Oslas 48

Oslas. Ryanair skrydžiai į OsląNORVEGIJA – NORWAY

OSLAS – OSLO (Rygge oro uostas)

Oslo Rygės oro uostas (Oslo Rygge Airport) >

Užsisakykite skrydį į Oslą trumpoms atostogoms mieste, kuriame šiek tiek pasijusite kaip atostogaudami kaime. Oslas išties gražus miestas. Nors ir būdamas toks modernus ir kosmopolitiškas, jis nė akimirkai jums neleis pamiršti, kad laukinė Norvegijos gamta yra visai šalia, tereikia šiek tiek pavažiuoti automobiliu ar traukiniu. Jau pačiame Osle ir priemiesčiuose galima grožėtis gamta – aplink kalvos, uolos, miškeliai, salos, pačiame mieste gausu parkų. Osle verta pamatyti Akershus pilį, aplankyti Norvegijos liaudies muziejų, Vigelando parką, operą, rotušę, parlamentą. Karlo Johano gatvė Osle yra mėgstamiausia turistų pasivaikščiojimo vieta, kurioje ir įsikūrę daugelis lankytinų objektų (nacionalinis teatras, pilies parkas, universitetas ir kiti). Nors Oslas gali pasirodyti brangus, tikrai galima daug ką nuveikti neišleidžiant nė cento. Pasiplaukiokite fiordais, pasivaikščiokite po salą arba, jeigu jums labiau patinka, prasieikite Oslo gatvėmis ir užsukite į vieną ar kitą barą. Praleiskite trumpas aukštos klasės atostogas skandinaviškame mieste!

✈ Pigūs Ryanair skrydžiai į Oslą iš Vilniaus >
✈ Pigūs Ryanair skrydžiai į Oslą iš Rygos >

Kaip nuvykti iš Rygge oro uosto į Oslą

Oslas nuo Oslo Rygge oro uosto nutolęs apie 60 km. Oslas pasiekiamas autobusu, traukiniu, taksi, nuosavu ar nuomotu automobiliu.

AUTOBUSU
Rygge-Ekspressen autobusai važiuoja į Oslą. Reisų tvarkaraštis suderintas su aviakompanijos „Ryanair“ skrydžių laiku. Po kiekvieno lėktuvo nusileidimo autobusai iš oro uosto išvyksta maždaug po 40 min. Esant skrydžio vėlavimui autobusai laukia nusileidimo. Rygge-Ekspressen autobusuose galima atsiskaityti tik Norvegijos kronomis arba kreditinėmis kortelėmis (Visa, MasterCard, Diners or AmEx).
F11 Flybussekspressen autobusai vyksta iki Vestbio (Vestby), Ås, Moso (Moss), Råde, Fredrikstado (Fredrikstad) ir Oslo oro uosto.

TRAUKINIU
Traukinių stotis yra už kelių kilometrų nuo oro uosto. Iki stoties nemokamai kursuoja autobusas likus 15 min. iki traukinio išvykimo iš traukinių stoties. Traukiniai iš Rygge traukinių stoties vyksta iki Oslo, Ski, Vestbio (Vestby), Sarpsborgo (Sarpsborg), Fredrikistado (Fredrikstad), Haldeno (Halden), Getenborgo/Udevalos (Gothenburg/ Uddevalla) (Švedijoje).

48 thoughts on “Oslas

 1. Jurate parašė:

  Laba diena, ar 2017 m. geguzes menesi perkant bilietus is Vilniaus i Osla (nenurodytas kitas miestelis) , nusileidimas Gardermoen? Aciu

 2. Mantas parašė:

  Sveiki is Lietuvos i norvegija skraidintis elektronine cigarete skraidintis galima su skysciais ? Ir jei galima kur laikyti geriausiai elektronine cigarete ?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   galima vežtis elektroninę cigaretę, svarbu, kad skysčiai neviršytų 100 ml. Jei norite, galite dėti į rankinį bagažą.

 3. Marius parašė:

  Laba diena nupirkau bilietus sestadieni bet vis dar negaunu patvirtinimo i emaila.kas galetu buti ?

 4. Viktorija parašė:

  Sveiki. Gal žinote, ar galima Gardermoen orouose palikti lagaminus saugojimui? Kokia kaina? Ar geriau būtų kur nors palikti pačiame Osle? Beje, gal įmanomas išankstinis bagažo atidavimas (Norwegian airlines)?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Labas rytas,

   Pabandykite susisiekti su oro uosto administracija, jie jums suteiks detalią informaciją.

