   Sveiki,tokia pati situacija,kai pas P.Kristina.Užsisakiau skrydi 22 gruodžio Niurnbergas-Vilnius,ir atgal 29 gruodžio.Atlykus apmokėjimą,į email negavau nieko.Savo profilyje matau tik išsaugotą kekionę,ir kad šiai dienai bilietai pabrango.Ačiū

   • ryanair-skrydziai.lt parašė:

    Sveiki,
    Geriausia, kad Jūs mums paskambintumėte ir išaiškintumėme tiksliau Jūsų situaciją.

 9. Vytautas parašė:

  Sveiki, noriu paklausti ar registruotame (20kg) bagaze gali veztis irankiu(atsuktuvu, verzliarakciu) komplekta, jei jis supakuotas specialiai tam skirtoje dezeje?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jeigu tai registruotas bagažas, problemų kilti neturėtų.

 10. Violeta F parašė:

  Laba diena, pirkau bilietus ir pasirinkau sedimas vietas tik i prieki uz jas papildomai sumokejau, atgaliniu vietu nepasirinkau. Ar gali buti atgaliniam skrydziui numatytos vietos automatiskai? ar jas privalome iki registracijos

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Vietos atgaliniam skrydžiui bus priskirtos atsitiktiniu būdu kai atliksite registraciją į skrydį.

 11. M parašė:

  Sveiki, kada paskelbsite 2019 vasaros skrydžių kryptis ir tvarkaraštį iš Vilniaus oro uosto?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Daugelis krypčių aviakompanija jau yra paskelbusi, greitai turėtų būti paskelbtos ir likusios kryptys, o galbūt į kažkurias kryptis aviakompanija skrydžių nebevykdys.

 12. Justina parašė:

  Laba diena,
  Noretume trise pirkti bilietus i Briuseli,kitu metu balandzio pabaigoje..Bet tiesa pasakius nebepasitike jusu kompanija…Reikia butinai isskristi jus atsaukiat skrydzius..Dabar galvojame skristi ..Jubiliejus bus, is kur mums zinoti,kad vel ne kokie tai jusu streikai..atsaukimai.Po to vel ziureti kitur bilietu,labai daug nesklandumu suteikiate.Negi negalite kokiu garantiju duoti.Nes ir laikai ir kainos pas jus mums tinka…

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Viskas priklauso nuo aviakompanijos kuri vykdo skrydžius. Tai ne mūsų kompetencijoje. Niekada nenuspėsite ar bus atšaukti skrydžiai ar ne ar pasikeis skrydžio laikas, tai priklauso nuo aviakompanijos.

 13. Rita parašė:

  Pirkau viena bilieta, o nuskaiciavo kaip uz du?! Ka daryt?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Kreiptis į aviakompaniją su abiejų rezervacijų duomenimis.

 14. Žaneta Girnienė parašė:

  Labadiena. Turiu baimę kad galiu pasimesti Lutone aerouoste. Ar galėčiau gauti paslaugą kad nuvestu iki įlaipinimo tako

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Įsigyti paslaugos nereikia, tiesiog oro uoste galite pasiteirauti ir pasiprašyti informacijoje dirbančio asmens kad jus palydėtų arba nukreiptų tinkama linkme.

 15. Gerda parašė:

  Sveiki, noriu uzsisakyti registruota rankini bagaza bet vis meta klaida ir nejna atsiskaityti? Kokios gali but priezastis?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Galbūt kokie techniniai nesklandumai ar kažkas su Jūsų banko kortele. Pabandykite vėliau.

 16. Lina parašė:

  Laba diena,
  Ar teisingai supratau, kad asmens dokumentas turi galioti visos kelionės kitoje šalyje (Danija) laikotarpiu t.y. nėra reikalavimo, kad galiotų kažkokį laiką į priekį.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jeigu tai ES ir Šengeno zonos šalis, taip dokumentas privalo galioti visos kelionės metu. Tačiau patartina, kad asmens tapatybės dokumentas po kelionės galiotų dar 3-6mėn.

 17. Goda parašė:

  Sveiki,

  Norime nusipirkti rankinį bagažą (10kg), esame 3 keleiviai, bet mums reikia tik 2 rankinių bagažų. Deja, bet Jūsų puslapį neleidžia pasirinkti, siūlo iškart 48 eur. sumą. Kaip pasirinkti tik du rankinius bagažus? Ačiū.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Pagal naujas taisykles, paslauga yra pridedama visiems keleiviams ir skrydžiams į abi puses automatiškai. Todėl yra tik viena galimybė įsigyti paslaugas tik tam tikriems keleiviams, tai yra registracijos metu galėsite pasirinkti, tačiau kadangi Priority paslaugos kiekis yra ribotas, gali būti, kad registruojantis šios paslaugos gali nebelikti. Todėl patartina įsigyti paslaugą iš anksto.

 18. Gražina parašė:

  Labas vakaras,
  Norėčiau po skrydžio patvirtinimo pridėti naujai reklamuojamą 10 kg. registruotą bagažą už 8€, tačiau ‘manage your booking’ leidžia tik 20 kg. Kaip galiu užsisakyti 10 kg?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Tai Jums reikia spausti ten kur Priority paslaugos pasirinkimas ir matysite, kad galite rinktis arba priority arba 10kg registruotą bagažą. Jeigu šių pasiringčių nėra vadinasi, kad šios paslaugos jau yra išpirktos arba galbūt jeigu pirkote bilietus iki rugsėjo 1d, Jums aviakompanija gali būti pridėjusi nemokamai 10kg registruotą bagažą.

 19. Migle Radzeviciene parašė:

  Laba diena,
  Pirkau bilietus is London Luton i Vilniu ir atgal. Skrendant i Lietuva, vykstu sutuoktinio pavarde, kuri yra nurodyra asmens tapatybes korteleje, taciau grisiu su kita pavarde, kuri bus naujame pase. Pasirinkimo, kad duomenys abiejuose bilietuose butu skirtingi nebuvo. Noriu zinoti, ar turesiu moketi 115 Eur mokesti uz pavardes keitima grizimo biliete? Kaip suprantu, duomenu keitimas bus galimas tik kai jau busiu nuskridusi i Lietuva, nes jei duomenis keisciau dabar, jie keistusi abiejuose bilietuose?
  Lauksiu atsakymo,
  Migle Radzeviciene

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Kad išvengti šio mokesčio, Jūs turite informuoti aviakompaniją apie pasikeitusią pavardę bei asmens dokumento duomenis, jie turi jas pakeisti, turėsite pateikti ištuokos dokumentus bei kitus dokumentus, kurių gali paprašyti aviakompanijos atstovas, tada galimybė būtų išvengti šio mokesčio. Kitu atveju turėtumėte susimokėti, tačiau tik tada kai pirminis skrydis bus praėjęs.

 20. Katerina parašė:

  Laba diena. Ar galima pakeisti grizimo data?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Galimybė dažniausiai yra, tačiau dėl pakeitimų Jums reikia susisiekti savo bilietų pardavėju arba tiesiogiai su aviakompanija.

Komentuoti nebegalima.

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?