Londonas 58

Londonas. Ryanair skrydžiai į LondonąANGLIJA – ENGLAND

LONDONAS – LONDON (Gatwick, Luton, Stansted oro uostai)

Londono Getviko oro uostas (London Gatwick Airport) >
Londono Liutono oro uostas (London Luton Airport) >
Londono Stanstedo oro uostas (London Stansted Airport) >

Londonas – Jungtinės Karalystės sostinė. Miestas turi daugiausiai gyventojų visoje Europos Sąjungoje. Londonas yra svarbus kultūros, verslo, finansų, prekybos, mados, meno ir politikos centras. Savo kelionę planuoti pradėkite tą pačią akimirką, kai užsisakysite skrydį į Londoną, nes yra vos keli tokį milžinišką veiklos ir lankytinų vietų pasirinkimą siūlantys miestai. Nuo Tauerio tilto iki „Tate Modern“ galerijos, nuo daugybės nemokamai lankomų vietų ir turistų traukos objektų gausos jums greitai ims svaigti galva. Galite rinktis iš trijų Londono oro uostų.

✈ Pigūs Ryanair skrydžiai į Londoną iš Vilniaus >
✈ Pigūs Ryanair skrydžiai į Londoną iš Kauno >
✈ Pigūs Ryanair skrydžiai į Londoną iš Palangos >
✈ Pigūs Ryanair skrydžiai į Londoną iš Rygos >

Kaip nuvykti iš Gatwick oro uosto į Londono centrą

Londonas nuo Gatwick oro uosto nutolęs apie 47 km. Miesto centrą galima pasiekti autobusu, traukiniu, taksi, nuosavu ar nuomotu automobiliu.

AUTOBUSU
easyBus važiuoja iš abiejų terminalų iki Earls Court/West Brompton ir London Victoria Coach stoties Londono centre. Papildomai easyBus kursuoja tarp Pietinio Terminalo ir Vaterlo (Waterloo) traukinių stoties Londono centre.
National Express autobusai iš abiejų terminalų vyksta iki daugelio Anglijos miestų, įskaitant Londoną, Hitrou (Heathrow) ir Braitoną (Brighton).
Oxford Bus autobusai iš Gatwick oro uosto vyksta tiesiai iki Oksfordo kas valandą kasdien.

TRAUKINIU
Traukinių stotis įsikūrusi pietiniame terminale. Nemokamas pervežimas iš šiaurinio terminalo per kelias minutes. Bilietus galima nusipirkti stotyje arba oro uoste esančiuose traukinių informacijos skyriuose abiejuose terminaluose.
– Gatwick Express traukiniai į Londoną iki miesto centro (London Victoria stoties) kursuoja kas 15 min. be sustojimų. Kelionė trunka apie 30 min.
– First Capital Connect traukiniai vyksta į Londoną (London Bridge, St Pancras International), Lutono oro uostą, Braitoną (Brighton), Bedfordą (Bedford).
-Southern traukiniai vyksta į Londoną iki London Victoria per Clapham Junction ir East Croydon, iki Braitono (Brighton), Istborno (Eastbourne), Sautamptono (Southampton) ir Portsmuto (Portsmouth).
– First Great Western vyksta iki Redhilio (Redhill), Gildfordo (Guildford) ir Redingo (Reading).

Kaip nuvykti iš Luton oro uosto į Londono centrą

Londonas nuo Luton oro uosto nutolęs apie 56 km. Miesto centrą galima pasiekti autobusu, traukiniu, taksi, nuosavu ar nuomotu automobiliu.

AUTOBUSU
National Express autobusai važiuoja į Londoną (Finchley Road, St. John’s Wood, Baker Street, Portman Square, Golders Green, Victoria Rail Station ir Victoria Coach Station), Nortamptoną (Northampton), Notingamą (Nottingham), Birmingemą (Birmingham), Kembridžą (Cambridge), Lesterį (Leicester) ir kt.).
GreenLine 757 važiuoja į Londoną iki London Victoria Coach Station.
easyBus važiuoja į Londoną iki London Liverpool Street geležinkelio stoties, o iš 10 terminalo vyksta iki London Victoria Coach Station.
– Busway autobusai važiuoja iki Dunstable, Houghton Regis, Luton ir Toddington.
– StageCoach autobusai (Route 99) vyksta iki Lutono traukinių stoties, miesto centro, Milton Keynes centro ir traukinių stoties.

TRAUKINIU
Iš oro uosto iki Luton Airport Parkway kursuoja autobusas. Iš čia esančios traukinių stoties galima pasiekti Londoną ir kitus Anglijos miestus.
– Thameslink traukiniais galima nuvykti į Londoną iki kitų centrinių traukinių stočių.
– East Midlands Trains traukiniai vyksta iki Rytų Midlandso (East Midlands) ir Jorkšyro (Yorkshire).