 5. Lina parašė:

  Sveiki, norėčiau pasitikslinti, skrendu iš London Stansted į Oslo (OSL) oro uostą, tai čia Gardermoen ? Ačiū

 6. Renata parašė:

  Sveiki ar bus skrydis is rygges i kauna ar vilniu 2017metais???gal kokia norvegu kompanija skraidys?aciu

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki, avikompanija skelbia tokią informaciją viešai, kol kas tokių duomenų neturime, reikia sekti naujienas.

 7. Tadas parašė:

  Norejau paklaus ar Vasaros metu bus skrydziai is londono i oslo rygge oro ousta

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki, aviakompanija nėra pateikusi tokios informacijos, tiesiog reikia sekti naujienas.

 8. mantas parašė:

  sveiki, kaip is oslo nuvikti autobusu i Gardermoen?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Laba diena,

   Į oro uostą turi vykti specialūs autobusai, pasitikrinkite, iš kur jie išvyksta.

 9. Gintarė parašė:

  Sveiki. Ieškojau skrydžių į Norvegiją, buvo du oro uostų pasirinkimai Oslas Rygė ir Oslas. Pasirinkau tiesiog Oslas. Bet reik tiksliau žinoti kuris čia oro uostas? Kad galėčiau pranešti draugams.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Gintare, Jūs pasirinkote greičiausiai pagrindinį Norvegijos oro uostą (OSL) Gardermoen.

 10. sonata parašė:

  laba diena,ar labai tolimas kelias nuo Oslo iki Rygge oro uosto?aciu

 11. Greta parašė:

  kaip is Oslo Sandefjordo areuosto nuvykti i Oslo Gardermoen areuosta

 12. Dalia parašė:

  Sveiki,
  Kaip atskridus i Rygge nuvažiuoti iki Gardermoen oro uosto? Ar įmanoma tai padaryti jei nuo nusileidimo Rygge iki pakilimo Gardermoen 2 valandos? :)

  • Dalia, atstumas nuo Oslo Rygge oro uosto iki Oslo Gardermoen oro uosto yra apie 112 km. Galima keliauti autobusu, tačiau kelionė trunka virš 1 val. Taigi, vargu, ar spėsite, jei kitas lėktuvas yra už 2 val.

 13. Gintare parašė:

  Laba diena!
  Ar bus skrydziai is Kauno i Oslo Rygge, vasaros metu?
  Aciu!
  Pagarbiai Gintare

 14. Renata parašė:

  Sveiki, skrisiu į Rygges oro uostą, naudosiuosi autobuso paslaugomis. Ką patartumėt – įsigyti bilietą iš anksto ar pirkti autobuse kreditine kortele. Ar kortele galima atsiskaityti visuose autobusuose, nes iš Oslo reikės keliauti toliau.

  • Renata, pasidomėkite autobusų kompanijos, su kuria ketinate keliauti, informacija dėl bilietų pirkimo: ar galima bilietus įsigyti autobuse, ar galima įsigyti iš anksto. Tuomet ir nuspręsite, kaip jums patogiau.

 15. Ina parašė:

  Sveiki,
  Lapkricio men. 11 d. vykstu i Norvegija, lektuvas leidziasi Ryges oro uoste, taciau keliones tikslas yra Holmestand.padekite susiorentuoti,gal autobusas koks vyksta ar traukinys. Aciu uz atsakyma

  • Ina, iš Oslo Rygge oro uosto į Holmestrandą keliausite su persėdimu. Pirmiausia, iš Rygge oro uosto turėsite vykti į Oslą, o iš Oslo kelionę galėsite tęsti traukiniu ar autobusu į Holmestrandą.

 16. Kristina parašė:

  Šis Express traukinys vykstantis iš Gardermoen oro uosto pasiekiamas savomis kojomis ar reikia iki jo nuvažiuoti?

 17. Kristina parašė:

  Laba diena, kaip nuvykti iš Gardermoen oro uosto į Drammeno miestelį traukiniu?

 18. Andželika parašė:

  Sveiki,
  šį šeštadienį (08.29) man reikia iš Rygge oro uosto autobusu nukeliauti į Skjåk. Kur galėčiau persėsti, ar vežiuoja iš Rygge į didesnę autobusų stotį? Ačiū už atsakymą.

 19. gintaras parašė:

  Esu Osle is Rygge oro uosto noriu grizti i Vilniu. Kaip isigyti bilieta i viena puse. Grizma planuoju 08.05-08.07. Lauksiu atsakymo,aciu.

 20. Valentaina parašė:

  Sveiki,
  kaip nuvykti i Fredrikstada is Gardermoen oro uosto?
  Aciu,
  Pagarbiai Valentaina

  • Valentina, iš Gardermoen oro uosto į Fredrikstadą kursuoja F11 autobusas. Kitas variantas – oro uoste sėsti į greitąjį traukinį (Flytoget) ir keliauti iki Oslo centrinės traukinių stoties, o iš ten – traukiniu į Fredrikstadą.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?