Kaip nuvykti iš Stansted oro uosto į Londono centrą

Londonas nuo Stansted oro uosto nutolęs apie 48 km. Miesto centrą galima pasiekti autobusu, traukiniu, taksi, nuosavu ar nuomotu automobiliu.

AUTOBUSU
National Express autobusai važiuoja į Londoną iki London Victoria, London Stratford, Londono Liverpool Street ir daugelio Anglijos miestų.
Terravision autobusai vyksta į Londoną iki London Victoria, London Liverpool Street, London Stratford.
– Easybus autobusai vyksta į Londoną iki Baker Street ir Old Street.

TRAUKINIU
– Stansted Express traukiniai į Londoną vyksta kas 15 min. Per 47 min. nuvyksta iki London Liverpool Street.
– Traukiniu galima nuvykti iki Audley End, Kembridžo (Cambridge), Ely, Piterboro (Peterborough), Lesterio (Leicester) ir Birmingemo (Birmingham).

58 thoughts on “Londonas

 1. joana parašė:

  Sveiki,ar rugsėjo 28d.i liutona neatsaukti skrydžiai?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Laba diena,

   jei Jūsų skrydis bus atšauktas, Jūs būsite informuota.

 2. Rūta parašė:

  Laba diena, ar galima vežtis cigarečių pakelį į Londoną, rankiniame bagaže?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Pilnamečiams asmenims gabenant minėtą kiekį cigarečių rankiniame bagaže problemų kilti neturėtų.

 3. paulius parašė:

  Klausimas del laiko isskrendu is vilniaus i londono luton oro uosta auksciau esancioje korteleje rasoma vartai uzdaromi 22:10 atvykimo laikas 22;40 zemiau esancioje korteleje rasoma isvykimo laikas 22:40 skrydis truks 2:50h atvykimo laikas 23:30 viska paskaiciavus ir atsukus laika atskrendi 23:30 bet kodel taip klaidinanciai raso pirmoje korteleje kad atvykimo laikas 22:40?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Pauliau,
   tikrai gali būti tik padaryta klaida. Arba 22:10 yra laikas, kada uždaromi vartai, o 22:40, kada išskrendama.

 4. Rita parašė:

  Vasarą su 17 metų anūke ketinu skristi į Londoną, aš gyvenu Lietuvoje. Anūkė gyvena Čikagoje su tėvais, turi žalią kortelę, tėvas yra JAV pilietis, mama – žalią kortele. Kokius dokumentus turi turėti anūkė, kad su manimi galėtų skristi į Londoną?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Rita, dažniausiai 17 metų asmuo yra laikomas suaugusiu, tad skrydžio metu papildomi dokumentai nėra reikiami. Tačiau, norint suteikti Jums daugiau informacijos, prašome informuoti aviakompaniją, kurią pasirinkote skrydžiui.

 5. Rimvydas parašė:

  Sveiki! Vasaros pradžioje žadu savaitei skristi į Londoną pas sūnų. Turiu problemų su sveikata (nakčiai reikalingas teigiamo slėgio kvėpavimo aparatas CPAP Point 2). Ar galiu jį vežtis rankiniam bagaže?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki, Rimvydai,

   jeigu šis aparatas telpa Jūsų rankiniame bagaže ir neviršija bendro leidžiamo svorio bei matmenų, problemų kilti neturėtų. primename, kad lėktuvo salone negalima naudoti CPAP aparatų.

 6. Gabriele parašė:

  Sveiki, man yra 17m. Ir norejau paklausti ar skrendant is Londono į Lietuva reikalingas tevu sutikimas anglišku vertimu? Nes turiu tik Lietuviska notaro patvirtinima.

 7. Terese parašė:

  Sveiki, norejau paklausti ka reikia tureti kokius dokumentus ir ka reikia zinoti kai skrendi pirma karta su lektuvu?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Terese, skrydžio metu svarbiausia turėti asmens dokumentą bei atspausdintus lėktuvo bilietus. Nepamirškite iš anksto užsiregistruoti į skrydį, priešingu atveju gali tekti papildomai mokėti oro uoste.

 8. GAILA parašė:

  lABA DIENA NORECIAU PAKLAUST AR GALIU VESTI RANKINEM BAGAZE RUKYTU GAMINIU IR KIEK ACIU

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   tam tikrų maisto produktų gabenimas priklauso ir nuo Jūsų kelionės maršruto. Įprastai rūkyti mėsos gaminiai gali būti gabenami sandariai supakuoti (rekomenduotina vakuume).

 9. Monika parašė:

  Sveiki. Ar tėvų sutikimas gali būti patvirtintas seniūno? Ar sutikimas gali būti lietuvių kalba skrendant į UK? Ar mano rankinio bagažo matmenys gali viršyti 1/2 cm? AČIŪ

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki, taip, tėvų sutikimas gali būti patvirtintas ir seniūno. Sutikimas gali būti ir lietuvių kalba. Dėl kelių centimetrų problemų Jums kilti neturėtų, tačiau tai priklauso nuo patikros darbuotojų.

 10. Agne parašė:

  Sveiki, noriu paklausti ar galima vezti rankiniame bagaze pelesini suri? Aciu uz ats.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Sūriai (tepami, minkšti pelėsiniai, mozarela) yra priskiriami skysčiams, kuriems taikomi apribojimai, nebent Jūsų gabenamas sūris kietos konsistencijos.

 11. Gabrielė parašė:

  Sveiki. Norėčiau paklausti:
  1. Man 17 skrendu į Londoną, ar man reikia notaro patvirtinimo, kad galiu skristi viena?
  2. Ar jau galima rankiniame bagaže turėti vieną didesnę rankinę ir antrą mažesnę rankinę pagal matmenis (55x40x20 cm) (35x20x20 cm)? Nes kiek prisiminu prieš 4 metus (Rygos oro uoste) buvo negalima.

  • Gabriele,
   1. tėvų sutikimas, patvirtintas notaro, bus būtinas.
   2. galima turėti 2 Ryanair rankinio bagažo vienetus – bagažą iki 10 kg (55x40x20 cm) ir papildomą mažąjį bagažą (35x20x20 cm).

 12. Brigita parašė:

  Labas vakaras. Darausi chekina, man neleidzia irašyti vaiko gimimo metu, ką daryti?

 13. Laimis parašė:

  Koks pigiausias budas nuvaziuoti is Liutono oro uosto i Londona ?
  Gal zinote kiek apytiksliai tai kainuoja ?

  Aciu

 14. Skaiste parašė:

  Sveiki, siandien 2015.12.12 ryte turejau isskristi i Londona taciau priejusi bilietu patikrinimo posta man pasake kad skristi negaliu nes neturiu tevu sutikimo man 17 metu, pirmadieni vykciau pasidaryti sutikimo liudijimo, bet ar mano bilietas begalios?Labai laukiu atsakymo

  Aciu

  • Skaiste, nepilnamečiams keliaujantiems į šalį, kuri nėra Šengeno zonoje, būtinas tėvų sutikimas, patvirtintas notaro. Deja, bet bilietas nebegalios, skrydį praleidote.

 15. povilas parašė:

  ar rankiniame bagaze galima vezti 6vnt kavos sauksteliu rinkini. ačiū.

 16. Dovile parašė:

  Sveiki dar kartą,

  Dėkoju už greitą atsakymą. Ir dar būtų smagu sužinoti, ar galima vaiko rankiniame bagaže turėti cigarečių pakuočių?.. Pagal logiką, vaikas neturėtų galėti vežtis ni alkoholio, nei cigarečių, ar tai nėr taikoma skrendant lėktuvu? :)

  • Dovile, nuo 2015.05.01 asmenims iki 18 metų turėti tabako gaminių yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą gali būti skiriamos baudos. Ar kils problemų, jei jūsų vaiko bagaže bus cigarečių, priklausys nuo patikros darbuotojų.

 17. Dovile parašė:

  Sveiki,
  Skrisime pirmą kartą su mažu vaiku. Noriu sužinoti, ar užtenka turėti gimimo liudijimą tokiu atveju, jei vaiko pavarde nesutampa su mamos? O galbūt užtenka tik gimimo liudijimo kopijos? Skrisime iš Rygos į London su Ryanair avialinijomis. Antras klausimas, dėl rankinio bagažo. Vešimės tik jį ir noriu pasitikslinti, ar galime vežtis kuprinėje inhaliatorių ir neišpakuotų vaistų inhaliatoriaus milteliais dėžutę? Ar būtinas kompensuojamų vaistų paso originalas ar užtenka pirktų vaistų čekio kopijos iš paso? Ačiū.

  • Dovile, jei vaiko ir pavardės nesutampa su mamos, turėkite gimimo liudijimo originalą. Inhaliatorių vežtis galite, vaistus milteliais originalioje dėžutėje taip pat. Kartu su receptiniais vaistais rankiniame bagaže turėkite receptą arba jo kopiją. Jei vaistai kompensuojami, turėkite kompensuojamųjų vaistų pasą.

 18. Marius parašė:

  Sveki norejau paklausti del israso besilaukenciai reike pazymos kuria patvirtintu jos daktaras kad ji dar gali skristi lektuvu. kur man ta forma gaut??

 19. Monika parašė:

  Laba diena norejau paklausti uz keliu dienu man sukaks 16 metu ir skrisiu birzelio 22 d. o ar as dar galiu skraidinti nepilnameti 14 metu?

 20. Giedre parašė:

  Labadiena, norejau paklausti skrisiu I Londona, birzelio 15, grisiu birzelio 27. Mano pasas galioja iki rugsejo 28 d. ar tinka? Kiek laiko iki galiojimo pabaigos turi buti?

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?